AVON czy ORIFLAME.......?????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-26, 14:08   #1
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489

Co lepsze: AVON czy ORIFLAME?


Jestem ciekawa, której firmy kosmetyki są dla Was lepsze? Chodzi mi nie tylko o makijaż, lakiery do paznokci itd, ale głównie o kosmetkyi pielęgnacyjne : żele pod prysznic, szampony, odżywki, balsamy, maseczki, peelingi. No i chodzi mi także o wybór i ceny.
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-26, 20:14   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Co lepsze: AVON czy ORIFLAME?

Juz kiedys byl podobyn temat i chyba padlo na Oriflame. Ale ja powiem tak niby Oriflame ma lwpsze oceny na KWC niz Avon , al ei ta druga firma ma pare kosmetykow ktore lubie i lubie wracac do nich. Oriflame ma tez kosmetyki , ktorych juz nigdy nie kupie i tu nie ma zneczenia cena. Moga byc bardzo przecenione ale ja ich nie chce. Mam na mysli szampony do wlosow z tej serii naturalnej. Mialam kiedys szampon bodajrze z melona i nic moich wlosow nie poprawil musialam mys co dwa dni i to samo ma sie do szamponow Avonu, tych naturalnych ziolowych. Milam ten zachwalany 2w1 , mialam dla blondynek. Jesli nie ma sie problemow z nadmioernie przetluszczajacymi to pewnie wiele osob powie: one sa super, ale dla mnie to one zwykle sa. Jak chce szampon ktory nie ograniczy przetluszczania to ide do sklepu i kupuje pierwszy lepszy z polki i mam tez sam efekt, zero poprawy. Myxsle ze kazydy znajdzie cos dla siebie dobrego i cos czego wiecej nie kupi. Z mojego doswiadczenia moze i Oriflame jest drozsze ale ma lepsze kosmetyki do makijazu, Jesli chodzi o pielegnacje to wiecej wyprobowalam kosmetykow z Avonu(bardziej przystepna cena kremow). Ale tak naprawde to ja stawiam tak:
1) makijaz to faworytem u mnie jest Oriflame
2) pielegnacja typu kapiel, balsam to wyprobowane mam Avon chodzby ze wzgledu na przystepniejsza cene. Wole za plyn pod prysznic dac 10 zl niz 30 zl.
3) Oriflame nie ma takiej duzej oferty w wyborze , a szkoda
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-26, 21:55   #3
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: Co lepsze: AVON czy ORIFLAME?

Miałam już dużo kosmetyków z Avonu, bo jest tańszy. Ostatnio każdy kosmetyk jaki kupię z tej firmy nie odpowiada mi.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-27, 15:48   #4
monyaa
Rozeznanie
 
Avatar monyaa
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 581
Re: Co lepsze: AVON czy ORIFLAME?

Ani jeden, ani drugi, ja wolę łażenie po sklepach, niż katalogi. Poza tym wybór u nich marny.
monyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-27, 18:45   #5
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: Co lepsze: AVON czy ORIFLAME?

moni napisał(a):
> Juz kiedys byl podobyn temat i chyba padlo na Oriflame.

A można prosić namiary do tamtego tematu, bo nie mogę go znaleźć, a chętnie bym poczytała?
Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-28, 13:23   #6
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: Co lepsze: AVON czy ORIFLAME?

Kiedyś nałogowo kupywałam w Oriflame i muszę stwierdzić, że niektóre produkty są super a inne do bani, których nawet nie wziełabym za darmo. Z Avonu miałam kilka produktów, ale praktycznie wszystkie mir zraiły, Ale cena jest inna,
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 14:03   #7
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Question AVON czy ORIFLAME.......??????

Dziewczyny!
Mam mozliwosc bycia konsultantka obu tych firm.
Czy mozecie mi wytlumaczyc, na czym ta praca polega tak dokladnie, czy jest oplacalna, jak sie rozliczac, czy sa jakies limity??

Moze ktoras z Was jest konsultantka i wie cos na ten temat. Co dostaje na "wpisowe" tzn starter ?? Jak to wyglada?

Czy musze prowadzic dzialalnosc gospodarcza?
Co, jesli nie zbiore limitu przez miesiac?? Czy cos sie placi za 'wpisowe' i starter?? prosze, odpiszcie, bo jestem zielona!
O 16.30 mam spotkanie, i boje sie, zeby mi cos babka nie nawciskala...


pomozcie
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-10, 17:25   #8
Milka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 151
GG do Milka_86
Dot.: Avon kontra Oriflame

up
Milka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 17:50   #9
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: Avon kontra Oriflame

ja troszeczke się tym interesuje ale niedużo...tyle co wiem to ci powiem...avonie niebędziesz za dobrze zarabiac jesli paczke zamówisz do 100 zł powyżej troche zarobisz więc odradzam avon...a oriflame nawet dobre ma warunki ale przejrzyj katalog czy dużo cię w nim rzeczy interesuje jeśli nie to mało bedzie klijentek bo też może ich nic nieinteresowac...a wyszła jakaś nowa firma coś w tych stylach tylko niepamiętam jaka...przepraszam za błedy które popełniłam ale jestem dyslektyczką
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 19:34   #10
Edycia15
Raczkowanie
 
Avatar Edycia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 263
GG do Edycia15
Smile Dot.: Avon kontra Oriflame

Ja jestem konsultantka AVONU. nie ma żadnego wpisowego ( kiedys było). Musisz zebrac zamówienie powyżej 150 zł na jeden katalog i na jedno zamówienie. Wtedy nie płacisz za przesyłke a paczkę dostarczają ci pod dom. Do 200 zł masz 15% od sprzedaży od 200 do 499 masz 20% , aod 500 masz 25% itd. Dostajesz na starcie katalogi za darmo, druczki do wypisywania rachunków i formularze zamówień oraz gazetki. Potem katalogi kupujesz sama. Zawsze coś mozna zarobić może to nie kokosy ale przyjemne z pożytecznym połączone.
Edycia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 21:12   #11
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Dot.: Avon kontra Oriflame

dzieki dziewczyny juz jestem konsultantka oriflame - wydawalo mi sie, ze warunki sa korzystniejsze. nie ma zadnych limitow - chce, to zamawiam, nie chce, to nie. Zobaczymy jak bedzie. buzka
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-10, 21:38   #12
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Avon kontra Oriflame

Cytat:
Napisane przez Julcik
juz jestem konsultantka oriflame - wydawalo mi sie, ze warunki sa korzystniejsze. nie ma zadnych limitow - chce, to zamawiam, nie chce, to nie.
warunki są porównywalne - w Avonie też zamawiasz, kiedy chcesz. z tą różnicą, że w Avonie dziewczyny od razu mówią Ci, że jeśli zamówienie będzie mniejsze niż 150 zł, to zapłacisz 10 zł kosztów przesyłki. zaś w Oriflame o kosztach przesyłki raczej się milczy - a prawda jest taka, że jeśli Twoje zamówienie jest mniejsze niż 200 PP (czyli ok. 400 zł), to za paczkę do domu też zapłacisz 10 zł (powyżej 200 PP gratis). a jeśli zamówienie jest mniejsze niż 100 PP (czyli ok. 200 zł), to płacisz dodatkowo 4 zł, czyli razem 14 zł. podsumowując, 150 zł w Avonie jest niższym progiem i opłata niższa (10 zł). w Ori można też zamówić paczkę na biuro, wtedy trzeba zamówić jakiś kosmetyk z listy (z reguły po niższych cenach), żeby nie płacić za przesyłkę.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 22:03   #13
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Avon kontra Oriflame

Ja jestem konsultantką w obu firmach i muszę przyznać, że warunki są podobne. W Avonie płacisz 10 zł za przesyłkę do 150 zł, w Oriflame jeżeli masz zamówienie poniżej 100 PP - 14 zł, 100-200 PP - 10 zł, powyżej 200 dopiero jest za darmo... A to jest ok. 500 zł w cenach katalogowych. Konsultantki Ori często zapisując nowe osoby nie mówią im wprost o kosztach przesyłki - niby możesz zamawiać wszystko i zawsze masz opust. A to tak do końca nie jest. Ja zamawiam w Poznaniu w filii i tam nie płaci się tych 10 zł, jedynie 4 zł jeśli masz zamówienie poniżej 100 PP.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 06:31   #14
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Avon czy Orliflame?

Tak jak w tytule

Miłośniczki AVONU dlaczego I ZA CO uwielbiacie właśnie AVON

Miłośniczki ORIFLAME dlaczego I ZA CO uwielbiacie ORIFLAME

__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 06:49   #15
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Avon czy Orliflame?

hej!

jestem konsultantką AVON już 3 lata i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona z ich kosmetuków. Ludzie też je sobie bardzo chwalą.
A co do ORIFLAME to kiedyś skusiłam się na kilka żeczy i niestety każdej mam coś do zażucenia.
A poża tym jak się tak przyglądałam to w AVON taniej jest...
Pozdrowionka
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 06:58   #16
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Avon czy Orliflame?

Są wady i zalety tu i tu (ja mogę poinformować Cię jedynie o tych z Oriflame, bo na Avonie sie mniej znam). Jeśli chcesz zostać konsultantką, to najlepiej przemyśl, której firmy jest wokół ciebie mniej i na tą się zdecyduj, żeby nie konkurować z koleżankami.

Ale wątek jest kontrowersyjny. Założe się, że jak przyjdę ze szkoły, to już tu będzie jakaś kłótnia
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 07:13   #17
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Cool Dot.: Avon czy Orliflame?

Cytat:
Napisane przez eklerka
Są wady i zalety tu i tu (ja mogę poinformować Cię jedynie o tych z Oriflame, bo na Avonie sie mniej znam). Jeśli chcesz zostać konsultantką, to najlepiej przemyśl, której firmy jest wokół ciebie mniej i na tą się zdecyduj, żeby nie konkurować z koleżankami.

Ale wątek jest kontrowersyjny. Założe się, że jak przyjdę ze szkoły, to już tu będzie jakaś kłótnia
NIE KONSULTANTKĄ nie chce być- ot po prostu ciekawość
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 07:45   #18
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Avon czy Orliflame?

Myślę, że różni się to tylko szczegółami. W obu firmach chodzi o to samo. Dajesz katalogi i pozwalasz znajomym robić zakupy bez wychodzenia z domu, (a kosmetyków używa każdy). Pokazujesz próbki. Dostarczasz kosmetyki do szkoły, pracy. Pytasz, czy wszystko się podoba, bo jeśli ktoś chce coś zwrócić firma oddaje Ci kasę i nic na tym nie tracisz. Oczywiście nikt nie jest głupi i nie robi tego za frajer. Zarabiasz na tym pieniążki i dostajesz różne gratisy i promocje typu ostatnio np. błyszczyk za 1,22zł.

Bardziej dochodowe jest tworzenie grupy, to znaczy zapisywanie ludzi, opiekowanie się nimi, pomaganie i sprawianie, żeby jak najwięcej zarobili. Słyszałam, że w Avonie też działa to podobnie.

To tyle. Dla kogoś, kto nie chce się zapisać inne szczególy nie będą ciekawe.
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 07:46   #19
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: Avon czy Orliflame?

ja jestem konsultantka oriflamu, ale bierna z avonu tez niekiedy cos zamawiam.ogolnie moge stwierdzic, ze w avonie jest chyba wiekszy wybor. wiecej nowosci. ale ostatniuo jest tak duzy wybor kosmetykow w sklepach, ze wole isc do sklepu. oni maja dosc drogie kosmetyki. choc wczoraj dostalam zamowiony krem z oriflmu waniliowo cynamonowy i jest wysmienity...a jak pachnie..
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-18, 07:56   #20
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Avon czy Orliflame?

było już sporo wątków na ten temat. Polecam koszystanie z wyszukiwarki

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=avon+czy
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...highlight=avon
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...highlight=avon
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 20:58   #21
Kraczitka
Raczkowanie
 
Avatar Kraczitka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 438
Dot.: Avon kontra Oriflame

Cytat:
Napisane przez Julcik
Dziewczyny!
Mam mozliwosc bycia konsultantka obu tych firm.
Czy mozecie mi wytlumaczyc, na czym ta praca polega tak dokladnie, czy jest oplacalna, jak sie rozliczac, czy sa jakies limity??

Moze ktoras z Was jest konsultantka i wie cos na ten temat. Co dostaje na "wpisowe" tzn starter ?? Jak to wyglada?

Czy musze prowadzic dzialalnosc gospodarcza?
Co, jesli nie zbiore limitu przez miesiac?? Czy cos sie placi za 'wpisowe' i starter?? prosze, odpiszcie, bo jestem zielona!
O 16.30 mam spotkanie, i boje sie, zeby mi cos babka nie nawciskala...


pomozcie
Hej
No ja CI polecam Oriflame, bo sama jestem konsultantka tej firmy I powiem Ci ze nawet jestem zadowolona Zamawiasz kosmetyki, jak np w jednym zamowieniu zbierzesz 100pp(punktów) to nie placissz oplaty detalicznej-4zł, i nie musisz wybierać kosmetyku w cenie promocyjnej etc. A jesli zamowisz poniżej 100pp to musisz niestety zaplacic te 4zl i kosmetyk.
Zarabiasz do 30% od jednego produktu (np. jezeli jakis kosmetyk kosztyje 39zł. Ty masz z tego 9zł. etc
Polecam Naprawde fajna "praca" i dodatkowa kasa
Kraczitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 22:47   #22
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Avon kontra Oriflame

nie jestem wprawdzie konsultantka, ale dostaje kazdy katalog z oriflame i avonu od kolezanek i wole avon, z oriflamu praktycznie nic nie zamawiam, bo niedosc ze jakos nic mnie tam specjalnie nie interesuje, to na dodatej jak juzcos sie znajdzie to niestety nie na moja kieszen. a avon zawsze ma cos, co bym chcial miec i to w przystepnych cenach
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 23:35   #23
Agnieszq
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszq
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 258
Dot.: Avon kontra Oriflame

Jestem konsultantką avonu od 4 lat i jestem bardzo zadowolona zarabiam sobie na swoje wydatki największe zamówienie miałam na 1400zł ale to zalezy od podejscia i umiejetnosci sprzedazy. Avon oferuje równiez kursy. Ja skonczyłam kosmetyczny 1 i 2 stopnia bardzo wiele można sie nauczyć, kursy sa odpłatne odliczaja przewaznie kwote od twojego zamówienia. Skonczyłam równie kurs sprzedazy. Naprawde miło jest. A teraz porównując te dwie firmy ale nie jak konsultanka ale jako zwykła klijentka to naprawde wole avon. Przez dłuższy czas nie bedąc jeszcze konsultanką, bardziej ciekawsze wydawały mi sie katalogi avonu nie tylko ze wzgledu na ciekawą oprawe graficzną i wizualną stron ale takze dość okazjonalne ceny w porównaniu do jakości. Oriflame natomiast według mnie ma monotonne katalogi bardzo mało nowosci wprowadza. Nawet mozna zauwazyc iż kremy sa w takiej samej stylistyce kolorystycznej co avon. Np kremy do pielegnacji ciała, biustu itd są w kolorze fioletowym tak jak i w Oriflame moze to błachostka ale według mnie firma powinna wprowadzac takie nowosci by sie wyróznic i zahecić klijenta mnie niestety nie zacheca. Co do avonu niewiem jak w oriflame ale np w avonie sa promocje dla konsultantek można dostac jakis prezent jesli zamówienie przekroczy 280zł czy inne kwoty itd. Są organizowane konkursy dla klijentek jak i konsultantek.
Jeszcze musze dodąc co do paczek faktycznie ze jezeli paczka nie przekroczy 150 zł płacisz koszty, ale sa jeszcze centra konsultantek gdzie mozan odbierac paczki i własnie niewiem czy bez zadnych opła. Centra znajduja sie w wiekszych miastach. Polecam zajżec na strone
http://www.avon.com.pl napewno oriflame tez ma swoja stronke

Ale co najważniejsze jaka firma jest lepsza zalezy od klijentek i ich potrzeb, jedna woli Avon druga Oriflame naprawde to kwestia gustu
Agnieszq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 23:59   #24
Kraczitka
Raczkowanie
 
Avatar Kraczitka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 438
Dot.: Avon kontra Oriflame

www.oriflame.pl
Kraczitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 10:58   #25
paulamyszeczka
Raczkowanie
 
Avatar paulamyszeczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sfera wiecznego uśmiechu :)
Wiadomości: 130
GG do paulamyszeczka
Wink AVON czy ORIFLAME.......??????

jakiego wyboru byscie dokonaly...?
ktora firma ma lepsze kosmetyki...?
czy jest jakaś różnica...?
dzieki za odp.
pozdrawiam Paula
paulamyszeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 11:22   #26
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Smile Dot.: AVON czy ORIFLAME.......??????

Cytat:
Napisane przez paulamyszeczka
jakiego wyboru byscie dokonaly...?
ktora firma ma lepsze kosmetyki...?
czy jest jakaś różnica...?
dzieki za odp.
pozdrawiam Paula
Hmmm, trudne pytanie. Mam dwie Przyjaciółki, jedna jest konsultantką Avonu, a druga Oriflame. Zamawiam produkty zarówno z jednej jak i z drugiej firmy, choć musze przyznać, że pomimo iż Oriflame jest trochę droższy, to wolę go. Po prostu jakoś bardziej podchodzi mi Ori niż Avon. Ale każda z nas jest inna, ma inna skórę i sama musisz sprawdzić, które kosmetyki są dla Ciebie lepsze.

Jeśli będziesz zastanawiała się nad jakimś produktem warto wejść na KWC i przeczytać tam opinie Wizażanek, które używały dany specyfik. Ja tak robię i przyznam, że kupuję coraz mniej bubli kosmetycznych

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 11:42   #27
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: AVON czy ORIFLAME.......??????

ta i ta firma fajna... trudno wybrać jedną ... przynajmiej mi
mam kosmetyki i z jednej i drugiej firmy
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 11:48   #28
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: AVON czy ORIFLAME.......??????

roznie to bywa raz z jednej cos mi sie spodoba, kupie i jestem zadowolona, a innym razem z drugiej. jak dla mnie zalezy od produktu
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 12:16   #29
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: AVON czy ORIFLAME.......??????

Mi się wydaje ze ogolnie Oriflame ma troche lepsze jakosciowo swoje produkty, Avon tez nie jest zly, ma ladne kolorowe opakowania. Ja kupuje i z tej i z tej firmy.
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 12:30   #30
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: AVON czy ORIFLAME.......??????

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl
Mi się wydaje ze ogolnie Oriflame ma troche lepsze jakosciowo swoje produkty, Avon tez nie jest zly, ma ladne kolorowe opakowania. Ja kupuje i z tej i z tej firmy.
Zgadzam się
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-28 09:01:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.