Zabieg Zaffiro - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-05-13, 12:35   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Zabieg Zaffiro


Do Polski dotarł hit kosmetologii. - To przełom w bezinwazyjnym powstrzymywaniu procesów starzenia. Likwiduje objawy wiotczenia skóry i faktycznie ją odmładza - przekonuje dr Agnieszka Bliżanowska z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm we Wrocławiu. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 20:01   #2
LatteKawusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Zaffiro

i coż z tego jak jest taka cena. WIększosc poprostu nie bedzie na to stac. a wiec... coz
LatteKawusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 16:55   #3
superdomina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 69
Dot.: Zabieg Zaffiro

witam
widzę,ze wizażanki nie maja jeszcze doświadczenia z thermoliftingiem. ja też nie. ale jestem bardzo nim zainteresowana. możw jednak jest ktoś, kto poddał sie zabiegowi zaffiro lub focus rf? fale radiowe podgrzewają włókna kolagenowe w skórze, co sprawia ,że te kurczą się do pierwootnej długości. w efekcie jędrna napięta skóra znów na lata.
podobno likwiduje bruzdy nosowo wargowe. lepsze zaffiro niż ostrzykiwanie...
__________________
Me, Myself and I
superdomina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 00:11   #4
roxy1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Zabieg Zaffiro

Jestem do 2 zabiegach, mam zamiar zrobic jeszcze jeden i przerwa, jesli chodzi o efekty to już sa choc uprzedzano mnie, że trzeba bedzie na nie poczekać nawet 3 do 6 miesiecy, a teraz cos konkretnego o efektach: owal bardzo poprawiony,uniesione policzki, skóra napieta, jedrna, jesli chodzi o wypełnienie bruzd narazie słabo, w międzyczasie jako uzupełnienie zabiegów ( w cenie)mam wykonywane zabiegi witaminowe lub płat kolagenowy z mikrodermabrazja diamentowa, cena 1000- zł za zabieg.
roxy1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 12:00   #5
meluzyna76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Zabieg Zaffiro

roxy przepraszam a w jakim jesteś wieku? od Twojego postu trochę minęło jak efekty czy są trwałe? czy są jakieś skutki uboczne?
Robiłam u dr Blizanowskiej ostrzykiwania i w sumie ponad 3 tygodnie miałam krwiaki więc sobie odpuściłam. Myślę o tym zaffiro ale boję się czy zabieg jest sprawdzony, czy nie mam skutków ubocznych, kurcze mało osób to robiło.
meluzyna76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 16:01   #6
skubisze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Zaffiro

Hej, jestem tu nowa i szczerze mówiąc nigdy nie kozystałam z takiego sposobu komunikacji, ale weszłam tu, żeby zobaczyc jak ludzie reagują na Zaffiro. Dzis się na nie odwazyłam, poszłam do jednego w Warszawskich gabinetów ( Body Clinik) i szczerze mówic... jestem w szoku!!! Nie wiedzialam, ze po pierwszym zabiegu rezultaty będą tak bardzo widoczne!!! Czy któras z was kozystala juz z takich zabiegów??:lo ve::lov e:
skubisze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 07:46   #7
roxy1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Zaffiro

Mineło kilka miesiecy od serii zabiegow, które miałam niewatpliwa przyjemnośc wziąc , potwierdzam jak najbardziej skutecznośc- tzn. owal zdecydowanie sie poprawił, bruzdy przynosowe - własciwie juz ich nie ma, skóre zdecydowanie jedrniejsza- zabiegi do powtórzenia, prawda jest, ze na pełne efekty trzeba poczekać ale warto!!!
roxy1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 14:59   #8
skubisze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Zaffiro

Powiedz a gdzie robiłas zabieg??
skubisze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 15:43   #9
roxy1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Zaffiro

Robilam w Warszawie ale nie podam Ci nazwy kliniki, bo zaraz bedzie krzyk, ze reklamuje cos lub kogos, jesli chcesz to napisz:roxy361@gazeta.pl
roxy1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 22:53   #10
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Zabieg Zaffiro

Nd
__________________


Edytowane przez jowisia
Czas edycji: 2010-12-28 o 17:27 Powód: wtargnięcie w prywatność
jowisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 21:55   #11
szkocica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 74
Dot.: Zabieg Zaffiro

Latem mam zamiar przyleciec do Polski na ok 3 tyg i rowniez powaznie mysle o tym zabiegu... glownie twarz ale mysle tez o udach. Nie wiem czy zabieg ten bylby skuteczny na nadmiar skory na brzuchu po porodzie??

jowisia - czekam na relacje z zabiegu no i efektow
powodzenia
szkocica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 13:32   #12
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Zabieg Zaffiro

Słyszałam o dużej skuteczności tego zabiegu. Jestem ciekawa czy można go wykonywać o każdej porze roku? Ile trzeba takich zabiegów wykonać? Czy to zależy indywidualnie od organizmu i co się chce poprawić? Czy w tym urządzaniu jakoś dobrana jest długość fal laserowych?
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 09:56   #13
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Zabieg Zaffiro

Kraciasta niestety link, który podałaś nie działa. Ja myślałam o tym, iż może ktoś ma już za sobą zabieg Zaffiro i mógłby napisać swoje wrażenia i spostrzeżenia na ten temat. Dokładniej chodzi mi niechirurgiczny thermolifting skóry twarzy.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 16:14   #14
arpka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 86
Dot.: Zabieg Zaffiro

Rewelacyjny zabieg. Wydałam niezą kasę, ale nigdy tego nie żałowałam. Nachodziłam się do kosmetyczek na różne cudowne zabiegi i preparaty, ale bez efektu. Przekroczyłam już magiczną 30 i wiem że teraz z każdym rokiem będzie coraz gorzej. Zaffiro uważam za bardzo dobrą inwestycję. Skóra mojej twarzy jest teraz widocznie napięta i elastyczna. Zmarszczki, zwłaszcza te wokół oczu znacznie się spłyciły. Ja juz jestem zadowolona, a kosmetyczka powiedziałą że ostateczny efekt będę widzieć dopiero po kilku miesiącach kiedy to stare włókna kolagenowe zaczną się odnawiać, a dodatkowo przybedzie nowych. Za 3 lata napewno bez wahania ponowię zabieg bo tyle komplementów ile zebrałam w pierwszy dzień po zabiegu nie usłyszałam w całym swoim życiu
arpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 20:20   #15
szkocica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 74
Dot.: Zabieg Zaffiro

cholerka a w UK nie moge znalezc takiego zabiegu - chyba ze jest pod inna nazwa. Do Polski lece dopiero za pare miesiecy wiec sie chyba skusze. Szkoda tylko ze tyle musze czekac - z drugiej strony zdarze odlozyc sobie kase )
szkocica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 20:21   #16
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: Zabieg Zaffiro

Pozbyłam się kurzych łapek koło oczu. Nie zdecydowałam sie na lifting, bo jak widzę te kobiety z ponaciąganą skórą przez co skośne oczy im sie robią to już wolałam mieć łapki kurze. A te botoksy według mnie sprawiają, ze twarz się robi taka napuchnięta, bez sensu.
Zważywszy na fakt iż proces tworzenia kolagenu odbywa się stopniowo, to końcowy efekt odmłodzenia skóry otrzymujemy dopiero po 3-6 miesięcy...ale warto poczekać. Poza tym takie stopniowe naprężanie skóry jest o tyle fajne, że niewiele osób z otoczenia orientuje się, że coś w ogóle było robione. Tylko wszyscy się dziwią, że jakoś tak inaczej, ładniej, młodziej wyglądam.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 08:14   #17
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Zabieg Zaffiro

Nd
__________________


Edytowane przez jowisia
Czas edycji: 2010-12-28 o 17:27 Powód: wtargnięcie w prywatność
jowisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 16:55   #18
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: Zabieg Zaffiro

To fakt, że jest to zabieg trochę nieprzyjemny, ale tylko pierwsza faza zabiegu, która rozpoczyna się schłodzeniem skóry w celu przygotowania jej do działania promieniowania IR i ochrony naskórka przed poparzeniem. Następnie, zawarty w skórze właściwej kolagen, zostaje podgrzany przy użyciu specjalnej, głowicy emitującej podczerwień. Ponowne schłodzenie równoważy obszar zabiegowy zgodnie z zasadą zimno-ciepło-zimno. Druga faza zabiegu obejmuje łagodzący i relaksujący, miejscowy masaż coolerem o temperaturze chłodzenia 0-20°C. Niezwykle istotne są także zabiegi kończące i towarzyszące, które potęgują i utrwalają efekty liftingu. Polegają one na nałożeniu maseczki z ektoiny, kwasu hialuronowego i DNA z alg morskich oraz obejmują kurację z witaminą C, która wspomaga syntezę kolagenu.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 16:19   #19
india2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Zaffiro

Na Zaffiro zdecydowałam się pół roku temu więc mogę już coś powiedzieć o efektach. Bezpośrednio po zabiegu nie zaobserwowałam zmiany ani w wyglądzie ani w "odczuciach" (niespecjalnie napięcie itp.) ale - co ciekawe- już po kilku dniach wyraźnie napięła się skóra na czole. Skóra na policzkach zmieniała się stopniowo. Po około 2 miesiącach wyraźnie się "zagęściła", jest jakby grubsza i napięta (w dotyku ta zmiana jest b. odczuwalna). Przez 3 miesiące stosowałam krem z wit. C i pewnie on też się do tego przyczynił. Myślę, że zabieg wart polecenia ale słyszłam, że już wymyślono lepszą metodę. Jeszcze poczekam ale napewno wypróbuję. Co do odczuć w czasie zabiegu to przyjemne ciepło - przynajmniej dla mnie. Na zabieg namówiłam później przyjaciółkę i jest zadowolona. Zapłaciłam 1 tyś. zł w Warszawie.
india2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 09:57   #20
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Zabieg Zaffiro

Czyli z Waszych doświadczeń wynika, iż warto poddać się zabiegowi Zaffiro. Ciekawe są też te działania kończące zabieg. Dobrze, że wszystko jest zgrane ze sobą. A gdzie to miałyście robione, w jakim gabinecie? Pewnie niedużo jest ich w Polsce.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 13:34   #21
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: Zabieg Zaffiro

Zabieg ten można wykonać np. w Krakowie w Centrum Medycyny Estetycznej Scanmed Multimedis.
Szukając gabinetów medycyny estetycznej zwracajcie uwagę, czy osoby obsługujące, doradzające posiadają odpowiednie wykształcenie bo coraz więcej oszustów pojawia się na naszym rynku którzy zamiast pomagać mogą bardzo zaszkodzić.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 09:19   #22
india2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Zaffiro

Mój zabieg został wykonany w SkinClinic w Warszawie.
india2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 09:12   #23
convali
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 96
Dot.: Zabieg Zaffiro

Niedawno miałam robiony zabieg na brzuch właśnie urządzeniem Zaffiro w klinice urody Amaya. Pani profesjonalnie podeszła do wszystkiego, jak dla mnie wcześniejsza konsultacja z nią była konieczna do tego by wybrać odpowiedni zabiegu do mojego problemu związanego z brzuchem. jestem dopeiro pop eirwszym razie i są niezłe efekty, nie mogę się doczekać końcowego rezultatu.
convali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 11:59   #24
arpka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 86
Dot.: Zabieg Zaffiro

Ja swoje zaffiro robiłam z racji tego że jestem poznanianką w la Rouge w Poznaniu
arpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 14:43   #25
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: Zabieg Zaffiro

Moja znajoma robiła sobie zaffiro w Centrum Medycyny Estetycznej Scanmed Multimedis w Krakowie i jest bardzo zadowolona.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 13:46   #26
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Zabieg Zaffiro

Cytat:
Napisane przez afadro Pokaż wiadomość
Moja znajoma robiła sobie zaffiro w Centrum Medycyny Estetycznej Scanmed Multimedis w Krakowie i jest bardzo zadowolona.
Nazwa Scanmed dobrze mi się kojarzy, ponieważ ja leczę się własnie w Scanmedzie Niemniej jednak nie wiedziałam, że robią w nim zabieg zaffiro No, bo chyba nie ma innych scanmedów
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 19:49   #27
aris11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: Zabieg Zaffiro

Dziewczyny ja własnie dojrzewam do podjęcia decyzji o zrobieniu sobie zaffiro wiem już napewno że będzie to w Scanmed - koleżanka ma stamtąd bardzo miłe wspomnienia. Mam tylko jedno pytanie, czy do tego zabiegu trzeba się jakoś wcześniej przygotowywać, można chodzić na solarium?
aris11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 09:09   #28
india2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Zaffiro

Cytat:
Napisane przez convali Pokaż wiadomość
Niedawno miałam robiony zabieg na brzuch właśnie urządzeniem Zaffiro w klinice urody Amaya. Pani profesjonalnie podeszła do wszystkiego, jak dla mnie wcześniejsza konsultacja z nią była konieczna do tego by wybrać odpowiedni zabiegu do mojego problemu związanego z brzuchem. jestem dopeiro pop eirwszym razie i są niezłe efekty, nie mogę się doczekać końcowego rezultatu.
Convali napisała, że zabieg Zaffiro wykonała w klinice Amaya. Czytałam na ich stronie o zabiegu Biorad. Podobno spektakularne efekty (natychmiastowe) ale nie znam nikogo kto wykonał osobiście. Może któraś z Was chciałaby spróbować zamiast Zaffiro i ocenić? Mam wielką ochotę na ten zabieg ale jeszcze jest za wcześnie. Na razie jeszcze moja skóra przebudowuje się po Zaffiro. Nawiasem mówiąc minęło pół roku od Zaffiro a napięcie mojej skóry nadal się poprawia. Dla mnie minusem Zaffiro jest tylko to, że nie można zrobić pod oczami a w moim przypadku bardzo by się przydał taki zabieg na tę okolicę. Biorad podobno można zrobić również pod oczami (może głowica jest mniejsza??) Może któraś z Was coś wie na ten temat?
india2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 13:35   #29
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Zabieg Zaffiro

Cytat:
Napisane przez aris11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja własnie dojrzewam do podjęcia decyzji o zrobieniu sobie zaffiro wiem już napewno że będzie to w Scanmed - koleżanka ma stamtąd bardzo miłe wspomnienia. Mam tylko jedno pytanie, czy do tego zabiegu trzeba się jakoś wcześniej przygotowywać, można chodzić na solarium?
Moim zdaniem jest to normalny, bezinwazyjny zabieg i nie trzeba się do niego jakoś specjalnie przygotowywać. Należy jedynie pamiętać o bezwzględnych przeciwwskazaniach, a takowymi są m.in.
  • Ciąża i okres karmienia piersią
  • Otwarte rany
  • Choroba nowotworowa
  • Przebyty zabieg złotych nici
  • Dwa tygodnie po zabiegu podania botoksu lub kwasu hialuronowego
  • Choroby autoimmunologiczne

Jak więc sama widzisz, nie ma co panikować i po prostu udać się na zabieg

Ps. muszę dowiedzieć się więcej o zaffiro w scanmedzie. Po ile w ogóle oni tam wykonują te zabiegi? Orientuje się ktoś?
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 16:47   #30
aris11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: Zabieg Zaffiro

Dowiadywałam się, w końcu trzeba wiedzieć ile ma nas ta przyjemność kosztować. Mój mąż też był ciekaw ile będę chciała od niego wysępić
Twarz + szyja +dekolt - 1000zł
aris11 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 12:57:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.