Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-04, 13:11   #4801
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34491594]Wstawac Drogie Panie, wstawac .


Pozwole sie pozalic . Znow mam problem z osemka. Dziaslo gorne mam tak spuchniete, ze ryjka swojego zamknac normalnie nie moge. Tym razem na szczescie (albo na razie) nie boli .

Ech,... .[/QUOTE]
ostatnio robiąc przegląd uzębienia u dentysty, oznajmiono mi, że moje ósemki będą do eksterminacji a wmawiałam sobie, że skoro od dłuższego czasu nie dają mi za ostro popalić powodując niedomykanie buźki, tudzież opuchliznę, ból i problemy z jedzeniem, to pewnie się zmieszczą i zostaną ze mną...
polecanym tu kiedyś Sacholem smarowałaś?
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 15:25   #4802
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
ostatnio robiąc przegląd uzębienia u dentysty, oznajmiono mi, że moje ósemki będą do eksterminacji a wmawiałam sobie, że skoro od dłuższego czasu nie dają mi za ostro popalić powodując niedomykanie buźki, tudzież opuchliznę, ból i problemy z jedzeniem, to pewnie się zmieszczą i zostaną ze mną...
polecanym tu kiedyś Sacholem smarowałaś?
Ja jakieś 2-3 lata temu usunęłam swoje wszystkie trzy (nie mieściły mi się w szczęce). I matko! jak ja się cieszę, że mam to już za sobą.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 15:36   #4803
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34491506]Prosze tu.[/QUOTE]
Dziekuje
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 15:38   #4804
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja jakieś 2-3 lata temu usunęłam swoje wszystkie trzy (nie mieściły mi się w szczęce). I matko! jak ja się cieszę, że mam to już za sobą.
u mnie okupują tylko dół, na górze pewnie nigdy się nie pojawią, bo tam nie ma kompletnie miejsca. ogółem jestem osobą, która bardzo nie lubi, gdy grzebie się jej w okolicy twarzy, więc dentysta to dla mnie prawdziwe wyzwanie, a jak pomyślę o eksterminacji zębów brrrr...

a tak nawiązując do kosmetyków, wczoraj pierwszy raz nakładałam Bahama Mama, kolor świetny, ale mam problem w ładnym roztarciem, Hoola, czy Bobbi Brown cieniują się bosko, a ten kurczę nie
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 15:55   #4805
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dziewczeta na Truskawie jest ShimmerBrick Bobbi Brown - Rose + pędzelek za 180 zł (jesli ma się zniżke lojalnościową 10% to wychodzi 162 zł. W perfumerii kosztuje 199/205 zł)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 17:10   #4806
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dziewczyny na iHerb kod zniżkowy wpisywało się przed dokonaniem płatności czy dopiero po wpisaniu numeru karty płatniczej? Bo mi się nie pojawia żadne okienko wcześniej zeby kod wpisać. Mam zamówienie na 70dolców i nie wiem czy można jeszcze kod wpisać ;/
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 17:21   #4807
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Ale chodzi Tobie o 5$ znizki? Bo ona jest tylko jednorazowa- tylko dla nowych klientow. I to pole pojawia sie tylko przed rejesteracja.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-04, 17:22   #4808
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja jakieś 2-3 lata temu usunęłam swoje wszystkie trzy (nie mieściły mi się w szczęce). I matko! jak ja się cieszę, że mam to już za sobą.
Ja jedną 8 wyrwałam bezproblemowo, natomiast z drugą miałam takie przeprawy, że nadawałoby się to do umieszczenia w scenariuszu "Piły XX". Wisienką na torcie jest uszkodzony nerw, przez co nie mam czucia w połowie dolnej szczęki i przez połowę języka

Na szczęście górnych 8 nie wolno mi wyrywać, choćby nie wiem jak popsute były. Dentystka mnie na to gorąco namawiała, bo " 8 jak się tylko trochę popsują to się nie leczy, od razu się wyrywa". Idiotka i naciągaczka. Owszem, leczy się, nie mogę ich wyrwać ze wskazań ortodontycznych.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 17:56   #4809
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
biedactwo
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Współczuję
Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Współczuję i życzę powrotu do zdrowia
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Jamesku współczuje, trzymaj sie Kochana
Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
ostatnio robiąc przegląd uzębienia u dentysty, oznajmiono mi, że moje ósemki będą do eksterminacji a wmawiałam sobie, że skoro od dłuższego czasu nie dają mi za ostro popalić powodując niedomykanie buźki, tudzież opuchliznę, ból i problemy z jedzeniem, to pewnie się zmieszczą i zostaną ze mną...
polecanym tu kiedyś Sacholem smarowałaś?
Dziekuje za pocieszenie . Wiekszosc opuchlizny zeszla i ryjek juz domykam. Mam nadzieje, ze do rana zapomne o tym.

Te moje osemki mnie wkurzaja. Dziasla bola co kilka miesiecy a osemek jak nie bylo tak nie ma. W sumie nie mam co teraz narzekac bo czuje sie lepiej, ostatnim razem prawie tydzien umieralam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 18:44   #4810
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Ja jedną 8 wyrwałam bezproblemowo, natomiast z drugą miałam takie przeprawy, że nadawałoby się to do umieszczenia w scenariuszu "Piły XX". Wisienką na torcie jest uszkodzony nerw, przez co nie mam czucia w połowie dolnej szczęki i przez połowę języka

Na szczęście górnych 8 nie wolno mi wyrywać, choćby nie wiem jak popsute były. Dentystka mnie na to gorąco namawiała, bo " 8 jak się tylko trochę popsują to się nie leczy, od razu się wyrywa". Idiotka i naciągaczka. Owszem, leczy się, nie mogę ich wyrwać ze wskazań ortodontycznych.
Zgadza się, 8 się leczy jeśli jest taka potrzeba, a nie wyrywa - każdy ząb jest cenny.
Mi moje nie mieściły się w paszczy i zaczynały krzywić inne ząbki, dlatego wyrwałam. Ale jesli ktoś nie musi to nie polecam. A jesli musi to koniecznie trzeba poszukać dobrego dentysty od ósemek - nie każdy potrafi je wyrywać.
Solciuchno - współczuję przejść i konsekwencji
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 19:33   #4811
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Tak zachwalacie Bobbi Brown, że ja też w końcu umówiłam się na makijaż. Wybrałam "Sekrety piękna" czy jakoś tak. Idę w przyszłym tygodniu do pani Asi w Galerii Krakowskiej. Dziś kupowałam eyeliner BB i akurat trafiłam na tą panią- bardzo miła dziewczyna. Zobaczymy czy ja też będę zadowolona z tego makijażu
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-04, 19:54   #4812
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

James, bardzo fajne zakupy, portfela nie rujnują, a zawsze coś cieszy oko

Bibułki matujące fajne są też Clean&Clear. Stosowałam jakiś czas Bobbi i przerzuciłam się na CC, bo tańsze i lepsze (moim zdaniem). W ogóle pomysł z bibułkami jest genialny. Nie wyobrażam już sobie walić kolejnych warstw talkowej tapety na twarz w ciągu dnia. Unikam wszystkich zapychaczy, a i makijaż wygląda bardziej naturalnie.

Zaintrygowałaś mnie tym Korresem, muszę wypróbować. (W ogóle mam ostatnio jakąś fazę na ich produkty). Bladość mi się podoba, ale z białymi nogami czuję się dziwnie i niezbyt atrakcyjnie, więc kładę na nie zwykle złoty olejek Pat&Rub. Fajny, ale trochę brudzi. Z drobinkowych balsamów, które pięknie rozświetlają skórę i tworzą na niej taki mieniący się woal, super jest Aura Svarovski (krem i balsam) i jako tania alternatywa mleczko Dove, Sjimmering skin chyba. Polecam przetestować Efekt pozornie niewidoczny i bardzo subtelny, a w naturalnym świetle i na słońcu bardzo upiększa karnację.



Skoro na polecanie i pisanie mi się zebrało, to dodam jeszcze od siebie trzy grosze
Genialny puder sypki, beztalkowy i transparentny, cudownie pachnący (kadzidlaną różą jest jeszcze wersja lawendowa i cytrynowa) - sprawuje się lepiej niż wiele wysokopółkowców i mam wrażenie, że wręcz podlecza cerę, do tego nieziemsko wydajny, z ładną i wygodną puderniczką. Ideał O ten, Jurlique.

I dla bladolicych, mój ukochany, choć już nie tak zdrowy dla cery, Givenchy, z tym, że ja mam kolor White Magic. Daje mi to, czego nie dały meteoryty, czyli efekt fotoszopa, rozjaśnienia (super się sprawdza przy za ciemnym podkładzie), generalnie cudeńko. Twarz wygląda na bardzo "uszlachetnioną", giną wszystkie zaczerwienienia i inne niedoskonałości.



Apropos ósemek, to zawsze może być gorzej. Jakiś czas temu tak mi już dokuczały, że usunęłam wszystkie 4, a że zęby mam strasznie słabe, to od piłowania i szarpaniny (tak wyglądały te wdzięczne zabiegi) pokruszyły mi się zęby obok. Radzę wybrać sobie przystojnego i sympatycznego dentystę, musi być z tego chociaż jakaś najmniejsza przyjemność Generalnie dość zabawowo i optymistycznie podchodzę do zębowych spraw, bo miałam już tyle przygód, że zdążyłam się przyzwyczaić, a nawet traktować je relaksacyjnie. Cóż to jest w porównaniu do innych problemów, czy bóli

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Tak zachwalacie Bobbi Brown, że ja też w końcu umówiłam się na makijaż. Wybrałam "Sekrety piękna" czy jakoś tak. Idę w przyszłym tygodniu do pani Asi w Galerii Krakowskiej. Dziś kupowałam eyeliner BB i akurat trafiłam na tą panią- bardzo miła dziewczyna. Zobaczymy czy ja też będę zadowolona z tego makijażu
Też mnie strasznie kusi. Tylko nie zamierzam póki co kupować nic z Bobbi, a pójście na ten makijaż bez kupna ani jednej rzeczy jakoś niedobrze mi się widzi i czułabym się chyba głupio.
Daj potem znać, jak Twoje wrażenia

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Aha, i już ostatnie uzewnętrznienie się - zakochałam się w brązerze Chanel Sable Beige
Nie używam brązerów, bo w 99% dają na mojej białej twarzy efekt przybrudzenia, ale ten jest wprost idealny, wygląda tak naturalnie, jak delikatne muśnięcie słońca. Cudowny, ale ta cena Myślicie, że warto, z jakimś -20%?
Do ciemniejszej cery całkiem ładne wydają się być też te nowe bez talku z Givenchy.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 20:37   #4813
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość

I dla bladolicych, mój ukochany, choć już nie tak zdrowy dla cery, Givenchy, z tym, że ja mam kolor White Magic. Daje mi to, czego nie dały meteoryty, czyli efekt fotoszopa, rozjaśnienia (super się sprawdza przy za ciemnym podkładzie), generalnie cudeńko. Twarz wygląda na bardzo "uszlachetnioną", giną wszystkie zaczerwienienia i inne niedoskonałości.

[/COLOR]Aha, i już ostatnie uzewnętrznienie się - zakochałam się w brązerze Chanel Sable Beige
Nie używam brązerów, bo w 99% dają na mojej białej twarzy efekt przybrudzenia, ale ten jest wprost idealny, wygląda tak naturalnie, jak delikatne muśnięcie słońca. Cudowny, ale ta cena Myślicie, że warto, z jakimś -20%?
Do ciemniejszej cery całkiem ładne wydają się być też te nowe bez talku z Givenchy.
Zaciekawiłaś mnie tym jasnym Givenchy, to byłoby coś dla mnie Szkoda, że nie jest dostępny na naszym rynku dla wstępnego zmacania

A propos Chanela, to bierz w ciemno , z -20% będzie ok 180 PLN, co za taką wydajność to śmieszne pieniądze jak dla mnie. Nawet z -10% to tak nie boli (kupowałam ostatnio jednej wizażance z tą zniżką, 206 PLN). Sama jestem szczęśliwą posiadaczką Sable Beige.
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 21:59   #4814
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Zaciekawiłaś mnie tym jasnym Givenchy, to byłoby coś dla mnie Szkoda, że nie jest dostępny na naszym rynku dla wstępnego zmacania

A propos Chanela, to bierz w ciemno , z -20% będzie ok 180 PLN, co za taką wydajność to śmieszne pieniądze jak dla mnie. Nawet z -10% to tak nie boli (kupowałam ostatnio jednej wizażance z tą zniżką, 206 PLN). Sama jestem szczęśliwą posiadaczką Sable Beige.
Dziękuję za radę Obiecałam sobie trochę zaoszczędzić, szczególnie na kosmetykach Dla mnie to wciąż spora sumka, ale zawsze można się jakoś usprawiedliwić, choćby tą wydajnością (która pewnie i tak nie zapobiegnie kupnie nowych, podobnych rzeczy, ale ciii...). Zaczekam na jakieś -20% w Mario, chociaż punkty mi dobiją. Oby brązer też zaczekał...
Givenchy też kupiłam w ciemno. Obawiałam się bombki na twarzy, bo z opisu ten puder wydawał mi się raczej rozświetlaczem, ale nic podobnego. Ogólnie cała seria Dr White jest bardzo udana i można ją niedrogo upolować na eBayu.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 23:34   #4815
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Bibułki matujące fajne są też Clean&Clear. Stosowałam jakiś czas Bobbi i przerzuciłam się na CC, bo tańsze i lepsze (moim zdaniem). W ogóle pomysł z bibułkami jest genialny. Nie wyobrażam już sobie walić kolejnych warstw talkowej tapety na twarz w ciągu dnia. Unikam wszystkich zapychaczy, a i makijaż wygląda bardziej naturalnie.

Skoro na polecanie i pisanie mi się zebrało, to dodam jeszcze od siebie trzy grosze
Genialny puder sypki, beztalkowy i transparentny, cudownie pachnący (kadzidlaną różą jest jeszcze wersja lawendowa i cytrynowa) - sprawuje się lepiej niż wiele wysokopółkowców i mam wrażenie, że wręcz podlecza cerę, do tego nieziemsko wydajny, z ładną i wygodną puderniczką. Ideał O ten, Jurlique.
o, a mnie bardzo zainteresowałaś tym pudrem Jurlique. Nie słyszałam o nim wcześniej. Masz go z Truskawy? (pytam bo zastanawiam się czy nie będzie u nich purchawą...)

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2012-06-04 o 23:41
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 00:11   #4816
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
o, a mnie bardzo zainteresowałaś tym pudrem Jurlique. Nie słyszałam o nim wcześniej. Masz go z Truskawy? (pytam bo zastanawiam się czy nie będzie u nich purchawą...)
Kupowałam albo na Truskawie, albo na Feelunique... Ale chyba na tym pierwszym, bo coś mi świta różowy papier ozdobny Około roku temu, a puder mam z datą marzec 2013, więc przyzwoicie. Używam dzień w dzień i mam jeszcze ponad połowę.
Patrzę teraz na cenę na Feelu - po przeliczeniu wychodzi około 30zł taniej, niż na Truskawce.

Wklejam jeszcze warty uwagi skład, jak dobry krem

Ingredients: Zea mays (Corn) Starch; Oryza sativa (Rice) Starch; Silica; Fragrance (Parfum)*; Iris florentina (Orris) Root Extract; Salvia officinalis (Sage) Leaf Extract; Arnica montana Flower Extract; Rosmarinus officinalis (Rosemary) Leaf Extract; Calendula officinalis Flower Extract; Bellis perennis (Daisy) Flower Extract; Hamamelis virginiana (Witch Hazel) Extract; Prunella vulgaris (Self Heal) Flower Extract; Spilanthes acmella Flower Extract; Lauroyl Lysine; Glycerin; Aqua (Water); Alcohol; Cinnamyl Alcohol*; Citral*; Eugenol*; Geraniol*; Linalool*; Benzyl Benzoate*; Citronellol*; Limonene*.
* From Natural Essential Oil (Rose - Rosa damascena; Lavender - Lavandula angustifolia).
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 06:27   #4817
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziękuję za radę Obiecałam sobie trochę zaoszczędzić, szczególnie na kosmetykach Dla mnie to wciąż spora sumka, ale zawsze można się jakoś usprawiedliwić, choćby tą wydajnością (która pewnie i tak nie zapobiegnie kupnie nowych, podobnych rzeczy, ale ciii...). Zaczekam na jakieś -20% w Mario, chociaż punkty mi dobiją. Oby brązer też zaczekał...
Givenchy też kupiłam w ciemno. Obawiałam się bombki na twarzy, bo z opisu ten puder wydawał mi się raczej rozświetlaczem, ale nic podobnego. Ogólnie cała seria Dr White jest bardzo udana i można ją niedrogo upolować na eBayu.
Obawiam się, że może nie doczekać W moim Mario już nie ma, w jednej S. też... W drugiej S. jak byłam w piątek to ostał się jeden, ciekawe jak długo wytrzyma/ł...
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 06:34   #4818
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja jakieś 2-3 lata temu usunęłam swoje wszystkie trzy (nie mieściły mi się w szczęce). I matko! jak ja się cieszę, że mam to już za sobą.
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34505528]Dziekuje za pocieszenie . Wiekszosc opuchlizny zeszla i ryjek juz domykam. Mam nadzieje, ze do rana zapomne o tym.

Te moje osemki mnie wkurzaja. Dziasla bola co kilka miesiecy a osemek jak nie bylo tak nie ma. W sumie nie mam co teraz narzekac bo czuje sie lepiej, ostatnim razem prawie tydzien umieralam.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Zgadza się, 8 się leczy jeśli jest taka potrzeba, a nie wyrywa - każdy ząb jest cenny.
Mi moje nie mieściły się w paszczy i zaczynały krzywić inne ząbki, dlatego wyrwałam. Ale jesli ktoś nie musi to nie polecam. A jesli musi to koniecznie trzeba poszukać dobrego dentysty od ósemek - nie każdy potrafi je wyrywać.
Solciuchno - współczuję przejść i konsekwencji
w temacie osemkowym - ja kilka lat temu mialam wyrywane wszystkie 4, bo wlasnie tez nie miescily mi sie w za waskiej na nie szczece [nie wiem po co glupie rosly, nie widzialy, ze miejsca nie maja ], ale mialam milego dentyste calkiem, wiec nie wspominam tego traumatycznie. rwanie poszlo mu sprawnie calkiem wiadomo - gojenie to gorsza sprawa... jedno co moge powiedziec o moich osemkach, to ze latwo wyrosly, nie dosc, ze wczesnie, to jeszcze nie mialam przebojow jak wiele osob, ze rosna rosna i boli strasznie, tylko po prostu sobie wyrosly i tyle a jak juz wyrosly, to wyrwalam
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 06:45   #4819
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Kupowałam albo na Truskawie, albo na Feelunique... Ale chyba na tym pierwszym, bo coś mi świta różowy papier ozdobny Około roku temu, a puder mam z datą marzec 2013, więc przyzwoicie. Używam dzień w dzień i mam jeszcze ponad połowę.
Patrzę teraz na cenę na Feelu - po przeliczeniu wychodzi około 30zł taniej, niż na Truskawce.

Wklejam jeszcze warty uwagi skład, jak dobry krem

Ingredients: Zea mays (Corn) Starch; Oryza sativa (Rice) Starch; Silica; Fragrance (Parfum)*; Iris florentina (Orris) Root Extract; Salvia officinalis (Sage) Leaf Extract; Arnica montana Flower Extract; Rosmarinus officinalis (Rosemary) Leaf Extract; Calendula officinalis Flower Extract; Bellis perennis (Daisy) Flower Extract; Hamamelis virginiana (Witch Hazel) Extract; Prunella vulgaris (Self Heal) Flower Extract; Spilanthes acmella Flower Extract; Lauroyl Lysine; Glycerin; Aqua (Water); Alcohol; Cinnamyl Alcohol*; Citral*; Eugenol*; Geraniol*; Linalool*; Benzyl Benzoate*; Citronellol*; Limonene*.
* From Natural Essential Oil (Rose - Rosa damascena; Lavender - Lavandula angustifolia).
Brzmi ciekawie, zastanawiam się, czy sie nie skusić
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 08:16   #4820
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Zakochałam się w nowym makijażu promującego markę Lumene
Nie znam tej marki ale ceny są bardzo przystępne - czy któraś z Was miała do czynienia z tą firmą?

A może jakaś wizażanka - makijażystka wie, jakimi kosmetykami osiągnąć podobny efekt? No dla mnie jest rewelacyjny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lumene.jpg (18,8 KB, 74 załadowań)
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 09:58   #4821
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Kupowałam albo na Truskawie, albo na Feelunique... Ale chyba na tym pierwszym, bo coś mi świta różowy papier ozdobny Około roku temu, a puder mam z datą marzec 2013, więc przyzwoicie. Używam dzień w dzień i mam jeszcze ponad połowę.
Patrzę teraz na cenę na Feelu - po przeliczeniu wychodzi około 30zł taniej, niż na Truskawce.

Wklejam jeszcze warty uwagi skład, jak dobry krem

Ingredients: Zea mays (Corn) Starch; Oryza sativa (Rice) Starch; Silica; Fragrance (Parfum)*; Iris florentina (Orris) Root Extract; Salvia officinalis (Sage) Leaf Extract; Arnica montana Flower Extract; Rosmarinus officinalis (Rosemary) Leaf Extract; Calendula officinalis Flower Extract; Bellis perennis (Daisy) Flower Extract; Hamamelis virginiana (Witch Hazel) Extract; Prunella vulgaris (Self Heal) Flower Extract; Spilanthes acmella Flower Extract; Lauroyl Lysine; Glycerin; Aqua (Water); Alcohol; Cinnamyl Alcohol*; Citral*; Eugenol*; Geraniol*; Linalool*; Benzyl Benzoate*; Citronellol*; Limonene*.
* From Natural Essential Oil (Rose - Rosa damascena; Lavender - Lavandula angustifolia).
dziękuję zapisałam go sobie na liście, jak mi się skończy Kanebiak to skuszę się na ten właśnie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
w temacie osemkowym - ja kilka lat temu mialam wyrywane wszystkie 4, bo wlasnie tez nie miescily mi sie w za waskiej na nie szczece [nie wiem po co glupie rosly, nie widzialy, ze miejsca nie maja ], ale mialam milego dentyste calkiem, wiec nie wspominam tego traumatycznie. rwanie poszlo mu sprawnie calkiem wiadomo - gojenie to gorsza sprawa... jedno co moge powiedziec o moich osemkach, to ze latwo wyrosly, nie dosc, ze wczesnie, to jeszcze nie mialam przebojow jak wiele osob, ze rosna rosna i boli strasznie, tylko po prostu sobie wyrosly i tyle a jak juz wyrosly, to wyrwalam
najgorzej wspominam rekonwalescencję - czyli to gojenie

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
Zakochałam się w nowym makijażu promującego markę Lumene
Nie znam tej marki ale ceny są bardzo przystępne - czy któraś z Was miała do czynienia z tą firmą?

A może jakaś wizażanka - makijażystka wie, jakimi kosmetykami osiągnąć podobny efekt? No dla mnie jest rewelacyjny
faktycznie ładny , ja nic nie używałam Lumene

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2012-06-05 o 09:59
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 12:46   #4822
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Wisienką na torcie jest uszkodzony nerw, przez co nie mam czucia w połowie dolnej szczęki i przez połowę języka
Solcia, nie wiesz ze teraz się mówi "wiśniówką na torcie" ??
ja mam luzik, jako małolata miałam wyrwane 3 siódemki i ósemeczki sobie rosną jak ta lala i nic im nie jest
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 13:07   #4823
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Nie mogę się skupić na pisaniu pracy, którą mam "na już"

http://www.marionnaud.pl/pl/Promocja...smetyk-na-nowy

-50% na nowy kosmetyk
ciekawe, co wchodzi w tą promocję
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 13:12   #4824
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Nie mogę się skupić na pisaniu pracy, którą mam "na już"

http://www.marionnaud.pl/pl/Promocja...smetyk-na-nowy

-50% na nowy kosmetyk
ciekawe, co wchodzi w tą promocję

Chyba to co jest wymienione/pokazane na stronie
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 13:30   #4825
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Nie mogę się skupić na pisaniu pracy, którą mam "na już"

http://www.marionnaud.pl/pl/Promocja...smetyk-na-nowy

-50% na nowy kosmetyk
ciekawe, co wchodzi w tą promocję
O ludu, Diorki po 120 zl .

Ciekawe czy wszystkie odcienie.

edit: ech, chyba nie potrzebuje nowych Diorkow. Tyle ich mam. Promocja jednak super. W koncu cos godnego naszej uwagi.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-06-05 o 13:33
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 13:48   #4826
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Nie mogę się skupić na pisaniu pracy, którą mam "na już"

http://www.marionnaud.pl/pl/Promocja...smetyk-na-nowy

-50% na nowy kosmetyk
ciekawe, co wchodzi w tą promocję
Trzeba obadać tą prom


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34522679]O ludu, Diorki po 120 zl .

Ciekawe czy wszystkie odcienie.

edit: ech, chyba nie potrzebuje nowych Diorkow. Tyle ich mam. Promocja jednak super. W koncu cos godnego naszej uwagi.[/QUOTE]
Akurat te kolory Dior'owych cieni mnie pasują
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 13:56   #4827
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34522679]O ludu, Diorki po 120 zl .

Ciekawe czy wszystkie odcienie.

edit: ech, chyba nie potrzebuje nowych Diorkow. Tyle ich mam. Promocja jednak super. W koncu cos godnego naszej uwagi.[/QUOTE]
Też mi serducho szybciej zabiło, choć chyba powinnam zacząć zjadać cienie, bo nie mam szans zużycia takiej ilości. Tylko najistotniejsza kwestia - jakie kolory są objęte tą promocją.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Chyba to co jest wymienione/pokazane na stronie
Moim zdaniem to są jedynie przykłady

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Zadzwoniłam. Promocja obejmuje ponad 2 tys kosmetyków kolorowych. No nie...
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 13:59   #4828
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Akurat te kolory Dior'owych cieni mnie pasują
Przedstawione na zdjeciu Diorki pochodza z zimowej kolekcji 2009. Raczej nie do dostania.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Też mi serducho szybciej zabiło, choć chyba powinnam zacząć zjadać cienie, bo nie mam szans zużycia takiej ilości. Tylko najistotniejsza kwestia - jakie kolory są objęte tą promocją.
Ja mam kilkanascie kolorow Diorkow wiec mnie to nie rusza.

W sumie reszta produktow tez mi sie nie przyda: Virtuose sucks, blyszczykow nie lubie, rozswietlacz Guerlain poza opakowaniem mi nie potrzebny, kredki czarnej nie chce bo mam kilka lepszych. Moze ewentualnie Helene bym przygarnela. Oferta jednak niespotykana do tej pory. Mam nadzieje, ze ten typ promocji wejdzie na stale do ich oferty.

------------
Bede czekac na prasowane Meteorki matujace za polowe ceny . O, i na Miss Dior .

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam. Promocja obejmuje ponad 2 tys kosmetyków kolorowych. No nie...
Juz wszystko wiem . Dziekuje za info o promocji .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-06-05 o 14:09
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 14:01   #4829
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to są jedynie przykłady

Zadzwoniłam. Promocja obejmuje ponad 2 tys kosmetyków kolorowych. No nie...

świetnie
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 14:07   #4830
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Panie maja taka informacje, ze promocja od jutra a nie od wczoraj. Pani byla zszokowana, gdy jej powiedzialam, ze na stronie jest info, ze od 04.06.

Kazda perfumeria dostala liste produktow. Tych produktow jest ponad 40 stron. U mnie dopiero kolo weekendu bedzie wylozone wszystko :/.

Oferta obejmuje jakies limitowanki i stare (ciekawe jak bardzo) serie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.