Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy! - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-05, 13:29   #961
vanillka23
Raczkowanie
 
Avatar vanillka23
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: wro
Wiadomości: 125
Dot.: WHITE lion TEA ? stosował ktos?

odradzam stosowanie...już sama nazwa budzi pewne skojarzenia...polecam obejrzeć zanim się podejmie decyzje o zakupie i stosowaniu:
http://superwizjer.onet.pl/1613427,archiwum.html
vanillka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 13:19   #962
olakuz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: tabletki odchudzające

DZiewczyny!!!!!!!!!!!! JA z całego serca polecam THERM LINE firmy OLIMP. Brałam już wszystko CIDREX, BIO-CLA Z ZIELONĄ HERBATĄ, Bio-SLim, Cla z błonnikiem i wszystko na nic. Za to na Therm Line udało mi się zrzucić 15kg bez specjalnego ograniczania jedzenia. Ważyłam 63 kg (po ciąży) , dzisiaj ważę 47. Pozdrawiam i polecam raz jeszcze !!!
olakuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 13:24   #963
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: tabletki odchudzające

Ja uzywalam Linea ale rezultatow jako takich nie bylo...
A te Term Line to uzywalas z jaimis cwiczeniami czy jak? Tak bez niczego;o?
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 07:40   #964
olakuz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: tabletki odchudzające

Bez ćwiczeń. NIe jadłam po 19, a tak poza tym to jadłam wszystko (w szczególności słodycze) Moja dieta to chyba dieta słodyczowa ine umiem przeżyć dnia bez czegoś słodkiego! DLatego mimo iż jestem szczupła mam cellulit...
olakuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 11:46   #965
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: tabletki odchudzające

Cellulit nie jest taki zly jak rozstepy....
To chyba kupie ten Term Line
Chce zrzucic z 5 kg to max. Gruba nie jestem, ale chce sie lepiej czuc w swoim ciele...Mam nadzieje ze pomoze
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 19:56   #966
florencja76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 19
Dot.: skuteczne tabletki odchudzające

Zadne tabletki nie beda skuteczne jesli nie polaczymy ich ze zroznicowana dieta i ruchem
Jesli bedziemy o tym pamietac - możemy uzyskać zaskakujące rezultaty
Zaczelam swoja przygode z Fosanikiem kilkanascie miesiecy temu.
Ćwicze regularnie (cwiczenia ABS na brzuszek Tylko 8 min dziennie a efekty rewelacyjne), pływam. Zwiekszyłam liczbę posiłków (jem co 3-4 godziny).
Mysle ze wszystko razem dziala
Zrzucilam 15 kilo. Zniknela "oponka" na brzuszku a w jej miejsce pojawily sie miesnie
Fosanik naprawde dziala, chudnie nie portfel lecz JA Nie podjadam miedzy posilkami gdyz nie uczucie ssania w zoladku stalo mi sie obce
Jestem zadowolona z efektow
florencja76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 12:55   #967
ciapataa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Slim Fast- koktajl wspomagajacy odchudzanie w Wielkiej Brytanii- prosze o rade:

ja jak sie odchudzam to tylko pije slim fast jestem z niego bardzo zadowolona ,przy slimfascie mozna schudnac nawet 10 kg. miesiecznie oczywiscie musi byc tez dieta.ale mozna schudnac urzywalam go pierwszy raz w 1997 roku i bylam zadowolona.od 3 miesiecy go pije i tesz schudlam duzo wkazdym razie polecam.
ciapataa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 10:12   #968
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: FOSANIC - czy działa?

Moja siostra go stosowała. Powiem tak, Fosanic zmniejsza uczucie łaknienia, a ponieważ ona jadała dużo słodyczy, po nim już nie miała na nie takiej ochoty. Schudła kilka kg, ale nie tylko w tym okresie brała Fosanic, lecz także dużo ćwiczyła i zmieniła stopniowo złe nawyki żywieniowe. Jak narazie nie nastąpił efekt jo-jo, a od dwóch miesięcy go już nie bierze.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 13:15   #969
rumianek13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: FOSANIC - czy działa?

Zawsze byłam osobą szczupłą. Po ciąży i urodzeniu dziecka zostało mi "kilka" zbędnych kilogramów. W związku z tym, że byłam przemęczona (wstawanie co 2 godz. do dziecka) nie mialam ochoty ani czasu na regularne ćwiczenia byłam zbyt mnęczona po nieprzespanych nocach. Poszukiwałam środków, które mi w tym pomogą. W internecie było mnóstwo ofert, środków itp. - miałam mętlik w głowie. Skusiłam się na Fosanic. Zasięgnęłam informacji w internecie oraz u zaufanych farmaceutów. Dowiedziałam się, iż tabletki pomagają w zrzuceniu kilogramów (bez efektu jo-jo), są bezpieczne i nie powodują efektów ubocznych . I poskutkowało - moja waga wróciła
rumianek13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 15:21   #970
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: skuteczne tabletki odchudzające

Cytat:
Napisane przez florencja76 Pokaż wiadomość
Zadne tabletki nie beda skuteczne jesli nie polaczymy ich ze zroznicowana dieta i ruchem
Jesli bedziemy o tym pamietac - możemy uzyskać zaskakujące rezultaty
Zaczelam swoja przygode z Fosanikiem kilkanascie miesiecy temu.
Ćwicze regularnie (cwiczenia ABS na brzuszek Tylko 8 min dziennie a efekty rewelacyjne), pływam. Zwiekszyłam liczbę posiłków (jem co 3-4 godziny).
Mysle ze wszystko razem dziala
Zrzucilam 15 kilo. Zniknela "oponka" na brzuszku a w jej miejsce pojawily sie miesnie
Fosanik naprawde dziala, chudnie nie portfel lecz JA Nie podjadam miedzy posilkami gdyz nie uczucie ssania w zoladku stalo mi sie obce
Jestem zadowolona z efektow


A co to jest ABS? To kojarzy mi się wyłącznie z samochodami i motoryzacją
Poza tym niski pokłon, że zrzuciłaś 15 kg. Zapewne mnóstwo kobiet o tym marzy, a nie daję rady. Ja stawiam, że w twoim przypadku podziałała dieta, ćwiczenia niekoniecznie, bo same ćwiczenia na brzuch kształtują tylko wybraną partię, a żeby zrzucić sadło, to trzeba np. biegać czy zasuwać na orbitreku i to co najmniej 4-5 razy w tygodniu po 40-60 minut.
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 20:09   #971
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: FOSANIC - czy działa?

ja tez czytalam wiele pozytywmych opinii i zakupilam,ale jeszcze nie uzywalam bo,nie spodobala mi sie ulotka ;/

myslalam,ze on oglnie ogranicza wchlanianie weglowodanow a tu sie okazalo,ze chodiz tylko o skrobie :| i bierze sie go przed posilkiem bogatym w skrobie,a ja takowych zbytnio nie spozywam ;/ wiec nie wiem czy jest jakis sens brania tego fosanicu czy nie? heh
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 16:39   #972
dmuchapw
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Slim-shape - ktoś stosował?

Minęło trochę czasu...
Były jakiekolwiek efekty???
dmuchapw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 00:16   #973
ania_1994
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9
Dot.: Reduxil

Podobno wyniki badań są obiecujące. Nie stosowałam jeszcze to nie wiem jak działa. Reduxil w dobrej cenie można kupić w aptece internetowej. Zastosowanie poliglukozaminy do zmniejszenia poziomu cholesterolu i triglicerydów (trójglicerydów) oraz do regulowania masy ciała zostało skrytykowane, ponieważ w literaturze medycznej pojawiły się kontrowersyjne wyniki, głównie w związku z różnymi metodami i protokołami. Porównawczą sprzeczność wyników z doświadczeń klinicznych przeprowadzonych w różnych krajach (także na zdrowych jednostkach) można przypisać kilku czynnikom: dieta, typ choroby albo sytuacja ryzyka (o ile było tam ryzyko) i zwłaszcza typ podawanej poliglukozaminy. Żeby poliglukozamina mogła aktywnie działać, musi mieć prawidłową masę molekularną (cząsteczkową) i wysoką zdolność wiązania wody i tłuszczów. Właściwości te koniecznie trzeba standaryzować, żeby maksymalnie zmniejszyły się różnice pomiędzy poszczególnymi seriami produkcyjnymi. W każdym razie u pacjentów, którym była podawana substacja zawarta w reduxilu, to znaczy PG, doszło do znacznego obniżenia (p<0,05 w teście t) masy ciała (z 82,0 kg + 7,65 do 76,1 kg + 7,89), całkowitego cholesterolu (z 248,3 + 18,35 mg/dL do 214,0 + 15,16 mg/dL) i trójglicerydów (z 264,3 + 31,64 mg/dL do 224,6 + 29,85 mg/dL). Stres tlenowy (oksydacyjny) zmniejszył się z 349 + 25,3 CARR U. do 321 + 24,1 CARR U. (p<0,05 w teście t).Wyniki pokazują, że PG znacznie obniża wchłanianie tłuszczów (cholesterolu i trójglicerydów) i utlenionych lipidów. Wydaje się, że produkt mobilizuje także zapasy tłuszczu i kompensuje nimi zapotrzebowanie energetyczne, co prowadzi do zmniejszenia masy.
ania_1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 13:38   #974
wioletap
Raczkowanie
 
Avatar wioletap
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 104
Suplementy na wyjazd

w związku z tym, że od następnego tygodnia będę uprawiać górskie wędrówki, chciałabym wspomóc organizm w dalszym traceniu kilogramów. nie wiem jednak, co okazałoby się skuteczniejsze w związku z taką formą aktywności, cla, l-karnityna, może jakiś spalacz tłuszczu? dlatego proszę was drogie wizażanki o jakąkolwiek poradę w zaistniałej sprawie ; )
wioletap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 08:48   #975
Marikajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
GG do Marikajka
Dot.: Venom

Witam i podnoszę wątek
O Venomie naczytałam się wielu pozytywnych opinii i sama postanowiłam przetestować. Biorę go od 2 tygodni i NIC. Na początku czułam niesamowitego "kopa"....a teraz nic ;( nie zgubiłam nawet 1 kg (+dieta i codzienne ćwieczenia). Czy ktoś testował ten suplement? Jakie są Wasze wrazenia?
__________________
63 .....59,5......55
Marikajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 09:36   #976
venomik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 351
Dot.: Venom

od 'kopa' to są inne środki, nie spalacze Brak pobudzenia nie oznacza, że produkt nie działa. A po 2 tygodniach nie można skuteczności sprawdzić.
Inna sprawa, że by mieć pewność trzeba kupić w odpowiednim sklepie. Na allegro i innych aukcjach często dostaje się wybrakowany produkt.
Nie wiem jak w przypadku TL czy podobnych, ale na puszcze Venoma już da się trochę zaoszczędzić dając niepełnowartościowy produkt.

Venom Lean Dreams też jest b. dobrym środkiem. Ale oba NIE są dla osób które zaczynają przygodę ze spalaczami. Zwłaszcza dla początkujących kobiet.
Przy czym mowa o prawdziwych spalaczach, nie o TL czy podobnych
venomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 13:12   #977
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: FOSANIC - czy działa?

No jak to nie jesz posiłków ze skrobia. Na śniadanie pieczywo czy chrupkie czy zwykłe to skrobia jak byk. Na obiad kluseczki, makaron, ryż, ziemniaki i ogólnie warzywa raczej w 80% obiadów któryś z tych produktów jest. W ciastkach, batonikach itp mącznych słodyczach również jest.
No to ja nie wiem jak Ty się odżywiasz. Podstawa zdrowego odchudzania jest zróżnicowana dieta z zasadą MŻ, ćwiczenia no i wspomagacze typu fosanic.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 15:57   #978
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: FOSANIC - czy działa?

Cytat:
Napisane przez afadro Pokaż wiadomość
No jak to nie jesz posiłków ze skrobia. Na śniadanie pieczywo czy chrupkie czy zwykłe to skrobia jak byk. Na obiad kluseczki, makaron, ryż, ziemniaki i ogólnie warzywa raczej w 80% obiadów któryś z tych produktów jest. W ciastkach, batonikach itp mącznych słodyczach również jest.
No to ja nie wiem jak Ty się odżywiasz. Podstawa zdrowego odchudzania jest zróżnicowana dieta z zasadą MŻ, ćwiczenia no i wspomagacze typu fosanic.



no tak,ja wiem,ze w wiekszosci produktow jest skrobia ale na fosanicu jest napisane,ze to maja byc produkty,ktore zawieraja jej duzo

ja najwiecej jem warzyw i owocow

unikam produktow macznych,

pieczywa i ziemniakow unikam,ryz to tak ale tam wiecje blonnika niz skrobii



ogolnie z reguly latem przerzucam sie na same owoce i warzywa w celu oczyszczenia organizmu
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 08:39   #979
Marikajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
GG do Marikajka
Dot.: Venom

Venomik Therm Line pod każdą postacią przeszedł przez mój organizm jak i aqua slimy i inne suplementy. Niestety zerowa skuteczność (wręcz po ostatnim TLS + AS przybyło 1,5 kg) Od kilku lat ćwięcze regularnie 2 razy w tygodniu (przerwa na ciążę ) a od ostatnich 2 lat dodatkowo siłownia również 2 razy w tygodniu. Ciągle jednak nie mogę pozbyć się zbędnych kilogramów które zostały mi po ciąży Ostatnia szansa w Venomie (chociaż narazie nie widzę zmian a czytając różene fora na jego temat widoczny spadek wagi obserwuje się już po tygodniu)
...mam nadzieję,że jeszcze zadziała
__________________
63 .....59,5......55
Marikajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 09:24   #980
venomik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 351
Dot.: Venom

THII czy aqua slimy to nie są nawet prawdziwe spalacze. Venom się na poczatek nie nadaje. Wiem, że będziesz sama sobie tłumaczyła, że to, że tamto, nie ma kopa, itp. Nie tak to działa.
Po pierwsze - powodu braku efektów szuka się w diecie i ćwiczeniach w pierwszej kolejności. Nawet przy zerowej skuteczności TLS czy AS i tak powinnaś samą dietą i ćwiczeniami zrzucić trochę kg.
Nie zrzuciłaś - więc nie są dość dobre. Popraw je zamiast sięgać po silniejsze spalacze. A jeśli już chcesz (po poprawieniu diety i ćwiczeń) to sięgnij raczej po scorcha czy dyma burn extreme. Różnicy w traconych kg nie będzie.
venomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 22:20   #981
Marikajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
GG do Marikajka
Dot.: Venom

A dlaczego nie Venom?
__________________
63 .....59,5......55
Marikajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 23:25   #982
venomik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 351
Dot.: Venom

Bywa zdecydowanie za mocny na początek. Ten nadmiar siły nie da Ci większych korzyści, ale może się źle odbić na zdrowiu.
Poza tym organizm się przyzwyczaja.
Primo: możesz mieć większy problem utrzymać wagę po odstawieniu (choć pewnie różnica niewielka)
Secundo: jeśli jeszcze kiedys w przyszlości będziesz chciała sięgać po spalacze to bez przeprawy przez silne spalacze będą one bardziej skuteczne
venomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 08:16   #983
Marikajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
GG do Marikajka
Dot.: Venom

To ostatni mój spalacz przysięgłam sobie. Kolejny krok to dietetyk!!!
__________________
63 .....59,5......55
Marikajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 10:50   #984
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Almased

Witam

Chcialabym aby znalazly sie tu osobki ktore maja za soba, bardz sa w trakcie przygody z tym specyfikiem...
Almased to proteinowy drink, ktory ma pomoc w odchudzaniu. W Niemczech jest bardzo popularny i ponoc przynosi oczekiwane efekty.


Oto informacje :

Wyjątkowa formuła tego preparatu zawiera trzy składniki aby skutecznie zwalczać nadwagę, poprawiać stan fizyczny organizmu i dodawać energii w codziennym życiu:
  • Soja
  • Odtłuszczone mleko jogurtowe
  • Enzymy miodu
Zasadnicze składniki Almased zostały tak dobrane aby skutecznie spalać tkankę tłuszczową a nie masę mięśniową co często powodują inne programy dietetyczne. Almased zawiera tylko naturalne składniki:
  • Nie zawiera cholesterolu ani innych tłuszczów
  • Nie zawiera cukru, skrobii ani środków konserwujących
  • Nie zawiera sztucznych barwników, wypełniaczy i substancji smakowych
  • Nie zawiera stymulantów takich jak kofeina
Stosowanie Almased zgodnie z programem dietetycznym Almased skutecznie zwalcza nadwagę w najzdrowszy z możliwych sposobów. Almased przyspiesza metabolizm co powoduje spalanie tłuszczu, utrzymuje wysoki poziom energii bez uczucia głodu i obniżonego samopoczucia.
Alamsed może być stosowany również jako suplement przez osoby, które nie potrzebują zrzucać wagi ale po prostu chcą poprawić swoje zdrowie, kondycję fizyczną i zachować dobre samopoczucie.




Środki ostrożności

Należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem programu zmniejszenia lub wykonania wagi. Produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania chorobom.


Sposób użycia

  • Odżywianie: Od 6 do 9 łyżek stołowych na dzień (po zmieszaniu z zimną wodą, jogurtem, mlekiem, płatkami śniadaniowymi itp.)
  • Przekąska pomiędzy posiłkami: 1-2 łyżki stołowe proszku zmieszać z zimna woda i traktować jako przekąskę. Można to zrobić kilka razy dziennie, aby powstrzymać te napady głodu.
  • By szybciej poczuć się najedzonym : Martwisz się o swoje przejadanie się ulubioną potrawą? Należy 2-3 łyżki Almasedu zmieszać z zimną wodą 20-30 minut przed spożyciem posiłku, a poczujesz pełny szybciej i mniej zjesz.
  • Utrata wagi: Jedna dawka proszku to ok. 8 łyżek stołowych. Jest to średnia ilość, jaką należy zmieszać z 6-8 uncjami zimnej wody lub odtłuszconym mlekiem czy niesłodzonym sokiem. Używaj wody jeśli chcesz osiągnąć wyniki najszybciej. Wsyp proszek do szklanki,dolej wody i wymieszaj. Możesz tez umieścić kilka kostek lodu.
UWAGA: Nigdy nie mieszaj Almased z gorącej cieczy. Ciepło niszczy ważne enzymy w mieszaninie białkowej.
  • Faza Oczyszczania (Faza 1). Aby rozpocząć proces detoksykacji z Almased, konieczne jest, aby oczyścić układ pokarmowy. Weź preferowany środek przeczyszczający, w pierwszym dniu (również w trakcie diety jelita powinny być opróżniane przynajmniej raz na 3 dni). Odczekaj 2-3 godziny, a następnie weź pierwszą dawkę Almased. Przez pierwsze dwa dni weź sumie 3 drinki Almased. Aby uniknąć odwodnienia i pomóc w procesie detoksykacji, musisz pić co najmniej 12-15 szklanek płynów (najlepiej wody) na dobę. Odstaw kawę, herbatę z kofeiną, alkohol (w tym piwo i wino), napoje gazowane, owoce / soki warzywne z powodu dodatku kalorii i cukrów.
  • Faza Redukcji (faza 2). Począwszy od trzeciego dnia, zastąp 2 posiłki dziennie proszkiem Almased tak długo, aż osiągniesz swoją wagę docelową. Twój trzeci posiłek (przeważnie lunch) powinien składać się z chudego mięsa (kurczak, ryby lub tofu), surowych lub gotowanych warzyw i produkty pełnoziarnistych. Nie należy spożywać makaronu, cukru rafinowanego, białego ryżu, białego pieczywa, słodyczy, ciast, ani żadnego jedzenia nadmiernie przetworzonego, smażonego lub przetworów spożywczych.Zawierają one zbyt dużo sztucznych składników i konserwantów. Pij tyle wody dziennie ile to możliwe, co najmniej 10 filiżanek dziennie.
  • Faza podtrzymujaca (faza 3) Po osiągnięciu docelowej masy ciała i procentowej zawartości tkanki tłuszczowej, ważne jest, aby dostosować swoje ciało z powrotem do normalnego spożywania kalorii i szybkości ich spalania. W pierwszym i drugim tygodniu po etapie redukcji należy zmniejszyć spożycie drinków z proszku Almased do jednego dziennie.W Trzecim i czwartym tygodniu pij tylko jeden Almased drink co drugi dzień. Spożywaj też co najmniej 10 szklanek wody dziennie.
  • Powrót do normalnego spożywania potrwa Możesz jeść każdy rodzaj żywności, ale bez przejadania. Zamiast liczenia kalorii, patrz na zawartość tłuszczu. Nie należy spożywać więcej niż 60g tłuszczu dziennie. Spróbuj jeść owoce, świeże warzywa i nisko tłuszczowe produkty mleczne jako przekąski między posiłkami, jeśli jesteś głodny. W celu utrzymania właściwej masy ciała, odnowy komórek lub oczyszczenia organizmu, można zastąpić 1 posiłek dziennie 6 do 8 łyżka Almased zmieszanymi z zimnym płynem.



Ja zaczynam od jutra chcialabym moc z kims wymieniac opinie i dzielic sie efektami, licze na Was
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 12:04   #985
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: OLIMP CLA z zielona herbata i l-karnityna

Cześc! Biorę bio cla zielona + l-carnitine bardoz krotko, bo zaledwie 2 tyg. Najpierw przyjmowalam dawke 2 kapsulki dziennie zeby przyzwyczaic ogranizm, obecnie biore 3 dziennie - 2 pol godziny po sniadaniu i jedna pol godizny po jedzeniu. Nie jestem osoba otyla, ale nosze rozmiar M. Nie cwicze regularnie (chociaz mam to w planach)

Moge potwierdzic ze zmniejszylo mi sie laknienie, ale mysle ze to raczej kwestia indywidualna i zlozylo sie an to wiele czynnikow. Wiadomo ze jakby mi ktos podetknal pod nos pizze to bym zgrzeszyla, ale an szczescie jestem odseparowana od tkaich pokus i siedzac w domu naprawde nie mam ochoty praktycznie nc jesc. Normalnie jedzac sniadanie kolo 9 zaczynam byc glodna juz w okolicach 13. Obecnie jem sniadanie kolo 10, morduje je z wielkim bolem. Szybko sie nasycam i zjadam mniejsze porcje. Obiad jem kolo 16 i nie mam juz ochoty na koeljny posilek. W miedzyczasie zjadam jakies owoce czy herbatniki itp. Generalnie nie ciagnie mnie do slodyczy (moze to kwestia upalow?). nie trzymam rygorystycznej diety, jem normlane produkty. Mysle ze najwazniejsze jest samo nastawienie i przetrwanie kilku pierwszych dni bez kolacji i organizm sie przyzwyczaja.

Waga pokazała 1kg mniej, ale wcale mnie to nie zniecheca, wazne ze nie tyje.
Do efektow ubocznych moge zaliczyc niezbyt przyjemna biegunke :/ Pijac normalna zielona herbate efekt jest podobny, ale ...jakby to powiedziec... nie ma biegunki tylko jest czestrze bieganie do kibelka tutaj natomiast jest to cos na miare problemu i troche mi przeszkadza. nie czuje sie jakos specjalnie chudsza ale napewno poprawia to moje samopoczucie.

Ps. dla porownania dodam ze w tym samym czasie moj mezczyzna bedac na diecie bialkowej (je bialy ser, biale gotowane mieso i ryz, pije 5 litrow wody dziennie.. przyjmuje kreatyne i bialko, cwiczy codziennie po 2 godz) schudl jakies 9kg :P cholernik jeden
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 13:39   #986
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Almased

Widze, chyba nikt jednak tego nie stosuje...
Dzis moj pierwszy dzien ... moge powiedziec tylko ze smakuje jak maka z woda (musze znalezc sposob zeby smakowalo w ogole...) i czuc ten proszek - moze zle rozrobilam?

Narazie glodna nie jestem

Lece do sklepu a potem pobiegam Pozdrawiam i mam nadzieje ze ktos tu zajrzy
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 21:47   #987
Shota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Almased

Witam
Dietę Almased robiłam dwa razy. Było to 10 lat temu i powtórka 4 lata temu. Stosowałam go zupełnie inaczej niż napisałaś, bo piłam 3 razy dziennie przez 14 dni (oczywiście w pierwszym dniu obowiązkowe przeczyszczenie) ale nie jadłam przy tym nic, piłam dwa litry wody dziennie. Jeżeli chodzi o moje doświadczenie z odchudzaniem to próbowałam różnych diet i śmiało mogę przyznać, że ten specyfik jako jedyny mi pomógł. Za pierwszym razem schudłam 8 kg, za drugim 5 i od tej pory nie wróciłam do swojej poprzedniej wagi, a minęło już 10 lat. Jest to trudna dieta ale do przejścia POWODZENIA!!!
Shota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 20:14   #988
justamac11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Almased

Witam. Na jak długo starcza jedno opakowanie Almasedu??
justamac11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 20:41   #989
Shota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Almased

Dwa opakowania na 14 dni, nie zużyłam całych dwóch, ale trzeba liczyć 6-8 łyżeczek na jeden koktajl więc mniej więcej wychodzi prawie dwa opakowania.
Shota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 09:06   #990
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Almased

Hej Shota a powiedz mi, masz jakis sposob na smak, konsystencje? Ja czuje jakbym pila make z woda i normalnie momentami niewiele brakuje zebym ....
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-11 19:07:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.