Hej!Poradźcie mi kochaniutke jakąd dobrą serię kosmetyków do cery tłysutej(trądzikowej) z lepszych marek...Proszę o szybką radę. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-21, 17:15   #1
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365

Hej!Poradźcie mi kochaniutke jakąd dobrą serię kosmetyków do cery tłysutej(trądzikowej) z lepszych marek...Proszę o szybką radę.


Szukam kosmetyków do oczyszcania, tonizacji i pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej ze skłonnością do trądziku, która nie wysuszy mi cery i pomoże w zwalczaniu niedoskonałości. Która seria wg was spełnia tą funkcję? Chodzi mi o marki z wyższych półcek? Czy znacie coś napradę gonego polecenia? A może jakiś produkty apteczne? Tylko prosze o prędką odpowiedź, bo jutro się wybieram na ostateczne zakupy.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-21, 17:34   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Hej!Poradźcie mi kochaniutke jakąd dobrą serię kosmetyków do cery tłysutej(trądzikowej) z lepszych marek...Proszę o szybką radę.

Koniecznie musi być wyższa półka - wiesz ,że "nie wszystko złoto co się świeci" - sprawdzona przeze mnie i skuteczna seria (ale nie wyższa półka) to Acne Immuno Care Norel (dostępna tylko w gabinetach kosmetycznych), a jeśli mają to być droższe kosmetyki to może Anesi - Dermo Controle - też tylko w gabinetach.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-21, 17:43   #3
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Re: Hej!Poradźcie mi kochaniutke jakąd dobrą serię kosmetyków do cery tłysutej(trądzikowej) z lepszych marek...Proszę o szybką radę.

A coś z produktów, które moge dostac w drogerii?
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-21, 18:46   #4
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Re: Hej!Poradźcie mi kochaniutke jakąd dobrą serię kosmetyków do cery tłysutej(trądzikowej) z lepszych marek...Proszę o szybką radę.

A co sądzicie o serii Pureness Shiseido do cer tłustych/mieszanych ze skłonnością do trądziku?Chcę zakupić głęboko oczyszczającą piankę do twarzy z granulkami, tonik balansujący i matujące- nawilżający żel-krem.Sądzicie,że warto je kupić?
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-23, 10:06   #5
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 639
Re: Hej!Poradźcie mi kochaniutke jakąd dobrą serię kosmetyków do cery tłysutej(trądzikowej) z lepszych marek...Proszę o szybką radę.

Ja polecam serie Iwostinu,a bardzo odradzam Vichy.Vichy okorpnie wysuszylo mi skore, natomiast Ivostin jak dla mnie był ok Kazda z nas reaguje jednak inaczej wiec powinnas poszperac w KWC
pozdrawiam
Aga
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.