Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-07-26, 15:29   #1381
juw
Przyczajenie
 
Avatar juw
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Lunatyczka BB, Eroll - tak zrobiê Nie ma na co czekaæ. Dwa tygodnie w plecy to du¿o (bo tyle bym czeka³a na egzamin praktyczny).

Anwen, tak, w Zamo¶ciu A w jakiej szkole robi³a¶?

Taran, mój tato mówi, ¿e teraz to taka prowizorka, ¿eby zdaæ egzamin, a jazdy nauczy nas ¿ycie i ró¿ne sytuacje zaskakuj±ce na drogach W³a¶ciwie to kierowca ca³y czas siê uczy. Zawsze co¶ nowego mo¿e siê wydarzyæ

Kasia1480 - nie martw siê mi zapewne te¿ zaznacz± na egzaminie, bo wolê d³u¿ej poczekaæ, ni¿ wymusiæ pierwszeñstwo i oblaæ egzamin ale powiem Ci, ¿e ja te¿ tak mam, im bli¿ej egzaminu tym gorzej Mam nadziejê, ¿e to jest normalne Tak jak mówi Liwiusz: "to pewnie stres, ¿e lada chwila egzamin"

Cecilia89, zdarza siê Dobrze, ¿e nie pogi±³ siê zderzak W samochodzie najgorsze jest to, ¿e trzeba mieæ oczy dooko³a g³owy... :/
__________________

"Zawsze, kiedy spotykam kogo¶, kto wynosi siê nad innych, wiem, ¿e mam do czynienia z cz³owiekiem z kompleksem ni¿szo¶ci." - Agatha Christie

juw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-26, 15:40   #1382
juw
Przyczajenie
 
Avatar juw
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Lunatyczka BB, Eroll - tak zrobiê Nie ma na co czekaæ. Dwa tygodnie w plecy to du¿o (bo tyle bym czeka³a na egzamin praktyczny).

Anwen, tak, w Zamo¶ciu A w jakiej szkole robi³a¶?

Taran, mój tato mówi, ¿e teraz to taka prowizorka, ¿eby zdaæ egzamin, a jazdy nauczy nas ¿ycie i ró¿ne sytuacje zaskakuj±ce na drogach W³a¶ciwie to kierowca ca³y czas siê uczy. Zawsze co¶ nowego mo¿e siê wydarzyæ

Kasia1480 - nie martw siê mi zapewne te¿ zaznacz± na egzaminie, bo wolê d³u¿ej poczekaæ, ni¿ wymusiæ pierwszeñstwo i oblaæ egzamin ale powiem Ci, ¿e ja te¿ tak mam, im bli¿ej egzaminu tym gorzej Mam nadziejê, ¿e to jest normalne Tak jak mówi Liwiusz: "to pewnie stres, ¿e lada chwila egzamin"

Cecilia89, zdarza siê Dobrze, ¿e nie pogi±³ siê zderzak W samochodzie najgorsze jest to, ¿e trzeba mieæ oczy dooko³a g³owy... :/
__________________

"Zawsze, kiedy spotykam kogo¶, kto wynosi siê nad innych, wiem, ¿e mam do czynienia z cz³owiekiem z kompleksem ni¿szo¶ci." - Agatha Christie

juw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-26, 15:47   #1383
Taran
Raczkowanie
 
Avatar Taran
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 124
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Pewnie dlatego, ¿e w yariskach wsteczny jest tak jak jedynka, a w fiatach tak jak 5. Wiêc jak kto¶ z yariski wrzuci wsteczny normalnie to pojedzie do przodu zamiast do ty³u. Ale mo¿e chodziæ o co¶ innego ;p

Ja kiedy¶ te¿ w tuje wjecha³am, ale w³a¶ciwie ani one, ani auto nie ucierpia³o. Nie ma siê czym przejmowaæ, ka¿demu mog³o siê zdarzyæ. A mama to w emocjach powiedzia³a, przejdzie jej.
__________________
Logika stosowana do analizy ludzkich zachowañ czêsto zawodzi. Stephen King "Sklepik z marzeniami"

Edytowane przez Taran
Czas edycji: 2011-07-26 o 15:48
Taran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-26, 15:49   #1384
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Jak tu siê kursowo zrobi³o
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-26, 15:54   #1385
juw
Przyczajenie
 
Avatar juw
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Lunatyczka BB, Eroll - tak zrobiê Nie ma na co czekaæ. Dwa tygodnie w plecy to du¿o (bo tyle bym czeka³a na egzamin praktyczny).

Anwen, tak, w Zamo¶ciu A w jakiej szkole robi³a¶?

Taran, mój tato mówi, ¿e teraz to taka prowizorka, ¿eby zdaæ egzamin, a jazdy nauczy nas ¿ycie i ró¿ne sytuacje zaskakuj±ce na drogach W³a¶ciwie to kierowca ca³y czas siê uczy. Zawsze co¶ nowego mo¿e siê wydarzyæ

Kasia1480 - nie martw siê mi zapewne te¿ zaznacz± na egzaminie, bo wolê d³u¿ej poczekaæ, ni¿ wymusiæ pierwszeñstwo i oblaæ egzamin ale powiem Ci, ¿e ja te¿ tak mam, im bli¿ej egzaminu tym gorzej Mam nadziejê, ¿e to jest normalne Tak jak mówi Liwiusz: "to pewnie stres, ¿e lada chwila egzamin"

Cecilia89, zdarza siê Dobrze, ¿e nie pogi±³ siê zderzak W samochodzie najgorsze jest to, ¿e trzeba mieæ oczy dooko³a g³owy... :/
__________________

"Zawsze, kiedy spotykam kogo¶, kto wynosi siê nad innych, wiem, ¿e mam do czynienia z cz³owiekiem z kompleksem ni¿szo¶ci." - Agatha Christie

juw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-26, 15:55   #1386
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez juw Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

Ja te¿ robiê kurs, tzn. ju¿ koñczê Ju¿ nied³ugo egzamin
Mam takie pytanie: Czy zdajecie/zdawa³y¶cie egzamin teoretyczny i praktyczny tego samego dnia? (Ka¿dy mi odradza, a jakbym chcia³a roz³o¿yæ, to muszê czekaæ co najmniej 2 tyg., do tego czasu jazd mi zabraknie Mam straszny z tym problem.
ja roz³o¿y³am i nie ¿a³ujê
godzin mi nie zabrak³o bo je (6 godzin) po prostu wstrzyma³am, tzn. nie je¼dzi³am do egzaminu teoretycznego- po teorii posz³am zapisaæ siê na praktyczny i da³am instruktorowi cynk ¿e mam egzamin tego i tego i tyle i tyle jazd pó¼niej bardzo fajnie mia³am roz³o¿one jazdy- 3 dni pod rz±d a czwartego egzamin.
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-26, 15:56   #1387
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1 365
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Taran Poka¿ wiadomo¶æ
Pewnie dlatego, ¿e w yariskach wsteczny jest tak jak jedynka, a w fiatach tak jak 5. Wiêc jak kto¶ z yariski wrzuci wsteczny normalnie to pojedzie do przodu zamiast do ty³u. Ale mo¿e chodziæ o co¶ innego ;p

Ja kiedy¶ te¿ w tuje wjecha³am, ale w³a¶ciwie ani one, ani auto nie ucierpia³o. Nie ma siê czym przejmowaæ, ka¿demu mog³o siê zdarzyæ. A mama to w emocjach powiedzia³a, przejdzie jej.
Ale ja ledwo wsiad³am do samochodu, rusza³am z jedynki. Doda³am lekko gazu, a Fiat jak siê zerwa³...
Przej¶æ, to jej przejdzie.

LunatyczkaBB, racja, kursowo siê zrobi³o
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodzi³am ¶licznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-07-26, 16:00   #1388
Taran
Raczkowanie
 
Avatar Taran
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 124
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Panda, czy co¶ wiêkszego?
__________________
Logika stosowana do analizy ludzkich zachowañ czêsto zawodzi. Stephen King "Sklepik z marzeniami"
Taran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-26, 16:01   #1389
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1 365
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Taran Poka¿ wiadomo¶æ
Panda, czy co¶ wiêkszego?
Nie, Uno... To samochód mojego taty, wiêc jak zdam, to dopiero siê na niego przesi±dê.
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodzi³am ¶licznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-26, 16:04   #1390
juw
Przyczajenie
 
Avatar juw
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Mam problem Napisa³am post, ale siê nie wy¶wietli³. Klikam "Wy¶lij szybk± odpowied¼" i nic, próbowa³am jeszcze raz, to pisze, ¿e moderator musi to sprawdziæ... Nie rozumiem... Co¶ ¼le wpisujê? Wciskam?


NO! Ten jest, a tamtego nie ma

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Lunatyczka BB, Eroll - tak zrobiê Nie ma na co czekaæ. Dwa tygodnie w plecy to du¿o (bo tyle bym czeka³a na egzamin praktyczny).

Anwen, tak, w Zamo¶ciu A w jakiej szkole robi³a¶?

Taran, mój tato mówi, ¿e teraz to taka prowizorka, ¿eby zdaæ egzamin, a jazdy nauczy nas ¿ycie i ró¿ne sytuacje zaskakuj±ce na drogach W³a¶ciwie to kierowca ca³y czas siê uczy. Zawsze co¶ nowego mo¿e siê wydarzyæ

Kasia1480 - nie martw siê mi zapewne te¿ zaznacz± na egzaminie, bo wolê d³u¿ej poczekaæ, ni¿ wymusiæ pierwszeñstwo i oblaæ egzamin ale powiem Ci, ¿e ja te¿ tak mam, im bli¿ej egzaminu tym gorzej Mam nadziejê, ¿e to jest normalne Tak jak mówi Liwiusz: "to pewnie stres, ¿e lada chwila egzamin"

Cecilia89, zdarza siê Dobrze, ¿e nie pogi±³ siê zderzak W samochodzie najgorsze jest to, ¿e trzeba mieæ oczy dooko³a g³owy... :/




Uda³o siê! Sorry, ¿e piszê jak piszê, ale dopiero siê uczê
__________________

"Zawsze, kiedy spotykam kogo¶, kto wynosi siê nad innych, wiem, ¿e mam do czynienia z cz³owiekiem z kompleksem ni¿szo¶ci." - Agatha Christie


Edytowane przez juw
Czas edycji: 2011-07-26 o 16:06
juw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-26, 16:26   #1391
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 6 595
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

juw ja wczoraj zdalam w zamosciu za 6 razem, a robilam w cabrio.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-26, 16:27   #1392
blondii91
Zadomowienie
 
Avatar blondii91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdañsk - okolice
Wiadomo¶ci: 1 796
GG do blondii91
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

ja w czwartek mykam do PORDu zapisac sie na egzamin ;D jak to szybko zlecialo
__________________
Pierwsze spotkanie - 6.03.2010

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moj± ¿on±.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-26, 16:32   #1393
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 2 948
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze dziewczyny czy tylko mi bedzie brakowac jazd z moim fajnym instruktoreem? przyzwyczailam sie, bo w sumie to jezdzilam z nim od lutego, to sporo czasu.
nie moge uwierzyc ze cala ta mêka z prawkiem ju za mna ale moge podsumowac, jazdy byly super, egzaminy- wiadomo.
mi moich jazd strasznie brakuje. Co prawda mam kolejne przed sob±, bo egzamin mnie czeka, ale to dopiero na pocz±tku wrze¶nia. No ale miesi±c juz prze¿y³am bez mojego I. wiêc kolejny tez jako¶ prze¿yjê W ka¿dym razie zawsze go wypatruje jak przeje¿d¿a eLka z jego OSK To jest to, ¿e jak I. jest fajny, to potem ciê¿ko siê rozstaæ, bo jednak przez te 30 godzin jako¶ siê z nim z¿y³o
(A w tajemnicy powiem Wam, ¿e jak nie zda³am swojego pierwszego egzaminu, to potem mialam takie g³upie my¶li, ¿e w sumie fajnie, bo siê znowu zobacze z I. Heh...Zabijcie mnie za to :P )
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-26, 16:33   #1394
kasia1480
Raczkowanie
 
Avatar kasia1480
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 215
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez liwiusz Poka¿ wiadomo¶æ

kasia to pewnie stres, ¿e lada chwila egzamin. Obiektywnie na pewno nie jest tak ¼le, jak ci siê wydaje. G³owa do góry.
Cytat:
Napisane przez juw Poka¿ wiadomo¶æ

Kasia1480 - nie martw siê mi zapewne te¿ zaznacz± na egzaminie, bo wolê d³u¿ej poczekaæ, ni¿ wymusiæ pierwszeñstwo i oblaæ egzamin ale powiem Ci, ¿e ja te¿ tak mam, im bli¿ej egzaminu tym gorzej Mam nadziejê, ¿e to jest normalne Tak jak mówi Liwiusz: "to pewnie stres, ¿e lada chwila egzamin"
Dziêki dziewczyny za wsparcie bo naprawdê mi go brakuje . Niektórzy znajomi twierdz±, ¿e jak sobie nie radzê to powinnam zrezygnowaæ ale nie ja siê nie poddam tak szybko! ¿eby siê 1570 z³ zmarnowa³o i 44 jazdy Trzeba my¶leæ pozytywnie wiêcccc JUTRO DAM CZADU!!! Teraz zabieram sie za powtarzanie teori (najgorsze jest to, ¿e testy robiê bezb³êdnie tylko nie mogê tego czasem zastosowaæ w praktyce...
__________________


kasia1480 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-26, 16:35   #1395
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 6 595
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Joan ja zawsze moge wpasc do firmy, juz mnie zapraszali. a ja jezdzilam od lutego i to pewnie bedzie jakies 50 h
ja tez wypatruje elek z mojej szkoly, bo znam kilku instruktorow,zawsze machaja, a jak sie widzimy to jakas luzna pogawêdka co s³ychac
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-26, 16:42   #1396
karolciab93
Raczkowanie
 
Avatar karolciab93
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpacie :)
Wiadomo¶ci: 249
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez juw Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie! MUSIMY daæ radê
A jak Ci siê je¼dzi? Radzisz sobie na ³uku, pod górkê i ogólnie na drodze?
Ja mam jeszcze drobny problem z ocen± sytuacji, chodzi mi o to: stojê na skrzy¿owaniu, mam znak "ust±p pierwszeñstwa", a do skrzy¿owania zbli¿a siê samochód, i pojawia siê pytanie: "jechaæ, czy nie jechaæ", "zd±¿ê, czy nie zd±¿ê". Mam z tym k³opot

P.S. Mam nadziejê, ¿e to jako¶ zrozumiale wyja¶ni³am
Witam ;*
nie przejmuj siê t± ocen± sytuacji ja mimo ¿e mam ju¿ egzamin za sob± do tej pory czêsto sie zastanwiam czy ju¿ czy nie :P ale to jest chyba normlane na pewno sobie poradzisz a która ju¿ godzina za Tob± ?
__________________
".Bo s± dwa rodzaje bólu (...). Cierpienie fizyczne i cierpienie duchowe. Cierpienie fizyczne siê znosi. Cierpienie duchowe siê wybiera."
Éric-Emmanuel SchmittOskar i pani Ró¿a

Wygralam walkê o marzenia : Projekt 'Prawo jazdy' zakonczony powodzeniem!
karolciab93 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-26, 16:46   #1397
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Miñsk Mazowiecki
Wiadomo¶ci: 5 699
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez juw Poka¿ wiadomo¶æ
Kasia1480 - nie martw siê mi zapewne te¿ zaznacz± na egzaminie, bo wolê d³u¿ej poczekaæ, ni¿ wymusiæ pierwszeñstwo i oblaæ egzamin ale powiem Ci, ¿e ja te¿ tak mam, im bli¿ej egzaminu tym gorzej Mam nadziejê, ¿e to jest normalne Tak jak mówi Liwiusz: "to pewnie stres, ¿e lada chwila egzamin"
Mi tego nie zaznaczy³ na pierwszym egzaminie, tylko wspomnia³ na koniec. Chocia¿ wydawa³o mi siê, ¿e w³a¶nie szybko podejmowa³am decyzje... Eh ci egzaminatorzy

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Taran Poka¿ wiadomo¶æ
Pewnie dlatego, ¿e w yariskach wsteczny jest tak jak jedynka, a w fiatach tak jak 5. Wiêc jak kto¶ z yariski wrzuci wsteczny normalnie to pojedzie do przodu zamiast do ty³u. Ale mo¿e chodziæ o co¶ innego ;p

Ja kiedy¶ te¿ w tuje wjecha³am, ale w³a¶ciwie ani one, ani auto nie ucierpia³o. Nie ma siê czym przejmowaæ, ka¿demu mog³o siê zdarzyæ. A mama to w emocjach powiedzia³a, przejdzie jej.
Eee tam, co to jest kochana
Ja na moich pierwszych samodzielnych jazdach przytar³am delikatnie samochód T¯ta- na czerwono, o ogrodzenie
Dobrze ¿e rysa jest malutka
catttt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-26, 17:43   #1398
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

witam
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-26, 18:51   #1399
juw
Przyczajenie
 
Avatar juw
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Czarna Orchidea gratulujê! Ju¿ masz z g³owy Ciê¿ko by³o? O której je¼dzi³a¶?

karolciab93 dziêki Mam nadziejê, ¿e jako¶ siê uda Dzisiaj mia³am 12 jazdy Tak¿e egzamin tu¿, tu¿ :/

kasia1480 wa¿ne, ¿eby siê nie poddawaæ Trzymam kciuki! Bêdzie dobrze

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez princeseczka Poka¿ wiadomo¶æ
ja roz³o¿y³am i nie ¿a³ujê
godzin mi nie zabrak³o bo je (6 godzin) po prostu wstrzyma³am, tzn. nie je¼dzi³am do egzaminu teoretycznego- po teorii posz³am zapisaæ siê na praktyczny i da³am instruktorowi cynk ¿e mam egzamin tego i tego i tyle i tyle jazd pó¼niej bardzo fajnie mia³am roz³o¿one jazdy- 3 dni pod rz±d a czwartego egzamin.
Rozumiem Ale mia³a¶ sporo jazd, ja mam po³owê mniej i musia³abym czekaæ dwa tygodnie Zobaczymy, jak siê nie uda, to trudno, ¿yje siê dalej Wtedy bêdê musia³a czekaæ
__________________

"Zawsze, kiedy spotykam kogo¶, kto wynosi siê nad innych, wiem, ¿e mam do czynienia z cz³owiekiem z kompleksem ni¿szo¶ci." - Agatha Christie

juw jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-26, 18:55   #1400
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 6 595
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

juw no strasznie ciêzko, nie radzilam sobie ze stresem mialam na 9.40, wesz³am prawie godzine pozniej.
nie polecam zapisywac sie na godziny typu 11 bo czekalam np 2 godziny.
na ta godzine mialam juz 3 razy ostatnio chyba i najlepiej,bo czeka sie ok 30 minut, tylko wczoraj jakos tak dlugo.
powiem Ci, ze na 6 egzaminow mialam 4 najgorszych E.
w jakiej firmie robisz?
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-26, 19:00   #1401
juw
Przyczajenie
 
Avatar juw
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Czarna Orchidea ja robiê w Dobrej Wszyscy w³a¶nie mówi±, ¿e to taki wielki stres... Oj, to ja pewnie te¿ sobie poczekam... Ale to jest ¼le, bo takie czekanie na dobre nie wychodzi... Cz³owiek coraz bardziej siê nakrêca...
__________________

"Zawsze, kiedy spotykam kogo¶, kto wynosi siê nad innych, wiem, ¿e mam do czynienia z cz³owiekiem z kompleksem ni¿szo¶ci." - Agatha Christie

juw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-26, 19:08   #1402
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 6 595
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

oj to zalezy od czlowieka ... moj brat poszedl i za pierwszym razem zdal, bo sobie powiedzial ze to ot, zwykla jazda. a ja tak nie potrafilam, musialam to przetrawic az 6 egzamin.
i mam rade, nie sluchaj o egzamiantorach, nie pytaj, nie rozmawiaj z obcymi na wordzie, bo bedzie Ci jeszcze gorzej.
ja teraz zdawalam z obcym, nic o nim nie wiedzialam i zdalam.
mialam sytuacje, ze tak straszyli panem R. ze oblewa ect.
wchodze na plac, a tu mi sie przedstawia pan R.
mily itd, ale bardzo wymagaj±cy, lubi dynamiczn± jazdê, nie przymknie specjalnie oka. mialam z nim 2razy i tez oblalam.

mnie stresowalo ze E ciagle cos notuje, ze napewno blêdy juz, ciagle patrzylam na godzinê, a teraz ola³am to, jak stalam na swiatlach z zakladkami, przesuniêciami, to myslalam jak musze sie ustawic, na wyspach centralnych to samo.

a wozil mnie ooooo, 40 minut, ale przymkn± oko ten gosc
ale bylam pod lukaszem na tym skrzyzowaniu z przesuniêciem, pod cmentarzem, na obwodnicy gdzie jest 70 postawiona, na wyspie centralnej kolo kosciola, kolo starowki jezdzilam, pod stokrotk± parkowa³am, na koszarach.
takze sporo jezdzilam, ale po ostatnich jazdach juz prawie na pamiêc, wiedzialam gdzie jakies "haki " s±, na jazdach do siebie na glos mowilam, a teraz tak samo tylko w myslach.
a ja mam to do siebie ze jak mowie na glos to lepiej pamietam, dobrze na tym wyszlam jak widac.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-26, 19:23   #1403
juw
Przyczajenie
 
Avatar juw
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Ja nie potrafiê siê wyluzowaæ jak Twój brat Zazdroszczê mu
Ale wiesz, tutaj pojawia siê czysta ciekawo¶æ O tych E. A¿ korci, ¿eby siê czegokolwiek dowiedzieæ A notowanie te¿ mnie przera¿a... Mam taki sam tok my¶lenia jak Ty... Jak widzê, ¿e co¶ pisze, to od razu ¿e ¼le, ¿e nie zda³am i w ogóle... A to strasznie rozprasza... Zamiast my¶leæ o tym co robiê/zaraz zrobiê, bêdê zastanawia³a siê co ¼le zrobi³am To widzê, ¿e wzi±³ Ciê prawie na same "haki". Ja siê bojê, ¿e na parkowaniu uderzê w krawê¿nik i bêdzie "po ptokach" Ja te¿ staram siê zapamiêtywaæ te trudniejsze miejsca, ¿eby potem na nich nie polegn±æ

Na dzisiaj muszê ju¿ koñczyæ
Dziêki za wszystko! *
Jutro postaram siê odezwaæ Papa
__________________

"Zawsze, kiedy spotykam kogo¶, kto wynosi siê nad innych, wiem, ¿e mam do czynienia z cz³owiekiem z kompleksem ni¿szo¶ci." - Agatha Christie

juw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-26, 19:24   #1404
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Poka¿ wiadomo¶æ
Jak tu siê kursowo zrobi³o
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-26, 19:29   #1405
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 6 595
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez juw Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie potrafiê siê wyluzowaæ jak Twój brat Zazdroszczê mu
Ale wiesz, tutaj pojawia siê czysta ciekawo¶æ O tych E. A¿ korci, ¿eby siê czegokolwiek dowiedzieæ A notowanie te¿ mnie przera¿a... Mam taki sam tok my¶lenia jak Ty... Jak widzê, ¿e co¶ pisze, to od razu ¿e ¼le, ¿e nie zda³am i w ogóle... A to strasznie rozprasza... Zamiast my¶leæ o tym co robiê/zaraz zrobiê, bêdê zastanawia³a siê co ¼le zrobi³am To widzê, ¿e wzi±³ Ciê prawie na same "haki". Ja siê bojê, ¿e na parkowaniu uderzê w krawê¿nik i bêdzie "po ptokach" Ja te¿ staram siê zapamiêtywaæ te trudniejsze miejsca, ¿eby potem na nich nie polegn±æ

Na dzisiaj muszê ju¿ koñczyæ
Dziêki za wszystko! *
Jutro postaram siê odezwaæ Papa
wiesz co , ja wczoraj 2 razy o krawêznik walne³am...co mi sie NIDGY nie zdarza³o. a koniec egzaminu jest wtedy jak sie odbijesz, a ja nie wiem jak to dokladnie wygl±dalo.
jednak 2 blêdy i mogl mi podziêkowac ale jednak tego nie zrobil.
do tego sytuacja na przejsciu...na poprzednich stronach opisywalam, mozesz zobaczyc. u wczesniejszych bym nie zda³a, u tego pana R to napewno. zalezy na kogo trafisz.

ja na zegarek patrzylam tylko jak na swiat³ach, wczesniej tez non stop, teraz staralam sie skupic na tym co mam aktualne zrobic, typu" za przejsciem w lewo" to ja " aha, do przejscia daleko, to moge sobie zmienic pas, lewy kierunek lustrerko, heja".
grunt, to zebys sobie nie zostawiala na ostatni± chwile, tak samo jak do ronda dojezdzasz, kazde zawrocic to od razu lewy kierunek, luterko i smigasz, zwalniasz i redukcja do 2. bo jak wszystko na raz zostawisz to sie zestresujesz i sie nie wyrobisz.

jak jakiegos miejsca nie rozumiesz to pytaj, ja juz sporo na pamiec wiem
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2011-07-26 o 19:40
Czarna Orchidea jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-26, 21:15   #1406
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

wiecie co? Mojê ¿ycie bez prawka by³o jakby latwiejsze. Zostalam kierowc± dzieci, turlam siê znad jeziora na lotniska itp. Ostatnio przez nie przejecha³am 90km. Po babciach rozwozilam. A kiedys? Nie je¼diz³am i mia³am czas dla siebie itd.

Kursowo tu bardzo dzisiaj. Rondowo wrêcz. Znacie moje zdanie na temat ronda i zmian pasow w trakcie jazdy. Bleee i tyle. Nadal ¶migam zewnêtrznym (w moim zje¼dzie zakreskowali zjazd z wewn pasa). Za to moje wiejskie rondo coraz bardziej mi siê podoba. Tylko w niedzielê rowerzystka "co to zawsze ma pierwszeñstwo" wjechala mi z prawej strony. Dobrze ze wyhamowa³ysmy bo ciekawe co by by³o. Niestety malo osób mruga zjezdzajac (bo to rondo nie jest ca³kiem na ¶rodku i jad±c jedn± drog± prosto rzeczywiscie jedzie sie wzdlu¿ prostej linii, bez ³uku takiego jak na typowym rondzie. Przez to zda¿aj± siê tacy co wje¿d¿ajac nie patrz±c na to co z lewej).

A w sobotê mia³am mil± pogawêdkê o tym co jest rondem a co nie. I okaza³o siê, ze rondo jest tylko wtedy jjak s± 4 pasy ruchu i sygnalizacja ¶wieltna. Reszta to skrzy¿owania o ruchu okrêznym. A czego¶ takiego jak skrzy¿owania z wysp± nie ma
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-26, 21:52   #1407
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy siê powietrzem.
Wiadomo¶ci: 16 564
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

dobry
wrocilam z jazd i jestem za³amana
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jeste¶my naprawdê sob±.
Ze wszystkich naszych namiêtno¶ci
najbardziej okre¶laj± nas te,
których nie potrafimy okie³znaæ.

Motocykl
- mój sposób na ¿ycie.



talkshit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-27, 05:47   #1408
_Katriina_
Raczkowanie
 
Avatar _Katriina_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 80
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez talkshit Poka¿ wiadomo¶æ
dobry
wrocilam z jazd i jestem za³amana
Dlaczego??

Mój brat te¿ zda³ za pierwszym razem. Co prawda by³o to kilka lat temu, ale nadal pamiêtam ten dzieñ, bo straszna zawieja ¶nie¿na by³a. Zimno, okropna widoczno¶æ i mocny wiatr. Pociesza mnie to, ¿e mo¿e nie bêdzie tak ¼le na egzaminie.
__________________
"Oman taivaan tänne loin"

Turbo Fire: 6/20
Prawko: 14/30


_Katriina_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-27, 07:46   #1409
karolciab93
Raczkowanie
 
Avatar karolciab93
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpacie :)
Wiadomo¶ci: 249
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

matko jadê sama do tego dentysty dzisiaj ... stresuje sie duuzo bardziej niz przed egzaminem .. obce miasto, malo miejsca Kurrr* dlaczego to musi byæ takie trudne do ogarniêcia
__________________
".Bo s± dwa rodzaje bólu (...). Cierpienie fizyczne i cierpienie duchowe. Cierpienie fizyczne siê znosi. Cierpienie duchowe siê wybiera."
Éric-Emmanuel SchmittOskar i pani Ró¿a

Wygralam walkê o marzenia : Projekt 'Prawo jazdy' zakonczony powodzeniem!
karolciab93 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-27, 09:31   #1410
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
A w sobotê mia³am mil± pogawêdkê o tym co jest rondem a co nie. I okaza³o siê, ze rondo jest tylko wtedy jjak s± 4 pasy ruchu i sygnalizacja ¶wieltna. Reszta to skrzy¿owania o ruchu okrêznym. A czego¶ takiego jak skrzy¿owania z wysp± nie ma
Te¿ mi tak mówili! ¯e rondo i skrzy¿owanie o ruchu okrê¿nym to dwie ró¿ne rzeczy. Albo co¶ pomyli³am. Prawie rok temu na wyk³ady chodzi³am ;p


Cytat:
Napisane przez karolciab93 Poka¿ wiadomo¶æ
matko jadê sama do tego dentysty dzisiaj ... stresuje sie duuzo bardziej niz przed egzaminem .. obce miasto, malo miejsca Kurrr* dlaczego to musi byæ takie trudne do ogarniêcia
Poradzisz sobie
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.