Wspierajmy się (niepłodność) - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-13, 10:55   #601
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Nanka30 .... wcześniej leczyłam się u kilku lekarzy ale bez skutków...
Przerobiłam parę konowałów zjadłam masę nerwów

W tym cyklu co zaszłam naturalnie to miał być przedostatni cykl i mieliśmy mieć inseminację...
W tym cyklu brałam taki zestaw...(nadmienie ze mi zle pct wychodził) 2-5dc 1/2 clo do tego zastrzyki z menopuru 3,5,7,9dc...od pierwszego dc oeparol do owulacji2x1 , linocomplex1x1 cały cykl, acard 1x1 caly cykl w dzień owulacji zastrzyk z pregnylu i potem po zastrzyku za 34 h progesteron....
W tym cyklu na początku miałam zapalenie oskrzeli i do prawie 12 dc brałam antybiotyk... nie wiem czy to miło jakieś znaczenie...
To był mój drugi cykl w takim zestawieniu i trafiony..urosło mi 3 pecherzyki..
Chociaż myślałam że nic z niego nie bedzie bo ta choroba i ogólnie byłam osłabiona...i zniechęcona

Trzeba wierzyć dziewczyny
Buziaki dla was
Moja znajoma zaszła w ciąże po 7 latach leczenia. Mówiono jej, że nigdy nie będzie miała dziecka a jednak.. Nigdy nie wiadomo od czego to tak naprawdę zależy, ale Sylwia mówi, że priorytetem jest dobre nastawienie.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 11:30   #602
couleur caramel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 59
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

U mnie po stymulacji femara w tym cyklu urosły 3 pęcherzyki, w poprzednim 2.
Dzisiaj spodziewam się @, niestety, no cóż, zacznie się kolejny cykl i nowa nadzieja. W przyszłą środę mam laparo, trzymajcie pls kciuki, żeby wszystko poszło dobrze
couleur caramel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 11:43   #603
nanka30
Rozeznanie
 
Avatar nanka30
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 653
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

A czy ta famara to tabletki czy Zaszczyki?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nanka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 15:23   #604
cicci
Rozeznanie
 
Avatar cicci
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 581
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Mnie po stymulacji super lekiem, ktorego uzywa sie do in vitro rosnie JEDEN

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cicci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 15:45   #605
nanka30
Rozeznanie
 
Avatar nanka30
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 653
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cicci jaki to lek? Bo ja brałam ich bardzo duzo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nanka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 16:23   #606
cicci
Rozeznanie
 
Avatar cicci
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 581
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Fostimon. W pierwszym cyklu musialam podwoic dawke aby w ogole go uratowac. Sam ginekolog sie dziwil... w drugim cyklu urosl jeden. W trzecim poszlo szybko. Pregnyl wzielam juz w 12 dc. Ale zawsze rosnie jeden. Nie wiem od czego to zalezy. Moj lekarz mowi, ze to lepiej, ze rosnie jeden bo moze dojsc do ciazy mnogiej. Tylko, ze na razie nie ma nawet pojedynczej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez couleur caramel Pokaż wiadomość
U mnie po stymulacji femara w tym cyklu urosły 3 pęcherzyki, w poprzednim 2.
Dzisiaj spodziewam się @, niestety, no cóż, zacznie się kolejny cykl i nowa nadzieja. W przyszłą środę mam laparo, trzymajcie pls kciuki, żeby wszystko poszło dobrze
Na pewno pojdzie dobrze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cicci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 18:21   #607
malosympatyczna
Raczkowanie
 
Avatar malosympatyczna
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 385
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

mi w pierwszym monitoringu (bez żadnej stymulacji) wyrosło 5, ale lekarz powiedział ,że nic z nich nie będzie. w drugim były tylko 3, w tym jeden tak dorodny, że lekarz zganiał mnie z fotela, żebym jak najszybciej biegła do domu na seks( niestety efektu żadnego z tej dorodności nie było). ciekawe od czego to wszystko zależy...
malosympatyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 19:25   #608
cicci
Rozeznanie
 
Avatar cicci
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 581
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez malosympatyczna Pokaż wiadomość
mi w pierwszym monitoringu (bez żadnej stymulacji) wyrosło 5, ale lekarz powiedział ,że nic z nich nie będzie. w drugim były tylko 3, w tym jeden tak dorodny, że lekarz zganiał mnie z fotela, żebym jak najszybciej biegła do domu na seks( niestety efektu żadnego z tej dorodności nie było). ciekawe od czego to wszystko zależy...
Chodzi mi o pęcherzyki dominujące. Zazwyczaj rośnie jeden. Pozostałe nie mają znaczenia. Przy stymulacji dominujących może być więcej.
cicci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 19:48   #609
nanka30
Rozeznanie
 
Avatar nanka30
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 653
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

ja miałam 5
niby super jakości
później zostały 3 i z nich też jedna wielka d..a
nanka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 10:44   #610
couleur caramel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 59
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez nanka30 Pokaż wiadomość
A czy ta famara to tabletki czy Zaszczyki?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Femara to tabletki

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez cicci Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------



Na pewno pojdzie dobrze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dzięki za wsparcie, już zaczynam pomału się stresować, ale wierzę, że będzie ok
couleur caramel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 19:42   #611
abnitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 84
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Kobitki moje kochane!
Wkurzyłam się niemiłosiernie. A więc mój nowy gin kazał mi zrobić cytologię na NFZ co bym nie musiała mu bulić. No i poszłam do tego mojego nieszczęsnego ex gina, pobrał cytologię i powiedział że za 3 tyg wyniki Hahaha. A ja za jakieś 15 dni na HSG Oczywiście moją poprzednią cytologię ZGUBIŁ. Stwierdził, że przyjmą mnie na HSG bez cytologii , bo on wie gdyż pracuje też w szpitalu ( z moim nowym ginem). Rzekłam więc że ma się bujać, nie potrafi trzymać dokumentacji lekarskiej więc jak pójdę do szpitala a mnie nie przyjmą to wróce i go zaj.bie. No i humor popsuty na maxa, 3 godziny czekania w kolejce bo konował to konował.... Ja już tracę cierpliwość i nadzieję......
abnitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 20:19   #612
Kasik1313
Raczkowanie
 
Avatar Kasik1313
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 333
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość

Jeśli chodzi o warszawę to mogę polecić dobrą Panią doktor..pod jej skrzydłami 4 miesiące i się udało a wcześniej 3lata prawie bezsensownych starań
To ja poprosze namiary na ta lekarke...

Przeczytalam caly watek. W skrocie mamy za soba 2 lata walki i potrzebuje chyba zmienic lekarza, lecze sie w bielanskim...
Aktualnie jestem po owulacji prawdopodobnie w niedziele, bo w piatek pecherzyk mial 17mm a w poniedzialek (14dc) byl juz plyn od 20 dc mam przez 7 dni brac duphaston... Jakos pozno mi kazal zaczac go brac ale sie dwa razy pytalam i tak kazal. Od 3 miesiecy biore bromergon, oczywiscie wiesiolek, magnez, vit b i oczywiscie czerwone winko...

Jezeli teraz sie nie uda to potrzebuje zmiany lekarza.... Powoli trace nadzieje w lutym koncze 37 lat i czuje ze czas mi sie konczy!!!
Kasik1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 21:32   #613
nanka30
Rozeznanie
 
Avatar nanka30
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 653
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

nie kumam co to znaczy ,że zgubił?
masakra jakaś co za burak
nanka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 08:10   #614
Kasik1313
Raczkowanie
 
Avatar Kasik1313
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 333
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez nanka30 Pokaż wiadomość
nie kumam co to znaczy ,że zgubił?
masakra jakaś co za burak
Ogólnie lekarze na NFZ mają w dupie pacjenta tylko aby go od siebie odepchnąć... Ogólnie to w karcie powinny być wyniki, ale zawsze można do laboratorium spróbować uderzyć i poprosić o odpis. Ja nauczona doświadczeniem teraz zbieram wszystkie wyniki badań, nie bez problemów, bo są pytania po co Pani jak są u nas ale nie daję za wygraną i zawsze biorę kopię!
Kasik1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 15:31   #615
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Kasik1313...To jest Dr. Anna Zygler-Przysucha...Pracuje w Novum i ma swój prywatny gabibet w Michałowicach...Lepiej się opłaca do niej prywatnie chodzić, złoto kobieta....
Może troszkę roztrzepana i czasem jej trzeba coś przypomnieć ale jest bardzo fajna....I nie zdziera, nie przeciąga bez sensu wszystkiego...

Życzę powodzenia....Ja prowadzę ciążę u niej
Dzidzia już jest fajna ...Ostatnio jak podglągałam to paluszka ssał
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 16:55   #616
Kasik1313
Raczkowanie
 
Avatar Kasik1313
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 333
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Dzidzia już jest fajna ...Ostatnio jak podglągałam to paluszka ssał
Ale fajnie.....mam nadzieje ze tez niedlugo i ja bede mogla tak podgladac dzidzie!!!
Dzieki za namiary na lekarke, czekam do poczatu lutego bo to moj termim na @ i zaczynam dzialac, dlugo chodzilam do lekarza w raszynie ale on strasznie na koszty naciaga...
Kasik1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 08:22   #617
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Kasia1313 ...jak bylas juz stymulowana clo i nie przynioslo efektu to popros o gonadropiny...sa drozsze ale duzo lepsze

Życze powodzenia...
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 10:04   #618
Kasik1313
Raczkowanie
 
Avatar Kasik1313
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 333
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

simka234 po clo rosły mi po 2-3 pęcherzyki, w tym bez clo był 1 i pękł to czekam może tym razem coś się udało zmajstrować ale przypuszczam że to bardziej złożony problem były próby do badania śluzu na wrogość, ale 2 razy nic z tego, nie było co pobrać i z tym walczę od 3 cykli... na początku cyklu Vagifem a później jeszcze progesteron przypuszczam że i mam niedomogę lutealną, bo pojawiał mi się jakieś 1,5 tygodnia przed @ już śluz z brunatną krwią... I dlatego fajnie, że dałaś mi namiar na tą lekarkę może ona spojrzy na to wszystko świeżym okiem i coś poradzi... zapisuję się po 10 lutego akurat będę przed owulacją...

A reszta staraczek jakoś milczy szkoda myślałam że razem jakoś łatwiej będzie znosić te problemy!!!
Kasik1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 13:51   #619
malosympatyczna
Raczkowanie
 
Avatar malosympatyczna
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 385
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

udzielamy się, udzielamy, ile możemy. ja dopiero teraz znalazłam chwilę, żeby zajrzeć na forum.
ja za wiele do napisania czasami nie mam, bo Wy opisujecie już przez jakie badania przeszłyście a ja daleko z tym jeszcze jestem. na razie robiłam badania hormonalne i usg. niby wszystko ok...
malosympatyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 15:48   #620
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

kasi 1313 mi też po clo rosły pęcherzyki ale były słabej jakości chyba skoro nic z tego nie wychodziło dopiero udało się po zastosowaniu połączenia clo z menopurem..pct na śluz wychodziło źle
na śluz mogę ci polecić olej z wiesiołka brany do owulacji oraz cały cyk linocomplex przed owulacją 4- 5 dni na rozrzedzenie śluzu syrop na kaszel na przykład mukosolwan jeśli masz niedomoga lutealną to po podaniu leku na pęknięcie pęcherzyków to po 32 h trzeba wziąc duphaston
Ja brałam jeszcze acard cały cykl

Życzę powodzenia
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 16:35   #621
Kasik1313
Raczkowanie
 
Avatar Kasik1313
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 333
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
kasi 1313 mi też po clo rosły pecherzyki ale były słabej jakości chyba skoro nic z tego nie wychodziło dopiero udało się po zastosowaniu połączenia clo z menopurem..pct na śluz wychodziło źle
na śluz mogę ci polecić olej z wiesiołka brany do owulacji oraz cały cyk linocomplex przed owulacją 4- 5 dni na rozrzedzenie śluzu syrop na kaszel na przykład mukosolwan jeśli masz niedomoga lutealną to po podaniu leku na pęknięcie pęcherzyków to po 32 h trzeba wziąc duphaston
Ja brałam jeszcze acard cały cykl

Życzę powodzenia
Simka skad wiesz ze byly slabej jakosci pecherzyki? Lykam wiesiolka i gujazyl do owulacji i omega 3 i magnez i B6 caly cylk ale moze tylko ciut widze zmiany, chociaz moj stwierdzil ze jest lepiej naoliwiona .
Z tym duphastonem nie wiem on kazal mi zaczac go w tym cyklu lykac od 20 dc a ouw byla w 13 dziwnie... No nic zobaczymy co bedzie i w lutym ide do Twojej lekarki chce jeszcze tylko badania zrobic na NFZ wiec bede konfrontowac dwoch lekarzy

A jak maluszek nie daje sie we znaki mamusi?

Edytowane przez Kasik1313
Czas edycji: 2014-01-16 o 16:36
Kasik1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 18:58   #622
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Doszliśmy do takich wniosków z dr. A na menopurze udało się w drugim cyklu

A co do duphastonu to jeśli jest niedomoga to zdecydowanie za póżno podany...
A dzidzia zaczyna dawać...ostatnio mnie brzuch boli..
Ale na usg wszystko ok...
Może dokuczać ile chce aby tylko było dobrze...
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 19:08   #623
dziadzia237
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 219
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cześć dziewczyny, ja już mam wszystkie wyniki swoje i męża, które lekarz nam zalecił zrobić i jutro jadę na wizytę. Zobaczymy jak je skomentuje i co zaleci dalej.

Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za Was wszystkie, niech któraś z Was trzyma i za mnie
dziadzia237 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 21:01   #624
malosympatyczna
Raczkowanie
 
Avatar malosympatyczna
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 385
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez dziadzia237 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja już mam wszystkie wyniki swoje i męża, które lekarz nam zalecił zrobić i jutro jadę na wizytę. Zobaczymy jak je skomentuje i co zaleci dalej.

Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za Was wszystkie, niech któraś z Was trzyma i za mnie
ja będę trzymać kciuki mocno. powodzenia!
malosympatyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 07:28   #625
Kasik1313
Raczkowanie
 
Avatar Kasik1313
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 333
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez dziadzia237 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja już mam wszystkie wyniki swoje i męża, które lekarz nam zalecił zrobić i jutro jadę na wizytę. Zobaczymy jak je skomentuje i co zaleci dalej.

Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za Was wszystkie, niech któraś z Was trzyma i za mnie
...a ja trzymam za Ciebie
Kasik1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 12:20   #626
dziadzia237
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 219
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Hej dziewczynki, jak tam u Was leci? Jakieś nowe wyniki, zalecenia?
Ja już po wizycie. Owulki mają się dobrze, wręcz bardzo dobrze. Wyniki wszystko też git. Łącznie z mężem. Teraz czekam na wyniki wymazów.
Muszę poćwiczyć swoją psychkę, żeby nie myśleć o tym. Odstawiam od przyszlego cyklu termometr, postaram się ograniczyć komputer - bo za dużo czytam i świruje później:p
Owocnych starań
dziadzia237 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 14:51   #627
Kasik1313
Raczkowanie
 
Avatar Kasik1313
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 333
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez dziadzia237 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki, jak tam u Was leci? Jakieś nowe wyniki, zalecenia?
Ja już po wizycie. Owulki mają się dobrze, wręcz bardzo dobrze. Wyniki wszystko też git. Łącznie z mężem. Teraz czekam na wyniki wymazów.
Muszę poćwiczyć swoją psychkę, żeby nie myśleć o tym. Odstawiam od przyszlego cyklu termometr, postaram się ograniczyć komputer - bo za dużo czytam i świruje później:p
Owocnych starań
To dobre wiesci
Ja czekam na rozwoj wydazen do konca miesiaca a pozniej prawdopodobnie zmiana lekarza, bo cos jest nie tak...
Ogolnie lekarze mowia zeby wyluzowac tylko troche to trudne...
Kasik1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 15:11   #628
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Z tym wyluzowaniem to prawda ale to nie takie łatwe
Ja w tym cyklu co sie udalo to właśnie nie myślałam wogóle o staraniach a wręcz myślałam że nic z tego ...bo miałam straszne zapalenie oskrzeli i łykałam antybiotyki i jeszcze jakieś inne specyfiki...więc myślenie mi się totalnie wyłączyło...ijak mi wyszedł pozytywny test to nie mogłam uwierzyć ... myślałam że to może pregnyl jeszcze działa..i poszłam na betę bo nie wiedziałam czy odstawić duphaston a tam się okaalo że to nasza fasolka

Także warto czasem sie przeziębić na to wychodzi

Trzymam za was kciuki z moją dzidzią
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 17:47   #629
Nastia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 115
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez Kasik1313 Pokaż wiadomość
To dobre wiesci
Ja czekam na rozwoj wydazen do konca miesiaca a pozniej prawdopodobnie zmiana lekarza, bo cos jest nie tak...
Ogolnie lekarze mowia zeby wyluzowac tylko troche to trudne...
Widzę, że masz identyczne podejście co ja. Dwa dni temu byłam u ginekolog, same pochwały jak to wszystko pięknie wygląda a brzucha dalej niet. Jedyne zalecenie - przestać myśleć o staraniach (sraty taty), teraz daję sobie dwa miesiące ze względu na zbijaną prolatynę a potem już wizyta w klinice niepłodności, bo na ginekologach w moim mieście niestety polegać się nie da. Jedyna cudowna wiadomość to taka, że moja przyjaciółka po kilku latach starań zaszła w ciążę, oczywiście jedynie dzięki klinice bo miejscowa ginekolog palcem nie ruszyła przez kilkanaście miesięcy. Z doświadczenia dziewczyn z mojego otoczenia widzę jak bardzo ważne jest trafić w odpowiednie ręce specjalisty. Trzymajcie się Dziewczynki
Nastia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 10:14   #630
malosympatyczna
Raczkowanie
 
Avatar malosympatyczna
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 385
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

u mnie gin wyjechał z tą samą śpiewką, czyli "zajście w ciążę to kwestia psychiki, trzeba o tym nie myśleć". powiedziałam mu, że to łatwo się tak mówi i myśli o tym, ale tak się nie da. potem powiedział, że zajdę w ciążę w najmniej spodziewanym momencie. póki co też odrzucam termometr w kąt w tym cyklu i chyba seks w tym miesiącu też sobie podaruję. póki co powtarzam badania hormonalne. we wtorek wyniki. w środę wybieram się na cytologię, a piątek planuję zrobić badanie na E2 A W 2 częsci cyklu powtórka z prolaktyny i progesteronu.
miłego dnia Wam wszystkim
malosympatyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-28 23:04:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.