Lakiery hybrydowe cz.3 - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-21, 14:47   #3451
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Działa już nasze podforum zakupów zbiorowych. Aktualnie są aktywne 3 zamówienia, zapraszam tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=54194966
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 16:46   #3452
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
A można wiedzieć z jakiego miasta jesteś? U mnie otwarli nową drogerię "Drogerie Polskie" jeju ile tam wszystkiego! A do tego zobaczyłam Semilac tylko mają mało kolorów... może u Ciebie też jest taka drogeria? No i Koliber też je ma. Nie podoba mi się to, że są tak powszechne . Chyba będę musiała zmienić markę dla klientek bo jak zobaczą że ten Semilac jest wszędzie kurde...
jestem z Piekar a ten sklep w Bytomiu otwarli a w ogóle to pracuje w Katowicach także jak możesz to mi napisz dokładnie gdzie te lakiery Semilac sa dostępne chciałabym się zaopatrzyć w nr 144
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:12   #3453
RedDahlia
Raczkowanie
 
Avatar RedDahlia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
...A do tego zobaczyłam Semilac tylko mają mało kolorów... może u Ciebie też jest taka drogeria? No i Koliber też je ma. Nie podoba mi się to, że są tak powszechne . Chyba będę musiała zmienić markę dla klientek bo jak zobaczą że ten Semilac jest wszędzie kurde...
Mi też się nie podoba,że semilac jest tak powszechny. U mnie chyba w 10 miejscach można go kupić,na szczęście mam tylko kilka kolorów których jako takich odpowiedników nie ma w innych markach,no i te uczulenia ostatnio... aż się boję klientce semilac położyć. Denerwuje mnie ich olewcza postawa na ten temat,bo coraz głośniej o tym,więc to wcale nie tylko kilka sporadycznych przypadków,aby można było to olać. Dostałam od nich wyniki badań pod katem uczuleń,ale grupa kontrolna to było UWAGA 20 osób czyli bardzo słabo. Teraz niby coś próbują zadziałać i ratować imię marki tą bazą witaminową która ma w swoim składzie ODROBINĘ witaminy E i pantenolu.
__________________
Don't be afraid to be you.
RedDahlia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:21   #3454
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

A ja uwielbiam Semilac ☺

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:24   #3455
iScharlotte
Raczkowanie
 
Avatar iScharlotte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 79
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
cosmetics zone ma dużo kolorów w odcieniach bordowych ja mam 018, ale nie jest identyczny jak ten z semi chociaż wydaje mi się, że 016 z CZ będzie zbliżony ale jakby co to musisz obczajkę na ich grupie fb zrobić

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Dołączam się do życzeń dla Emki

Sto lat, tysiąc hybryd i miliony cyrkonii Swarovskiego!iwo:
Dziękuję, popatrzę
iScharlotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:30   #3456
RedDahlia
Raczkowanie
 
Avatar RedDahlia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam Semilac ☺

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Nikt nie powiedział,że hybryd nie lubię
__________________
Don't be afraid to be you.
RedDahlia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 17:55   #3457
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość
Mi też się nie podoba,że semilac jest tak powszechny. U mnie chyba w 10 miejscach można go kupić,na szczęście mam tylko kilka kolorów których jako takich odpowiedników nie ma w innych markach,no i te uczulenia ostatnio... aż się boję klientce semilac położyć. Denerwuje mnie ich olewcza postawa na ten temat,bo coraz głośniej o tym,więc to wcale nie tylko kilka sporadycznych przypadków,aby można było to olać. Dostałam od nich wyniki badań pod katem uczuleń,ale grupa kontrolna to było UWAGA 20 osób czyli bardzo słabo. Teraz niby coś próbują zadziałać i ratować imię marki tą bazą witaminową która ma w swoim składzie ODROBINĘ witaminy E i pantenolu.
u mnie jest tak, że nie lubię marki na S, a do ich produktów mam ambiwalentny stosunek
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 19:05   #3458
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam Semilac ☺

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk

Ja póki robię to dla siebie i znajomych to tez.

No ale jednak jak zajmę sie tym profesjonalnie na serio to wybiorę na pewno inna firmę, choć nie mieszkam w Polsce i Semilac jest tu i tak nie znany.
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 19:25   #3459
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Ja myślę, że tych uczuleń jest tak dużo bo Semilac jest najbardziej popularny wśród osób, które robią sobie hybrydy w domu. Reklama robi swoje. Popatrzcie chociażby na fb Semilaca ile codziennie dodają zdjęć użytkowniczek.
Przeczytałam wątek o uczuleniach i doszłam do wniosku, że wina może leżeć w tej ich lampie 6W. Dziewczyny robią sobie hybrydy i myślą, że wszystko jest w porządku, a ja sama widzę po swoich paznokciach jaką różnicę zrobiło trzykrotne wydłużenie czasu utwardzania w takiej lampie. Ktoś dobrze napisał w tamtym wątku, że największym zagrożeniem jest nie do końca utwardzony lakier.

Co do reakcji producenta, a raczej jej braku to trochę ich rozumiem. Co oni niby mają zrobić? Czego oczekują te osoby bo nie do końca zrozumiałam. Pojawiły się porównania do Shellaca, że da się zrobić lakiery nie uczulające, ale ceny to już nikt nie porównał. Zawsze trafią się osoby uczulone, tak jest z każdym produktem. Ostatnio okazało się, że jestem uczulona na lawendę. Czy powinnam mieć pretensję do producenta kremu z jej dodatkiem? Albo oczekiwać, że zmieni formułę bo jakiś procent klientów okazał się uczulony? Nie, kupuję inny i tyle. Zauważcie, że dopiero niedawno hybrydy stały się tak bardzo popularne dlatego wcześniej nie było tylu przypadków uczuleń.

Jeszcze jedna rzecz przyszła mi na myśl po przeczytaniu tamtego wątku. Wszystkie dziewczyny tam piszące nabawiły się uczulenia od hybryd robionych w domu, żadna po regularnych zabiegach u specjalistki (wyjątkiem jest dziewczyna, która robi manicure zawodowo, ale u niej pewnie była nadmierna ekspozycja na szkodliwe substancje, pewnie nie tylko hybrydy). Wrzucały zdjęcia, żeby pokazać jak to u nich wygląda i zdecydowana większość miała pozalewane skórki, mniej lub bardziej. Jak do tego dodać utwardzanie w mostku 6W to uczulenie gotowe.

To takie moje luźne przemyślenia. Sama na razie nie wiem co mam robić. Wszystkie lakiery jakie mam to Semilac. Niestety nie znalazłam dla siebie alternatywy, inne firmy jakoś mi nie pasują. Może spróbuję kilka lakierów z Indigo bo mam stacjonarnie.
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 19:38   #3460
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Agnieszka, to prawidlowe wnioski. To ja pisalam o nieprawidlowym utwardzaniu i zalanych skorkach. wlasnie takie bledy najczesciej prowadza do uczulen. I tez nie wiem czego dziewczyny oczekuja od producenta.

Shellac ma troche inny sklad chemiczny od reszty zelo-lakierow i juz np. taki Gelish tez do konca bezpieczny nie jest, a do najtanszych nie nalezy.
Kluczem do unikania uczulen jest po prostu prawidlowe uzywanie hybryd.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 20:02   #3461
iScharlotte
Raczkowanie
 
Avatar iScharlotte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 79
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Nie wydaje mi się by to było "kluczowe", nie oszukujmy się, hybrydy to chemiczne świństwo w przypadku którego uczulenie jest całkowicie normalna sprawą. Składy jednak różnią się w zależności od firmy, Semilac pewnie ma coś czego nie ma na przykład NN, a na co sporo dziewczyn złapało uczulenie i tyle. Możliwe że prawidłowość wykonania coś do tego ma, ale na pewno nie tyle co skład.
iScharlotte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 20:10   #3462
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dziewczyny, to nie jest wątek o uczuleniach Semilac. Proszę o przeniesienie tej dyskusji na wątek uczuleniowy. Rozumiem, ze temat jest drażliwy, ale obowiązują nas tu pewne zasady.
Za kolejne OT beda upomnienia!
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 00:52   #3463
beautyfreak999
Raczkowanie
 
Avatar beautyfreak999
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 192
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dziewczyny jestem hybrydową świeżynką. Wczoraj odebralam moje paczki z lampa ( mostek LED 18W plus ccfl) i produktami Gelish (primer, baza, dwa kolory i top).

Chcialam sie was zapyac odnosnie czasow utwardzania.
Czy jest jakis oficjalny przelicznik czasu utwardzania w zaleznosc od mocy lampy?
Nie wiem po prostu ile powinnam trzymac te paznokcie w lampie przy kazdym etapie w mojej lampie.

Czy mozna trzymac paznokcie za dlugo w lampie? W sensie czy za dlugie trzymanie moze jakos wplynac negatywnie na jakosc manicure?

Bede wdzieczna za pomoc.
__________________
Zapraszam na mój blog:
http://botox24.blogspot.com

*medycyna estetyczna
*chirurgia plastyczna
*moda i uroda
*marki luksusowe
beautyfreak999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 01:19   #3464
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez beautyfreak999 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem hybrydową świeżynką. Wczoraj odebralam moje paczki z lampa ( mostek LED 18W plus ccfl) i produktami Gelish (primer, baza, dwa kolory i top).

Chcialam sie was zapyac odnosnie czasow utwardzania.
Czy jest jakis oficjalny przelicznik czasu utwardzania w zaleznosc od mocy lampy?
Nie wiem po prostu ile powinnam trzymac te paznokcie w lampie przy kazdym etapie w mojej lampie.

Czy mozna trzymac paznokcie za dlugo w lampie? W sensie czy za dlugie trzymanie moze jakos wplynac negatywnie na jakosc manicure?

Bede wdzieczna za pomoc.
Kilka postow wczesniej Roses i Enn mi podpowiedzialy (bo tez dopiero co zaczynalam na Gelishu), ze 30 sec na baze jest wystarczajaco, ale kolor i top lepiej trzymac po 60 sec.
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 03:49   #3465
beautyfreak999
Raczkowanie
 
Avatar beautyfreak999
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 192
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Tak, widzialam te posty, jednak z tego co pamietam to masz lampe 12W a ja 18W i zastanawiam sie czy u mnie bedzie tak samo lub jak ten czas bedzie sie zmienial w zaleznosci od roznej mocy lampy.
__________________
Zapraszam na mój blog:
http://botox24.blogspot.com

*medycyna estetyczna
*chirurgia plastyczna
*moda i uroda
*marki luksusowe
beautyfreak999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 04:10   #3466
KasiaiKamil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez maarlin Pokaż wiadomość
Na pewno skubie.


Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to nie jest wątek o uczuleniach Semilac. Proszę o przeniesienie tej dyskusji na wątek uczuleniowy. Rozumiem, ze temat jest drażliwy, ale obowiązują nas tu pewne zasady.
Za kolejne OT beda upomnienia!
oj Pani policjant ! przecież uczulenia dotyczą lakieru hybrydowego semilac, a wątek dotyczy lakierów hybrydowych. to tutaj powinnyśmy rozmawiać o wszystkim co dotyczy tych lakierów
a po za tym gratuluję i ja teraz będzie wzmożona kontrola
__________________
02.07.2016
KasiaiKamil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 06:11   #3467
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Owszem, ale watek uczuleniowy istnieje i tam nalezy rozprawiac na ten temat. Idac Twoim tropem, w "Lakierach hybrydowych" powinnismy pisac o wszystkim, a pozostale tematy mozna skasowac? Po to sa kategorie, żeby był porządek.

P.S. Dzięki

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-01-22 o 08:26
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 06:27   #3468
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez beautyfreak999 Pokaż wiadomość
Tak, widzialam te posty, jednak z tego co pamietam to masz lampe 12W a ja 18W i zastanawiam sie czy u mnie bedzie tak samo lub jak ten czas bedzie sie zmienial w zaleznosci od roznej mocy lampy.
miałam kiedyś rogala 12w. Bazę gelish utwardzałam 10sek, kolor i top 30sek.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 06:28   #3469
samantagrey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 254
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez beautyfreak999 Pokaż wiadomość
Tak, widzialam te posty, jednak z tego co pamietam to masz lampe 12W a ja 18W i zastanawiam sie czy u mnie bedzie tak samo lub jak ten czas bedzie sie zmienial w zaleznosci od roznej mocy lampy.


Przelicz sobie na proporcjach do Twojej lampy i po problemie
__________________
" Piekło jest puste. Wszystkie diabły są tutaj. "
samantagrey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-22, 08:20   #3470
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Kilka postow wczesniej Roses i Enn mi podpowiedzialy (bo tez dopiero co zaczynalam na Gelishu), ze 30 sec na baze jest wystarczajaco, ale kolor i top lepiej trzymac po 60 sec.
Ja bazę gelish utwardzam minutę, bo kilka razy zdarzyło mi się po przetarciu bazy, że zostały "łyse" placki na paznokciu gdzie baza się nie utwardziła
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 08:49   #3471
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

A ja jestem zdania ,że w słabszych lampach trzeba base i top utwardzać 1 min.Tak zrobiłam ostatnio i po tygodniu od zrobienia mani nic złego się nie dzieje.Wczesniej EB utwardzalam 30 s i po kilku dniach pazury podeszły powietrzem i lakier zaczął odpryskiwać

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 09:38   #3472
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Madzeska a ile utwardzasz kolor w mostku?30sek?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 09:43   #3473
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
jestem z Piekar a ten sklep w Bytomiu otwarli a w ogóle to pracuje w Katowicach także jak możesz to mi napisz dokładnie gdzie te lakiery Semilac sa dostępne chciałabym się zaopatrzyć w nr 144
Jest w Drogerie Polskie na 3 Maja obok starej terranovy, mają tam póki co sła\be zaopatrzenie. Słyszałam że do końca miesiąca mają być wszystkie kolory z palety ale.... Minus jest taki że nie mają wzorników, leżą sobie tak na półce zaraz na prawo od wejścia i niestety nie każdy wie że to hybryda i otwiera... więc trzeba uważać żeby nie wylosować zgluciałego koloru.... Potem jeszcze są w drogerii Koliber na 1000leciu na Zawiszy Czarnego. Ja czekam na 116
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 14:55   #3474
beautyfreak999
Raczkowanie
 
Avatar beautyfreak999
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 192
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi.
A czy moze stac sie cos zlego z mani jak za dlugo przytrzymam reke w lampie niz tego potrzebuje?
__________________
Zapraszam na mój blog:
http://botox24.blogspot.com

*medycyna estetyczna
*chirurgia plastyczna
*moda i uroda
*marki luksusowe
beautyfreak999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 15:08   #3475
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez beautyfreak999 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi.
A czy moze stac sie cos zlego z mani jak za dlugo przytrzymam reke w lampie niz tego potrzebuje?
Nic złego się nie stanie

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 17:11   #3476
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Jest w Drogerie Polskie na 3 Maja obok starej terranovy, mają tam póki co sła\be zaopatrzenie. Słyszałam że do końca miesiąca mają być wszystkie kolory z palety ale.... Minus jest taki że nie mają wzorników, leżą sobie tak na półce zaraz na prawo od wejścia i niestety nie każdy wie że to hybryda i otwiera... więc trzeba uważać żeby nie wylosować zgluciałego koloru.... Potem jeszcze są w drogerii Koliber na 1000leciu na Zawiszy Czarnego. Ja czekam na 116
szłam dzisiaj 3go maja szkoda że wcześniej nie przeczytałam tego posta dzięki za info Na 1000lecie mi nie po drodze niestety w centrum przebiegam jedynie z Rynku lub Mikołowskiej na Plac Wolności
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 17:17   #3477
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Wrzucam zdjęcie tutaj bo nie pasuje do wątku o aliexpress. W załączniku lakier NN Lady ferrari przelany do strzykawki. Jak widać NN nie oszukuje. Lakier użyty był na dwa sety, a podczas przelewania 2-3 duże krople ulały mi się z boku. No i nie czekałam do końca, może jeszcze coś by spłynęło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0785.jpg (44,2 KB, 108 załadowań)
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 17:18   #3478
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez beautyfreak999 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi.
A czy moze stac sie cos zlego z mani jak za dlugo przytrzymam reke w lampie niz tego potrzebuje?
Gdzies mi mignelo, ze od przetrzymania lakier moze pekac? zaznaczam, ze nie jestem pewna, lepiej niech specjalistki zweryfikuja
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 17:25   #3479
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Gdzies mi mignelo, ze od przetrzymania lakier moze pekac? zaznaczam, ze nie jestem pewna, lepiej niech specjalistki zweryfikuja
Raczej nic sie nie wydarza. Trzymanie paznokci za dlugo, w przeciwienstwie do za krotkiego utwadzania, nie wiaze sie ze specjalnymi problemami. Lepiej trzymac nieco za dlugo niz za krotko.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 17:30   #3480
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Agnieszka Gie Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcie tutaj bo nie pasuje do wątku o aliexpress. W załączniku lakier NN Lady ferrari przelany do strzykawki. Jak widać NN nie oszukuje. Lakier użyty był na dwa sety, a podczas przelewania 2-3 duże krople ulały mi się z boku. No i nie czekałam do końca, może jeszcze coś by spłynęło.
Da sie? Da sie
A chinczyk bedzie wmawial, ze do buteleczki o pojemnosci 5ml, wlewa 7ml
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-16 14:31:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.