Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31 - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-22, 16:41   #2221
olap93
Zakorzenienie
 
Avatar olap93
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 625
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Mam częste bakteryjne infekcje pochwy. Czy aby zbadać partnera trzeba robić wymaz spod napletka lub posiew nasienia, czy wystarczy posiew moczu?
olap93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 18:15   #2222
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Libra2 Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakieś niezbyt burżujskie męskie perfumy?
Potrzebuję jakichś na prezent dla brata.Wiem że używa/ma klasycznego szarego Bossa , One million Paco Rabanne i widziałam też na półce euphorie CK. A może znacie coś w miarę podobnego żeby mniej więcej trafić w jego gust bo mi jakoś nic nie przychodzi na myśl a czasu mam już niewiele.
Jaguar Classic. Do 100 zł widziałam na iperfumy. Mój Tż używa i się zakochałam od pierwszego niucha słodkie, ale też świeże. Bardzo twale
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 18:40   #2223
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Ktos pisal o dobrej klasycznej torebce - polecam wybrac sie do tk maxxx pare razy. Za 250zl można upolować skorzana jak ma sie szczęście
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 20:41   #2224
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Libra2 Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakieś niezbyt burżujskie męskie perfumy?
Potrzebuję jakichś na prezent dla brata.Wiem że używa/ma klasycznego szarego Bossa , One million Paco Rabanne i widziałam też na półce euphorie CK. A może znacie coś w miarę podobnego żeby mniej więcej trafić w jego gust bo mi jakoś nic nie przychodzi na myśl a czasu mam już niewiele.
Mój mąż używa Euphorii, różne Bossy mu się podobają, dostał na gwiazdkę Boss Selection i już zużył prawie całą butelkę, więc może to?

Czy któraś z Was kończyła może jakiś kurs/szkołę wizażu na Śląsku?
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 20:46   #2225
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Widziałam dzisiaj gąbki Syrena w Rossie.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 21:29   #2226
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Wypadlam z obiegu i nie moge nic sensownego znalezc, gdzie ogladacie seriale (oprocz kinomana/zalukaj, bo strasznie wolno mi sie laduja)?
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 21:57   #2227
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Wypadlam z obiegu i nie moge nic sensownego znalezc, gdzie ogladacie seriale (oprocz kinomana/zalukaj, bo strasznie wolno mi sie laduja)?
tvserialeonline
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-22, 22:09   #2228
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez creatka Pokaż wiadomość
Zwężała/ zmniejszała, któraś z was kurtkę taką grubszą? Jaki jest koszt tak mniej więcej? (Moja kurtka jest akurat motocyklowa ale dobrze wiedzieć nawet taki zwykły przedział cenowy)
U krawcowej zwężanie kurtki nie będzie jakieś super tanie (niestety nie orientuję się dokładnie, z 50 zł? zależy też od miasta), bo przez samo to że musi wypruć podszewkę wiąże się z tym trochę roboty.
Natomiast jeśli chodzi o kurtkę motocyklową (ciężka, skórzana jak się domyślam), krawcowa się za to nie weźmie, bo zwykła maszyna nie podoła. Musisz znaleźć w mieście kogoś kto zajmuje się skórami czy tzw. krawiectwem ciężkim.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 22:16   #2229
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Wypadlam z obiegu i nie moge nic sensownego znalezc, gdzie ogladacie seriale (oprocz kinomana/zalukaj, bo strasznie wolno mi sie laduja)?
cda
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 22:25   #2230
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;52506463]Widziałam dzisiaj gąbki Syrena w Rossie.[/QUOTE]
Kurcze wczoraj w biedrze nie było a ross zamknięty z powodu awarii prądu :/ ale spróbuję jutro w innym.
Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
U krawcowej zwężanie kurtki nie będzie jakieś super tanie (niestety nie orientuję się dokładnie, z 50 zł? zależy też od miasta), bo przez samo to że musi wypruć podszewkę wiąże się z tym trochę roboty.
Natomiast jeśli chodzi o kurtkę motocyklową (ciężka, skórzana jak się domyślam), krawcowa się za to nie weźmie, bo zwykła maszyna nie podoła. Musisz znaleźć w mieście kogoś kto zajmuje się skórami czy tzw. krawiectwem ciężkim.
Albo rymarza.

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 22:50   #2231
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Czy da się odzyskać dane z karty micro sd, w telefonie ciagle wyświetla komunikat że karta jest uszkodzona. Próbowałam podłączyć do kompa ale jej nie czyta.
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-22, 23:05   #2232
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez emilia0508 Pokaż wiadomość
Czy da się odzyskać dane z karty micro sd, w telefonie ciagle wyświetla komunikat że karta jest uszkodzona. Próbowałam podłączyć do kompa ale jej nie czyta.
Musisz spróbować specjalnym programem do odzyskiwania
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 23:23   #2233
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Musisz spróbować specjalnym programem do odzyskiwania
Podepnę się pod pytanie
Ten program do odzyskiwania zdjęć to odzyska mi zdjęcia z karty, jeżeli przeniosłam tą kartę z 1 telefonu do 2 i nagle mam 20-30 zdjęć uszkodzonych ? Czy już je całkiem rozwaliło ?
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 23:34   #2234
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Musisz spróbować specjalnym programem do odzyskiwania
Tylko jaki to program?
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 06:34   #2235
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Wypadlam z obiegu i nie moge nic sensownego znalezc, gdzie ogladacie seriale (oprocz kinomana/zalukaj, bo strasznie wolno mi sie laduja)?
ororo.tv bez napisów po polsku. I są limity.
Jak się uczysz jeszcze angielskiego to strona super. Można zwolnić serial, aby wolniej mówili. Jakość świetna. Znajdziesz tam każdy serial.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 08:34   #2236
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Polecicie jakiegoś selfie sticka?
Może być z allegro.

Ile za to trzeba zapłacić żeby się nie rozwaliło zaraz, ale też żeby nie przepłacać.

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 08:59   #2237
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Jak wygląda zgłaszanie się i rekrutacja do pracy w komisji wyborczej? Odpowiedziałam na jedno ogłoszenie i odpowiedź, którą dostałam budzi moje wątpliwości
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:17   #2238
Koritsi_a
Zadomowienie
 
Avatar Koritsi_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 241
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Moze któraś z Was będzie umiała mi pomóc. Zawsze miałam bardzo ładne długie rzęsy. I nadal mam takie ale na jednym oku... Na drugim rzęsy zrobiły sie bardzo krótkie. Różnica jest widoczna gołym okiem. Nie wiem czy to ma jakiś wpływ ale mówimy o lewym oku a na tym boku właśnie śpię. Czy jest jakiś sposób (odżywka czy cos innego) aby rzęsy na tym oku wróciły do normy? Bo malowanie nie rozwiązuje problemu.
Koritsi_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:25   #2239
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Jak wygląda zgłaszanie się i rekrutacja do pracy w komisji wyborczej? Odpowiedziałam na jedno ogłoszenie i odpowiedź, którą dostałam budzi moje wątpliwości
Bywa różnie. W mojej rodzinnej miejscowości brali po prostu chętnych, bo zwykle było ich mało. Natomiast tu gdzie teraz mieszkam to trzeba być członkiem którejś z partii i wewnątrz niej losują spośród chętnych a do tego jeszcze trzeba zbierać podpisy na listach.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-23, 09:28   #2240
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Koritsi_a Pokaż wiadomość
Moze któraś z Was będzie umiała mi pomóc. Zawsze miałam bardzo ładne długie rzęsy. I nadal mam takie ale na jednym oku... Na drugim rzęsy zrobiły sie bardzo krótkie. Różnica jest widoczna gołym okiem. Nie wiem czy to ma jakiś wpływ ale mówimy o lewym oku a na tym boku właśnie śpię. Czy jest jakiś sposób (odżywka czy cos innego) aby rzęsy na tym oku wróciły do normy? Bo malowanie nie rozwiązuje problemu.
A nie masz grzywki na bok przypadkiem?
Ja mam ładniejsze rzęsy na prawym oku, ale własnie mam grzywkę na bok i zachodzi na lewe oko.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:28   #2241
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Jak wygląda zgłaszanie się i rekrutacja do pracy w komisji wyborczej? Odpowiedziałam na jedno ogłoszenie i odpowiedź, którą dostałam budzi moje wątpliwości
Trzeba się zgłosić do komitetu wyborczego. Komitet zgłasza kandydatów do komisji. Może chyba tylko jednego do każdego obwodu, więc tu ewentualnie może się odbyć jakiś przesiew. Mnie zawsze jakiś znajomy wciskal, nigdy nie odpowiadałam na ogłoszenie. Pytał się w której komisji chcę siedzieć i mi już rezerwowal. Potem po zgłoszeniu kandydatów przez komitety zazwyczaj jest więcej chętnych niż miejsc więc odbywa się oficjalne losowanie no i tu już trzeba liczyć na fart.
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:32   #2242
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Bywa różnie. W mojej rodzinnej miejscowości brali po prostu chętnych, bo zwykle było ich mało. Natomiast tu gdzie teraz mieszkam to trzeba być członkiem którejś z partii i wewnątrz niej losują spośród chętnych a do tego jeszcze trzeba zbierać podpisy na listach.
Cytat:
Napisane przez _Aneta Pokaż wiadomość
Trzeba się zgłosić do komitetu wyborczego. Komitet zgłasza kandydatów do komisji. Może chyba tylko jednego do każdego obwodu, więc tu ewentualnie może się odbyć jakiś przesiew. Mnie zawsze jakiś znajomy wciskal, nigdy nie odpowiadałam na ogłoszenie. Pytał się w której komisji chcę siedzieć i mi już rezerwowal. Potem po zgłoszeniu kandydatów przez komitety zazwyczaj jest więcej chętnych niż miejsc więc odbywa się oficjalne losowanie no i tu już trzeba liczyć na fart.
No właśnie, bo otrzymałam propozycję, że zostanę zgłoszona pod warunkiem, że uzbieram ileśtam podpisów i wydało mi się to podejrzane. Nie za bardzo mam ochotę chodzić po znajomych i siać polityczną propagandę. Może faktycznie mogłabym się udać bezpośrednio do komitetu?
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:42   #2243
Koritsi_a
Zadomowienie
 
Avatar Koritsi_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 241
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
A nie masz grzywki na bok przypadkiem?


Ja mam ładniejsze rzęsy na prawym oku, ale własnie mam grzywkę na bok i zachodzi na lewe oko.


Ja nie mam grzywki. Włosy są równej długości z przedziałkiem na prawą stronę czyli na to "lepsze" oko. Lewe czyli to gorsze jest odsłonięte. Czyli odwrotnie niż u Ciebie.
Koritsi_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:45   #2244
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
No właśnie, bo otrzymałam propozycję, że zostanę zgłoszona pod warunkiem, że uzbieram ileśtam podpisów i wydało mi się to podejrzane. Nie za bardzo mam ochotę chodzić po znajomych i siać polityczną propagandę. Może faktycznie mogłabym się udać bezpośrednio do komitetu?
No to u mnie trzeba zebrać 20 podpisów dla danej partii i do tego podpisy muszą być z tego obwodu co sie siedzi.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:56   #2245
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
No właśnie, bo otrzymałam propozycję, że zostanę zgłoszona pod warunkiem, że uzbieram ileśtam podpisów i wydało mi się to podejrzane. Nie za bardzo mam ochotę chodzić po znajomych i siać polityczną propagandę. Może faktycznie mogłabym się udać bezpośrednio do komitetu?
No ale pewnie zgłosiłas się do komitetu. Nie ma żadnego obowiązku zbierania podpisów. Ale komitety często chcą żeby osoby chętne do pracy w komisji je zbierały wzamian za zgłoszenie do pracy w komisji. Można się dostać tylko poprzez komitet, więc to wykorzystują na zasadzie "zgłosimy cię do komisji jak zbierzesz x podpisów na naszego kandydata".
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:58   #2246
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
Ktos ostatnio pytal o godzine ostatniego logowania na viberze-zeby zobaczyć w calosci wystarczy przekrecic teléfon do widoku horyzontalnego,wtedy mieści sie wszystko na ekranie
To ja dzięki.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 10:05   #2247
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
No to u mnie trzeba zebrać 20 podpisów dla danej partii i do tego podpisy muszą być z tego obwodu co sie siedzi.






Cytat:
Napisane przez _Aneta Pokaż wiadomość
No ale pewnie zgłosiłas się do komitetu. Nie ma żadnego obowiązku zbierania podpisów. Ale komitety często chcą żeby osoby chętne do pracy w komisji je zbierały wzamian za zgłoszenie do pracy w komisji. Można się dostać tylko poprzez komitet, więc to wykorzystują na zasadzie "zgłosimy cię do komisji jak zbierzesz x podpisów na naszego kandydata".
Ok, dziękuję Wam na razie dostałam tabelkę na podpisy, ale bez nazwiska kandydata, ta luka jest pusta. Mogę się upomnieć o podanie nazwiska? Bo nie wiem czy ludzie będą sie chcieli podpisać pod czymś takim, bo w zasadzie nie wiadomo kogo mają popierać
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 10:23   #2248
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Koritsi_a Pokaż wiadomość
Moze któraś z Was będzie umiała mi pomóc. Zawsze miałam bardzo ładne długie rzęsy. I nadal mam takie ale na jednym oku... Na drugim rzęsy zrobiły sie bardzo krótkie. Różnica jest widoczna gołym okiem. Nie wiem czy to ma jakiś wpływ ale mówimy o lewym oku a na tym boku właśnie śpię. Czy jest jakiś sposób (odżywka czy cos innego) aby rzęsy na tym oku wróciły do normy? Bo malowanie nie rozwiązuje problemu.
Spróbuj olejku rycynowego i spania na plecach. Mam ten sam problem, albo rzęsy się łamią (nie śpię w makijazu), albo powykrecaja tak, ze nie da się ich ładnie umalowac
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 10:31   #2249
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Ok, dziękuję Wam na razie dostałam tabelkę na podpisy, ale bez nazwiska kandydata, ta luka jest pusta. Mogę się upomnieć o podanie nazwiska? Bo nie wiem czy ludzie będą sie chcieli podpisać pod czymś takim, bo w zasadzie nie wiadomo kogo mają popierać
Trochę źle się wyraziłam w wyborach parlamentarnych zbierasz podpisy bardziej pod partią niż konkretnym kandydatem. Bo np. jakiś komitet wyborczy chce w Twoim okręgu zarejestrować swoją listę kandydatów. I żeby to zrobić to musi mieć pod tą listą ileś tam podpisów, chyba 5000. Komitet wyborczy zazwyczaj jest komitetem jakiejś konkretnej partii i to na ich rzecz zbierasz te podpisy. Dobrze wiedzieć oczywiście kogo komitet planuje umieścić na 1 miejscu na liście itd.
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 10:38   #2250
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez _Aneta Pokaż wiadomość
Trochę źle się wyraziłam w wyborach parlamentarnych zbierasz podpisy bardziej pod partią niż konkretnym kandydatem. Bo np. jakiś komitet wyborczy chce w Twoim okręgu zarejestrować swoją listę kandydatów. I żeby to zrobić to musi mieć pod tą listą ileś tam podpisów, chyba 5000. Komitet wyborczy zazwyczaj jest komitetem jakiejś konkretnej partii i to na ich rzecz zbierasz te podpisy. Dobrze wiedzieć oczywiście kogo komitet planuje umieścić na 1 miejscu na liście itd.
Dziękuję za pomoc
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-04 21:48:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.