Masaż lodem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-27, 09:10   #1
aiko83
Rozeznanie
 
Avatar aiko83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 694

Masaż lodem


Witajcie, próbowała któraś z was? Ja zaczęłam jakieś dwa tygodnie temu i strasznie mi się spodobało, chociaż normalnie nie znoszę zimna i nie wejdę np pod prysznic z zimną wodą :/
Zwykłe kostki lodu niestety za bardzo mroziły dłonie i wynalazłam to cudo http://www.krio-star.pl/masaz_lodem.html polecam!!! Jak dla mnie genialne w swej prostocie! A po takim masażu czuję się jędrna, piekna i rześka
__________________
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Pomóż zabijanym psom w Korei!


Tam, gdzie jest miłość, nie ma narzucania drugiej osobie swojej woli.

aiko83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 20:08   #2
ovik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12
Dot.: Masaż lodem

owszem probowalem swietna sprawa tylk trzeba uzyc recznika badz czegos gdy woda bedzie sciekac po calym ciele .. ale efekt swietny a ile zabawy przy tym hehhee :d
ovik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 18:37   #3
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204
Dot.: Masaż lodem

Ja też robię od paru dni masaże lodem "przyrządem" domowej produkcji bo ten krio star koszmarnie drogi jest bardzo dobrze się po nich czuję, mam nadzieję że podziała mi na celullit chociaż na kolana po treningu też wpływa bardzo pozytywnie.

Co ciekawe nie lubię zimna - nie ma mowy o lodowatym prysznicu - a masaż lodem bardzo, bardzo mi się podoba.

Macie jakieś swoej patenty na mieszanki do zamrożenia
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 13:03   #4
nuska35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Masaż lodem

Super wreszcie znalazłam osoby, które używają VIT ICE! Dziewczyny, sama chce kupić to urządzenie powiedzcie działa czy nie? Jakie są rezultaty po jego stosowaniu???? Plissss napiszcie czy warto!
nuska35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 21:47   #5
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Masaż lodem

Cytat:
Napisane przez MAGDALENA1982 Pokaż wiadomość
Ja też robię od paru dni masaże lodem "przyrządem" domowej produkcji
a co to za przyrząd, jeśli można wiedzieć? ja myślałam, żeby kostki włożyć do worka foliowego
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 23:09   #6
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Masaż lodem

o! nie pozostaje mi nic innego, jak spróbować tego lodowatego masażu
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 23:39   #7
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: Masaż lodem

Spodobał mi się pomysł , bo przyznam miałam już masaż z kostek lodu robiony ale jakoś tak niezbyt mi się on spodobał . Gdzie to kupiłaś i najważniejsze po ile ?

; ))
__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 13:10   #8
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: Masaż lodem

Magdalena, możesz napisać, jak skonstruowałaś swój przyrząd do masażu?
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 11:19   #9
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: Masaż lodem

są specjalne worki z żelem można go podgrzewać i chłodzić
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 10:34   #10
ketic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Masaż lodem

Używam Vita Ise od tygodnia i jestem w szoku.Całe życie walczę z tym co mam na brzuchu i nic .Nie jestem przy kosci,ale mam bardzo wiotka skórę na brzuchu ,no i oczywiscie celulit Katowanie się ćwiczeniami nie pomaga
Około 10 dni temu kupiłam sobie ten cudowny ,bardzo prosty sprzet i codziennie rano mrożę sobie coś innego tzn :kawę parzoną ,grysik,wiórki kokosowe z olejkiem arganowym ,morzna dodać miód .Osobiście dodaję też peelingi ziołowe z probiotykiem .Robię sobie masaż pod prysznicem około 5 min ( na tyle wystarcza lodu ).Ważne jest ,aby robić to na rozgrzanej wodą skórze ,bo otwierają się pory .Poprzez działanie lodem poprawiamy krążenie krwi i limfy.Wszyskie substancje aktywne,odżywcze dużo lepiej wchłaniają się do skóry.Poza tym działanie ciepło-zimno przyspiesza przemianę materii
Torebki z lodem nie zastąpią Vita Ise ponieważ nie ma kontaktu lodu i substancji aktywnych z ciałem .Sa jednorazowe i brudzą się ,nie są na tyle zimne .
ketic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 10:28   #11
amelyja
Przyczajenie
 
Avatar amelyja
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10
Dot.: Masaż lodem

Szczerze mówiąc pierwsze słyszę o takim masażu. Mam jednak niechęć, bo też bardzo nie lubię zimna. Zwłaszcza teraz - kiedy zima się zaczyna. Ale może trzeba będzie to sprawdzić, zwłaszcza, że ostatnio wszystko mnie boli.
amelyja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 06:54   #12
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Masaż lodem

Wydaje się fajne ale nie dałabym 75 złotych za taki bajer ale potrzeba matką wynalazków więc może niedługo coś sama wymyśle na tej zasadzie
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 13:30   #13
bula06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 9
Dot.: Masaż lodem

mnie od dawna fascynuje masaż lodem, ale jeszcze sie na to nie zdecydowałam. Mam pewne obawy z tego względu, że straszny ze mnie zmarźluch i wrecz panicznie reaguje na zimny dotyk. Dlatego obawiam sie takiego zabiegu :P
__________________
Rehabilitacja w Warszawie
bula06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 01:08   #14
Mart_usia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5
Dot.: Masaż lodem

Wow, ale musi być gęsia skóra przy takim masażu.

Czy to przypadkiem nie jest groźne? Ile czasu można tak masować? Naczynka nie będą pękały przy zbyt długim masowaniu?
Mart_usia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 11:22   #15
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Masaż lodem

Cytat:
Napisane przez sylwiakoszykowa Pokaż wiadomość
są specjalne worki z żelem można go podgrzewać i chłodzić
Kompres żelowy nie nadaje się do masaży Skąd to wzięłaś?
Kompresy żelowe służą do schładzania i nie można ich trzymać na skórze dłużej niż 20 min.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 13:50   #16
przemkoo101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10
Dot.: Masaż lodem

Masaż lodem hmm.. nie jestem do tego zbyt przekonany.
__________________
ten podpis zawierał nieopłaconą reklamę własnej działalności
przemkoo101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 12:30   #17
zosia375
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 7
Dot.: Masaż lodem

Ja tez jestem ciekawa takiego masażu
__________________
Pozycjonowanie Olsztyn
zosia375 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 18:33   #18
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Masaż lodem

Cytat:
Napisane przez zosia375 Pokaż wiadomość
Ja tez jestem ciekawa takiego masażu
Ja też jestem ciekawa
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 08:10   #19
eFkaS
Raczkowanie
 
Avatar eFkaS
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Masaż lodem

To co w takim razie można domowymi sposobami stworzyć swój własny masażer? Bo nabrałam ochoty na lodowe szaleństwo (nawet w środku zimy).
__________________
https://www.facebook.com/pages/smacpl/247362505306039
Konkurs na blog roku, zgłoś swój blog, zagłosuj na mój
eFkaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-04, 07:19   #20
ketic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Masaż lodem

to jest bez sensu ,bo żadnym domowym sposobem nie uzyskasz efektu ,a to użadzenie kupujesz raz i masz do końca życia .
ketic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 08:34   #21
ketic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Masaż lodem

Masaż ma jeszcze jedna zaletę poza walką z cellulitem .Pięknie podnosi piersi )))Pośladki też ,a tam się najlepiej masuje

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Ja do wody ,którą mrożę dodaję łyżeczkę peelingu ,który w nie mrożę.Używam peelingów" The secret soap story ".Sącukrowe wiec zamarzają,maja w składzie algi , naturalne olejki i przeróżne substancje odżywcze.Nie można dawać więcej ponieważ nie zamarzną ,a minimalna ilośc wystarcza ,aby działały.Spróbujcie

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Ja do wody ,którą mrożę dodaję łyżeczkę peelingu ,który w nie mrożę.Używam peelingów" The secret soap story ".Sącukrowe wiec zamarzają,maja w składzie algi , naturalne olejki i przeróżne substancje odżywcze.Nie można dawać więcej ponieważ nie zamarzną ,a minimalna ilośc wystarcza ,aby działały.Spróbujcie

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Nie ma sensu kombinowac.Nie ma metody domowej ,którą można zastąpić to proste naczynie Poza tym jest służy dożywotnio.Ja mam cztery na zmianę .
ketic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 09:32   #22
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Masaż lodem

Cytat:
Napisane przez ketic Pokaż wiadomość
Masaż ma jeszcze jedna zaletę poza walką z cellulitem .Pięknie podnosi piersi )))Pośladki też ,a tam się najlepiej masuje

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Ja do wody ,którą mrożę dodaję łyżeczkę peelingu ,który w nie mrożę.Używam peelingów" The secret soap story ".Sącukrowe wiec zamarzają,maja w składzie algi , naturalne olejki i przeróżne substancje odżywcze.Nie można dawać więcej ponieważ nie zamarzną ,a minimalna ilośc wystarcza ,aby działały.Spróbujcie

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Ja do wody ,którą mrożę dodaję łyżeczkę peelingu ,który w nie mrożę.Używam peelingów" The secret soap story ".Sącukrowe wiec zamarzają,maja w składzie algi , naturalne olejki i przeróżne substancje odżywcze.Nie można dawać więcej ponieważ nie zamarzną ,a minimalna ilośc wystarcza ,aby działały.Spróbujcie

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Nie ma sensu kombinowac.Nie ma metody domowej ,którą można zastąpić to proste naczynie Poza tym jest służy dożywotnio.Ja mam cztery na zmianę .
Ile czasu się masujesz i w jaki sposób?
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 18:23   #23
ketic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Masaż lodem

Najpier rozgrzewamsię pod prysznicem ,kilka minut tzn poprostu myje się ,a pózniej robie masaż od stóp w górę włącznie z twarzą ponieważ lód działa liftingująco .Masuję się do zniknięcia lodu po prostu.Najpierw uzywałam jednej kosti,i polewałam się obficie wodą ale po kilku dniach nie czuje się zupełnie zimna .Teraz używam naraz dwóch kostek i lepiej jest jak po kręgosłupie cieknie ciepła stróżka wody ,bo :po pierwsze lód się tak szybko nie topi i masaż trwa dłóżej ,po drógie -jeśli topi się lód szuybko to zimna woda spływa po skórze i marzniemy ,jeśli się topi powoli -działa rozgrzewajaco .Ważne ,aby co chwilę zagrzać zkórę wodą.Jeśli chodzi o mieszanki ,które mrożę to eksperymentuję też z roztopioną gorzka czekoladą ,borowiną drobno zmieloną i takie tam .....
ketic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 18:48   #24
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Masaż lodem

Cytat:
Napisane przez ketic Pokaż wiadomość
Najpier rozgrzewamsię pod prysznicem ,kilka minut tzn poprostu myje się ,a pózniej robie masaż od stóp w górę włącznie z twarzą ponieważ lód działa liftingująco .Masuję się do zniknięcia lodu po prostu.Najpierw uzywałam jednej kosti,i polewałam się obficie wodą ale po kilku dniach nie czuje się zupełnie zimna .Teraz używam naraz dwóch kostek i lepiej jest jak po kręgosłupie cieknie ciepła stróżka wody ,bo :po pierwsze lód się tak szybko nie topi i masaż trwa dłóżej ,po drógie -jeśli topi się lód szuybko to zimna woda spływa po skórze i marzniemy ,jeśli się topi powoli -działa rozgrzewajaco .Ważne ,aby co chwilę zagrzać zkórę wodą.Jeśli chodzi o mieszanki ,które mrożę to eksperymentuję też z roztopioną gorzka czekoladą ,borowiną drobno zmieloną i takie tam .....
Masujesz się po kręgosłupie?
W jaki sposób się masujesz bo nie odpowiedziałaś?
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 19:29   #25
sentymentalna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 44
Dot.: Masaż lodem

jak dla mnie ketic twoje posty to czysta reklama plastikowego bubla

Cytat:
Napisane przez ketic Pokaż wiadomość
najlepszy wg mnie masażer na cellulit to Vita aice.Wiadomo,że dieta jest bardzo ważna ,ćwiczenia ,ale nic mi nie pomagało .Bańka chińska jest wyjatkowo nie fajna w użyciu i zabrakło cierpliwości Natomiast z tym masażerem nie mam problemu .Co prawda mam zamrożone 4 kostki i dodaję do mrożenia odpowiednie kosmetyki .Codziennie rano podczas prysznica wykonuję masaż ,który trwa 5 min.Efekty zauwazyłam po tygodniu ,ale juz po pierwszym masażu skóra jest zupełnie inna Polecam
Cytat:
Napisane przez ketic Pokaż wiadomość
Bańka działa,ale jest bolesna i wymaga czasu.Polecam masaż lodem Vita Aice.Wg mnie równie skóteczny ,albo nawet bardziej ,szybszy ,przyjemniejszy i dodatkowo pielęgnuje skórę
Cytat:
Napisane przez ketic Pokaż wiadomość
Używam Vita Ise od tygodnia i jestem w szoku.Całe życie walczę z tym co mam na brzuchu i nic .Nie jestem przy kosci,ale mam bardzo wiotka skórę na brzuchu ,no i oczywiscie celulit Katowanie się ćwiczeniami nie pomaga
Około 10 dni temu kupiłam sobie ten cudowny ,bardzo prosty sprzet i codziennie rano mrożę sobie coś innego tzn :kawę parzoną ,grysik,wiórki kokosowe z olejkiem arganowym ,morzna dodać miód .Osobiście dodaję też peelingi ziołowe z probiotykiem .Robię sobie masaż pod prysznicem około 5 min ( na tyle wystarcza lodu ).Ważne jest ,aby robić to na rozgrzanej wodą skórze ,bo otwierają się pory .Poprzez działanie lodem poprawiamy krążenie krwi i limfy.Wszyskie substancje aktywne,odżywcze dużo lepiej wchłaniają się do skóry.Poza tym działanie ciepło-zimno przyspiesza przemianę materii
Torebki z lodem nie zastąpią Vita Ise ponieważ nie ma kontaktu lodu i substancji aktywnych z ciałem .Sa jednorazowe i brudzą się ,nie są na tyle zimne .
W każdym wątku o masażu rekomendujesz VitaIce jako wspaniały środek na wszytko : celulit,zwiotczały brzuch, podniesienie biustu i pośladków i bóg wie co jeszcze ( w jednym poście zasugerowałaś kupienie dwóch ! masażerów, co więcej
zniechęcasz ludzi dokupowania/uzywania innych produktow.

Cytat:
Napisane przez ketic Pokaż wiadomość
.Najpierw uzywałam jednej kosti,i polewałam się obficie wodą ale po kilku dniach nie czuje się zupełnie zimna .Teraz używam naraz dwóch kostek i lepiej jest
Cytat:
Napisane przez ketic Pokaż wiadomość
Masaż ma jeszcze jedna zaletę poza walką z cellulitem .Pięknie podnosi piersi )))Pośladki też ,a tam się najlepiej masuje

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------


---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Nie ma sensu kombinowac.Nie ma metody domowej ,którą można zastąpić to proste naczynie Poza tym jest służy dożywotnio.Ja mam cztery na zmianę .
Cytat:
Napisane przez ketic Pokaż wiadomość
Bańka działa,ale jest bolesna i wymaga czasu.Polecam masaż lodem Vita Aice.Wg mnie równie skóteczny ,albo nawet bardziej ,szybszy ,przyjemniejszy i dodatkowo pielęgnuje skórę
Cytat:
Napisane przez ketic Pokaż wiadomość
najlepszy wg mnie masażer na cellulit to Vita aice.Wiadomo,że dieta jest bardzo ważna ,ćwiczenia ,ale nic mi nie pomagało .Bańka chińska jest wyjatkowo nie fajna w użyciu i zabrakło cierpliwości Natomiast z tym masażerem nie mam problemu .Co prawda mam zamrożone 4 kostki i dodaję do mrożenia odpowiednie kosmetyki .Codziennie rano podczas prysznica wykonuję masaż ,który trwa 5 min.Efekty zauwazyłam po tygodniu ,ale juz po pierwszym masażu skóra jest zupełnie inna Polecam
Cytat:
Napisane przez ketic Pokaż wiadomość
to jest bez sensu ,bo żadnym domowym sposobem nie uzyskasz efektu ,a to użadzenie kupujesz raz i masz do końca życia .

ketic wybacz, ale taka reklama BARDZO razi.

A do użytkowniczek: zastanówcie się zanim wydacie 70 czy ileś tam złotych na plastikowy bubel.

Tak jak napisała któraś z wizażanek wyżej: potrzeba matką wynalazków ,więc pewnie coś wymyślicie


Pozdrawiam
__________________
twiitty:
''Doskonale Cię rozumiem. Facetowi można ufać, ale kobiecie, która próbuje osiągnąć coś za wszelką cenę- nigdy.''
sentymentalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 07:59   #26
ketic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Masaż lodem

do sentymentalna :
-jeśli przez chwilę pomyśleć ,to działanie lodu samo w sobie jest genialne i jest lekarstwem na wiele naszych problemów.Jeśli ktoś chce masować się przez szmatę to jego wybór .Jeśli zachwalanie na forum czegoś fantastycznego zwiesz reklamą to chwała mi za to ,ponieważ nie ma niczego cenniejszego niż darmowa reklama (mam nadzieję ,że skóteczna )))
ps.Odpowiadałam na zadane pytania
ps2.jeśli ktoś kupi jeden ,na pewno wróci po drugi ))
ketic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 12:16   #27
aira
Raczkowanie
 
Avatar aira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 286
GG do aira
Dot.: Masaż lodem

Dziewczyny, ja wymysliłam inny patent.

Kupiłam sobie taka dużą foremkę do lodu w kształcie kuli, fi ok. 7 cm, Foremka jest zamykana. Dodatkowo z zewnątrz ma wypustki, niby po to zeby sie nie slizgała w zamrażarce, ale one fantastycznie masują.
Zrobiona jest z silikonu. Po prysznicu smaruję wilgotne ciało oliwką,a potem biore kulę -nie wyjmuję lodu , tylko masuje ciało razem z foremką. na dłoń nakładam rękawiczkę, żeby mi palce nie zmarzły
Plusem, jest to, ze nie musze wykonywac tego masażu pod prysznicem, bo mi nic nie kapie na podłogę. Polecam. Ktoś ma jeszcze jakies ciekawe sposoby?

Aha,koszt takiej foremki to ok 35 zł z tego co kojarze.Więc połowe taniej, a to juz jest cos.
__________________
"Pierwsze spotkanie, jak podróż w nieznane. Siedzieliśmy wpatrzeni, tak jak dzieci, które jeszcze nic nie wiedzą..."

11.06.2013[*]

Edytowane przez aira
Czas edycji: 2016-02-18 o 12:21
aira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 08:24   #28
Ewa_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 75
Dot.: Masaż lodem

a czy rzeczywiście jest to dobre na cellulit? Bo ogólnie lodem nic przyjemnego, ale jak są efekty to bym się skusiła. Macie już pierwsze efekty?
Ewa_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 06:32   #29
aira
Raczkowanie
 
Avatar aira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 286
GG do aira
Dot.: Masaż lodem

Nie wiem jak z cellulitem, bo nie mam takiego problemu. Ja zaczełam masaże, bo nie podoba mi sie mój brzuch, i mam bardzo duzy biust, a ten masaz naprawdę ujędrnia.Skóra jest gładza, ma fajny zdrowy kolor.Stosuje taki masaz rano po ciepłym prysznicu.Kiedyś nnie masowałam sie lodem, ale rano brałam zimny prysznic. Teraz mieszkam na wsi i z uwagi na ograniczone miejscie w szambie, staram sie tyle wody nie taplać i dlatego wybrałam kulkę. Ponadto od lat używam też rano 1 kostke lodu do masażu twarzy i szyi. Makijaz dłużej się trzyma po takim zabiegu, pory sa ładnie zamknięte. Omijam jedynie nos, bo tam są delikatne naczynka.
__________________
"Pierwsze spotkanie, jak podróż w nieznane. Siedzieliśmy wpatrzeni, tak jak dzieci, które jeszcze nic nie wiedzą..."

11.06.2013[*]
aira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 18:30   #30
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Masaż lodem

Cytat:
Napisane przez eFkaS Pokaż wiadomość
To co w takim razie można domowymi sposobami stworzyć swój własny masażer? Bo nabrałam ochoty na lodowe szaleństwo (nawet w środku zimy).

Stary wątek, ale odkopię, bo znalazłam ciekawy filmik jak zrobić taką kostkę lodu do masażu w domowych warunkach:
https://www.youtube.com/watch?v=fxm3f6rq3WI
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-25 12:50:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.