Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-07-01, 22:47   #4891
Trinu08
Raczkowanie
 
Avatar Trinu08
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 240
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Eroll Poka¿ wiadomo¶æ
Taran, serdecznie gratulujê!
Jak mog³a¶ nam nie powiedzieæ?

Dziewczyny z listy na pierwszej stronie (talkshit, Joan1987, gatka_84, Czarna Orchidea, Trinuo8, abiblabla, Ewi22), piszcie kiedy macie egzaminy!

To ja siê nie bêdê ukrywaæ i zdradzê ,¿e egzamin praktyczny mam 5 lipca o godz 10 !! aa w koñcu przemog³am siê i zadzwoni³am hehe

@ Taran: gratki for u
Trinu08 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 22:53   #4892
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez koszyk Poka¿ wiadomo¶æ
Wy te¿ macie, a jak robi³y¶cie prawko mia³y¶cie karte kursanta gdzie Instruktor podpisuje i zaznacza ka¿d± odbyt± godzinkê ?
Tak
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-01, 22:54   #4893
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Ja kartê kursanta zoaczylam pierwszy raz gdzie¶ w 1/3 teorii - jak ju¿ grupa siê ustali³a. Potem podpisywa³am co godzinê. Kosmiczny sam przekaza³ j± moejmu instr. I pierwszy podpis zlo¿ylam po jakis 10h. Tak hurtowo. A ostatni (tak szczerze) to ju¿ po pierwszym egzaminie.
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-02, 01:20   #4894
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Miñsk Mazowiecki
Wiadomo¶ci: 5 699
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez sally Poka¿ wiadomo¶æ
nie nic mi nie dawa³a do podpisywania ani za 1 ani za 2 razem, na 1 jezdzie by³o nawet ok, ale wczoraj to pora¿ka totalna ciagle cos robilam zle - ja to wiem ze jeszcze nic nie umiem ale sory jak mnie przesadzila na miejsce pasazera a na moje miejsce wsiadla jej znajoma i ze mnie podwioza do domu to poczulam sie totalnie olana i ten teks jej kolezanki: " no godzinka tak szybko mija nie?" a ja " jaka godzinka" a ona "nooo fakt dzisiaj zaczelyscie pozniej " i koniec tematu, moja I stala przed autem i palila...... nic nie mowiac, jakos mi sie odechcialo wszystkiego......
Koniecznie zmieñ instruktora, bo tej Pani chyba nie zale¿y na nauczeniu Ciebie, tylko na za³atwieniu swoich spraw podczas jazd
Nie mówiê ¿e mój by³ ¶wiêty, bo te¿ podje¿d¿a³am do jakiej¶ poradni bo musia³ i¶æ po jakie¶ za¶wiadczenie, je¼dzili¶my do szewca po buty Ale przynajmniej trochê miasta zwiedzi³am i na marne to nie wysz³o

_gatinha_ by³a¶ w Zako?
Pogoda ¶rednia by³a, dwa dni pada³o, reszta by³a raczej pochmurna ale na szczê¶cie z przeja¶nieniami...
W tym roku zaliczy³am:
-Dolinê Bia³ego wraz z Sarni± Ska³±
-Dolinê Str±¿yñsk± z wodospadem Siklawic±
-Dolinê 5 stawów wraz z Wielk± Siklaw±, szli¶my Dolin± Roztoki. Do góry szli¶my czarnym, a wracali¶my zielonym szlakiem. Z Palenicy wyszli¶my ju¿ o 6.30, wiêc byli¶my na trasie sami- o to chodzi³o I jak wchodzili¶my do góry, ju¿ tak na wysoko¶ci oko³o 1500m to wyros³a przed nami wielka kupa, jak to ojciec stwierdzi³- jeszcze parowa³a To nie mog³a byæ kozica ani cz³owiek, to musia³o byæ wiêksze, dobrze ¿e natknêli¶my siê tylko na t± kupê, a¿ strach pomy¶leæ co by by³o 5 minut wcze¶niej...My¶la³am ¿e te ostrze¿enia o nied¼wiedziach s± lekko przesadzone...ale to na pewno nie by³o mniejszego zwierzêcia
-Dwa razy Guba³ówkê z buta i nieskoñczon± ilo¶æ razy busem (mieszkali¶my na górze)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg PRZEDNI STAW.jpg (86,2 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SIKLWICA2.jpg (91,4 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg WIDOK Z SARNIEJ2.jpg (64,5 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg WIELKA SIKLAWA.jpg (95,6 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DOLINA STR¡¯YÑSKA (2).jpg (63,1 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DOLINA 5 STAWÓW.jpg (42,9 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DESZCZOWY KRAKÓW.jpg (42,5 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DOLINA ROZTOKI.jpg (143,6 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg WIDOK Z SARNIEJ3.jpg (48,1 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg WIELKI I MA£Y STAW POLSKI.jpg (73,9 KB, 12 za³adowañ)

Edytowane przez catttt
Czas edycji: 2011-07-02 o 11:03
catttt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-02, 01:23   #4895
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Miñsk Mazowiecki
Wiadomo¶ci: 5 699
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

C.d.
Pani w szpileczkach na Str±¿yñskiej rz±dzi
To jest taka spacerowa trasa, no ale bez przesady
Z tytu³ów zdjêæ dowiedzie siê gdzie co i jak.
Mi³ego ogl±dania, a nu¿ kogo¶ zachêcê do odwiedzenia
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DOLINA STR¡¯YÑSKA.jpg (81,8 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SIKLAWICA.jpg (88,0 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg WIDOK Z SARNIEJ1.jpg (77,1 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg WIDOK ZE SKOCZNI.jpg (97,9 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg WIELKI I MA£Y STAW POLSKI2.jpg (67,0 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ZEJ¦CIE Z DOLINY 5 ST..jpg (47,8 KB, 13 za³adowañ)

Edytowane przez catttt
Czas edycji: 2011-07-02 o 01:33
catttt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-02, 05:08   #4896
Ewi22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¦widnicy okolice
Wiadomo¶ci: 156
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

By³am tam-cudo i te¿ piechotk± zwiedza³am ¶liczne fotki a tak w ogóle to dzieñ dobry Mój siê zle zacz±³,ale Wam ¿ycz ê supera¶nego Mam dzi¶ 2 zmianê
__________________
Sztuk± jest wiara w siebie...Chcê nad tym pracowaæ
Ewi22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-02, 06:58   #4897
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 2 464
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez koszyk Poka¿ wiadomo¶æ
Wy te¿ macie, a jak robi³y¶cie prawko mia³y¶cie karte kursanta gdzie Instruktor podpisuje i zaznacza ka¿d± odbyt± godzinkê ?
U mnie Instruktor wszystko pisze na karcie - godzina rozpoczêcia jazdy i zakoñczenia, data, ilo¶æ wyje¿d¿onych godzin i ilo¶æ przejechanych kilometrów - potem jest zaznaczone co w danym dniu robili¶my.
Ja t± kartê mam przy sobie i zawsze na jazdê zabieram a miêdzy czasie trzymam j± w swoim domu, skserowa³am sobie j± bo,mam ju¿ na niej 30 godz zapisane ¿eby mi siê gdzie¶ nie zawieruszy³a.
Je¿eli chodzi o oszukiwanie w czasie i ilo¶ci kilometrów to nie ma czego¶ takiego, znam miasto po którym je¿d¿ê.
Zdarzy³o mi siê po wyje¿d¿onych 56 minutach wracaæ do wordu z drugiego koñca miasta wiêc przebi³o nawet t± godzinê.
2 razy I przyjecha³ po mnie wcze¶niej na jazdê o 20 minut i od razu jecha³am bo by³am gotowa, wiêc je¼dzi³am godzinê i 20 min a w karcie napisa³ godzinê, wiêc dostawa³am nawet bonusy a nie zostawa³am oszukiwana.
Sylwia1900r jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 07:05   #4898
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

catttt ¶wietne zdjêcia!
a pani na obcasach do odwa¿nych ¶wiat nale¿y
jeszcze nigdy nie by³am w górach...ale wszystko przede mn±!
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-02, 07:35   #4899
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Poka¿ wiadomo¶æ
Hehe ale jak co¶ to pamiêtaj, ¿e jeste¶ cz³owiekiem nie maszyn± i zdrowie masz 1
na szczê¶cie tylko pracujê tam na sezon koniec sierpnia i mnie tam nie ma
ale podoba mi siê, ¿e pracujê na umowê i do tego 8 godzin i ani minuty d³u¿ej

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
Ja kartê kursanta zoaczylam pierwszy raz gdzie¶ w 1/3 teorii - jak ju¿ grupa siê ustali³a. Potem podpisywa³am co godzinê. Kosmiczny sam przekaza³ j± moejmu instr. I pierwszy podpis zlo¿ylam po jakis 10h. Tak hurtowo. A ostatni (tak szczerze) to ju¿ po pierwszym egzaminie.
ja te¿ podpisywa³am hurtowo tak ko³o 12-13 godzinki, a potem ju¿ swojej karty na oczy nie widzia³am... jedynie jak wk³adali I. karty do samochou

Cytat:
Napisane przez catttt Poka¿ wiadomo¶æ
Koniecznie zmieñ instruktora, bo tej Pani chyba nie zale¿y na nauczeniu Ciebie, tylko na za³atwieniu swoich spraw podczas jazd
Nie mówiê ¿e mój by³ ¶wiêty, bo te¿ podje¿d¿a³am do jakiej¶ poradni bo musia³ i¶æ po jakie¶ za¶wiadczenie, je¼dzili¶my do szewca po buty Ale przynajmniej trochê miasta zwiedzi³am i na marne to nie wysz³o

_gathina_ by³a¶ w Zako?
Pogoda ¶rednia by³a, dwa dni pada³o, reszta by³a raczej pochmurna ale na szczê¶cie z przeja¶nieniami...
W tym roku zaliczy³am:
-Dolinê Bia³ego wraz z Sarni± Ska³±
-Dolinê Str±¿yñsk± z wodospadem Siklawic±
-Dolinê 5 stawów wraz z Wielk± Siklaw±, szli¶my Dolin± Roztoki. Do góry szli¶my czarnym, a wracali¶my zielonym szlakiem. Z Palenicy wyszli¶my ju¿ o 6.30, wiêc byli¶my na trasie sami- o to chodzi³o I jak wchodzili¶my do góry, ju¿ tak na wysoko¶ci oko³o 1500m to wyros³a przed nami wielka kupa, jak to ojciec stwierdzi³- jeszcze parowa³a To nie mog³a byæ kozica ani cz³owiek, to musia³o byæ wiêksze, dobrze ¿e natknêli¶my siê tylko na t± kupê, a¿ strach pomy¶leæ co by by³o 5 minut wcze¶niej...My¶la³am ¿e te ostrze¿enia o nied¼wiedziach s± lekko przesadzone...ale to na pewno nie by³o mniejszego zwierzêcia
-Dwa razy Guba³ówkê z buta i nieskoñczon± ilo¶æ razy busem (mieszkali¶my na górze)
cudnie

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Sylwia ja te¿ mia³am tak, ¿e wyje¼dzi³am wiêcej, np. wykupi³am po egzmainach 5 godzin, a je¼dzi³am 7
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-02, 07:52   #4900
karolciab93
Raczkowanie
 
Avatar karolciab93
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpacie :)
Wiadomo¶ci: 249
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Dzieñ dobry ! ja siê po prostu za³amie dlaczego nie mo¿e byæ normalna , ludzka pogoda na weekend tylko ci±gle ten deszcz i zimno :/ wrrr

catttt widoki cudne ! ale Ci zazdroszcze .. ja niestety nie mam ani funduszy ani mo¿liwo¶ci czego¶ zwiedzaæ ;/ dlatego nigdy z jak±¶ ogromn± eufori± nie przechodzê wakacji ... no có¿.. ¿ycie ... co najwy¿ej mogê Wam fotki mojej wsi porobiæ na zmianê : lasy , ³±ki, pola :P

koszyk ja takowej karty nie mia³am, pierwsze s³yszê o niej od Was, nic takiego nie podpisywa³am hmm .. pewnie I. wszystko za³atwi³ sam nie wiem z reszt± teraz to mi i tak wszystko jedno

Trinu08 5 lipiec ? moje imieniny nie zapomnê i bêde 3maæ kciuki oczywi¶cie

mi³ej soboty kochane a tym które dzisiaj pracuj± ¿eby im szybko zlecia³o
__________________
".Bo s± dwa rodzaje bólu (...). Cierpienie fizyczne i cierpienie duchowe. Cierpienie fizyczne siê znosi. Cierpienie duchowe siê wybiera."
Éric-Emmanuel SchmittOskar i pani Ró¿a

Wygralam walkê o marzenia : Projekt 'Prawo jazdy' zakonczony powodzeniem!
karolciab93 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-02, 08:46   #4901
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Dzieñ bodry,
jaki tu ruch od rana. Ja za to pospa³am
Catt - widoki Niestety góry nie krêc± mnie a¿ tak bardzo ¿ebym pojechala tam sama. Z kimsiem ok. Sama bêdê ¶migaæ rowerem nad morzem.
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 09:29   #4902
_gatinha_
Zadomowienie
 
Avatar _gatinha_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1 542
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

catttt Genialne zdjêcia kochana!

Nawet do Krakowa zagl±dneli¶cie! Super

Pani w szpileczkach przesz³a wszystkie szczyty g³upoty chyba Ja nawet na taki ³atwy szlak bym ubra³a choæby zwyk³e adidasy a nie jakie¶ szpile No ale có¿, niektórzy mózg gdzie indziej zostawiaj±

Z trasy Twojej wyprawy by³am ju¿ wszêdzie oprócz Doliny 5 Stawów...

A ja niestety siedzia³am w domu, okaza³o siê, ¿e mam jeszcze parê zaliczeñ na uczelni, mój facet te¿ wiêc lepiej by³o zostaæ tu ni¿ sobie zaleg³o¶ci narobiæ. A i pogoda te¿ nie zachêca³a, tym bardziej, ¿e marzy mi siê wej¶cie na Zawrat. A to raczej jak ju¿ to tylko przy super pogodzie, inaczej bym siê ba³a...£añcuchy i te sprawy to nie przelewki


O, 5 lipiec- moje imieniny te¿, musi siê w takim razie udaæ!!!


Mi³ego dnia Wam wszystkim
__________________
Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa!

Edytowane przez _gatinha_
Czas edycji: 2011-07-02 o 09:31
_gatinha_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-02, 10:16   #4903
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Dzieñ dobry

catttt, zdjêcia ¶liczne, cieszê siê, ¿e wycieczka siê uda³a . Ja mam góry pod nosem (nie takie wielkie znowu, ale s±), jednak nie bywam tam, je¶li nie muszê. Nie cierpiê chodziæ po górach, bo ju¿ po 5 minutach padam .
Pani od obcasów musia³a byæ bardzoooo inteligentna...
I dobrze, ¿e nic nam Ciê nie zjad³o!

Cytat:
Napisane przez princeseczka Poka¿ wiadomo¶æ
catttt ¶wietne zdjêcia!
a pani na obcasach do odwa¿nych ¶wiat nale¿y
jeszcze nigdy nie by³am w górach...ale wszystko przede mn±!
My¶lê, ¿e nie masz powodów do smutku
Cytat:
Napisane przez karolciab93 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieñ dobry ! ja siê po prostu za³amie dlaczego nie mo¿e byæ normalna , ludzka pogoda na weekend tylko ci±gle ten deszcz i zimno :/ wrrr

catttt widoki cudne ! ale Ci zazdroszcze .. ja niestety nie mam ani funduszy ani mo¿liwo¶ci czego¶ zwiedzaæ ;/ dlatego nigdy z jak±¶ ogromn± eufori± nie przechodzê wakacji ... no có¿.. ¿ycie ... co najwy¿ej mogê Wam fotki mojej wsi porobiæ na zmianê : lasy , ³±ki, pola :P

koszyk ja takowej karty nie mia³am, pierwsze s³yszê o niej od Was, nic takiego nie podpisywa³am hmm .. pewnie I. wszystko za³atwi³ sam nie wiem z reszt± teraz to mi i tak wszystko jedno

Trinu08 5 lipiec ? moje imieniny nie zapomnê i bêde 3maæ kciuki oczywi¶cie

mi³ej soboty kochane a tym które dzisiaj pracuj± ¿eby im szybko zlecia³o
Wie¶ na wakacje to ¶wietne rozwi±zanie i szczerze Ci zazdroszczê . Ja siedzê w bloku, a wszêdzie dooko³a beton, albo nieszczêsne góry .
Ja mam imieniny 6.07
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-02, 10:21   #4904
Taran
Raczkowanie
 
Avatar Taran
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 124
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

A ja tyle razy by³am w Zakopanym, ale nigdy nie chodzi³am po górach. Ach te szkolne wycieczki


Cytat:
Napisane przez Ewi22 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi kartê wype³ni³ na koniec kursu Errol,nie wiem,kiedy nastêpny egzamin,bo muszê ten ¶wistek do Wordu zanie¶æ o piêciu dodatkowych godzinach wyje¿d¿onych...

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Taran-congratulation:cmok : bra³a¶ co¶ na uspokojenie??Ile jezdzi³a¶?? Teraz tylko czekaæ na plasticzek
Nie bra³am nic na uspokojenie tym razem. I tak by mi nie pomog³o. A je¼dzi³am nieca³e 40 minut. Tak, teraz czekaæ na plasticzek, dobrze, ¿e wyje¿d¿am na wakacje, to nie bêdê co chwila sprawdzaæ statusu mojego prawa jazdy. Jak bym by³a w domu to bym to co chwilê robi³a
__________________
Logika stosowana do analizy ludzkich zachowañ czêsto zawodzi. Stephen King "Sklepik z marzeniami"
Taran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-02, 10:44   #4905
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Miñsk Mazowiecki
Wiadomo¶ci: 5 699
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez _gatinha_ Poka¿ wiadomo¶æ
catttt Genialne zdjêcia kochana!

Nawet do Krakowa zagl±dneli¶cie! Super

Pani w szpileczkach przesz³a wszystkie szczyty g³upoty chyba Ja nawet na taki ³atwy szlak bym ubra³a choæby zwyk³e adidasy a nie jakie¶ szpile No ale có¿, niektórzy mózg gdzie indziej zostawiaj±

Z trasy Twojej wyprawy by³am ju¿ wszêdzie oprócz Doliny 5 Stawów...

A ja niestety siedzia³am w domu, okaza³o siê, ¿e mam jeszcze parê zaliczeñ na uczelni, mój facet te¿ wiêc lepiej by³o zostaæ tu ni¿ sobie zaleg³o¶ci narobiæ. A i pogoda te¿ nie zachêca³a, tym bardziej, ¿e marzy mi siê wej¶cie na Zawrat. A to raczej jak ju¿ to tylko przy super pogodzie, inaczej bym siê ba³a...£añcuchy i te sprawy to nie przelewki


O, 5 lipiec- moje imieniny te¿, musi siê w takim razie udaæ!!!


Mi³ego dnia Wam wszystkim
Mo¿na za³atwiæ Zawrat i Dolinê 5 stawów za jednym zamachem
Wychodzi siê z Ku¼nic na Dolinê G±siennicow±, trzeba przej¶æ przez Zawrat w³a¶nie, i dalej jest Dolina 5 stawów. Tak mieli¶my i¶æ, ale ostatecznie ze wzglêdu na zmienn± pogodê wybrali¶my przez Dolinê Roztoki, w miarê lekka trasa, chocia¿ jak siê idzie zielonym szlakiem to s± takie g³adkie ska³y tzw. danielki i jak jest mokro to mo¿e byæ niebezpiecznie A danielki dlatego ¿e zgin±³ tam taternik Jan Daniel, po¶lizgn±³ siê...
Zdjêcia dodajê, bo to T¯ te¿ uj±³ nawet mój kwiat siê za³apa³! Totalnie nie pasuj±cy do stroju i do okoliczno¶ci ale jest taki pozytywny ¿e musia³am go za³o¿yæ
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg danielki.jpg (93,9 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg danielki2.jpg (221,5 KB, 26 za³adowañ)

Edytowane przez catttt
Czas edycji: 2011-07-02 o 10:46
catttt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-02, 10:52   #4906
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Miñsk Mazowiecki
Wiadomo¶ci: 5 699
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez karolciab93 Poka¿ wiadomo¶æ
catttt widoki cudne ! ale Ci zazdroszcze .. ja niestety nie mam ani funduszy ani mo¿liwo¶ci czego¶ zwiedzaæ ;/ dlatego nigdy z jak±¶ ogromn± eufori± nie przechodzê wakacji ... no có¿.. ¿ycie ... co najwy¿ej mogê Wam fotki mojej wsi porobiæ na zmianê : lasy , ³±ki, pola :P
Ja te¿ ze wsi dziewczyna i resztê wakacji te¿ pewnie spêdzê u siebie, zapraszam dziewczyny z miasta: cisza spokój, du¿o tras rowerowych

Cytat:
Napisane przez princeseczka Poka¿ wiadomo¶æ
jeszcze nigdy nie by³am w górach...ale wszystko przede mn±!
Aaa i do Radomia jechali¶my z Miñska uwaga uwaga! 1h 15min Pu¶ciutka droga...
T¯ zanim nie pojecha³ w góry to mówi³ ¿e ich nie lubi... teraz by je¼dzi³ ci±gle to wci±ga
catttt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-02, 10:57   #4907
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Ja mia³am kartê kursanta i po ka¿dej godzinie w samochodzie j± podpisywa³am. Parê razy zdarzy³o siê, ¿e instruktor zapomnia³ karty i siê nie podpisa³am na niej a¿ do dzisiaj
A podpisy z teorii zaliczy³am hurtowo po jednej z jazd.


Catttt, cudowne widoki
Sarnia Ska³ka jest super! Zawsze jak jestem w Tatrach to tam jestem
Siklawica te¿ jest piêkna, ale jak raz tam by³am, to siê po¶lizgnê³am na tych mokrych kamieniach i mia³am ca³e obie nogi posiniaczone. To naprawdê okropnie wygl±da³o i wszyscy ¶miali siê, ¿e mnie bij±

Kocham Tatry
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-02, 11:04   #4908
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Miñsk Mazowiecki
Wiadomo¶ci: 5 699
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Eroll Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am kartê kursanta i po ka¿dej godzinie w samochodzie j± podpisywa³am. Parê razy zdarzy³o siê, ¿e instruktor zapomnia³ karty i siê nie podpisa³am na niej a¿ do dzisiaj
A podpisy z teorii zaliczy³am hurtowo po jednej z jazd.


Catttt, cudowne widoki
Sarnia Ska³ka jest super! Zawsze jak jestem w Tatrach to tam jestem
Siklawica te¿ jest piêkna, ale jak raz tam by³am, to siê po¶lizgnê³am na tych mokrych kamieniach i mia³am ca³e obie nogi posiniaczone. To naprawdê okropnie wygl±da³o i wszyscy ¶miali siê, ¿e mnie bij±

Kocham Tatry
Wybierasz siê w te wakacje, dobrze pamiêtam?
Zazdroszczê, ja chcê jeszcze raz
catttt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-02, 11:55   #4909
_gatinha_
Zadomowienie
 
Avatar _gatinha_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1 542
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez catttt Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿na za³atwiæ Zawrat i Dolinê 5 stawów za jednym zamachem
Wychodzi siê z Ku¼nic na Dolinê G±siennicow±, trzeba przej¶æ przez Zawrat w³a¶nie, i dalej jest Dolina 5 stawów. Tak mieli¶my i¶æ, ale ostatecznie ze wzglêdu na zmienn± pogodê wybrali¶my przez Dolinê Roztoki, w miarê lekka trasa, chocia¿ jak siê idzie zielonym szlakiem to s± takie g³adkie ska³y tzw. danielki i jak jest mokro to mo¿e byæ niebezpiecznie A danielki dlatego ¿e zgin±³ tam taternik Jan Daniel, po¶lizgn±³ siê...
Zdjêcia dodajê, bo to T¯ te¿ uj±³ nawet mój kwiat siê za³apa³! Totalnie nie pasuj±cy do stroju i do okoliczno¶ci ale jest taki pozytywny ¿e musia³am go za³o¿yæ


Tak, tak, tak W³a¶nie tak± trasê planowa³am, czekam tylko a¿ siê pogoda zrobi. A potem z Palenicy Bia³czañskiej busem do Zakopanego Widzia³a¶ mo¿e przez przypadek ile taki bus kosztuje?
Kwiat jak najbardziej pozytywny, mi siê podoba Mam nawet pdobny tylko, ¿e czarny
__________________
Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa!
_gatinha_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 12:12   #4910
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Miñsk Mazowiecki
Wiadomo¶ci: 5 699
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez _gatinha_ Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, tak, tak W³a¶nie tak± trasê planowa³am, czekam tylko a¿ siê pogoda zrobi. A potem z Palenicy Bia³czañskiej busem do Zakopanego Widzia³a¶ mo¿e przez przypadek ile taki bus kosztuje?
Kwiat jak najbardziej pozytywny, mi siê podoba Mam nawet pdobny tylko, ¿e czarny
Chyba 4 albo 5z³, tak gdzie¶ s³ysza³am. Ale co¶ podejrzanie tanio
Z PKSu na Guba³ówkê p³acili¶my 5z³, a przecie¿ z Palenicy do Zakopanego jest dalej
Mnie szczerze mówi±c jak narazie Zawrat przera¿a...chyba jeszcze za wcze¶nie na takie wyprawy, muszê nabyæ wiêcej do¶wiadczenia Ale tata i T¯ byli napaleni ostro, gdyby nie pogoda to pewnie by mnie tam zaci±gnêli

Edytowane przez catttt
Czas edycji: 2011-07-02 o 12:13
catttt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-02, 12:15   #4911
Minnieee
Raczkowanie
 
Avatar Minnieee
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Dzieñ dobry

catttt - piêkne widoki Normalnie a¿ mi siê sama mordka cieszy na takie cuda

Cytat:
Napisane przez Trinu08 Poka¿ wiadomo¶æ
To ja siê nie bêdê ukrywaæ i zdradzê ,¿e egzamin praktyczny mam 5 lipca o godz 10 !!
Trzymam kciuki!
Oby by³ wielki i piêkny pozytyw

Cytat:
Napisane przez princeseczka Poka¿ wiadomo¶æ
jeszcze nigdy nie by³am w górach...ale wszystko przede mn±!
Dok³adnie!


Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Poka¿ wiadomo¶æ
Wie¶ na wakacje to ¶wietne rozwi±zanie i szczerze Ci zazdroszczê . Ja siedzê w bloku, a wszêdzie dooko³a beton, albo nieszczêsne góry .
Zgadzam siê Sama zreszt± mieszkam na wsi Niektórzy moi znajomi (wiecie, ci, którzy chwal± siê, ¿e s± "miastowi"), dziwi± siê co mo¿na na niej robiæ, zw³aszcza w wakacje. A przecie¿ tu jest tyle mo¿liwo¶ci Fakt, nie pójdzie siê do kina albo na basen, bo i tego tu nie u¶wiadczysz Ale samo to - piêkne widoki, czyste powietrze.. ¯yæ nie umieraæ!
__________________
Jedno z marzeñ zosta³o spe³nione :
27.06.2011 r. - prawo jazdy zdane
Minnieee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-02, 12:55   #4912
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

catttt no droga pro¶ciutka, sympatyczna szybka
mo¿e minê³y¶my siê gdzie¶ na drodze bo wozi³am brata i bratow± a ¿eby do nich dojechaæ to w³a¶nie przez 7 i moje kochane rondo siê jedzie
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-02, 17:02   #4913
karolciab93
Raczkowanie
 
Avatar karolciab93
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpacie :)
Wiadomo¶ci: 249
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

hmmm a có¿ to za pustki ? kurcze mówili w pogodzie ¿e od poniedzia³ku pogoda ma siê poprawiæ .. no czekam na to mo¿e w koñcu siê opalê hmmm .. i nad wodê by mo¿na by³o pojechaæ .. a tak to nuudyy..

jedyne co to siedzê ca³y dzieñ w kuchni i eksperymentuje jak nie nowe nale¶niczki, to znowu ciasta, serniki .. hah

us³ysza³am dzisiaj od cioci ¿e takiej kobiety jak ja to ze ¶wiec± szukaæ to siê nazywa komplement
__________________
".Bo s± dwa rodzaje bólu (...). Cierpienie fizyczne i cierpienie duchowe. Cierpienie fizyczne siê znosi. Cierpienie duchowe siê wybiera."
Éric-Emmanuel SchmittOskar i pani Ró¿a

Wygralam walkê o marzenia : Projekt 'Prawo jazdy' zakonczony powodzeniem!
karolciab93 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-02, 17:04   #4914
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez karolciab93 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieñ dobry ! ja siê po prostu za³amie dlaczego nie mo¿e byæ normalna , ludzka pogoda na weekend tylko ci±gle ten deszcz i zimno :/ wrrr

catttt widoki cudne ! ale Ci zazdroszcze .. ja niestety nie mam ani funduszy ani mo¿liwo¶ci czego¶ zwiedzaæ ;/ dlatego nigdy z jak±¶ ogromn± eufori± nie przechodzê wakacji ... no có¿.. ¿ycie ... co najwy¿ej mogê Wam fotki mojej wsi porobiæ na zmianê : lasy , ³±ki, pola :P

koszyk ja takowej karty nie mia³am, pierwsze s³yszê o niej od Was, nic takiego nie podpisywa³am hmm .. pewnie I. wszystko za³atwi³ sam nie wiem z reszt± teraz to mi i tak wszystko jedno

Trinu08 5 lipiec ? moje imieniny nie zapomnê i bêde 3maæ kciuki oczywi¶cie

mi³ej soboty kochane a tym które dzisiaj pracuj± ¿eby im szybko zlecia³o
hmm... sk±d ja to znam...
na pewno mia³a¶ tylko I. nic Ci nie powiedzia³
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-02, 19:48   #4915
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Ej... co tu tak pusto? nadrabiamy kochane bo chcê zak³adaæ now± cze¶æ
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-02, 20:20   #4916
danka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 222
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez catttt Poka¿ wiadomo¶æ
C.d.
Pani w szpileczkach na Str±¿yñskiej rz±dzi
cattt ¶liczne zdjêcia,
fajnie, ¿e zadowoleni wrócili¶cie
na kamerkach to wygl±da³o nieciekawie z pogod± ale faktycznie po zdjêciach widzê, ze by³o w miarê

te¿ co¶ takiego zielonego jeszcze paruj±cego spotkali¶my w chocho³owskiej a za chwilê odg³osy ³amanych ga³êzi a tu ¶rodek lasu i dopiero dzieñ siê budzi strach siê baæ

tak za górami siê têskni to wci±ga

Co powiesz na pani± w sanda³kach schodz±c± ze ¦winicy na Zawrat? Upa³ a ona z malutk± torebk± bez wody
lub
dziewczynê/ fakt w dobrych butach górskich/ ¦winica- zawrat piszcz±c± do ch³opaka '' misiaczku jak z³amiê paznokieæ to chyba samobójstwo pope³niê'' dziewczê by³o tak przera¿one, ¿e nie widzia³o, ze ma prawdziw± przepa¶æ pod nogami
ech jest tego bez liku, czasami szkoda s³ów

Cytat:
Napisane przez princeseczka Poka¿ wiadomo¶æ
catttt ¶wietne zdjêcia!
a pani na obcasach do odwa¿nych ¶wiat nale¿y
jeszcze nigdy nie by³am w górach...ale wszystko przede mn±!
wszystko przed Tob±
Uwaga góry zara¿aj±


Cytat:
Napisane przez _gatinha_ Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, tak, tak W³a¶nie tak± trasê planowa³am, czekam tylko a¿ siê pogoda zrobi. A potem z Palenicy Bia³czañskiej busem do Zakopanego Widzia³a¶ mo¿e przez przypadek ile taki bus kosztuje?
Kwiat jak najbardziej pozytywny, mi siê podoba Mam nawet pdobny tylko, ¿e czarny
Palenica -Zakopane 10z³ w jedn± stronê

Zakopane -Ko¶cielisko 5z³

Kiedy jedziesz i na ile?

Dobrej pogody i udanego wypoczynku.

W tatrach powy¿ej 1900 m zima.



Na ka¿dej je¿dzie I. wype³nia³ czas rozpoczêcia a na koniec co by³o wykonywane i to sz³o do mojego podpisu, mia³ karty wszystkich swoich kursantów na dany dzieñ.
Raz by³am tylko w wulkanizacji, mia³ mi dorzuciæ 0,5 godz. za przestój ale ju¿ wiêcej nie poje¿dzili¶my, zda³am egzamin.

Brat chodzi na teoriê, jazdy bêdzie mia³ w sierpniu, egzamin we wrze¶niu bo jeszcze nieletni.
danka00 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-02, 20:28   #4917
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

A ja Wam siê nie chwali³am
jadê pod koniec wrze¶nia do Karkowa, zakwalifikowa³am siê na wycieczkê nagrodow± dla najlepszych uczniów
no ne dosta³am siê za ¶rdni±, ale za dzia³alno¶c na rzecz szko³y

A takie pytanie mam: po ilu dniach od zmiany statusu z "sprawa w toku" na "dokument do odbioru"? bo mi zmieni³ siê w czwratek a jestem ciekawa jak to bêdzie dalej bo nie wiem czy baræ sobie wolnê, czy jak...

Edytowane przez 3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Czas edycji: 2011-07-02 o 20:30
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-02, 20:57   #4918
danka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 222
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;27893060]A ja Wam siê nie chwali³am
jadê pod koniec wrze¶nia do Karkowa, zakwalifikowa³am siê na wycieczkê nagrodow± dla najlepszych uczniów
no ne dosta³am siê za ¶rdni±, ale za dzia³alno¶c na rzecz szko³y

A takie pytanie mam: po ilu dniach od zmiany statusu z "sprawa w toku" na "dokument do odbioru"? bo mi zmieni³ siê w czwratek a jestem ciekawa jak to bêdzie dalej bo nie wiem czy baræ sobie wolnê, czy jak...[/QUOTE]

gratulacje fajna nagroda

W pi±tek zmieni³ mi siê status - PJ do odbioru by³o po 6 dniach (czwartek)
danka00 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-02, 21:54   #4919
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

danka i pojadê do Krakowa na pewnie 5 dni, za jakie¶ 100z³ ;D
no to mo¿e w czwartek pojade odebraæ
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-02, 22:00   #4920
Trinu08
Raczkowanie
 
Avatar Trinu08
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 240
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez karolciab93
Trinu08 5 lipiec ? moje imieniny nie zapomnê i bêde 3maæ kciuki oczywi¶cie
O no proszê tego to nie wiedzia³am ,to fajnie

Cytat:
Napisane przez Minnieee
Trzymam kciuki!
Oby by³ wielki i piêkny pozytyw
Dziêki ,przydadz± siê na pewno

@ Catttt: Jakie piêkne widoki ale mia³a¶ super wycieczkê

W górach by³am tylko raz te¿ ko³o Zakopanego ale kiedy to by³o ooj nawet nie pamietam ju¿
Trinu08 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:33.