trwałe usunięcie zarostu z twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-11, 21:12   #1
Seba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1

trwałe usunięcie zarostu z twarzy


Witam Panie Doktorze!

Jestem 18-latkiem i od trzech lat rośnie mi na twarzy zarost. Problem w tym, że strasznie nie podoba mi się perspektywa codziennego golenia się, głównie z powodu szortkości w dotyku skóry twarzy. Chciałbym mieć gładką twarz bez zarostu, tylko jak tego dokonać? Od dłuższego czasu usuwam włoski na twarzy pensetą, jednak ma to wiele negatywnych skutków w postaci wrastających w skórę włosków (zwłaszcza na brodzie). Wiele odrastających włosów nim wyjdzie na zewnątrz powoduje powstawanie mniejszych lub wiekszych wyprysków, co wygląda nader nieestetycznie.

W związku z tym po wielomiesięcznym namyśle, zdecydowałem się na trwałe usunięcie zarostu z twarzy. Przeczytałem o metodach laserowych i elektrolitycznych i mam w związku z tym pewne pytania. Jak skuteczne są owe metody? (Dodam, że mam bardzo jasną cerę i ciemne włosy, bo to też ma podobno znaczenie). Poza tym, czy są jakieś przeciwskazania dot. tego typu zabiegów? Czy mogą po nich wystąpić jakieś negatywne skutki? Jak duże i poważne jest ryzyko poparzenia podczas takiego zabiegu?
Seba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-25, 09:42   #2
Dziwna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 21
Re: trwałe usunięcie zarostu z twarzy

Jak masz ciemne włoski to bardzo dobrze..
1 zabieg kosztuje ok.300zł, ale musisz je powtarzaćco jakiś czas..
Niestety podobnie nie wszystkie lasery sa skuteczne, więc będziesz musiał skonsultowac z osoba która by go przeprowadzała - jaki dla Ciebie bedzie najodpowiedniejszy.

Skutki uboczne najcżęściej występuja w postaci:zaczerwienienia, czasem małych kroste..
Ryzaka poparzenia jako takiego nie ma, raczej nie występuje.
Dziwna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.