Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-16, 10:32   #4171
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Niestety schodzi farba...i na to szampon nic nie zaradzi może odrobinke...wiem bo to przerabiałam
Byc moze ten kolor Ci nie dany, skoro tak szybko znika. Pogadalabym z Ania, bo jak Ci sie wczesniej kolor trzymal, a teraz zmiana tonacji i lipa, to rozczarowanie nieuniknione. Moje wlosy maja tak, ze 2-3 tonacji potrzebuje do "wprawienia" koloru. Ale co wlos, to inne potrzeby

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 10:44   #4172
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Wczesniej miałam robione na rozjaśniaczu Joico, a teraz farba...która sama w sobie po zrobieniu jest taka bardziej kamelowa ( co mi sie osobiście bardzooo podoba ) ale dość szybko z tego karmelu robi sie zoltko niestety , w zeszłym miesiący myslalałam ze to przez Tajlandie i słońce i morze ale w tym jest niestety to samo...mam jeszcze w to wplecione drobne pasemka robione rozjasniaczem, które są jasniejsze i nie żółkną wiec efekt nie jest tragiczny ale jednak nie do końca taki jak bym chciała.
btw ja mam pomieszane chyba 4 odcienie farby

No jasne, że porozmawiam z Ania...juz jestem na nastepną wizyte zapisana mysle, że zostane póki co przy tym co mam ... bo naprawde go lubie, ale tylko przez 3-4 tygodnie
ale obawiam sie, ze w moim przypadku jest albo rozjasniacz i suche włosy...albo farba , po której wlosy są cudne w dotyku ale kolor... hmm

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2014-05-16 o 10:46
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 12:06   #4173
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Wczesniej miałam robione na rozjaśniaczu Joico, a teraz farba...która sama w sobie po zrobieniu jest taka bardziej kamelowa ( co mi sie osobiście bardzooo podoba ) ale dość szybko z tego karmelu robi sie zoltko niestety , w zeszłym miesiący myslalałam ze to przez Tajlandie i słońce i morze ale w tym jest niestety to samo...mam jeszcze w to wplecione drobne pasemka robione rozjasniaczem, które są jasniejsze i nie żółkną wiec efekt nie jest tragiczny ale jednak nie do końca taki jak bym chciała.
btw ja mam pomieszane chyba 4 odcienie farby

No jasne, że porozmawiam z Ania...juz jestem na nastepną wizyte zapisana mysle, że zostane póki co przy tym co mam ... bo naprawde go lubie, ale tylko przez 3-4 tygodnie
ale obawiam sie, ze w moim przypadku jest albo rozjasniacz i suche włosy...albo farba , po której wlosy są cudne w dotyku ale kolor... hmm
No rozumiem jednak ja byn cos pokombinowała z pielęgnacją do koloru. Pamiętam, że miałam taką maskę z Fekkai do wł.farbowanych i działała cuda. Nie dość, że włosy piękne i błyszczące to kolor przez pierwszy miesiac byl bez zmian, a mi szybko sie wyplukuje wszystko na rudo sama używałam Joico do blond i wspominam go dobrze, dlatego i Tobie poleciłam, bo mi zatrzymywał na dłużej chłodną poświatę. No ale, przynajmniej masz włosów dużo i mocne to tylko biedny portfel jest

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 13:23   #4174
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
A jaką masz prostownicę?
Szarpnęłam się na GHD. Jest genialna, sunie po wlosach jak po maśle, nagrzewa się w sekunde, wlosy błyszczą niemiłosiernie, ale wiadomo - jak Ci zrobi drugi utalentowanyczłwoiek, tak sobie sama nie zrobisz choćbys miała złote przyrządy ;0 .

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
ale obawiam sie, ze w moim przypadku jest albo rozjasniacz i suche włosy...albo farba , po której wlosy są cudne w dotyku ale kolor... hmm
Mam dokładnie to samo.
Chciałam byc blondynka raz, i do tej pory się z tego lecze, jeszcze końce mi zostały w stanie siana po rozjasniaczu. Byłam żółta jak kurczak i ruda jak lis, a w niektórych miejscach zielona nawet.
Niestety, mam we wlosach rudo - brązowe pigmenty i bez wniknięcia rozjasniaczemm w struktrurę nigdy blondynka nie będę. A nie chcę siana, więc wróciłam do brązu. Z niektórymi rzeczami trzeba się pogodzić
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 14:09   #4175
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
No rozumiem jednak ja byn cos pokombinowała z pielęgnacją do koloru. Pamiętam, że miałam taką maskę z Fekkai do wł.farbowanych i działała cuda. Nie dość, że włosy piękne i błyszczące to kolor przez pierwszy miesiac byl bez zmian, a mi szybko sie wyplukuje wszystko na rudo sama używałam Joico do blond i wspominam go dobrze, dlatego i Tobie poleciłam, bo mi zatrzymywał na dłużej chłodną poświatę. No ale, przynajmniej masz włosów dużo i mocne to tylko biedny portfel jest

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Niestety farba blond , a ciemna to zupełnie coś innego , ja np z ciemnymi tego problemu nie miałam nic mi sie na rudo nie wypłukiwało. I tu nie chodzi o pieleganacje, bo ja już cudów próbowałam przez te wszystkie lata, naprawde...i niczym co ma w nazwie blond i jest farbą sie tego nie pokryje, a nawet jeśli to i tak zaraz parszywy pigment wyskoczy

Natomiast jeśli chodzi o szampon Joico to co prawda nie jestem aktualnie w jego posiadaniu ale miałam go przy okazji wcześniejszego blondu i jak dla mnie szału nie robił niestety i strasznie mi włosy wysuszał, jak i inne pozostałe do tego celu przeznaczone.

Ja włosów duzo i moce ? chciałabym ale niestety nie jest to prawda...ja mam cienkie wlosy, no moze nie cienkie a normalne i dodatkowo przerzedzone po jesiennym wypadaniu....jedyny ich plus to ekspresowy wzrost i w miare dobra kondycja ( chociaz po ostatnich kombinacjach daleko im do ideału nawet i pod tym względem ).

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość

Mam dokładnie to samo.
Chciałam byc blondynka raz, i do tej pory się z tego lecze, jeszcze końce mi zostały w stanie siana po rozjasniaczu. Byłam żółta jak kurczak i ruda jak lis, a w niektórych miejscach zielona nawet.
Niestety, mam we wlosach rudo - brązowe pigmenty i bez wniknięcia rozjasniaczemm w struktrurę nigdy blondynka nie będę. A nie chcę siana, więc wróciłam do brązu. Z niektórymi rzeczami trzeba się pogodzić
Chociaż Ty mnie rozumiesz

wiec teraz musze zadecydować czy zyje sobie ze swoim pieknym karmelem i chodze raz na miesiac do Ani na odwiezenie, albo zagryzam zeby i raz na dwa miesiące lub czy wracam do ciemnego, bo wersja z rozjaśniaczem odpada...i tutaj nawet najlepszy fryzjer świata nie pomoze

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2014-05-16 o 14:11
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 14:29   #4176
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Chociaż Ty mnie rozumiesz
wiec teraz musze zadecydować czy zyje sobie ze swoim pieknym karmelem i chodze raz na miesiac do Ani na odwiezenie, albo zagryzam zeby i raz na dwa miesiące lub czy wracam do ciemnego, bo wersja z rozjaśniaczem odpada...i tutaj nawet najlepszy fryzjer świata nie pomoze
Co mogę Ci powiedzieć, też przeżywam raz na jakiś czas załamanie włosopoglądowe na temat blondu. Ale znowu za ten kolor który mam dostaję tyle komplementów, i tak fajnie wychodzi an zdjęciach, i tak pięknie wlosy mi po nim błyszczą i pasuje mi do karnacji, że nie ma placzu Ten brąz wellowy, który Ania mi miesza jest naprawde piekny.

Jak chcesz blond to jesteś skazana na wyżeranie pigmentu z wlosa cały czas, a to wiadomo jak działa na włosy. Źle.



---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Dodatkowo z samego tonera. tzn. z Color Touch, jestem bardzo zadowlona, bo nie dość, że wypłukuje się niezwykle równomiernie i w ogóle nie widać mi odrostów, to jeszcze wyjątkowo pielęgnuje wlosy. Są miękkie, świetnie sie układają, błyszczą. Jednak co toner to toner, farba mnie wysuszała o wiele bardziej.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2014-05-16 o 14:34
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 14:54   #4177
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

U mnie opinie z zewnatrz są bardzo podzielone jeśli chodzi o kolory .... jedni zrzedzili wróc do blondu jak byłam ciemniejsza, inni znowu teraz ze w ciemnych była bardziej wyrazista i ze jest mi o wiele lepiej itd nie dogodzisz
Ja osobiście w ciemnych czułam się naprawde dobrze, ale zdecyowanie lepiej w blond no i dupa blada

Ale co ciemny to ciemny fakt...wlosy są lejace, pieknie sie blyszcza tak sobie teraz pomyslalam, ze na ciemno mialam robione tylko Joico Chrome , a potem Color Touchem wiec tez w zadnym przypadku nie była to farba , a świetnie sie kolor trzymał
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 15:00   #4178
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Na plus ciemnych wlosów trzeba też zaliczyć ubieralność Do ciemnych wlosów łatwiej ubranie dobrać. Wyglądają lepiej do większej ilości kolorów.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2014-05-16 o 15:01
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 15:06   #4179
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Na plus ciemnych wlosów trzeba też zaliczyć ubieralność Do ciemnych wlosów łatwiej ubranie dobrać. Wyglądają lepiej do większej ilości kolorów.
To fakt, zdecydowanie
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 15:17   #4180
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

No to rób brąz ;D
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 15:24   #4181
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
No to rób brąz ;D
hehe
to jest jeszcze do przemyślenia
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-17, 07:23   #4182
aga nr 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Moniczorek,
u Ciebie chyba nie da rady z tym brązem.

Masz chyba psychicznie taki defekt jak ja, że zdecydowanie lepiej czujesz się w blondzie.
Ja mam tak samo, dzioucha, tych osobistych preferencji niestety nie oszukasz !

I chociaż podejść do brązów miałam w moim życiu bodajże 4.... i mimo że w zasadzie było naprawdę wszystko ok ( kolory ładne, włos zdrowszy, piękny połysk ) to.... i tak za chwilę wracałam do blondu.
I chociaż wiem, że rozjaśnianie niszczy, wysusza, włosy się tak nie błyszczą itd. itd. .... to i tak wracam do blondu.
To silniejsze ode mnie normalnie, po prostu w wersji blond czuję się sobą i finito.
Jesienią zeszłego roku zrobiłam chyba 4 podejście do brązu - ombre takie.
No i znów, pochodziłam z 5-6 miesięcy... i z powrotem wylądowałam na blond pasemkach.
Jak zrobiłam pasemka to normalnie czułam jak kamień mi z serca spada. Idąc ulicami z dziką radością przeglądałam się w szybach wystaw itd., hahaha !
Ech, po prostu mam umysł i duszę blondynki.
I nic z tym nie zrobię już.
aga nr 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 11:28   #4183
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aga nr 1 Pokaż wiadomość
Moniczorek,
u Ciebie chyba nie da rady z tym brązem.

Masz chyba psychicznie taki defekt jak ja, że zdecydowanie lepiej czujesz się w blondzie.
Ja mam tak samo, dzioucha, tych osobistych preferencji niestety nie oszukasz !

I chociaż podejść do brązów miałam w moim życiu bodajże 4.... i mimo że w zasadzie było naprawdę wszystko ok ( kolory ładne, włos zdrowszy, piękny połysk ) to.... i tak za chwilę wracałam do blondu.
I chociaż wiem, że rozjaśnianie niszczy, wysusza, włosy się tak nie błyszczą itd. itd. .... to i tak wracam do blondu.
To silniejsze ode mnie normalnie, po prostu w wersji blond czuję się sobą i finito.
Jesienią zeszłego roku zrobiłam chyba 4 podejście do brązu - ombre takie.
No i znów, pochodziłam z 5-6 miesięcy... i z powrotem wylądowałam na blond pasemkach.
Jak zrobiłam pasemka to normalnie czułam jak kamień mi z serca spada. Idąc ulicami z dziką radością przeglądałam się w szybach wystaw itd., hahaha !
Ech, po prostu mam umysł i duszę blondynki.
I nic z tym nie zrobię już.


widze, że masz tak samo nakopane w głowie jak ja to tak jakbym siebie opisywała i moja historie włosową

trzeba sie pogodzić z tym, że jestem chyba mentalnie blondynką
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 07:46   #4184
aga nr 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość


widze, że masz tak samo nakopane w głowie jak ja to tak jakbym siebie opisywała i moja historie włosową
No dokładnie tak.



Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
trzeba sie pogodzić z tym, że jestem chyba mentalnie blondynką
Ja też.
Amen.
aga nr 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 19:32   #4185
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej Dziewczyny,

Czy któraś z Was była kiedyś w Salonie Fryzjerskim Eccelente Hair Design na Kiełbaśniczej?

Ja ciągle czekam aż mi włosy jeszcze trochę odrosną po nieudanym cieciu...
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 07:54   #4186
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Mają dużo pozytywnych opinii w necie, ciekawe, bo nigdy nie słyszałam o tym salonie. W ogóle nie kojarzę, w którym jest miejscu, to tam gdzieś koło lamp?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 17:07   #4187
Marvela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja polecam dwa salony we Wrocławiu:
- Candy Studio na ul. Benedykta Polaka (to jest zaraz za Pasażem Grunwaldzkim).
Wystrój cudowny w stylu retro, obsługa świetna, fryzjer bardzo rozgarnięty i wyszłam dokładnie z tym co chciałam a nawet lepiej
Minusem jest cena - 90 zł za cięcie włosów średniej długości (takich do łopatek)

- Okez Studio na ul. Mikołaja Reja.
Pierwsze wrażenie niezbyt przychylne, ponieważ cały czas mają owarte drzwi i masa ludzi zagląda, Pan zparosił mnie na myjkę bez konsultacji, światło dziwne i pierwsza myśl "Zwiewać, czy nie?". Zostałam i bardzo się cieszę. Pan się męczył z moimi włosami prawie dwie godziny, ale wyszłam MEGA zadowolona, bo wyszło dużo lepiej niż się spodziewałam. Miałam włosy do łopatek, a teraz mam krótkiego boba. No i największy hit - cena. 40 zł!

Obydwa bardzo polecam i na pewno do nich wrócę
Niestety tylko ścinałam, więc nie wiem jak z farbowaniem. Słyszałam tylko bardzo pozytywne opinie o Candy w tym zakresie, a Okez nic
Marvela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 16:05   #4188
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

Czy któraś z Was była kiedyś w Salonie Fryzjerskim Eccelente Hair Design na Kiełbaśniczej?

Ja ciągle czekam aż mi włosy jeszcze trochę odrosną po nieudanym cieciu...
Ja tam chodzę od czasu do czasu i jestem zadowolona. Na którego fryzjera bym nie trafiła. Tyle że ja głównie obcinam i czasem farbuję. Nic wymyślnego.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 16:50   #4189
mumkar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej. Ten wątek jest tak bardzo obszerny, że lata trzeba by było spędzić na przeszukaniu całego . Dziewczyny, które często tu bywacie - o których wrocławskich fryzjerach są najlepsze opinie? Szukam takiego, który dobierze fryzurę, z fantazją - mi się moje włosy znudziły , chcialabym zrobić jakąś radykalną zmianę z kolorem, a nie mam na siebie pomysłu... Wyczytałam, żę uwielbiacie panią Anię, a czy jest jeszcze ktoś warty uwagi? I ile zapłaciłabym mneij więcej u Niej za strzyżenie- włosy do ramion i farbowanie ?

Edytowane przez mumkar
Czas edycji: 2014-05-30 o 16:56
mumkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 21:52   #4190
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez mumkar Pokaż wiadomość
Wyczytałam, żę uwielbiacie panią Anię, a czy jest jeszcze ktoś warty uwagi? I ile zapłaciłabym mneij więcej u Niej za strzyżenie- włosy do ramion i farbowanie ?
Zadzwon i sie zapytaj.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 21:06   #4191
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

czesc
wlasnie jestem na etapie szukania dobrego fryzjera we wroclawiu..

w salonie Ines gdzie scinalam wlosy p. Tomek zaproponowal mi co najwyżej brązową czern..

a ja chcialabym zejsc z tych moich kruczych wlosow ..

Caate (pamiętam Cię min z wątku o chłodnych brązach) myslisz ze "magiczne pasemka" p. Ani pomogą wyjsc z czerni?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 21:18   #4192
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
czesc
wlasnie jestem na etapie szukania dobrego fryzjera we wroclawiu..

w salonie Ines gdzie scinalam wlosy p. Tomek zaproponowal mi co najwyżej brązową czern..

a ja chcialabym zejsc z tych moich kruczych wlosow ..

Caate (pamiętam Cię min z wątku o chłodnych brązach) myslisz ze "magiczne pasemka" p. Ani pomogą wyjsc z czerni?
O, heej
Odpowiem Ci tak, wlasnie przez Anie porzucilam wlasnoreczne kombinowanie z kolorem. Z tym, ze ja do niej trafilam po dekoloryzacji, z sianem na glowie i kolorem ciezki do opisania. Mimo wszystko, pierwsza koloryzacja byla piekna, wiele komplementow za nia zebralam. Teraz pasemka mam robione, ale ciemne. Bo moj odrost jest ciemniejszy od tej czesci farbowanej. Nie wiem jak by Ci schodzila z koloru, ale wiem ze doradzilaby Ci najlepiej i wiedzialabys jakie sa mozliwosci co do Twojego wymarzonego koloru.

I mowie Ci tak realnie, zadzwon i sie zapytaj co by Ci zaproponowala. Mozesz uprzedzic tylko, ze Ty to taki hardcore jestes i zmienna jak Ewelina Ja juz musialam Ani obiecac, ze bede wytrwala z tym co sobie wymyslilam :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 22:12   #4193
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja Anie odwiedziłam ponownie wczoraj jak zwykle zadowolenie 100% ! Coś pokombinowała z tym moim kolorem i proporcjami farby, sama się zdziwiła że tak szybko mi wychodzą te rudości i ze tak szybko mi kłaki rosną ... zobaczymy po jakim czasie tym razem wyjdą ciepłe pigmenty oby dłużej niż miesiąc przetrzymało a w najbliższych dniach czeka je chorwacki test ( słońce, piasek ) wiec zobaczymy.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 22:33   #4194
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Ja Anie odwiedziłam ponownie wczoraj jak zwykle zadowolenie 100% ! Coś pokombinowała z tym moim kolorem i proporcjami farby, sama się zdziwiła że tak szybko mi wychodzą te rudości i ze tak szybko mi kłaki rosną ... zobaczymy po jakim czasie tym razem wyjdą ciepłe pigmenty oby dłużej niż miesiąc przetrzymało a w najbliższych dniach czeka je chorwacki test ( słońce, piasek ) wiec zobaczymy.
Ej Tobie to nie za dobrze? zazdro 100% :-P o Chorwacje to raz ,a dwa to o przyrost. U mnie zawsze to mozolny proces, moje wlosy sa powolne, a juz dogadzam im jak moge.

Mam nadzieje, ze kolor przetrwa dluzej i Ania znalazla na niego zloty srodek

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 22:52   #4195
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hehe tak się jakoś składa ostatnio

Jak teraz nie zadziała, to jest jeszcze jeden pomysł na proporcje ...a po drodze również szkolenie z nowej koloryzacji welli wiec może w końcu będzie strzał w 10
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 18:17   #4196
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja idę w piątek na regenerację Joico, żeby mnie nie przesuszyło, bo jadę do Hiszpanii za 2 tygodnie.

Ej, miałyśmy się na wspólne fryzjerowanie umówić ;P

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
a ja chcialabym zejsc z tych moich kruczych wlosow ..

Caate (pamiętam Cię min z wątku o chłodnych brązach) myslisz ze "magiczne pasemka" p. Ani pomogą wyjsc z czerni?
Mnie się kołacze po głowie, że mi Ania coś mówiła o nowej jakiejś metodzie ściągania koloru. Że jakiś preparat, a później coś. Ale nie dam głowy. Zapdzwonić i zapytać to jest najlepsza sensowna rad, a w ogóle to na Twoim miejscu pojechałabym do niej, żeby Cie obejrzała.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 18:21   #4197
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Oooooo, a to mój jasny brąz Selfie w brudnym lustrze ;D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1401729646156.jpg (42,9 KB, 191 załadowań)
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 19:48   #4198
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Oooooo, a to mój jasny brąz Selfie w brudnym lustrze ;D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

nie mogę się napatrzeć, ale urodę chyba i tak masz ładniejszą niż włosy
to ja chce taki braz


ja się z Wami nigdzie nie wybieram, bo się załamię patrząc na Wasze włosy, grube ewentualnie długie i w kompleksy wpadnę dopiero z jednego kryzysu wychodzę
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 20:02   #4199
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

O tej urodzie i włosach to chyba o sobie piszesz

Dawaj, chodź w piątek ze mną, przyjadę po Ciebie
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 20:28   #4200
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
O tej urodzie i włosach to chyba o sobie piszesz

Dawaj, chodź w piątek ze mną, przyjadę po Ciebie
Oj Szugar, no komplement to był dla Ciebie, nie dla mnie

poszłabym chętnie, jeszcze jak za free transport to już w ogole haj lajf chociażby odwiedzić Anie, ale na 12 mam do pracy. I jak na razie z nosa jak z kranu mi leci, wierze w świeżą dostawę dzisiejszych leków Ja do Ani się wybieram koniec czerwca lub początek lipca, impreza urodzinowa TŻta mi wyznacza termin, chcę ładnie wyglądać
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:56.