24 i spółka - ScentStory - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-20, 09:22   #1
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov

24 i spółka - ScentStory


Wyszukiwarka nie znalazła mi podobnego wątku, jeśli taki jednak istnieje - proszę modów o przeniesienie.

Zachęcam do dzielenia się swoimi odczuciami wobec wszystkich zapachów ScentStory z serii 24(Gold, Platinum itd.).
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 22:46   #2
marienmarien
Biegnąca z wilkami
 
Avatar marienmarien
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 2 744
Dot.: 24 i spółka - ScentStory

Od jednej miłej wizażanki dostałam odlewkę i zakochalam się w tym zapachu. uważam, ze jest bardzo dobrze skomponowany. Nie umiem opisywać nut zapachowych, ale z pewnością jest to zapach w dużej mierze drzewny, lekko słodki, odrobinę pudrowo- skórzany. Doskonale wsółpracuje i stapia się z moją skórą. Jest trwały- 8 godzin na skórze lub nawet trochę dłużej.

24gold to dla mnie zaproszenie do ogniska z kubkiem gorącej, aromatycznej herbaty, kiedy gwar imprezy już ucichł, a większość uczestników przysypia. Pozostaje rozmowa bez słów, delikatność chwili i potężny żar...
marienmarien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 07:26   #3
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 325
Dot.: 24 i spółka - ScentStory

Cytat:
Napisane przez marienmarien Pokaż wiadomość
Od jednej miłej wizażanki dostałam odlewkę i zakochalam się w tym zapachu. uważam, ze jest bardzo dobrze skomponowany. Nie umiem opisywać nut zapachowych, ale z pewnością jest to zapach w dużej mierze drzewny, lekko słodki, odrobinę pudrowo- skórzany. Doskonale wsółpracuje i stapia się z moją skórą. Jest trwały- 8 godzin na skórze lub nawet trochę dłużej.

24gold to dla mnie zaproszenie do ogniska z kubkiem gorącej, aromatycznej herbaty, kiedy gwar imprezy już ucichł, a większość uczestników przysypia. Pozostaje rozmowa bez słów, delikatność chwili i potężny żar...
Kuszą mnie te zapachy, własnie nabyłam w ciemno Platinum.Czy ktoś mi jest w stanie napisać coś o tym zapachu?Mocno czuć różę..?Już mnie wykręca z ciekawości a przesyłka dopiero za dwa dni....A moze ktos mi cos powie o edycjach oudowych Gold?Czy moze lepszy klasyk Golda?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 08:39   #4
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: 24 i spółka - ScentStory

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Kuszą mnie te zapachy, własnie nabyłam w ciemno Platinum.Czy ktoś mi jest w stanie napisać coś o tym zapachu?Mocno czuć różę..?Już mnie wykręca z ciekawości a przesyłka dopiero za dwa dni....A moze ktos mi cos powie o edycjach oudowych Gold?Czy moze lepszy klasyk Golda?
Aniu, o oudowym 24 Gold EauDeParfum założył oddzielny wątek, tam masz.całą masę informacji na jego temat.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 10:34   #5
201605091004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 736
Dot.: 24 i spółka - ScentStory

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Kuszą mnie te zapachy, własnie nabyłam w ciemno Platinum.Czy ktoś mi jest w stanie napisać coś o tym zapachu?Mocno czuć różę..?Już mnie wykręca z ciekawości a przesyłka dopiero za dwa dni....A moze ktos mi cos powie o edycjach oudowych Gold?Czy moze lepszy klasyk Golda?
24 Platinum - otwarcie przypomina różane oudy Montale, szybko jednak zapach wycisza się i subtelnieje.
Jest lekko mdły, lecz - moim zdaniem - w intrygujący zmysłowy sposób; to coś pomiędzy zapachem kosztownych różano-piżmowych perfum a wonią skóry po nocnej libacji. Ultra delikatny, nieinwazyjny, trwały, o wytwornej projekcji. Piękny. Zazdroszczę Ci, bardzo chciałbym go mieć.

Edytowane przez 201605091004
Czas edycji: 2015-07-01 o 10:35
201605091004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 13:08   #6
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: 24 i spółka - ScentStory

Cytat:
Napisane przez EauDeParfum Pokaż wiadomość
24 Platinum - otwarcie przypomina różane oudy Montale, szybko jednak zapach wycisza się i subtelnieje.
Jest lekko mdły, lecz - moim zdaniem - w intrygujący zmysłowy sposób; to coś pomiędzy zapachem kosztownych różano-piżmowych perfum a wonią skóry po nocnej libacji. Ultra delikatny, nieinwazyjny, trwały, o wytwornej projekcji. Piękny. Zazdroszczę Ci, bardzo chciałbym go mieć.
Jak dotrze, to się z Tobą podzielę
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 14:13   #7
201605091004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 736
Dot.: 24 i spółka - ScentStory

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Jak dotrze, to się z Tobą podzielę
OT:
201605091004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-01, 22:28   #8
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: 24 i spółka - ScentStory

Czy gdzieś są jeszcze dostępne zapachy z serii Gold?
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 22:34   #9
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: 24 i spółka - ScentStory

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Czy gdzieś są jeszcze dostępne zapachy z serii Gold?
http://allegro.pl/scentstory-24-gold...494224536.html
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 06:28   #10
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: 24 i spółka - ScentStory

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Czy gdzieś są jeszcze dostępne zapachy z serii Gold?
Tu są inne httphttp://allegro.pl/listing/listing.ph...2-default-0615 Aaa i jeszcze perełkowe Platinum wklejone przez AAAnkę http://perfumeria-24h.iai-shop.com/p...ml-TESTER.html

Edytowane przez Daffodilka
Czas edycji: 2015-07-02 o 06:31
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 06:28   #11
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 325
Dot.: 24 i spółka - ScentStory

Dziękuję Wam za sugestie;-)Wątku poszukam, owszem.A niedawno mogłam nabyć Gold'a za taką miłą cenę ale się powstrzymałam, teraz cena poszła w górę...Oczywiście napaliłam się też na wersję oudową.....Już wylądowały na mojej liście;-)
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-02, 06:43   #12
201605091004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 736
Dot.: 24 i spółka - ScentStory

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za sugestie;-)Wątku poszukam, owszem.A niedawno mogłam nabyć Gold'a za taką miłą cenę ale się powstrzymałam, teraz cena poszła w górę...Oczywiście napaliłam się też na wersję oudową.....Już wylądowały na mojej liście;-)
Życzę owocnych łowów!
201605091004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 06:47   #13
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 325
Dot.: 24 i spółka - ScentStory

Hmnn....Mam ten zapach od tygodnia i non stop wącham korek kiedy tylko przechodzę obok przepastnej szafy z flakonami....Test dwukrotny ale nie globalny-tak zawsze testuję....niesmiało?Czas em wręcz zaczynam od kropli,żeby lepiej rozłożyć zapach na czynniki pierwsze...Po jednym prysnięciu....Był lekki zachwyt, w zasadzie cały dzień spędziłam z nosem przy skórze....Ta drzewna wanilia trwa i trwa,zapach utrzymał się od wieczornego prysznica do rana(genialnie, nie?) Drugi ten znwu wyszedł pięknie ale miałam cały czas wahania-zostawiam!Nie !Tak!Nie! Niby ładny...Tylko co?Mając tyle innych piękności, nie wiem kiedy znalazłabym dzień na Platinum....Obok (w szafce) stały sobie A.S.Oriental Edition II i po powąchaniu korka(uśmiech na gębie) od razu wiedziałam że Paltinum tylko mogłabym mieć, nie muszę....Nie jest moim chciejstwem koniecznym...A przy ostatnich redukcjach zapachowych -nie mam sentymentu;-) No cóż teraz poluję na Golda lub jego oudową wersję;-)
Ale przyznaję:Platinum to bardzo dobry zapach, ciekawy,zaskakujący i trwały.Ale to jeszcze nie to..

Edytowane przez AAAnka
Czas edycji: 2015-07-10 o 06:59
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 10:57   #14
201605091004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 736
Dot.: 24 i spółka - ScentStory

Sprawdź, proszę, pocztę tutaj. Pozdrawiam.
201605091004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-12 11:57:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.