Moda, która Cię "rozwala" cz.V - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-27, 14:15   #3511
kurkaogorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 105
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość


A tak przy okazji wiecie, za co mam pkt karny? Skrytykowałam dziubek jednej dziewczyny, która prezentowała się u nas na wizażwej szafie w "seksi" pozach, a ona na mnie doniosła, że ją atakuję

Czytałam posty tej dziewczyny i oglądałam jej wieszaki. Szczerze- jestem w szoku.
To mnie powaliło: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=617341

Jej zdjęcia nadają się na profile na stronach z erotycznymi anonsami. Ubiera się, co tu dużo mówić, tandetnie, a uważa się za znawczynię mody, krytykując wszystkich dookoła. Atakuje osoby, które niepochlebnie wyraziły się o jej stylu, uważając, że są typowymi polaczkami, bo u niej w Norwegii to... itd. Bardzo dobrze jej napisałaś, widać, że laska nie potrafi przyjąć krytyki na klatę

Edytowane przez kurkaogorka
Czas edycji: 2012-05-27 o 14:16
kurkaogorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 14:16   #3512
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Dlatego też wcześniej pisałam, że to właśnie Mama Grycan mnie najbadziej obrzydza, bo to ona powinna wytłumaczyć córce, że można wyglądać pięknie i kobieco w normalnych obcasach i eleganckiej sukience. Ale czego się spodziewać po fance Kim Kardashain i Dody?
no cóż... niestety przykra jest taka powierzchowność ze strony "wiecznie młodej" mamusi, która tym samym psuje swoje dzieciaki. Ciekawe co z tej najmłodszej wyrośnie...
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 14:22   #3513
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

http://i2.pinger.pl/pgr158/e4deb63a0...f/DSC_0519.JPG
Dziewczę chyba chciało się podrapać...
I ma 14 lat....

Edytowane przez Nuova
Czas edycji: 2012-05-27 o 14:23
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 14:44   #3514
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez kurkaogorka Pokaż wiadomość
Czytałam posty tej dziewczyny i oglądałam jej wieszaki. Szczerze- jestem w szoku.
To mnie powaliło: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=617341

Jej zdjęcia nadają się na profile na stronach z erotycznymi anonsami. Ubiera się, co tu dużo mówić, tandetnie, a uważa się za znawczynię mody, krytykując wszystkich dookoła. Atakuje osoby, które niepochlebnie wyraziły się o jej stylu, uważając, że są typowymi polaczkami, bo u niej w Norwegii to... itd. Bardzo dobrze jej napisałaś, widać, że laska nie potrafi przyjąć krytyki na klatę
No, nie do końca dobrze jej napisałam. Na początku to był taki skrót myślowy, że jej twarz źle wygląda. Potem wyjaśniłam to bardziej konstruktywnie, ale i tak mi się dostał pkt karny i wyzywanie od pasztetów, które są tak obrzydliwe, że nie mają nawet co wstawiać do internetu. Miło Zazdroszczę takim dziewczynom pewności siebie.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 15:15   #3515
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez kurkaogorka Pokaż wiadomość
Czytałam posty tej dziewczyny i oglądałam jej wieszaki. Szczerze- jestem w szoku.
To mnie powaliło: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=617341

Jej zdjęcia nadają się na profile na stronach z erotycznymi anonsami. Ubiera się, co tu dużo mówić, tandetnie, a uważa się za znawczynię mody, krytykując wszystkich dookoła. Atakuje osoby, które niepochlebnie wyraziły się o jej stylu, uważając, że są typowymi polaczkami, bo u niej w Norwegii to... itd. Bardzo dobrze jej napisałaś, widać, że laska nie potrafi przyjąć krytyki na klatę
Taak... a potem przez takie osoby wstyd się na ulicy odezwać po polsku
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 15:18   #3516
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Wczoraj w klubie widziałam wiele rozwalaczy typu: kreacja z odsłoniętymi plecami plus widoczny z tyłu biustonosz praktycznie na łopatkach, chłopcy w białych spodniach, w których było widać wzorki na ich slipach, legginsy do krótkich bluzek, spódnice a'la paseczki, rajstopy ze szwem do odkrytych butów, ale najmniej z tego wszystkiego rozumiem zakładanie przez dziewczyny do w miarę eleganckich kreacji klapek I to najczęściej takich zwykłych jak na plażę.

No cóż, ale o modzie klubowej, to można by pisać pracę naukową
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 16:12   #3517
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Wczoraj w klubie widziałam wiele rozwalaczy typu: kreacja z odsłoniętymi plecami plus widoczny z tyłu biustonosz praktycznie na łopatkach, chłopcy w białych spodniach, w których było widać wzorki na ich slipach, legginsy do krótkich bluzek, spódnice a'la paseczki, rajstopy ze szwem do odkrytych butów, ale najmniej z tego wszystkiego rozumiem zakładanie przez dziewczyny do w miarę eleganckich kreacji klapek I to najczęściej takich zwykłych jak na plażę.

No cóż, ale o modzie klubowej, to można by pisać pracę naukową ;)

Z tym się zgadzam w 100%
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-27, 16:23   #3518
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
czemu kobiety ciągle noszą te koszmary? spódnice dla katachetek...

http://tablica.pl/oferta/rozszerzana...38-IDuOSj.html
http://szafa.pl/c4928658-brazowa-spodnica-l.html

najlepsza jest długość do 3/4 łydki która zniekształca sylwetkę... ohyda. jedna dziewczyna ode mnie z biura, szczuplutka, nosi je i wygląda po prostu masakrycznie
Obie spódnice są stosunkowo tandetne, ale będę bronić długości do pół łydki! (Nie mylić z długością przed kostkę ).
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 18:26   #3519
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
http://i2.pinger.pl/pgr158/e4deb63a0...f/DSC_0519.JPG
Dziewczę chyba chciało się podrapać...
I ma 14 lat....
Widzę, że złote legginsy są dalej modne.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 20:30   #3520
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Moim zdaniem tusza grycanek jest straszna... i w moim odczuciu całkowicie zaburza dążenie do zdrowej wysportowanej sylwetki. Ta dziewczyna lada chwila będzie miała wszystkie możliwe choroby cywilizacyjne, miażdżyca, cukrzyca, cellulit, do tego obciążenie kręgosłupa... mogłabym wymieniać i wymieniać, nawet niby banalny temat zajścia w ciążę - otyłe kobiety mają z tym problem.

Zobaczycie, że jeśli Grycanki poszerzą ekspansję o jakieś programy rozrywkowe typu taniec na lodzie xD to PRowcy załatwią im najlepszych dietetyków i trenerów i po otyłości ślad nie zostanie.
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 20:34   #3521
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Ja w ogóle nie rozumiem tego że wszyscy tak komentują to ile one ważą. Jak któraś z nich będzie chciała schudnąć, to na pewno schudnie i to bez komentarzy i całej listy chorób jakie się wiążą z otyłością. Rozumiem, że ich styl jest tandetny i tak dalej, ale ich tusza to wyłącznie ich sprawa. A to, że one czują się dumne ze swoich kształtów to już też ich sprawa.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 22:20   #3522
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
Moim zdaniem tusza grycanek jest straszna... i w moim odczuciu całkowicie zaburza dążenie do zdrowej wysportowanej sylwetki. Ta dziewczyna lada chwila będzie miała wszystkie możliwe choroby cywilizacyjne, miażdżyca, cukrzyca, cellulit, do tego obciążenie kręgosłupa... mogłabym wymieniać i wymieniać, nawet niby banalny temat zajścia w ciążę - otyłe kobiety mają z tym problem.

Zobaczycie, że jeśli Grycanki poszerzą ekspansję o jakieś programy rozrywkowe typu taniec na lodzie xD to PRowcy załatwią im najlepszych dietetyków i trenerów i po otyłości ślad nie zostanie.
czemu obchodza cie jej problemy zdrowotne. badz szczera i powiedz ze wyglada twoim zdaniem... <wstaw epitet>

Nie znasz jej wiec po co interesujesz sie czy jest zdrowa?
Mnie interesuje wyglad na salonach - bo z tuszy ani z wynikow zyciowych nie mam zamiaru rozliczac. Maja kase- lansuja sie i jest to normalne.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 00:03   #3523
reverse
Zadomowienie
 
Avatar reverse
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie rozumiem tego że wszyscy tak komentują to ile one ważą. Jak któraś z nich będzie chciała schudnąć, to na pewno schudnie i to bez komentarzy i całej listy chorób jakie się wiążą z otyłością. Rozumiem, że ich styl jest tandetny i tak dalej, ale ich tusza to wyłącznie ich sprawa. A to, że one czują się dumne ze swoich kształtów to już też ich sprawa.
Mnie bardziej martwi ich podejście. Zamiast zachwalać zdrowy tryb życia i dawać innym przykład, one promują otyłość. I teraz zastanów się, na kogo celebryci najbardziej wpływają... Na młode osoby, prawda? I ani kult chorobliwej szczupłości, ani otyłości nie jest dobry. Mam wrażenie, że wiele osób nie potrafi dostrzec tego, że można wyglądać świetnie mając odpowiednią wagę. Tak jakby nie było nic pomiędzy przesadną chudością a otyłością.

A wypowiedź ich mamy o tym, że odchudzanie polega na jedzeniu tylko sałaty (jeśli tak nie było, proszę mnie sprostować, odnoszę się do tego, co ktoś tu napisał) - ręce opadają.
reverse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 04:16   #3524
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
czemu obchodza cie jej problemy zdrowotne. badz szczera i powiedz ze wyglada twoim zdaniem... <wstaw epitet>

Nie znasz jej wiec po co interesujesz sie czy jest zdrowa?
Mnie interesuje wyglad na salonach - bo z tuszy ani z wynikow zyciowych nie mam zamiaru rozliczac. Maja kase- lansuja sie i jest to normalne.
Może nie mierz wszystkich swoją miarą?
Mi jest szczerze przykro patrzeć na taką osobę jak ta blondynka Grycanowa. Nie interesuje mnie jej wygląd na salonach, bo jej tam nie oglądam, ale widziałam program Wojewódzkiego i po prostu było mi smutno patrzeć, jakoś dziwnie mimo ich wielkiej szczęśliwości, mi nie jest do śmiechu na taki widok. Nie muszę jej znać, żeby zwrócić na to uwagę. Pisałam już, mnie to nie obrzydza, nie odpycha, nie wiem jakie epitety tam mają być, owszem uważam, że to nie prezentuje się zbyt fajnie, ale na aspekt estetyczny nie zwróciłam uwagi. Używam określeń typu "spasiona" nie z obrzydzenia, tylko po prostu nazywam rzeczy po imieniu. Spasiony jest spasiony, wygłodzony - wygłodzony, a Murzyn to Murzyn, bo skąd mam wiedzieć, że Amerykanin?
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 09:35   #3525
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Dziękuje
Widać, że ma wyczucie rytmu, ładnie się rusza ale w sumie przez jej otyłość nawet nie widać że trzęsie tyłkiem itd Mimo wszystko nie wygląda to fajnie. I nie mogę pojąć jak osoba ćwicząca taniec, i to chyba sporo, może mieć tak wielką nadwagę, nie spala tych kalorii??


Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Właśnie trafiłam na takie zdjęcie: http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=4356628697 85831&set=a.1797809420406 93.39738.165322170153237& type=1&theater (mam nadzieję, że link działa). Mnie rozwaliło.
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 10:44   #3526
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Dziękuje
Widać, że ma wyczucie rytmu, ładnie się rusza ale w sumie przez jej otyłość nawet nie widać że trzęsie tyłkiem itd Mimo wszystko nie wygląda to fajnie. I nie mogę pojąć jak osoba ćwicząca taniec, i to chyba sporo, może mieć tak wielką nadwagę, nie spala tych kalorii??
Zastanawiam się, ile trzeba jeść, żeby mimo intensywnych treningów (zakładam, że skoro nazywa taniec swoją pasją, to trenuje intensywnie) mieć takie kształty.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 11:13   #3527
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

rany dziewczyny.. zejdzie z tego tematu, nie ten wątek ani dział, zróbcie sobie temat na dietetyce czy coś ile razy już było mówione, by trzymać się tematu i nie bajdurzyć o czymś z nim nie związanym przez kolejne parę stron..
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 11:14   #3528
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
rany dziewczyny.. zejdzie z tego tematu, nie ten wątek ani dział, zróbcie sobie temat na dietetyce czy coś ile razy już było mówione, by trzymać się tematu i nie bajdurzyć o czymś z nim nie związanym przez kolejne parę stron..
zgadzam sie.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 11:18   #3529
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

To oczywiste, że trzeba się obżerać... Miałam różne problemy z odżywianiem w życiu, przechodziłam bardzo długie okresy kompulsywnego objadania się i potrafiłam w siebie wsunąć tony bardzo niezdrowego jedzenia, do tego mam jak już pisałam rodzinne tendencje do tycia, bardzo rozwalony metabolizm przez głodówki itp. i zupełnie się nie ruszając, tylko siedząc w domu tyłam szybko do pewnej jak na siebie sporej wagi, a potem idzie już to tycie bardzo powoli, nie jest łatwo się tak upaść, trzeba na to pracować latami obżarstwa. A jeżeli do tego się tańczy... Nie umiem sobie wyobrazić takich ilości kalorii... A wiele umiem sobie wyobrazić w tym temacie

Takie coś niestety ma nic wspólnego z zamiłowaniem do jedzenia, dobrej kuchni itp.

Wiem jak wygląda życie właścicieli dobrej cukierni, wiem co zawsze jest w kuchni i na stołach... Ale jak ma się umiar, to wszystko można jeść. Więc, to że się lubi, to żaden argument.


I już tym razem serio, kończę w tym temacie, bo faktycznie straszny offtop.
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 12:36   #3530
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Chciałabym poruszyć aktualny jeszcze przez parę miesięcy temat STANIKÓW. Ja wiem, że niektóre topy mają cienkie ramiączka i wysuwają się spod nich te od stanika, przy 30 stopniach w cieniu ja sama to olewam. Wiem, że teraz niektórzy celowo noszą półprzezroczyste koszule i kontrastowy stanik albo gorset pod spodem. Ale kto mi powie, CZYM kierują się osoby noszące czarny stanik pod jasne topy/t-shirty/bluzki, które teoretycznie nie powinny prześwitywać, ale są z cienkiej bawełny i ten biustonosz po prostu RAZI?
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 12:46   #3531
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
Mnie bardziej martwi ich podejście. Zamiast zachwalać zdrowy tryb życia i dawać innym przykład, one promują otyłość. I teraz zastanów się, na kogo celebryci najbardziej wpływają... Na młode osoby, prawda? I ani kult chorobliwej szczupłości, ani otyłości nie jest dobry. Mam wrażenie, że wiele osób nie potrafi dostrzec tego, że można wyglądać świetnie mając odpowiednią wagę. Tak jakby nie było nic pomiędzy przesadną chudością a otyłością.

A wypowiedź ich mamy o tym, że odchudzanie polega na jedzeniu tylko sałaty (jeśli tak nie było, proszę mnie sprostować, odnoszę się do tego, co ktoś tu napisał) - ręce opadają.
Tylko ja się zastanawiam czy ktoś w ogóle zna Grycanki. Ja je poznałam na tym wątku. Pewnie nie wiedziałabym nic o nich gdyby nie ten wątek..

Ale co to w ogóle znaczy promują otyłość?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 13:24   #3532
beta-ina
Rozeznanie
 
Avatar beta-ina
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 723
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Chciałabym poruszyć aktualny jeszcze przez parę miesięcy temat STANIKÓW. Ja wiem, że niektóre topy mają cienkie ramiączka i wysuwają się spod nich te od stanika, przy 30 stopniach w cieniu ja sama to olewam. Wiem, że teraz niektórzy celowo noszą półprzezroczyste koszule i kontrastowy stanik albo gorset pod spodem. Ale kto mi powie, CZYM kierują się osoby noszące czarny stanik pod jasne topy/t-shirty/bluzki, które teoretycznie nie powinny prześwitywać, ale są z cienkiej bawełny i ten biustonosz po prostu RAZI?
Hej

To może ktoś mi wyjaśni podobne zjawisko.Ostatnio obserwuję wysyp dam w tzw.tubach.Tył stanika podciągnięty na sam kark tak,że cały jest wystawiony na widok publiczny + do tego przezroczyste ramiączka od stanika. Nie rozumiem po co te przezrozyste ramiączka?? Mogłyby sobie już to darować .Przeciesz i tak cała "stylizacja" wygląda przekomicznie i nawet te ramiączka jej nie uratująChyba,że taka dama myśli,że najważniejsze,że z przodu wygląda ok a z tyłu to już nieważne.
beta-ina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 13:29   #3533
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez beta-ina Pokaż wiadomość
Hej

To może ktoś mi wyjaśni podobne zjawisko.Ostatnio obserwuję wysyp dam w tzw.tubach.Tył stanika podciągnięty na sam kark tak,że cały jest wystawiony na widok publiczny + do tego przezroczyste ramiączka od stanika. Nie rozumiem po co te przezrozyste ramiączka?? Mogłyby sobie już to darować .Przeciesz i tak cała "stylizacja" wygląda przekomicznie i nawet te ramiączka jej nie uratująChyba,że taka dama myśli,że najważniejsze,że z przodu wygląda ok a z tyłu to już nieważne.
Moim zdaniem te przezroczyste ramiączka to jest rozwalacz sam w sobie. Już lepsze chyba zwykłe, ładne, czyste ramiączka niż to błyszczące, gumowe coś. Ale tylko w przypadku bluzek z jakimikolwiek ramiączkami. Jeśli jest to tuba, to stanik obowiązkowo musi być bez ramiączek.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 17:43   #3534
cocer
Raczkowanie
 
Avatar cocer
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 101
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Moja koleżanka uwielbia założyć białą bluzkę na ramiączkach a pod spodem jaskrawy stanik, który się wylewa bokami

Rozwalacze z tego tygodnia:
- Bluzeczka z koronką + z tyłu stanik zsunięty na łopatki \
- klapeczki z czubami i złotą "wężową" skórką
- Kobieta niska, bardzo okrągła w legginsach, krótkiej bluzce, poczwórnym pośladku i za duże koturny
- u chłopaków: bermudy, adidasy za kostkę i skarpetki podciągnięte najwyżej jak się da
cocer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 18:36   #3535
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez cocer Pokaż wiadomość
Moja koleżanka uwielbia założyć białą bluzkę na ramiączkach a pod spodem jaskrawy stanik, który się wylewa bokami

Rozwalacze z tego tygodnia:
- Bluzeczka z koronką + z tyłu stanik zsunięty na łopatki \
- klapeczki z czubami i złotą "wężową" skórką
- Kobieta niska, bardzo okrągła w legginsach, krótkiej bluzce, poczwórnym pośladku i za duże koturny
- u chłopaków: bermudy, adidasy za kostkę i skarpetki podciągnięte najwyżej jak się da
O, to to. I do tego jak czarny adidas i spodzień kreszowy czarny (przykrótki), to biała skarpeta. Chyba żeby pokazać, że mu mama pierze.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 19:26   #3536
zumodefruta
Zadomowienie
 
Avatar zumodefruta
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 870
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Dziewczyna idąca w adidasach a za nią ciągnące się na 50 cm sznurówki. Nie rozumiem tego
__________________

zumodefruta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 19:45   #3537
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Za duże sandały na koszmarnie zaniedbanych stopach.
W ogóle zaniedbane stopy mnie rozwalają
zekori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 19:47   #3538
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Dziś wreszcie po raz pierwszy w tym roku zobaczyłam sandały + skarpety

A na uczelnie, mniemam że to był strój na egzamin, dziewczę bardzo wysokie z długimi nogami w białej koszulinie i w tak mega krótkich czarnych szortach, że jedyne co było widać to jej nogi właśnie. Wyglądała zgrabnie, no ale na egzamin ja na egzaminy ubieram się skromnie, bo na uczelni technicznej nie raz słyszałam "oooo ale się odstroiłaś, egzamin masz?" oczywiście z przymrużeniem oka, ale zdaję sobie sprawę z tego, że wielu sobie myśli tak na serio.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 22:57   #3539
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Ja dzisiaj widziałam dziewczynę w takich gumowych czerwonych klapkach i czarnych frotowych skarpetach ....
Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 08:24   #3540
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...92215663_n.jpg
Czarliz jak ma ładnie oblepione taśmą walizki ...
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.