Rozstanie z facetem XXiX - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-13, 10:11   #2461
warriatka
Raczkowanie
 
Avatar warriatka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 339
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

[1=660466b847ce6b6d028edaa 7f0f25337b0ef02f3_5ed5889 5d5a99;44580115]No u mnie póki co, jeszcze świeżo, ale po przeczytaniu twojego posta zaczęłam się zastanawiać jakie to uczucie jak już się uwierzy, że to już koniec. Bo narazie to ja tak naprawdę ciągle nie mam żadnej świadomości. owszem wiem, że się rozstaliśmy, wiem, że już nie będziemy razem, ale tak naprawde to kompletnie w to nie wierzę. Takie to dziwne.[/QUOTE]

Mam to samo, mimo, że to ja powiedziałam koniec.. że jeszcze jakoś nie dowierzam, że już się nie obudzimy koło siebie nie będziemy się śmiali, przytulali, ale najważniejsze - nie będziemy się kłócili ;-)
__________________
LIVE every moment
LAUGH every day
LOVE beyond words

warriatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 10:17   #2462
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

camariera - u mnie było tak, że zanim uwierzyłam, to zapominałam. Nie zastanawiałam się nad tym.

Alexi - dobrze, że nie jesteś już z facetem, dla którego byłaś istotą niższą, czasoumilaczem, sponsorem, podbudowywaczem. Partnerstwo to równość, a tu jej nie było. Pisałam to już ostatnio - moja przyjaciółka jest nieśmiałą, znerwicowaną osobą, ma niewielu znajomych, ludzie jej nie lubią, bo jest cicha i wydaje się wiecznie obrażona (tak naprawdę boi się tłumów). Ma męża, który ją na rękach nosi, jest duszą towarzystwa, ma mnóstwo kumpli, laski za nim biegają... a on po pracy wraca do domu i idzie z synkiem do piaskownicy. Da się? Da się.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 10:34   #2463
MM1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 211
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

[1=660466b847ce6b6d028edaa 7f0f25337b0ef02f3_5ed5889 5d5a99;44580115]No u mnie póki co, jeszcze świeżo, ale po przeczytaniu twojego posta zaczęłam się zastanawiać jakie to uczucie jak już się uwierzy, że to już koniec. Bo narazie to ja tak naprawdę ciągle nie mam żadnej świadomości. owszem wiem, że się rozstaliśmy, wiem, że już nie będziemy razem, ale tak naprawde to kompletnie w to nie wierzę. Takie to dziwne.[/QUOTE]


Właśnie ja nadal w to nie wierzę i nie wiem kiedy uwierzę skoro minęły już 3 miechy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
MM1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 10:52   #2464
smutnaja88
Rozeznanie
 
Avatar smutnaja88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

U mnie chyba najgorszy dzień (i kto by pomyślał 2,5 tygodnia po rozstaniu).
Wczoraj napisałam do ex-a w tej sprawie formalnej w której mi pomaga. Odpisał, że dzisiaj się zorientuje co i jak.
Całą noc śnił mi sie on. Znów jakaś afera. Wróciłam w śnie do domu, już miałam zrywać, ale przyszedł, znów przeprosił i mnie przytulił. Ja wybaczyłam. I w momencie jak byliśmy wtuleni - telefon (już realny!). On!
Powiedział tylko że załatwił to i to i tyle. Mega oficjalnie. A potem już w sprawie kontaktowała się jego znajoma (którą znam)...
Czuję się mega mega mega źle....


P.S. Czy któraś z Was wie czy na czacie g-maila da się zmienić tak ustawienia, żeby bez blokowania osoby nie widzieć czy jest on-line czy off-line?
smutnaja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 10:57   #2465
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Cytat:
Napisane przez MM1234 Pokaż wiadomość
Właśnie ja nadal w to nie wierzę i nie wiem kiedy uwierzę skoro minęły już 3 miechy.
Nie uwierzysz dopóki nie będziesz chciała, proste.


Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość

P.S. Czy któraś z Was wie czy na czacie g-maila da się zmienić tak ustawienia, żeby bez blokowania osoby nie widzieć czy jest on-line czy off-line?
W ustawieniach ("kwiatek" , oni twierdzą że to koło zębate w prawym górnym rogu) masz:
Widżet osób:
Pokaż widżet osób - Wyświetlaj informacje o uczestnikach na prawo od każdego wątku
Ukryj widżet osób
Zaznacz "ukryj", powinno zadziałać, aczkolwiek głowy uciąć nie dam, bo tego nie próbowałam.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2014-01-13 o 10:59
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:02   #2466
Alexi_
Raczkowanie
 
Avatar Alexi_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 494
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Alexi - dobrze, że nie jesteś już z facetem, dla którego byłaś istotą niższą, czasoumilaczem, sponsorem, podbudowywaczem. Partnerstwo to równość, a tu jej nie było. Pisałam to już ostatnio - moja przyjaciółka jest nieśmiałą, znerwicowaną osobą, ma niewielu znajomych, ludzie jej nie lubią, bo jest cicha i wydaje się wiecznie obrażona (tak naprawdę boi się tłumów). Ma męża, który ją na rękach nosi, jest duszą towarzystwa, ma mnóstwo kumpli, laski za nim biegają... a on po pracy wraca do domu i idzie z synkiem do piaskownicy. Da się? Da się.[/QUOTE]


Ja gdzieś tam zdaje sobie sprawe, że dobrze sie stalo, że wyjdzie mi to na dobre, wiem, że ex nie był dla mnie, on był dość płytkim człowiekiem imponowały mu drogie samochody i szeroko pojęty lans, pózniej poznał mnie trochę się uspokoił ale szybko tez mu się znudziło.Najsmutniejsze, że rzadko czułam jego wsparcie a na koniec wyszło, że to moja wina bo jestem za mało ''szalona'' gdy były momenty, że naprawde sie starałam. Sam argument, że jego koleżanka potrafiła krzyczec i prosic o pomoc na lodowisku a ja tak bym nie umiała jest przecież żałosny, on najwyrazniej potrzebuje szalonej, zwariowanej niezbyt dojrzałej dziewczynki, która w każdym mozliwym miejscu będzie sie wygłupiać a ja jestem niesmiała nie lubie byc w centrum uwagi co on odbierał jako zadufanie jak sie okazuje.Kiedyś wspominał, że boi się ze zachce mu sie jeszcze poszalec i będzie tego żałować ostatnio przy rozmowie jak zapytałąm tez stwierdził, że prawdopodobnie będzie... ale on po prostu jest pewien że wtedy ja bede, że dalej będe kochac i czekac z otwartymi ramionami.On nie chciał tracic kontaktu, chciał czasem sie spotkać bo jak twierdził uwielbiał chwile ze mna ale tez chciał spotykać sie z innymi, chciał zjesc cukierka i miec cukierka a tak sie nie da...

Zwolnili go z pracy i to dobrej pracy bo podpadł szefowi mial za wielki tupet.Studiuje zaocznie i od początku rok był raz w szkole...teraz miał sie uczyc do sejsi ale za bardzo go pochłania firma z która już sa problemy i pewnie z sesji tez nic nie wyjdzie. Firma jeszcze dobrze sie nie rozkręciła a on juz mi opwiadał o planach na nastepny biznes...W dodadku totalnie nie zna sie na tym czym zajmuje sie jego firma bo jak twierdzi ma ludzi od tego, jest bardzo młody więc tez pewnie będzie sporo chętnych żeby go oszukac i absolutnie nie zycze mu zle ale to typ, któy ma bardzo słomiany zapał bierze sie za jedno nie dokonczy a juz mysli o nastepnym. W dodatku studia kompletnie nie sa dla niego ważne.Każdy kto go zna z mojego otoczenia zgodnie twierdzi, że poszaleje pare miesięcy a potem zostanie bez pracy, szkoly, firmy i ewentualnie z długami a wtedy znów będe cudowna istota dla której wiersze pisał. A może będzie tez wręcz przeciwnie

Edytowane przez Alexi_
Czas edycji: 2014-01-13 o 11:09
Alexi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:02   #2467
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

smutnaja88 - jaki teraz znajdziesz pretekst do kontaktu z nim, skoro sprawa załatwiona?
Póki nastawiasz się na to, że on zareaguje z zaangażowaniem i uczuciem, to nic z tego nie będzie. To nie tak działa.

Alexi - jesteś cukierkiem, ale ekskluzywnym. Na wyłączność. Nie dla byle kogo. Jak pralinka
Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
P.S. Czy któraś z Was wie czy na czacie g-maila da się zmienić tak ustawienia, żeby bez blokowania osoby nie widzieć czy jest on-line czy off-line?
Tak, na liście osób dostępnych na chacie możesz najechać na dany kontakt i wybrać możliwość jego niewyświetlania nigdy.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2014-01-13 o 11:04
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 11:03   #2468
smutnaja88
Rozeznanie
 
Avatar smutnaja88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nie uwierzysz dopóki nie będziesz chciała, proste.



W ustawieniach ("kwiatek" , oni twierdzą że to koło zębate w prawym górnym rogu) masz:
Widżet osób:
Pokaż widżet osób - Wyświetlaj informacje o uczestnikach na prawo od każdego wątku
Ukryj widżet osób
Zaznacz "ukryj", powinno zadziałać, aczkolwiek głowy uciąć nie dam, bo tego nie próbowałam.
U mnie taki kwiatek owszem jest...ale nie ma opcji "widżet osób"
smutnaja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:10   #2469
Alexi_
Raczkowanie
 
Avatar Alexi_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 494
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

.
Alexi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:11   #2470
smutnaja88
Rozeznanie
 
Avatar smutnaja88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
smutnaja88 - jaki teraz znajdziesz pretekst do kontaktu z nim, skoro sprawa załatwiona?
Póki nastawiasz się na to, że on zareaguje z zaangażowaniem i uczuciem, to nic z tego nie będzie. To nie tak działa.

Alexi - jesteś cukierkiem, ale ekskluzywnym. Na wyłączność. Nie dla byle kogo. Jak pralinka

Tak, na liście osób dostępnych na chacie możesz najechać na dany kontakt i wybrać możliwość jego niewyświetlania nigdy.
Kurde to ja mam jakiś inny ten chat. Nie wiem będę kombinować.

Nie szukam Malla pretekstu. Sprawa jest załatwiona "na tę chwilę". A kiedy znów będzie-nie wiem. Napiszę Ci na prv o co chodzi.
smutnaja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:52   #2471
porzucona_23
Raczkowanie
 
Avatar porzucona_23
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 258
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

[1=660466b847ce6b6d028edaa 7f0f25337b0ef02f3_5ed5889 5d5a99;44580115]No u mnie póki co, jeszcze świeżo, ale po przeczytaniu twojego posta zaczęłam się zastanawiać jakie to uczucie jak już się uwierzy, że to już koniec. Bo narazie to ja tak naprawdę ciągle nie mam żadnej świadomości. owszem wiem, że się rozstaliśmy, wiem, że już nie będziemy razem, ale tak naprawde to kompletnie w to nie wierzę. Takie to dziwne.[/QUOTE]

Mam podobnie ja wy. Też do końca nie wierze, że to się skończyło. Czasami czuje się jak w jakimś filmie, czy śnie. Wszystko wokoło wydaje się takie nierealne... Zostawił mnie? Już nie kocha? Niemożliwe, nie on... a jednak to fakt, to moje życie. Realne i cholernie smutne ale jeszcze nie jestem w stanie pojąć do końca całej tej beznadziejnej sytuacji

Cytat:
Napisane przez If_I_were_a_boy Pokaż wiadomość
ehh pierwszą rzeczą o której myślę rano gdy otwieram oczy to on. Jestem tak cholernie głupia, że myśle o nim i cierpię, kiedy on się nawet mną nie przejmuje bo przecież poznał sobie inną.. Znowu chcę mi sie beczeć i chyba zaraz to zrobię. ;(
U mnie ranki są najgorsze. Kiedy nawet dobrze się nie obudze on już wkrada się w moje myśli... Dzień fatalnie rozpoczęty, od tęsknoty, żalu, świadomości, że ma mnie gdzieś. A jak mi się przyśni to jestem już calkiem rozwalona... I znowu pół dnia musze walczyć z chęcią napisania żałosnego smsa żeby przestał już się wygłupiać i wrócił do mnie, że czekam na niego... Codziennie musze szukać w sobie siły i wiary, że będzie dobrze
porzucona_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 12:23   #2472
warriatka
Raczkowanie
 
Avatar warriatka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 339
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Napisałam dzisiaj jemu sms, że po prostu męczyłam się w tym związku, że nie widzę przyszłości dla nas etc..mówiłam już to jemu prosto w oczy,ale znowu to napisałam,bo napisał, że mam się zdecydować.. wiem, że db robię, z jednej strony mi smutno strasznie na serduchu, bo ten człowiek potrafił być naprawdę dobrym facetem..ale nie mogę patrzeć i przykrywać te złe chwile i tego jak mi ubliżał tymi dobrymi wspomnieniami, przecież to nie na tym rzecz polega..chciałabym, żeby to do mnie dotarło..
__________________
LIVE every moment
LAUGH every day
LOVE beyond words

warriatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:28   #2473
If_I_were_a_boy
Raczkowanie
 
Avatar If_I_were_a_boy
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 109
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez porzucona_23 Pokaż wiadomość
Mam podobnie ja wy. Też do końca nie wierze, że to się skończyło. Czasami czuje się jak w jakimś filmie, czy śnie. Wszystko wokoło wydaje się takie nierealne... Zostawił mnie? Już nie kocha? Niemożliwe, nie on... a jednak to fakt, to moje życie. Realne i cholernie smutne ale jeszcze nie jestem w stanie pojąć do końca całej tej beznadziejnej sytuacji



U mnie ranki są najgorsze. Kiedy nawet dobrze się nie obudze on już wkrada się w moje myśli... Dzień fatalnie rozpoczęty, od tęsknoty, żalu, świadomości, że ma mnie gdzieś. A jak mi się przyśni to jestem już calkiem rozwalona... I znowu pół dnia musze walczyć z chęcią napisania żałosnego smsa żeby przestał już się wygłupiać i wrócił do mnie, że czekam na niego... Codziennie musze szukać w sobie siły i wiary, że będzie dobrze

Poradzimy sobie. Tak, najtrudniejsze sa ranki, kiedy budzisz sie i odechciewa ci się już na samym początku wszystkiego przez to, ze nie ma go obok ciebie... Musimy jakoś przetrwać ten trudny czas. Tyle dziewczyn było w takich samych sytuacjach jak teraz my, a teraz są w cudownych związkach z nowymi facetami. My też jeszcze będziemy miały ochotę niedługo podziękowac naszym ex za to, ze nas zostawili. Musimy sie wspierać wzajemnie, nie my pierwsze i nie ostatnie trafiłyśmy niestety na baranów..
__________________
Kiedy zgasło nade mną
słońce,
musiałam sama

stać się słońcem.
If_I_were_a_boy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:35   #2474
porzucona_23
Raczkowanie
 
Avatar porzucona_23
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 258
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez If_I_were_a_boy Pokaż wiadomość
Poradzimy sobie. Tak, najtrudniejsze sa ranki, kiedy budzisz sie i odechciewa ci się już na samym początku wszystkiego przez to, ze nie ma go obok ciebie... Musimy jakoś przetrwać ten trudny czas. Tyle dziewczyn było w takich samych sytuacjach jak teraz my, a teraz są w cudownych związkach z nowymi facetami. My też jeszcze będziemy miały ochotę niedługo podziękowac naszym ex za to, ze nas zostawili. Musimy sie wspierać wzajemnie, nie my pierwsze i nie ostatnie trafiłyśmy niestety na baranów..
Przetrwamy! I wyjdziemy z tego jeszcze silniejsze! Jesteśmy twardsze niż niejeden facet, a oni jeszcze będą cierpieć! Damy rade!!!

I obyśmy już nigdy więcej nie trafiły na takich dupków!
porzucona_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 13:02   #2475
If_I_were_a_boy
Raczkowanie
 
Avatar If_I_were_a_boy
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 109
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez porzucona_23 Pokaż wiadomość
Przetrwamy! I wyjdziemy z tego jeszcze silniejsze! Jesteśmy twardsze niż niejeden facet, a oni jeszcze będą cierpieć! Damy rade!!!

I obyśmy już nigdy więcej nie trafiły na takich dupków!

Nie trafimy, musimy uczyć się na błędach. Na pewno każda z nas wyciągnie jakieś wnioski z tego, co nam sie przydarzyło. Ja nauczyłam się jednego: jeżeli ludzie od siebie odchodzą i znów do siebie wracają po kilka razy to taki związek nie ma najmniejszego sensu. Ludzie się nie zmieniają. Teraz wiem, że straciłam tylko czas na powroty do niego bo po paru tygodniach znowu mu sie nudziłam. Teraz nie dosyć że porzucił mnie dla innej, robiąc ze mnie totalna kretynkę to w dodatku cierpię teraz o wiele bardziej niż kiedy porzucił mnie pierwszy raz.
Musimy dac radę, nie ma przecież innego wyjścia!

I jeszcze jedno: moja mama w końcu znalazła pracę, także cieszę się bardzo. Chociaż jedna miła wiadomość w tych beznadziejnych dniach!
__________________
Kiedy zgasło nade mną
słońce,
musiałam sama

stać się słońcem.
If_I_were_a_boy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 13:23   #2476
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Cytat:
Napisane przez MM1234 Pokaż wiadomość
Minęły 3 miesiące, a ja budząc się rano nadal w to nie wierzę .... To nieprawda , że już nie jest mój ;(

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Czas leczy rany...
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 13:47   #2477
porzucona_23
Raczkowanie
 
Avatar porzucona_23
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 258
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez If_I_were_a_boy Pokaż wiadomość
Nie trafimy, musimy uczyć się na błędach. Na pewno każda z nas wyciągnie jakieś wnioski z tego, co nam sie przydarzyło. Ja nauczyłam się jednego: jeżeli ludzie od siebie odchodzą i znów do siebie wracają po kilka razy to taki związek nie ma najmniejszego sensu. Ludzie się nie zmieniają. Teraz wiem, że straciłam tylko czas na powroty do niego bo po paru tygodniach znowu mu sie nudziłam. Teraz nie dosyć że porzucił mnie dla innej, robiąc ze mnie totalna kretynkę to w dodatku cierpię teraz o wiele bardziej niż kiedy porzucił mnie pierwszy raz.
Musimy dac radę, nie ma przecież innego wyjścia!

I jeszcze jedno: moja mama w końcu znalazła pracę, także cieszę się bardzo. Chociaż jedna miła wiadomość w tych beznadziejnych dniach!
Super, gratulacje dla mamy Takie małe sukcesy nasze, lub bliskich są ważne, szczegolnie gdy jesteśmy w takim stanie...

U mnie niestety same porażki. Jak narazie wszystko zaczyna sie powoli sypać, póki co brak powodów do radości. I znowu zaczyna mnie łapać jakiś dołek... mysle, tęsknie, chce mi się płakać... a już sie powoli podnosiłam i znowu dupa
porzucona_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 13:58   #2478
beri899
Rozeznanie
 
Avatar beri899
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Jestem okropnie chora, normalnie nic nie mogę zjeść ( grypa+ chore oskrzela). Za to waga idzie w dół !!!!! Dziewczyny na nas czeka takie szczęście, że szok!! Ja teraz będę patrzyła za mniej przystojnym facetem, skromnym i spokojnym. Jeszcze w naszym życiu będzie pięknie !
beri899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 13:58   #2479
kseniaxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 101
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Kochane wizażystki, dołączam do was..

Chociaż jeszcze tydzień temu nie przypuszczałam, że będę w takiej sytuacji. Z wspaniałej bajki, jakże szczęśliwej powróciłam do szarej rzeczywistości dnia codziennego. Nie potrafię nadal w to uwierzyć, mam wrażenie, że to jakaś pomyłka, nie chodzi o nas- o nasz szczęśliwy związek.
Ponad tydzień temu usłyszałam od swojego faceta, że chyba coś się zmieniło w naszej relacji, ma różne dziwne myśli, jakoś nie widzi naszej przyszłości, że coś sobie uświadomił.. Dodam, że dwa dni wcześniej było jak zawsze, czyli idealnie- byłam jego kochana dziewczyna, o którą tak się martwił i troszczył. Problem pojawił się jak pojechaliśmy w święta na weekend do gór wraz z znajomymi. Jakoś zaczął się oddalać, coś się zmieniło ale powód? Brak jak dla mnie, żadnych kłótni, sprzeczek tam nie było ale faktem jest, że było inaczej, jakby się zmienił, nie mój facet..
Dziewczyny co ja mam myśleć? Czy jeden głupi wyjazd może zmienić tak idealny związek, wręcz może go zniszczyć? Spotykamy się nadal ale to już nie to samo, jest pomiędzy nami jakaś bariera, którą on stwarza. Jakby wbił sobie do głowy, że i tak z tego nic nie będzie. Nie potrafię tego pojąć, dlaczego? Dlaczego jeszcze tydzień temu świata poza mną nie widział a teraz traktuje mnie z dystansem, czy jest w ogóle coś takiego możliwe? Jak dla mnie nie.
Poradźcie, bo jestem w kompletniej rozsypce, gdyż wiem, że za jakiś czas go strace i chyba do końca życia nie zrozumiem dlaczego
kseniaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 14:08   #2480
beri899
Rozeznanie
 
Avatar beri899
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

A może podczas tego wyjazdu ze znajomymi spotkał swoją dawną miłość? Ciężko to wszystko wytłumaczyć, skoro 2 dni przed było wszystko ok.
beri899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 14:15   #2481
porzucona_23
Raczkowanie
 
Avatar porzucona_23
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 258
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez kseniaxxx Pokaż wiadomość
Kochane wizażystki, dołączam do was..

Chociaż jeszcze tydzień temu nie przypuszczałam, że będę w takiej sytuacji. Z wspaniałej bajki, jakże szczęśliwej powróciłam do szarej rzeczywistości dnia codziennego. Nie potrafię nadal w to uwierzyć, mam wrażenie, że to jakaś pomyłka, nie chodzi o nas- o nasz szczęśliwy związek.
Ponad tydzień temu usłyszałam od swojego faceta, że chyba coś się zmieniło w naszej relacji, ma różne dziwne myśli, jakoś nie widzi naszej przyszłości, że coś sobie uświadomił.. Dodam, że dwa dni wcześniej było jak zawsze, czyli idealnie- byłam jego kochana dziewczyna, o którą tak się martwił i troszczył. Problem pojawił się jak pojechaliśmy w święta na weekend do gór wraz z znajomymi. Jakoś zaczął się oddalać, coś się zmieniło ale powód? Brak jak dla mnie, żadnych kłótni, sprzeczek tam nie było ale faktem jest, że było inaczej, jakby się zmienił, nie mój facet..
Dziewczyny co ja mam myśleć? Czy jeden głupi wyjazd może zmienić tak idealny związek, wręcz może go zniszczyć? Spotykamy się nadal ale to już nie to samo, jest pomiędzy nami jakaś bariera, którą on stwarza. Jakby wbił sobie do głowy, że i tak z tego nic nie będzie. Nie potrafię tego pojąć, dlaczego? Dlaczego jeszcze tydzień temu świata poza mną nie widział a teraz traktuje mnie z dystansem, czy jest w ogóle coś takiego możliwe? Jak dla mnie nie.
Poradźcie, bo jestem w kompletniej rozsypce, gdyż wiem, że za jakiś czas go strace i chyba do końca życia nie zrozumiem dlaczego
Dla nas, kobiet, to jest nie do pojęcia ale jak widać dla facetów to normalne. Jednego dnia kochają, chcą zakładać z nami rodzine, jesteśmy najważniejsze na świecia, a na drugi dzień zostawiają, bo mają takie widzimisie. Bo nagle stwierdzili, że to nie to, że chcą być sami, kochają kogoś innego itd. Nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem co nimi kieruje. Dlaczego do cholery jasnej nie mogą nam tego wyjaśnić??
porzucona_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 14:25   #2482
If_I_were_a_boy
Raczkowanie
 
Avatar If_I_were_a_boy
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 109
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez beri899 Pokaż wiadomość
Jestem okropnie chora, normalnie nic nie mogę zjeść ( grypa+ chore oskrzela). Za to waga idzie w dół !!!!! Dziewczyny na nas czeka takie szczęście, że szok!! Ja teraz będę patrzyła za mniej przystojnym facetem, skromnym i spokojnym. Jeszcze w naszym życiu będzie pięknie !


ja tez chcę teraz faceta spokojnego, któremu nie w głowie balety i popisówka przed kolegami. Chcę dojrzałego faceta, któremu w głowie poważny związek. W sumie to nie wiem czy facet 22-23 letni chce poważnego związku bo pewnie większosc w tym wieku woli imprezować i szaleć z kolegami. Zobaczymy czy tacy jeszcze są!
__________________
Kiedy zgasło nade mną
słońce,
musiałam sama

stać się słońcem.
If_I_were_a_boy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 14:33   #2483
beri899
Rozeznanie
 
Avatar beri899
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Wszystko zależy od faceta... mój ex 28 lat i rozum jak dziecko... Czasem facet mający 21 lat już potrafi myśleć poważnie i wie czego chcę. Na to nie ma reguły.
beri899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 14:37   #2484
porzucona_23
Raczkowanie
 
Avatar porzucona_23
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 258
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Zgadzam się. Mój miał 26 i też jak widać woli zabawe od zakładania rodziny
porzucona_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 14:45   #2485
kseniaxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 101
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez beri899 Pokaż wiadomość
A może podczas tego wyjazdu ze znajomymi spotkał swoją dawną miłość? Ciężko to wszystko wytłumaczyć, skoro 2 dni przed było wszystko ok.

Wątpie, gdyż jechali z nami znajomi, których znamy od kilku dobry lat.
Chcę żeby ktoś na to spojrzał na zimno, bo ja nie rozumiem, dlaczego 'wczoraj' byłam tą jedyną, ukochaną a 'dziś' on nie wie, ma mętlik w głowie, coś sobie uświadomił. Ale czy przez dwa dni można przekreślić cały dotychczasowy, jakże szczęśliwy wręcz idealny związek? Ma wrażenie, jakby naprawdę działo się to obok mnie, nie dotyczyło naszego związku..
kseniaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 14:46   #2486
beri899
Rozeznanie
 
Avatar beri899
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Nasi ex byli zamiennikami miłości, teraz czas na prawdziwą miłość. Ciekawe jacy będą nasi przyszli faceci, skąd będą, ile będą mieli lat i czym będą się zajmowali. Na pewno będą wspaniałymi facetami i założymy z nimi rodzinę )

Ksenia jedź do niego! Porozmawiaj z nim... Czasem rozmowa potrafi wszystko naprawić i zmienić. Skoro ma wątpliwości itd. niech Ci wytłumaczy dlaczego. Nie przestaje się kochać i nie przestaje zależeć z dnia na dzień. Coś poważnego musiało się stać.

Edytowane przez beri899
Czas edycji: 2014-01-13 o 14:49
beri899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 14:58   #2487
porzucona_23
Raczkowanie
 
Avatar porzucona_23
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 258
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez kseniaxxx Pokaż wiadomość
Wątpie, gdyż jechali z nami znajomi, których znamy od kilku dobry lat.
Chcę żeby ktoś na to spojrzał na zimno, bo ja nie rozumiem, dlaczego 'wczoraj' byłam tą jedyną, ukochaną a 'dziś' on nie wie, ma mętlik w głowie, coś sobie uświadomił. Ale czy przez dwa dni można przekreślić cały dotychczasowy, jakże szczęśliwy wręcz idealny związek? Ma wrażenie, jakby naprawdę działo się to obok mnie, nie dotyczyło naszego związku..
Jeżeli on nie powie Ci o co tak naprawde mu chodzi, co się stało, że doszedł do takiego wniosku to prawdy się nie dowiesz. Większość z nas jest w takiej samej sytuacji jak Ty. Ja już się pozbyłam złudzeń, że ex wyjaśni mi cokolwiek. Unika mnie jak ognia i zapewnie teraz ma mnie głęboko w dupie...

Jeżeli dalej się spotykacie to spróbuj z nim szczerze, na spokojnie porozmawiać!

Jestem 2 tygodnie po rozstaniu i dalej nie wierze w realność tej sytuacji. Niby wiem, że to koniec ale nie potrafie się z tym do końca pogodzić. To jest jak sen, jak koszmar

Cytat:
Napisane przez beri899 Pokaż wiadomość
Nasi ex byli zamiennikami miłości, teraz czas na prawdziwą miłość. Ciekawe jacy będą nasi przyszli faceci, skąd będą, ile będą mieli lat i czym będą się zajmowali. Na pewno będą wspaniałymi facetami i założymy z nimi rodzinę )
Chciałabym żeby to była prawda! I żeby ta prawdziwa miłość jak najszybciej się znalazła

Edytowane przez porzucona_23
Czas edycji: 2014-01-13 o 14:59
porzucona_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 14:59   #2488
kseniaxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 101
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez beri899 Pokaż wiadomość
Nasi ex byli zamiennikami miłości, teraz czas na prawdziwą miłość. Ciekawe jacy będą nasi przyszli faceci, skąd będą, ile będą mieli lat i czym będą się zajmowali. Na pewno będą wspaniałymi facetami i założymy z nimi rodzinę )

Ksenia jedź do niego! Porozmawiaj z nim... Czasem rozmowa potrafi wszystko naprawić i zmienić. Skoro ma wątpliwości itd. niech Ci wytłumaczy dlaczego. Nie przestaje się kochać i nie przestaje zależeć z dnia na dzień. Coś poważnego musiało się stać.
Rozmawiałam z nim, powiedział, że ten wyjazd coś mu uświadomił.. ale zobaczymy, co czas przyniesie
dziewczyny, co mogą uświadomić głupie dwa dni za miastem? Że mu na mnie nie zależy, że mnie nie kocha? W dwa dni takie coś można stwierdzić? Ja się przecież nie zmieniłam. Nie wiem o co chodzi, mam taki mętlik w głowie.
kseniaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 15:02   #2489
If_I_were_a_boy
Raczkowanie
 
Avatar If_I_were_a_boy
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 109
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez beri899 Pokaż wiadomość
Nasi ex byli zamiennikami miłości, teraz czas na prawdziwą miłość. Ciekawe jacy będą nasi przyszli faceci, skąd będą, ile będą mieli lat i czym będą się zajmowali. Na pewno będą wspaniałymi facetami i założymy z nimi rodzinę )

Ksenia jedź do niego! Porozmawiaj z nim... Czasem rozmowa potrafi wszystko naprawić i zmienić. Skoro ma wątpliwości itd. niech Ci wytłumaczy dlaczego. Nie przestaje się kochać i nie przestaje zależeć z dnia na dzień. Coś poważnego musiało się stać.

Tez jestem strasznie ciekawa jaki bd mój przyszły facet! Jak myśle o takich rzeczach, związanych z przyszłością to lepiej mi na sercu. Wiem jedno, mój ex będzie mógł ewentualnie buty czyścić mojemu przyszłemu facetowi. Także dziewczyny, ogarniamy się! Czeka na nas coś milion razy lepszego od tego, co było
__________________
Kiedy zgasło nade mną
słońce,
musiałam sama

stać się słońcem.
If_I_were_a_boy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 15:05   #2490
beri899
Rozeznanie
 
Avatar beri899
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez If_I_were_a_boy Pokaż wiadomość
Tez jestem strasznie ciekawa jaki bd mój przyszły facet! Jak myśle o takich rzeczach, związanych z przyszłością to lepiej mi na sercu. Wiem jedno, mój ex będzie mógł ewentualnie buty czyścić mojemu przyszłemu facetowi. Także dziewczyny, ogarniamy się! Czeka na nas coś milion razy lepszego od tego, co było
Hahaha uwielbiam Cię normalnie!! Ten tekst mnie rozwalił i serio tak będzie ! Ojj gdzieś nasz przyszły facet na nas czeka i już sobie może nas wyobraża)
beri899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 12:09:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.