Cała prawda o czerwonej herbacie!!! - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-17, 12:58   #2071
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

ja ostatnimi czasy piję białą o smaku Lychee - wspaniala!!!
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 09:48   #2072
Crocifissa
Raczkowanie
 
Avatar Crocifissa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Aleksandria
Wiadomości: 182
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Piję czerwoną herbatę codziennie. I tylko czerwoną, poza drobnymi wyjątkami (np. na czas choroby - zwykła z miodem). Nie wyobrażam sobie, jak mogłabym bez niej żyć.

Ogólnie nie wiem ile prawdy jest w tym odchudzaniu. Myślę, że jeśli się ją pije i podpiera odpowiednią dietą i wysiłkiem fizycznym (niekoniecznie na siłowni, można przecież robić długie spacery), to faktycznie może mieć jakieś działanie "przyspieszacza" spalania tłuszczu.
Osobiście zaobserwowałam tylko porawę nastroju i ogólnie czuję się lepiej. Przyzwyczaiłam się.
Crocifissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 07:24   #2073
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Pijcie czerwoną herbatę liściastą, a nie w torebkach. Liściasta jest zdrowsza. A jezeli chcecie zgubic troche kilogramów, to nalezy wypijac 6-7 szklanek dziennie takiej herbaty. Dwie szklanki dziennie, to za mało, żeby zgubić kg.
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 09:36   #2074
kazik815
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

mam pytanie... kiedy jestem poza domem rzadko zdarza się możliwość zrobienia sobie herbatki, czy mogę zatem przygotować ją wcześniej w domu, SCHŁODZIĆ i przelać do butelki? Nie straci ona jakichś właściwości? Bardzo proszę o odpowiedź, pozdrawiam
kazik815 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 10:30   #2075
enda____
Rozeznanie
 
Avatar enda____
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 883
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

ja robilam tak, ze przygotowywalam rano w wakacje caly dzban cz herbatki i pilam jak juz byla zimna, w ciagu dnia mysle, ze nie traci ona przez to swoich wlasciwosci, ale nie jestem ekspertem

pozdrawiam
__________________
"Prawdziwy przyjaciel to podwójne szczęście, prawdziwy przyjaciel to połowa cierpień"

... hmm
enda____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 15:02   #2076
Landrylkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Hej ^^ wszystkim . Zastanawiam sie ostatnio jak pozbyc się zbędnych kilogramów (ja przy wzroście 180 cm ważę 86 kg ). Więc postanowiłam przejść na dietę i ją narazie utrzymuje, a dzisiaj kupiłam sobie czerwoną herbatkę Pu-Erh i tez właśnie nie wiedziałam jak ją zaparzyć ale zdecydowałam się robić ją w dzbanku. Odliczam po prostu ile kubków się mieści i wrzucam tyle listków herbaty ile mieści sie kubków i zaparzam...Hmmm...nie wiem jak to będzie..ale zawsze warto próbować Czekam na efekty aha i dodam jeszcze , że cwiczę dziennie 30 minut

Edytowane przez Landrylkaa
Czas edycji: 2010-02-25 o 21:03
Landrylkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 20:56   #2077
SlodkaModliszka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

dziewczyny mam kilka pytan dotyczacych tej herbatki a widze ze tu same specjalistki wiec mam nadzieje ze mi odpowiecie po pierwsze to wczoraj trafilam na to forum i tak sie zaczytalam o wlasciwosciach tej herbatki ze dzis odrazu polecialam ja kupic ale wlasnie tu mnie cos zastanawia bo kupilam czerwona z grejfrutem i tak sobie mysle czy to ze jest ona "smakowa" to moze miec mniejszy wplyw na jej odchudzajace wlasciwosci czy tez to nie ma znaczenia?? interesuje mnie rowniez to czy kazda czerwona herbata ma takie wlasciwosci cudowne bo na niektorych widnieje to magioczne slowo "odchudzanie" a na niektorych nie no i ostatnia kwestia to czy moglybyscie mi doradzic jak, ile i co ile pic ta herbatke?? bo wiemy ze nie jest ona zbyt tania a mnie chodzi o w miare ekonomiczne jej zuzycie ale takie by dawalo efekty czekam na wasza odpowiedz niecierpliwie pozdrawiam
SlodkaModliszka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 21:10   #2078
Landrylkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Według mnie to że herbatka jest grejfrutowa czy cytrynowa(ja pije earl grey ) w niczym sie nie różni....no we wlasciwosciach.....od zwyklej czerwonej...po prostu dodaje tylko smak naszej herbatce
Druga rzecz.....ja pije średnio 4-5 kubeczków dziennie, piję po sniadaniu(jem pięc małych posiłków , heh dieta ) no i po każdym moim posiłku....nie pije w trakcie....no ogólnie to za dużo narazie nie wiem bo dzisiaj minął mój pierwszy dzień z tą herbatą .....ale powiem szczerze że czuje sie lepiej po niej mam lepsze samo poczucie
Hmmm......trzecia rzecz ......to nie wiem za dobrze czy każda herbata ma te same właściwości o tym samym działaniu....na pewno jedna ( kazdy ma inny organizm i wszystko inaczej przysfaja)bedzie mocniej dzialac a inna mniej...to zalezy
Pozdrawiam

Edytowane przez Landrylkaa
Czas edycji: 2010-02-25 o 21:13
Landrylkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 11:23   #2079
kazik815
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

SlodkaModliszka - jeśli chodzi o oszczędność, ja kupuję herbatę Pu-erh liściastą, sypię 2 łyżeczki na kubek i zalewam 2, czasem 3 razy
kazik815 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 06:49   #2080
Jantra88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 107
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Hej Pijoczki Pu-erh
Czerwona herbatę piję z przerwami od jakiś 4 lat,zawsze piłam ta z rozsypną z bio-active,ostatnio zawędrowałam do herbaciarni i kupiłam taką za 12 zł/50 g,i powiem wam,że mimo iz cena jest wysoka to warto,to zupełnie inny smak.Spróbujcie choćby dla samego porównania
__________________
175 cm babotłuszcza
I faza 28.11 .13-> 96 ..........91........... -->68
II faza 12.12.13 -> 91 -> Dam radę
Jantra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 11:27   #2081
maaalinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez Jantra88 Pokaż wiadomość
Witam,możesz powiedzieć gdzie kupiłaś Pu-erch w kostkach? Sprawdzałam na allegro,ale niestety aukcja sie zakończyła


wzrost 175cm
waga 85 kg...
Herbatka czerwona, ok. 45 kostek jest do kupienia w prawie każdej większej aptece (np. CEFARM). Po prosty podchodzisz do ekspedientki i prosisz o chińską prasowaną w kostkach. Jest też zielona. Ja w takiej małej mieścinie jak Białystok dostałam, i od jutra też zaczynam pić. A co do allegro to podaje linka do tej herbatki:
http://allegro.pl/item949385578_herb...chao_125g.html
O tą chodzi
maaalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 17:38   #2082
Staramsie84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 238
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Witam Panie


Jak sie czujecie po czerwonej herbacie?

Ja pilam ja par lat temu podczas odchudzania. Wtedy nie odczulam zadnych zmian.

Miesiac temu powrocilam do niej. Jednak tym razem zaczelam kupowac herbatke lisciasta a nie ekspresowa. I zaczelam odczuwac strasznie wzmozony glod. Po zjedzeniu sporej porcji jedzenia za chwile slysze glosne burczenie w brzuchu.
Herbata ta ma podobno przyspieszac przemiane materii. Czy mozliwe, ze spalam tak szybko, ze czuje sie non stop glodna?
Pare lat temu pilam ekspresowa. Nie odczulam zmian bo moze ma ona slabsze dzialanie ??

Picie herbaty rozpoczelam razem z braniem tabletek anty. Moze one sa przyczyna wzmozonego apetytu Nie wiem w czym tkwi problem
Staramsie84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 19:07   #2083
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

hmm,to dziwne.Ja jak piłam sporo czerwonej herbaty to mało jadłam,gdyż jeść mi się nie chciało.Natomiast po tabletkach anty rzeczywiście głód może być wzmorzony
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 19:41   #2084
Staramsie84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 238
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Tylko wlasnie wydawalo mi sie, ze po anty czlowiek jest po prostu glodny/ma na cos chec. A ja czuje burczenie i pustke w brzuchu czyli tak jakby sie spalilo (??)
Chyba cos musze odstawiac i sprawdzic

A pilas lisciasta?


Cytat:
Napisane przez twizzy Pokaż wiadomość
hmm,to dziwne.Ja jak piłam sporo czerwonej herbaty to mało jadłam,gdyż jeść mi się nie chciało.Natomiast po tabletkach anty rzeczywiście głód może być wzmorzony
Staramsie84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 14:10   #2085
selerek0704
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

To ja może też się wypowiem.. piłam kiedyś czerwoną phu-erh (czy jakoś tak) z Vitaxa (ogólnie, nie polecam tej firmy - shitowate herbaty jak nic :/ )Piłam od czasu do czasu, bo lubiłam..
no, ale wracając do tematu: jestem ogromnym "herbaciarzem" i uwielbiam pić herbaty, toteż (mam megaśny kubek - 1l) zaparzyłam sobie tej herbatki w tym kubku.. z czystego lenistwa, bo nie chciało mi się co jakiś czas zalewać kolejnej filiżanki.Więc wrzuciłam bodajże 6 torebek (z Vitaxa są małe-przynajmniej takie się wydają i są łączone po dwie..więc wrzuciłam 3 takie "złączone") no i wszystko ładnie pieknie.. wypiłam w krótkim czasie..iiii... jak mnie zaczęło nosić! Normalnie nie umialam na miejscu usiedzieć.. efekt porównywalny jakbym wypiła kilka redbulli.. Musiałam sobie zrobic długi spacer żeby mi przeszło.. Nigdy więcej nie zrobiłam już takiego "dopalacza", po prostu się przestaszyłam. Piję zieloną.. i w mniejszym kubku
NAJWAŻNIEJSZY JEST UMIAR!!! ;p
selerek0704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 08:08   #2086
maaalinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez selerek0704 Pokaż wiadomość
To ja może też się wypowiem.. piłam kiedyś czerwoną phu-erh (czy jakoś tak) z Vitaxa (ogólnie, nie polecam tej firmy - shitowate herbaty jak nic :/ )Piłam od czasu do czasu, bo lubiłam..
no, ale wracając do tematu: jestem ogromnym "herbaciarzem" i uwielbiam pić herbaty, toteż (mam megaśny kubek - 1l) zaparzyłam sobie tej herbatki w tym kubku.. z czystego lenistwa, bo nie chciało mi się co jakiś czas zalewać kolejnej filiżanki.Więc wrzuciłam bodajże 6 torebek (z Vitaxa są małe-przynajmniej takie się wydają i są łączone po dwie..więc wrzuciłam 3 takie "złączone") no i wszystko ładnie pieknie.. wypiłam w krótkim czasie..iiii... jak mnie zaczęło nosić! Normalnie nie umialam na miejscu usiedzieć.. efekt porównywalny jakbym wypiła kilka redbulli.. Musiałam sobie zrobic długi spacer żeby mi przeszło.. Nigdy więcej nie zrobiłam już takiego "dopalacza", po prostu się przestaszyłam. Piję zieloną.. i w mniejszym kubku
NAJWAŻNIEJSZY JEST UMIAR!!! ;p
Dzięki za podpowiedź
maaalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 20:25   #2087
Lilyanne161
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Red face Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Witam was
3 dni temu zaczęłam przygodę z czerwoną herbatą. Powiem szczerze że nie podzialała na mnie dobrze. Miałam zgagę i bóle żołądka. Na szczęście znalazłam przyczynę parząc herbatę nie wyciągałam fusów z zaparzacza w wyniku czego herbatka była za mocna co źle na mnie podziałalo... ale... 1.5 kg na wadze w dół ^^ Dzisiaj już parzę herbatkę 5 minut i wszystko jest ok Pozdrawiam amatorów czerwonej herbaty.
Lilyanne161 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 16:06   #2088
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Ja jestem herbatomaniaczką Piję bardzo dużo herbat w ciągu dnia. CODZIENNIE muszę wypić przynajmniej 2-3kubasy zielonej + czasem kilka czerwonej, białej z pomarańczą (pyszka), grejpfrutowej itp Kiedyś we wakacje piłam sporo czerwonej, jadłam zdrowo i ćwiczyłam, efekty mnie zadowalały Zapuściłam się trochę przez jesień i zimę, więc teraz próbuję zrzucić brzuch i znowu wróciłam do czerwonej Zobaczymy jakie efekty będą Poza tym to czerwona uspokaja mnie, z czego się cieszę bo bardzo nerwowa jestem
stupify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 17:05   #2089
moniska90
Raczkowanie
 
Avatar moniska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: woj. Łódzkie
Wiadomości: 344
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

ja uwielbiam czerwoną herbatkę. uzależniona jestem
moniska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 11:34   #2090
KACOSKI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Dzierzgoń
Wiadomości: 9
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Hej, ja piłam cz.h. z jakiś rok temu i nie powiem pomogła mi troszkę, ale zapomniałam o niej na jakieś pół roku i teraz wracam z powrotem
Ja piję -Bastek cytrynowa
KACOSKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 18:08   #2091
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

ja zaczęłam dzisiaj 3 opakowanie czerwonej i powiem że na mnie działa rewelacyjnie trudno mówić o spadku kg bo oprócz tego jestem na diecie ale metabolizm mam ekstra mimo że wcześniej miałam z nim problemy
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."



Stysik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 01:12   #2092
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez Staramsie84 Pokaż wiadomość
Tylko wlasnie wydawalo mi sie, ze po anty czlowiek jest po prostu glodny/ma na cos chec. A ja czuje burczenie i pustke w brzuchu czyli tak jakby sie spalilo (??)
Chyba cos musze odstawiac i sprawdzic

A pilas lisciasta?
tak liściastą
__________________

twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 20:21   #2093
mariaMKM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 96
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Witam Was serdecznie!

Wpadam tu z pytaniem. Od kilku dni piję Pu-erh... i stwierdzam, że "obsypało mnie na twarzy", co jest u mnie dziwnym zjawiskiem. Wyskoczyły mi pryszcze w konkretnej ilości i zupełnie nie wiem czy można łączyć to zjawisko z czerwoną herbatą? Skoro ona oczyszcza to może właśnie tak to się objawia?

Help pleeeease! Macie podobne doświadczenia? Nie chcę rezygnować z tej herbatki. Może muszę to przeczekać?
mariaMKM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 19:01   #2094
toshhi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: znajomi wiedzą...;*
Wiadomości: 55
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Hmm.. szczerze mówiąc przeczytałam kilkanaście stron tego forum i. nie widziałam żeby ktoś napisał o "wysypie na twarzy".
Piję czerwona herbatę od trzech dni ( tak. Co ja tam mogę wiedzieć) i chciałabym sie zapytać czy kogoś tez po niej ostro bolał brzuch..? Bo jak tylko ja wypije( pomijam fakt że nie smakuje mi w ogóle.)boli mnie brzuch.
A i jeszcze coś..
Ćwiczę codziennie 1h i pije 3 szklanki( na więcej nie mam czasu i szczególnie ochoty) i wg.mojej "cudownej" wagi, która ciągle jest rzucana, okropnie zakurzona to w te 3 dni schudłam 1,8 kg. Chyba sie zepsuła. ale fajnie by tak było zrzucać.
toshhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 22:55   #2095
venomik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 351
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Też pierwszy raz widzę, żeby ktoś po czerwonej herbacie miał problemy z wypryskami. Jesteś pewna, że to po niej?

CO do pu-erh to uprzedzam, że takie ze zwykłęgo sklepu mają baaaardzo ograniczoną skuteczność. Lepiej odwiedzić herbaciarnie i poprosić o prawdziwą czerwoną pu-erh.
Są też czasami sprzedawane w formie takich zbitych kapsułek, owiniętych w papier. To wyglądało trochę jak sprasowana porcja herbaty. Ponoć bardzo skuteczne.
venomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 08:04   #2096
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

ja piłam 3-4 herbaty czerwone dziennie ( w kostkach) Kupowałam w sklepie zielarskim za 12zł. Jedną kosteczkę zalewałam 2 razy, po 3 to już bardziej woda.
Lubię jej smak, wiadomo latanie do kibelka co chwilkę, W dodatku zauważyłam wspomaganie odchudzania znaczne przy diecie i ćwiczeniach 3 razy w tygodniu po 2h i po miesiącu była taka zmiana.... Pamiętam wstałam rano przejrzałam się w lustrze i szok! Boczki gdzieś uciekły, brzuszek płaski, uda szczeuplejsze, a nie zauważyłam tego przez cały tydzień.
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 17:22   #2097
toshhi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: znajomi wiedzą...;*
Wiadomości: 55
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Chciałabym tak mieć, że dzięki niej, diecie i ćwiczeniom schudnę, ale udało się zwalić tylko 1,5 kg. i waga stoi w miejscu.
toshhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 00:34   #2098
venomik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 351
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

To masz błędy w diecie. Może też w ćwiczeniach.
Czerwona herbata do dodatek. Mały procent w efektach.
venomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 08:01   #2099
toshhi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: znajomi wiedzą...;*
Wiadomości: 55
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Zdawało mi sie ze robie dobrze... No, ale poczytam jeszcze troche na innych forach i pewnie gdzieś znajde jakies info..
toshhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 17:43   #2100
tuturutu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 172
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez shineE Pokaż wiadomość
ja piłam 3-4 herbaty czerwone dziennie ( w kostkach) Kupowałam w sklepie zielarskim za 12zł. Jedną kosteczkę zalewałam 2 razy, po 3 to już bardziej woda.
Lubię jej smak, wiadomo latanie do kibelka co chwilkę, W dodatku zauważyłam wspomaganie odchudzania znaczne przy diecie i ćwiczeniach 3 razy w tygodniu po 2h i po miesiącu była taka zmiana.... Pamiętam wstałam rano przejrzałam się w lustrze i szok! Boczki gdzieś uciekły, brzuszek płaski, uda szczeuplejsze, a nie zauważyłam tego przez cały tydzień.
a możesz dokładniej powiedzieć jak to wygląda z tymi kostkami ? jakieś fusy czy coś z tego zostają, czy jak ?
__________________
[...] nie rozmawia z nikim. Nie zależy mu na towarzystwie. Zwycięzca jest sam.
tuturutu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-06 15:03:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.