Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-05, 15:06   #61
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
Z nim jest ten problem, że nie chciał żebym się malowała, ale moje zdecydowane odpowiedzi ukróciły jego uwagi. Jednak często kiedy się pomaluję mówi, że ładnie wyglądam. Z kolei przy fryzurze dobrze mi poradził i w sumie lepiej wyglądam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No trochę średnio to wyglada, skoro podoba mu się makijaż, a nie chciał, żebyś się malowała. Może jednak po prostu nie lubił makijażu, ale dzięki Tobie mu się spodobał to Ty go znasz i musisz to ocenić na podstawie jego innych zachowań
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-05, 18:28   #62
Ayume
Raczkowanie
 
Avatar Ayume
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 137
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

Jakiś czas temu na pewnym forum jedna dziewczyna pokazała zdjęcia swojej twarzy i bardzo na nią narzekała. Pytała jak mogłaby ją poprawić. Jej twarz była normalna, ładna, nie było nic, do czego można byłoby się przyczepić, więc zapytano ją dlaczego w ogóle chce coś zmienić. W wielkim skrócie: jej chłopak jest zachwycony paniami z instagrama, nie ukrywa, że zakochał się w jej charakterze, a jej wygląd mu się nie bardzo podoba, pociąga go tylko jej osobowość.

I coś takiego jest okropne i musi być naprawdę dobijające, nigdy bym na coś takiego sobie nie pozwoliła. Jeśli czułabym, że mój partner nie akceptuje mojego wyglądu, to wiedziałabym, że to nie jest osoba dla mnie. Natomiast jeśli dwie osoby wzajemnie się motywują by jeść lepiej, wyglądać lepiej, a raczej po prostu ćwiczyć na siłowni i osiągnąć super sylwetkę, to jest to fajna sprawa. Dobrze mieć właśnie jak to Kalor napisała "gym partnera", wzajemnie się w tym wspierać i dążyć do jakiegoś celu, bo to nie tylko zaciśnie więzi, ale też wyjdzie na lepsze dla zdrowia.
Jeśli chodzi o ubrania czy też makijaż, na pewno mogłabym spróbować czegoś, co podoba się partnerowi, ale stosowałabym się do tego tylko, jesli ostateczny wygląd by mnie zadowalał i wiedziałabym, że mi to pasuje.
Ayume jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-05, 18:31   #63
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

Beznadziejny facet...nie wyobrazam sobie jak poczucie, ze nie podoba sie swojemu chlopakowi oddzialuje na jej samoocene...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-05, 18:40   #64
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8463870 6]Beznadziejny facet...nie wyobrazam sobie jak poczucie, ze nie podoba sie swojemu chlopakowi oddzialuje na jej samoocene...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Mnie szkoda dziewczyny, ale to trzeba znaleźć w sobie siłę by odejść od nim śliczna dziewczyna, która już wierzy, że wygląda jak zero zacznie czuć, że jak minus milion a nie tylko zero.

Jej facet też już prawdopodobnie normalnej relacji nie stworzy - no bo nawet laski z instagrama nie wyglądają jak laski z instagrama.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 10:42   #65
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

Ja jestem w stanie zmienić się tylko w tym kierunku, w którym mam ochotę się zmieniać.
Kiedy poznałam swojego partnera miałam krótkie włosy, on kiedyś stwierdził, że chyba w dłuższych byłoby mi lepiej - i miał rację, ale mimo tego ścinałam się na krótko przez następne 5 lat, bo to była moja ulubiona fryzura. Potem zapuściłam trochę włosy, zaczęłam je inaczej układać i wyglądam korzystniej, ale 5 lat temu po prostu nie byłabym w stanie tego zrobić dla nikogo, bo cieszyłam się jak dzika kuna w agreście za każdym razem, kiedy czułam pod palcami króciutkie kosmyki.
Jestem w stanie ubierać się na randki w sukienki, choć na co dzień chodzę w dżinsach - bo lubię sukienki, tylko są dla mnie niepraktyczne. Jestem w stanie czasem robić makijaż, choć na co dzień chodzę z gołą twarzą - bo lubię się czuć ładna w makijażu, tylko zazwyczaj szkoda mi na niego czasu.
Ale już na przykład nie jestem w stanie nosić dla nikogo szpilek, bo nie lubię szpilek, są dla mnie niewygodne i bez sensu i nie chce mi się cierpieć w imię cudzego fetyszu. Nie wyobrażam też sobie odchudzać się dla kogoś, jeśli czuję się dobrze w swoim ciele i podobam się sobie. I nie widzę konieczności żeby wyglądać do końca życia tak samo jak w dniu, w którym się poznaliśmy, bo zmienia się moda, zmienia się mój osobisty styl, zmieniam się ja i nie da się powstrzymać upływu czasu i ewoluowania gustu.
A kiedy mam ochotę ufarbować włosy na fioletowo i mój mąż mówi "nie jestem przekonany, czy to jest dobry pomysł", to powstrzymuje mnie tylko niechęć przed utleniaczem, a nie jego opinia. Mam w końcu nadzieję, że kocha mnie, a nie mój kolor włosów. Mój kolor włosów to i tak ściema
__________________
chase the rain!

Edytowane przez Hanako
Czas edycji: 2018-07-06 o 10:45
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 20:32   #66
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Wcześniej to nie zmieniła bym nic, teraz po latach związku, gdy jest nam bardzo dobrze, bardziej liczę się ze zdaniem partnera i chcę sprawić mu przyjemność ale nigdy wbrew sobie.

Często doradzam się go przy zakupnie ubrań ale wiadomo, że musi mi się dany ciuch podobać. Na rudo co prawda się nie ufarbowalam, mimo że kilka razy mnie namawiał, ale zaczęłam rozjaśniać włosy i wyszło mi to na dobre, bo wyglądam lepiej. Zresztą ja namówiłam go żeby zapuścił włosy

Jest też dla mnie motywacją do ćwiczeń, ale nie jedyną, bo mi też podoba się to co chce osiągnąć. Jednak on nigdy nie namawia mnie do ćwiczeń czy zmiany sylwetki lub diety, nie sugeruje że coś jest nie tak. Motywuje mnie w ten sposób, że po prostu jest i chcę dobrze wyglądać, nie mieć kompleksów.

Podoba mi się to, że nie chce ze mnie zrobić barbie, w sensie nie sugeruje żebym ćwiczyła albo jadła inaczej lub ubierała się bardziej kobieco, elegancko, nosiła szpilki, bo takie mu się podobają, albo że coś jest teraz ze mną nie tak. Przeciwnie namawia mnie na lody i inne grzeszki, a jak mowie, że dupsko urośnie, to on mówi, że bardzo dobrze niech rośnie Nie spodobałoby mi się gdyby próbował zmienić moją sylwetkę czy styl ubierania, probował kontrolować to co jem żebym nie przytyła. Wyśmiała bym go. Po pierwsze mój komfort jest dla mnie najważniejszy i ubiorę się elegancko kiedy chcę, ale założę jak najwygodniejsze obcasy, a nie szpilki. Moja sylwetka to moja sprawa choć moim zdaniem do granicy większego przytycia. Od razu odezwała by się we mnie przekora, po drugie poczułabym się nieakceptowana.

Moim zdaniem facet nie ma prawa namawiać nas do zmian i oczekiwać zmian, ale możemy zmienić się dla niego z własnej woli, tyle ile chcemy, sprawa indywidualna. I nie budzi we mnie pogardy to, że ktoś zmienił się dla partnera o ile to wyszło od niego samego, zrobił to z własnej woli i nie dał sobie wejść na głowę. Choć jeśli widocznie bym przytyła, to facet miałby prawo próbować coś zmienić, sama nie chciałabym żeby facet mi się zapasł.

Jakbyś wyjęła mi to z ust
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 07:04   #67
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

Niczego bym nie zmieniła.

Facet mnie bierze z dobrodziejstwem inwentarza. Ja jego też. Inaczej to nie ma sensu. Jeśli zależy mu na 100% urodzie, filigranowym nosku, blond włosach i nadmuchanych ustach to niech sobie poogląda telenowele brazylijskie. Ja jestem sobą.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-07, 07:58   #68
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

Mam uczulenie na ludzi, którzy próbują zmieniać partnera, bo, no szok, nie przypomina ich ideału.
Niczego nie ukrywam na początku, widać jaki mam styl ubierania, moją nieidealną cerę, czy nieduży biust, więc proszę spadać na bambus i nie zawracać mi głowy.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 08:51   #69
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

ja przestalam malowac sie w ogole kilka lat temu, na wieksze wyjscia nakladam korektor pod oczy i mascare, TZ podobam sie w kazdym wydaniu

ale tez mieszkam w kraju, gdzie kobiety nie maluja sie tak intensywnie jak w Polsce, ew. nastolatki, a w mojej branzy juz w ogole prawie nie widuje sie makijazu w pracy.

mysle, ze "opatrzenie sie" na ludzi dookola, ekspozycja na dany typ wygladu i to, jak wygladamy na ich tle ma duzy wplyw na postrzeganie takze samego siebie. jesli caly dzien widzimy naturalne twarze, nasza naturalna twarz wyglada normalnie, jesli koles godiznami wpatruje sie w instagramowe modelki, instagramowa modelka wydaje sie normalna, a inne zaniedbane
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 12:36   #70
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;84674006]ja przestalam malowac sie w ogole kilka lat temu, na wieksze wyjscia nakladam korektor pod oczy i mascare, TZ podobam sie w kazdym wydaniu

ale tez mieszkam w kraju, gdzie kobiety nie maluja sie tak intensywnie jak w Polsce, ew. nastolatki, a w mojej branzy juz w ogole prawie nie widuje sie makijazu w pracy.

mysle, ze "opatrzenie sie" na ludzi dookola, ekspozycja na dany typ wygladu i to, jak wygladamy na ich tle ma duzy wplyw na postrzeganie takze samego siebie. jesli caly dzien widzimy naturalne twarze, nasza naturalna twarz wyglada normalnie, jesli koles godiznami wpatruje sie w instagramowe modelki, instagramowa modelka wydaje sie normalna, a inne zaniedbane[/QUOTE]Ja mieszkam w kraju/mieście (bo może to kwestia miasta), gdzie widuje skrajności, dużo jest kobiet niepomalowanych, a z drugiej strony tez niemało takich które mają bardzo dobrze zrobiony makijaż, ubrania jak z wybiegu...
Ze swoją twarzą bez makijażu na pewno bym się nie opatrzyła bo mam cerę bardziej problematyczna niż większość ludzi i ogromne cienie pod oczami, bez korektora nie wychodze z domu. Co mi z tego ze poogladam sobie normalnie wyglądające twarze niepomalowanych kobiet jak mam swiadomosc ze moja w takim wydaniu będzie wyglądała o wiele gorzej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2018-07-07 o 12:37
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 13:19   #71
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;84674006]ja przestalam malowac sie w ogole kilka lat temu, na wieksze wyjscia nakladam korektor pod oczy i mascare, TZ podobam sie w kazdym wydaniu

[/QUOTE]

Tu nie o to chodzi, żeby się nie malować, jeśli ktos lubi (ja lubię dyskretny makijaż a moją jedyną "słabością" jest czerwona szminka, choć przecież nie zawsze i nie do wszystkiego mogę ją nosić) ale o to, że nagle facet zacząłby mi dawać wytyczne JAK mam to robić lub zażądałby, żeby w ogóle tego nie robić.


Co do reszty Twojego postu- zgoda. Ja część roku spędzam w UK i tutaj Angielki nie mają żadnej spiny: chcą to się malują, nie chcą to nie. Nikt nie komentuje, nikt się nie ogląda na ulicy. To samo dotyczy źle nałożonego makijażu, za ciemnego podkładu (co jest w UK nagminne chyba a co najmniej częste).
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-07, 17:42   #72
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Angielki nie mają żadnej spiny: chcą to się malują, nie chcą to nie. Nikt nie komentuje, nikt się nie ogląda na ulicy.

A w Polsce to niby się to tak komentuje i ogląda za kobietami bez makijażu ?
Na tym forum kwestia makijażu zaczyna urastać do jakiegoś mega problemu. Podczas gdy to problem ewidentnie z odwłoka.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 17:52   #73
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;8468245 6]A w Polsce to niby się to tak komentuje i ogląda za kobietami bez makijażu ?[/QUOTE]
Zawsze mnie to właśnie zastanawia jak się mówi o tym luzie w UK. Luz to może i jest, ale prędzej tych niemalujących się, niż tych na nie patrzących.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 18:10   #74
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;8468245 6]A w Polsce to niby się to tak komentuje i ogląda za kobietami bez makijażu ?
Na tym forum kwestia makijażu zaczyna urastać do jakiegoś mega problemu. Podczas gdy to problem ewidentnie z odwłoka.[/QUOTE]

Napisalam tylko, ze tu gdzie mieszkam kobiety nosza srednio mniej makijazu niz w Polsce
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 18:23   #75
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;8468245 6]A w Polsce to niby się to tak komentuje i ogląda za kobietami bez makijażu ?
Na tym forum kwestia makijażu zaczyna urastać do jakiegoś mega problemu. Podczas gdy to problem ewidentnie z odwłoka.[/QUOTE]+1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 18:26   #76
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

Mój były nie mógł zrozumieć tego, że moje ciało się zmieniło po tym jak zachorowałam i musiałam mocno ograniczyć moja aktywność fizyczna (chodzenie/stanie sprawiało mi ból). Wcześniej też nie miałam jakiegoś fioła na punkcie ćwiczeń, ale wystarczy, że nagle mniej chodzimy na co dzień i już można przytyć. Także pewnego dnia usłyszałam , że nie jestem juz atrakcyjna i powinnam bardziej zadbac o swoje ciało, tj. ćwiczyć. Tak w ogóle to na przestrzeni 10 lat jakie razem byliśmy utylam 4kg. Wiedział jakie mam problemy, ale chyba myślał, że wyolbrzymiam i udaje, żeby nic nie robić (bo przecież on sam miał mentalność kłamcy, wiec musial uznac, że ja też kłamie). Wtedy już mi w głowie zapaliła się łapka pt. nie chcę kogoś kto mnie nie akceptuje, bo zasługuje na to, żeby być sobą. Są rzeczy, które da się zmienić łatwo, ale nie będę okupowała zgrabnego tylka potwornym bólem.

Jak poznałam obecnego faceta to mu powiedziałam wprost, że nie jestem typem Lewandowskiej i pewnie już nie będę. Może mnie wziąć taka jaka jestem albo wcale teraz czuję się przy nim najatrakcyjniejsza, a przede wszystkim akceptowana w 100%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 18:39   #77
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;84682776]Napisalam tylko, ze tu gdzie mieszkam kobiety nosza srednio mniej makijazu niz w Polsce[/QUOTE]
co za bzdura, nigdzie nie widziałam bardziej wymalowanych dziewczyn
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 19:08   #78
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
co za bzdura, nigdzie nie widziałam bardziej wymalowanych dziewczyn
przeciez nawet nie napisalam gdzie mieszkam xDDD
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 19:21   #79
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;84682776]Napisalam tylko, ze tu gdzie mieszkam kobiety nosza srednio mniej makijazu niz w Polsce[/QUOTE]

Ale ja się nie odnosiłam do Twoich słów.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-09, 13:09   #80
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

w sumie rozmawiałam z partnerem na ten temat ostatnio i spieszę z relacją od strony mężczyzny, ale może to ewenement na skalę światową;
partner stwierdził, że jak ktoś chce zmieniać drugą osobę (jeśli ta druga tego nie chce sama z siebie), to po co jest z nią w związku i że jeżeli ja będę chciała coś zmienić (np. obciąć moje włosy do pasa), to on się będzie tylko cieszył, jeśli będę zadowolona ze zmiany
__________________
smocza mama

Edytowane przez kiciakasia
Czas edycji: 2018-07-09 o 13:10
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 13:28   #81
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
w sumie rozmawiałam z partnerem na ten temat ostatnio i spieszę z relacją od strony mężczyzny, ale może to ewenement na skalę światową;
partner stwierdził, że jak ktoś chce zmieniać drugą osobę (jeśli ta druga tego nie chce sama z siebie), to po co jest z nią w związku i że jeżeli ja będę chciała coś zmienić (np. obciąć moje włosy do pasa), to on się będzie tylko cieszył, jeśli będę zadowolona ze zmiany

Zdrowe podejście.
Mój mąż też takie ma. Ja w stosunku do niego tak samo.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 13:38   #82
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;8471379 1]Zdrowe podejście.
Mój mąż też takie ma. Ja w stosunku do niego tak samo.[/QUOTE]

to możemy podać sobie rączki
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 14:47   #83
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
to możemy podać sobie rączki
U mnie tak samo
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 17:15   #84
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
to możemy podać sobie rączki
[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8471555 1]U mnie tak samo[/QUOTE]


Zróbmy kółeczko
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 19:03   #85
zksiezyca
Raczkowanie
 
Avatar zksiezyca
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 260
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

Dla faceta?
Nie zmieniłabym niczego jeśli to byłby jedyny powód.
zksiezyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 19:12   #86
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;8471835 1]Zróbmy kółeczko [/QUOTE]To dawajcie lapki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 19:53   #87
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

Nic.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 20:51   #88
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

Nic bym nie zmieniła dla faceta. Jeżeli podobam mu się na początku, a po jakimś czasie wyskoczyłby, że mogłabym się inaczej malować, nie malować, ubierać inaczej itp. to czułabym, że chce mnie zmienić w kogoś kim nie jestem, a chyba w takim przypadku lepiej, żeby poszukał kogoś innego, odpowiadającego jego upodobaniom.

Dopuszczam wzajemne motywowanie się do ćwiczeń, bo wiem z doświadczenia, że razem idzie łatwiej, no i ma to swoje plusy. Ale też w granicach zdrowego rozsądku, a nie terroru.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 23:56   #89
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

Wiadomo, że nic bym nie zmieniła Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której ktoś by mnie o to poprosił.

Tyle że tak... mam gdzieś przekonanie, że nie jest do końca OK całkowicie zmieniać swojego wyglądu. Mam kuzynkę, która do ślubu była apetyczną, całkiem fajną, długowłosą blondynką w miniówie. Po czym nagle, bez żadnego powodu typu choroba, po ślubie przestała farbować włosy i ścięła się po męsku, przytyła 20 kg, sukienek już nie nosi nawet na śluby. Taka żona z kawałów I to mi się nie wydaje takie super. Wiadomo, że nie będziemy do końca życia piękni i fit, ale można wymagać od drugiej osoby zachowania pewnych standardów i choćby minimalnych starań o to, żeby byla dla nas atrakcyjna. To dotyczy nie tylko wyglądu, mierzi mnie też lenistwo intelektualne, gdy np. facet, z którym mogłam pogadać o książkach nagle nie czyta nic poza "Super Expressem"
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-10, 00:01   #90
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Ile ( i czy w ogóle) byłybyście w stanie zmienić w swoim wyglądzie dla faceta?

Może to jest podejście "mam już zaklepane portki w domu, więc nie muszę się starać"?

Chociaż też do końca nie wiemy, co nią powoduje. Mam w rodzinie przypadek, w którym właśnie długowłosa (sztuczna) blondynka po ślubie obcięła włosy na bob i wróciła do naturalnego koloru (jest szatynką). Nie pomyślałabym nic o tym, ale wrzuciła kiedyś na fejsa zdjęcie z podpisem "tęsknię za moimi blond włosami', więc zapytałam się o co chodzi... no, i mężuś uznał że pielęgnacja blond włosów jest zbyt kosztowna.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-15 20:05:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:06.