Kobieta z kobietą?:) - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-13, 11:37   #2791
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Wybierzcie się razem na jakieś zakupy, w tym bielizny itd.
W przymierzalni może być bardzo magnetycznie.
Przynajmniej będziesz miała jakieś wrażenia, a nie same marzenia...
X. widziała mnie już półnago przy okazji sesji zdjęciowej, ja ją też... i nic. Nic nie drgnęło, nic się nie wydarzyło
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 14:50   #2792
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
X. widziała mnie już półnago przy okazji sesji zdjęciowej, ja ją też... i nic. Nic nie drgnęło, nic się nie wydarzyło
Ze sprawdzonych sposobów jak się chce zaszaleć, a jest bariera pomóc mogą:
- % (np. lampka wina),
- wspólny prysznic,
- jakaś gra - planszowa, karciana (typu zadania itd.)
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 11:58   #2793
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: seks z kobieta

nigdy nie miałam fantazji związanych z drugą kobietą..
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 14:11   #2794
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Ze sprawdzonych sposobów jak się chce zaszaleć, a jest bariera pomóc mogą:
- % (np. lampka wina),
- wspólny prysznic,
- jakaś gra - planszowa, karciana (typu zadania itd.)
Myślę, że tu niewiele pomoże. Raczej kwestia braku chemii między nami.



Jak u Was, dziewczyny?
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 19:07   #2795
hekate93
Zadomowienie
 
Avatar hekate93
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Myślę, że tu niewiele pomoże. Raczej kwestia braku chemii między nami.



Jak u Was, dziewczyny?
To tak samo u mnie jak z facetami, albo jest chemia albo nie ma, jak jest to nie trzeba żadnych gier, a jak nie ma to nic nie pomoże, no życie
__________________
I love sarcasm. It's like punching people in the face, but with words.
hekate93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 10:39   #2796
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Hej dziewczyny,

Sama u siebie zauważyłam już jakiś czas temu, że zdarza mi się obejrzeć za kobietą Mimo tego, że uważałam, że jestem w 100% hetero i pociągają mnie mężczyźni i z nimi chciałabym być, to chciałabym również przeżyć jakąś miłą przygodę z kobietą. Oczywiście nic na siłę, ale jeśli miałabym okazję to pewnie bym z niej skorzystała.

Pozdrawiam
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 20:05   #2797
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez hekate93 Pokaż wiadomość
To tak samo u mnie jak z facetami, albo jest chemia albo nie ma, jak jest to nie trzeba żadnych gier, a jak nie ma to nic nie pomoże, no życie
Można iść do łóżka aby rozładować emocje albo z ciekawości.
Chemię tworzą też %...
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-21, 23:57   #2798
hekate93
Zadomowienie
 
Avatar hekate93
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Można iść do łóżka aby rozładować emocje albo z ciekawości.
Chemię tworzą też %...
Pewnie że można tylko po co? Żeby "zdobyć sprawność" i przyczepić sobie do bransoletki?
Dziewczyna wprost napisała że nic do znajomych nie czuje, żadnej chemii, one do niej też nie, więc po co na siłę wytwarzać coś czego nie ma i nie widać żeby chciały?
A jak trzeba alko żeby była chemia i chęć seksu to ja podziękuję, wolę jak ktoś na trzeźwo też mnie chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I love sarcasm. It's like punching people in the face, but with words.
hekate93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 08:19   #2799
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 631
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

A ja mam tak, że chętnie spróbowałabym z kobietą, zdarza mi się obejrzeć filmik tego typu i kręci mnie to, ale już np. na temat znanych mi kobiet nie mam żadnych fantazji. Może działa bariera, że znam tę osobę, że to moja koleżanka i trochę dziwnie byłoby nagle przeskoczyć na inny poziom "kontaktu", ale tak w fantazjach to zdarza mi się myśleć o spróbowaniu z kobietą
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 20:12   #2800
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez hekate93 Pokaż wiadomość
Pewnie że można tylko po co? Żeby "zdobyć sprawność" i przyczepić sobie do bransoletki?
Dziewczyna wprost napisała że nic do znajomych nie czuje, żadnej chemii, one do niej też nie, więc po co na siłę wytwarzać coś czego nie ma i nie widać żeby chciały?
A jak trzeba alko żeby była chemia i chęć seksu to ja podziękuję, wolę jak ktoś na trzeźwo też mnie chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to to! Dzięki
[1=d357993fb563d96255a580a 524765665475ea94f_5ff3ac0 237767;75720891]A ja mam tak, że chętnie spróbowałabym z kobietą, zdarza mi się obejrzeć filmik tego typu i kręci mnie to, ale już np. na temat znanych mi kobiet nie mam żadnych fantazji. Może działa bariera, że znam tę osobę, że to moja koleżanka i trochę dziwnie byłoby nagle przeskoczyć na inny poziom "kontaktu", ale tak w fantazjach to zdarza mi się myśleć o spróbowaniu z kobietą [/QUOTE]

Też to rozkminiałam. Moje koleżanki to fajne, inteligentne, atrakcyjne laski, zdarza mi się mówić: "X. masz super tyłek", "Y. chciałabym mieć takie nogi" prawimy sobie komplementy, czuję się przy nich swobodnie i zdarza się, że przytulamy się, gdy mamy gorszy dzień (zwłaszcza ja, jestem typem panduni; gdy mam z kimś silną więź potrzebuję kontaktu fizycznego, bez podtekstów seksualnych), ALE na myśl pocałunku lub jakiejś grubszej akcji w duecie, aż mam ciarki i wcale nie z podniecenia
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 18:55   #2801
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

[1=d357993fb563d96255a580a 524765665475ea94f_5ff3ac0 237767;75720891]A ja mam tak, że chętnie spróbowałabym z kobietą, zdarza mi się obejrzeć filmik tego typu i kręci mnie to, ale już np. na temat znanych mi kobiet nie mam żadnych fantazji. Może działa bariera, że znam tę osobę, że to moja koleżanka i trochę dziwnie byłoby nagle przeskoczyć na inny poziom "kontaktu", ale tak w fantazjach to zdarza mi się myśleć o spróbowaniu z kobietą [/QUOTE]

o to to

tylko skąd tu wytrzasnąć taką nie-koleżankę?
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-25, 20:24   #2802
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
o to to

tylko skąd tu wytrzasnąć taką nie-koleżankę?
Moja znajoma szuka wrażeń albo na forum kobiety-kobietom albo na branżowych dyskotekach w Trójmieście lub Wawie.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 17:30   #2803
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

A są tu jakieś dziewczyny z Warszawy?
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 21:26   #2804
Titina1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 21
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cześć dziewczyny
do tej pory byłam praktycznie tylko z facetami. Raz, dawno temu, miałam jedną przygodę z kobietą (jednak tylko ja byłam stroną aktywną) i powiem szczerze, że bardzo mi się to podobało. Jej również, ale kontakt się nam urwał.
Od niedawna mam dużo snów, w których uprawiam seks z kobietą i nie ukrywam, że chętnie spróbowałabym jeszcze raz. Mam też podobnie jak większość z Was - potrzebuję do tego nie-koleżanki, żeby się hmm... nie wstydzić

Jestem z Krakowa i mam 23 lata - chętnie popiszę na PW z którąś z Was
Titina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 14:33   #2805
Daria0512
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 9
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Hej ja też do tej pory miałam przygody tylko z mężczyznami,a bardzo chętnie bym spróbowała z kobietą jestem z okolic Łodzi,22 lata. Pozdrawiam
Daria0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 16:16   #2806
taka_bebe
Raczkowanie
 
Avatar taka_bebe
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 244
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Ja z kolei mam tak, że co do seksu, to ani nie wykluczam, ani nie fantazjuję.. W sensie - podniecić się potrafię tylko na widok mężczyzny (przynajmniej do tej pory tak było), ale jakoś tak nie umiem sobie wyobrazić takiego codziennego życia z mężczyzną. Tych wiecie...mniej zmysłowych, łóżkowych aspektów związku. Takie rzeczy, jak wspólne prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, rachunki, urządzanie lokum, dbanie o siebie w chorobie - jakoś nie widzę się u boku faceta w tych sytuacjach. Częściej odczuwam czułość w stosunku do kobiety, a w stosunku do faceta takie podniecenie, że w zasadzie mogłabym zaspokoić się z nim i już więcej go nie chcieć
taka_bebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 16:30   #2807
cicha_ja
Raczkowanie
 
Avatar cicha_ja
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 53
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Całe szczęście, w ta stronę jest wyjście z sytuacji (zabawki itp) gorzej jak byś miała na odwrót, życie z facetem Ale zamiast fiutka żeby miał dziurkę 🤣

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
cicha_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 20:36   #2808
taka_bebe
Raczkowanie
 
Avatar taka_bebe
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 244
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Haha no, też prawda.

Ale tak bliżej tematu, to intymności z kobietą też bym chętnie spróbowałam. Nie jestem jakoś mocno na to nastawiona, tak jak mówiłam - większe są szanse, że podniecę się mężczyzną, ale myśl o seksie z kobietą mnie nie odrzuca, raczej zaciekawia. Nie miałam jeszcze niestety okazji. Wszystko przede mną
taka_bebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 09:01   #2809
Daria0512
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 9
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Ja to z kolei od maja jestem mężatką. Odkąd zamieszkałam z mężem, to zaczynam myśleć o innych kobietach częściej (bo dotąd były to rzadsze myśli) myślę, że to przez to, iż chce ze mnie zrobić kure domowa... Czasami myślę, że życie z kobietą byłoby o wiele prostsze. Zarówno mir domowy jak i życie erotyczne
Daria0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-03, 10:25   #2810
taka_bebe
Raczkowanie
 
Avatar taka_bebe
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 244
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Może moje podejście i fantazje to kwestia właśnie stereotypów, które Ty Daria mi potwierdziłaś, że każdy facet chce z kobiety z którą mieszka zrobić kurę domową?
Mam wrażenie, że z kobietą byłoby lepiej, przytulniej, czulej, że też by dbała, żeby w domu było ładnie, żeby zetrzeć kurz, zapalić świeczkę zapachową, a jak byłaby chora, to nie skowyczałaby, że umiera, tylko zwyczajnie poprosiła o herbatę z miodem i cytryną i trochę spokoju
taka_bebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 11:10   #2811
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez Daria0512 Pokaż wiadomość
Ja to z kolei od maja jestem mężatką. Odkąd zamieszkałam z mężem, to zaczynam myśleć o innych kobietach częściej (bo dotąd były to rzadsze myśli) myślę, że to przez to, iż chce ze mnie zrobić kure domowa... Czasami myślę, że życie z kobietą byłoby o wiele prostsze. Zarówno mir domowy jak i życie erotyczne
W kwestii życia codziennego -wszystko zależy na jaką kobietę byś trafiła i jaką rolę chciałabyś pełnić.
Sex? Wiele kobiet twierdzi że kobieta jako odmiana tak, ale są dla nich za delikatne- takie mizianie.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 06:46   #2812
Daria0512
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 9
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Też mi się tak wydaje, że byłoby o niebo lepiej hm.. A co do tego miziania to przecież można zawsze używać jakiś sprzętów do rozpalenia. Tyle tego teraz mamy na rynku, że głowa mała tylko że może nie każdy lubi. Ale to już kwestia indywidualna
Daria0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 20:00   #2813
justynarze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 3
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

szukam dziewczyny do układu 2k+1m - on tylko patrzy
jak któraś chętna, to proszę pw
justynarze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 20:19   #2814
MiSSupernova
Przyczajenie
 
Avatar MiSSupernova
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 14
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez taka_bebe Pokaż wiadomość
Może moje podejście i fantazje to kwestia właśnie stereotypów, które Ty Daria mi potwierdziłaś, że każdy facet chce z kobiety z którą mieszka zrobić kurę domową?
Mam wrażenie, że z kobietą byłoby lepiej, przytulniej, czulej, że też by dbała, żeby w domu było ładnie, żeby zetrzeć kurz, zapalić świeczkę zapachową, a jak byłaby chora, to nie skowyczałaby, że umiera, tylko zwyczajnie poprosiła o herbatę z miodem i cytryną i trochę spokoju
Poznałam kiedyś laskę dla ktorej inna rozwiodła się z mężem. Podobno nie narzekają i jest właśnie tak jak powinno być ;D wychowują razem dziewczynkę, dbają o siebie i troszczą się a ten facet nawet na wyznaczone sądowo widzenia już nie chce chodzić i w tym małżeństwie tak właśnie było, robił z niej kurę i służąca a sam siedział na dupsku i chlał..
Cytat:
Napisane przez Daria0512 Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydaje, że byłoby o niebo lepiej hm.. A co do tego miziania to przecież można zawsze używać jakiś sprzętów do rozpalenia. Tyle tego teraz mamy na rynku, że głowa mała tylko że może nie każdy lubi. Ale to już kwestia indywidualna
Kiedyś byłam z laską i miziasto nie było, raczej z pieprzem jak lubię ;D mało który facet zdobyłby się na taki dotyk (a szkodaaa...). Była w moim wieku tylko nieco bardziej doświadczona, ja taka świerzynka wystraszona jeszcze no i kolega wibrator też zagościł ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiSSupernova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 07:22   #2815
Daria0512
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 9
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Kochana jakbym ja znalazła laske, z którą bym się tak dogadywala świetnie, to też bym zostawiła męża. Nawet bym się nie zastanawiała bo u mnie zupełnie jest taka sama sytuacja jak u Twojej znajomej.. No to jeżeli miałaś taki seks z pieprzem to ja Ci mogę pozazdrościć tylko pewnie będziesz to wspominać do śmierci
Daria0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 10:59   #2816
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez MiSSupernova Pokaż wiadomość

Kiedyś byłam z laską i miziasto nie było, raczej z pieprzem jak lubię ;D mało który facet zdobyłby się na taki dotyk (a szkodaaa...).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Napisz proszę coś więcej o tym dotyku...
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 11:14   #2817
MiSSupernova
Przyczajenie
 
Avatar MiSSupernova
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 14
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez Daria0512 Pokaż wiadomość
Kochana jakbym ja znalazła laske, z którą bym się tak dogadywala świetnie, to też bym zostawiła męża. Nawet bym się nie zastanawiała bo u mnie zupełnie jest taka sama sytuacja jak u Twojej znajomej.. No to jeżeli miałaś taki seks z pieprzem to ja Ci mogę pozazdrościć tylko pewnie będziesz to wspominać do śmierci
No to ja Ci życzę z całego serduszka żeby Ci się los odmienił i żebyś spotkała taką kobietę ;* ale tak przypominam małym druczkiem, że czasem warto wziąć sprawy w swoje ręce ale docieracie się pewnie jeszcze, trzeba walczyć i nie ustępować.

Eh, już z 8 lat minęło jak ten czas szybko leci ;D

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Napisz proszę coś więcej o tym dotyku...
Myślę, że się rozumiemy. Czy mam wymienić listę czynności?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez MiSSupernova
Czas edycji: 2017-09-06 o 11:23
MiSSupernova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-07, 08:27   #2818
Daria0512
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 9
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

A dziękuję Ci bardzo :-* A jeżeli chodzi o docieranie to raczej już nie ma czego docierać, bo to taki uparty typ, że po prostu nawet nie warto zaczynac rozmowy o zmienianiu się hm... Z tego co wywnioskowalam, to chodziło Ci o to, żebym ja sama wyciągnęła jakby pierwsza rękę do kobiety?
Daria0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-07, 10:47   #2819
on_taki5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 60
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Jak jesteś z nim nieszczęśliwa, to dlaczego po prostu się z nim nie rozwiedziesz? Nie wiedziałaś, na co się piszesz?
on_taki5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 06:25   #2820
Daria0512
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 9
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Bo nie mam innego wyboru.. Życie pisze na prawdę różne scenariusze, a u mnie niestety napisało ten gorszy. Uwierz, że jakbym miała jakikolwiek wybór, to by mnie j niego już nie było
Daria0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-25 10:15:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.