Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-06-18, 16:49   #4411
danka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 222
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Karolcia

danka00 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-18, 17:52   #4412
karolciab93
Raczkowanie
 
Avatar karolciab93
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpacie :)
Wiadomo¶ci: 249
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Minnieee , Czarna Orchidea , catttt , CSP , amelsss , Taran , _gatinha_ , princeseczka , Trinu08 , Joan1987 , Eroll , jomic , danka00 DZIÊKUJE KOCHANE

tak jak obieca³am , dopad³am kompa i zdam Wam relacje
no wieæ tak ..

te¶ciki zrobi³am dos³ownie w 5 minutek .. ale stwierdzi³am ¿e g³upio tak wcze¶nie sie zg³aszaæ to sprawdzi³am jeszcze raz no a ¿e na prawdê wola³am nie siedzieæ w tej ciszy to siê zg³osi³am jako pierwsza . Jak us³ysza³am gratulacje , zda³a Pani to powiedzia³am ³adnie dziêkuje, dowidzenia i wysz³am .. na praktyke czeka³am 2 godziny ;/ zosta³am chyba wyczytana ostatnia z grupy tych co zdawali razem ze mn± testy .. jak us³ysza³am swoje imiê i nazwisko to mia³am serce w gardle po prostu .. mia³am samochód nr 1. Stoje sobie i widzê idzie 3 E. a najweselszy z nich ju¿ bedaæ pare metrów odemnie wo³a do mnie dzieñ dobry pierwsza my¶l.. uff przynajmniej nie sztywniak mo¿e jako¶ to bêdzie. Mia³am do pokazania olej ( przy tym jeszcze by³ i patrzy³) i kierunki ( ja pokzaywa³am sobie chodz±c wko³o auta a on gada³ z innymi ) potem wybra³am sobie ³uczek . Wjecha³ mi ³adnie w miejsce powiedzia³ proszê przygotowaæ sie do jazdy i kontynuowaæ .. i poszed³ rozmawiaæ z innymi . No to ja siup ustawi³am wszystko i robie ten ³uk .. cofaj±c mia³am ma³y slalom no ale jako¶ da³am rade potem zawróci³am ³adnie i ¶migamy na górkê. Podczas pierwszej próby mi siê stoczy³ ;/ ja popatrzy³am na niego a on no proszê drugi raz .. i wysz³o .. kurcze na kursie je¼dzi³am dieslem a tam by³ benzyniak ;/ ca³kowicie co innego .. powiem Wam ¿e robi³am takie kangurki podczas zmiany biegów jak ta blondi z filmiku .. na prawdê sobie my¶lê nie ma szans jak ja tak je¿d¿e to jeszcze chwila i po egzaminie.. no ale jadê dalej .. w pierwszym mo¿liwym miejsu kaza³ mi skreciæ w prawo .. kurcze zanim zauwa¿y³am ten zjazd to nie zd±rzy³am zredukowaæ.. potem wszystko dzia³o siê tak szybko ¿e zauwa¿y³am tylko jak z³apa³ mi za kierownice i stoimy .. my¶le sobie oho ju¿ po wszystkim a on do mnie ¿e uznam to pani jako pierwszy b³±d my¶la³em po prostu ¿e wjedzie Pani na krawê¿nik . No to jadê dalej .. z tymi zmianami biegów to tragedia tak mi wy³o auto .. reszta chyba posz³a nawet spoko je¼dzi³am tymi samymi trasami co z I. w pi±tek. Potem mia³am na skrzy¿owaniu równorzêdnym skrêciæ w lewo .. tak wy³±czy³o mi sie my¶lenie ¿e nie wiedzia³am kogo mam przepu¶ciæ a kogo nie.. i stali¶my tak d³uuuuuuugo. W koñcu mi powiedzia³ ¿e prosze w koncu ruszyc bo korkujemy . Na to ja ¿e ju¿ ju¿ i smig³am .. i zaraz mia³am skrêt do Wordu.. je¼dzi³am chyba 30 min. Egzaminator by³ po prostu boski, pokazywa³am mi rêk± kiedy i gdzie mam skrêcaæ .. i na prawdê czu³am to ¿e nie chcia³ mnie oblaæ .. jak ju¿ wjechali¶my z powrotem na plac on do mnie ¿e ta sytuacja z tym krawê¿nikiem i to skrzy¿owanie najgorsze a tak to nie jest ¼le.. i wynik POZYTYWNY. Mnie zamurowa³o. Chyba przez dobr± minute siê nie odzywa³am , kaza³ siê podpisaæ i ja ttak nagle do niego " niech mnie pan uszczypnie " a on na to " lepiej nie bo mnie Pani potem na obdukcjê poda ja w ¶miech a on mi ³adnie poda³ rêke, powiedzia³ gratuluje i dowidzenia. Wysz³am z tego auta w takim szoku ¿e hmm.. do tej pory w nim trwam ufff.. to uczucie jakie teraz jest we mnie jest nie do opisania . Jednoczesnie ta wdziêczno¶æ za to szczê¶cie ogrooomne a z drugiej strony ju¿ siê boje tego jak bêde sama mia³a je¼dziæ hehe bo moja corsinka te¿ benzyniak i te¿ waarczy g³o¶no

Dziêkuje kochane jeszcze raz za wsparcie i wiarê we mnie. I za cierpliwe powtarzanie ¿e bêdzie dobrze podczas gdy ja ca³y czas glêdzi³am ! A teraz uciekam siê kapaæ zebra³am ekipê w domku bêdziemy oblewaæ! a co buziaki s³oneczka
__________________
".Bo s± dwa rodzaje bólu (...). Cierpienie fizyczne i cierpienie duchowe. Cierpienie fizyczne siê znosi. Cierpienie duchowe siê wybiera."
Éric-Emmanuel SchmittOskar i pani Ró¿a

Wygralam walkê o marzenia : Projekt 'Prawo jazdy' zakonczony powodzeniem!
karolciab93 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-18, 18:49   #4413
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

karolcia super ¿e trafi³ Ci siê fajny egzaminator wiem co to za uczucie kiedy cz³owiek zestresowany a on oaza spokoju. Mój na placu zagadywa³ mnie o pogodê a ja zestresowana odpowiada³am mu pó³s³ówkami albo jak czarny kot przelecia³ mi przed mask± a ten na to " niech siê pani nie denerwujê on mia³ bia³± ³atkê przyniesie pani szczê¶cie" my¶lê, ¿e ten jego spokój w du¿ej mierze przyczyni³ siê do tego ¿e nie pope³ni³am ¿adnych wielkich b³êdów .

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
Monika, zapomnialas o egzaminatorze, instruktorze i czarnym kocie
Nikt jeszcze nie urodzi³ siê mistrzem kierownicy.
o nie! czarnego kota to ja zawsze bêdê broniæ!
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-18, 18:57   #4414
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

ojoj, to taki pospolity symbol pecha. Pewnie jak cos jest nie tak to i kominiarz moze byc temu winien.
Mialam kiedys czarnego koteczka i by³
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-18, 19:12   #4415
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 781
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Ile czeka siê teraz na egzamin? W ¶rode bêdê zamawia³a,pani mówi³a 2-3 tygodnie.20 lipca wyje¿d¿am na 2 tygodnie i muszê mieæ egzamin przed.My¶licie,¿e da radê,w Bydgoszczy?
Gosia_14 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-18, 19:28   #4416
danka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 222
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Mi³y i bezkonfliktowy E. to ju¿ po³owa sukcesu.

Czarny kot nie wierzê ale za kierownic±
Zawsze przypominam relacjê z egzaminu princeseczki i banan na buzi, co tam czarny ale ³atkê ''pewnie mia³''.

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Gosia_14 zapisz siê i sprawdzaj w word, terminy czasami kto¶ rezygnuje i wtedy mozna wskoczyæ na wolne miejsce, zawsze mo¿esz i Ty swój egz. przesun±æ na pózniejszy termin bez utraty op³aty u mnie to chyba 2 lub 3 doby przed wyznaczon± dat±
danka00 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-18, 20:20   #4417
Ewi22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¦widnicy okolice
Wiadomo¶ci: 156
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Karolcia-zdolniacha!! Fajny E. to du¿e wsparcie my¶la³am,¿eby w dzieñ egzaminu pojezdziæ zI. przed tym egzaminem...Co Wy na to? Górkê poæwiczê...
__________________
Sztuk± jest wiara w siebie...Chcê nad tym pracowaæ
Ewi22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 20:43   #4418
_gatinha_
Zadomowienie
 
Avatar _gatinha_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1 542
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Mi czarny kot niestety szczê¶cia nie przyniós³

Przed moim pierwszym egzaminem dumnie przeparadowa³ przed drzwiami poczekalni, a ¿e szklane by³y to wszyscy mieli¶my ³adnego stracha. No i siê okaza³o, ¿e jednak spe³ni³ swoj± 'rolê'- nie zda³am. Za drugim razem zdaje siê, ¿e jeszcze przed samym MORD-em przebieg³ mi drogê... A za trzecim ju¿ mi siê poszczê¶ci³o i ¿adnego czarnego futrzaka nie widzia³am

Fajny egzaminator Ci siê Karolina trafi³!

Ale mam dzi¶ lenia...Kompletnie nic mi siê nie chce
__________________
Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa!
_gatinha_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-18, 21:02   #4419
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Ewi, zastanawiam siê czy to dobryt pomysl. Na 2 pierwsze egz pojechalam eLk±, zaraz po je¼dzie. Nie wiem czy to dobry pomys³. Jazda zaraz po d³ugiej je¼dzie to juZ jakie¶ zmêczenie. Przed ostatnim nie je¼dzi³am bo instr nie mia³ czasu. I czy to to, czy co¶ innego ale posz³o du¿o lepiej niz wcze¶niej. Wydawalo mi siê, ze takie "rozje¿dzenie siê" mi pomo¿e. Ale chyba 30 min spokojnie wystarczy (1,5h to juz moje znudzenie, a do tego egz... za du¿o emocji jak na raz).

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

gatinha, ja te¿. Wróci³am ze szkolenia, przespa³am pól dnia, teraz wypilam wino, k±piel i znow jestem w ³ózku. Super aktywena sobota. Mia³am ochotê na rolki, ale ju¿ zaliczylam upadek i mam pot³uczone kolana. To sobie odpu¶cilam
__________________


Edytowane przez jomic
Czas edycji: 2011-06-18 o 20:48
jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-18, 21:06   #4420
_gatinha_
Zadomowienie
 
Avatar _gatinha_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1 542
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
gatinha, ja te¿. Wróci³am ze szkolenia, przespa³am pól dnia, teraz wypilam wino, k±piel i znow jestem w ³ózku. Super aktywena sobota. Mia³am ochotê na rolki, ale ju¿ zaliczylam upadek i mam pot³uczone kolana. To sobie odpu¶cilam
Ja z kolei ca³y dzieñ przesiedzia³am w domu i nie zrobi³am kompletnie nic, sesja pe³n± par± idzie a ja nic nie robiê...Koszmar ze mn± jaki¶...Oby tylko do koñca czerwca dotrwaæ bo ju¿ nie dajê rady.
Oj, rolki Widzê, ¿e te¿ z³apa³a¶ bakcyla. Muszê jutro wyj¶æ poje¼dziæ.
Nie przejmuj siê, upadki siê ka¿demu zdarzaj±, ja te¿ mia³am wyprawy kiedy po parê razy na dupsku l±dowa³am...
Oby tylko szybciutko kolanka przesta³y boleæ
__________________
Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa!
_gatinha_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-18, 21:22   #4421
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Rolki, moze jutro. Kolana mam nadal sine i bol±ce. O kelejnym upadku nie ma mowy. Oszczêdno¶æ na ochraniaczach wyszla.
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 22:49   #4422
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 2 948
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

karolciab93 - fajnie siê czyta te twoje wspominki z egzaminu mam nadziejê, ¿e ja bêdê mog³a siê równie pozytywnymi podzieliæ po moim egzaminie
Tak w ogóle to mia³am to samo na moim ostatnim egzaminie do pokazania - te¿ olej i kierunkowskazy
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 08:30   #4423
karolciab93
Raczkowanie
 
Avatar karolciab93
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpacie :)
Wiadomo¶ci: 249
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Dzien dobry
oj nie narzekajcie na kociaki tyle , w sumie ja nie wierze w przesady niby ale jak mi przejdzie droge to i tak robie 2 kroki w tyl hehe no i mam kotka w domu czarnego ( i teraz kotka urodzila tez dwa malutkie czarne) i pecha jak na razie nie przynosi.

Dziewczyny wiecie co jak sie obudzilam to pierwsze co zrobilam to myk z lozka i biegne popatrzec na kartke czy to nie sen hehe . I zorientowalam sie ze zamiast parkowania prostopadlego przodem mam zaznaczone prostopadle tylem hehe dobrze ze sa tacy egzaminatorzy ktorzy maja dobre intencje i pozwalaja zdac takim jak ja hehe nadal nie moge przestac sie cieszyc. A jutro smigam wplacic na plastik !
Kurcze pada :/ a tak liczylam na to ze sobie pojde na jakis spacerek z Tz ... I co tu bedzie robic caly dzien . Milego dnia kochane zbieram sie do kosciola , trzeba podziekowac za to szczescie buziaki
__________________
".Bo s± dwa rodzaje bólu (...). Cierpienie fizyczne i cierpienie duchowe. Cierpienie fizyczne siê znosi. Cierpienie duchowe siê wybiera."
Éric-Emmanuel SchmittOskar i pani Ró¿a

Wygralam walkê o marzenia : Projekt 'Prawo jazdy' zakonczony powodzeniem!
karolciab93 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 08:35   #4424
201607111632
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 9 280
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Mo¿e siê wypogodzi U mnie wczoraj trzaska³y pioruny, deszcz la³ siê strumieniami.. Dzi¶ przywita³o mnie z rana piêkne s³oñce

Jutro o 8 mam 29t± jazdê.. Muszê zrobiæ zdjêcie do prawa jazdy, ech jak ja tego nie cierpiê
201607111632 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 09:39   #4425
Minnieee
Raczkowanie
 
Avatar Minnieee
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

karolciab93 - tak siê cieszê Twoim szczê¶ciem Tyle nerwów Ciê to kosztowa³o, wiêc dobrze, ¿e masz ju¿ to z g³owy I bardzo dobrze, ¿e trafi³ Ci siê taki "ludzki" egzaminator. Dobrze wiedzieæ, ¿e w tych WORDach istniej± jeszcze tacy Bardzo mi³o czyta siê Twoje relacje z egzaminu. Mam nadziejê, ¿e i ja bêdê mog³a tak± relacjê kiedy¶ zdaæ

Mi³ej niedzieli, Wiza¿anki!
__________________
Jedno z marzeñ zosta³o spe³nione :
27.06.2011 r. - prawo jazdy zdane
Minnieee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 12:49   #4426
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Polowa niedzieli za nami a tu pustki
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 13:02   #4427
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomo¶ci: 1 922
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Karolcia gratki Super ¿e trafi³a¶ na fajnegho go¶cia, w sumie dobry egz to podstawa...

A ja sobie czekam na egz na nastêpny poniedzia³ek 27 i wiecie co.... jak nigdy my¶lê ¿e teraz zdam i bêdzie wszystko oki
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 13:05   #4428
Minnieee
Raczkowanie
 
Avatar Minnieee
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja sobie czekam na egz na nastêpny poniedzia³ek 27 i wiecie co.... jak nigdy my¶lê ¿e teraz zdam i bêdzie wszystko oki
Ooo, to mo¿emy sobie podaæ rêce Ja te¿ mam egzamin 27
¦ciskam kciuki ju¿ od teraz
__________________
Jedno z marzeñ zosta³o spe³nione :
27.06.2011 r. - prawo jazdy zdane
Minnieee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 14:28   #4429
roxaneczka
Zadomowienie
 
Avatar roxaneczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 1 757
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

witam,dawno mnie tu nie by³o,ale jako¶ tak wypada ¿e wpadam siê chwaliæ heh a wiêc samochód zakupiony ¿ó³ty new beetle moja nowa mi³o¶æ
roxaneczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 14:46   #4430
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Dzieñ dobry dziewczyny .
Mo¿e zauwa¿y³y¶cie (a mo¿e i nie), ¿e od ponad tygodnia siê nie udziela³am, ale stara³am siê podczytywaæ na bie¿±co i wiem wszystko .

Nabite posty w tym w±tku- jestem w czo³ówce . Ale ¿e jomic bêdzie pierwsza to by³o dla mnie oczywiste

kaszkasz, jak tam zakup samochodu?
Wizazanka, Ewi22, Czarna Orchidea, Taran, Trinu08 szkoda dziewczyny, ¿e siê nie uda³o. Ale nadal w Was wierzê i trzymam kciuki
cattt, i ja siê do³±czam do zdania dziewczyn. Piêkna dziewucha i taaaka u¶miechniêta . Chêtnie bym Ciê kiedy¶ pozna³a .
_gatinha_, cattt udanych wakacji i pogody
foxy123, mnie te¿ przerazi³ Twój wpis z t± "zabaw±"...
karolciab93, gratulacje! Cieszê siê, ¿e Ci siê uda³o!
nafiyqa, gratulacje
misislipy, trzymam za jutro
imagine31, witaj . Co masz wspólnego z Nowym S±czem? Ja wczoraj z niego wróci³am. A bywam tam kilka razy w roku
princeseczka, spó¼nione, ale bardzo szczere 100 lat
Dla Ciebie martolku równie¿
_Katriina_ , witaj
izoOolda, witaj
roxaneczka, wiedz ¿e w najbli¿szym czasie Ciê z niego okradnê . Mam na nie ¶wira i wszyscy w moim otoczeniu twierdz±, ¿e mam co¶ z g³ow±, bo potrafiê je po kilka godzin w internecie ogl±daæ . Dodasz zdjêcie?


Jak kto¶ dotrwa³ do koñca mojego posta to gratulujê . Mam nadziejê, ¿e nic nie pomiesza³am
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 18:57   #4431
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Domi, widzia³am Ciê wczoraj jak podczytywa³a¶.
Podjêla¶ decyzjê w sprawie studiów?
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 19:20   #4432
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 6 595
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Kochane,wziê³am sobie do serca Wasze rady i w ¶rodê pójdê siê zapisac siê na egzamin. trzeba a¿ do skutku,bo to bêdzie siê ci±gn±æ muszê sobie tylko odpu¶ciæ, bo im bardziej mi zale¿y, tym gorzej.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 19:24   #4433
danka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 222
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cze¶æ

misislipy tym razem uda siê i bêdzie PPP

karolcia ciesz siê a co

_getinha_ bêdziesz w D5S rozwa¿a³a¶ wej¶cie na Krzy¿ne nieca³e dwie godzinki do góry, szlak nie trudny - ca³a dolina z wodospadem wygl±da bosko ¶licznie prezentuje siê Orla Peræ piêkna panorama szczególnie na s³owack± stonê wszystkie najwy¿sze szczyty w ca³ej swojej okaza³o¶ci.

dziewczyny nie tylko Wy macie lenia, jaka¶ plaga

Jutro sobie poje¿dzê, czeka mnie spora trasa, trzymajcie kciuki.

Zmykam, mi³ego wieczorku.
danka00 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 19:53   #4434
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

A ja mam kilka pytañ:
1. czy na kursie uczyli was co dokladnie zrobiæ jak zatrzymuje Was policja?
2. czemu tyle d.... je¼dzi?
Jadê sobie po mojej wsi, now± drog±, narysowali znaki poziome. Teren zabudowany, oznakowane przejsice znakiem informacyjnym, pasy na jezdni, przed i za podwojna ci±g³a. Przede mn± rowerzysta. To jadê grzecznie, bo przecie¿ wyprzedzanie na przejsciu to "tylko" 9 punktów chyba i jakies PLN. A tu mi z lewej dwa samochody tylko bzium zrobi³y, pewnie jeszcze marudz±c, ze je¼dziæ nie potrafiê.
Gdyby by³ znak zakaz wyprzedzania, tylko taki znak to bym go wyprzedzila. Ale tutaj podwójna ci±g³a - ju¿ za samo to jest 5albo6 pkt i chyba 250z³. Sytuacjê "pogorszylo" to przejscie.
3. dojezd¿am do domu a tutaj policja. Naprzeciwko mojego wjazdu. Skrêca³am sobie w lewo i musialam tego z naprzeciwka przepuscic. Zastanawialam sie tylko czy mi machn± czy nie. Popatrzyli i nic. Pani za mn± mia³a troche bli¿sze spotkanie.

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Orchidea, to eko z podpisu to ekologiczny czy ekonomiczny?
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 19:56   #4435
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 6 595
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Ekologiczny.taki mój sarkazm. zamiast traciæ czas,nerwy i pieni±dze b±d¼ eko i je¼dzij rowerem
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 19:57   #4436
Minnieee
Raczkowanie
 
Avatar Minnieee
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

misislipy -> kciukasy mocno zaci¶niête; ¿yczê, aby¶ wróci³a z piêknym pozytywem
__________________
Jedno z marzeñ zosta³o spe³nione :
27.06.2011 r. - prawo jazdy zdane
Minnieee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:18   #4437
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
Domi, widzia³am Ciê wczoraj jak podczytywa³a¶.
Podjêla¶ decyzjê w sprawie studiów?
Dalej siê waham. Nie wiem co mam z tym zrobiæ, jak± podj±æ decyzjê, a ju¿ wnet muszê siê za to wzi±æ...

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
A ja mam kilka pytañ:
1. czy na kursie uczyli was co dokladnie zrobiæ jak zatrzymuje Was policja?
Nie
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:23   #4438
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

misislipy, trzymaj siê jutro

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
A ja mam kilka pytañ:
1. czy na kursie uczyli was co dokladnie zrobiæ jak zatrzymuje Was policja?
Na kursie nie dopuszczaj± do my¶li takiej mo¿liwo¶ci
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:28   #4439
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Strasznie tu dzisiaj pusto.. .
Ja siê pojawi³am, wiêc wszyscy uciekli?!
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:45   #4440
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

a szkoda.
a co jak nie zauwazê, ze to na mnie machaja z samochodu z ty³u?? I sk±d mam wiedziec, ¿e ten lizak to dla mnie?? Mo¿e jest jakis szyfr... Ze ja nie dopyta³am na kursie

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Czy u Was te¿ tak zimno?? Brrrr, okna pozamykalam ju¿. I zostawilam spodnie w samochodzie. Ojæ rano bêdzie bola³a wyprawa do gara¿u.

Lunatyczka, nie wszystkie uciek³y
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.