Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-07-01, 12:06   #4861
karolciab93
Raczkowanie
 
Avatar karolciab93
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpacie :)
Wiadomo¶ci: 249
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e byæ to i moja wina.
Ale to mnie tak strasznie denerwuje, demotywuje, spêdza mi sen z powiek, nied³ugo muszê na egzamin a dalej robiê b³êdy.
hmm jedna z moich kole¿anek która w³a¶nie zaczê³a je¼dziæ eLk± niedawno opowiada³a mi jak jeden z I. mówi³ ¿e czasami specjalnie " dusi" auto ¿eby zgas³o .. i robi to dlatego ¿e wku*a go jak tr±bi± na elkê czy co¶ w tym stylu. Z pocz±tku wydawa³o mi sie to ¶mieszne , ale teraz jak sobie o tym my¶lê to kurde dziwne podeje¶cie .. przecie¿ nie p³aci sie za odpalanie auta na ¶rodku drogi tylko za jazdê .. a ludzie jak to ludzie.. nie pamiêta³ wó³ jak cielêciem by³
__________________
".Bo s± dwa rodzaje bólu (...). Cierpienie fizyczne i cierpienie duchowe. Cierpienie fizyczne siê znosi. Cierpienie duchowe siê wybiera."
Éric-Emmanuel SchmittOskar i pani Ró¿a

Wygralam walkê o marzenia : Projekt 'Prawo jazdy' zakonczony powodzeniem!
karolciab93 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 12:37   #4862
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e byæ to i moja wina.
Ale to mnie tak strasznie denerwuje, demotywuje, spêdza mi sen z powiek, nied³ugo muszê na egzamin a dalej robiê b³êdy.
A mo¿e powiedz mu, ¿e chcesz sobie jeszcze poæwiczyæ ruszanie na placu, ale sama w samochodzie? (niby, ¿e chcesz zobaczyæ jak wychodzi Ci jak jeste¶ sama itd)
Dasz radê
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 13:47   #4863
Taran
Raczkowanie
 
Avatar Taran
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 124
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Nie pisa³am wam, ¿e mam dzisiaj egzamin. Ale zda³am!!! 6 podej¶cie okaza³o siê szczê¶liwie. Co prawda na wzniesieniu mi zgas³, mia³am parkowanie równoleg³e ty³em, które musia³am powtarzaæ, bo mi kierunkowskaz siê wy³±czy³, czy ja wy³±czy³am, na jednym skrzy¿owaniu za d³ugo zwleka³am z przejazdem, to mi b³±d zaznaczy³. Ale zda³am. Jejku, jak ja siê cieszê

Muszê zmieniæ podpis ;P
__________________
Logika stosowana do analizy ludzkich zachowañ czêsto zawodzi. Stephen King "Sklepik z marzeniami"
Taran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 13:54   #4864
sally
Rozeznanie
 
Avatar sally
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 676
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Taran moje gratulacje!!!

A ja mam pytanko, jak macie jazdy to przez 60minut czy wasi instruktorzy skracaj± czas ? pytam bo narazie mia³am 2 jazdy z czego 1 trwa³a 45 minut a wczoraj ko³o 30 minut, hmmm czy to jest normalne?
__________________
Wszystko jest trudne , nim stanie siê proste.
sally jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 13:58   #4865
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 2 948
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Taran gratulacje

sally u mnie jazda na kursie to by³a zawsze pe³na godzina zegarowa
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 14:01   #4866
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Taran, serdecznie gratulujê!
Jak mog³a¶ nam nie powiedzieæ?

Dziewczyny z listy na pierwszej stronie (talkshit, Joan1987, gatka_84, Czarna Orchidea, Trinuo8, abiblabla, Ewi22), piszcie kiedy macie egzaminy!

Cytat:
Napisane przez sally Poka¿ wiadomo¶æ
A ja mam pytanko, jak macie jazdy to przez 60minut czy wasi instruktorzy skracaj± czas ? pytam bo narazie mia³am 2 jazdy z czego 1 trwa³a 45 minut a wczoraj ko³o 30 minut, hmmm czy to jest normalne?
To jest nienormalne. P³acisz za 60 minut, to je¼dzisz 60 minut. Zrób co¶ z tym, upomnij siê o swoje. Ja rozumiem skoñczyæ 5 minut wcze¶niej, ale nie 30
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 14:06   #4867
sally
Rozeznanie
 
Avatar sally
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 676
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Joan1987 dziêkujê za odpowied¼, kurcze do³uje mnie to ¿e ona mnie tak zlewa, chocia¿ to dopiero 2 jazda by³a to tak ma byæ zawsze? hmmm

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

To jest nienormalne. P³acisz za 60 minut, to je¼dzisz 60 minut. Zrób co¶ z tym, upomnij siê o swoje. Ja rozumiem skoñczyæ 5 minut wcze¶niej, ale nie 30 [/QUOTE]


dziêki za odpowied¿, w³a¶nie my¶le nad zmian± instruktora bo jako¶ g³upio mi siê prosiæ o "swoje" nie wiem czy to dobry pomys³? porad¼cie
__________________
Wszystko jest trudne , nim stanie siê proste.
sally jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 14:17   #4868
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Instruktorka jest nie w porz±dku. Podpisywa³a¶ na koñcu jazdy kartê kursanta? Nie zdziwi³a¶ siê, ¿e tak wcze¶nie skoñczy³a¶?
A jak siê z ni± czujesz w aucie? Dobrze Ci siê z ni± je¼dzi? Je¶li nie, to popro¶ o zmianê. A je¶li tak, to powiedz tej pani, ¿e je¶li zap³aci³a¶ za godzinê jazdy, to ¿yczysz sobie, aby ona tyle trwa³a.
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 14:36   #4869
sally
Rozeznanie
 
Avatar sally
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 676
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Eroll Poka¿ wiadomo¶æ
Instruktorka jest nie w porz±dku. Podpisywa³a¶ na koñcu jazdy kartê kursanta? Nie zdziwi³a¶ siê, ¿e tak wcze¶nie skoñczy³a¶?
A jak siê z ni± czujesz w aucie? Dobrze Ci siê z ni± je¼dzi? Je¶li nie, to popro¶ o zmianê. A je¶li tak, to powiedz tej pani, ¿e je¶li zap³aci³a¶ za godzinê jazdy, to ¿yczysz sobie, aby ona tyle trwa³a.

nie nic mi nie dawa³a do podpisywania ani za 1 ani za 2 razem, na 1 jezdzie by³o nawet ok, ale wczoraj to pora¿ka totalna ciagle cos robilam zle - ja to wiem ze jeszcze nic nie umiem ale sory jak mnie przesadzila na miejsce pasazera a na moje miejsce wsiadla jej znajoma i ze mnie podwioza do domu to poczulam sie totalnie olana i ten teks jej kolezanki: " no godzinka tak szybko mija nie?" a ja " jaka godzinka" a ona "nooo fakt dzisiaj zaczelyscie pozniej " i koniec tematu, moja I stala przed autem i palila...... nic nie mowiac, jakos mi sie odechcialo wszystkiego......
__________________
Wszystko jest trudne , nim stanie siê proste.
sally jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 14:55   #4870
koszyk
Wtajemniczenie
 
Avatar koszyk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: B-B
Wiadomo¶ci: 2 198
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez sally Poka¿ wiadomo¶æ
A ja mam pytanko, jak macie jazdy to przez 60minut czy wasi instruktorzy skracaj± czas ? pytam bo narazie mia³am 2 jazdy z czego 1 trwa³a 45 minut a wczoraj ko³o 30 minut, hmmm czy to jest normalne?
+ to co pozniej pisa³a¶. Co to za szko³a jazdy!
U mnie tak do góra paru minut krócej siê je¼dzi - wiadomo jak siê kilka minut wcze¶niej podjedzie pod o¶rodek to ju¿ koniec Co prawda dopiero 3 godziny wyje¼dzi³am ale zawsze 50 pare minut je¿d¿ê
Ja bym siê upomnia³a, bo to jej praca a Ty za to s³ono zap³aci³a¶!
PS. nie masz karty kursanta, która daje siê do podpisu i na ka¿dej godzinie teorii i na jazdach?!

Kurde, je¿d¿±c brakuje mi jeszcze jednej pary oczu bo jak zmieniam biegi to nie patrze przed siebie - i skrêca mi auto
__________________

Edytowane przez koszyk
Czas edycji: 2011-07-01 o 14:57
koszyk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 14:55   #4871
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 2 948
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Sally upomnij siê o swoje. W koñcu za to p³acisz. A jak nie to zmieñ instruktora. W ka¿dym razie tak nie mo¿e byæ, ¿e masz tylko 30 min jazd zamiast pe³nej godziny

Eroll ja pisa³am w po¶cie opisuj±cym mój egzamin kiedy mam nastêpny termin ;-) 2 wrzesieñ Ale bêdê próbowaæ to przyspieszyæ, w ka¿dym razie gdyby siê co¶ zmieni³o, oczywi¶cie od razu dam znaæ
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 15:01   #4872
Minnieee
Raczkowanie
 
Avatar Minnieee
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Taran Poka¿ wiadomo¶æ
Nie pisa³am wam, ¿e mam dzisiaj egzamin. Ale zda³am!!! 6 podej¶cie okaza³o siê szczê¶liwie. Co prawda na wzniesieniu mi zgas³, mia³am parkowanie równoleg³e ty³em, które musia³am powtarzaæ, bo mi kierunkowskaz siê wy³±czy³, czy ja wy³±czy³am, na jednym skrzy¿owaniu za d³ugo zwleka³am z przejazdem, to mi b³±d zaznaczy³. Ale zda³am. Jejku, jak ja siê cieszê

Muszê zmieniæ podpis ;P
Taran, gratulujê!
Wiem po sobie, co to za ulga, jak siê widzi na karcie wynik pozytywny I koniecznie zmieniaj podpis!

Cytat:
Napisane przez Eroll Poka¿ wiadomo¶æ
Instruktorka jest nie w porz±dku. Podpisywa³a¶ na koñcu jazdy kartê kursanta? Nie zdziwi³a¶ siê, ¿e tak wcze¶nie skoñczy³a¶?
A jak siê z ni± czujesz w aucie? Dobrze Ci siê z ni± je¼dzi? Je¶li nie, to popro¶ o zmianê. A je¶li tak, to powiedz tej pani, ¿e je¶li zap³aci³a¶ za godzinê jazdy, to ¿yczysz sobie, aby ona tyle trwa³a.
Zgadzam siê z Eroll. Skoro zap³aci³a¶ za godzinê jazdy, to tyle powinna¶ je¼dziæ. Co to w ogóle za polityka, ¿e pani I. koñczy Ci jazdê pó³ godziny przed czasem?

Cytat:
Napisane przez sally Poka¿ wiadomo¶æ
nie nic mi nie dawa³a do podpisywania ani za 1 ani za 2 razem, na 1 jezdzie by³o nawet ok, ale wczoraj to pora¿ka totalna ciagle cos robilam zle - ja to wiem ze jeszcze nic nie umiem ale sory jak mnie przesadzila na miejsce pasazera a na moje miejsce wsiadla jej znajoma i ze mnie podwioza do domu to poczulam sie totalnie olana i ten teks jej kolezanki: " no godzinka tak szybko mija nie?" a ja " jaka godzinka" a ona "nooo fakt dzisiaj zaczelyscie pozniej " i koniec tematu, moja I stala przed autem i palila...... nic nie mowiac, jakos mi sie odechcialo wszystkiego......
Brak s³ów
Pomy¶l nad zmian± instruktora, dla Twojego dobra.
__________________
Jedno z marzeñ zosta³o spe³nione :
27.06.2011 r. - prawo jazdy zdane
Minnieee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 15:05   #4873
sally
Rozeznanie
 
Avatar sally
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 676
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Dziêkujê Wam kochane Jeste¶cie, my¶la³am, ¿e mo¿e jestem przewra¿liwiona i ¿e tak jest wszêdzie, jednak zmieniê I bo to nie ma sensu a kasa faktycznie dla mnie jest bardzo du¿a, i od razu zapytam o t± karte o ktorej mowicie- na oczy jej nie widzialam.
__________________
Wszystko jest trudne , nim stanie siê proste.
sally jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 15:07   #4874
karolciab93
Raczkowanie
 
Avatar karolciab93
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpacie :)
Wiadomo¶ci: 249
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Taran Poka¿ wiadomo¶æ
Nie pisa³am wam, ¿e mam dzisiaj egzamin. Ale zda³am!!! 6 podej¶cie okaza³o siê szczê¶liwie. Co prawda na wzniesieniu mi zgas³, mia³am parkowanie równoleg³e ty³em, które musia³am powtarzaæ, bo mi kierunkowskaz siê wy³±czy³, czy ja wy³±czy³am, na jednym skrzy¿owaniu za d³ugo zwleka³am z przejazdem, to mi b³±d zaznaczy³. Ale zda³am. Jejku, jak ja siê cieszê

Muszê zmieniæ podpis ;P
jak to mój chrze¶niak mówi " no no no!" jak to mo¿na by³o nam nie powiedzieæ co ?;> hehe
ale z drugiej strony ja te¿ wola³am jak mniej osób wiedzia³o
w ka¿dym razie MOJE WIELKIEE GRATULACJE i zas³ó¿one za nie poddawanie siê i wole walki i zmieniaj podpis ale ju¿ :P
__________________
".Bo s± dwa rodzaje bólu (...). Cierpienie fizyczne i cierpienie duchowe. Cierpienie fizyczne siê znosi. Cierpienie duchowe siê wybiera."
Éric-Emmanuel SchmittOskar i pani Ró¿a

Wygralam walkê o marzenia : Projekt 'Prawo jazdy' zakonczony powodzeniem!
karolciab93 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 15:09   #4875
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 2 948
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez sally Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Wam kochane Jeste¶cie, my¶la³am, ¿e mo¿e jestem przewra¿liwiona i ¿e tak jest wszêdzie, jednak zmieniê I bo to nie ma sensu a kasa faktycznie dla mnie jest bardzo du¿a, i od razu zapytam o t± karte o ktorej mowicie- na oczy jej nie widzialam.
a jak zmienisz instruktora i spyta siê ile godzin wyje¼dzi³a¶, to powiedz mu, ¿e to nie by³y pe³ne godziny.
To samo gdyby dawa³a Ci teraz kartê do podpisywania, to patrz jak± ilo¶æ godzin Ci tam wpisuje.
I wedlug mnie dobrze, ¿e decydujesz siê zmieniæ instruktora, jak na pocz±tku odwala takie rzeczy, to pomy¶l co bêdzie pó¼niej. A dobry instruktor to podstawa na kursie.
Powodzenia! I daj znaæ co za³atwi³a¶
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 15:17   #4876
sally
Rozeznanie
 
Avatar sally
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 676
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Joan1987 Poka¿ wiadomo¶æ
a jak zmienisz instruktora i spyta siê ile godzin wyje¼dzi³a¶, to powiedz mu, ¿e to nie by³y pe³ne godziny.
To samo gdyby dawa³a Ci teraz kartê do podpisywania, to patrz jak± ilo¶æ godzin Ci tam wpisuje.
I wedlug mnie dobrze, ¿e decydujesz siê zmieniæ instruktora, jak na pocz±tku odwala takie rzeczy, to pomy¶l co bêdzie pó¼niej. A dobry instruktor to podstawa na kursie.
Powodzenia! I daj znaæ co za³atwi³a¶
oczywi¶cie ¿e teraz ju¿ sobie dopilnuje tej karty a w szczególno¶ci jej karte, boze jak bardzo chcialam tam chodzic tak teraz muszê na nowo siê pozytywnie nastawiæ, ale zmieniam j± na 100% tym bardziej ze na 1 je¿d¼ie gadala przez komorke caly czas z kolezankami i to tez mnie stresowalo eh!!!
Dam Wam znaæ jak to za³atwie
__________________
Wszystko jest trudne , nim stanie siê proste.
sally jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 16:15   #4877
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomo¶ci: 4 056
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez sally Poka¿ wiadomo¶æ
oczywi¶cie ¿e teraz ju¿ sobie dopilnuje tej karty a w szczególno¶ci jej karte, boze jak bardzo chcialam tam chodzic tak teraz muszê na nowo siê pozytywnie nastawiæ, ale zmieniam j± na 100% tym bardziej ze na 1 je¿d¼ie gadala przez komorke caly czas z kolezankami i to tez mnie stresowalo eh!!!
Dam Wam znaæ jak to za³atwie

Ustawowo 1 h zajec teoretycznych trwa 45minut, a zajecia praktyczne 60min. W praktyce wyglada to roznie +-5minut
Dziewczyny maja racje, walcz o swoje.

A i jeszcze jedno- masz prawo zmienic instruktora jak i szkole jazdy. Porozmawiaj wpierw z I., jesli nic nie pomoze to z kierownikiem OSK...


Ja egzamin teoretyczny 8 lipca o h 10
lza_slonca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 16:23   #4878
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomo¶ci: 1 922
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

dziêkuje za odpowied¼
Kurcze 84 z³ , tyle ju¿ wyda³am na te dodatkowe godz jazdy + egz i jeszcze tutaj na sam konie musz± zgoliæ .. ehhh
no ale jak trza to trza
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 16:56   #4879
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Taran
u was te¿ taka kapi±ca pogoda? A mia³o byæ tak piêknie. Jak mam wolne to pada, jak siê turlam poci±gami to te¿ siê leje z nieba. ale ¿ar wtedy.
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 17:08   #4880
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkuje za odpowied¼
Kurcze 84 z³ , tyle ju¿ wyda³am na te dodatkowe godz jazdy + egz i jeszcze tutaj na sam konie musz± zgoliæ .. ehhh
no ale jak trza to trza
Ale to jednak taki najprzyjemniejszy koszt w aspekcie prawa jazdy

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
Taran
u was te¿ taka kapi±ca pogoda? A mia³o byæ tak piêknie. Jak mam wolne to pada, jak siê turlam poci±gami to te¿ siê leje z nieba. ale ¿ar wtedy.
Kapi±ca to ma³o powiedziane...
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 17:24   #4881
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Poka¿ wiadomo¶æ
Hej tak Cie czytam o tej pracy i mam kilka rad dla Ciebie
Pracowa³o mi siê i w Realu i w innych spo¿ywczo-przemys³owych od kasjerek po kierowniczki zmiany i powiem Ci 1- poczytaj kodeks pracy. Masz PRAWO do wody w upa³, do przerw itp. To nie Twoje "widzi mi siê" tylko tak MA BYÆ i koniec. Je¶li Twoja kierowniczka nie zgadza siê na to to wspomnij o INSPEKCJI PRACY. Nie bój siê, ¿e stracisz pracê bo jej gro¿± kary o wiele wiêksze ni¿ Twoja pensja. Odwa¿niej mów co my¶lisz i czujesz, nie jeste¶ robotem a widaæ ta Pani ma wy¿ej 4literki ni¿ jak wydala ka³

Pozdrowionka i ucha do góry
powiem Ci, ¿e nie jest a¿ tak ¼le, mi na pracy zale¿y, a pracodawcy to znajomi moich rodziców znajomi, ale kole¿anki z pracy mam fajne, jaki¶ jogurt 1 dzieñ po terminie mogê zje¶æ, kawê wypiæ...


Cytat:
Napisane przez Ewi22 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej,hej misslipy-pracujê w sklepie z alkoholami i s³odyczami picie te¿ muszê mieæ sama,a toaleta brama obok.Pracujê sama na zmianie wiêc jem miêdzy klientami-taka moja przerwa te¶ciowa szefa ochrzani³a mnie kiedy¶ jak usiad³am wiêc to te¿ mnie z Tob± ³±czy Ona po mnie przychodzi.A do tego menele niemyj±cy siê od pó³ roku,nieletni udaj±cy doros³ych itp; zmiana 2 od 13,30 do 20,30+ dojazd z w³asnej kieszeni.Ale szef chocia¿ fajnyA co do PJ to nie poddawaæ siê? jak mam tam i¶æ po raz 4 to a¿ mnie telepie
mnie te¿ telepa³o przed egzaminami, ale ju¿ mam to za sob±
a z prac± zawsze mo¿e byæ gorzej

Cytat:
Napisane przez karolciab93 Poka¿ wiadomo¶æ
hmm jedna z moich kole¿anek która w³a¶nie zaczê³a je¼dziæ eLk± niedawno opowiada³a mi jak jeden z I. mówi³ ¿e czasami specjalnie " dusi" auto ¿eby zgas³o .. i robi to dlatego ¿e wku*a go jak tr±bi± na elkê czy co¶ w tym stylu. Z pocz±tku wydawa³o mi sie to ¶mieszne , ale teraz jak sobie o tym my¶lê to kurde dziwne podeje¶cie .. przecie¿ nie p³aci sie za odpalanie auta na ¶rodku drogi tylko za jazdê .. a ludzie jak to ludzie.. nie pamiêta³ wó³ jak cielêciem by³
to jest nie wporz±dku...

Cytat:
Napisane przez Taran Poka¿ wiadomo¶æ
Nie pisa³am wam, ¿e mam dzisiaj egzamin. Ale zda³am!!! 6 podej¶cie okaza³o siê szczê¶liwie. Co prawda na wzniesieniu mi zgas³, mia³am parkowanie równoleg³e ty³em, które musia³am powtarzaæ, bo mi kierunkowskaz siê wy³±czy³, czy ja wy³±czy³am, na jednym skrzy¿owaniu za d³ugo zwleka³am z przejazdem, to mi b³±d zaznaczy³. Ale zda³am. Jejku, jak ja siê cieszê

Muszê zmieniæ podpis ;P
osz Ty niedobra...
gratulacje!
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 18:25   #4882
gatka_84
Zadomowienie
 
Avatar gatka_84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 1 429
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez sally Poka¿ wiadomo¶æ
nie nic mi nie dawa³a do podpisywania ani za 1 ani za 2 razem, na 1 jezdzie by³o nawet ok, ale wczoraj to pora¿ka totalna ciagle cos robilam zle - ja to wiem ze jeszcze nic nie umiem ale sory jak mnie przesadzila na miejsce pasazera a na moje miejsce wsiadla jej znajoma i ze mnie podwioza do domu to poczulam sie totalnie olana i ten teks jej kolezanki: " no godzinka tak szybko mija nie?" a ja " jaka godzinka" a ona "nooo fakt dzisiaj zaczelyscie pozniej " i koniec tematu, moja I stala przed autem i palila...... nic nie mowiac, jakos mi sie odechcialo wszystkiego......
Taran, gratulujê!

A do jakiego o¶rodka chodzisz? bo widzê ¿e te¿ z Katowic jeste¶.
gatka_84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 18:42   #4883
Taran
Raczkowanie
 
Avatar Taran
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 124
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Dziêki wszystkim za gratulacje

No ja tak nie do koñca z Katowic, z okolic bardziej. A zdawa³am w D±browie Górniczej i tam mia³am wszystkie jazdy. Jak kto¶ chce to mogê wskazaæ paru fajnych instruktorów. Niefajnych te¿
__________________
Logika stosowana do analizy ludzkich zachowañ czêsto zawodzi. Stephen King "Sklepik z marzeniami"
Taran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 18:45   #4884
gatka_84
Zadomowienie
 
Avatar gatka_84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 1 429
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Taran Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki wszystkim za gratulacje

No ja tak nie do koñca z Katowic, z okolic bardziej. A zdawa³am w D±browie Górniczej i tam mia³am wszystkie jazdy. Jak kto¶ chce to mogê wskazaæ paru fajnych instruktorów. Niefajnych te¿
Nie nie o Ciebie mi chodzi³o kochana a o sally
gatka_84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 18:54   #4885
Taran
Raczkowanie
 
Avatar Taran
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 124
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

No trochê mnie to dziwi³o, ale ja nie zwyk³am siê niczemu zbyt d³ugo dziwiæ
__________________
Logika stosowana do analizy ludzkich zachowañ czêsto zawodzi. Stephen King "Sklepik z marzeniami"
Taran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 19:52   #4886
koszyk
Wtajemniczenie
 
Avatar koszyk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: B-B
Wiadomo¶ci: 2 198
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Wy te¿ macie, a jak robi³y¶cie prawko mia³y¶cie karte kursanta gdzie Instruktor podpisuje i zaznacza ka¿d± odbyt± godzinkê ?
__________________
koszyk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 20:54   #4887
_gatinha_
Zadomowienie
 
Avatar _gatinha_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1 542
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Tak, ja mia³am Po ka¿dej je¼dzie podpisywa³am siê na tej karcie kursanta zarówno ja jak i mój instruktor
__________________
Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa!
_gatinha_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 21:06   #4888
Ewi22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¦widnicy okolice
Wiadomo¶ci: 156
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Mi kartê wype³ni³ na koniec kursu Errol,nie wiem,kiedy nastêpny egzamin,bo muszê ten ¶wistek do Wordu zanie¶æ o piêciu dodatkowych godzinach wyje¿d¿onych...

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Taran-congratulation:cmok : bra³a¶ co¶ na uspokojenie??Ile jezdzi³a¶?? Teraz tylko czekaæ na plasticzek
__________________
Sztuk± jest wiara w siebie...Chcê nad tym pracowaæ
Ewi22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 21:21   #4889
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

koszyk ka¿dy musi tak± kartê mieæ, u mnie I. j± wozili pod t± zas³onk± co zas³aniasz j± jak Ci s³oñce w oczy ¶wieci w razie kontroli policji I. musi t± kartê pokazaæ.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewi22 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi kartê wype³ni³ na koniec kursu Errol,nie wiem,kiedy nastêpny egzamin,bo muszê ten ¶wistek do Wordu zanie¶æ o piêciu dodatkowych godzinach wyje¿d¿onych...
jak ja mia³am dobrze, ¿e za mnie wszystko za³atwia³ mój ukochany pan Robert z moich 9 egzmainów tylko na 1 z nich sama siê zapisywa³am
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 21:44   #4890
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomo¶ci: 4 056
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;27870517]powiem Ci, ¿e nie jest a¿ tak ¼le, mi na pracy zale¿y, a pracodawcy to znajomi moich rodziców znajomi, ale kole¿anki z pracy mam fajne, jaki¶ jogurt 1 dzieñ po terminie mogê zje¶æ, kawê wypiæ...

[/QUOTE]


Hehe ale jak co¶ to pamiêtaj, ¿e jeste¶ cz³owiekiem nie maszyn± i zdrowie masz 1
lza_slonca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.