wieczór panieński - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-05, 20:27   #1
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614

wieczór panieński


Idę na wieczór panieński do znajomej, nietypowy, bo cała "impreza" odbędzie się u niej w domu i zacznie dość wcześnie ok 16

ja w związku tym, że dotrę wieczorem nie chciałabym przychodzić z pustymi rękami, na pewno wezmę ze sobą butelkę alkoholu i.. no właśnie czy powinnam wziąć coś jeszcze? prawie nikogo tam nie znam, nic nie wiem o żadnych składkach, a z drugiej strony nie jest to moja jakaś bardzo dobra koleżanka, bym czuła się zobowiązana do jakiś odważnych czy osobistych prezentów.

Co byście zrobiły na moim miejscu?
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 11:16   #2
juli_ppo
Przyczajenie
 
Avatar juli_ppo
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 19
Dot.: wieczór panieński

Masz rację z pustymi rękoma nie wypada przychodzić wydaje mi się, że może to być coś skromnego, z czego ucieszyłaby się każda kobieta czy to jakieś filiżanki, czy kosmetyki( ale nie kolorówka, bo można po prostu nie trafić mam na myśli może kosmetyki pielęgnacyjne tutaj polecam Resibo!! ewentualnie Organique tylko tam dodatkowa opłata za opakowanie), może jakaś dobra książka

Edytowane przez juli_ppo
Czas edycji: 2017-07-09 o 23:20
juli_ppo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 15:10   #3
jadziutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 5
Dot.: wieczór panieński

Może gadżety na wieczór panieński? Słomki peniski, szarfy, różki dla panny młodej, albo kamasutra w prezencie? Ja jak siostrze organizowałam to właśnie takie śmieszne różności zamówiłam na xxx. Filiżanka jest raczej bardzo grzeczna i nie pasuje, moim zdaniem, do okazji na której wręcz wypada szaleć.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2017-08-18 o 20:53
jadziutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 15:14   #4
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: wieczór panieński

Cytat:
Napisane przez jadziutka Pokaż wiadomość
Może gadżety na wieczór panieński? Słomki peniski, szarfy, różki dla panny młodej, albo kamasutra w prezencie? Ja jak siostrze organizowałam to właśnie takie śmieszne różności zamówiłam na xxx. Filiżanka jest raczej bardzo grzeczna i nie pasuje, moim zdaniem, do okazji na której wręcz wypada szaleć.
O pani, i naprawdę inne kobiety to lubią? .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2017-08-18 o 20:53
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 15:37   #5
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: wieczór panieński

Nienawidzę takich gadżetów, są dla mnie obleśne i tandetne. (a na każdym kawalerskim, dziwka obowiązkowo, bo trza szaleć). Wszystko zależy od przyszłej panny młodej. Jeśli jest spokojna, stateczna i o 17o celebruje picie herbaty to porządna filiżanka będzie trafiona.

Autorko, a kto Cię zaprosił? Znasz organizatorkę? Może warto podpytać o szczegóły,np czy jest w planach jakieś wyjście, zrzutka.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-08, 22:11   #6
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: wieczór panieński

Dziękuję za pierwsze podpowiedzi.

No już coś wiem. Wieczór organizuje przyjaciółka panny młodej (nie znam jej), ale rozmawiałyśmy przez tel. i wiem, że będzie striptizer, tort z penisem i jakieś zabawy. Oficjalnej składki nie ma (ale obstawiam, że prezenty będą). Wszystko odbędzie się w domu, wyjście nie jest planowane. Ja w związku z tym, ze będę później i większość atrakcji mnie ominie tym bardziej chciałabym coś jej kupić. Odpadają śmieszne gadżety typu rogi czy szarfy. Książka-kamasutra, fajny pomysł, ale może podpowiecie coś jeszcze? Chciałabym coś w klimacie, ale nie żenującego. Jakie Wy dostałyście prezenty na swoim wieczorze panieńskim, które Was ucieszyły?

Proszę o nieocenianie charakteru imprezy - jednym takie się podobają innym nie. Mi nie, ale i tak zamierzam iść i się bawić najlepiej jak będę potrafiła
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr

Edytowane przez kalija
Czas edycji: 2017-07-08 o 22:14
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 18:40   #7
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: wieczór panieński

Czeka mnie zorganizowanie panieńskiego przyjaciółce i klimat będzie totalnie inny :O Na szczęście i ona i ja nie gustujemy w tego typu gadżetach. Jeśli chodzi o prezenty to ja planuję kupić piękną, subtelną koszulkę nocną lub szlafroczek a do tego bransoletkę Lilou z grawerem prawdopodobnie jej imieniem. Myślałam jeszcze nad bransoletką z datą ślubu ale nie wiem czy to będzie ok? Te bransoletki nie są jakieś zabójczo drogie więc możesz sama spokojnie swojej przyjaciółce kupić, grawer jest w cenie

Swoją drogą macie pomysł na wieczór panieński w totalnie innym stylu niż czytałam wyżej? Ja mam jakąś wizję ale nie wiem jak to wszystko połączyć.
Na NIE: striptizer, wulgarne gadżety i niestety impreza w klubie też nie jest pożądana (przyjaciółka godzi się tylko na takie wyjście jeśli faceci z kawalerskiego pójdą z nami....).

Moja wizja: chciałabym żeby cały klimat był deliktny, subtelny, dużo kwiatów, dość rustykalnie. Ja będę świadkową, znam tylko 1 koleżankę panny młodej. Będą jeszcze jej 2 siostry i 1 koleżanka. Więc budżet będzie niezbyt duży. Myślałam, żeby zabrać przyjaciółkę na profesjonalny make-up i zorganizować mini sesję zdjęciową (mam znajomego fotografa) gdzieś w parku właśnie w stylu rustykalnym, kupiłabym jakieś wianki na głowę, inne gadżety, a potem przenieść się do jakiejś restauracji na kolacje. Tylko nie wiem czy to ma sens. Nie znam tych dziewczyn, nie wiem czy będą chętne żeby ubrać się jakoś delikatnie, dziewczęco, żeby w ten klimat odpowiadający pannie młodej się wpisać. Nie mam pojęcia jak to zorganizować.... Macie jakieś pomysły?
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-09, 20:33   #8
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: wieczór panieński

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Czeka mnie zorganizowanie panieńskiego przyjaciółce i klimat będzie totalnie inny :O Na szczęście i ona i ja nie gustujemy w tego typu gadżetach. Jeśli chodzi o prezenty to ja planuję kupić piękną, subtelną koszulkę nocną lub szlafroczek a do tego bransoletkę Lilou z grawerem prawdopodobnie jej imieniem. Myślałam jeszcze nad bransoletką z datą ślubu ale nie wiem czy to będzie ok? Te bransoletki nie są jakieś zabójczo drogie więc możesz sama spokojnie swojej przyjaciółce kupić, grawer jest w cenie

Swoją drogą macie pomysł na wieczór panieński w totalnie innym stylu niż czytałam wyżej? Ja mam jakąś wizję ale nie wiem jak to wszystko połączyć.
Na NIE: striptizer, wulgarne gadżety i niestety impreza w klubie też nie jest pożądana (przyjaciółka godzi się tylko na takie wyjście jeśli faceci z kawalerskiego pójdą z nami....).

Moja wizja: chciałabym żeby cały klimat był deliktny, subtelny, dużo kwiatów, dość rustykalnie. Ja będę świadkową, znam tylko 1 koleżankę panny młodej. Będą jeszcze jej 2 siostry i 1 koleżanka. Więc budżet będzie niezbyt duży. Myślałam, żeby zabrać przyjaciółkę na profesjonalny make-up i zorganizować mini sesję zdjęciową (mam znajomego fotografa) gdzieś w parku właśnie w stylu rustykalnym, kupiłabym jakieś wianki na głowę, inne gadżety, a potem przenieść się do jakiejś restauracji na kolacje. Tylko nie wiem czy to ma sens. Nie znam tych dziewczyn, nie wiem czy będą chętne żeby ubrać się jakoś delikatnie, dziewczęco, żeby w ten klimat odpowiadający pannie młodej się wpisać. Nie mam pojęcia jak to zorganizować.... Macie jakieś pomysły?
A masz jakieś kontakty fo tych dziewczyn? Zdobądź i się dowiedz co one na sesje zdjęciowa w stylu rustykalnym. Czy też się piszą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 21:37   #9
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: wieczór panieński

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o prezenty to ja planuję kupić piękną, subtelną koszulkę nocną lub szlafroczek a do tego bransoletkę Lilou z grawerem prawdopodobnie jej imieniem. Myślałam jeszcze nad bransoletką z datą ślubu ale nie wiem czy to będzie ok? Te bransoletki nie są jakieś zabójczo drogie więc możesz sama spokojnie swojej przyjaciółce kupić, grawer jest w cenie
Dziękuję za pomysł, zorientuje się w cenie. To nie jest moja przyjaciółka, więc budżet nie jest wygórowany.

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Swoją drogą macie pomysł na wieczór panieński w totalnie innym stylu niż czytałam wyżej? (...) Moja wizja: chciałabym żeby cały klimat był deliktny, subtelny, dużo kwiatów, dość rustykalnie. Ja będę świadkową, znam tylko 1 koleżankę panny młodej. Będą jeszcze jej 2 siostry i 1 koleżanka. Więc budżet będzie niezbyt duży. Myślałam, żeby zabrać przyjaciółkę na profesjonalny make-up i zorganizować mini sesję zdjęciową (mam znajomego fotografa) gdzieś w parku właśnie w stylu rustykalnym, kupiłabym jakieś wianki na głowę, inne gadżety, a potem przenieść się do jakiejś restauracji na kolacje.
Bardzo fajny pomysł, ja byłabym zachwycona

Wszystko jednak zależy od budżetu, im większy tym większe pole do popisu. No i od chęci innych uczestniczek - weź telefon do wszystkich i porozmawiaj, wtedy będziesz wiedziała na czym stoisz.
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 15:15   #10
Sofia900
Raczkowanie
 
Avatar Sofia900
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 48
Dot.: wieczór panieński

jak ja chodziłam panieńskie to była ustalona składka i organizatorka kupowała prezenty, alkohol, płaciła za wejście do klubu itp atrakcje. wszystko sobie konsultowałyśmy przez grupę na fb.
Sofia900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 18:25   #11
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: wieczór panieński

Dzięki, bardzo przydał mi się Twój post
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-13, 22:49   #12
_finder_
Raczkowanie
 
Avatar _finder_
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 100
Dot.: wieczór panieński

Z gadżetów dostałam "dzwonek na męża", w klimacie i nie takie żenujące jak sztuczne genitalia. Co prawda zapominam go używać więc nie wiem czy mąż posłusznie na niego zareaguje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_finder_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 13:36   #13
Sofia900
Raczkowanie
 
Avatar Sofia900
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 48
Dot.: wieczór panieński

Te gadżety są jak dla mnie dość kiczowate. Jak byłam wiosna na panieńskim, to jedną z większych atrakcji były balony z helem
Sofia900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-18 14:36:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.