Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-15, 08:11   #1021
etqa
Raczkowanie
 
Avatar etqa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 107
GG do etqa
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;7233222]jak tobie sie nie chce przeszukiwac watku to mi sie nie chce tobie odpowiadac.[/quote]

nie sadzisz ze lepiej odpowiedziec na 1pytanie niz sie "wyklucac" ? troche zrozumienia dla drugiej osoby..

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Kilka dni temu zrobiłam kolczyk (jest ze stali chirurgicznej). Niestety dopiero po fakcie się o tym dowiedziałam, a podejrzewam że mam uczulenie na nikiel (niewielkie, ale jest) i boję się że przez to będzie się długo goiło.
Jak narazie kolczyk wygląda dobrze: pojawiła się delikatna opuchlizna, ropieje tylko troszeczkę ból pojawia się tylko przy gwałtownych ruchach.
Stosuję tylko rumianek, ale mam zamiar kupić maść tribiotic.
Czy któraś z was miała robiony kolczyk ze stali w przypadku uczulenia na nikiel? chętnie bym wymieniła kolczyk na tytanowy, ale jest dużo za wcześnie. Zastanawiam się też kiedy będę mogła to zrobic.
Moim zdaniem powinnas isc tam gdzie robilas kolczyk i powiedziec co jest nie tak. moze tam Ci jakos doradza czy juz mozesz wymienic czy musisz jakos to przezyc i wymienic kolczyk dopiero jak wszystko sie wygoi.
__________________
64,8-63-62-61,9-60-59-58 i mniej ...



Que dificil es ser yo! - Tak trudno być mną!!
etqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 10:23   #1022
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

moj traugus pieknie sie goi po tygodniu juz nic mnie nie bolalo,nie ropieje.Myslalam,ze bedzie gorzej.Mam pytanie po jakim czasie moge zmienic kolczyk???
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 12:24   #1023
Biedronaa81
Raczkowanie
 
Avatar Biedronaa81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 196
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

Z tego co wiem to po miesiącu, ale ja musiałam zmienic po 2 tygodniach i nic się złego nie stało, nadal ładnie się goi i nic niepokojącego się nie dzieje
__________________
Biedronaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 12:40   #1024
damnedinblack
Przyczajenie
 
Avatar damnedinblack
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

mój traugusik bardzo dobrze się goi =)
damnedinblack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 13:31   #1025
niuniaCLl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja mam kolczyk w pępku już ponad tydzień i jak narazie goi mi sie ładnie mam troche czewone ale nic nie boli....
niuniaCLl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 16:26   #1026
isabellaaa
Raczkowanie
 
Avatar isabellaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 48
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
to dziwne bo zeby zakładac srebro na swiezo przekłute miejsce to bardzo nierozsądnie
mi kosmetyczka powiedziala ze na srebro moge zmienic najlepiej dopiero po wygojeniu i moze się nie przyjąć i wtedy mam leczyc tytanem albo stalą
A mi kosmetyczka mowila ze jak teraz zaloze srebro to potem bede mogla je nosic juz bez ryzyka ze mi sie nie przyjmie:P
__________________
Nigdy Nie Pozwól By Strach Przed Działaniem Wykluczył Cię Z Gry
isabellaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 17:12   #1027
niuniaCLl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

co zrobić jeśli schodzi skóra wokół kolczyka w pępku ??
niuniaCLl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 17:13   #1028
niuniaCLl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

cOo zrobić jeśli schodzi skóra wokól kolczyka w pępku ??
niuniaCLl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 17:46   #1029
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez isabellaaa Pokaż wiadomość
A mi kosmetyczka mowila ze jak teraz zaloze srebro to potem bede mogla je nosic juz bez ryzyka ze mi sie nie przyjmie:P
to zle, bo przy srebrze moze ci sie paprac

Cytat:
Napisane przez klaudynka4
Hej dziewczyny. Nie mam siły na wertowanie tego wątku.
Kilka dni temu zrobiłam kolczyk (jest ze stali chirurgicznej). Niestety dopiero po fakcie się o tym dowiedziałam, a podejrzewam że mam uczulenie na nikiel (niewielkie, ale jest) i boję się że przez to będzie się długo goiło.
Jak narazie kolczyk wygląda dobrze: pojawiła się delikatna opuchlizna, ropieje tylko troszeczkę ból pojawia się tylko przy gwałtownych ruchach.
Stosuję tylko rumianek, ale mam zamiar kupić maść tribiotic.
Czy któraś z was miała robiony kolczyk ze stali w przypadku uczulenia na nikiel? chętnie bym wymieniła kolczyk na tytanowy, ale jest dużo za wcześnie. Zastanawiam się też kiedy będę mogła to zrobic.
Cytat:
Napisane przez niqsia13
jak tobie sie nie chce przeszukiwac watku to mi sie nie chce tobie odpowiadac.
nie chce byc nie miła, ale ten watek jest po to zby pytac, to nie jest tak ze na kazdej stronie zadawane jest to pytanie, gdybym wiedziała to bym odpowiedziała, bo zaraz wyjdzie na to, ze wystraczy zamknąć wątek i kazdy będzie sobie szukał;/
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 18:43   #1030
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
nie chce byc nie miła, ale ten watek jest po to zby pytac, to nie jest tak ze na kazdej stronie zadawane jest to pytanie, gdybym wiedziała to bym odpowiedziała, bo zaraz wyjdzie na to, ze wystraczy zamknąć wątek i kazdy będzie sobie szukał;/
owszem,ale po cos istnieje rowniez funkcja "przeszukaj ten wątek". Wątek jest po to by zdawać pytania,które sie nie pojawiały a nie po to żeby po raz setny pytac o rzeczy,które są nagminnie poruszane. nie sadzisz?
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 18:47   #1031
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez isabellaaa Pokaż wiadomość
A mi kosmetyczka mowila ze jak teraz zaloze srebro to potem bede mogla je nosic juz bez ryzyka ze mi sie nie przyjmie:P
nie no super... tylko, że srebro daje najwieksze prawdopodobienstwo, ze sie bedzie paprac...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 19:18   #1032
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Chryste Panie, dziewczyny, zlitujcie się nad moją umęczoną duszą, bo tu bajzel i wylęgarnia herezji jak wtedy, gdy przyszłam na wizaż i zobaczyłam poprzedni wątek o tym kolcu.

Napiszę po raz n-ty:

Srebro, stal chirurgiczna zawierają nikiel, silny alergen, a więc uczulają, doprowadzając do migracji (!!!). Zakładanie na świerzo przekłute miejsce srebra, stali kupionej u jubilera to skrajna głupota i nieodpowiedzialność tak samo jak oddawanie swojego ciała w ręce kosmetyczki niemającej pojęcia o tym, co probuje robić, rozgłaszającej radośnie o tym, jak to się cudnie-bosko-miód-maliny na srebrze wszystko goi, podczas gdy prawie 40 % społeczeństwa ma na nikiel uczulenie.

Przekłuwamy ciało w salonie u profesjonalisty w rękawiczkami na rękach i z dostępem do autoklawu, na tytanie, bioplaście, ptfe (teflonie).

Tylko i wyłącznie.
Dla osoby dojrzałej do podejmowania decyzji dotyczących własnego ciała dbałość o zdrowie powinna być priorytetem i jeżeli bezpieczeństwo kosztuje 80, 90, 100, 120 złotych, to powinnyście być gotowe te pieniądze zapłacić. Wydać taką sumę raz w życiu, sądzę, jest lepiej niż potem płacić grube pieniądze za usuwanie blizn pomigracyjnych, leczenie infekcji, ukrywanie brzuchów podczas lata, bo pręga nad pępkiem wygląda średnio interesująco a która nie lubi pobiegać po plaży w kostiumie kąpielowym?

Dbać o miejsce przekłucia należy min. 3 razy dziennie, przemywać solą fizjologiczną, a najlepiej octeniseptem, oba specyfiki dostepne w aptece. Tribiotyku nie stosujemy gdy nie ma wyraźnej potrzeby typu zapalenie, poważna infekcja, ponieważ jest to maść, zatyka dopływ tlenu do rany, spowalnia tym samym gojenie, antybiotyk, który używany w nadmiarze powoduje, że organizm się na niego uodparnia, zwiększa też ryzyko mutacji, jak kogoś interesują skutki dalekoidące.

Spirytus i woda utleniona to prosta droga do migracji. Niszczą komórki odpowiedzialne za gojenie się rany, wysuszają, podrażniają, nie przynoszą ze sobą nic dobrego, jednym słowem ZŁO.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 20:24   #1033
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
Chryste Panie, dziewczyny, zlitujcie się nad moją umęczoną duszą, bo tu bajzel i wylęgarnia herezji jak wtedy, gdy przyszłam na wizaż i zobaczyłam poprzedni wątek o tym kolcu.

Napiszę po raz n-ty:

Srebro, stal chirurgiczna zawierają nikiel, silny alergen, a więc uczulają, doprowadzając do migracji (!!!). Zakładanie na świerzo przekłute miejsce srebra, stali kupionej u jubilera to skrajna głupota i nieodpowiedzialność tak samo jak oddawanie swojego ciała w ręce kosmetyczki niemającej pojęcia o tym, co probuje robić, rozgłaszającej radośnie o tym, jak to się cudnie-bosko-miód-maliny na srebrze wszystko goi, podczas gdy prawie 40 % społeczeństwa ma na nikiel uczulenie.

Przekłuwamy ciało w salonie u profesjonalisty w rękawiczkami na rękach i z dostępem do autoklawu, na tytanie, bioplaście, ptfe (teflonie).

Tylko i wyłącznie.
Dla osoby dojrzałej do podejmowania decyzji dotyczących własnego ciała dbałość o zdrowie powinna być priorytetem i jeżeli bezpieczeństwo kosztuje 80, 90, 100, 120 złotych, to powinnyście być gotowe te pieniądze zapłacić. Wydać taką sumę raz w życiu, sądzę, jest lepiej niż potem płacić grube pieniądze za usuwanie blizn pomigracyjnych, leczenie infekcji, ukrywanie brzuchów podczas lata, bo pręga nad pępkiem wygląda średnio interesująco a która nie lubi pobiegać po plaży w kostiumie kąpielowym?

Dbać o miejsce przekłucia należy min. 3 razy dziennie, przemywać solą fizjologiczną, a najlepiej octeniseptem, oba specyfiki dostepne w aptece. Tribiotyku nie stosujemy gdy nie ma wyraźnej potrzeby typu zapalenie, poważna infekcja, ponieważ jest to maść, zatyka dopływ tlenu do rany, spowalnia tym samym gojenie, antybiotyk, który używany w nadmiarze powoduje, że organizm się na niego uodparnia, zwiększa też ryzyko mutacji, jak kogoś interesują skutki dalekoidące.

Spirytus i woda utleniona to prosta droga do migracji. Niszczą komórki odpowiedzialne za gojenie się rany, wysuszają, podrażniają, nie przynoszą ze sobą nic dobrego, jednym słowem ZŁO.
dzieki wiedza w pigułce, moze nie bedzie teraz idiotycznych powielajacych sie pytan
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 21:08   #1034
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

moj naszczescie rowniez
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 21:08   #1035
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;7243240]dzieki wiedza w pigułce, moze nie bedzie teraz idiotycznych powielajacych sie pytan[/quote]

o ile sie zakladasz ze beda?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 21:12   #1036
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
o ile sie zakladasz ze beda?
to jest moje powatpiewanie i cicha nadzieja ze nie bedzie ale nadzieja matka glupich.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 22:35   #1037
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;7244074]to jest moje powatpiewanie i cicha nadzieja ze nie bedzie ale nadzieja matka glupich. [/quote]

ale każda matka kocha swoje dzieci
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 23:27   #1038
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez natalczak Pokaż wiadomość
owszem,ale po cos istnieje rowniez funkcja "przeszukaj ten wątek". Wątek jest po to by zdawać pytania,które sie nie pojawiały a nie po to żeby po raz setny pytac o rzeczy,które są nagminnie poruszane. nie sadzisz?
Jeżeli Ci się nie chce, nie musisz odpowiadać na pytania, przeciez ten wątek nie jest tylko twój, są tu dziesiątki innych dziewczyn, które chetnie odpowiedzą.
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 23:30   #1039
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

A ja mam znowu to samo pytanko - jak wymienić kolczyk, mam go prawie rok, więc jest ładnie zagojony Czy nie ma żadnych problemów z wymianą, moge to zrobic sama?
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 07:00   #1040
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Jeżeli Ci się nie chce, nie musisz odpowiadać na pytania, przeciez ten wątek nie jest tylko twój, są tu dziesiątki innych dziewczyn, które chetnie odpowiedzą.
jest tysiace dziewczyn hahah ktore odpowiedza, jak im sie bedzie chcialo i wiekszosci sie nie chce odpowiadac na to samo pytanie. ;]
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 08:44   #1041
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Żadna z was nie bierze pod uwage ,że jakąkolwiek wiedze na temat piercingu posisdają na tym forum może ze trzy osoby-i tyle.
Opinie i poradych innych można by zebrac i wydac książke "1000 największych bzdur o piecingu-czyli co robic aby się pozbyć ukochanego kolczyka".

Yaza zrobiła dobre podsumowanie-zresztą po raz kolejny

Szczerze-w przeciągu mojego ostatniego wizażowania spotkałam tu trzy wyjątkowe przypadki-pomoc otrzymały natychmiast
Natomiast reszta przypadłości o ile nie była wynikiem pecha to była wynikiem wyboru złego piercera i stosowania się do jego bzdurnych zaleceń.
Babrający się pępek nie jest nicym wyjątkowy-jest wynikiem waszego złego wyboru i tyle!!!

Przeciez wy nadal niemacie pojęcia co to jest autoklaw- rękawiczki chirurgiczne-a pani kosmetyczka jest dla was bogiem(ja mam jedna boską-w moim mieście zadna nie ma autoklawu)
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 09:16   #1042
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
A ja mam znowu to samo pytanko - jak wymienić kolczyk, mam go prawie rok, więc jest ładnie zagojony Czy nie ma żadnych problemów z wymianą, moge to zrobic sama?
Powinnaś sobie sama poradzić, ale jak na pierwsze wyciągnie to najlepiej z kimś, tak na wszelki wypadek jakbyś się za bardzo denerwowała i ręce się trzęsły
Posmruj sobie jakąś tłustą maścią, np nagietkową kolczyk zanim go wyciągniesz, on troszkę natłuści kanalik i będzie prościej włozyć nowy kolczyk. Ten nowy też możesz delikatnie nasmarować.
Jak masz wszystko dobrze wygojone nie powinnaś mieć problemów.
Mała podpowiedź - jak wyciągniesz to zaraz włóż nowy i nie zmieniaj pozycji ciała, kanalik będzie fajnie ułożony i szybko włożysz.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 10:01   #1043
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Dziewczyny
czy jest jakas inna strona gdzie można kupic tytanowe kolczyki do pępka oprócz tej http://www.wildcat.pl/sklep/catalog.php?cat=5 ?
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 10:30   #1044
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

jest jeszcze cyber tattoo
ale wildcat ma najbogatszą ofertę a ich materiały są certyfikowane-co do jakości innych nie będę się wypowiadać
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 10:36   #1045
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
jest jeszcze cyber tattoo
ale wildcat ma najbogatszą ofertę a ich materiały są certyfikowane-co do jakości innych nie będę się wypowiadać
Bo chciałabym kolczyk z przywieszką a na tej stronie są tylko zwykłe bananki
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 10:41   #1046
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

FLO , CLK, XPK, XYM- kolczyki o tych kodach mają przywieszki
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 14:17   #1047
anq69
Przyczajenie
 
Avatar anq69
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Biłgoraj
Wiadomości: 10
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

Mhm, ja sama robiłam... i bez zadnych problemów.. 2-3dni pobolało i tyle a i od czasu do czasu spirytusem salicynowym przemywalam i goilo sie ładnie
anq69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 14:47   #1048
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez natalczak Pokaż wiadomość
owszem,ale po cos istnieje rowniez funkcja "przeszukaj ten wątek". Wątek jest po to by zdawać pytania,które sie nie pojawiały a nie po to żeby po raz setny pytac o rzeczy,które są nagminnie poruszane. nie sadzisz?
no tak tylko ze uzywajac wyszukiwarki nie zawsze idzie znalezc to czego szukamy, poniewaz to pytanie które zadała jest bardzo rzadko poruszane
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 20:53   #1049
isabellaaa
Raczkowanie
 
Avatar isabellaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 48
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

hej, po czym poznać, ze dziurka w pępku jest już zagojona??
__________________
Nigdy Nie Pozwól By Strach Przed Działaniem Wykluczył Cię Z Gry
isabellaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 17:44   #1050
Panienka_z_okienka
Raczkowanie
 
Avatar Panienka_z_okienka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pays de reve
Wiadomości: 67
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cześć dziewczyny
Podpinam się pod wątek, bo 5 kwietnia zrobiłam sobie kolczyk.
Wybrałam studio, przemyślałam i zdecydowałam się.
Zapłaciłam 90 zł.

Ale im więcej czytam, tym jestem bardziej przerażona .
Pan kazał mi przemywać rankę w pierwszym okresie raz dziennie wodą utlenioną i wodą przegotowaną (!),a później tylko samą wodą. Zapytałam o sól fizjologiczną odpowiedział, że raczej nie... Czy to świadczy o jego niekompetencji?
Dodam, że siostra również robiła u niego kolczyk w pępku, jej ładnie się zagoił, ale wiadomo, że to raczej sprawa indywidualna.

Martwię się, bo pępek boli i nie wygląda zbyt estetycznie...
Załączam zdjęcie, prosze poradźcie co zrobić
P.S. Kupiłam Tribiotic, tak na wszelki wypadek, nie używam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pępek.jpg (96,2 KB, 109 załadowań)
__________________
Ćwiczę!
04.05.2009 - start.
- zapał minął


Włosy

44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60


MY
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200712212338.png
Panienka_z_okienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-26 18:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.