Jak być pewną siebie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-04, 11:24   #1
bitter_honeyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1

Jak być pewną siebie?


Cześć kochane.
Potrzebuję porady, jestem prawie 8 lat w związku- moim problemem coraz większym w sumie od dluzszego czasu jest brak pewnosci siebie...
Często sie klocimy, z reguly z mojej winy. Slysze czesto wiele przykrych słów wzgledem mojej osoby, widzę na naszym laptopie jak przeglada profile innych dziewczyn ( nie sugeruję że mnie zdradza) - ostatnio powiedzialam ze ide do fryzjera zrobić sobie pasemka ( od 10 lat mam czarne wlosy) - uslyszalam wczesniej ze ciagle mam takie same wlosy.
Ostatnio nawet zostałam porownana do jego kolegi dziewczyny, ze moglavym sie wiele od niej nauczyć.
Nie jestem jakas lewa i w ogóle. Ale sama zauwazykam ze zrobilam sie jakas malowylewna i nawet kiedys jak byłam dusza towarzystwa to teraz najzwyczajniej jak siedze w towarzystwie jego i jego znajomych wole sie nie odzywac...
Jakieś porady?
bitter_honeyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-04, 11:45   #2
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Jak być pewną siebie?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-04, 11:59   #3
_Offca_
Raczkowanie
 
Avatar _Offca_
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 186
Dot.: Jak być pewną siebie?

Cytat:
Napisane przez bitter_honeyy Pokaż wiadomość
Cześć kochane.
Potrzebuję porady, jestem prawie 8 lat w związku- moim problemem coraz większym w sumie od dluzszego czasu jest brak pewnosci siebie...
Często sie klocimy, z reguly z mojej winy. Slysze czesto wiele przykrych słów wzgledem mojej osoby, widzę na naszym laptopie jak przeglada profile innych dziewczyn ( nie sugeruję że mnie zdradza) - ostatnio powiedzialam ze ide do fryzjera zrobić sobie pasemka ( od 10 lat mam czarne wlosy) - uslyszalam wczesniej ze ciagle mam takie same wlosy.
Ostatnio nawet zostałam porownana do jego kolegi dziewczyny, ze moglavym sie wiele od niej nauczyć.
Nie jestem jakas lewa i w ogóle. Ale sama zauwazykam ze zrobilam sie jakas malowylewna i nawet kiedys jak byłam dusza towarzystwa to teraz najzwyczajniej jak siedze w towarzystwie jego i jego znajomych wole sie nie odzywac...
Jakieś porady?
To przy następnym komentarzu , że mogłabyś się czegoś nauczyć od dziewczyny kolegi odpal : "a Ty od naszego listonosza" . A przepraszam , ten buc co Cię tak bez pardonu porównuje to taki boski Adonis ? To odpal "Lucyfera" czy jakiegoś innego Vina Diesla i rzuć rozmarzonym wzrokiem : " eh ... dla takiego to bym się nawet przefarbowała ..." .
Dlaczego wolisz się nie odzywać ? On Cię tak przy znajomych traktuje ? Nie czujesz się dobrze przy jego znajomych ? A przy swoich ?
_Offca_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-04, 14:29   #4
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Jak być pewną siebie?

Cytat:
Napisane przez _Offca_ Pokaż wiadomość
To przy następnym komentarzu , że mogłabyś się czegoś nauczyć od dziewczyny kolegi odpal : "a Ty od naszego listonosza" . A przepraszam , ten buc co Cię tak bez pardonu porównuje to taki boski Adonis ? To odpal "Lucyfera" czy jakiegoś innego Vina Diesla i rzuć rozmarzonym wzrokiem : " eh ... dla takiego to bym się nawet przefarbowała ..." .
Dlaczego wolisz się nie odzywać ? On Cię tak przy znajomych traktuje ? Nie czujesz się dobrze przy jego znajomych ? A przy swoich ?
Bardzo dobre rady. Jeszcze rozejrzyj się po jego mieszkaniu i rzuć lekko "cóż, mieszkanko też masz małe. .."
Dodalabym pytanie. Skąd twierdzenie, że kłócicie się z twojej winy. Może podaj jakieś przykłady, bo po twoim opisie wygląda mi na to, że on ci wmawia, że to z twojej winy.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-04, 17:29   #5
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Jak być pewną siebie?

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
\rozejrzyj się po jego mieszkaniu i rzuć lekko "cóż, mieszkanko też masz małe. .."
Żałuję, że nie znałam tego tekstu parę lat temu
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-04, 18:47   #6
_Offca_
Raczkowanie
 
Avatar _Offca_
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 186
Dot.: Jak być pewną siebie?

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Bardzo dobre rady. Jeszcze rozejrzyj się po jego mieszkaniu i rzuć lekko "cóż, mieszkanko też masz małe. .."


Jeśli zapyta co masz na myśli to lecisz dalej : " masz skazę białkową ? Bo mleka w dzieciństwie to chyba nie piłeś za dużo ? "
_Offca_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-04, 20:45   #7
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Jak być pewną siebie?

A tak serio. Jak być pewną siebie? Odejść od faceta, który te pewność siebie rujnuje.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-04, 21:32   #8
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Jak być pewną siebie?

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
A tak serio. Jak być pewną siebie? Odejść od faceta, który te pewność siebie rujnuje.
To prawda!

Ja jestem od 12 lat w związku, a mój tż to mój największy wielbiciel, nie wyobrażam sobie, by facet mnie dołował, a też nie jestem mis świata
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-05, 18:35   #9
JudithN
Przyczajenie
 
Avatar JudithN
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 5
Dot.: Jak być pewną siebie?

Nawet jak jesteśmy w długoletnim związku - płeć przeciwna zawsze będzie nas interesować. Oczywiście - są granice. Jednak jak czytam takie wyznania zastanawiam się, jak to jest z tymi związkami. Ja jestem w związku na wczoraj 5 lat <3 <3 <3 i nigdy nie usłyszałam porównania do innej kobiety (że jest ładniejsza, zgrabniejsza) - mój wygląd przez te 5 lat się zmienił, głównie przez chorobę.. ale czuję się mega seksownie i znacznie bardziej pewna siebie niż przedtem. Codziennie mój ukochany podkreśla moje zalety, chodź jak to kobieta gadam "a gruba jestem" " aaa, fatalnie dziś wyglądam". Ba, nawet razem obgadujemy inne dziewczyny i śmieję się z niego, którą by chciał. Otwartość, szczerość i zaufanie! U nas działa szczera rozmowa w 4 oczy przez godzinę w ciszy, każdy ma szanse na żale. Akceptujmy się takimi jakimi jesteśmy!
JudithN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-05 19:35:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.