Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-29, 08:59   #271
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
niestety, jeśli on sam nie ogarnie swoich kompleksów to tym bardziej Ty mu nie pomożesz. obrączka się na pewno znajdzie. ja pierwszym pierścionkiem zaręczynowym też rzuciłam ;-) drugi to sam się zepsuł, a trzeci mam do dziś
tak jak dziewczyny piszą, najlepszym rozwiązaniem będzie jak pójdziecie "na swoje". i najlepiej zacząć od kawalerki, bo wówczas nawet po kłótni będziecie zmuszeni spać razem ;-)



ja staram się kosmetyczki rozdawać, na ten moment mam ze 3 nówki, różnych rozmiarów. ale przetrzymywanie ich w kuferku estee jest bardzo dobrym pomysłem. on u mnie leżał tak sobie, pusty, zapomniany ;-)
Ja wiem, gdzie ta obrączka leży, specjalnie jej nie podniosłam

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
żeby do Oktawii dotarło


---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Tak jak mój

Oktawia, będzie lepiej . Jednak teraz to foch wersja hard

Nie dostałam info o Gold box, więc północ też olali

Witam z rana
No wiadomo
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 08:59   #272
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
pincet
kupiłam


mam gdzie trzymać

udzieliło Ci się tropienie purchaw
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 08:59   #273
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Pytanie z rana, dostaliście info o gold boxach w stacjonarnych S do zakupów od 50zl? Widziałam u dwoch dziewczyn na instagramie, a do mnie znowu nic nie doszło i mi smutno
Dostałam, Irmina mi odebrała, bo były tylko do odbioru w Bydgoszczy, Toruniu, Częstochowie i Pile Dziś pewnie będzie u mnie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 08:59   #274
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Dziękuje wszystkim za gratulacje

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

za golda kiepsko że dostałaś nieco wybrakowany zestaw :/ a o gratisy rzeczywiście dopytaj
ciekawe czemu Sampara wycofuja dobrze że chociaż sklep samparowy jest fajny i nie trzeba kombinować skąd te kosmetyki zdobyć

Oktawiaaa już pogodzona z tż?
Dopytałam- dowolny zakup z marki trza zrobić
Nie wiem co z tą pompką, nie działa i już- muszę za każdnym razem otwierać Ma którać pomysł co z tym zrobić... ?


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
czekam na fotki
Też mam tyle tych kosmetyczek, co z tym robić
Ja też- mam calą szufladę w domu u rodziców i małą szufladkę w mieszkaniu z TŻtem i nadal dokupuje i zbieram

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Nie wrócił na noc do domu...
Jak na miesiąc po ślubie to chłopu należałoby łeb uciąć a nie tylko kopa...

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Oktawia, jeśli i ja mogę wtrącić swoje trzy grosze, to myślę, że działał w złości, a potem dotarło do niego, że zepsuł Ci urodziny. Bo to nie był dzień jak każdy i tak łatwo nie da się wytłumaczyć swojego zachowania i przede wszystkim nie da się tego naprawić. I spanikował, jak przysłowiowy struś głowę w piasek schował, bo może 'jakoś' to będzie. Wkuła by mnie dodatkowo satysfakcja teściowej. Nie wybaczaj zbyt łatwo, bo co teraz wypracujesz, to bèdziesz później mieć. Dziewczyny dobrze radzą. Małżeństwa nie powinny z teściami mieszkać. Co Wam przyjdzie z kasy jak Wam się relacje popsują? Pępowinę trzeba odciąćTrzymaj się!
Ja nie wiem co oni z tymi urodzinami mają... Ja ze swoim poprzednim, czyli pierwszym poważnym, do którego się przeniosłam do Szwajcarii też się w urodzimy pocięłam- na tyle skutecznie że tego samego dnia, czyli w urodzinową noc się od niego wyprowadziłam....

Jakkolwiek teraz z TŻetem przechodzimy jakiś kryzys totalny... Mieszkamy razem od roku i od kilku tygodni dzień bez wojny jest dniem straconym... Na szczęście rodziców mmay daleko, więc nie kusi, ale TŻ wkurza strasznie i jeszcze łapie fochy jak baba. Normalnie utłuc bym go chciała, ale nie zabije, bo szkoda i by mi go brakowało
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 08:59   #275
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Miśka padłam
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 09:01   #276
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
dokładnie ja raz walnęłam fochem, że poszłam spać do wanny. pościel zabrałam ze sobą. przylazł w środku nocy przepraszać i zapraszać do łóżka, albo czuł się winny, albo mu bardzo zimno było
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 09:01   #277
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
My mieszkaliśmy razem ponad 3 lata w akademiku. I podczas wyjazdów do Francji też mieszkaliśmy razem (w prawdzie co roku tylko to trwało miesiąc, ale w warunkach ekstremalnych).
Teraz to jest koszmar...

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

będzie dobrze. Tylko musicie trochę "przeżyć". akademik to jednak nie do końca to samo co mieszkanie własne bo tam to inny świat . wyjazdy wakacyjne to tez nie to samo co "proza życia". Ale dacie radę tylko nie pozwalaj mu wiecej do mamusi latac bo na pewno będzie go podburzać przeciwko Tobie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-29, 09:01   #278
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Z tym mieszkaniem to jest tak, że gdy zrobimy sobie całe poddasze, to mielibyśmy swoje pokoje, łazienkę itp. Ale kiedy ja cisnę, że pora zacząć coś robić, to on nie ma czasu. Chomikuje te pieniądze nie wiem po co
A nie pomyślałaś, że on nie chce inwestować tam? Że może chce coś własnego, odrębnego? Jak dla mnie to musisz o tym szczerze porozmawiać. To Wasza wspólna przyszłość, nie budujcie jej na niedomówieniach

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mój pewnie też :d cola z lodem to w drugiej ręce będzie anoli trzymać

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------


bo faceci to proste istoty są

Zgadzam się
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 09:07   #279
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Oktawia, jeśli i ja mogę wtrącić swoje trzy grosze, to myślę, że działał w złości, a potem dotarło do niego, że zepsuł Ci urodziny. Bo to nie był dzień jak każdy i tak łatwo nie da się wytłumaczyć swojego zachowania i przede wszystkim nie da się tego naprawić. I spanikował, jak przysłowiowy struś głowę w piasek schował, bo może 'jakoś' to będzie. Wkuła by mnie dodatkowo satysfakcja teściowej. Nie wybaczaj zbyt łatwo, bo co teraz wypracujesz, to bèdziesz później mieć. Dziewczyny dobrze radzą. Małżeństwa nie powinny z teściami mieszkać. Co Wam przyjdzie z kasy jak Wam się relacje popsują? Pępowinę trzeba odciąćTrzymaj się!
Już przed ślubem była rozmowa, że musi ograniczyć kontakty z rodzicami przez te wszystkie afery, które oni wyczyniali, te wszystkie ploty i w ogóle.
Teraz wielce chce wszystko naprawiać, ale ja nie chcę.
Powiem Wam, że żałuję tego ślubu, i to bardzo
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 09:11   #280
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość


Co wątek sądzi o Givenchy serii hydra sparkling?
Szkoda kasy, szału nie robi, miałam cały zestaw i bardzo przeciętny, a już kremu BB nie polecam, normalnie bloto na twarzy się robi
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 09:11   #281
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Perfumy ma. Kremy też
A z droższych rzeczy? Jakieś gadżety? Muszę coś wymyślić. Chyba już wcześniej wymyśliłam wszystko co mogłam i teraz już nic mi nowego do głowy nie przychodzi


Witam z rana
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-29, 09:12   #282
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
No u mnie jakieś 4-5 msc (czyli 16-20 tygodni), myją się nią dwie osoby raz dziennie, wieczorem. Rano myję się olejkiem



Miałam krem na dzień i maskę- tyłka nie urywa.

No i skoro już wszystkie coś poradziły Oktawii, to i ja
Nie ma wątpliwości, że Twój chłop zachował się jak dziecko. Uciekł do mamy, co jest niewybaczalne na etapie małżeństwa, czyli na etapie, w którym oboje powinniście być na tyle dorośli, że tworzycie swoją własną rodzinę, odrębną jednostkę społeczną. I jeszcze uciekł do mamy, która- jak pamiętamy- cię nie znosi, więc ta wasza pierwsza poważna małżeńska kłótnia będzie pewnie kolejną wodą na młyn, pewnie będzie znów gadanie w rodzinie i plotki, jaka to jesteś zła. To jest niewybaczalne.
Ale- i tutaj możecie mnie zjeść, ale uważam, że czasem trzeba zrobić krok w tył i spojrzeć na to z innej perspektywy- Twoje zachowanie miało prawo go zaboleć. Po pierwsze- były Twoje urodziny i z tego co pisałaś, bardzo się postarał (tort, planowanie wieczoru itd.). Po drugie- dużo pracuje. Sama wiem, jak mocno obciążające psychicznie jest pracowanie w nadgodzinach. Nie, nie jestem zmęczona fizycznie. Jestem zmęczona psychicznie. Po pewnym czasie wręcz zmaltretowana. Biorąc pod uwagę, że on ciężko pracuje (pewnie ponad swoje siły), a jednak starał się, żebyście ten dzień spędzili w sposób jak najmilszy dla Ciebie, no to też się trochę nie popisałaś tym, że zaczęłaś zmieniać mu plany. Bo te 20 minut ćwiczenia chyba nie było (nie miało być?) tego dnia najważniejsze. No a wyszło jak wyszło. I jeszcze to rzucanie obrączką, którą miesiąc wcześniej święciliście w kościele. No następnym razem rzucajcie talerzami, przynajmniej będzie pretekst do kupienia nowych

Się rozpisałam, a za chwilę będzie u mnie paka z S.
Obrączką rzuciłam jak już poszedł
W sumie jemu nie chodziło, że ja ćwiczę, tylko, a o to, że on też chciał. A że moje ćwiczenia skróciłam do wersji mini 20 min, powiedziałam, żeby on poszedł pod prysznic, to wtedy się zaczęło, że on też idzie ćwiczyć (do domu!!) na dłużej i że jednak możemy wyjechać później.
Właściwie ja nie chciałam zmieniać planów, mi właśnie chodziło o to, żeby się wyrobić na określoną godzinę, dlatego zaproponowałam, żeby w tym czasie wziął prysznic i po nim zaraz ja.
A co do teściowej, to na 100% będzie to pretekst do kolejnego obgadywania, że coś na pewno ja zrobiłam, że on biedak wrócił do mamy.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 09:13   #283
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

dubel. gupi wizaż
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 09:14   #284
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
kufa chora jestem, zrobiłam jeszcze zamówienie w mohito

rozrzutna baba
Miśka a ja mam kod na 10%, dzisiaj dostałam urodzinowy!
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 09:14   #285
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Sysysy

Teraz żałuję, że nie kliknęłam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 09:15   #286
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Już przed ślubem była rozmowa, że musi ograniczyć kontakty z rodzicami przez te wszystkie afery, które oni wyczyniali, te wszystkie ploty i w ogóle.

Teraz wielce chce wszystko naprawiać, ale ja nie chcę.

Powiem Wam, że żałuję tego ślubu, i to bardzo


Tylko on może mieć poczucie krzywdy, co matka, to matka. Ty ze swoją masz kontakt non stop, a jemu każesz się odciąć.
Co do żałowania. Może mówisz tak, bo zła jesteś? Z urażoną dumą nie ma żartów. Jeżeli sprawa się uspokoi, a Ty nadal będziesz żałować to (przykro mi to pisać) szkoda życia na błędy.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 09:15   #287
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Dziękuje wszystkim za gratulacje



Dopytałam- dowolny zakup z marki trza zrobić
Nie wiem co z tą pompką, nie działa i już- muszę za każdnym razem otwierać Ma którać pomysł co z tym zrobić... ?




Ja też- mam calą szufladę w domu u rodziców i małą szufladkę w mieszkaniu z TŻtem i nadal dokupuje i zbieram



Jak na miesiąc po ślubie to chłopu należałoby łeb uciąć a nie tylko kopa...



Ja nie wiem co oni z tymi urodzinami mają... Ja ze swoim poprzednim, czyli pierwszym poważnym, do którego się przeniosłam do Szwajcarii też się w urodzimy pocięłam- na tyle skutecznie że tego samego dnia, czyli w urodzinową noc się od niego wyprowadziłam....

Jakkolwiek teraz z TŻetem przechodzimy jakiś kryzys totalny... Mieszkamy razem od roku i od kilku tygodni dzień bez wojny jest dniem straconym... Na szczęście rodziców mmay daleko, więc nie kusi, ale TŻ wkurza strasznie i jeszcze łapie fochy jak baba. Normalnie utłuc bym go chciała, ale nie zabije, bo szkoda i by mi go brakowało
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 09:16   #288
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Nie nadrabiam Próbowałam, nawet pocytowałam i przyszedł guru i mi zmedytował wszystko
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 09:16   #289
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
będzie dobrze. Tylko musicie trochę "przeżyć". akademik to jednak nie do końca to samo co mieszkanie własne bo tam to inny świat . wyjazdy wakacyjne to tez nie to samo co "proza życia". Ale dacie radę tylko nie pozwalaj mu wiecej do mamusi latac bo na pewno będzie go podburzać przeciwko Tobie
Ja już dawno mu mówiłam, że obiecał ograniczyć kontakty ze sweet family, a lata tam co chwilę
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-29, 09:17   #290
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Perfumy ma. Kremy też
A z droższych rzeczy? Jakieś gadżety? Muszę coś wymyślić. Chyba już wcześniej wymyśliłam wszystko co mogłam i teraz już nic mi nowego do głowy nie przychodzi
Niestety nie pomogę
Mój sam sobie wybiera gadżety, bo to nie moja bajka

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
gdzie sprawdzę datę ważności eisenberg i shiseido?
Shiseido nie sprawdzisz

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Fajna cena kopciuszków, ale mam tyle meliss... wolałabym taniej je kupić czekamy dalej
obawiam się, że lada chwila wykupią te szpile
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 09:17   #291
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
A nie pomyślałaś, że on nie chce inwestować tam? Że może chce coś własnego, odrębnego? Jak dla mnie to musisz o tym szczerze porozmawiać. To Wasza wspólna przyszłość, nie budujcie jej na niedomówieniach




Zgadzam się
Rozmawialiśmy o tym sporo, on strasznie cisnął żeby robić to poddasze, chce tam mieszkać, ale teraz czas i czas na wagę złota ma
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 09:17   #292
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Już przed ślubem była rozmowa, że musi ograniczyć kontakty z rodzicami przez te wszystkie afery, które oni wyczyniali, te wszystkie ploty i w ogóle.
Teraz wielce chce wszystko naprawiać, ale ja nie chcę.
Powiem Wam, że żałuję tego ślubu, i to bardzo
heeeej no co Ty będzie dobrze tylko tak jak radzą dziewczyny pogadajcie szczerze, wyprowadźcie się chociaż na jakiś czas żebyście mogli zacząć razem, sami. Inaczej będzie cięzko
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 09:18   #293
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Teraz żałuję, że nie kliknęłam
a czytała regulamin wątku?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 09:19   #294
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość


Witam z rana
Never od rana w formie ale ja się od Ciebie uczę bo wymyśliłam prawie to samo
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 09:19   #295
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a co lubi? jakie hobby ma? bo inaczej to zostaje Ci sprawdzony prezent czy Ty naga, na szpilkach, z kokardą na biuście i butelką Jacka Danielsa w dłoni

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------


w sprawie eisenberga to musisz do producenta napisać. My pisałyśmy z Aniyam swego czasu.szybko odpisują


Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
kufa chora jestem, zrobiłam jeszcze zamówienie w mohito

rozrzutna baba


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mój pewnie też :d cola z lodem to w drugiej ręce będzie anoli trzymać

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------


bo faceci to proste istoty są
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 09:20   #296
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Dziękuje wszystkim za gratulacje







Dopytałam- dowolny zakup z marki trza zrobić

Nie wiem co z tą pompką, nie działa i już- muszę za każdnym razem otwierać Ma którać pomysł co z tym zrobić... ?









Ja też- mam calą szufladę w domu u rodziców i małą szufladkę w mieszkaniu z TŻtem i nadal dokupuje i zbieram







Jak na miesiąc po ślubie to chłopu należałoby łeb uciąć a nie tylko kopa...







Ja nie wiem co oni z tymi urodzinami mają... Ja ze swoim poprzednim, czyli pierwszym poważnym, do którego się przeniosłam do Szwajcarii też się w urodzimy pocięłam- na tyle skutecznie że tego samego dnia, czyli w urodzinową noc się od niego wyprowadziłam....



Jakkolwiek teraz z TŻetem przechodzimy jakiś kryzys totalny... Mieszkamy razem od roku i od kilku tygodni dzień bez wojny jest dniem straconym... Na szczęście rodziców mmay daleko, więc nie kusi, ale TŻ wkurza strasznie i jeszcze łapie fochy jak baba. Normalnie utłuc bym go chciała, ale nie zabije, bo szkoda i by mi go brakowało
Dogadacie się. Każdy ma gorszy czas. Ja z hukiem docierałam się z tż, a w tym roku 16 lat nam stuknie od slubu


Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość


Witam z rana


Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Obrączką rzuciłam jak już poszedł

W sumie jemu nie chodziło, że ja ćwiczę, tylko, a o to, że on też chciał. A że moje ćwiczenia skróciłam do wersji mini 20 min, powiedziałam, żeby on poszedł pod prysznic, to wtedy się zaczęło, że on też idzie ćwiczyć (do domu!!) na dłużej i że jednak możemy wyjechać później.

Właściwie ja nie chciałam zmieniać planów, mi właśnie chodziło o to, żeby się wyrobić na określoną godzinę, dlatego zaproponowałam, żeby w tym czasie wziął prysznic i po nim zaraz ja.

A co do teściowej, to na 100% będzie to pretekst do kolejnego obgadywania, że coś na pewno ja zrobiłam, że on biedak wrócił do mamy.

Olej teraz to co myśli/zrobi teściowa. Teraz wasze priorytety są ważne
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 09:20   #297
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Tylko on może mieć poczucie krzywdy, co matka, to matka. Ty ze swoją masz kontakt non stop, a jemu każesz się odciąć.
Co do żałowania. Może mówisz tak, bo zła jesteś? Z urażoną dumą nie ma żartów. Jeżeli sprawa się uspokoi, a Ty nadal będziesz żałować to (przykro mi to pisać) szkoda życia na błędy.
Mam kontakt ze swoją mamą, która zawsze pomagała też jemu, kiedy miał problem. Nigdy nie leciał z niczym do swojej mamy, bo jest po prostu głupia, nigdy mu nie pomogła, tylko roztrąbiła aferę i wszystkim jeszcze opowiadała o tym.
Dlatego sam przystał na to, żeby ograniczyć kontakt ze swoją matką, bo tak naprawdę co rozmowa z nią, to zawsze była jakaś afera.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 09:20   #298
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Teraz żałuję, że nie kliknęłam
uspokuj się!!! na co Ci shiseido
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 09:21   #299
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Niestety nie pomogę
Mój sam sobie wybiera gadżety, bo to nie moja bajka



Shiseido nie sprawdzisz



obawiam się, że lada chwila wykupią te szpile
i tak zużyje shiseido
Oby nie wykupili pokaże tż jak przyjdzie do pracy
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 09:21   #300
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Nie nadrabiam Próbowałam, nawet pocytowałam i przyszedł guru i mi zmedytował wszystko
gupi wizaz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-09 18:13:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.