Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-16, 12:48   #91
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Idealna fajna, ale za mało odżywcza dla mnie miałam i wersję do mieszanej i do suchej. Ładnie pachną przyjemnie się używa ale żeby jakieś spektakularne efekty po niej były to tak sobie
Na trądzik nie używałam akurat ale podobno ten Total Mat czy jakoś tak jest super na dzień.
Często chodziłam na szkolenia marek aptecznych, trochę tych różnych kosmetyków Przetestowałam
Chyba używałam czegoś innego, ale nie pamiętam było to kilkanaście lat temu

Po Idealii też się nie spodziewam rewelacji
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 12:51   #92
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

kremy vichy również nie dla mnie Aqualia to po jednym razie zrobiła mi kuku ... strasznych czerwonych podrażnień dostałam po tym kremie teraz używam YR dodajacy blasku czy jakoś tak, super, mega zadowolona jestem
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 12:59   #93
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

chyba sie przeliczylam- z zadna z Was sie niestety nie podziele, poniewaz... np spirial z svr w kremie skonczyl w maju swoja zywotnosc, lysalpha woda micelarna na koniec zeszlego roku a kremy typu hydracid c20 konczy w july czyli juz
no ale tak to jest jak ma sie cos na tradzik a nie uzywa bo nie potrzeba.. na szczescie wiekszosc porozdawalam wczesniej... no nic, znowu zwolni sie miejsce
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 12:59   #94
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
kremy vichy również nie dla mnie Aqualia to po jednym razie zrobiła mi kuku ... strasznych czerwonych podrażnień dostałam po tym kremie teraz używam YR dodajacy blasku czy jakoś tak, super, mega zadowolona jestem
Muszę wypróbować nie miałam jeszcze nic twarzowego z YR

Wczoraj użyłam pierwszy raz miniatury Algoritm (I.Eris) na noc i jestem pod wrażeniem nawilżenia - wspaniałe uczucie, jakbym się spryskała wodą termalną mam nadzieję, że się sprawdzi - wtedy dokupię sobie kremik na dzień
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 13:00   #95
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Wrzuciłam ten link kilka postów wyżej, ale to nie jest dostępne, jest napisane niedostępny i wycofany ze sprzedaży
no to chyba miałam szczęście, bo ten zestawik dodał mi się do koszyka... to chyba znak


edit
eee.... usunęli mi ją koszyczka
__________________
JEUNESSE dystrybutorka



Edytowane przez Chantell
Czas edycji: 2015-07-16 o 13:01
Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 13:08   #96
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
chyba sie przeliczylam- z zadna z Was sie niestety nie podziele, poniewaz... np spirial z svr w kremie skonczyl w maju swoja zywotnosc, lysalpha woda micelarna na koniec zeszlego roku a kremy typu hydracid c20 konczy w july czyli juz
no ale tak to jest jak ma sie cos na tradzik a nie uzywa bo nie potrzeba.. na szczescie wiekszosc porozdawalam wczesniej... no nic, znowu zwolni sie miejsce
Ups, też chyba muszę przejrzeć próbki ale u mnie nic się nie zmarnuje, te po terminie użyję do stóp to samo zrobię z próbką kremu Eris 60+, bo nie mam komu dać moja mamusia ma jeszcze 5 z przodu, więc nie będę jej dobijać
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 13:08   #97
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Muszę wypróbować nie miałam jeszcze nic twarzowego z YR

Wczoraj użyłam pierwszy raz miniatury Algoritm (I.Eris) na noc i jestem pod wrażeniem nawilżenia - wspaniałe uczucie, jakbym się spryskała wodą termalną mam nadzieję, że się sprawdzi - wtedy dokupię sobie kremik na dzień
wypróbuj koniecznie ja zaczęłam od miniatury 10 ml i po tym wiedziałam, że chce więcej jedyne co mi przeszkadza to zapach- intensywny i koliduje z moimi masłami/ mleczkami do ciała ale piękną cerę mam po tym kremie

z erisa miałam hydrogenic jakoś tak też bardzo fajny

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
no to chyba miałam szczęście, bo ten zestawik dodał mi się do koszyka... to chyba znak


edit
eee.... usunęli mi ją koszyczka

poluj na ten zestaw bo ja kiedyś miałam podobnie trzymałam w koszyku, wywaliło mi to i na stronie pokazało się że wyprzedane, a potem ta 1 sztuka wróciła na stan
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 13:11   #98
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
wypróbuj koniecznie ja zaczęłam od miniatury 10 ml i po tym wiedziałam, że chce więcej jedyne co mi przeszkadza to zapach- intensywny i koliduje z moimi masłami/ mleczkami do ciała ale piękną cerę mam po tym kremie

z erisa miałam hydrogenic jakoś tak też bardzo fajny




poluj na ten zestaw bo ja kiedyś miałam podobnie trzymałam w koszyku, wywaliło mi to i na stronie pokazało się że wyprzedane, a potem ta 1 sztuka wróciła na stan
chyba nic z tego, bo ten link już nawet nie kieruje do tego zestawu
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 13:13   #99
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Te kosmetyki Algoritm mają bardzo dobre opinie to już przepadłam , mam pomysła na 2 duże zamówienie tylko czekam na dobre prezenty
Zastanawiam się też, czy nie wziąć boxa z Collistarem ten peeling Starej Mydlarni jest trochę za suchy dla mnie może przeboleję smród Collistara, bo działanie ma najlepsze

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
wypróbuj koniecznie ja zaczęłam od miniatury 10 ml i po tym wiedziałam, że chce więcej jedyne co mi przeszkadza to zapach- intensywny i koliduje z moimi masłami/ mleczkami do ciała ale piękną cerę mam po tym kremie

z erisa miałam hydrogenic jakoś tak też bardzo fajny
Oj, nie lubię intensywnych zapachów w kremach mam po nich migreny - taka ze mnie księżniczka
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 13:13   #100
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
wypróbuj koniecznie ja zaczęłam od miniatury 10 ml i po tym wiedziałam, że chce więcej jedyne co mi przeszkadza to zapach- intensywny i koliduje z moimi masłami/ mleczkami do ciała ale piękną cerę mam po tym kremie

z erisa miałam hydrogenic jakoś tak też bardzo fajny




poluj na ten zestaw bo ja kiedyś miałam podobnie trzymałam w koszyku, wywaliło mi to i na stronie pokazało się że wyprzedane, a potem ta 1 sztuka wróciła na stan
daj prosze linka do tego kremu
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 13:34   #101
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
chyba nic z tego, bo ten link już nawet nie kieruje do tego zestawu
kurde, może jak wróci na stan to się pokaże ? albo ktoś wykupił

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Te kosmetyki Algoritm mają bardzo dobre opinie to już przepadłam , mam pomysła na 2 duże zamówienie tylko czekam na dobre prezenty
Zastanawiam się też, czy nie wziąć boxa z Collistarem ten peeling Starej Mydlarni jest trochę za suchy dla mnie może przeboleję smród Collistara, bo działanie ma najlepsze

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------



Oj, nie lubię intensywnych zapachów w kremach mam po nich migreny - taka ze mnie księżniczka


ja tu już polecałam wcześniej peeling z rossmanna Wellnes&Beauty - solny dla mnie świetny, super zdziera i pięknie nawilża skórę tą oliwką coś a'la Collistar ale z pięknym zapachem, teraz jest w promo za 8.99 jest naprawdę fajny i taniutki

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
daj prosze linka do tego kremu

http://www.yves-rocher.pl/krem_wygla...zczki_na_dzien

jest jeszcze na noc, ten na dzień jest dosyć bogaty jeżeli chodzi o konsystencję ale ja mam skórę w stronę suchej więc mi pasi bardzo
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 13:40   #102
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość


ja tu już polecałam wcześniej peeling z rossmanna Wellnes&Beauty - solny dla mnie świetny, super zdziera i pięknie nawilża skórę tą oliwką coś a'la Collistar ale z pięknym zapachem, teraz jest w promo za 8.99 jest naprawdę fajny i taniutki
Dzięki wypróbuję tego zdzieraka
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 13:40   #103
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
kurde, może jak wróci na stan to się pokaże ? albo ktoś wykupił





ja tu już polecałam wcześniej peeling z rossmanna Wellnes&Beauty - solny dla mnie świetny, super zdziera i pięknie nawilża skórę tą oliwką coś a'la Collistar ale z pięknym zapachem, teraz jest w promo za 8.99 jest naprawdę fajny i taniutki




http://www.yves-rocher.pl/krem_wygla...zczki_na_dzien

jest jeszcze na noc, ten na dzień jest dosyć bogaty jeżeli chodzi o konsystencję ale ja mam skórę w stronę suchej więc mi pasi bardzo
Dziękuję
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 13:47   #104
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

a któraś z was może robi kosmetyki?
tak się czaję żeby kupić składniki na e-naturalnie i zrobić sobie samej wypasiony ujędrniający krem/balsam do ciała (zwłaszcza na uda, tyłek, brzuch), tylko nie wiem co najlepiej dać jako 'bazę'? nie chcę niczego sztucznego w środku... hm..
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 13:50   #105
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

W D. dorzucili trochę kolorów szminek TF no i zachciało mi się Justina albo Pablo
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 14:01   #106
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
W D. dorzucili trochę kolorów szminek TF no i zachciało mi się Justina albo Pablo
kolejnego chłopa Ci się zachciało
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 14:05   #107
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
kolejnego chłopa Ci się zachciało
no tak
Dziś maluję się Orlando i jest chcę ich więcej
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 15:21   #108
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

cześć Dziewczyny

i ja witam się w nowym wątku. Tak sobie myślę czy za bon z D. nie wziąć sobie szczotki do włosów Tangle Teezer.

Może któraś ją używa? Poradźcie czy warto ją mieć? Ta wygląda ładniusio: https://www.douglas.pl/douglas/W%25C...000076024.html

Edytowane przez Lidia1984
Czas edycji: 2015-07-16 o 15:24
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 15:26   #109
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Mi się własnie na swatchach Flynn spodobał, ale albo nie było go online albo już jest wykupiony kupowałaś online czy stacjonarnie? Aaaa i jeszcze jedno pytanie, kupowałaś na raz więcej sztuk tzn np 3? W necie znalazłam info ze jakieś etui wtedy dodają, wiesz coś o tym?

Co do wysokości "półki" to nie jest tak, że ja gardzę dobrymi tańszymi szminkami do tej pory moją ulubioną czerwoną szminką jest jedna z Miss Sporty za którą dałam szalowe 9zł mam nawet jedną w zapasie Ale teraz już zamiast kupić sobie fyfnaście Rimmeli, które są ok wolę kupić jednego TF który jest jak dla mnie wspaniałej jakości i jest jednocześnie właśnie takim, jak to Poziomka napisala, poprawiaczem humoru i życioumilaczem

A co do Chanela to mi wlaśnie ta seria nie przypadła do gustu, tzn mam jeden kolor tlyko i mi isę nieładnie zbiera w linię na złączeniu ust, fatalnie to wygląda
Wszystkie Tomki kupowałam w internetowym Douglasie, dzieląc zamówienia tak, że w każdym miałam po 2 sztuki (żeby mieć więcej próbasów i gratisów ). Takie zestawy po kilka sztuk z etui widziałam tylko na zagranicznych blogach i z tego, co wiem, to w PL takiej oferty nie było (przynajmniej nie w Douglasie).
Co do Flynn to trzeba zaglądać - co jakiś czas pojawiają się odcienie, których już nie było na stronie.

Ja ze średniej półki bardzo lubię serię Bourjois Rouge Velvet, złaszcza nr 02.

Szminki Chanel faktycznie są dość nierówne, jeśli chodzi o jakość, w zależności od odcienia. Podobnie jest zresztą z MAC. Generalnie jednak te, które mam, kocham, serię Chanel Rouge Allure również za opakowanie i ten przyjemny "klik" przy otwieraniu .

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Witajcie w nowym wątku

OlaM jak ja Cię rozumiem z tymi pomadkami. Masz parę kolorów, które uwielbiam.
Nie lubię mocno podkreślać ust, więc sama używam zasadniczo kilku. Część kolekcji poszło do siostry i bratowej. Reszta pomadek jest do malowania innych osób. Lubię świeże kosmetyki, dlatego wiele pomadek trzymam w lodówce. Staram się mieć ruch w zapasach i właściwie wszystkie pomadki, które obecnie mam są z tego i zeszłego roku., co uważam za pewne osiągnięcie.



Dla mnie Miss Sporty w ogóle nie nadaje się do używania. Rimmel jest OK, zwłaszcza najnowsza seria Color Rush. Z tańszych lubię też Golden Rose Vision i Velvet Mat, a jak już wspominałam, mam bardzo blisko salon, więc łapię na promocjach za grosze. Bourjois matowe są niezłe. Najtańsze maty dobrej jakości. Inglot tez miewa fajne. Dla mnie bardzo istotny jest smak pomadki, bardzo często wyczuwam gorycz. Z tego względu wolę mniej trwały, a smaczny, a zarazem bardzo tani błyszczyk Eveline Lovers.
Szminki pokochałam jakiś czas temu, a zbiory rozsrastają mi się dlatego, że mam zmienne fazy jeśli chodzi o kolorystykę . Kiedyś nosiłam tylko jasne i blade odcienie, potem przyszedł czas na intensywne róże, fuksje i fiolety, ostatnio trwa ciągła faza na wszelkie odcienie czerwieni .
Mnóstwo szminek i tak już porozdawałam, ale co z tego, kiedy w miejsce jednej wydanej komuś sztuki nabywam dwie kolejne .
W sumie chciałabym mieć tak, jak Ty, że mogłabym używać na kimś - szybciej by się cholery zużywały .

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Kiedyś przez wiele lat używałam przeróżnych kremów Vichy, ale nie byłam z nich zadowolona szczególnie te na niedoskonałości zrobiły mi masakrę na twarzy mam w zapasie kilka miniatur Idealii, ale boję się użyć
Vichy zasadniczo nie lubię, ale używam namiętnie kulki pod pachy (tej z zielonkawą nakrętką) oraz żelu do mycia twarzy z serii Normaderm - bardzo dobrze zmywa makijaż.

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny

i ja witam się w nowym wątku. Tak sobie myślę czy za bon z D. nie wziąć sobie szczotki do włosów Tangle Teezer.

Może któraś ją używa? Poradźcie czy warto ją mieć? Ta wygląda ładniusio: https://www.douglas.pl/douglas/W%25C...000076024.html
Tutaj zdania pewnie będą podzielone - ja mam w sumie 3 różne (kompaktową wersję, zwykłą i taką nową, z rączką - do modelowania), ale żadnej za bardzo nie lubię
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 15:32   #110
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny

i ja witam się w nowym wątku. Tak sobie myślę czy za bon z D. nie wziąć sobie szczotki do włosów Tangle Teezer.

Może któraś ją używa? Poradźcie czy warto ją mieć? Ta wygląda ładniusio: https://www.douglas.pl/douglas/W%25C...000076024.html
Ja mam wersję 'salon' i jestem bardzo zadowolona włosy długie, proste, raczej cienkie
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 15:41   #111
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
a któraś z was może robi kosmetyki?
tak się czaję żeby kupić składniki na e-naturalnie i zrobić sobie samej wypasiony ujędrniający krem/balsam do ciała (zwłaszcza na uda, tyłek, brzuch), tylko nie wiem co najlepiej dać jako 'bazę'? nie chcę niczego sztucznego w środku... hm..
Ja się kieydś bawiłam, niestety niezbyt długo i musiałam przerwać. Teraz czekam aż wyremontujemy łazienkę gdzie będę miała miejsce/blat to miksowania kosmetyków
Ja bym dała masło, jakie to już absolutnie zależy od twoich preferencji + wodę, żeby był lżejszy + emulgator oczywiście (są naturalne emulgatory). Do fazy olejowej będziesz mogła dodać olejki eteryczne wspomagające ujędrnianie (chyba sa takie ), do fazy wodnej jakiś ekstrakt fajny. Połączyć wszystko z emulgatorem i gotowe


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wszystkie Tomki kupowałam w internetowym Douglasie, dzieląc zamówienia tak, że w każdym miałam po 2 sztuki (żeby mieć więcej próbasów i gratisów ). Takie zestawy po kilka sztuk z etui widziałam tylko na zagranicznych blogach i z tego, co wiem, to w PL takiej oferty nie było (przynajmniej nie w Douglasie).
Co do Flynn to trzeba zaglądać - co jakiś czas pojawiają się odcienie, których już nie było na stronie.

Ja ze średniej półki bardzo lubię serię Bourjois Rouge Velvet, złaszcza nr 02.

Szminki Chanel faktycznie są dość nierówne, jeśli chodzi o jakość, w zależności od odcienia. Podobnie jest zresztą z MAC. Generalnie jednak te, które mam, kocham, serię Chanel Rouge Allure również za opakowanie i ten przyjemny "klik" przy otwieraniu .


Szminki pokochałam jakiś czas temu, a zbiory rozsrastają mi się dlatego, że mam zmienne fazy jeśli chodzi o kolorystykę . Kiedyś nosiłam tylko jasne i blade odcienie, potem przyszedł czas na intensywne róże, fuksje i fiolety, ostatnio trwa ciągła faza na wszelkie odcienie czerwieni .
Mnóstwo szminek i tak już porozdawałam, ale co z tego, kiedy w miejsce jednej wydanej komuś sztuki nabywam dwie kolejne .
W sumie chciałabym mieć tak, jak Ty, że mogłabym używać na kimś - szybciej by się cholery zużywały .
Bourjois Rouge Velvet też lubię mam 04, bardzo dobry dla mnie kolor A jakie kolorki masz z Rouge Allure? Może kiedyś jeszcze dam im szanse

Ja jak zużyję szminkę to jest święto lasu chwalę się mężowi, a on już nauczony po kilku failach wie, że mam mi gratulować i cieszyć się ze mną

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny

i ja witam się w nowym wątku. Tak sobie myślę czy za bon z D. nie wziąć sobie szczotki do włosów Tangle Teezer.

Może któraś ją używa? Poradźcie czy warto ją mieć? Ta wygląda ładniusio: https://www.douglas.pl/douglas/W%25C...000076024.html


Tangle Teezer mam i lubię mam wersję klasyczną, noszę ją normalnie w torbie już chyba z 2 lata i nic się z nią nie dzieje poza standardowym lekkim porysowaniem ząbki się nie niszczą, nie wyginają
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2015-07-16 o 15:48
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 16:55   #112
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Chyba używałam czegoś innego, ale nie pamiętam było to kilkanaście lat temu

Po Idealii też się nie spodziewam rewelacji
Ja używałam kilkanaście lat temu chyba Normaderm , taki zielony i po pierwszym wykończonym kremie byłam bardzo zadowolona, kupiłam drugą i to co zrobił na mojej twarzy to nawet apokalipsa nie była, od tego już nigdy więcej nie kupiłam tego.

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
no to chyba miałam szczęście, bo ten zestawik dodał mi się do koszyka... to chyba znak


edit
eee.... usunęli mi ją koszyczka
No właśnie tak jak mi

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ups, też chyba muszę przejrzeć próbki ale u mnie nic się nie zmarnuje, te po terminie użyję do stóp to samo zrobię z próbką kremu Eris 60+, bo nie mam komu dać moja mamusia ma jeszcze 5 z przodu, więc nie będę jej dobijać
Też tak robię, jak mi coś nie odpowiada, alboo nie dla mnie, albo krucho z terminem to stópki tym smaruję

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Oj, nie lubię intensywnych zapachów w kremach mam po nich migreny - taka ze mnie księżniczka
Też tak mam Balsamy, kremy muszą pachnieć ale delikatnie

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
no tak
Dziś maluję się Orlando i jest chcę ich więcej
Hi hi hi też mi się po ostatnim TF zachciało więcej, tym bardziej, że one takie fajne malusie

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość

Ja jak zużyję szminkę to jest święto lasu chwalę się mężowi, a on już nauczony po kilku failach wie, że mam mi gratulować i cieszyć się ze mną


---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
W D. dorzucili trochę kolorów szminek TF no i zachciało mi się Justina albo Pablo
Też właśnie patrzyłam na słocze i urzekł mnie Justin, Pablo, Cooper, Jack ( ale tych 2 ostatnich nie ma w D ). Coś mało tych TF, chyba było ich więcej, czy mi się tylko wydaje?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 17:18   #113
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Jestem i ja
umman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 17:33   #114
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
a któraś z was może robi kosmetyki?
tak się czaję żeby kupić składniki na e-naturalnie i zrobić sobie samej wypasiony ujędrniający krem/balsam do ciała (zwłaszcza na uda, tyłek, brzuch), tylko nie wiem co najlepiej dać jako 'bazę'? nie chcę niczego sztucznego w środku... hm..
Ja czasem robię. W zależności od rodzaju tłuszczu i oleju dobierasz inne składniki. Półfabrykaty kupuję na mazidla.pl ecospa lub biochemiaurody.
Zasadniczo masło do ciała ma prostą recepturę:
Tylko 3 składniki:
1 szklanka organicznego oleju kokosowego
1 szklanka organicznego masła kakaowego
1 olejek zapachowy

No chyba że chcesz coś rozgrzewającego na rozstępy, to już trudniej.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-07-16 o 17:36
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 17:34   #115
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

a do mnie dzis przyszedl ten nowy podklad-balsam od givenchy fajny
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 17:50   #116
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a do mnie dzis przyszedl ten nowy podklad-balsam od givenchy fajny
I jak, i jak?? Jakie ma krycie? Opowiadaj
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 18:05   #117
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
I jak, i jak?? Jakie ma krycie? Opowiadaj
mowa oczywiście o tym http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...alsam/P2230020

Po nalozeniu na twarz efekt jest delikatny, na początku jakby lekko przypudrowany, wg mnie krycie jest średnie- wiekszych zmian nie zakryje, ale pieknie wyrownuje drobne, niezbyt ciemne przebarwienia, piegi, no naprawde fajnie, średnio kryje- a coś takiego lubię. Nie odstaja zadne suche skorki, ladnie stapia sie z cera, po kilku godzinach jest taki efekt glow, ale tylko na czole (może dlatego, że wcześniej nałozyłam ten balsam neovadiol, a do tego jest dziś ciepło), ale mi jak najbardziej pasuje, bo moja sucha skora na twarzy dziwnie wyglada w pelnym macie- na chora i zmeczona, a poza tym matujące podkłady podkreślają mi pory i zmarszczki, ściagają skórę (ostatni test el dw).
Mam odcien 04 idealny na teraz, zima zdecydowanie za ciemny. Od razu po nalozeniu kolor idealny, w ciagu 2-3minut wydawalo mi sie ze oksyduje, jednak po 10minutach idealnie stapia sie z cera pod wzgledem koloru- wraca odcien ten co na poczatku W ciagu dnia nie zmienia koloru no i po kilku h nie uwidacznia zadnych porow, czy zalaman skory, nigdzie sie nie zbiera i pachnie jak ten puder http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...yzmie/P1810005
ja jestem na tak, cera wygląda naturalnie, jakby nic na niej nie było
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 18:11   #118
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Jesli data produkcji jest 08.2012 na eyelinerze smashboxa, to jest ok?
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 18:16   #119
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
mowa oczywiście o tym http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...alsam/P2230020

Po nalozeniu na twarz efekt jest delikatny, na początku jakby lekko przypudrowany, wg mnie krycie jest średnie- wiekszych zmian nie zakryje, ale pieknie wyrownuje drobne, niezbyt ciemne przebarwienia, piegi, no naprawde fajnie, średnio kryje- a coś takiego lubię. Nie odstaja zadne suche skorki, ladnie stapia sie z cera, po kilku godzinach jest taki efekt glow, ale tylko na czole (może dlatego, że wcześniej nałozyłam ten balsam neovadiol, a do tego jest dziś ciepło), ale mi jak najbardziej pasuje, bo moja sucha skora na twarzy dziwnie wyglada w pelnym macie- na chora i zmeczona, a poza tym matujące podkłady podkreślają mi pory i zmarszczki, ściagają skórę (ostatni test el dw).
Mam odcien 04 idealny na teraz, zima zdecydowanie za ciemny. Od razu po nalozeniu kolor idealny, w ciagu 2-3minut wydawalo mi sie ze oksyduje, jednak po 10minutach idealnie stapia sie z cera pod wzgledem koloru- wraca odcien ten co na poczatku W ciagu dnia nie zmienia koloru no i po kilku h nie uwidacznia zadnych porow, czy zalaman skory, nigdzie sie nie zbiera i pachnie jak ten puder http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...yzmie/P1810005
ja jestem na tak, cera wygląda naturalnie, jakby nic na niej nie było
Czaiłam się na niego, teraz czuję się zachęcona A jak z porami, bo ja mam dość sporo rozszerzonych, podkreśla je czy pokryje? Chyba przejdę się po próbkę do S.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 18:16   #120
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Trzeba teoretycznie zużyć do końca września, ale jak się z nim nic nie dzieje i nie kruszy się tzn. że jest OK.

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
moja sucha skora na twarzy dziwnie wyglada w pelnym macie- na chora i zmeczona, a poza tym matujące podkłady podkreślają mi pory i zmarszczki, ściagają skórę (ostatni test el dw).
Z jednej strony matowe podkłady podkreślają pory i twarz robi się pergaminowa, z drugiej strony rozświetlające podkłady podkreślają zmarszczki i worki pod oczami.

Mam duży problem z ukrywaniem rozszerzonych porów i zmarszczek u klientek. Zwykle daję wypełniacze silikonowe, ale wiadomo, że to tylko na większe wyjścia. Na co dzień nie da rady tego używać. Masz jakiś sposób na rozszerzone pory na nosie?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-07-16 o 18:28
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-29 08:21:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.