Fryzjer Środa Wielkopolska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-11, 17:45   #1
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178

Fryzjer Środa Wielkopolska


Polecam salon w podwórzu obok targowiska, na piętrze. Zarówno pani Karolina jak i ta druga fryzjerka mają niesamowitą cierpliwość do włosów i przede wszystkim słuchają, co się do nich mówi. Ceny także przystępne.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 19:45   #2
doroti20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer Środa Wielkopolska

Witam polecam salon Różańscy na fordonie prowadzi to matka z córką ja osobiscie chodze do córki ale moja mam i bratowa do mamy. Rewelacyjnie dopieraja kolory włosów do cer, potrafią doradzic, rewelacyjne pasemka. cena za pasemka i strzyzenie 150 długie wosy.
doroti20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 00:08   #3
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Fryzjer Środa Wielkopolska

Zmieniłam fryzjera i polecam nowy salon - Studio Fryzur "Ocean piękna" na ul. Rejtana 25. ( http://oceanpiekna.pl/ ) Kasia jest młoda, zna się na tym, co robi, słucha propozycji i uwag i stosuje się do nich albo też doradza sama i to trafnie! Ceny przystępne, włosy wycierane są papierowym, jednorazowym ręcznikiem - gdzie indziej się z tym nie spotkałam. Byłam tam dopiero dwa razy, ale wiem, że jeszcze wrócę.
EDIT: Byłam dziś po raz kolejny i okazało się, że można tam zrobić też hennę rzęs i brwi + regulacja i można się umówić na makijaż.
EDIT 2: Paznokcie też robi.


Jak ktoś ma więcej pieniędzy to może też iść do salonu "U Ewy" na ul. Wrzesińskiej 11. Tam bez konsultacji z klientką nie ma mowy o rozpoczęciu "zabiegu". Z drugiej strony jest kosmetyczka. Na minus jedynie mało kameralna atmosfera (ale w sumie do fryzjera niekoniecznie chodzi się zwierzać :P) i stado pomagierek, przez co można się czuć jak ufo.

Edytowane przez Mini007
Czas edycji: 2013-02-28 o 22:08
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 22:09   #4
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Fryzjer Środa Wielkopolska

Jest tu jakaś Średzianka? Jakie jeszcze salony polecacie? Był ktoś już w tym nowym zakładzie obok postoju taksówek?
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 20:39   #5
Nintenido
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Środa Wielkopolska

Ja polecam salon EN VOGUE niedaleko Banku Spółdzielczego przy rynku (nie pamiętam ulicy) i tam mnie ostatnio cięła właścicielka - szczupła, krótkie czarne włosy. Polecam mam trudne włosy, a ona znakomicie sobie poradziła
niezadowolona była z usług w m&m na 20 października - fryzurę na imprezę robiłam, wyszło jakbym sobie to sama w domu ułożyła :/
byłam na Kórnickiej, ale nie pamiętam kto mnie obcinał - na pewno nie właścicielka - babka walczyła z włosami półtorej godziny (podcięcie boba) a jak umyłam to każdy włos miał inną długość.
moja mama chodzi niedaleko kolegiaty, na przeciwko miejsca, gdzie była restauracji ratuszowa (salon przeniesiony z daszyńskiego) i jest zadowolona.
szukam fryzjera na piątek, zobaczymy gdzie dostanę termin - po wizycie zdam relację.
Nintenido jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.