Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-28, 22:18   #2311
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Dobrze mówisz. Dla mnie to jest niepojęte, jak można oceniać czyjeś zużycie kosmetyków. Na denko składa się wiele czynników:marka, rodzaj produktu czy pojemność. Wątek odwykowy raczej powinien pomagać w ograniczeniu zakupów.
Ja dopiero zuzylam emulsje ibuki, którą używam od sierpnia. Za długo, zdecydowanie za dlugo -czekam na baty.
Ja bardzo długo zużywam podkłady, pudry, cienie, szminki też, bo mam ich sporo. Z pielęgnacją idzie lepiej, chociaż kremy pod oczy to się chyba odnawiają w nocy

Zakupy staram się ograniczać, nie jest źle. Nawet żadnego brokuła nie mam
Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Może uda się złapać z mojego zamówienia, to anuluję?
Dziękuję ale raczej się nie uda, bo anulowałam jedno swoje z boxem i już nie chciał wskoczyć. Nie to nie, zrobię jedno małe zamówienie z samą niespodzianką
Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
MACowe szminki rządzą mam klikniete Heroine i Pink plaid (wcześniej chciałam Faux, ale zmieniłam ), czekam na wypłatę i opłacam i tez już nic nie kombinuje i nie zmieniam, bo pustki na stronie, nie będę ryzykowac z anulowaniem, bo jeszcze coś nie wskoczy ponownie do koszyka

Planowałam urodzinowo nabyć pierwszego w życiu szanela - różyk własnie, ale też mnie ta parafina przeraziła - zapycha mnie nawet jednorazowa aplikacja a to szanel i parafina parabeny z kolei były w pudrze sypkim (sypanym, czy jak mu tam ) - a tych unikam "bo tak"

Na róż Rapture czekam jutro powinien dotrzeć.
Czy on nie jest zbyt drobinkowy/brokatowy/rozświetlający ?? dzisiaj rzuciłam na niego okiem przelotnie w S. i mnie troche przeraził Kliknęłam oczywiście w ciemno i teraz nie wiem, czy w ogóle go otwierać, czy jednak oddać bo ostatnio mam fazę tylko na matowe róże, ewentualnie satynowe, ale bez drobinek
To prawda, Maczki rządzą Nie chcę już żadnych innych pomadek, odkąd je poznałam. Nie kuszą mnie nawet Szanele, Guerlainy i Żiwąszi No i z 30% zniżką to już w ogóle bajka

Jakbym kupiła róż Szanela, to pewnie kapnęłabym się dopiero w domu, bo nie pomyślałabym, że mogą tam ładować najtańszy wypełniacz... Nie ma to tamto, przynajmniej $$$ zaoszczędzę

Najlepiej wypróbuj Rapture w S., jeśli możesz. Mnie się bardzo podoba na policzkach, bo daje delikatny, rozświetlony efekt, ale bez widocznych drobinek
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 22:18   #2312
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dziękuję przyda się

Moje dzisiejsze dowody zbrodni
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 22:19   #2313
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
I Sephora wczorajsza, korektor z Clinique i mini cienie z Sephory to gratisy
Super
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 22:20   #2314
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
kusisz mnie strasznie tym Estee Lauder już prawie płaciłam, ale staram się być silna
Nie pomogę, bo właśnie do mnie leci ten zesttaw ;-)
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 22:21   #2315
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Fajnie było. Nie planowałam tego ale dobrze że się wybrałam.



A ja myślałam że dostałaś tylko tusz.



Ja mam nadzieję że nie przypasuje. Wolałabym teraz nie kupować tego zestawu.

Ktoś mi kupił upatrzoną w TkMaxx torebkę podczas naszego spotkania. Pokarało mnie za to że nie chciało mi się tego nosić.
Uuu... Oby się nie okazało, że ja
Bo też wyhaczyłam ładną torebeczke
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 22:28   #2316
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Ja też bym brała czekoladę :-D

No pewnie, bo jest piękna, pachnie i nawet słodko smakuje


Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja bardzo długo zużywam podkłady, pudry, cienie, szminki też, bo mam ich sporo. Z pielęgnacją idzie lepiej, chociaż kremy pod oczy to się chyba odnawiają w nocy

Zakupy staram się ograniczać, nie jest źle. Nawet żadnego brokuła nie mam

Dziękuję ale raczej się nie uda, bo anulowałam jedno swoje z boxem i już nie chciał wskoczyć. Nie to nie, zrobię jedno małe zamówienie z samą niespodzianką

To prawda, Maczki rządzą Nie chcę już żadnych innych pomadek, odkąd je poznałam. Nie kuszą mnie nawet Szanele, Guerlainy i Żiwąszi No i z 30% zniżką to już w ogóle bajka

Jakbym kupiła róż Szanela, to pewnie kapnęłabym się dopiero w domu, bo nie pomyślałabym, że mogą tam ładować najtańszy wypełniacz... Nie ma to tamto, przynajmniej $$$ zaoszczędzę

Najlepiej wypróbuj Rapture w S., jeśli możesz. Mnie się bardzo podoba na policzkach, bo daje delikatny, rozświetlony efekt, ale bez widocznych drobinek

Ja zaczęłam swoją szminkową przygodę od Maczków - to były moje pierwsze dorosłe pomadki mam kilka miniaturek MJ, TF, Burberry, żiwąszi i gerlę też ale nic mi nie urwały Maczków mam 10, teraz 2 dojdą - nie jest tak źle, szczególnie, że mam już niemal wszystkie, które chciałam ( chyba, że jakas limitka mnie uwiedzie )

Rapture wypróbuję bo mam co do niego jednak obawy
Dzisiaj przygarnęłam za to Outspoken MJ - jutro będę testowac

A składy... sprawdzanie ich to celowy zabieg, który pozwala mi ograniczyć moje zakupowe chciejstwa
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 22:43   #2317
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam swoją szminkową przygodę od Maczków - to były moje pierwsze dorosłe pomadki mam kilka miniaturek MJ, TF, Burberry, żiwąszi i gerlę też ale nic mi nie urwały Maczków mam 10, teraz 2 dojdą - nie jest tak źle, szczególnie, że mam już niemal wszystkie, które chciałam ( chyba, że jakas limitka mnie uwiedzie )

Rapture wypróbuję bo mam co do niego jednak obawy
Dzisiaj przygarnęłam za to Outspoken MJ - jutro będę testowac

A składy... sprawdzanie ich to celowy zabieg, który pozwala mi ograniczyć moje zakupowe chciejstwa
No to ja mam więcej Maczków i ogólni szminek ale nauczyłam się już w jakich kolorach mi dobrze (róże i czerwienie), a jakich nawet nie dotykać (pomarańcze i brązy). Z miniatur mam tylko Gerlę, reszta mi jakoś przeszła koło nosa

Pink Plaid bardzo lubię ale Heroine nadal próbuję oswoić - ostatnio odkryłam, że na malinowo-czerwonej konturówce wygląda dużo lepiej. Z fioletami muszę uważać.

Outspoken też mi się podoba, dobry zakup

U mnie jest tak samo - po przeczytaniu składu sporo chciejstw odpada
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-28, 22:46   #2318
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dam znać tylko muszę obecne wykończyć



dużo zależy od konsultantki, za dwa razy tyle potrafiłam dostać jedną próbkę zapachu a piankę lubię, mi ładnie domywa buzię i jajo BB ale potrafi przesuszuć przy codziennym stosowaniu

Tak tez myslalam, mam pianke do mycia twarzy z innej firmy, i musze sie zaopatrzyć w jakis zel, bo przesusza skore, ale czysci super ze az skora piszczy.
Wybaczcie ze tak malo sie udzielam ale nadal cala rodzina walczymy z wirusem, nawet dzieciaki zalapaly, z nimi to najgorzej bo biedne cierpia a nic nie mozna poradzic .
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 22:52   #2319
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
No to ja mam więcej Maczków i ogólni szminek ale nauczyłam się już w jakich kolorach mi dobrze (róże i czerwienie), a jakich nawet nie dotykać (pomarańcze i brązy). Z miniatur mam tylko Gerlę, reszta mi jakoś przeszła koło nosa

Pink Plaid bardzo lubię ale Heroine nadal próbuję oswoić - ostatnio odkryłam, że na malinowo-czerwonej konturówce wygląda dużo lepiej. Z fioletami muszę uważać.

Outspoken też mi się podoba, dobry zakup

U mnie jest tak samo - po przeczytaniu składu sporo chciejstw odpada

U mnie skromnie szminkowo - bo cała przygoda trwa od niespełna roku zapewne kolekcja sie powiększy Ale, podobnie jak Ty, nie gustuje w pomarańczach i brązach tylko ciemne róże, fiolety, zimne czerwienie; heroine, mac red i rebel to moje ulubione kolorki ale GAT też kocham, i CYY też

Teraz z kolei zaczynam nową przygodę - róże Mam ich coraz więcej i chcę nowych
UD mnie kusi
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 23:28   #2320
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
U mnie skromnie szminkowo - bo cała przygoda trwa od niespełna roku zapewne kolekcja sie powiększy Ale, podobnie jak Ty, nie gustuje w pomarańczach i brązach tylko ciemne róże, fiolety, zimne czerwienie; heroine, mac red i rebel to moje ulubione kolorki ale GAT też kocham, i CYY też

Teraz z kolei zaczynam nową przygodę - róże Mam ich coraz więcej i chcę nowych
UD mnie kusi
Mam wszystkie wymienione, oprócz Mac Red Do niej mnie nie ciągnie, bo niespecjalnie lubię wykończenie Satin - tzn. przekonuję się a czerwieni mam pod korek, co nie przeszkadzało mi zamówić Ruby Woo (usprawiedliwiam się tym, że mam już do niej konturówkę).

CYY kiedyś dostałam na przeprosiny od Maca Podobna do niej jest Pink Pigeon, ale wg mnie ładniejsza, bardziej twarzowa.

O różach nic nie mówię, bo patrząc wg ich ilości powinnam mieć więcej policzków do malowania Dodam tylko, że Macowe są super ale polecam też Guerlain Morning Rose - szczególnie za zapach a UD też mnie miło zaskoczył - Rapture to podobno ładniejsza wersja NARS Sin.

A Ty jakich masz ulubieńców?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 00:05   #2321
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mam wszystkie wymienione, oprócz Mac Red Do niej mnie nie ciągnie, bo niespecjalnie lubię wykończenie Satin - tzn. przekonuję się a czerwieni mam pod korek, co nie przeszkadzało mi zamówić Ruby Woo (usprawiedliwiam się tym, że mam już do niej konturówkę).

CYY kiedyś dostałam na przeprosiny od Maca Podobna do niej jest Pink Pigeon, ale wg mnie ładniejsza, bardziej twarzowa.

O różach nic nie mówię, bo patrząc wg ich ilości powinnam mieć więcej policzków do malowania Dodam tylko, że Macowe są super ale polecam też Guerlain Morning Rose - szczególnie za zapach a UD też mnie miło zaskoczył - Rapture to podobno ładniejsza wersja NARS Sin.

A Ty jakich masz ulubieńców?

A ja z kolei lubie wykończenie satin matte też, retro to już wyższa szkoła jak dla mnie - chociaz mam Ruby woo i FoF nigdy za to nie miałam ani nie próbowałam creamsheen czy frost czy innej błyszczykowej, zdecydowanie lubie krycie i mocny kolor

A róże... zaczynam, więc wiele tego nie ma jeszcze
Z Macowych mam i wielbię Dainty na każdą okazje i do wszystkiego ale już LE Please Yourself mnie zmeczył - to taka fiołkowa tafla, sam błysk - częściej na powieki nakładam niz na policzki Warm soul i blushbaby - lubię, ale mogłabym sie bez nich obejśc z Maca tyle, mało, wiem.
Ostatnio niemal codziennie używam MJ Promiscious - kupiony w S. za pól ceny, pewnie purchawka, ale uwielbiam - ciepły, różany różyk i mnie teraz do MJ ciągnie dzisiaj Outspoken, a jeszcze kusi Rebelious..
Nars to już w ogóle woła i woła... UD teraz kusi coraz bardziej.. a jak Guerlain pachnie meteorytami, to tez już go chce
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 00:23   #2322
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
A ja z kolei lubie wykończenie satin matte też, retro to już wyższa szkoła jak dla mnie - chociaz mam Ruby woo i FoF nigdy za to nie miałam ani nie próbowałam creamsheen czy frost czy innej błyszczykowej, zdecydowanie lubie krycie i mocny kolor





A róże... zaczynam, więc wiele tego nie ma jeszcze


Z Macowych mam i wielbię Dainty na każdą okazje i do wszystkiego ale już LE Please Yourself mnie zmeczył - to taka fiołkowa tafla, sam błysk - częściej na powieki nakładam niz na policzki Warm soul i blushbaby - lubię, ale mogłabym sie bez nich obejśc z Maca tyle, mało, wiem.


Ostatnio niemal codziennie używam MJ Promiscious - kupiony w S. za pól ceny, pewnie purchawka, ale uwielbiam - ciepły, różany różyk i mnie teraz do MJ ciągnie dzisiaj Outspoken, a jeszcze kusi Rebelious..


Nars to już w ogóle woła i woła... UD teraz kusi coraz bardziej.. a jak Guerlain pachnie meteorytami, to tez już go chce


Na retro maty jest sposób - Macowa baza pod pomadki. Nie wiem, jak żyłam bez niej wcześniej bi matowych pomadek mam najwięcej.

Z satyn mam tylko Rebel, dojdzie mi teraz Faux. Nie są złe ogólnie, ale zraziłam się trochę przez Pink Nouveau.



Cremesheen mam tylko jedną - Creme Cup i mam mieszane uczucia, więcej nie kupię tego wykończenia. Frostów prawie nie znam, raz tylko testowałam Angel, ale wyglądałam w niej tragicznie



Dainty muszę przetestować na policzkach Blushbaby i Warm Soul bardzo lubię.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 04:13   #2323
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Pamietam ze jedna z Was polecala mi stronke na necie gdzie Shiseido Ibuki wychodzilo za niecala 100zl. Prosze o przypomnienie. Starcilam cala pamiec na laptopie po zalaniu
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 05:33   #2324
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dziękuję przyda się

Moje dzisiejsze dowody zbrodni
Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
I Sephora wczorajsza, korektor z Clinique i mini cienie z Sephory to gratisy


[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;53930344]Treść usunięta[/QUOTE]

Chcialysmy porownac z Rose Blush Burberry, jesli mozesz to wrzuc troche zdjec 105
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 05:52   #2325
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Ja również dziękuję :-*
Poszalałam jak się rozstałyśmy, wróciłam do S. a później do Tk Maxa :-P
Co kupiłaś? ? pochwal się
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 06:06   #2326
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dzień dobry

Przyjdą dzisiaj Maczki do mnie, mam nadzieję że kurier zawita jak będę w domu
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
To prawda, Maczki rządzą Nie chcę już żadnych innych pomadek, odkąd je poznałam. Nie kuszą mnie nawet Szanele, Guerlainy i Żiwąszi No i z 30% zniżką to już w ogóle bajka

Jakbym kupiła róż Szanela, to pewnie kapnęłabym się dopiero w domu, bo nie pomyślałabym, że mogą tam ładować najtańszy wypełniacz... Nie ma to tamto, przynajmniej $$$ zaoszczędzę



skład składem ( w różu to dla mnie nie jest priorytet), ale Chanel ma najlepsze róże jakie miałam, do tego strasznie wydajne

Ja akurat mam jakieś pomadki które od Mac wolę, ale ze względu na cenę wybieram Mac Chanel Allure to moje ulubione


Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mam wszystkie wymienione, oprócz Mac Red Do niej mnie nie ciągnie, bo niespecjalnie lubię wykończenie Satin - tzn. przekonuję się a czerwieni mam pod korek, co nie przeszkadzało mi zamówić Ruby Woo (usprawiedliwiam się tym, że mam już do niej konturówkę).

CYY kiedyś dostałam na przeprosiny od Maca Podobna do niej jest Pink Pigeon, ale wg mnie ładniejsza, bardziej twarzowa.

O różach nic nie mówię, bo patrząc wg ich ilości powinnam mieć więcej policzków do malowania Dodam tylko, że Macowe są super ale polecam też Guerlain Morning Rose - szczególnie za zapach a UD też mnie miło zaskoczył - Rapture to podobno ładniejsza wersja NARS Sin.

A Ty jakich masz ulubieńców?

Co jest nie tak z wykończeniem satin?




Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Na retro maty jest sposób - Macowa baza pod pomadki. Nie wiem, jak żyłam bez niej wcześniej bi matowych pomadek mam najwięcej.

Z satyn mam tylko Rebel, dojdzie mi teraz Faux. Nie są złe ogólnie, ale zraziłam się trochę przez Pink Nouveau.



Cremesheen mam tylko jedną - Creme Cup i mam mieszane uczucia, więcej nie kupię tego wykończenia. Frostów prawie nie znam, raz tylko testowałam Angel, ale wyglądałam w niej tragicznie



Dainty muszę przetestować na policzkach Blushbaby i Warm Soul bardzo lubię.
Mi się ta baza pod pomadki MAC nie specjalnie sprawdza, strasznie żałuję jej zakupu osluchalam się tyle ochow i achow na jej temat, więc może za wysokie wymagania miałam nie wiem.

czaje się na Warm Soul właśnie
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 07:01   #2327
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Witam z rana jak śmietana .
Dziewczyny czy któraś z Was miała takie bóle i wie co to jest?
Od 3 dni boli mnie gardło przy przełykaniu ale to na pewno nie gardło. Jak przełykam to czuję jakby mi się coś na języku zrobiło po lewej stronie z tyłu po boku i drażniło właśnie jak przełykam. Jak dotykam pod żuchwą, nie wiem co tam jest chyba jakiś malutki węzeł chłonny to boli. Strasznie to dokuczliwe jest i nie wiem co to, dziś to juz się rano popłakałam z bólu. To ból tylko przy przełykaniu i trochę jakby mnie po lewej stronie lekko rozpierało.
Podswietlałam latarką jame ustną i nic tam nie ma .

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

A i w ogóle dziś mi się śniła strzelanina, niby była świadkiem, niby sama brałam udział, sceny jak z filmów nawet Boguś Linda tam był . A krwią to tryskało jak Łysy z Brazzers na filmach czym innym .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2015-12-29 o 06:59
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 07:21   #2328
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Oj szkoda, że się nie spotkałyśmy... Ja profilaktycznie pojechałam autobusem!
Następnym razem skoczę pociągiem bo mi żal okrutnie
Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Tak tez myslalam, mam pianke do mycia twarzy z innej firmy, i musze sie zaopatrzyć w jakis zel, bo przesusza skore, ale czysci super ze az skora piszczy.
Wybaczcie ze tak malo sie udzielam ale nadal cala rodzina walczymy z wirusem, nawet dzieciaki zalapaly, z nimi to najgorzej bo biedne cierpia a nic nie mozna poradzic .
Domywa buźkę pięknie i też aż piszczy, ale lepiej co drugi dzień używać żeby nie przesuszyć skóry. Chociaż dla mnie jest delikatniejsza niż ibuki i ta niebieska w tubce z EL. Poza tym dużo zdrówka życzę
Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Pamietam ze jedna z Was polecala mi stronke na necie gdzie Shiseido Ibuki wychodzilo za niecala 100zl. Prosze o przypomnienie. Starcilam cala pamiec na laptopie po zalaniu
Na e-glamour często są w dobrej cenie.

Mówię dzień dobry i zmykam do obowiązków. A jakby którś chciała się wymienić mam trzy Si Armaniego po pół flachy est edp i ponad 3/4 white 50 ml a już nie mogę z nimi wytrzymać
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 07:23   #2329
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Ale tu cisza . To ja pierdziele ide się ogarniać i spadam do fryzjera .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 07:41   #2330
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Witam w kolejny dzień pracy i ostatni już w tym roku

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ale tu cisza . To ja pierdziele ide się ogarniać i spadam do fryzjera .
Dziewczyny nie pracują, to sobie śpią i nie zaglądają tutaj
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 07:52   #2331
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Co kupiłaś? ? pochwal się
Zaraz wrzucę fotki Przesyłam Ci linka do hybryd, o ktorych wcz rozmawiałyśmy https://spn.pl/pl,lakiery-hybrydowe-...ction-4ml.html
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 07:55   #2332
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Witam z rana jak śmietana .
Dziewczyny czy któraś z Was miała takie bóle i wie co to jest?
Od 3 dni boli mnie gardło przy przełykaniu ale to na pewno nie gardło. Jak przełykam to czuję jakby mi się coś na języku zrobiło po lewej stronie z tyłu po boku i drażniło właśnie jak przełykam. Jak dotykam pod żuchwą, nie wiem co tam jest chyba jakiś malutki węzeł chłonny to boli. Strasznie to dokuczliwe jest i nie wiem co to, dziś to juz się rano popłakałam z bólu. To ból tylko przy przełykaniu i trochę jakby mnie po lewej stronie lekko rozpierało.
Podswietlałam latarką jame ustną i nic tam nie ma .

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

A i w ogóle dziś mi się śniła strzelanina, niby była świadkiem, niby sama brałam udział, sceny jak z filmów nawet Boguś Linda tam był . A krwią to tryskało jak Łysy z Brazzers na filmach czym innym .
Oj :-( gardło mnie boli często... Ale ost miałam na karku taka kulke i to był węzeł powiększony...
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 07:56   #2333
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Następnym razem skoczę pociągiem bo mi żal okrutnie

Domywa buźkę pięknie i też aż piszczy, ale lepiej co drugi dzień używać żeby nie przesuszyć skóry. Chociaż dla mnie jest delikatniejsza niż ibuki i ta niebieska w tubce z EL. Poza tym dużo zdrówka życzę


Na e-glamour często są w dobrej cenie.

Mówię dzień dobry i zmykam do obowiązków. A jakby którś chciała się wymienić mam trzy Si Armaniego po pół flachy est edp i ponad 3/4 white 50 ml a już nie mogę z nimi wytrzymać
Koniecznie! Im więcej osób tym lepiej :-*
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 07:57   #2334
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Witam w kolejny dzień pracy i ostatni już w tym roku


Dziewczyny nie pracują, to sobie śpią i nie zaglądają tutaj
Potwierdzam, ja tutaj zerkam jednym okiem bo w pracy jestem (niestety jeszcze nie ostatni dzien w tym roku ), a reszta sie leni

Nuuuda okropna. Dobrze, ze za takie rzeczy placa
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 08:00   #2335
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Moje wczorajsze łowy S. i Tk Max. Oczywiścię próbka tylko jedna... Jednak wolę zakupy u siebie :-P EL do mnie leci kurierem, ale wieki będę czekać:-(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2015-12-29 08.44.24.jpg (219,5 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2015-12-29 08.42.17.jpg (244,4 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2015-12-29 08.43.08.jpg (248,1 KB, 75 załadowań)
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 08:00   #2336
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Witam w kolejny dzień pracy i ostatni już w tym roku


Dziewczyny nie pracują, to sobie śpią i nie zaglądają tutaj
żebym ja tak mogła z pracy klikać zawsze by człowiek był na bieżąco


Never migdałki albo węzły -jedno i drugie potrafi nieźle boleć
ruchoma ta kulka
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 08:01   #2337
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Witam z rana
Matko jak mi się nic nie chcę 😧

Never, trzymam kciuki za powodzenie misji u fryzjera.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 08:02   #2338
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Normalnie się rozpłaczę, że nie mogłam być na spotkaniu

Dobrze, że dzisiaj ostatni dzień w roku jestem w pracy
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 08:05   #2339
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

W D. niespodzianka pielegnacyjna 30+ 😐
Pewnie coś Eris dla 60 latek
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 08:09   #2340
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Moje wczorajsze łowy S. i Tk Max. Oczywiścię próbka tylko jedna... Jednak wolę zakupy u siebie :-P EL do mnie leci kurierem, ale wieki będę czekać:-(
Jak wrażenia z paletki?

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Normalnie się rozpłaczę, że nie mogłam być na spotkaniu

Dobrze, że dzisiaj ostatni dzień w roku jestem w pracy
Też żałuję, że nie udało mi się dotrzeć
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 19:34:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.