Kłótnia z facetem - wyzwiska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-07, 12:23   #1
cazuela
Przyczajenie
 
Avatar cazuela
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 17

Kłótnia z facetem - wyzwiska


Jestem w sytuacji, w której nie wiem jak postąpić.

W poniedziałek pokłóciłam się z facetem. Ja 24, on 28 lat. Dowiedział się, że go okłamałam. Poszło o to, że nie powiedziałam mu, że kiedyś spałam z moim kolegą z pracy(jeszcze przed nim, to nie była zdrada aczkolwiek niedługo zanim go poznałam). Nic to dla mnie nie znaczyło i była to dla mnie chwila słabości, nic do tego kolegi z pracy nie czuję. Powiedzieliśmy sobie, że stało się i nigdy do tego nie wracaliśmy. Teraz już nie utrzymujemy kontaktu po za pracą jak i w pracy również mamy mało okazji do współpracowania. Była to dla mnie pierwsza w życiu przygodna na jedną noc.

Przyznaję, że gdy rozmawialiśmy z obecnym facetem o poprzednich partnerach seksualnych pominęłam fakt, że miałam taką przygodę. Wstydziłam się tego. Po za tym rozmowa miała miejsce jak byliśmy na etapie "spotykania się" i nie byłam gotowa aby aż tak się uzewnętrzniać.

No i stało się. Mój chłopak dowiedział się o tym. Jednak przeraża mnie jego reakcja. Wpadł w szał. Strasznie krzyczał i wyzwał mnie od najgorszych tj szm... i kur... i że się puściłam z jakimś kolegą z pracy, jak mogłam go oszukać, że myślał, że jestem szczera, że mi ufał, że dał mi wszystko a ja go tak potraktowałam. Powiedział, że mam się następnego dnia natychmiastowo wyprowadzić. Dodatkowo gdy powiedziałam, że nie zamierzam słuchać tych wyzwisk i chciałam wyjść to popchnął [!] mnie kilka razy na łóżko i przytrzymał i zarządził, że mam zostać i słuchać. Byłam rozstrzęsiona.

Gdy ochłonął, popłakał się i bardzo mnie przepraszał za swoją reakcję i za to, że użył siły. Że oczywiście da mi 2gą szansę. Powiedział, że nie powinien takich słów używać, że to było przed nim a on nie powinien mnie rozliczać z przeszłości ale najbardziej zabolało go to, że go skłamałam. Że już nigdy nie użyje wobec mnie siły, że zachował się jak zwykły cham i nic go nie tłumaczy, że stracił nad sobą panowanie.

Nie wiem co robić, jestem przerażona. Zrobiłam błąd, ale jego reakcja go zdyskwalifikowała Pierwszy raz mój chłopak mnie tak potraktował, wiać od tyrana, wybaczyć, wysłać do psychologa? Nie wiem czy kiedykolwiek poczuje sie przy nim tak bezpiecznie jak wczesniej. Obecnie mam urlop i wyjechałam do rodziców na 5 dni odsapnąć.

Dodam, ze jesteśmy razem dopiero 5 miesięcy i mieszkamy 1 miesiąc ze sobą. Do tej pory nam się układało
cazuela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 12:32   #2
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

Facet ma zadatki na przemocowca. Potraktował Cię całkowicie bez szacunku, w sposób według mnie niewybaczalny. Jesteście ze sobą krótko, domyślam się, że to była wasza pierwsza poważna kłótnia - właśnie pokazał Ci co potrafi i jaki ma charakter. Jeszcze łaskawie to on daje tobie szansę. Pfff. Wiej, wiej póki związek jest świeży, nie zaangażujesz się całkowicie i nie łączą was jakieś wspólne interesy.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 12:38   #3
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

Uciekaj jak najszybciej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 12:44   #4
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

Kolejny durny szowinista marzący o dziewicy.
Dla mnie od razu byłby do skreślenia. W dodatku bałabym się, kiedy zacznie na dobre używać wobec mnie przemocy, bo pierwszy piękny popis już dał.

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2018-02-07 o 12:45
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 12:47   #5
d8406cbc41b85de55a0d38a64f92804fd11ac48b_5d8014041861a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 10
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

Facet ma ze sobą problemy. Nawet gdybyś przespała się z tym kolegą będąc w związku, to NIE MA PRAWA Cię wyzywać w ten sposób, a zwłaszcza stosować przemoc fizyczną! Żaden powód nie usprawiedliwia takiej reakcji! Zostaw go, nie bądź jak te kobiety, które są bite przez mężów i wmawiają sobie, że on się kiedyś zmieni.
d8406cbc41b85de55a0d38a64f92804fd11ac48b_5d8014041861a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 12:58   #6
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

No ładnie Ci się pokazał, od najlepszej strony
Masz dowód na to, że lepiej wiać teraz niż tkwić w tym dalej i zastanawiać się kiedy to się znowu stanie.
5 miesięcy to krótko, nie warto. Pokazał już jaki jest i gdzie Twoje miejsce.
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 13:03   #7
K1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 804
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

Ale nad czym się tu zastanawiać? Przecież sam Ci powiedział, co masz zrobić

Powiedział, że mam się następnego dnia natychmiastowo wyprowadzić

Edytowane przez K1987
Czas edycji: 2018-02-07 o 13:04
K1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-07, 13:09   #8
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

ON ci da drugą szansę? ON? On to powinien teraz cię błagać na kolanach o wybaczenie, jednak na twoim miejscu nigdy bym mu nie wybaczyła. Tzn może i wybaczyła, ale musiałby znikać z mojego życia. Nie dość, że wyzwiska, to jeszcze cię popychał. Zero szacunku i jeszcze agresja fizyczna. Kiedyś ci autentycznie wleje, uciekaj!
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 13:19   #9
cazuela
Przyczajenie
 
Avatar cazuela
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 17
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

Ciężko czasem spojrzeć obiektywnie na daną sytuacje jeśli się w niej znajdujemy, ale dzięki za odpowiedzi, macie rację dziewczyny, pora zwiewać... 5 mscy to krótko i jedyne co nas łączy to to, że mieszkam u niego...że też dałam się namówić na to mieszkanie razem tak szybko... (on naciskał)
cazuela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 13:25   #10
clintjones
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 272
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

Cytat:
Napisane przez cazuela Pokaż wiadomość
Gdy ochłonął, popłakał się i bardzo mnie przepraszał za swoją reakcję i za to, że użył siły. Że oczywiście da mi 2gą szansę. Powiedział, że nie powinien takich słów używać, że to było przed nim a on nie powinien mnie rozliczać z przeszłości ale najbardziej zabolało go to, że go skłamałam. Że już nigdy nie użyje wobec mnie siły, że zachował się jak zwykły cham i nic go nie tłumaczy, że stracił nad sobą panowanie.
Ojej, popłakał się. Jaki wrażliwiec.

I jeszcze łaskawy pan - daje Ci drugą szansę!

Skoro już pierwszego miesiąca wspólnego mieszkania używa w stosunku do Ciebie przemocy fizycznej i psychicznej to wiedz, że to nie ten. A koleś ma zadatki na niezłego psychola. Jeśli już nim nie jest.

Bo o co wszczął awanturę? O nic. Możesz robić poza związkiem co Ci się żywnie podoba i nic nikomu do tego. Jedyne co, to powinnaś powiedzieć, że masz/możesz mieć jakieś choroby weneryczne o ile o takich wiesz lub właśnie masz/miałaś przygodne stosunki seksualne i nie wiesz, czy takich chorób nie masz.

A przemoc psychiczna, krzyki, wyzwiska a już w szczególności jakakolwiek fizyczna ze strony partnera nie jest nigdy usprawiedliwiona cokolwiek byś nie zrobiła, nawet gdybyś mu doprawiała rogi z jego kumplem.

Edytowane przez clintjones
Czas edycji: 2018-02-07 o 13:38
clintjones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 13:29   #11
_madame_m_
Wilczy kieł
 
Avatar _madame_m_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Miasto królów
Wiadomości: 2 791
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

Uciekaj od niego.. cała przygoda była przed Waszym związkiem, a ponadto, nie wiedzieliście wtedy o swoim istnieniu.. Facet kompletnie chyba jest odrealniony, skoro nie zdaje sobie sprawy, że ludzie różne rzeczy robią, ale to nie oznacza, że wpisuje im się to do końca życia w życiorys i mają być rozliczani z każdego partnera seksualnego - czy to przygodowego czy stałego. Nie byłaś wtedy gotowa na to, żeby to powiedzieć i miałaś do tego prawo. Druga szansa? To chyba jakaś kpina, nie zdradziłaś go, a o drugą szansę to powinien on Ciebie błagać za tę przepychankę z wiązanką. Jak raz to zrobił to będzie to się powtarzało, wystarczy, że straci nad sobą panowanie. Nie daj sobie wejść na głowę i uciekaj.
__________________
2017: 19
2018: 117
2019: 85
2020: 87
_madame_m_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-07, 13:31   #12
Wtycia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 178
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

Naprawdę nie rób tego sobie!

Ja kiedyś dałam "drugą szansę" takiemu typowi i później gorzko tego żałowałam. Tak się nie traktuje kobiet! Jak ten człowiek może mówić, że Cię kocha skoro chciał Ci wyrządzić krzywdę!

Fakt, że zataiłaś seks z kolegą w ogóle go nie tłumaczy! Przecież nie zdradziłaś go, było to zanim się nawet poznaliście. Nie widzę tutaj powodów żeby mógł być wściekły.
__________________
włosy rośnijcie jak na drożdżach!
Wtycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 13:40   #13
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

Uciekaj!!
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 13:43   #14
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

Cytat:
Napisane przez clintjones Pokaż wiadomość
Jedyne co, to powinnaś powiedzieć, że masz/możesz mieć jakieś choroby weneryczne o ile o takich wiesz lub właśnie masz/miałaś przygodne stosunki seksualne i nie wiesz, czy takich chorób nie masz.
Ja tylko sprostuję, że każdy kto uprawia seks powinien co jakiś czas zbadać się na choroby weneryczne, zwłaszcza po zakończeniu relacji seksualnych z daną osobą - niezależnie od tego, czy te relacje odbywały się w związku, czy nie. Przecież powiedzenie sobie, że jesteśmy z kimś w związku nie uodparnia jakoś magicznie na złapanie czegoś od tej osoby, która też może mówić sobie "wcześniej uprawiałem/am seks tylko w związkach, to na pewno jestem zdrowy/a". No właśnie można się na takim myśleniu przejechać.
W wielu wątkach widzę przekonanie, że niby tylko ludzie mający za sobą przygodny seks są w grupie ryzyka, a prawda jest taka, że normą powinno być badanie się po zakończeniu każdej relacji i informowanie nowego partnera, że wiemy, że jesteśmy zdrowi/w trakcie leczenia się. To polecam, zamiast gdybania w tak ważnych sprawach.

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2018-02-07 o 13:48
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 13:46   #15
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

Wiej i niech się za Tobą aż kurzy!

5 miesięcy i tak akcja.

Jak mu się nie podobało to droga wolna, ale nie miał prawa ani osądząć Cię za kłamstwo (nie ma obowiązku spowiadania się z takich rzeczy), ani wyzywać, a użycie siły kwalifikuje się do zgłoszenia na policję. Ja momentalnie po takiej akcji zadzwoniłabym na policję.

Nigdy więcej nie chciałabym go widzieć na oczy czy nawet wymienić z nim 1 smsa. Uciekłabym stamtąd i poprosiła bliską osobę o zabranie rzeczy.

Może nawet wyszłabym pod eskortą policji, bo bym się zwyczajnie bała.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 13:52   #16
czarna_pantera90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera90
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 461
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

To chyba Ty jemu móglabys dac druga szanse a nie on Tobie... Uciekaj z tego związku, nic dobrego z tego nie będzie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarna_pantera90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 13:57   #17
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

Mam nadzieję, że już do niego nie wrócisz. Prawda?
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 14:56   #18
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

Nie, nie, nie. Tak nie może być.
Nie masz za co przepraszać a on nie ma powodów do dawania Ci 2 szansy bo Ty niczego złego nie zrobiłaś. Twoja przeszłość to Twoja sprawa i jeżeli nie chcesz mu albo komukolwiek czegoś opowiadać to nie musisz. Ważne jest to co się dzieje w związku.
Potraktował Cię w sposób karygodny i na Twoim miejscu uciekałabym od niego jak najszybciej. Powód do kłótni - błachostka. Pomyśl co Ci zrobi jak pokłócicie się o co powazniejszego. Nikt nie ma prawa Ciebie tak traktować. Uwierz mi, że to jest zapowiedź czegoś znacznie gorszego.
To cham, przemocowiec, manipulant.
Zwiewaj.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 14:58   #19
Memories90
Rozeznanie
 
Avatar Memories90
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 631
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

Cytat:
Napisane przez cazuela Pokaż wiadomość
Ciężko czasem spojrzeć obiektywnie na daną sytuacje jeśli się w niej znajdujemy, ale dzięki za odpowiedzi, macie rację dziewczyny, pora zwiewać... 5 mscy to krótko i jedyne co nas łączy to to, że mieszkam u niego...że też dałam się namówić na to mieszkanie razem tak szybko... (on naciskał)
I przy następnym związku nie spowiadaj się facetowi z kim spałaś i ilu miałaś facetów. To twoja sprawa nie rozumiem po co się komuś tłumaczyć.
Memories90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-07, 16:07   #20
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

Jeśli facet by mnie popchnął i przytrzymał, to by było nasze ostatnie spotkanie. Koniec, kropka. Uciekaj.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 16:45   #21
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

Cytat:
Napisane przez cazuela Pokaż wiadomość
Jestem w sytuacji, w której nie wiem jak postąpić.

W poniedziałek pokłóciłam się z facetem. Ja 24, on 28 lat. Dowiedział się, że go okłamałam. Poszło o to, że nie powiedziałam mu, że kiedyś spałam z moim kolegą z pracy(jeszcze przed nim, to nie była zdrada aczkolwiek niedługo zanim go poznałam). Nic to dla mnie nie znaczyło i była to dla mnie chwila słabości, nic do tego kolegi z pracy nie czuję. Powiedzieliśmy sobie, że stało się i nigdy do tego nie wracaliśmy. Teraz już nie utrzymujemy kontaktu po za pracą jak i w pracy również mamy mało okazji do współpracowania. Była to dla mnie pierwsza w życiu przygodna na jedną noc.

Przyznaję, że gdy rozmawialiśmy z obecnym facetem o poprzednich partnerach seksualnych pominęłam fakt, że miałam taką przygodę. Wstydziłam się tego. Po za tym rozmowa miała miejsce jak byliśmy na etapie "spotykania się" i nie byłam gotowa aby aż tak się uzewnętrzniać.

No i stało się. Mój chłopak dowiedział się o tym. Jednak przeraża mnie jego reakcja. Wpadł w szał. Strasznie krzyczał i wyzwał mnie od najgorszych tj szm... i kur... i że się puściłam z jakimś kolegą z pracy, jak mogłam go oszukać, że myślał, że jestem szczera, że mi ufał, że dał mi wszystko a ja go tak potraktowałam. Powiedział, że mam się następnego dnia natychmiastowo wyprowadzić. Dodatkowo gdy powiedziałam, że nie zamierzam słuchać tych wyzwisk i chciałam wyjść to popchnął [!] mnie kilka razy na łóżko i przytrzymał i zarządził, że mam zostać i słuchać. Byłam rozstrzęsiona.

Gdy ochłonął, popłakał się i bardzo mnie przepraszał za swoją reakcję i za to, że użył siły. Że oczywiście da mi 2gą szansę. Powiedział, że nie powinien takich słów używać, że to było przed nim a on nie powinien mnie rozliczać z przeszłości ale najbardziej zabolało go to, że go skłamałam. Że już nigdy nie użyje wobec mnie siły, że zachował się jak zwykły cham i nic go nie tłumaczy, że stracił nad sobą panowanie.

Nie wiem co robić, jestem przerażona. Zrobiłam błąd, ale jego reakcja go zdyskwalifikowała Pierwszy raz mój chłopak mnie tak potraktował, wiać od tyrana, wybaczyć, wysłać do psychologa? Nie wiem czy kiedykolwiek poczuje sie przy nim tak bezpiecznie jak wczesniej. Obecnie mam urlop i wyjechałam do rodziców na 5 dni odsapnąć.

Dodam, ze jesteśmy razem dopiero 5 miesięcy i mieszkamy 1 miesiąc ze sobą. Do tej pory nam się układało
facet do odstrzału. Ujawnił swoje prawdziwe oblicze.
Wiej bo to nie jest normalne zachowanie. Nie dawaj mu drugiej szansy.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 16:58   #22
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

Jak to on Ci daje drugą szansę?

Niech spier... Przed związkiem z nim to mogłaś robić co chciałaś.
A on co? Prawniczek? Święty?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 17:33   #23
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

Uciekać jak najdalej, bo potem będzie jeszcze większy kanał. Tacy się nie zmieniają.
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 19:03   #24
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

Uciekaj, z czasem będzie tylko gorzej. Nic nie usprawiedliwia takiej przemocy fizycznej i słownej.
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 19:05   #25
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

Dorzucę tylko swój grosik do tej skarbonki, żebyś miała więcej jednoznacznych głosów - uciekaj czym prędzej. To się powtórzy, jeśli mu wybaczysz i przyjmiesz od niego swoją "drugą szansę" W ogóle jak spaczony on już musi być, że wydaje mu się, że to Ty w tej sytuacji dostałabyś drugą szansę...
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 19:07   #26
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

Facet ujawnil swoje prawdziwe ja. Bedzie coraz czesciej prezentowal takie zachowania.Placz jest po to aby wzbudzic wspolczucie i wyrzuty sumienia w kobiecie. Klasyk. Uciekaj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 19:22   #27
Nyks_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 10
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

Druga szansa??? Za co? Przecież jak napisałaś nie byłam z nim wtedy.
Nienawidzę mentalności takich facetów, że jak on zalicza to super, a dziewczyna już nie może, bo od razu jest najgorsza.
Osobiście uważam, że nie powinnaś się tego wstydzić. Nie byłaś wtedy z nim. Miałaś ochotę na tego faceta i tyle. Nie ma co robić z takich rzeczy afery, bo każdy o sobie decyduje. Nikt nie ma prawa mówić, że się puściłaś. Jest to bardzo prymitywny sposób myślenia.
Rozumiem, że mógł mówić te okropne rzeczy po wpływem emocji, ale jak napisałaś o drugiej szansie to zapaliła mi się czerwona lampka.
Lepiej uciekaj z tej relacji. Chyba, że życie w stereotypach Ci odpowiada, bo raczej go tego nie oduczysz.
Nyks_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 22:18   #28
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

Jakiś debil a ty się nim przejmujesz. Szkoda życia na takich.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 22:25   #29
jeanne92
Raczkowanie
 
Avatar jeanne92
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 303
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

Tu się nie ma nad czym zastanawiać. Uciekaj od niego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

jeanne92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 22:42   #30
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Kłótnia z facetem - wyzwiska

ciesz sie ze pokazal kim jest zanim sie w malzenstwo z nim wpakowalas albo zaszlas w ciaze
ps.jak sie dowiedzial?
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-27 22:22:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.