Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31 - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-21, 16:36   #3481
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

dziewczyny mam operację za tydzień 29.11 w środę. nie wiem tylko czy mam wybrać Mentory czy Eurosilicone? bardzo Was proszę o rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20138114_1743224869309029_213266210_o.jpg (52,9 KB, 55 załadowań)
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 17:59   #3482
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

witajcie!

chciałam się przywitać, bo będę częstym gościem w wątku.

Ja niestety należę do tych całkiem płaskich... Wiedziałam, że operacja to kwestia czasu i ten czas właśnie nadszedł Planuję implanty anatomiczne, miseczka B lub C. Zależy mi na bardzo naturalnym wyglądzie. Na razie przeglądam zdjęcia, szukam lekarza, nie wiem jak to ogarnąć szczerze mówiąc

co pomogło Wam w podjęciu decyzji o wyborze lekarza??? możecie mi kogoś polecić (najlepiej Wrocław i poznań, choć w zasadzie odległość nie ma większego znaczenia).
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr
kalija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 18:22   #3483
Ona31Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ona31Waw
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Cześć Wekerss, nawet myślałam ostatnio, co u Ciebie. Czyli jednak się nie wyrównały. Wklej jak najszybciej zdjęcia przed i po. Jestem bardzo ciekawa, jaki będzie efekt. Zmieniałaś implanty, czy zostały te same?
Co doktorek mówił? W ogóle, jak przebiegła wizyta?
I co u Ciebie poza cyckami?

Ona, Twoje piersi podobne do moich, tylko równiejsze, większe i nieco bliżej siebie. Brzmi, jakby były wcale niepodobne.
Koniecznie muszą trafić do doktora na stronę!
Dziękuje kochana
Mam cycki klony
__________________
Było: A/84/70/171/56
Już są M.Ch 21.09.2017 Allergan 325cc 12/11.1/5.7
Jest: E 90/70/171/58
Ona31Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 19:06   #3484
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez eleanorx Pokaż wiadomość
Podłączam się do pytania. Kupiłam dzisiaj wcierkę jantar. Co jeszcze mogę kupić? Gubię włosy w ilościach hurtowych, póki co nie narzekam na objętość, bo mam bardzo grube włosy, ale gdzie nie pójdę to zostawiam tę hurtownię komuś na podłodze ;_; moje włosy są WSZĘDZIE.


Ejjjj, właśnie czytałam forum i widzę, że ktoś zdjęcia Pamy gdzieś wrzucał?! Wiadomo kto to? Bo ku*wa ja tak samo nikomu o operacji nie powiedziałam i nie chciałabym zostać gdzieś znaleziona... Ja pier... jak można cudze piersi na fejsa wrzucić?!
Oficjalnie nie wiadomo,ale wystarczy spojrzeć kogo Pamaa usunęła z listy znajomych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez wikerss Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Niektóre z was mnie pewnie pamiętają. Jestem już po poprawce. Usunęłam wszystkie zdjęcia po aferze z Pama, bo nie mogę ryzykować ze moje foty będą gdzieś krążyć i mnie ktoś rozpozna. Jednak jak tylko dojdę do siebie to wstawię zdjęcia przed i po poprawce.

Na wypadanie włosów najlepiej suplementowac revalidem. Jest on dosyć upierdliwy, bo trzeba go brać 3 razy dziennie ale jest dobry. Ja leczyłam u siebie łysienie plackowate i trochę tego przerobiłam. Dobra jest tez wcierka colosregen. Kosztuje około 100 zł ale mi starcza na 3 miesiące, a mam na głowie geste afro. Jeżeli włosy się przerzedzaja to można tez pryskać loxon 2% który od jakiegoś czasu można kupić bez recepty. Najbardziej jednak zalecam solidna kuracje revalidem. Ustawić przypomnienie i łykać 3 razy dziennie przez 3 miesiące.
Wikerss
Dobrze,że dajesz znać po poprawce.
Ale co ja pacze... pęknięty implant?! Wymieniony implant?! Na inny? Ale jak to usg nic nie wykazało przed operką?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Jejku, Wikerss, ale przeszłaś!!! Ale błagam, powiedz mi,
nie robiłaś przed poprawką USG????!!!!!
Dr zrobił Ci operację bez wcześniejszego USG???!!! Czy USG niczego nie wykazało?
Dobrze, że chociaż Cię tak nie zostawił. Mam nadzieję, że wśród naszych lekarzy nie ma takiego drania, co by nas obudził bez cycków. To by dopiero była rozpacz.
A mogłabyś podać wymiary wcześniejszych i obecnych implantów. 10 ml to tyle, co nic, więc na pewno będą piękne cycki!

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

No i przede wszystkim, życzę Ci mało bólu, żebyś szybko wróciła do sił i żeby już zawsze wszystko było dobrze!
Podbijam pytanie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
dziewczyny mam operację za tydzień 29.11 w środę. nie wiem tylko czy mam wybrać Mentory czy Eurosilicone? bardzo Was proszę o rady
Ale konkretnie z tym wyborem... to chodzi tylko o firmę czy rozmiar,wymiary?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
witajcie!

chciałam się przywitać, bo będę częstym gościem w wątku.

Ja niestety należę do tych całkiem płaskich... Wiedziałam, że operacja to kwestia czasu i ten czas właśnie nadszedł Planuję implanty anatomiczne, miseczka B lub C. Zależy mi na bardzo naturalnym wyglądzie. Na razie przeglądam zdjęcia, szukam lekarza, nie wiem jak to ogarnąć szczerze mówiąc

co pomogło Wam w podjęciu decyzji o wyborze lekarza??? możecie mi kogoś polecić (najlepiej Wrocław i poznań, choć w zasadzie odległość nie ma większego znaczenia).
Helloł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 19:21   #3485
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cześć Dziewczynki! Mikro A miseczka Was wita

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 19:25   #3486
wikerss
Raczkowanie
 
Avatar wikerss
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 218
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Kochane, nic przed zabiegiem nie wskazywało ma pęknięcie implantu. On tak naprawdę mógł pęc w trakcie zabiegu, No tak się czasem zdarza. Implant to jednak ciało obce. Ja jestem zadowolona ze nie zostałam na lodzie. Gdyby to wyszło przed zabiegiem nic szczególnego by się nie zmieniło, producent musiałby dostarczyć takie same implanty jak miałam i dłużej bym czekała. Producent tez stanął na wysokości zadania i nie robił problemów z gwarancja.

Ktoś pytał o wymiary. Poprzednie 475xh to 12,5 cm oraz 6,7 cm projekcji. To te same co miała między innymi dlugienogi. Teraz mam 485 Hi i to jest 13,1 cm średnica i 6,1 cm projekcji, takie jak u balonowej.

Zabieg miałam wczoraj teraz ciagle jestem w podróży do domu. Lekko gorączkuje i mam odparzenia przy bliznach. Jestem o wiele bardziej sprawna niż za pierwszym razem. Myśle ze jak wypoczne to szybko zapomnę o zabiegu. Przyjechałam w sportowym staniku triaction i on jest nadal dobry, być może zostanie ten sam rozmiar. Opuchliznę mam mniejsza niż poprzednio.
__________________
08.11.2016 konsultacja A.K- sebbin okrągłe 365 cc, 11,2/5.6
25.08.2016 konsultacja M.P- mentor okrągłe UHP 400 cc 10.8/5.6
01.03.2017 konsultacja A.B - Silimed Natural 475 xh 12,5/6,7
03.04.2017 operacja A.B
wikerss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 19:58   #3487
Luka_ja
Raczkowanie
 
Avatar Luka_ja
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 265
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Witaj Wikerss, dobrze, że wszystko skończyło się jak należy. Nie dziwię się pierwszym emocjom, ale tak jak mówisz AB zachował się najodpowiedniej jak mógł.

Kalija, kasiateacher witajcie

Wrzuciłam do albumu swoje profile, oceńcie 😉

Ona cudne masz piersi, a staniczek klasa. Zalando?

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Kinia spóźnione STO LAT! Pomyślności wszelakiej

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cotton efekt u Ciebie jest genialny, Twoj biust jest jak szyty na miarę będę się powtarzać, ale nie wierzę w ich objętość, to niewiarygodne.
__________________
17.10.2017r. AK
Sebbin 425 ccc proj.5,7
dł.12,7, szer.12,00
Luka_ja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-21, 20:02   #3488
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Luka_ja Pokaż wiadomość
Witaj Wikerss, dobrze, że wszystko skończyło się jak należy. Nie dziwię się pierwszym emocjom, ale tak jak mówisz AB zachował się najodpowiedniej jak mógł.

Kalija, kasiateacher witajcie

Wrzuciłam do albumu swoje profile, oceńcie 😉

Ona cudne masz piersi, a staniczek klasa. Zalando?

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Kinia spóźnione STO LAT! Pomyślności wszelakiej

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cotton efekt u Ciebie jest genialny, Twoj biust jest jak szyty na miarę będę się powtarzać, ale nie wierzę w ich objętość, to niewiarygodne.
Dziękuję!

Kurcze ciekawa jestem co wpływa na pęknięcie implantu i to tak renomowanej firmy..
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 20:08   #3489
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez kinia00sokp Pokaż wiadomość
Dziękuję!

Kurcze ciekawa jestem co wpływa na pęknięcie implantu i to tak renomowanej firmy..
Jeszcze ode mnie spóźnione stolarz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 20:15   #3490
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

"Ale konkretnie z tym wyborem... to chodzi tylko o firmę czy rozmiar,wymiary? "

Maleficenta chodzi tylko o firmę, nie wiem, które wybrać Mentor czy Eurosilicone. szukałam w sieci informacji, ale nie znalazłam nic konkretnego.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 20:26   #3491
Ona31Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ona31Waw
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez wikerss Pokaż wiadomość
Kochane, nic przed zabiegiem nie wskazywało ma pęknięcie implantu. On tak naprawdę mógł pęc w trakcie zabiegu, No tak się czasem zdarza. Implant to jednak ciało obce. Ja jestem zadowolona ze nie zostałam na lodzie. Gdyby to wyszło przed zabiegiem nic szczególnego by się nie zmieniło, producent musiałby dostarczyć takie same implanty jak miałam i dłużej bym czekała. Producent tez stanął na wysokości zadania i nie robił problemów z gwarancja.

Ktoś pytał o wymiary. Poprzednie 475xh to 12,5 cm oraz 6,7 cm projekcji. To te same co miała między innymi dlugienogi. Teraz mam 485 Hi i to jest 13,1 cm średnica i 6,1 cm projekcji, takie jak u balonowej.

Zabieg miałam wczoraj teraz ciagle jestem w podróży do domu. Lekko gorączkuje i mam odparzenia przy bliznach. Jestem o wiele bardziej sprawna niż za pierwszym razem. Myśle ze jak wypoczne to szybko zapomnę o zabiegu. Przyjechałam w sportowym staniku triaction i on jest nadal dobry, być może zostanie ten sam rozmiar. Opuchliznę mam mniejsza niż poprzednio.
My się nie znamy bo dołączyłam do grupy w sierpniu tego roku
No to przeszłaś trochę.... kurczę ja bym chyba zwariowała ze stresu... podziwiam za zimna krew - brawo!!! cieszę się ze już wszystko w porządku i ze teraz lepiej się czujesz - tak trzymaj i wrzuc fotki jak będziesz miała sile ;-)
Wypoczywaj kochana
__________________
Było: A/84/70/171/56
Już są M.Ch 21.09.2017 Allergan 325cc 12/11.1/5.7
Jest: E 90/70/171/58
Ona31Waw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-21, 20:30   #3492
Luka_ja
Raczkowanie
 
Avatar Luka_ja
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 265
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Kinia ja też zachodzę w głowę jak może przy "normalnym" użytkowaniu do tego dojść. Rany boskie dobrze, że z nich już nic nie wypływa jak to miało miejsce kiedyś. Swoją drogą ciekawe ile kobiet nie wie np.o jakiś mikropęknieciach...:confu sed:

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Kudliczek ja nie za wiele Ci w kwestii wyboru pomiędzy producentami pomogę, sama brałam to na czym pracował wybrany przeze mnie lekarz. Jedyne o to nie wiem na ile jest taka prawidlowość, ale co widziałam euroslicone u kogoś to wydawały mi się mega sztuczne, mocno przesadzone, ale być może tylko na takie trafiałam, nie wiem, a i ja oczekiwania miałam zupełnie odmienne więc to mocno subiektywna opinia
__________________
17.10.2017r. AK
Sebbin 425 ccc proj.5,7
dł.12,7, szer.12,00
Luka_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 20:33   #3493
Ona31Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ona31Waw
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
witajcie!

chciałam się przywitać, bo będę częstym gościem w wątku.

Ja niestety należę do tych całkiem płaskich... Wiedziałam, że operacja to kwestia czasu i ten czas właśnie nadszedł Planuję implanty anatomiczne, miseczka B lub C. Zależy mi na bardzo naturalnym wyglądzie. Na razie przeglądam zdjęcia, szukam lekarza, nie wiem jak to ogarnąć szczerze mówiąc

co pomogło Wam w podjęciu decyzji o wyborze lekarza??? możecie mi kogoś polecić (najlepiej Wrocław i poznań, choć w zasadzie odległość nie ma większego znaczenia).
Witaj
Ja jak Ty szukałam lekarza który zrobi mi naturalnie wyglądające piersi i znalazłam i mam ja mam podobne do Komtesy rozmiar D/E i pod piersiami 70. A startowałam z A wiec możesz sobie wyobrazić jaka teraz jestem szczęśliwa
Czym się kierowałam w wyborze lekarza? Przejrzałam fora i opinie i fotki cycków jakie robił i nie znalazłam żadnej negatywnej opinii a później na konsultacji złapałam z nim super kontakt i wszystko mi wyjaśnił i odpowiedział na każde pytanie a poza tym jest przystojny w mojej skromnej opinii i mowie o M.Ch z Warszawy
A Ty w jakim mieście szukasz chirurga?

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiateacher Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki! Mikro A miseczka Was wita

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj
__________________
Było: A/84/70/171/56
Już są M.Ch 21.09.2017 Allergan 325cc 12/11.1/5.7
Jest: E 90/70/171/58
Ona31Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 20:34   #3494
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Luka_ja Pokaż wiadomość
Kinia ja też zachodzę w głowę jak może przy "normalnym" użytkowaniu do tego dojść. Rany boskie dobrze, że z nich już nic nie wypływa jak to miało miejsce kiedyś. Swoją drogą ciekawe ile kobiet nie wie np.o jakiś mikropęknieciach...:confu sed:

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Kudliczek ja nie za wiele Ci w kwestii wyboru pomiędzy producentami pomogę, sama brałam to na czym pracował wybrany przeze mnie lekarz. Jedyne o to nie wiem na ile jest taka prawidlowość, ale co widziałam euroslicone u kogoś to wydawały mi się mega sztuczne, mocno przesadzone, ale być może tylko na takie trafiałam, nie wiem, a i ja oczekiwania miałam zupełnie odmienne więc to mocno subiektywna opinia
Właśnie najbardziej mi zależy na efekcie naturalnym, tylko, że górę również chciałabym mieć wypełnioną i anatomiczne się chyba do tego nie nadają.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 21:10   #3495
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez kasiateacher Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki! Mikro A miseczka Was wita

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj ponownie!
Zastanawiałam się, gdzie zniknęłaś.

Witaj Kalija!

Wikerss, a ćwiczyłaś już normalnie? Na klatę coś robiłaś? Spałaś na brzuchu?
Wymiana EXTRA!!! Zobaczysz, jakie teraz będą piękne!!! Super, że szersze weszły!
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 21:13   #3496
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Jeszcze ode mnie spóźnione stolarz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuje Malefi !

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Luka_ja Pokaż wiadomość
Kinia ja też zachodzę w głowę jak może przy "normalnym" użytkowaniu do tego dojść. Rany boskie dobrze, że z nich już nic nie wypływa jak to miało miejsce kiedyś. Swoją drogą ciekawe ile kobiet nie wie np.o jakiś mikropęknieciach...:confu sed:

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Kudliczek ja nie za wiele Ci w kwestii wyboru pomiędzy producentami pomogę, sama brałam to na czym pracował wybrany przeze mnie lekarz. Jedyne o to nie wiem na ile jest taka prawidlowość, ale co widziałam euroslicone u kogoś to wydawały mi się mega sztuczne, mocno przesadzone, ale być może tylko na takie trafiałam, nie wiem, a i ja oczekiwania miałam zupełnie odmienne więc to mocno subiektywna opinia
Ja też tym przerażona jestem. Ciekawe czy to na USG wychodzi..
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 21:22   #3497
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez wikerss Pokaż wiadomość
Kochane, nic przed zabiegiem nie wskazywało ma pęknięcie implantu. On tak naprawdę mógł pęc w trakcie zabiegu, No tak się czasem zdarza. Implant to jednak ciało obce. Ja jestem zadowolona ze nie zostałam na lodzie. Gdyby to wyszło przed zabiegiem nic szczególnego by się nie zmieniło, producent musiałby dostarczyć takie same implanty jak miałam i dłużej bym czekała. Producent tez stanął na wysokości zadania i nie robił problemów z gwarancja.

Ktoś pytał o wymiary. Poprzednie 475xh to 12,5 cm oraz 6,7 cm projekcji. To te same co miała między innymi dlugienogi. Teraz mam 485 Hi i to jest 13,1 cm średnica i 6,1 cm projekcji, takie jak u balonowej.

Zabieg miałam wczoraj teraz ciagle jestem w podróży do domu. Lekko gorączkuje i mam odparzenia przy bliznach. Jestem o wiele bardziej sprawna niż za pierwszym razem. Myśle ze jak wypoczne to szybko zapomnę o zabiegu. Przyjechałam w sportowym staniku triaction i on jest nadal dobry, być może zostanie ten sam rozmiar. Opuchliznę mam mniejsza niż poprzednio.
Witaj. Powiedz mi czy A.B. pokazał Ci ten pęknięty implant? Mówił jaka mogłabyć tego przyczyna?
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 21:32   #3498
wikerss
Raczkowanie
 
Avatar wikerss
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 218
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Na usg nie zawsze wyjdzie. To chyba bardziej sprawdza stan ogólny piersi. A implanty można sprawdzić dokładnie na rezonansie magnetycznym. Dziewczyny nie zawracajcie sobie tym głowy, to się rzadko zdarza. Cieszcie się cyckami. On mógł pęc w trakcie tego zabiegu. Producent wziął do badania.

Ja się z nimi obchodziłam od samego początku jak z jajkiem. Zawsze śpię w staniku i ogólnie rzadko jestem bez. Nawet nigdy nie leżałam bez stanika, nigdy się nie schylalam bez. Miałam takie swoje zabobony. Po miesiącu spałam na boku, najpierw z zegarkiem po pół godziny na stronę by żadnej nie obciążać. Potem juz nie mierzylam dokładnie ale pilnowałem by nie faworyzować żadnej strony. Po 7 miesiącach odważyłam się zrobić raz skalpel chodakowskiej, trening bardzo lekki. Nigdy nie zrobiłam żadnej, deski, pompki ani nie dźwigałam. Nie kierowałam auta przez cały miesiąc po operacji, a mam automat. Także zdaje sobie sprawę ze zalatuje wariatka, ale po prostu chciałam żeby wszystko było dobrze. Czułam się z nimi jak ze swoimi, nic mnie nie bolało. Raz z ciekawości położyłam się na plecach by zobaczyć jak to jest. Było normalnie. Także nie mam pojęcia czemu pękł... teraz już nie będę tak wydziwiać, przynajmniej nie tak długo
__________________
08.11.2016 konsultacja A.K- sebbin okrągłe 365 cc, 11,2/5.6
25.08.2016 konsultacja M.P- mentor okrągłe UHP 400 cc 10.8/5.6
01.03.2017 konsultacja A.B - Silimed Natural 475 xh 12,5/6,7
03.04.2017 operacja A.B
wikerss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 22:17   #3499
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez wikerss Pokaż wiadomość
Na usg nie zawsze wyjdzie. To chyba bardziej sprawdza stan ogólny piersi. A implanty można sprawdzić dokładnie na rezonansie magnetycznym. Dziewczyny nie zawracajcie sobie tym głowy, to się rzadko zdarza. Cieszcie się cyckami. On mógł pęc w trakcie tego zabiegu. Producent wziął do badania.

Ja się z nimi obchodziłam od samego początku jak z jajkiem. Zawsze śpię w staniku i ogólnie rzadko jestem bez. Nawet nigdy nie leżałam bez stanika, nigdy się nie schylalam bez. Miałam takie swoje zabobony. Po miesiącu spałam na boku, najpierw z zegarkiem po pół godziny na stronę by żadnej nie obciążać. Potem juz nie mierzylam dokładnie ale pilnowałem by nie faworyzować żadnej strony. Po 7 miesiącach odważyłam się zrobić raz skalpel chodakowskiej, trening bardzo lekki. Nigdy nie zrobiłam żadnej, deski, pompki ani nie dźwigałam. Nie kierowałam auta przez cały miesiąc po operacji, a mam automat. Także zdaje sobie sprawę ze zalatuje wariatka, ale po prostu chciałam żeby wszystko było dobrze. Czułam się z nimi jak ze swoimi, nic mnie nie bolało. Raz z ciekawości położyłam się na plecach by zobaczyć jak to jest. Było normalnie. Także nie mam pojęcia czemu pękł... teraz już nie będę tak wydziwiać, przynajmniej nie tak długo
Pokazał Ci ten pęknięty implant czy nie?
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-21, 23:33   #3500
wikerss
Raczkowanie
 
Avatar wikerss
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 218
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Zaintersowana, nie doczytałam. Nie widziałam implantu, nie myślałam wtedy o tym. Zobaczymy co producent stwierdzi.
__________________
08.11.2016 konsultacja A.K- sebbin okrągłe 365 cc, 11,2/5.6
25.08.2016 konsultacja M.P- mentor okrągłe UHP 400 cc 10.8/5.6
01.03.2017 konsultacja A.B - Silimed Natural 475 xh 12,5/6,7
03.04.2017 operacja A.B
wikerss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-22, 08:21   #3501
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

dzień dobry
wikkers, o rany, ale przypadek. Szybko wracaj do formy i koniecznie wstaw nam zdjęcia porównawcze
kalija, jak chcesz naturalne piersi uzyskać wybierz się do AK z Katowic. Nie widziałam jeszcze sztucznie wygladających piersi spod jego ręki. Ja z czystym sumieniem polecam.
kasiateacher, też byłam płaska A Nic fajnego
kudliczek jak chcesz wypełnioną górą to nie bierz anatomów. One tworzą zjeżdzalnię
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-22, 11:45   #3502
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Moja przygoda z operacjami zacznie się od włosów. Prawdopodobnie w marcu będę miała przeszczep. Niestety cierpię na łysienie androgenowe... Piersi muszą poczekać. Pozytywnie Wam zazdroszczę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-22, 20:19   #3503
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
kudliczek jak chcesz wypełnioną górą to nie bierz anatomów. One tworzą zjeżdzalnię
Hahaha, pokaż mi moją zjeżdżalnię, bo ja jej nie widzę.

Cytat:
Napisane przez kasiateacher Pokaż wiadomość
Moja przygoda z operacjami zacznie się od włosów. Prawdopodobnie w marcu będę miała przeszczep. Niestety cierpię na łysienie androgenowe... Piersi muszą poczekać. Pozytywnie Wam zazdroszczę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasiu, współczuję. Oby wszystko dobrze się ułożyło. Dawaj znać, jak będziesz po przeszczepie. Sporo z nas ma problemy z wypadaniem włosów, niestety.
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-22, 20:20   #3504
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Hahaha, pokaż mi moją zjeżdżalnię, bo ja jej nie widzę.


Kasiu, współczuję. Oby wszystko dobrze się ułożyło. Dawaj znać, jak będziesz po przeszczepie. Sporo z nas ma problemy z wypadaniem włosów, niestety.
Dziękuję. Będę informować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 07:37   #3505
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dziękuję za powitanie

Cytat:
Napisane przez Ona31Waw Pokaż wiadomość
Witaj
Ja jak Ty szukałam lekarza który zrobi mi naturalnie wyglądające piersi i znalazłam i mam ja mam podobne do Komtesy rozmiar D/E i pod piersiami 70. A startowałam z A wiec możesz sobie wyobrazić jaka teraz jestem szczęśliwa
Czym się kierowałam w wyborze lekarza? Przejrzałam fora i opinie i fotki cycków jakie robił i nie znalazłam żadnej negatywnej opinii a później na konsultacji złapałam z nim super kontakt i wszystko mi wyjaśnił i odpowiedział na każde pytanie a poza tym jest przystojny w mojej skromnej opinii i mowie o M.Ch z Warszawy
A Ty w jakim mieście szukasz chirurga?
Najbliżej mam do Wrocławia i Poznania, ale za dobry chirurgiem byłabym skłonna jechać do stolicy czy Katowic choć to kawał drogi
Tak właśnie robię - czytam fora, oglądam zdjęcia , czytam opinie i nie mogę się zdecydować. Mój mąż jest sceptyczny (wolałby nie), ale mnie wspiera, naoglądał się ze mną cycków i też ma dylemat do kogo mnie wysłać

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
kalija, jak chcesz naturalne piersi uzyskać wybierz się do AK z Katowic. Nie widziałam jeszcze sztucznie wygladających piersi spod jego ręki. Ja z czystym sumieniem polecam.
Dzięki Na pewno mu się przyjrzę. W jakiej kwocie zamknęła się Twoja operka. Widziałam, że anatomy są do 20 tys. na taką kwotę jestem przygotowana. Długo czekałaś od konsultacji?

Cytat:
Napisane przez kasiateacher Pokaż wiadomość
Moja przygoda z operacjami zacznie się od włosów. Prawdopodobnie w marcu będę miała przeszczep. Niestety cierpię na łysienie androgenowe... Piersi muszą poczekać. Pozytywnie Wam zazdroszczę.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki żeby wszystko poszło zgodnie z planem! Pozdrawiam serdecznie
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr
kalija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 07:43   #3506
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dziękuję. Trochę się boję, ale jestem zdecydowana. Buziaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:56   #3507
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

kalija, ja się załapałam jeszcze na starą cenę. Za wszystko zapłaciłam 12300 zł
Od konsultacji do operacji minęło trochę czasu, ale to dlatego, że chciałam w konkretnym terminie, a potem z powodów osobistych dwa razy przekładałam.
Generalnie u doktora czeka sie ok . 1-1,5 mies. jeśli nic się nie zmieniło.
U niego myślę , że za anatomy zapłacisz ok. 15 tys. obecnie
Naturalne piersi w Warszawie robi też M.Ch

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

kasiateacher, współczuję bardzo problemu. Mnie włosy wypadały garściami i mam teraz marne bardzo, ale nie mam łysienia . Bardzo Ci tego współczuję. Mam nadzieję, że zabieg pomoże. A próbowałaś jakichś zabiegów mezoterapii albo własnego osocza, czy komórek macierzystych?
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:59   #3508
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Tak. Jestem kopalnią wiedzy na temat łysienia. Niestety wszystkie ww. metody chwilowo stopują problem,ale na odrost w moim przypadku nie działają. Buziaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 09:11   #3509
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

witaj ponownie kasiateacher jejciu trzymam kciukasy, żeby przeszczep się powiódł. Informuj nas na bieżąco, jak sie ma ta sprawa!

Witaj kalija ja miałam jedna op we Wrocławiu :/ wybierałam lekarza ze względu na odległość i to, że stosował cięcie pachowe. I skończyło się poprawką w Warszawie Teraz jestem mega zadowolona!
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 09:13   #3510
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
witaj ponownie kasiateacher jejciu trzymam kciukasy, żeby przeszczep się powiódł. Informuj nas na bieżąco, jak sie ma ta sprawa!

Witaj kalija ja miałam jedna op we Wrocławiu :/ wybierałam lekarza ze względu na odległość i to, że stosował cięcie pachowe. I skończyło się poprawką w Warszawie Teraz jestem mega zadowolona!
***

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-18 17:48:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.