Kryształki korundu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-19, 12:25   #1
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Talking

Kryształki korundu


Witam!

Właśnie kupiłam kryształki korundu do domowej mikrodermabrazji w postaci proszku. Chciałabym usunąć drobne blizny i przebarwienia po trądziku. Zwłaszcza w okolicy czoła i nosa.

Czy mogłabym prosić o jakieś sugestie, rady co do stosowania? W jaki sposób, jak często, na co zwrócić uwagę, z czym mieszać? Nie chciałabym sobie zaszkodzić. Jak kupowałam byłam pewna, że będzie dobrze a teraz mam nieco obawy co do stosowania.

Bardzo byłabym wdzięczna za wszelkie wskazówki osób, które używały tych kryształków, czy były jakieś skutki uboczne itp.

Poniżej wklejam informacje na temat tego specyfiku.

Cytat:
Tlenek glinu szlachetny biały do profesjonalnej mikrodermabrazji
F 100, stosowany w zabiegach kosmetyczno- dermatologicznych.
Skład: Al2O3-99%.Na2O.K2O
Znakomity również do domowego złuszczania naskórka , bez ponoszenia dużych kosztów zabiegu w salonie kosmetycznym. Mikrodermabrazja przy pomocy kryształów tlenku glinu złuszcza delikatnie obumarły naskórek.
Zastosowanie:
- blizny potrądzikowe
- przebarwiania na skórze
- delikatne zmarszczki
- plamy starcze
- zmiany na skórze po trądziku
- cera tłusta, łojotokowa
- rozszerzone pory
- nadmierna suchość skóry
- likwidacja rozstępów
Już po pierwszym zastosowaniu skóra jest lepiej wygładzona i wyraźnie poprawia się jej koloryt. W warunkach domowych korund należy zmieszać ze zwykłym balsamem do ciała lub kremem w proporcjach 1:5 (1- korund 5- krem). W zależności od potrzeb można proporcje dowolnie zmieniać(do ciała 1:10) Tak przygotowaną mieszanką masujemy skórę twarzy kolistymi ruchami, przez ok 2-3 min. następnie spłukujemy twarz wodą i nakładamy zwykły krem. Dla uzyskania dobrych efektów zabiegu stosujemy domową mikrodermabrazję raz w tygodniu, przez okres ok 3 miesięcy. Dla osób z większymi problemami skórnymi można zabieg wykonywać 2 -3razy w tygodniu przez okres miesiąca. Po zabiegu nie używamy toniku na bazie alkoholu przez okres 2 dni i nie wystawiamy twarzy na słońce(tym bardziej solarium) przez okres ok. tygodnia.
Domowa mikrodermabrazja znakomicie znajduje zastosowanie nie tylko na twarzy, ale również na całym ciele. Wygładza ciało i sprawia że skóra jest lepiej ujędrniona i elastyczna.
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 14:52   #2
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Kryształki korundu

ciekawe to, a ile kosztowalo i gdzie sie to kupuje?
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 20:10   #3
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Kryształki korundu

Cytat:
Napisane przez Zielone_korale Pokaż wiadomość
ciekawe to, a ile kosztowalo i gdzie sie to kupuje?

Nie chcę nikomu robić reklamy ale wystarczy, że na allegro wpiszesz mikrodermabrazja kryształki korundu to Ci wyskoczy na pewno kilka pozycji. Nawet same kryształki korundu wpisz.
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 12:04   #4
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Kryształki korundu

ok, dzieki
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 20:57   #5
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: Kryształki korundu

Moim zdaniem to ma sens, ale przy mikrodermabrazji w gabinecie.
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 00:27   #6
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Kryształki korundu

Cytat:
Napisane przez evitanna Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to ma sens, ale przy mikrodermabrazji w gabinecie.
Dlaczego? W domu się nie nada? Użyłam pierwszy raz, zmieszałam niestety z tłustym mleczkiem, bo akurat lekki krem mi się skończył a nie było w sklepie tego co lubię, więc wzięłam to co pod ręką w domu miałam. Nic mi nie podrażniło twarzy, poprawy nie widzę żadnej (ale trudno o to po 1 razie), jedynie stwierdziłam, że jest to fajny i tani piling. 1 łyżeczka proszku wystarczyła na 2 twarze + szyja i dekolt. Zrobiłam też mojemu TŻ zabieg na twarz. Jedynie te tłuste mleczko się nie sprawdziło, ciężko je było zmyć z twarzy mojemu TŻ, bo ja akurat mam cerę nieco suchą to mi łatwiej było. Mam nauczkę na zaś, tylko lekki kremik się do tego nadaje. Postanowiłam używać tego co tydzień przez 3 miesiące i zobaczyć co z tego wyniknie.
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw

Edytowane przez bebunio
Czas edycji: 2008-12-22 o 00:29
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 08:11   #7
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Kryształki korundu

Cytat:
Napisane przez evitanna Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to ma sens, ale przy mikrodermabrazji w gabinecie.
Tylko, że nie każdego stać

Dlatego wymyślono mikrodermabrazję domową

Też myśle nad tymi kryształkami i ciekawa jestem, jaki dałyby efekt przy mojej mieszanej cerze. Koniecznie napisz jak zastosujesz!
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 14:54   #8
Inneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 46
Dot.: Kryształki korundu

ja uzywam od jakiegos czasu i sobie chwale. wprawdzie nie dzialaja tak spektakularnie jak mikro w gabinecie kosmetycznym, ale pomaga bardziej niz klasyczny peeling. nie pamietam ile gr kupilam, ale mieszam jedno opakowanie z 50 ml kremu do twarzy (polecam jakis lekki, bo przy nivea ciezko pozniej zmyc te maz) i stosuje jako normalny peeling nie polecam stosowania zbyt czesto, bo skora sie podraznia ;]
Inneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 15:08   #9
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Kryształki korundu

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Tylko, że nie każdego stać

Dlatego wymyślono mikrodermabrazję domową

Też myśle nad tymi kryształkami i ciekawa jestem, jaki dałyby efekt przy mojej mieszanej cerze. Koniecznie napisz jak zastosujesz!
na botoks tez nie kazdego stac i co? wymysla "botoks domowy"??
niestety tak jest jak jest i trzeba sie z tym pogodzic a nie robic sobie domowe zabiegi ktore sa typowo do gab.kosmetycznych... Uwazam, ze takie zluszczanie skory krysztalkami w domu niewiele da cos da na pewno, ale nie tyle co mikro w gabinecie. Pewnie wygladzi cere, rozjasni, ale blizny potradzikowe na 99% nie znikna

Jak chce sie cere doprowadzic do porzadku (zwlaszcza przy bliznach czy przebarwieniach) warto zainwestowac w kwasy albo wlasnie w mikro w gabinecie. I wcale nie trzeba isc do najlepszego salonu w miescie zeby zab.byl dobrze wykonany i nie w kazdym tez zdzieraja

Edytowane przez Maripossa
Czas edycji: 2008-12-22 o 15:10 Powód: poprawka
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 15:17   #10
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Kryształki korundu

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
na botoks tez nie kazdego stac i co? wymysla "botoks domowy"??
niestety tak jest jak jest i trzeba sie z tym pogodzic a nie robic sobie domowe zabiegi ktore sa typowo do gab.kosmetycznych... Uwazam, ze takie zluszczanie skory krysztalkami w domu niewiele da cos da na pewno, ale nie tyle co mikro w gabinecie. Pewnie wygladzi cere, rozjasni, ale blizny potradzikowe na 99% nie znikna

Jak chce sie cere doprowadzic do porzadku (zwlaszcza przy bliznach czy przebarwieniach) warto zainwestowac w kwasy albo wlasnie w mikro w gabinecie. I wcale nie trzeba isc do najlepszego salonu w miescie zeby zab.byl dobrze wykonany i nie w kazdym tez zdzieraja
Ja akurat nie mam blizn
No i robienie sobie samemu zastrzyków, a czegoś na zasadzie peelingu to jednak duza róznica No i zestawy do domowej mikrodermabrazji sa teraz bardzo powszechne na rynku kosmetycznym - właśnie dla osób, których nie stać regularne wizyty u kosmetyczki i drogie zabiegi.

Edytowane przez Miśka84
Czas edycji: 2008-12-22 o 15:18
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 15:24   #11
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Kryształki korundu

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Ja akurat nie mam blizn
No i robienie sobie samemu zastrzyków, a czegoś na zasadzie peelingu to jednak duza róznica No i zestawy do domowej mikrodermabrazji sa teraz bardzo powszechne na rynku kosmetycznym - właśnie dla osób, których nie stać regularne wizyty u kosmetyczki i drogie zabiegi.
no ale autorka ma
i po to kupila ta mikrodermabrazje, zeby usunac jak napisala "drobne blizny i przebarwienia po tradziku". Nie wiem jak DROBNE one są, jednak nie sadze zeby taka mikrodermabrazja na to pomogla. Na wygladzenie, rozjasnienie cery - pewnie tak.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-26, 14:20   #12
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Kryształki korundu

Cytat:
Napisane przez Inneczka Pokaż wiadomość
ja uzywam od jakiegos czasu i sobie chwale. wprawdzie nie dzialaja tak spektakularnie jak mikro w gabinecie kosmetycznym, ale pomaga bardziej niz klasyczny peeling. nie pamietam ile gr kupilam, ale mieszam jedno opakowanie z 50 ml kremu do twarzy (polecam jakis lekki, bo przy nivea ciezko pozniej zmyc te maz) i stosuje jako normalny peeling nie polecam stosowania zbyt czesto, bo skora sie podraznia ;]
ja też będę używała jako pilingu i wiem już, że musi to być lekki krem, bo właśnie po tym ciężkim dostałam wysyp i poza tym ciężko było pyszczek zmyć z tego kremu

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
na botoks tez nie kazdego stac i co? wymysla "botoks domowy"??
niestety tak jest jak jest i trzeba sie z tym pogodzic a nie robic sobie domowe zabiegi ktore sa typowo do gab.kosmetycznych... Uwazam, ze takie zluszczanie skory krysztalkami w domu niewiele da cos da na pewno, ale nie tyle co mikro w gabinecie. Pewnie wygladzi cere, rozjasni, ale blizny potradzikowe na 99% nie znikna


Jak chce sie cere doprowadzic do porzadku (zwlaszcza przy bliznach czy przebarwieniach) warto zainwestowac w kwasy albo wlasnie w mikro w gabinecie. I wcale nie trzeba isc do najlepszego salonu w miescie zeby zab.byl dobrze wykonany i nie w kazdym tez zdzieraja
o ile wiem, to są chyba kremy a'la botoks

na razie mnie na jakikolwiek gabinet nie stać

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Ja akurat nie mam blizn
No i robienie sobie samemu zastrzyków, a czegoś na zasadzie peelingu to jednak duza róznica No i zestawy do domowej mikrodermabrazji sa teraz bardzo powszechne na rynku kosmetycznym - właśnie dla osób, których nie stać regularne wizyty u kosmetyczki i drogie zabiegi.


Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
no ale autorka ma
i po to kupila ta mikrodermabrazje, zeby usunac jak napisala "drobne blizny i przebarwienia po tradziku". Nie wiem jak DROBNE one są, jednak nie sadze zeby taka mikrodermabrazja na to pomogla. Na wygladzenie, rozjasnienie cery - pewnie tak.
postaram się zrobić foto twarzy i może ktoś oceni jak powinnam dbać o pyszczek, co to w ogóle jest, kosmetyczki twierdzą, że małe blizny i przebarwienia

właśnie bym chciała wygładzić czoło i zapobiec powstawaniu nowych krostek oraz usunąć zaskórniki


W ogóle wszystkim dziękuję za odzew.
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 11:37   #13
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Kryształki korundu

Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość
postaram się zrobić foto twarzy i może ktoś oceni jak powinnam dbać o pyszczek, co to w ogóle jest, kosmetyczki twierdzą, że małe blizny i przebarwienia
Jak obiecałam wstawiam fotki ale wyszły masakrycznie.
W rzeczywistości aż tak źle to nie wygląda, aparat strasznie wszystko podkreślił. Bardzo bym chciała, żeby ktoś mi doradził co to jest i jak mam o to dbać.

Co do kryształków, to za drugim razem zrobiłam z lekkim mleczkiem i miałam gładziutką w dotyku buzię oraz szyję i dekolt.
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 16:19   #14
rubinowaksiezniczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Wink Dot.: Kryształki korundu

kupiłam sobie korund. za pierwszym razem wymieszałam go z kremem i efekty były marne. Następnym razem zmieszałam go z wodą. Rewelacja !! buzia gładka jak u bobaska, rozjaśniona i o wiele mniej wągrów. rewelacja. robiłam z wodą trzy dni pod rząd i efekt jest świetny. na razie odstawiam zeby nie podrażnić twarzy. nie polecam mieszac z wodą jeśli ktos ma delikatną i wrażliwą skórę.
rubinowaksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 18:03   #15
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Kryształki korundu

hej dziewczyny tak sie zastanawiam czy ten korund nadalby sie do usowania przebarwien na łydkach mam pare paskudnych blizn po wrosnietych wloskach:/ co myslicie? zadziala czy moze za slaby bedzie?
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 18:17   #16
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Kryształki korundu

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny tak sie zastanawiam czy ten korund nadalby sie do usowania przebarwien na łydkach mam pare paskudnych blizn po wrosnietych wloskach:/ co myslicie? zadziala czy moze za slaby bedzie?

Nie usunie raczej.

Ja go teraz używam zamiast pilingu do twarzy, trochę mieszam z mleczkiem i masuję twarz. Efektów raczej nie ma, po prostu buzia gładziutka i tyle. Taniej wychodzi niż kupić zwykły piling a kawa jest za szorstka na buzię. Ale używam średnio raz w miesiącu jak nie zapomnę zabrać do łazienki, czyli niezbyt regularnie.
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 18:37   #17
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Kryształki korundu

aha czyli poprostu zwykły peeling? szkoda a moze tak gąbeczka do mikro ktora tez jest na allegro nadawalaby sie do moich przebarwien? co sadzicie?
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 20:17   #18
Yoostynka
Raczkowanie
 
Avatar Yoostynka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 70
GG do Yoostynka
Dot.: Kryształki korundu

Up!
Zaciekawiły mnie te kryształki, więc zamówiłam.
Wczoraj przyszły, za chwilę wypróbuję, a jutro zrelacjonuję efekty
Yoostynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 20:46   #19
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Kryształki korundu

Cytat:
Napisane przez Yoostynka Pokaż wiadomość
Up!
Zaciekawiły mnie te kryształki, więc zamówiłam.
Wczoraj przyszły, za chwilę wypróbuję, a jutro zrelacjonuję efekty
No ciekawa jestem Twoich relacji

Ja ostatnio używam w ten sposób: w czasie kąpieli nakładam na twarz maseczkę Soraya tą dotleniającą i zanim ją zmyję sypię troszkę kryształków i trę twarz jak pilingiem, jak dla mnie super. Fajnie się ślizga, bo maseczka śliska jest.
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-25, 23:02   #20
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Kryształki korundu

Ja tez od jakiegos czasu uzywam krysztalkow przeznaczonych do zabiegu mikrodermabrazji w gabinecie kosmetycznym.Powiem jedno-jestem mega zadowolona,poniewaz dzieki tym wlasnie krysztalkom udalo mi sie pozbyc kilka plamek po wycisnietych krostkach.Blizny byly w miare swieze,choc utrwalone sloncem i solarium i w zasadzie udawalo mi sie je zakryc podkladem +korektor,ale mimo wszystko draznily mnie,bo jak tylko zmylam makijaz byly widoczne...Nie mam odwagi stoswania kwasow na buzke,nawet nie widze potrzeby w moim przypadku,ale te blizny nie dawaly mi spokoju.No wiec sprobowala krysztalkow...Hm...stosow alam je na poczatku dwa razy w tygodniu i w sumie oprocz mega gladkiej i rozjasnionej buzki nie bylo widac roznicy tzn...te kilka przebrawiem ciagle tkwilo na moim czole.Ja robilam sobie taka miksture-zel do mycia ciala Yes To Carrosts + krysztalki i masowalam sobie twarzy kilka minut.Pozniej zmywalam,czasem kladlam jakas maseczke-glinke lub cokolwiek mialam pod reka np.peeling enzymatyczny Ziaji Nuno.W sumie po okolo trzech tygodniach..nawet nie wiem kiedy...zauwazyla,ze po tych moich przebarwieniach ani sladu...Mysle,ze takie krysztalki cos moga zdzialac,ale...trzeba je stosowac regularnie i chyba predzej sobie poradza z w miare swiezymi bliznami niz ze starymi.Ogolnie-moj ulubiony peeling,nie zamienie na zaden inny i goraco polecam
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 07:13   #21
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Kryształki korundu

a kupilyscie te krysztalki na allegro czy tak normalnie w jakims sklepie czy aptece? chyba sprobuje na jesienie, choc nie wiem czy na moje przebarwienia pomoga
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 10:01   #22
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Kryształki korundu

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
a kupilyscie te krysztalki na allegro czy tak normalnie w jakims sklepie czy aptece? chyba sprobuje na jesienie, choc nie wiem czy na moje przebarwienia pomoga

Ja kupiłam na allegro, 2 opakowania po 100 g. Oczywiście można kupić jedno.

Przykładowo, pierwsza lepsza strona - oczywiście już nie pamiętam u kogo kupowałam ale mogę sprawdzić w komentarzach.

http://www.allegro.pl/item695511591_...ja_domowa.html
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 10:15   #23
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Kryształki korundu

dzieki
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 14:24   #24
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Kryształki korundu

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
dzieki

nie ma sprawy
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 15:29   #25
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Kryształki korundu

Ja swoje kupowalam na ebay.com,ale to dlatego,ze nie mieszkam w Polsce.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 21:32   #26
Yoostynka
Raczkowanie
 
Avatar Yoostynka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 70
GG do Yoostynka
Dot.: Kryształki korundu

Powiem tak: Jestem zadowolona

Ja wymieszałam z kremem effaclar M. Trochę za dużo sypnęło mi się tych kryształków i wyszło bardzo gęste. Moja buzia tryska zdrowiem i czystością! Wiadomo, że efekt nie jest taki jak po profesjonalnych zabiegach, ale za taką cenę jest naprawdę rewelacyjnie! Dawno nie widziałam u siebie takiej gładkiej,zdrowo wyglądającej twarzy.
Moja rada: nie przesadźcie z pocieraniem, ja podrażniłam w ten sposób skrzydełka nosa.
Dawno nie dokonałam tak słusznego zakupu

P.S. Też kupiłam 2 opakowania na allegro
Yoostynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 21:44   #27
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Kryształki korundu

Ja wlasnie sobie zafundowalam domowy zabieg mikrodermabrazji krysztalkami-wypolerowalam sobie buzke,nalozylam peeling enzymatyczny Ziaja Nuno i sobie siedze i relaksuje

Nie wiem czy to zasluga krysztalkow,ale od czasu kiedy zaczelam ich uzywac moja cera wyglada caly czas swiezo i gladko.Zrezygnowalam z ulubionego do tej pory peelingu morelowe St.Ives.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 10:41   #28
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Kryształki korundu

podnosze widze,ze efekty fajne zreszta w gabinecie tego sie uzywa...a maszynki polerujace mozna kupic...

z tego co wiem,bo chcialam sie wybrac na zabieg mikrodermabrazja w gabinecie wcale nie jest taka super bo to tylko zdzieranie skory w sumie i nie dla kazdej buzi sie nadaje

czy te krysztalki nie maja zadnych skutkow ubocznych?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 21:05   #29
etam
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 38
GG do etam
Dot.: Kryształki korundu

czerwone kropki jako efekt podraznienia skory.
ja skorzystalam z rady jednej z wizazanek tutaj, i zamiast wymieszac korund z kremem, mieszam z woda i efekt o wiele lepszy : -) z tego miejsca dziekuje rubinowejksiezniczce za rade

Edytowane przez etam
Czas edycji: 2009-10-26 o 21:07
etam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 21:16   #30
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Kryształki korundu

Lub zelem do mycia twarzyTez fajnie poleruje,nie podraznia,pieni sie i myje
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.