Jestem niewymiarowa pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-26, 21:02   #1
_Maruda22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 31

Jestem niewymiarowa pomocy!!!


Witam dziewczyny, przychodzę z prośbą o pomoc. Zacznę od początku. Kilka lat temu poważnie przytyłam, nie byłoby w tym nic dziwnego (ważę 75kg przy wzroście 170) gdyby nie fakt, że wszędzie jestem szczupła a sadełko zagnieździło się na brzuchu i plecach. Mam chude ręce, bardzo zgrabne nogi i uda (aby przybliżyć myślę że jak osoba ważąca ok 60kg przy moim wzroście), przeciętne piersi, zgrabną twarz i szyję. Totalnie cała nadwaga skumulowała się głównie na brzuchu. Nigdy czegoś takiego nie widziałam, nawet takiej sylwetki nie znalazłam w poradnikach ubraniowych dla puszystych. 75kg to efekt diety z centrum leczenia otyłości (poszłam prywatnie, gdyż miałam jedynie sporą nadwagę a nie otyłość co jest warunkiem skierowania bezpłatnego przez lekarza rodzinnego) wcześniej ważyłam 83kg. Ale do czego zmierzam, że dzięki diecie zaczyna pojawiać się jakaś talia (wcześniej byłam okrągła lub inaczej kwadratowa) ale nadal moja mała pupa i wąskie biodra są niesamowicie mniejsze niż wyższa partia ciała, która u każdej z was jest dużo węższa niż wspomniane biodra. Przez to muszę ukrywać zgrabne partie aby wyglądać jak człowiek i tu cały paradoks i ból mogę zapomnieć o spódnicach i sukienkach czy choćby odsłonieniu kostki. Do pokazywaniu chudych rąk (są chudsze niż ręce moich zgrabniutkich koleżanek :/ ) jakoś się zmuszam ale źle się z tym czuję pomocy! Brzuszki odpadają w wielkiej ilości gdyż mam chory kręgosłup Ratatujcie! Co mam zrobić, jak się ubrać, by w parne dni nie było mi gorąco i jak mam zrzucić ten brzuch jakoś skuteczniej niż przez dietę Wyglądam jakbym była w ciąży i wiele ludzi też mnie tak traktuje

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

proszę o pomoc ratujcie dziewczyny jeśli macie jakieś pomysły dla mnie piszcie!
_Maruda22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 21:19   #2
czarna1985
Raczkowanie
 
Avatar czarna1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UĆ
Wiadomości: 467
Dot.: Jestem niewymiarowa pomocy!!!

Tak więc ja znawcą nie jestem... Ale miałam w talii ponad 80 cm... A teraz 71 głównie dzięki Hula Hop... Może wejdź na forum poświęcone HH i poczytaj, naprawdę ładnie centymetry z brzuszka lecą.... A to nie są żadne aeroby także z innych partii ciała nie powinnaś gubić cm... Jedynie talia, boczki i biodra...
__________________
PODZIWIAM TEGO, KTO ZAPROJEKTOWAŁ MÓJ ŻYCIORYS...GRATULUJĘ WYOBRAŹNI
czarna1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 18:11   #3
venomik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 351
Dot.: Jestem niewymiarowa pomocy!!!

Hula-hop to jak najbardziej ćwiczenie aerobowe.
Rekompozycję ciała możemy opierać na budowaniu mięśni w tych partiach ich pozbawionych. Najladniej to pozniej wyglada.
venomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 09:57   #4
_Maruda22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 31
Dot.: Jestem niewymiarowa pomocy!!!

dziekuje)) na pewno kupie hula hop nawet nie pomyslalabym o tym

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez venomik Pokaż wiadomość
Hula-hop to jak najbardziej ćwiczenie aerobowe.
Rekompozycję ciała możemy opierać na budowaniu mięśni w tych partiach ich pozbawionych. Najladniej to pozniej wyglada.
bardzo sie cieszę dziewczyny ze wpadlyscie na ten pomysl buziaczki)
__________________
88kg start----->83kg----->75kg------>74kg----->cel 60kg
_Maruda22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 13:54   #5
venomik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 351
Dot.: Jestem niewymiarowa pomocy!!!

Przysięgam, że jak jeszcze raz ktoś mnie tu nazwie dziewczyną, to wiecej nie ani litery tutaj nie napiszę
venomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 17:46   #6
czarna1985
Raczkowanie
 
Avatar czarna1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UĆ
Wiadomości: 467
Dot.: Jestem niewymiarowa pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez venomik Pokaż wiadomość
Przysięgam, że jak jeszcze raz ktoś mnie tu nazwie dziewczyną, to wiecej nie ani litery tutaj nie napiszę
__________________
PODZIWIAM TEGO, KTO ZAPROJEKTOWAŁ MÓJ ŻYCIORYS...GRATULUJĘ WYOBRAŹNI
czarna1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.