Czerwienie sie :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-06, 14:37   #1
paulina_222
Raczkowanie
 
Avatar paulina_222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 56

Czerwienie sie :(


nie wiem czy pytanie do tego działu ale cóz Czesto się czerwienie (zimno, stres, wysiłek) i mam z tym ogromy problem (mam very jasna karnacje) jak moge to zatuszowac/ukryc/pozbyc sie/zlikwidowac??? thanks za pomoc
__________________
`Dobrze pisać to znaczy czynić myśl widzialną
/Ambrose Bierce/

K.
paulina_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 15:02   #2
oluus_
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar oluus_
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12
Dot.: Czerwienie sie :(

Ja mam to samo...Do tego jeszcze przy jakichś publicznych wystąpieniach lub niezręcznych sytucjach :/ Dołączam się do wątku
oluus_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 16:13   #3
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Czerwienie sie :(

Wiecie dziewczyny, to jest tak jak z Lepperem - zastanawiamy się czemu on jest taki strasznie opalony ... ? To jest chwyt - chodzi na solarium, żeby ukryć czerwone wypieki, kiedy na przykład w trakcie jakiejś konfrontacji telewizyjnej się wścieknie - nie polecam tej metody Napisałam to jako ciekawostkę
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 16:20   #4
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czerwienie sie :(

To sie dzieje kiedy jest tzw. zywa gra naczyniowa. Trzeba uzywac kosmetykow przeznaczonych do cery naczynkowej i anticouperose ( zapobieganie tradzikowi rozowatemu - bo osoby z taka cera maja sklonnosci niestety ). Bardzo fajna jest seria pharmaceris, zel tonik i np. krem z wit.K. Oprocz tego chronic buzie przed mrozem, wiatrem - filtrami lub tlustym kremem. Wazne zeby ta "kolderka" byla jednak. Unikanie picia goracych napojow - lepiej lekko wystudzic. Stresu uniknac ciezko Ale reszta wskazan moze ograniczyc pojawianie sie tych czerwieni Co do estetyki - czerwonosci kryja zielone korektory zastosowane pod podkladem
Pozdrawiam

Ano i bym zapomniala - zadnych solariow!!! Nu nu
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 17:51   #5
paulina_222
Raczkowanie
 
Avatar paulina_222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 56
Dot.: Czerwienie sie :(

Ta seria - pharmaceris - yyy jaka jest jej cena??? Wiecie jak z kasą - róznie bywa ;(
__________________
`Dobrze pisać to znaczy czynić myśl widzialną
/Ambrose Bierce/

K.
paulina_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 18:10   #6
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Dot.: Czerwienie sie :(

tutaj:
http://www.sklep.eris.pl/seria.php?id=12
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 18:40   #7
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Dot.: Czerwienie sie :(

Ja też jestem posiadaczką takowej cery. Jest tak wrażliwa ze czerwieni się nawet gdy się schylę, albo kichnę. Podobno to taka już uroda. Nerwica naczyń. Ja np. nie mogę używać kremów do pielęgnacji cery naczynkowej, bo mnie podrażniają. Chronię ją w inny sposób, np. witaminą C na noc ( w postaci serum), a na dzień filtr, makijaż, na zimno tłusty krem ochronny.
Obwaiam się że nie da sie tego zlikwidować. Ja to skrzętnie ukrywam stosując makijaż. Nakładam podkład po prostu, na to puder i wtedy mniej widać rumieńce.
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-06, 18:46   #8
punkt_G
Raczkowanie
 
Avatar punkt_G
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 62
Dot.: Czerwienie sie :(

Polecam Ci forum,ktory sie tym problemem zajmuje dogłębnie:
http://www.czerwienienie.6r.pl/forum/ i zycze powodzenia w walce z ta przypadloscia
punkt_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 19:25   #9
Sailor Moon
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Moon
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: Czerwienie sie :(

ale przecież czerwienienie się jest słodkie i urocze gdyby tak nie było, po co by się kobietki malowały różem policzki? sama tak mam więc wiem co mówię
Sailor Moon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 19:35   #10
punkt_G
Raczkowanie
 
Avatar punkt_G
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 62
Dot.: Czerwienie sie :(

Sailor Moon-mylisz sie. Nie mowimy tutaj o delikatnych,dziewczecych rumiencach ale o burakach-palacych twarz i zawstydzajacych. A zbyt silne i czeste czerwienienie sie prowadzi nawet do fobii: erytrofobii, czyli lęku przed burakami. Sama mam takie objawy i to jest koszmar,ktory niszczy zycie i relacje z innymi ludzmi.
Pozdrawiam
punkt_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 19:43   #11
Sailor Moon
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Moon
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: Czerwienie sie :(

Cytat:
Napisane przez punkt_G
Sailor Moon-mylisz sie. Nie mowimy tutaj o delikatnych,dziewczecych rumiencach ale o burakach-palacych twarz i zawstydzajacych. A zbyt silne i czeste czerwienienie sie prowadzi nawet do fobii: erytrofobii, czyli lęku przed burakami. Sama mam takie objawy i to jest koszmar,ktory niszczy zycie i relacje z innymi ludzmi.
Pozdrawiam
jej! nie wiedziałam że istnieje nawet taki rodzaj fobii w każdym razie życzę Wam powodzenia w walce
Sailor Moon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-21, 19:51   #12
punkt_G
Raczkowanie
 
Avatar punkt_G
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 62
Dot.: Czerwienie sie :(

Niestety istnieje...i nieszczy zycie wielu osobom.
dzieki za cieple slowa
punkt_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 19:51   #13
punkt_G
Raczkowanie
 
Avatar punkt_G
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 62
Dot.: Czerwienie sie :(

Niestety istnieje i niszczy zycie wielu osobom.
Dzieki za cieple slowa
punkt_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 21:53   #14
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Czerwienie sie :(

też nie umiem sobie z tym poradzić. Najgorzej jest w nowych miejscach, nowych sytuacjach, przy poznawaniu nowych ludzi. Nawet jak mocniej się skupię i coś robie (częstno z wypiekami wychodziłam z egzaminów) też się strasznie czerwienię, aż palą mnie poliki, a przyt ym ręce lodowate
Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 19:10   #15
M_ileczka
Rozeznanie
 
Avatar M_ileczka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 589
Dot.: Czerwienie sie :(

mam to samo, a nawet moj przypadek jest o wiele gorszy przez co czasem nie mam ochoty by zyc
M_ileczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 08:59   #16
Paulina_1990
Przyczajenie
 
Avatar Paulina_1990
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2
GG do Paulina_1990
Angry Dot.: Czerwienie sie :(

Ja mam ten sam problem, ale zaczęło się to kilka lat temu i ostatnio zaczęło mi się "poprawiać", jednak nie ustępuje. Przed pojwieniem się "buraków" (wtedy były zwane "cegłami", brzmi to lepiej niż "burak", co nie?) byłam spokojna, dość pewna siebie. Ale gdy TO nadeszło, zawalił mi się świat straciłam pewność siebie doszczętnie. Na tych wakacjach postanowiłam sobie że tę powność odbuduję i trochę mi się udało. Pisałam mile do gazet i psychologów, ale nikt nie chciał mi pomóc.Staram się sama kontrolować "buraki", gdy czuję, że zaczynam się czerwienić, powoli głęboko oddycham i skupiam się na oddechu. Ale czasem nie pomaga. Zgadzam się, to prowadzi do lęków! Zwłaszcza, że inni nawet nie udają, że nie widzą koloru mojej twarzy, tylko wyśmiewają mnie wprost...
Paulina_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 09:21   #17
anette23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Dot.: Czerwienie sie :(

Niestety mam ten sam problem, dbam o siebie łykam rutynę, piję herbatki ze skrzypu raz jest lepiej raz gorzej. Staram się tez nie denerwować bez potrzeby, ale wiecie jak to jest. Boli mnie to, ze moja koleżanka na studiach gdy tylko zobaczy moje płonące policzki no to zawsze komentuje np. a ty znów jesteś czerwona albo może powinnaś isc z tym do lekarza ....itd. Liczę na to, że nauka i kosmetologia ciągle się rozwija i może ktoś kiedyś wymyśli jakiś cudowny lek
anette23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 10:30   #18
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Czerwienie sie :(

Cytat:
Napisane przez April007
To sie dzieje kiedy jest tzw. zywa gra naczyniowa. Trzeba uzywac kosmetykow przeznaczonych do cery naczynkowej i anticouperose ( zapobieganie tradzikowi rozowatemu - bo osoby z taka cera maja sklonnosci niestety ). Bardzo fajna jest seria pharmaceris, zel tonik i np. krem z wit.K. Oprocz tego chronic buzie przed mrozem, wiatrem - filtrami lub tlustym kremem. Wazne zeby ta "kolderka" byla jednak. Unikanie picia goracych napojow - lepiej lekko wystudzic. Stresu uniknac ciezko Ale reszta wskazan moze ograniczyc pojawianie sie tych czerwieni

Ano i bym zapomniala - zadnych solariow!!! Nu nu
Dokłądnie, to samo powiedziałą mi moja dermatolog i poleciła pharmaceris- krem i maseczkę.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 10:49   #19
norolim
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 75
Dot.: Czerwienie sie :(

hyh myslalam ze na tym froum cos znajde a tam na buraka ze stresu i wysilku, prononuja leki na nadcisnienie, ktorych lekarz o zdrowych zmyslach, zdrowemu pacjentowi nie przepisze..hmmm
norolim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.