Tesori d'Oriente - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-30, 17:02   #421
Opersia
Raczkowanie
 
Avatar Opersia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 107
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
wąchałam płyn w Rossmannie i wydaje mi się taki duszący
U mnie w Realach, na którejś z dolnych półek, stoją różne wody Tesori (tylko Mirry nie ma ) za około 26zł.

Mnie się Białe Piżmo kojarzy trochę z Piątką Chanel I masą mydlin. O ile mydła z pachnidłach nie lubie, to tu mydliny są sendem sprawy I tu uwielbiam.
Opersia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 11:38   #422
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Tesori d'Oriente

Ja ostatnio chodzę wokół Egiptu, spodobał mi się najbardziej, ale nie wiem, czy go potrzebuję Nie miałam skojarzenia z Addictem, ale może i mają coś wspólnego- Addicta uwielbiam
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 12:09   #423
basienka2807
Zadomowienie
 
Avatar basienka2807
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 858
Dot.: Tesori d'Oriente

Od środy w Makro będą w promo kosmetyki Tesori-żele pod prysznic, balsamy itp oraz wody w dobrej cenie 18,44
__________________


"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy" - MM


basienka2807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 09:14   #424
nifelheim
Przyczajenie
 
Avatar nifelheim
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Tesori d'Oriente

We wrocławskim Realu widziałam wody (ok 26zł) i kremy (ok 30zł):
- aegyptus (psiknęłam nadgarstek, początkowo szału nie było, ale zapach ładnie się rozwinął po godzinie kiedy byłam już w domu i żałowałam, że nie kupiłam buteleczki...
- baobab (piękny zapach! tylko, że typowo męski...)
- lotos (dla mnie zdecydowanie za słodki, duszący)
- gujacao czy jakoś tak (również męski i raczej przeciętny, baobab rządzi).
Żele (ok 15zł):
- piżmo (najbardziej mi się podobał zapach - świeżość, ciepło, zapach taki... kołderkowy przypomniał mi dzieciństwo i zapach szamponu rumiankowego i kosmetyków dla dzieci, super),
- hammam (przyprawowo-ziołowy, skojarzył mi się z żelem turkish bath z palmolive...),
- baobab i lotos.
Niestety wody tam nie mają testerów, przez co wszystkie były już "zmacane", z cieknącym korkiem, ble... Tak samo żele pod prysznic - wszystkie tubki lepkie... Już chyba lepiej kupić na Allegro, a do Reala można się przejść powąchać jedynie - choć i tak dużego wyboru nie ma...
Poza tym w październikowej gazetce drogerii Jaśmin widziałam, że piżmo miało być w promocji, ale pytałam w obu wrocławskich (Feniks i Jedności Narodowej) i nie było nic z Tesori, pani powiedziała, że nie przywieźli z hurtowni w Bydgoszczy... Ale kto wie, może w listopadzie coś z Tesori się tam pojawi
Promocja w Makro faktycznie kusząca, ale tam trzeba mieć tą specjalną kartę do zakupów, tak?
nifelheim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 17:06   #425
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Tesori d'Oriente

kupiłam białe piżmo...niestety nie pasuje mi
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 13:03   #426
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Tesori d'Oriente

Też Oglądałam gazetkę z "Makro" i Tesori było tam, Perfumy oraz żele pod prysznic.
Woda była po Dwadzieściakilka złotych, tylko trzeba mieć do "Makro" kartę wstępu bo inaczej nie wpuszczą.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 08:52   #427
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Tesori d'Oriente

A jak pachnie Marrakech Ambra e Zafferano (ambra i szafran)?Kto testował?
Bardzo zaintrygowała mnie jedna z recenzji na fragrantica - "I am surprised to find similarities with L'Erbolario Dolcelisir: rhummy and caramelised tobacco, ambery orange flower. It reminds me of beloved whiffs, of Christmas, it gives me joy to wear it."
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-07, 06:48   #428
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Tesori d'Oriente

Jak myślicie,czy białe piżmo nadaje się na lato???
__________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem...ludzie mogą nie dostrzec różnicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 19:50   #429
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Tesori d'Oriente

Wczoraj przyszły wody - smoczy kwiat (dla mnie) i hammam (dla koleżanki).
I faktycznie smoczy kwiat zbliżony do HP, oczywiście nie jest to Dior, ale całkiem, całkiem...
A hammam bardzo mi się spodobał. Przeczytałam gdzieś, że trochę podobny do Cinema YSL i coś w tym jest - aczkolwiek jest zdecydowanie mniej słodki, mniej esencjonalny i wg mnie bardziej bergamotkowo-herbaciany.... Lekki i przyjemny Koleżanka już zbiera komplementy.
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 15:52   #430
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Tesori d'Oriente

Dzisiaj dostałam próbki:

BIAŁE PIŻMO-śliczny,delikatny,świeży, idealny na lato.Podoba się mojemu tż i mi również

CHIŃSKA ORCHIDEA-musujący.kwiatowy,świeży, bardzo bardzo ładny

SMOCZY KWIAT-zupełnie nie mój typ,zapach migdałowy,ciężki.

LOTOS-też nie w moim stylu chociaż dość ciekawy,mleczny i migdałowy.

Na pewno skusze się na 100ml białego piżma
__________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem...ludzie mogą nie dostrzec różnicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 10:53   #431
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Tesori d'Oriente

Dziewczyny, czy wasze Tesori tez sa jakby z ubytkiem, niedopelnione ?

Ja dostalam po 2 tyg. (!) swoje Fiori i niestety flakon wydaje sie byc z wybrakowany, jakby byla tylko polowa butelki. No i nie wiem co o tym sadzic... takie sa w oryginale, czy mi bubla wepcha?!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 11:02   #432
Opersia
Raczkowanie
 
Avatar Opersia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 107
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wasze Tesori tez sa jakby z ubytkiem, niedopelnione ?
Opersia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 19:24   #433
tahivare
Raczkowanie
 
Avatar tahivare
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, Rosja, a obecnie głównie Niemcy
Wiadomości: 166
Dot.: Tesori d'Oriente

Są niedopełnione. Tzn pełne w 3/4 tak mniej więcej

Jest nowa seria wetiwerowo-kaszmirowo-sandałowa. Jestem ciekawa co to za zapach
Ja próbowałam już wszystkich z tej marokańskiej serii i spodobała mi się tylko Ambra i Szafran. Neroli i Kardamon jakby zakurzone, Hibiskus i Rozowy Pieprz mocno różowe, kwiatowo-słodkie, Paczuli i Imbir w sumie podobne do Imbiru, ale jeszcze bardziej "piwniczne".
tahivare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 19:26   #434
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez tahivare Pokaż wiadomość
Ja próbowałam już wszystkich z tej marokańskiej serii i spodobała mi się tylko Ambra i Szafran.
Napisz coś więcej bardzo proszę, bo się zastanawiałam czy brać w ciemno, czy nie i w końcu nie wzięłam. Bardzo mało opinii w necie znalazłam i to niejednoznacznych - jedni piszą, że bardzo ładny, słodki... inni, że bardzo męski
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 21:29   #435
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Tesori d'Oriente

Pozwolę sobie skopiować moje wrażenia z wątku testowego - będzie łatwiej odnaleźć informacje zainteresowanym.

Tesori d'Oriente Orchidea della Cina:
bywa porównywana z Miami Glow, niestety nie znam tego zapachu. Rzeczywiście jest nuta orchidei, do tego kokos i cytryna. I gdyby tak trwał byłby ekstra, ale całość przechodzi w upiornie tanie mydliny.

Tesori d'Oriente Frangipani delle Indie:
lilia i ogrom białych kwiatów, czysta definicja gatunku "white floral" - bezpieczny, ładny biurowiec i codzienniak. Trwały.

Tesori d'Oriente Papavero del Tibet: porównania do maczka Kenzo trochę chybione - owszem jest bezpieczne ciepło kremu Nivea, ale w innym, bardziej uładzonym i trochę spłyconym wydaniu. Zerowa trwałość.

Tesori d'Oriente Fiore del Dragone:
piękna, dorodna, gęsta, wanilia w stylu HP, choć zdecydowanie mniej kontrowersyjna od czerwonej trucizny - brak tego aptecznego, trupiego akcentu. Poważnie rozważę zakup na zimę. Tym bardziej, że trzyma się mojej skóry jak rzep.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 11:41   #436
tahivare
Raczkowanie
 
Avatar tahivare
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, Rosja, a obecnie głównie Niemcy
Wiadomości: 166
Dot.: Tesori d'Oriente

agnieszka1970 -> Kurczę, ciężko mi wyjasnić Bo trochę przypomina Hammam, ale jest w nim wyczuwalna ambra, bardzo ładna, ciepła, ale niestety na początku czuć trochę "chemią". I wyraźnie czuć, że to syntetyk. Czuć w nim też taki puder, coś miękkiego i przytulastego, niektórzy mogą to traktować jako słodycz, ale dla mnie to nie jest taka zwykła słodkość-ulepkowatość. Ja odbieram to jako trochę zwierzęce nuty. Raczej właśnie coś miękkiego, ciepłego, delikatnego, przy czym zaznaczam, że to trochę chemiczny zapach.

Zapach znam z próbek, można kupić na allegro, ja robiłam większe zakupy i dostałam próbki gratis. I zdecydowanie planuję zakup flakonu
tahivare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 18:23   #437
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Tesori d'Oriente

Dzięki za opinię
Chyba się skuszę przy najbliższej okazji....
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 09:19   #438
M@rek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 28
Tesori d'Oriente biale pizmo jaka jest roznica?

Witam
Czy moglby mi ktos powiedziec jaka jest roznica miedzy tymi perfumami?
1. http://www.imagic.pl/files/23821/tes...%20pi%BFmo.jpg
2. http://images.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/p/uroda...romatyczne.jpg
M@rek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 12:02   #439
melagu
Zadomowienie
 
Avatar melagu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 330
Dot.: Tesori d'Oriente biale pizmo jaka jest roznica?

Moim zdaniem to ten sam zapach w dwóch różnych opakowaniach, być może producent "odświeżył" design i stąd różnica w grafice i dwujęzyczne napisy. Ja mam tę dwujęzyczną, MB kupuję od lat i wg. mnie zapach jest cały czas taki sam.
melagu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 14:15   #440
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Tesori d'Oriente biale pizmo jaka jest roznica?

Różnią się tylko opakowaniem, zapach ten sam
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 14:49   #441
Pasinoe
Przyczajenie
 
Avatar Pasinoe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Łańcut koło Rzeszowa
Wiadomości: 7
GG do Pasinoe
Dot.: Tesori d'Oriente biale pizmo jaka jest roznica?

Kosmetki Tesori są dobre,ale zalezy gdzie są w jakiej cenie ;> oryginalne włoskie są nawet tanie,ale szybko sie tam rozchodzą.Moja mama mi przywiozła łącznie wszystko (2 żele Hammam,1 żel white musk,1 perfuma orchidea della cinna i taka druga z hammamu) Okropnie mi się podoba Orchidea ;>
Ale chciałbym tez miec czerwony Smok? jakos tak.
__________________
Kiedyś to ja będę Twoją Roszpunką.
Zapuszczanie włosów:
sierpień 2012r-38cm
Pasinoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 15:55   #442
MayaMarie
Raczkowanie
 
Avatar MayaMarie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 410
Dot.: Tesori d'Oriente

Tesori są w Piotrze i Pawle u mnie (w Bydgoszczy), więc miałam okazję testować. Nie kupiłabym jednak dla siebie, za płaskie są - jednonutowce, co by mi mogło nie przeszkadzać, ale one pachną tak... lekko tandetnie. W żadnym nie czułabym się pięknie, za to w większości wręcz nieatrakcyjnie.

Kwiat Lotosu
- fuj, odrzuca mnie jak mało który zapach

Białe Piżmo - czyściutki i milutki, przyjemny, ale trzeba lubić piżmo; nie dziwię się, że niektórym kojarzy się "babciowo". Mnie się podoba, ale na dłuższą metę może być męczący

Egipt - ktoś porównał do Dune, więc się na niego napaliłam; na początku brzydki, z czasem łagodnieje i zyskuje na urodzie, ale pachnieć bym tak nie chciała, faktycznie lepiej by się sprawdził jako odświeżacz powietrza.

Jaśmin - kopia Angela. A raczej tylko jednej jego nutki, tej najbardziej znanej (nie, nie trupiej ). Wolę oryginał z całą jego cudowną zmiennością na skórze i masą doznań, ale zapach może przypaść do gustu tym, którzy Angela nie lubią. Ja z kolei Jaśminu Tesori nie polubiłam, denerwuje mnie tą "taniością" (nie w sensie ceny, ale podróbkowego zapachu)

Papavero
- chyba najbardziej mi się podoba, ale za mało trwały. Taki fajny maczek, wcale nie pudrowy, trochę mi się kojarzy z zielskiem i pasowałby na lato.

Zielona Herbata tak szybko znika z nadgarstka, że nie wiem, co o niej powiedzieć.
MayaMarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 16:54   #443
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez MayaMarie Pokaż wiadomość
Tesori są w Piotrze i Pawle u mnie (w Bydgoszczy), więc miałam okazję testować. Nie kupiłabym jednak dla siebie, za płaskie są - jednonutowce, co by mi mogło nie przeszkadzać, ale one pachną tak... lekko tandetnie. W żadnym nie czułabym się pięknie, za to w większości wręcz nieatrakcyjnie.

Kwiat Lotosu
- fuj, odrzuca mnie jak mało który zapach

Białe Piżmo - czyściutki i milutki, przyjemny, ale trzeba lubić piżmo; nie dziwię się, że niektórym kojarzy się "babciowo". Mnie się podoba, ale na dłuższą metę może być męczący

Egipt - ktoś porównał do Dune, więc się na niego napaliłam; na początku brzydki, z czasem łagodnieje i zyskuje na urodzie, ale pachnieć bym tak nie chciała, faktycznie lepiej by się sprawdził jako odświeżacz powietrza.

Jaśmin - kopia Angela. A raczej tylko jednej jego nutki, tej najbardziej znanej (nie, nie trupiej ). Wolę oryginał z całą jego cudowną zmiennością na skórze i masą doznań, ale zapach może przypaść do gustu tym, którzy Angela nie lubią. Ja z kolei Jaśminu Tesori nie polubiłam, denerwuje mnie tą "taniością" (nie w sensie ceny, ale podróbkowego zapachu)

Papavero
- chyba najbardziej mi się podoba, ale za mało trwały. Taki fajny maczek, wcale nie pudrowy, trochę mi się kojarzy z zielskiem i pasowałby na lato.

Zielona Herbata tak szybko znika z nadgarstka, że nie wiem, co o niej powiedzieć.

A pamiętasz może w jakiej są cenie? I w której PiPie je widziałaś?
__________________
[B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
Liczy się tylko kolejna flaszka

WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992
beyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 17:35   #444
MayaMarie
Raczkowanie
 
Avatar MayaMarie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 410
Dot.: Tesori d'Oriente

W Fordonie, w Galerii Fordońskiej, cena ok 30-35zł. Teraz chyba około 8 zapachów tam jest, testery też oczywiście.
MayaMarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 20:24   #445
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez MayaMarie Pokaż wiadomość
W Fordonie, w Galerii Fordońskiej, cena ok 30-35zł. Teraz chyba około 8 zapachów tam jest, testery też oczywiście.
Dzieki
__________________
[B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
Liczy się tylko kolejna flaszka

WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992
beyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 10:34   #446
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Tesori d'Oriente

Dzisiaj do mojej kolekcji dołączył Imbir (Zenzero)
Zapach ciepły, pikantny i jak przystało na coś , co się nazywa Tesori D'Oriente orientalny. Unisex, choć wolałabym go na mężczyźnie, ale kobieta z powodzeniem też może używać. Wbrew zapewnieniom fragrantici (kolejny fail tego portalu ) nie ma w nutach tylko imbiru. Czuję tam wręcz przepych nut , przede wszystkim "zwierzęce" piżmo, ambrę, patchouli , (nie jestem pewna czy czuję cynamon i pomarańczę) , wydaje mi się, że w nutach bazy jest wanilia i jakieś nuty drzewne a nawet kadzidło...
Zapach bardzo przyjemny na jesień, pewnie będę używać. Zawiera w składzie imbir lekarski.
Projekcja mizerna, zapach bliskoskórny, o trwałosci jeszcze się wypowiem.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 16:18   #447
moniq012
Raczkowanie
 
Avatar moniq012
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 68
Dot.: Tesori d'Oriente

hej.ja najbardziej jednak lubię białe piżmo,miły i trwały.Ostatnio dokupiłam żel pod prysznic i też fajny,ładnie przechodzi na pościel.
Ja kupiłam tu ;
http://allegro.pl/listing/user.php?l...us_id=25396481
moniq012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 21:18   #448
Famousgirl86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 33
Dot.: Tesori d'Oriente

pierwszą buteleczkę mojego Tesori zakupiłam pod wpływem tego wątki i opinii na wizażu. Wybrałam zapach jaśmin jawajski i potwierdzam że bardzo podobny do Angela Buteleczka przyszła nie do końca pełna ale tak ma być wyczytałam. zakupiłam przez neta ale chciałabym przetestować inne zapachy bardzo kusi mnie to piżmo, orchidea oraz smoczy kwiat. Czy te zapachy są w jakiś marketach w TORUNIU bądź INOWROCŁAWIU?? orientujecie się? ja u siebie w Piotrze i Pawle znalazłam 1 zapach ale buteleczka była ostatnia i się nie skusiłam.
Famousgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 22:00   #449
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez Famousgirl86 Pokaż wiadomość
pierwszą buteleczkę mojego Tesori zakupiłam pod wpływem tego wątki i opinii na wizażu. Wybrałam zapach jaśmin jawajski i potwierdzam że bardzo podobny do Angela Buteleczka przyszła nie do końca pełna ale tak ma być wyczytałam. zakupiłam przez neta ale chciałabym przetestować inne zapachy bardzo kusi mnie to piżmo, orchidea oraz smoczy kwiat. Czy te zapachy są w jakiś marketach w TORUNIU bądź INOWROCŁAWIU?? orientujecie się? ja u siebie w Piotrze i Pawle znalazłam 1 zapach ale buteleczka była ostatnia i się nie skusiłam.
Widziałam je kiedyś w Makro - jeśli masz możliwość zakupów tam, to zajrzyj, to jest szansa że będą. W Toruniu jest Makro.
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 17:24   #450
tahivare
Raczkowanie
 
Avatar tahivare
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, Rosja, a obecnie głównie Niemcy
Wiadomości: 166
Dot.: Tesori d'Oriente

Kiedyś widziałam też w Realu w Toruniu.
__________________
Not only are we in the universe, the universe is in us. I don’t know of any deeper spiritual feeling than what that brings upon me.
Neil deGrasse Tyson
tahivare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-10 23:25:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.