Frezarka - ceny, opinie, frezy - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Czy Waszym zdaniem urządzenie do manicure i pedicure jest niezbędne??
Tak 135 63,98%
Nie 30 14,22%
Nie wiem 15 7,11%
Można wiele mówić na ten temat .... 31 14,69%
Głosujący: 211. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-14, 00:06   #1051
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: frezarka do paznokci

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Też pracowałam na Lunie z Gerlacha (2 razy ale zawsze coś) na zajęciach jak robiłyśmy pedicure, frezarka marzenie, świetnie się pracowało na niej ale droga
Ja właśnie skończyłam kurs z SPN na żele, za jakiś czas mam zamiar kupić frezarkę, widziałam, że PB ma Marathon 3 N i ponoć nadaje się do pedicuru jak i ściagania masy żelowej (http://www.pbnails.pl/product_info.p...roducts_id=115) , czy któraś z Was ma taką frezarkę ? Co możecie o niej powiedzieć ??
Widziałam też na stronie SPN taką http://spnnails.com/product_info.php...00-Fiolet.html i też byłabym wdzięczna za info na jej temat, pracowałam nią na kursie i była fajna ale wolałabym wiedzieć jak się sprawuje po dłuższym czasie i czy nadaje się do pedicure ?!

A gdzie taką frezarkę Ruck można dostać ?? Czy można ją stosować też do żeli czy tylko do pedicure ? Jaka jest jej cena ?
Dopiero zaczynam więc pewnie nie będę miała wielkiego grona klientek - narazie koleżanki ale chciałabym mieć frezarkę i do ściągania żelu jak i do pedicure ( myślę ze trochę ponad 1000 zł będę w stanie przeznaczyć na frezarkę) i taką, która trochę przetrwa bez awarii
Te z EuroFashion też ciekawe http://sklep.eurofashion.com.pl/frez...ii-rozowa.html , http://sklep.eurofashion.com.pl/frez...-urawa-g5.html
Za każdą odpowiedź i pomoc będę wdzięczna
Frezarka z RUCK jest chyba droższa niż LUNA kosztuje ok 8-8,5 tyś i można ją kupić w Clarenie. Jeżeli będziesz robić częściej manicure to kup taką za 1000zł, bo okazjonalny pedicure wytrzyma, ale jeżeli potrzebujesz frezarki głównie do pedicure to kup jak najlepszą z odkurzaczem (dla własnego bezpieczeństwa i zdrowia, bo wdychanie pyłu z naskórka piłowanych stóp nie należy do przyjemnych i zdrowych, a przy pedicure pyli się strasznie).
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 10:59   #1052
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: frezarka do paznokci

Jak każda rzecz ma plusy i minusy. Nie ma chyba frezarki, która nie maiłaby minusów albo miała same plusy. Dla przykładu w frezarkach z odkurzaczem uciążliwe jest czyszczenie węża gdzie gromadzą się bakterie z naskórków wszystkich klientek. Nigdy przecież do końca pył nie zostanie wciągnięty do worka. No a worki muszą być wymieniane i kosztują też sporo kasy. Poza tym dodatkowy motor odkurzacza sprawia, że frezarka wcale nie jest cicha. To samo dotyczy zresztą frezarki ze zraszaczem. Dodatkowe silniki i kompresor daje jednak trochę szumu ale to jest nieuniknione. Pracuję na obu typach frezarek. Moim zdaniem lepsza jest ta ze zraszaczem bo bakterie się nie unoszą podczas frezowania stóp tylko nawilżone opadają na dół. Frezarka z odkurzaczem nigdy nie wciągnie 100% pyłu szczególnie kiedy frezuje się na wysokich obrotach więc i tak "częstujesz się" bakteriami. Jedyne zabezpieczenie to maseczka na buzię. ale masz to świństwo z kolei na czole, szyi czyli na skórze i niema przed tym pełnej ochrony bo trzeba by pracować jak kosmonauta w szczelnym kombinezonie.

Polecam artykuł na temat frezarek. Znajduje się na stronie Ladys nails Cosmetics Może te wiadomości pomogą wybrać właściwą frezarkę - ja wybrałam (na mokro)

http://pl.ladys-nails.eu/Do-czego-mo...s-pol-664.html

Ciekawa jestem waszych opinii - piszcie
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 17:12   #1053
KateLK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: frezarka do paznokci

Cześć dziewczyny. Niestety moja przygoda z paznokciami dobiegła końca, ze względów zdrowotnych. W związku z tym, mam do odsprzedania frezarkę, której użyłam tylko kilka razy (kupiłam, bo poprzednia się zepsuła i nie miałam czym pracować). Jest to MicroNx model 300 o mocy 100W, od 0 do 35.000 obrotów/min. Więcej info na priv
KateLK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 12:48   #1054
wiewiorek80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: York
Wiadomości: 65
Frezarka - pomocy totalne zagubienie

WITAM
Zanim zaczna sie jakie kolwiek zlosliwosci, prosze sobie darowac porady, ze mamy google i tysiac takich watkow na wizazu BO JE JUZ SPRAWDZILAM I PRZECZYTALAM!
Chodzi o to, ze moze mi ktos wytlumaczy mistyczne zagadnienie:
chcialam kupic frezarke Marathon 3 lux... jak sie zaglebilam w temat to na wielu stronach w danych technicznych podawane jest ze ma ona moc 90W co mnie bardzo zadowala bo mam nia zamiar wykonywac pedicure, jednak po skontaktowaniu sie z producentem tej frezarki, jakiez bylo moje zdziwienie, bo producent podaje ze frezarka ta ma tylko 45W i teraz nie wiemo co chodzi, czy sklepy maja inne frezarki o tej samej nazwie? Jak przegladam ebay, to takich frezarek jak marathon jest setki, wygladaja dokladnie tak samo tylko cena jest podejrzana, bo 40 funtow co daje jakies 200zl... Normalnie juz nie rozumiem o co chodzi, to w koncu ile mocy ma marathon 3 ? acha bo producent marathon-u twierdzi ze model MARATHON 3 LUX nie istnieje!!!!! nie wie skad sie to "lux"powstalo...
Ma ktoras taka frezarkew? mozecie wklejac zdjecia? Mozecie cos polecic?
Dziekuje
__________________
Proszę o zagladniecie do mojej galerii i szczere opinie na temat moich prac...
wiewiorek80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 13:54   #1055
rafalinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 71
Dot.: Frezarka - pomocy totalne zagubienie

więc musi to być jakaś chińska podróbka skoro producent mówi że oni czegoś takiego nie maja
rafalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 00:45   #1056
wiewiorek80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: York
Wiadomości: 65
Dot.: Frezarka - pomocy totalne zagubienie

No wszystko spoko, tylko ze frezarki "marathon 3 lux" sprzedaje wiekszosc dosyc dobrze znanych sklepow z produktami I akcesoriami do paznokci , bardziej prosze moze o opinie paint ktore posiadaja takowa frezarke, na te za 7000 zlotych troche mnie nie stac chyba jeszcze... Nie wiem co robic, nie wiem czy w ogole np. poznam tak na "oko" czy frezarka ma moc 45w czy 90w... Dziewczyny pomozcie, kazda sugestia, opinia, rada bardzo jest dla mnie cenna.
__________________
Proszę o zagladniecie do mojej galerii i szczere opinie na temat moich prac...
wiewiorek80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 11:43   #1057
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Frezarka - pomocy totalne zagubienie

Cytat:
Napisane przez wiewiorek80 Pokaż wiadomość
No wszystko spoko, tylko ze frezarki "marathon 3 lux" sprzedaje wiekszosc dosyc dobrze znanych sklepow z produktami I akcesoriami do paznokci , bardziej prosze moze o opinie paint ktore posiadaja takowa frezarke, na te za 7000 zlotych troche mnie nie stac chyba jeszcze... Nie wiem co robic, nie wiem czy w ogole np. poznam tak na "oko" czy frezarka ma moc 45w czy 90w... Dziewczyny pomozcie, kazda sugestia, opinia, rada bardzo jest dla mnie cenna.
....
jesli nie będziesz robić pedi,to może skusisz się na inna frezarkę może JD na początek?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 09:25   #1058
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Frezarka - pomocy totalne zagubienie

Ja mam tą frezarke i też mialam takie dylematy. na niej nie ma oznaczenia ile ma watt ale powiem Ci ze w porównaniu do promeda 2520 to marathon 3 jest nie do zdarcia, promed potrafi sie zatrzymac przy wiekszym nacisku a marathon leci dalej tak samo
__________________



gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 16:36   #1059
wiewiorek80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: York
Wiadomości: 65
Dot.: Frezarka - pomocy totalne zagubienie

Goniu dziekuje Ci bardzo za odpowiedz, a czy mogłabym jeszcze Cie podpytac, CST daje rade ta frezarka jesli chodzi o pedicure? I jak komfort pracy? Glownie chodzi mi o to, czy jest glosna i czy mocno sa odczuwalne wibracje? Bardzo prosze o odpowiedz pozdrawiam
__________________
Proszę o zagladniecie do mojej galerii i szczere opinie na temat moich prac...
wiewiorek80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 19:44   #1060
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Frezarka - pomocy totalne zagubienie

Cytat:
Napisane przez wiewiorek80 Pokaż wiadomość
Goniu dziekuje Ci bardzo za odpowiedz, a czy mogłabym jeszcze Cie podpytac, CST daje rade ta frezarka jesli chodzi o pedicure? I jak komfort pracy? Glownie chodzi mi o to, czy jest glosna i czy mocno sa odczuwalne wibracje? Bardzo prosze o odpowiedz pozdrawiam
Ja jej używam głównie do pedicure z takim zamiarem kupowałam frezarke. wibracji nie odczuwam, głośniejsza jest jak da się większe obroty to raczej normalne, ale komfort pracy sie nie zmienia, większa moc i obroty przyśpiesza prace chociaż najczęściej pracuje na połowie mocy to w zupełności wystarcza przy tej frezarce i nic sie nie zatrzymuje nawet przy większym nacisku
__________________



gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 22:16   #1061
FantaSy1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 97
frezarka- frezy

dziewczyny..potrzebuje Waszej pomocy. Kupiłam frezarke i potrzebuje dowiedziec się jakie frezy do czego służą.
wstawiam link http://www.photoblog.pl/paznokciarni...38667/4317281/

domyślam ze ze te 5 w małym opakowaniu to frezy diamentowe, te białe to polerki, kapturki..
a te 20 w większym opakowaniu to jakie frezy i do czego mniej więcej służą ( skórki, płytka , pod paznokciem) Nie chciałabym ich stępić przedwcześnie. Wiem że jakos super nie jest, ale narazie finanse mi nie pozwalają kupić lepszych i muszę korzystać z tych.
FantaSy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 15:06   #1062
FantaSy1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 97
Dot.: frezarka- frezy

nikt nie powie ? ;<
FantaSy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 11:41   #1063
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: frezarka- frezy

Cytat:
Napisane przez FantaSy1 Pokaż wiadomość
nikt nie powie ? ;<
........
nooo w sumie do niczego nie nadaja się te frezy,a juz napewno nie do opracowania naturalnej płytki...jedynie może te mandrele z papierem ściernym do zdejmowania masy<jak ktos lubi,bo wiekszość ściąga walcami karbidowymi>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 16:23   #1064
wiewiorek80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: York
Wiadomości: 65
Dot.: frezarka- frezy

Jak poprzedniczka jestem tego samego zdania i to nie złośliwość z naszej strony, tylko te frezy dodawane do tańszych frezarek naprawdę są beznadziejne niestety... Dokup sobie frezy osobno, to może wydatek ale będziesz miała porządne i wbrew pozorom nie trzeba mieć 20 rodzaji, zależy do czego ma służyć frezarka... Bardzo dużo jest o tym napisane, nie powinnam mieć problemu ze znalezieniem wszystkiego co Ci będzie potrzebne. Także o uzywaniu frezarki i czyszczeniu radzę poczytać, to wydłuża żywotność sprzętu, a jak sadze po pytaniu nie miałas jeszcze kursu, także takie informacje mogą być bardzo przydatne. Pozdrawiam
__________________
Proszę o zagladniecie do mojej galerii i szczere opinie na temat moich prac...
wiewiorek80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 21:57   #1065
FantaSy1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 97
Dot.: frezarka- frezy

ależ zdawałam sobie sprawe że super nie sa, ale nie stac mnie na nic lepszego.
Kursu nie posiadam, ale jak nauczyłam sie robić paznokcie bez kursu to i frezarkę obsłużę bez .
Chodziło mi mniej więcej do czego ich użyć, czy jesli bd z nich korzystac to sie bd szybko tepić ?
Kupie frezy lepsze, ale jeszcze nie teraz ;P ..
FantaSy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 23:07   #1066
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: frezarka- frezy

Cytat:
Napisane przez FantaSy1 Pokaż wiadomość
ależ zdawałam sobie sprawe że super nie sa, ale nie stac mnie na nic lepszego.
Kursu nie posiadam, ale jak nauczyłam sie robić paznokcie bez kursu to i frezarkę obsłużę bez .
Chodziło mi mniej więcej do czego ich użyć, czy jesli bd z nich korzystac to sie bd szybko tepić ?
Kupie frezy lepsze, ale jeszcze nie teraz ;P ..
...
poważnie,NIC nimi nie zdziałasz...one nie robią nic.Tak naprawdę potrzebujesz własciwie tylko frezu walca do ściągania masy...koszt około 25zł
do obróbki naturalnych paznokci potrzeba naprawdę świetnych<niestety bardzo drogich frezów>oraz przeszkolenia...to zbyt duza ignorancja uzywac frezarki na naturalki bez przeszkolenia.Zresztą uważam,że obróbka naturalków frezarką nie jest jakims koniecznym wymogiem.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 13:26   #1067
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: frezarka- frezy

A gdzie są kursy na frezarkę?
Ile kosztuje taki kurs?
Podajcie link do strony która firma ma takie kursy i co na nich uczą. Ile godzin trwa taki kurs itp.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 12:28   #1068
FantaSy1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 97
Dot.: frezarka- frezy

frez do sciagania masy na pewno kupie na 100% ale niestety do wypłaty muszę się wstrzymać
Naturalnych paznokci narazie nie będę ruszać, do naturalnych będę nadal używać pilniczków.
A paznokcie robie na formie, a nei na tipsie więc naturalnych pazurków nie powinnam uszkodzić

A rozumiem, że do ściagania masy najlepszy walcami karbidowy, jakies konkretne wymiary jego czy nie ma róznicy ? Tak na przyszłośc bym juz wiedziała
FantaSy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 11:10   #1069
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: frezarka- frezy

Naprawdę nie ma kursów na frezarkę?
Czyżby to było takie proste?
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-13, 11:23   #1070
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: frezarka- frezy

Cytat:
Napisane przez Sabina_32 Pokaż wiadomość
Naprawdę nie ma kursów na frezarkę?
Czyżby to było takie proste?
...
proste nie jest jak sie nie miało styczności z urządzeniem i żywą tkanką,chodzi o to,że takie szkolenie jest zazwyczaj częścią pełnego kursu stylizacji paznokci,nikt Ci chyba nie zrobi kursu ''na maszyne'' jak nie masz przygotowania zawodowego w tej dziedzinie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-01-13 o 11:24
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 14:48   #1071
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: frezarka- frezy

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
proste nie jest jak sie nie miało styczności z urządzeniem i żywą tkanką,chodzi o to,że takie szkolenie jest zazwyczaj częścią pełnego kursu stylizacji paznokci,nikt Ci chyba nie zrobi kursu ''na maszyne'' jak nie masz przygotowania zawodowego w tej dziedzinie.
Wobec tego znasz firmę, która ma w ofercie kurs obsługi frezarki na kursie stylizacji paznokci?
Czy ktoś był juz na takim kursie?
Czego można się tam dowiedzieć oprócz tego jak wymieniać frez i regulować obroty?

Poza tym co ma wspólnego żywa tkanka ze stylizacją paznokci i frezarką?
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 15:08   #1072
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: frezarka- frezy

Cytat:
Napisane przez Sabina_32 Pokaż wiadomość
Wobec tego znasz firmę, która ma w ofercie kurs obsługi frezarki na kursie stylizacji paznokci?
Czy ktoś był juz na takim kursie?
Czego można się tam dowiedzieć oprócz tego jak wymieniać frez i regulować obroty?

Poza tym co ma wspólnego żywa tkanka ze stylizacją paznokci i frezarką?
...
jak sie komus wrypiesz frezem w ''ciało'' to ma bardzo wiele wspólnego,albo go pokaleczysz...a to wcale nietrudno zwłaszcza jak sie nie ma jeszcze wprawy i wyczucia,zmiana frezów to najmniejszy problem...
Większosc firm prowadzących szkolenia ma blok nauki obejmujący frezarkę.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 10:17   #1073
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: frezarka- frezy

mam taka sama frezarke i tez sama nauczylam sie ja obslugiwac. mam tez komplet frezow taki sam, jaki masz w malym pudeleczku. jest w nim taki frez w ksztalcie łezki który idealnie nadaje sie do matowienia naturalnego paznokcia przed aplikacja zelu. jest tak tępy, ze nie ma szans, by uszkodzic klientce skórek czy tez samego paznokcia. najpierw testowałam na sobie. duzo lepiej sie matowi tym frezem niz pilnikiem, wszedzie sie dotrze nim, w kazdy zakamarek, pilujac pilnikiem kaleczylam skorki, i zauwazylam ze duzo glebiej plytka jest zmatowiona, co eliminuje uzycie tego frezu. Dodatkowo dokupilam frez karbidowy do sciagania masy, bo kapturkami to mozna sie zajechac, sciagniesz kilka pazurkow i kapturek do wywalenia. Mało ekonomicznie ;p
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 13:27   #1074
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: frezarka- frezy

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
jak sie komus wrypiesz frezem w ''ciało'' to ma bardzo wiele wspólnego,albo go pokaleczysz...a to wcale nietrudno zwłaszcza jak sie nie ma jeszcze wprawy i wyczucia,zmiana frezów to najmniejszy problem...
Większosc firm prowadzących szkolenia ma blok nauki obejmujący frezarkę.
No dobrze, ale gdzie jest ta większość firm? Wklej może jakiś link gdzie mają opisany tok szkolenia frezarką.
Ja jakoś nie trafiłam, może źle szukam.

Jak spotkałam koleżankę to ona kupiła frezarkę u jakiejś śmiesznej firmy allefornails albo coś takiego. W opisie frezarki napisali, że mają szkolenie gratis a wyglądało to tak, że to "niby szkolenie" trwało zaledwie pół godziny i pokazali jej jak wymienia się frez w zakupionej frezarce, gdzie się ją włącza i wyłącza, który kabel do jakiego gniazda i powiedzieli, że ma sobie poćwiczyć na tipsach w domu, i przeczytać instrukcję obsługi. Ma uważać na skórki, pokazali a raczej wcisnęli jej dodatkowo trzy frezy po 50 zł każdy, które po dwóch miesiącach się stępiły. Jak zapytała o jakiś pokaz na paznokciu to pani szkoląca zażądała aby to paznokcie mojej koleżanki miały służyć jako modelowe, tylko że ona nie miała tipsów ani żelu na swoich paznokciach.
Więc tym to sposobem skasowali 1200 zł za frezarkę + szkolenie. Wręczyli certyfikat z obsługi frezarki
Moja koleżanka opwiadając mi to nie była zachwycona. frezarka wprawdzie chodzi, ale to szkolenie to porażka niesamowita. Odradziła mi zakup frezarki w Krakowie.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 17:26   #1075
FantaSy1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 97
Dot.: frezarka- frezy

aaaaa potem idziesz do salonu i widzisz ile ona kursów ukończyła ile posiada certyfikatów.
FantaSy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 11:54   #1076
barbarka_kr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 24
Dot.: frezarka- frezy

Poczytaj na forum o all4nails. Nie jest to "śmieszna firma"...
De facto nie musisz u nich kupować frezarki - mają osobno szkolenia 4 godzinne.
barbarka_kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 20:57   #1077
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: frezarka- frezy

Tam w tej firmie nie ma żadnego opisu szkolenia.
Żeby zapłacić chociaż zaliczkę za jakikolwiek kurs to mnie się wydaje, że klient powinien wiedzieć czego miałaby się nauczyć na kursie, a jak nie ma żadnego opisu to niestety ale jest to dla mnie niewiarygodne szkolenie. A jeżeli rzeczywiście firma się szanuje i jest nawet znana to tym bardziej powinna przedstawić swoją ofertę.
Słyszałam, że najlepsze szkolenia na frezarkę są na kursach podologicznych, ale czy to jest prawda?
Może wypowie się ktoś kto korzystał z takich kursów.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 10:51   #1078
digiterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 32
Question Dot.: frezarka do paznokci

Cześć mam dylemat! Czytałam dobre opinie o jd 500 i o jd 700 i nie wiem czym tak na prawdę się różną... Czy te z linka to te które mają pozytywne opinie czy to podróby?

http://allegro.pl/jaapee-profesjonal...085178464.html

http://allegro.pl/jaapee-profesjonal...080037295.html

zauważyłam różnicę co do obrotów i długości rączki czy jest to dość istotne?
Pozdrawiam i z góry dziękuje!
digiterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 11:45   #1079
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: frezarka do paznokci

Jest,im więcej obrotów tym lepiej,jak w silniku auta,im silniejsze tym lepsze,tzn. bardziej wytrzymałe.
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 17:06   #1080
digiterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 32
Dot.: frezarka do paznokci

Dziękuję za odpowiedz, ale którą polecacie bardziej?
digiterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 21:24:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.