Kosmetologia - Kraków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-05, 17:00   #1
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Smile

Kosmetologia - Kraków


Czesc dziewczyny !!
W tym wątku chcałabym Was zapytac o to czy ktoraś z Was wybiera się na kosmetologie, niekonieczne na studia, w Krakowie ?
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 16:21   #2
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: ~***~ Kosmetologia - Kraków ~***~

up
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 06:41   #3
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: ~***~ Kosmetologia - Kraków ~***~

up...
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 18:30   #4
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: ~***~ Kosmetologia - Kraków ~***~

up up up!
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 10:44   #5
frida69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 132
Dot.: ~***~ Kosmetologia - Kraków ~***~

czesc! ja sie chyba wybieram zaocznie na kosmetologie do krk tylko jeszcze nie wiem na ktora uczelnie!
frida69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 21:17   #6
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: ~***~ Kosmetologia - Kraków ~***~

to jak cos to daj znac bo ja tez ide na zaoczne na kosmetologe
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 00:05   #7
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: ~***~ Kosmetologia - Kraków ~***~

Cytat:
Napisane przez Eska88 Pokaż wiadomość
to jak cos to daj znac bo ja tez ide na zaoczne na kosmetologe

A ile jest przedmiotów na zaocznych ?
Zapewne mniej niż na dziennych. Z tego co się zorientowałam to na dziennych są 23 przedmioty.
Mam jeszcze rok do tego ,żeby zacząć studia ,ale już wiem ,że będzie to kosmetologia ta upragniona [biologia i chemia ]
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-24, 08:49   #8
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: ~***~ Kosmetologia - Kraków ~***~

nie wiem ile jest przedmiotow nawet ale tez na pewno kolo 20 jak na dziennych
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 10:57   #9
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: ~***~ Kosmetologia - Kraków ~***~

Cytat:
Napisane przez Eska88 Pokaż wiadomość
nie wiem ile jest przedmiotow nawet ale tez na pewno kolo 20 jak na dziennych

Aha ,z tego co słyszałam od koleżanki praktycznie bardzo dużo chemii i biologii ; )
ale na pewno damy radę
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 08:22   #10
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: ~***~ Kosmetologia - Kraków ~***~

Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
Aha ,z tego co słyszałam od koleżanki praktycznie bardzo dużo chemii i biologii ; )
ale na pewno damy radę
pewnie ze damy w kazdym razie zycze powodzenia
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 20:13   #11
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: ~***~ Kosmetologia - Kraków ~***~

a czy jest ktos tutaj na wizazu kto chodzil lub chodzi do wyzszej szkoly ochrony zdrowia w krakowie ?? lub do Krakowskiej Wyzszej Szkoly Promocji Zdrowia ??

Eska88 , frida69 na jakie uczelnie sie wybieracie ??

buzka
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-27, 15:44   #12
3insomnia3
Przyczajenie
 
Avatar 3insomnia3
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: woj. małopolskie
Wiadomości: 10
GG do 3insomnia3
Dot.: ~***~ Kosmetologia - Kraków ~***~

witam ja tez zamierzam wybrac sie na kosmetologie:d ale to za rok:p ostatnio mi polecono prywatna szkole w krk gdzie mozna dostac duzoo dyplomow(oczywiscie kazdy platny ok 30 zl) tylko nie pamietam ktora to;d ale chyba ochrony zdrowia a co zdajecie na maturze??
__________________
Miłość nie istnieje. To nie jest nawet uczucie, to po prostu opłakana konieczność, zajmująca pośrednie miejsce między potrzebami ciała i duszy.
3insomnia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 19:49   #13
deputamadre21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: ~***~ Kosmetologia - Kraków ~***~

Cytat:
Napisane przez Eska88 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny !!
W tym wątku chcałabym Was zapytac o to czy ktoraś z Was wybiera się na kosmetologie, niekonieczne na studia, w Krakowie ?

Esska i jak tam na kosmetologii ? Studiujesz ? Jak sobie radzisz? ... Ja sie zastanawiam nad pojsciem w tym roku i zbieram info
deputamadre21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 22:01   #14
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Kosmetologia - Kraków

Cytat:
Napisane przez sloneckoo Pokaż wiadomość
a czy jest ktos tutaj na wizazu kto chodzil lub chodzi do wyzszej szkoly ochrony zdrowia w krakowie ?? lub do Krakowskiej Wyzszej Szkoly Promocji Zdrowia ??

Eska88 , frida69 na jakie uczelnie sie wybieracie ??

buzka
Ja jestem na 2 roku na KWSPZ
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 16:09   #15
pluto17-17
Zadomowienie
 
Avatar pluto17-17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Kosmetologia - Kraków

hejka
też zastanawiam się nad kosmetologia w krakowie ale nie wiem dziewczyny którą uczelnie wybrać. na razie znalazłam 2
małopolska wyższa szkola zawodowa
i krakowska wyższa szkoła promocji zdrowia
czy któras z was tam chodzi??jak tam jest?? bardzo prosze o odp
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=10696630 &posted=1#post10696630 CIUSZKI

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post10816597 KSIĄZKI
pluto17-17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 19:10   #16
pluto17-17
Zadomowienie
 
Avatar pluto17-17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Kosmetologia - Kraków

odp ktoś plis
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=10696630 &posted=1#post10696630 CIUSZKI

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post10816597 KSIĄZKI
pluto17-17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 19:00   #17
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Kosmetologia - Kraków

heh wygląda na to, że mnie wywalą ze studiów dlatego postanowiłam znaleźć sobie coś co kocham, gdzie nie ma tej okropnej statystyki, kartografii czy geografii społecznej i bardzo chce iść na kosmetologię, szkoda że w krakowie sa tylko płatne szkoły, no ale trudno. Mam dwie koleżanki na kosmetologii popytam się dokładniej i napiszę coś. Jak ktoś coś wie już na chwilę obecną to prosze o info
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 19:15   #18
pluto17-17
Zadomowienie
 
Avatar pluto17-17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Kosmetologia - Kraków

ok kasiek licze na ciebie jak co to pisz
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=10696630 &posted=1#post10696630 CIUSZKI

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post10816597 KSIĄZKI
pluto17-17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 09:49   #19
MONISS19X
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetologia - Kraków

Cześć ja wybieram sie na KWSPZ, jak coś piszcie to mój nr gg 1547560
MONISS19X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 09:56   #20
MONISS19X
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetologia - Kraków

cześć ja sie wybieram na zaoczne i jeszcze nie wiem gdzie zastanawiam sie nad katowicami i krakowem
MONISS19X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 10:34   #21
MONISS19X
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetologia - Kraków

cześć ja wybieram sie na kosmetologie
MONISS19X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 09:22   #22
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Kosmetologia - Kraków

Zdecydowałam się, na kosmetologię w Małopolskiej Wyższej Szkole Zawodowej no cóż nie bedzie to już Uj ale coś z niego zostanie bo podobno większość wykładowców jest właśnie z tej uczelni. Sama nie wiem czy to dobrze czy to źle, bo moje doświadczenia z nimi były mocno średnie, ale podobno są "spoko", czyli traktują nieco ulgowo, ale uczyć się trzeba. Koleżanka mówiła mi, że w poniedziałki były języki w NH, wtorek, środa czwartek zajęcia z tym, że w jeden dzień teoria a w dwa w sumie praktyka. Na pierwszym roku jest pielęgnacja ciała na pewno, na drugim anatomia i dermatologia ( podobno straszna, ale do przejścia). Na trzecim roku jest wizaż. To task mniej wiecej aha a piątki sa wolne, mozna je przeznaczyć np. na praktyki. Najgorszy finanoso jest pierwszy miesiąć: wpisowe 500zł, wyprawka też około 500zł (fartuszki,miseczki,reczn iki i inne duperelki, ale po cenach hurtowych więc tanio wychodzi), 475zł pierwszy miesiąć, w sumie około 1500zł. Z zapisami nie ma problemu, ale koleżanka nie wiedziała, czy jest ograniczona ilość miejsc, wspólnie doszłyśmy do wniosku, że chyba nie, bo chyba im zalezy na tym żeby więcej zarobić. Niektórzy podobnio zapisywali się we wrzesniu i nie było problemów. Zajęcia wyglądają w ten sposób, że dobiera się w pary i ćwiczy na sobie, jeżeli ktosnie zgadza się na coś tam to wtedy robi się to albo na kimś kto nie ma pary albo na modelu czy jakoś tak. Facetów niestety nie ma napisałam chyba wszystko czego się dowiedziałam, jakby co pytajcie
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 12:24   #23
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Kosmetologia - Kraków

ja wybieram sie do krk ale do kwspz
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 14:26   #24
johna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetologia - Kraków

czesc ja byalm studenttka kwspz bylam na 2 roku ...odradzam kazdemu!!! z roku na rok dzieje sie tam coraz gorzej laski z 3 roku tez moga to potwierdzic bo wiedza jak bylo u nich na 1 roku a jak u nas...usadzaja na egzaminach ...bo liczy sie kasa kazda poprawka 50 zl ja zdawalam kilka razy ten sam przedmiot i mialam ten sam test jakims dziwnym trafem nie zdawalam a test ten mialam w domu wyslai mnie na dziekanke a jak powiedzialm ze chce zobaczyc testy powiedzieli ze nie mam prawa a pozniej ze wykladowca nie ma ich na uczelni...pozatym kosztuje 500zl miesiecznie problemy starszne robia jesli chodzi o jakies pojedyncze nieobecnosci...wykladowcy maja beznadziejne podejscie..(oczywiscie nie wszyscy)...przenioslam sie na malopolska wyzsza szkole zawodowa...jest taniej...435zl miesiecznie..poprawki 40 zl mozna brac wpis warunkowy i z zaliczenia i z egzaminu(w tamtej szkole tylko egzamin) a uwierzcie ze to wazne ..nie sa tto proste studia...pozatym na tej uczelni na wykladach cche sie siedziec mowia jezykiem normalnym a nie jakimis dziwacznymi np chemicznymi slowami...i to oni dbaja o ostudenta a nie tak jak tam ...pozatym dziekani tych szkol sa bez porownania..w tym roku odeszlo stamtad na prawde duzo osob podono maja zanizyc czesne z 500 na 400...proste bo maja coraz mniej studentow i musza nadrobic...ja wiem swoje bylam tam i na prawde jesli chcecie studiowac i skonczyc je normalnie to wybierzcie mwsz...na kwspz wyrzucili ostsnio laske z 3 roku(pisala juz prace licencjacka)..zreszta tamtejsze zasady..zakaz wnoszenia napojow i posilkow na sale gdzie wyklad trwa ok 2 godzin heh to smieszne a na dzwiach napisane ze zabronione palenie tyltoniu na terenie kwspz(chodzi rowniez o to podworkO) bo grozi skresleniemz listy hehe to smieszne...zycze powodzenia jak cos to piszcie pozdrawiam
johna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 14:31   #25
johna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetologia - Kraków

aaha na obydwie uczelnie dotstajecie si ebez problemu..tu chodzi o kase ale tak to jest na prywatnych uczelniech ...nawet jesli chcecie sie przeniesc to przynajmniej na mwsz nie ma z tym problemu...
johna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 20:30   #26
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Kosmetologia - Kraków

Cytat:
Napisane przez johna Pokaż wiadomość
czesc ja byalm studenttka kwspz bylam na 2 roku ...odradzam kazdemu!!! z roku na rok dzieje sie tam coraz gorzej laski z 3 roku tez moga to potwierdzic bo wiedza jak bylo u nich na 1 roku a jak u nas...usadzaja na egzaminach ...bo liczy sie kasa kazda poprawka 50 zl ja zdawalam kilka razy ten sam przedmiot i mialam ten sam test jakims dziwnym trafem nie zdawalam a test ten mialam w domu wyslai mnie na dziekanke a jak powiedzialm ze chce zobaczyc testy powiedzieli ze nie mam prawa a pozniej ze wykladowca nie ma ich na uczelni...pozatym kosztuje 500zl miesiecznie problemy starszne robia jesli chodzi o jakies pojedyncze nieobecnosci...wykladowcy maja beznadziejne podejscie..(oczywiscie nie wszyscy)...przenioslam sie na malopolska wyzsza szkole zawodowa...jest taniej...435zl miesiecznie..poprawki 40 zl mozna brac wpis warunkowy i z zaliczenia i z egzaminu(w tamtej szkole tylko egzamin) a uwierzcie ze to wazne ..nie sa tto proste studia...pozatym na tej uczelni na wykladach cche sie siedziec mowia jezykiem normalnym a nie jakimis dziwacznymi np chemicznymi slowami...i to oni dbaja o ostudenta a nie tak jak tam ...pozatym dziekani tych szkol sa bez porownania..w tym roku odeszlo stamtad na prawde duzo osob podono maja zanizyc czesne z 500 na 400...proste bo maja coraz mniej studentow i musza nadrobic...ja wiem swoje bylam tam i na prawde jesli chcecie studiowac i skonczyc je normalnie to wybierzcie mwsz...na kwspz wyrzucili ostsnio laske z 3 roku(pisala juz prace licencjacka)..zreszta tamtejsze zasady..zakaz wnoszenia napojow i posilkow na sale gdzie wyklad trwa ok 2 godzin heh to smieszne a na dzwiach napisane ze zabronione palenie tyltoniu na terenie kwspz(chodzi rowniez o to podworkO) bo grozi skresleniemz listy hehe to smieszne...zycze powodzenia jak cos to piszcie pozdrawiam
słyszałam praktycznie to samo od kolezanki i między innymi to mnie przekonało żeby iść na mwsz. Dziękujemy za to co napisałaś!
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 13:48   #27
johna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetologia - Kraków

jestem pewna ze powie to kazdy kto sprobowal studiowac na tych 2 uczelniach ..to nie jest tak ze zle pisze sie o bylej szkole ale niesety takie sa realia...powodzenia zycze i jestem pewna ze nie bedziesz zalowac pozatym na mwsz jest rowniez nabor w lutym wiec zawsze mozna zaczac np pom powrocie z zagranicy a na innych uczelniach raczej tego nie ma...
johna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 19:41   #28
Alicja-1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetologia - Kraków

ehh Johna jakby tak akzdy jadl na wykladzie to polowa lasek tkorym nei zalezy na uace zapomnaily by gdzie sa zreszta i tak zapominaja... co do palenia to poczesci tez sie zgadzam szkola Promocji zdrowia a studentki reprezentuja szkole palac przed jej wejsciem;/ ... Oczywiscie jesli chce sie meic latwiej to MWSZ jak najbardziej jest lepsza mniej teori odrazu sa na 1 roku zajecia praktyczne tylko jak mozna wykonywac co kolwiek na pracowni bedac zielonym z teori.Owszem szkola KWSPZ daje neizle popalic szczegolnie pan od Biochemi ale tylko po to abysmy czegos sie wkoncu nauczyli a na niektore dziecwzyny nie am innego sposobu jak nei ulac kilkanascie razy chociaz zdarza sie rowniez ze te akurat maja szczescie ;/. tak wniec studentki odchodza do MWSZ faktycznie ale napewno nei et co sie ucza i dla ktorym niezdany egz jest tylko mobilizacja aby swoja wiedze jecsze poprawic i zdac za drugim razem a takze uswiadomoc ze pewnie za malo sie zcasu na nauke tego przedmiotu poswiecilo.Pozatym chcac sie czegos nauczyc to nei wazne czy ejst to KWSPZ , MWSZ czy anwet jakas szkola w malej miescinie trzeba tylko chciec!Wykaldowcy moim zdaneim sa zbyd poblazlili bo w innym wyapdku nei bylo by na wykladach nei milych sytuacji ze tzreba polowe dziewczyn upominac bo gadaja i mysla calkiem o czym innym rozpraszajac tych co chca cos wyniesc z wykaldu i zrozumiec.Dlatego etz szkoda ze wykaldy sa obwiazkowe bo wtedy by zapewne nie chdozily jakby nei bylo trzeba
Alicja-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 18:43   #29
becia_hehe
Raczkowanie
 
Avatar becia_hehe
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 275
GG do becia_hehe
Question Dot.: Kosmetologia - Kraków

Ja mam małe pytanie dotyczące rekrutacji. A mianowicie, czy są przednioty okreslone jakie trzeba zdać na maturze czy nie??? czytałam gdzieś ze biorą pod uwage kolejność zgłoszeń. czyli nie ma znaczenia jaki ma sie wynik matury???? z góry dziękuje za odpowiedz
becia_hehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 17:37   #30
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Kosmetologia - Kraków

Cytat:
Napisane przez becia_hehe Pokaż wiadomość
Ja mam małe pytanie dotyczące rekrutacji. A mianowicie, czy są przednioty okreslone jakie trzeba zdać na maturze czy nie??? czytałam gdzieś ze biorą pod uwage kolejność zgłoszeń. czyli nie ma znaczenia jaki ma sie wynik matury???? z góry dziękuje za odpowiedz
nie biorą tego pod uwagę, ja zdawałam mature w tamtym roku, nie zdawałam żadnych chemii itp, wręcz przeciwnie, historie, wos, geo. Rok studiowałam biologie i geografie, ale nie donosiłam im informacji o tym a i tak się dostałam. Co do kolejności zgłoszeń to chyba dobrze się spieszyć, bo na kosmetologie zawsze dużo ludzi idzie
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-11 22:30:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.