mąż, ON i praca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-16, 20:32   #1
bana_nowa
Przyczajenie
 
Avatar bana_nowa
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 17

mąż, ON i praca


czesc, zaczynam juz wariowac. mam meza, jestesmy ze soba ponad 6lat w tym slub. poznalam w pracy mezczyzne o ktorym mysle obsesyjnie, nie wazne co robie, moje mysli to ON. czesto ze soba rozmawiamy, on mnie zaczepia, gilgocze, patrzy ciagle na mnie i sie usmiecha. dobrze wie, ze mam meza, ale czuje, ze mnie podrywa, a ja nie potafie mu sie oprzec. wiem, ze to niefajne, ale zdarzylo sie tak, ze siedzialam mu na kolanach a on tak bosko byl we mnie wpatrzony. kocham meza, jest mi z nim dobrze jak jest w domu bo czesto wyjezdza w delegacje... ale zamiast myslec o mezu mysle o nim. nie chce tego, mam dosc, czuje sie z tym zle. nie odetne sie od tego mezczyzny poniewaz czesto musimy ze soba wspolpracowac. nie wiem czego oczekuje, po prostu mam dosc tej sytuacja, a on tego nie ulatwia...
__________________
08.2015
bana_nowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 20:35   #2
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: mąż, ON i praca

Nie chcesz się odciąć, pewnie czułości tez nie ograniczysz, męża nie zostawisz... No Coz, nic nie da się zrobic najwyraźniej, musisz cierpieć
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 21:46   #3
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: mąż, ON i praca

Cytat:
Napisane przez bana_nowa Pokaż wiadomość
czesc, zaczynam juz wariowac. mam meza, jestesmy ze soba ponad 6lat w tym slub. poznalam w pracy mezczyzne o ktorym mysle obsesyjnie, nie wazne co robie, moje mysli to ON. czesto ze soba rozmawiamy, on mnie zaczepia, gilgocze, patrzy ciagle na mnie i sie usmiecha. dobrze wie, ze mam meza, ale czuje, ze mnie podrywa, a ja nie potafie mu sie oprzec. wiem, ze to niefajne, ale zdarzylo sie tak, ze siedzialam mu na kolanach a on tak bosko byl we mnie wpatrzony. kocham meza, jest mi z nim dobrze jak jest w domu bo czesto wyjezdza w delegacje... ale zamiast myslec o mezu mysle o nim. nie chce tego, mam dosc, czuje sie z tym zle. nie odetne sie od tego mezczyzny poniewaz czesto musimy ze soba wspolpracowac. nie wiem czego oczekuje, po prostu mam dosc tej sytuacja, a on tego nie ulatwia...


Wyznacz granice. Łaskotki w pracy?
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 21:51   #4
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: mąż, ON i praca

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-09-16 o 21:56
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 21:52   #5
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: mąż, ON i praca

Zachowuj się profesjonalnie. Ale tak naprawdę to chcesz tego flirtu. Akceptujesz absolutnie niedopuszczalne zachowania.

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 21:54   #6
bana_nowa
Przyczajenie
 
Avatar bana_nowa
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 17
Dot.: mąż, ON i praca

Cytat:
Napisane przez yuy90 Pokaż wiadomość
Wyznacz granice. Łaskotki w pracy?
wlasnie oto chodzi, ze nie potrafie. ide do pracy z mysla dzisiaj bedzie inaczej, nie dam mu sie, powiem co mysle a i tak wychodzi zawsze to samo, nie potrafie mu sie oprzec on mnie zaczepia, ja odpowiadam tym samym i tak sie kreci.
__________________
08.2015
bana_nowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 21:55   #7
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: mąż, ON i praca

No to niech Cię przeleci. Przecież tego chcesz.

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-16, 21:57   #8
bana_nowa
Przyczajenie
 
Avatar bana_nowa
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 17
Dot.: mąż, ON i praca

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
juz dawno to chore... nawet nie pamietam kiedy maz na mnie tak patrzyl jak on. to silniejsze ode mnie. najgorsze jest to, ze czuje ze miedzy mna a mezem cos sie wypalilo, nie ma tej namietnosci i to nie jest tak, ze mu o tym nie mowie bo mowie maz to zlewa albo mowi ze postara sie to zmienic a wciaz to samo.
__________________
08.2015
bana_nowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 22:07   #9
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: mąż, ON i praca

No ale czego ty od nas oczekujesz? Żebyśmy ci nogi związały? Czy rozgrzeszenia?

Jeśli nie chcesz zdradzić, to nie zdradzisz, tyle na ten temat. Jeśli chcesz, to zdradzaj, ale nie szukaj rozgrzeszenia, tylko weź to na klatę i tyle.

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez bana_nowa Pokaż wiadomość
juz dawno to chore... nawet nie pamietam kiedy maz na mnie tak patrzyl jak on. to silniejsze ode mnie. najgorsze jest to, ze czuje ze miedzy mna a mezem cos sie wypalilo, nie ma tej namietnosci i to nie jest tak, ze mu o tym nie mowie bo mowie maz to zlewa albo mowi ze postara sie to zmienic a wciaz to samo.
Aha, a w pierwszym poście było, ze z mężem jest tak dobrze.

Stara, masz wolną wolę, naprawdę, jak chcesz zdradzać męża, to nikt ci nie zabroni. Tylko serio nie usprawiedliwiaj się, ze ojejku brak czułości, tylko przyznaj sie sama przed sobą, ze złapała cię chcica na innego i tyle. Proste.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 22:08   #10
bana_nowa
Przyczajenie
 
Avatar bana_nowa
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 17
Dot.: mąż, ON i praca

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
No ale czego ty od nas oczekujesz? Żebyśmy ci nogi związały? Czy rozgrzeszenia?

Jeśli nie chcesz zdradzić, to nie zdradzisz, tyle na ten temat. Jeśli chcesz, to zdradzaj, ale nie szukaj rozgrzeszenia, tylko weź to na klatę i tyle.
chcialam sie tylko wygadac...
__________________
08.2015
bana_nowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 22:13   #11
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: mąż, ON i praca

Cytat:
Napisane przez bana_nowa Pokaż wiadomość
chcialam sie tylko wygadac...
Mężowi się wygadaj ciekawe co powie

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Koszmarnie mnie irytują takie tematy, "nie mogę się powstrzymać, to silniejsze ode mnie"... ojejku, jak biedna jesteś! Miej odwagę się przyznać, ze tego CHCESZ. Nie mówię tego jako świętoszka - sama zdradzalam bo CHCIAŁAM. Żałuje, czasu nie cofnę, ale przynajmniej mam odwagę powiedzieć, ze to JA postąpiłam zle, a nie ja biedna bezwolna tak zostałam wciągnięta w wiry losu.

I się później dziwić, ze powstają takie tematy jak te o tym, ze 90% kobiet by zdradziła z przystojniakiem w dni płodne masz dni płodne?

Ty chcesz, żebyśmy ci powiedziały, ze maż zły i powinnaś iść na całość. Niestety to tak nie działa.
__________________

Edytowane przez kalor
Czas edycji: 2017-09-16 o 22:15
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-16, 22:17   #12
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: mąż, ON i praca

Zastanów się, co jest dla ciebie najważniejsze i ZROZUM: jesteś kowalem własnego losu. Nie ma "nie mogłam się powstrzymać". Nie. Rób co chcesz, ale weź odpowiedzialność za swoje czyny.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 22:20   #13
bana_nowa
Przyczajenie
 
Avatar bana_nowa
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 17
Dot.: mąż, ON i praca

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Mężowi się wygadaj ciekawe co powie

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Koszmarnie mnie irytują takie tematy, "nie mogę się powstrzymać, to silniejsze ode mnie"... ojejku, jak biedna jesteś! Miej odwagę się przyznać, ze tego CHCESZ. Nie mówię tego jako świętoszka - sama zdradzalam bo CHCIAŁAM. Żałuje, czasu nie cofnę, ale przynajmniej mam odwagę powiedzieć, ze to JA postąpiłam zle, a nie ja biedna bezwolna tak zostałam wciągnięta w wiry losu.

I się później dziwić, ze powstają takie tematy jak te o tym, ze 90% kobiet by zdradziła z przystojniakiem w dni płodne masz dni płodne?

Ty chcesz, żebyśmy ci powiedziały, ze maż zły i powinnaś iść na całość. Niestety to tak nie działa.
ale co maja do tego dni plodne? akurat nie mam.
tak mam chec to zrobic, TAK TAK TAK. ale powstrzymuje mnie to, ze skrzywdze meza. osobe na ktorej mi zalezy.
zauroczylam sie, nie moge przestac o nim myslec, wiem, ze to zle, tak byc nie powinno ale po prostu nie moge to silniejsze ode mnie a on mi tego nie ulatwia. ja odchodze a on robi tak zeby byc blisko mnie.
__________________
08.2015

Edytowane przez bana_nowa
Czas edycji: 2017-09-16 o 22:21
bana_nowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 22:22   #14
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: mąż, ON i praca

Cytat:
Napisane przez bana_nowa Pokaż wiadomość
ale co maja do tego dni plodne? akurat nie mam.
tak mam chec to zrobic, TAK TAK TAK. ale powstrzymuje mnie to, ze skrzywdze meza. osobe na ktorej mi zalezy.
zauroczylam sie, nie moge przestac o nim myslec, wiem, ze to zle, tak byc nie powinno ale po prostu nie moge to silniejsze ode mnie a on mi tego nie ulatwia. ja odchodze a on robi tak zeby byc blisko mnie.
MOŻESZ. Nie jesteś bezwolną laleczką. Żałosne jest takie tłumaczenie.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 23:02   #15
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: mąż, ON i praca

Cytat:
Napisane przez bana_nowa Pokaż wiadomość
juz dawno to chore... nawet nie pamietam kiedy maz na mnie tak patrzyl jak on. to silniejsze ode mnie. najgorsze jest to, ze czuje ze miedzy mna a mezem cos sie wypalilo, nie ma tej namietnosci i to nie jest tak, ze mu o tym nie mowie bo mowie maz to zlewa albo mowi ze postara sie to zmienic a wciaz to samo.
A myślisz, że z panem z pracy za 6 lat będzie "ta" namiętność?
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 23:19   #16
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: mąż, ON i praca

a nie mozesz mu poprostu powiedziec zostaw mnie w spokoju?
to od ciebie zalezy na ile sobie ktos pozwala w stosunku do ciebie
gosciu ma cie za latwa dupe wie ze masz meza ia mimo to sie slinisz do niego,nie oczekuj szacunku po tym jak cie przeleci
tylko opinie sobie zszargasz w pracy ,maz sie dowie i tyle po twojej namietnosci

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2017-09-17 o 08:18
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 23:45   #17
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: mąż, ON i praca

Cytat:
Napisane przez bana_nowa Pokaż wiadomość
ale co maja do tego dni plodne? akurat nie mam.
tak mam chec to zrobic, TAK TAK TAK. ale powstrzymuje mnie to, ze skrzywdze meza. osobe na ktorej mi zalezy.
zauroczylam sie, nie moge przestac o nim myslec, wiem, ze to zle, tak byc nie powinno ale po prostu nie moge to silniejsze ode mnie a on mi tego nie ulatwia. ja odchodze a on robi tak zeby byc blisko mnie.
Jeśli siadasz obcemu facetowi na kolanach i pozwalasz żeby cię łaskotał, to już skrzywdziłaś męża - tyle, że on jeszcze o tym nie wie.

Jesteś dorosłą kobietą i nie ma tak, że "nie możesz" przestać. Możesz, ale jest ci zbyt przyjemnie flirtować i mieć na sobie skupioną uwagę nowego faceta.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0

Edytowane przez ruda_beksa
Czas edycji: 2017-09-16 o 23:48
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 00:16   #18
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: mąż, ON i praca

Cytat:
Napisane przez bana_nowa Pokaż wiadomość
czesc, zaczynam juz wariowac. mam meza, jestesmy ze soba ponad 6lat w tym slub. poznalam w pracy mezczyzne o ktorym mysle obsesyjnie, nie wazne co robie, moje mysli to ON. czesto ze soba rozmawiamy, on mnie zaczepia, gilgocze, patrzy ciagle na mnie i sie usmiecha. dobrze wie, ze mam meza, ale czuje, ze mnie podrywa, a ja nie potafie mu sie oprzec. wiem, ze to niefajne, ale zdarzylo sie tak, ze siedzialam mu na kolanach a on tak bosko byl we mnie wpatrzony. kocham meza, jest mi z nim dobrze jak jest w domu bo czesto wyjezdza w delegacje... ale zamiast myslec o mezu mysle o nim. nie chce tego, mam dosc, czuje sie z tym zle. nie odetne sie od tego mezczyzny poniewaz czesto musimy ze soba wspolpracowac. nie wiem czego oczekuje, po prostu mam dosc tej sytuacja, a on tego nie ulatwia...
No chyba tak dobrze Tobie z tym mężem nie jest.

Zaraz, zaraz, jak nie chcesz, żeby Cię brał na kolana i podrywał, to mu o tym powiedz. Powinno pomóc.

No ja myślę, że poprzez taki flirt to jest dość jasne czego on oczekuje. Ale zamiast o tym myśleć, to Ty się dziewczyno lepiej zastanów czego Ty oczekujesz. Bo jak rozumiem rozważasz zdradę? Może lepiej ochłoń trochę. Kochasz męża i tak dalej, a próbowałaś coś z tym małżeństwem zrobić? Rozmowa była, ale nic się nie zmieniło. No to albo próbujesz w inny sposób albo to olewasz i bierzesz rozwód, bo widocznie nic z tego nie będzie. Chociaż jak będąc.w tym związku zauroczyłaś się innym facetem to ja bym się zastanowiła jaki jest sens w tym związku, bo coś tu jest nie halo. A pan z pracy, napaliłaś się strasznie, ale nie wiesz czy to nie miałaby być jednorazowa akcja. Gość pewnie widzi jak się do niego ślinisz i pewnie tylko czeka jak się na niego rzucisz. Bo rozumiem, że jakichś deklaracji czy nic nie było poza tym patrzeniem w jego bajeczne oczy i siedzeniem na kolanach? Także weź się dziewczyno zastanów, albo ratujesz związek albo robisz co chcesz z panem z pracy. Ale podejmij tę decyzję świadomie, bo na razie to jesteś zauroczona i niewiele do Ciebie dociera. I też ja bym nie liczyła na wielką miłość, z tego co tu piszesz, to gość nie bardzo się Tobą jako osobą interesuje i te namiastki kontaktu fizycznego mu wystarczają.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 02:03   #19
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: mąż, ON i praca

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;77198801]a nie mozesz mu poprostu powiedziec zostaw mnie w spokoju?
to od ciebie zalezy na ile sobie ktos pozwala w stosunku do ciebe
gosciu ma cie za latwa dupe wie ze ma meza i sie slinisz do niego,nie oczekuj szacunku po tym jak cie przeleci
tylko opinie sobie zszargasz w pracy ,maz sie dowie i tyle po twojej namietnosci[/QUOTE]
Dokładnie.

Ale my tu tylko doradzamy - zrobisz jak uważasz.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-17, 04:18   #20
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: mąż, ON i praca

Maskara ^^ wez sie kobieto ogarnij. Az mi ciezko uwierzyc ze kobiety sa takie latwe. Wrecz "proste"... typ Cie polaskocze w Tobie sie nogi rozkladaja bo z mężem nie ma po 6 latach fajerwerkow? Przestan sie usprawiedliwiać. Masz chcice i dostajesz malpiego rozumu.
Jesli bys nie chciala skrzywdzic meza to bys typowi powiedziala ze lapska przy sobie, ostatecznie zmienila prace lub poprosila o ogarniczenie waszych obowiazkow zawodowych w ten sposob by na siebie nie wpadac. Ale przeciez Ty tego wlasnie chcesz i doskonale wiesz do czego to wszystko zmierza.
Zal mi Twojego meza. I Ciebie w sumie tez mi zal. Zaprzepascisz sobie małżeństwo dla typa ktory na Cie za łatwą panienke do flirciku w pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 07:38   #21
QueenOfHearts
Rozeznanie
 
Avatar QueenOfHearts
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 864
Dot.: mąż, ON i praca

słuszna uwaga.


[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;77198701]A myślisz, że z panem z pracy za 6 lat będzie "ta" namiętność?[/QUOTE]
__________________
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA." T.Pratchett
QueenOfHearts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 08:17   #22
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: mąż, ON i praca

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość
Maskara ^^ wez sie kobieto ogarnij. Az mi ciezko uwierzyc ze kobiety sa takie latwe. Wrecz "proste"... typ Cie polaskocze w Tobie sie nogi rozkladaja bo z mężem nie ma po 6 latach fajerwerkow? Przestan sie usprawiedliwiać. Masz chcice i dostajesz malpiego rozumu.
Jesli bys nie chciala skrzywdzic meza to bys typowi powiedziala ze lapska przy sobie, ostatecznie zmienila prace lub poprosila o ogarniczenie waszych obowiazkow zawodowych w ten sposob by na siebie nie wpadac. Ale przeciez Ty tego wlasnie chcesz i doskonale wiesz do czego to wszystko zmierza.
Zal mi Twojego meza. I Ciebie w sumie tez mi zal. Zaprzepascisz sobie małżeństwo dla typa ktory na Cie za łatwą panienke do flirciku w pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serio?
ludzie bywajá prości, łatwi, a nektórzy mają słabą wyobraźnię.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 08:19   #23
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: mąż, ON i praca

Przede wszystkim powiedz czego chcesz - ratowania małżeństwa, czy pana z pracy? Jeśli pana z pracy, to wolisz zdradzić z nim męża, czy jednak najpierw od męża odejść?
Jak już przemyślisz (razem z konsekwencjami, bo każda decyzja je będzie miała, takie lub inne), to się zastosuj do swoich wniosków i życzeń.
I już.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 08:41   #24
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: mąż, ON i praca

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Jeśli siadasz obcemu facetowi na kolanach i pozwalasz żeby cię łaskotał, to już skrzywdziłaś męża - tyle, że on jeszcze o tym nie wie.

Jesteś dorosłą kobietą i nie ma tak, że "nie możesz" przestać. Możesz, ale jest ci zbyt przyjemnie flirtować i mieć na sobie skupioną uwagę nowego faceta.
Jeśli nie wie, to nie jest skrzywdzony. Poczuje się skrzywdzony, gdy się dowie. Więc lepiej niech się nie dowiaduje.
Autorko, po prostu zrób to. Idź do łóżka z tym facetem. Być może to wystarczy, by przestać obsesyjnie o nim myśleć. Być może on da ci spokój, gdy osiagnie cel. Lepiej grzeszyc i potem żałować, niż żałować, że się nie grzeszyło, jak mawiała moja babcia.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 09:03   #25
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: mąż, ON i praca

Serio?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 09:06   #26
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: mąż, ON i praca

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Serio?
Serio, serio. Przemyślałam sprawę. Będąc w sytuacji autorki, DOKŁADNIE, w jej sytuacji, to właśnie bym zrobiła.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 09:06   #27
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: mąż, ON i praca

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Serio?
Nie znasz mariimalarii? Przecież ona bardzo lubi zdrady
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 09:10   #28
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: mąż, ON i praca

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Nie znasz mariimalarii? Przecież ona bardzo lubi zdrady
Lubię, nie lubię, one po prostu są. Autorka ma na nią ochotę.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 09:12   #29
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: mąż, ON i praca

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Nie znasz mariimalarii? Przecież ona bardzo lubi zdrady
Ja święta nie jestem, byłam nielojalna. ale nie promuję takiego zachowania i nie gloryfikuję. Poza tym teraz, kiedy jestem z cudownym facetem, zrozumiałam jak bardzo zdrada może zranić.
Już bym tego nie zrobiła i innym bym tego nie doradzała.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 09:12   #30
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: mąż, ON i praca

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Lubię, nie lubię, one po prostu są. Autorka ma na nią ochotę.
"nie chce tego, mam dosc, czuje sie z tym zle."
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-03 18:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.