Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-19, 12:33   #1381
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Jadę dzisiaj po pracy do YR po płyn dwufazowy - gratis dostanę żel pod prysznic i jakąś niespodziankę na 25lecie ciekawe co to - ale chyba już ktoś z forum odbierał prezent niespodzianka, chyba Sylwia??
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:33   #1382
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

[QUOTE=korinka3;56008081]
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Nie denerwuj się, nie potrzebnie rzuciłam temat
Dzisiaj już piąteczek
właśnie,powinnam cieszyć się z boxów a ich ni ma
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:33   #1383
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
Ja pracuję właściwie z samymi facetami, a to inny gatunek. Jest jeszcze oprócz mnie młoda recepcjonistka, ale zakręcona na modzie więc spoko. W gonie rodzinnym ostatnio ograniczam się w wypowiedziach zakupowych, gdyż moja teściowa nie rozumie tego jak przy małym dziecku mogę tak trwonić pieniądze.
Mit Matki-Polki ciągle żywy. Dobrze, że w trochę młodszym pokoleniu można już powiedzieć, że macierzyństwo to nie tylko cud, miód i orzeszki.
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:34   #1384
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Korinka dla mnie też listopadowy super
Origins to 10 minutowa maseczka na pory. A jaka malutka - 7ml :-P
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:34   #1385
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Bronzer ma 2,5g i niestety nie jest w takim ładnym pudełeczku jak ostatnio, tylko kartonik z zatopionym plastikiem jak próbki...
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:34   #1386
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56008141]Treść usunięta[/QUOTE]

Lubi. I używa. Ale tylko drogeryjne. A perfumy np. jedynie na wielkie wyjście, nie na co dzień - "bo to perfumy" (że taki superczad niby).
Ale trzeba przyznać, że potrafi siebie przekonać, że to, co ona ma, jest najlepsze
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:36   #1387
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Bronzer ma 2,5g i niestety nie jest w takim ładnym pudełeczku jak ostatnio, tylko kartonik z zatopionym plastikiem jak próbki...
Czyli taki jak z zestawu z tuszem 😐
Ogólnie trochę żałuję, że kliknelam 2 boxy
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 12:36   #1388
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
I wierz mi, nie wychodzi im to na zdrowie
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:36   #1389
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
No i 14 miniatur było, a teraz tylko 10
Tzn z lipca 2015? Pamietam dokładnie ten moment jak dostałam maila, tak mnie kusiło, bo super box, załadowałam koszyk, kod elegancko wchodził, ale nie kupiłan w końcu Jeszcze wtedy nie byłam onlinesephoroholikiem
Też uważam, że lipcowy był super. Bardzo żałuję, że nie załapałam się na listopadowy. Ogólnie boxy dobra sprawa do przetestowania nowości.

Nikt nie kontroluje mojej ilości paczek i nikt nie rozlicza. Sama za wszystko płacę i nie opowiadam, co kupiłam. Pewnie dlatego dorobiłam się takich zapasów.
Zawsze rodzinie coś dawałam w prezencie i przyzwyczajeni byli, że można się u mnie zaopatrzyć. Od niedawna jednak zmieniłam podejście, bo nie doceniali tego, co im daję. Zresztą bratowa i siostra mówiły, że mają zapasy na parę lat. To powód, który mnie hamuje przed ponownymi nieprzemyślanymi zakupami, bo wiem, że nie będę miała komu oddać kosmetyków czy nadprogramowych gratisów.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-19 o 12:43
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:37   #1390
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Mit Matki-Polki ciągle żywy. Dobrze, że w trochę młodszym pokoleniu można już powiedzieć, że macierzyństwo to nie tylko cud, miód i orzeszki.

Muszę zapamiętać Ja znam tylko: cud, miód, malina
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:38   #1391
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Ja mam założone ze 3 czy 4 konta na Tesco i regularnie dostaję znizki -30/35 od 100 zł i 40 od 160 zł (w mailu piszą coś tam, że dawno nie robiłam zakupów blablabla). Teraz mam -35 od 100 zł, ale niestety jednorazowy
ooo bardzo fajne te kody mają nigdy nic nie zamawiałam



Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja też, raz się przyznałam ile za puder zapłaciłam i były komentarze, a jak wydają 2 razy więcej w miesiącu na imprezy to już dobrze

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

A i się chwalę:
Przez ostatnie 12 miesięcy uzbierałeś 5230 punktów* na Twoim koncie.
Pozostało Ci tylko 1270 punktów, aby otrzymać ekskluzywną kartę Sephora Gold.



dlatego ja rzadko na imprezy chodzę , bo wtedy to mam wyrzuty sumienia dopiero tu pizza, tu bilet, tu drink tu taksówka i box leci

gratulacje Ja muszę sobie gdzieś zapisywać pkt, zeby wiedzieć ile mam uzbierać .

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
chubby sticka chyba, mam podwójnego bo z C zamawiałam w walę tynki
zastanowię się jeszcze bo strasznie fajnie się nimi maluje a brałam z serii intense
pęcam z radości
zwykłe o dobrym składzie, fructisy, kallosy, bingo
maski swojej roboty czyli żółtko, oleje, półprodukty etc ( rzadko, umówmy się nie chce mi się już tak jak na początku szału włosowego)
ja pękam z zazdrosci

oj to sie nie powzoruje bo co innego mi raczej służy- u mnie kalosy kompletnie się nie sprawdzają



Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nie sądzę,chyba że ci co mają ich na prawdę sporo

temat nie jest dobry do wątaska, mam 153 zł na niepełnosprawne dziecko mogę poszaleć
taa pielegnacyjny to szaleństwo, jeszcze głupie wymagania co do niego. Jak ktoś za późno zostanie nie pełnosprawny to już niedostanie


Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Macałam róże niby fajna, ale tak jakoś no uczucia nie było. MJ i Smashbox mają większe gramatury za mniejsze pieniądze a jakościowo też dobre. Pewnie gdyby nie limitka i nie od Gwen to bym nad nią wcale nie dumala ale zła nie jest

Nadrabiam dalej
mj i smashbox mają palety?
gramatura to mi ogromna nie jest potrzbna bo wolę mieć wiecej kolorów a mniejszych i tak nie zużyje. Bardzo mi sie kolory spodobały na swatchach.

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Dostałam właśnie
Lubię te fioletowe pudełeczka Ogólnie bardzo jestem zadowolona, choć próbki w kartoniku dostałam... No i ten brązer!!! To jest takie maleństwo :-P te poprzednie były fajniejsze, większe i kolor jaśniejszy... Ogólnie nie marudzę bo jeszcze wszystkiego na spokojnie nie widziałam, ale poprzedni box był lepszy! A już w ogóle dla mnie ever forefer najlelszy ten z sierpnia beauty to go
właśnie strasznie żałuje tego boxa, bo o ile z tego z końcówki roku swiadomie zrezygnowałam, to ten wakacyjny jak dla mnie był wow, ale nie wiedziałam o nim
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 12:39   #1392
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że od wczoraj od 13:45 trzasnęłyśmy ok 1350 postów. to daje nam ponad 56 postów na godzinę czyli prawie jeden na minutę (wliczając w to noc!!!!) - jestesmy nienormalne
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:39   #1393
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

[QUOTE=cosmetix;56007376]W łódzkiem chcieli otworzyć ośrodek dla uchodźców w Grotnikach. To mieszkańcy dosłownie powiedzieli: "Nie chcemy tu tej hołoty." Tak jest wszędzie w Europie, różnice kulturowe, brak akceptacji powodują tworzenie się gett, a jak getta się kończą to już wiemy
Nie mówię, że wzajemne zrozumienie stron jest proste. Sama jednak mam rodzinę wielokulturową i wiem, jak to bywa.

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość

Jako że udzielałam się w ostatnim roku charytatywnie, to napiszę moje wnioski.
Nie znasz dokładnie sytuacji człowieka, to najpierw ją trochę poznaj, zanim mu pomożesz. Naciągaczy nie brakuje, a chciwość ludzka nie zna granic . Prawdziwie potrzebujący bywają tak zrezygnowani, że już nie proszą o pomoc i cierpią w milczeniu.




W całe sprawie uchodźców najbardziej zawiniły Niemcy. Deutsche Bank podobno pośredniczył w nielegalnych transakcjach z handlarzami bronią z Syrii i innych krajów. Rozpętali ludziom piekło dla chęci zysku, a teraz Merkel handluje uchodźcami z Turcją, byle tylko nie pchali się do Niemiec.
Dlatego ja głównie wspieram zwierzaki a ludzi takich, którzy widzę, że potrzebują pomocy, a np. wstydzą się prosić - strasznie nie lubię wyłudzaczy, którzy np. jeszcze Ci powiedzą, że ofiarowany wózek dla dziecka jest dla nich nie do przyjęcia, bo oni chcą nowy model i pralki też takiej nie chcą, bo jest używana
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:41   #1394
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Czyli taki jak z zestawu z tuszem 😐
Ogólnie trochę żałuję, że kliknelam 2 boxy
a jak się zwraca w stacjonarce, to oddają kasę, czy na kartę podarunkową?

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że od wczoraj od 13:45 trzasnęłyśmy ok 1350 postów. to daje nam ponad 56 postów na godzinę czyli prawie jeden na minutę (wliczając w to noc!!!!) - jestesmy nienormalne
szalejemy
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:41   #1395
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Czyli taki jak z zestawu z tuszem 😐
Ogólnie trochę żałuję, że kliknelam 2 boxy
Nie żałuj bo... Rouge vinyl jest boska i większa od tej co ost gdzieś dostałam. Rexaline ma 15ml, a nie tak jak w ulotce 10ml. Baza do rzęs smashboxa jest sporych rozmiarów, a Illicit jes przesłodki
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:41   #1396
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A dziewczyny, pytanko mam do doświadczonych koleżanek
Wiele z Was używa(ło) ten givenchy teint couture balm - jaki macie odcień? W takim sensie porównawczym, np. chanel o20, a tutaj... Albo: mam 4, a w innych podkładach... Tylko bez MAC, bo ich w ogóle nie znam i nic mi to nie powie.
Bo ja wzięłam właśnie 4, trochę na czuja i nie jestem pewna. Chyba go już nie będę zwracać, najwyżej wymienię na inny odcień, ale wolałabym wiedzieć, w jakim kierunku mam iść. Ktoś coś podpowie?
Najlepiej idź do stacjo i sobie popróbuj - one są dość specyficzne i lepiej na żywo zobaczyć
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:41   #1397
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:41   #1398
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
a jak się zwraca w stacjonarce, to oddają kasę, czy na kartę podarunkową?
Już gotówki nie zwracają tylko wszystko na podarunkową idzie.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:41   #1399
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że od wczoraj od 13:45 trzasnęłyśmy ok 1350 postów. to daje nam ponad 56 postów na godzinę czyli prawie jeden na minutę (wliczając w to noc!!!!) - jestesmy nienormalne
Jesteśmy niesamowite.
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 12:42   #1400
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Kurieros chciał być u mnie już o 11, ale miałam taki młyn, że umówiliśmy się za godzinkę

Tak czytam na fb S. że paleta cieni Gwen pewnie już nie wróci do perfumerii. Ale jaja. Nigdzie jej już nie ma od pewnego czasu, nawet na firmowej stronie UD.
Jednak dobrze, że się na nią zdecydowałam wtedy.
Moja najlepsza paleta ever
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:43   #1401
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Jadę dzisiaj po pracy do YR po płyn dwufazowy - gratis dostanę żel pod prysznic i jakąś niespodziankę na 25lecie ciekawe co to - ale chyba już ktoś z forum odbierał prezent niespodzianka, chyba Sylwia??
Tak ja Mają miniaturki kremów na dzień/na noc/ i żele oczyszczające. A żele gratisowe są super, verbena jest świetna.
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:43   #1402
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56008141]Treść usunięta[/QUOTE]

Prośbę o samą konsolę też widziałam I wiele innych rzeczy, o których nawet nie śniłam...
Od tego czasu omijam szlachetną paczkę z daleka
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:44   #1403
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Nie żałuj bo... Rouge vinyl jest boska i większa od tej co ost gdzieś dostałam. Rexaline ma 15ml, a nie tak jak w ulotce 10ml. Baza do rzęs smashboxa jest sporych rozmiarów, a Illicit jes przesłodki
Sylwia, Ty dostałaś gratiś mini produkt w YR na 25lecie? Czy coś mi się pomerdało Jak tak, to co to było?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:46   #1404
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dlatego ja głównie wspieram zwierzaki a ludzi takich, którzy widzę, że potrzebują pomocy, a np. wstydzą się prosić - strasznie nie lubię wyłudzaczy, którzy np. jeszcze Ci powiedzą, że ofiarowany wózek dla dziecka jest dla nich nie do przyjęcia, bo oni chcą nowy model i pralki też takiej nie chcą, bo jest używana
Kiedyś już pisałam, że odradzam wystawianie ZA DARMO rzeczy po dzieciach typu ubranka, wózki i łóżeczka. Część osób to zwykli wyłudzacze, którzy później tym handlują - a jakże też na OLX, GUMITREE czy ALLEGRO. Jak mamy po dzieciach coś na zbyciu, to już lepiej zawieźć do ośrodka opiekuńczego czy domu samotnej matki.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-19 o 12:47
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:46   #1405
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Tak ja Mają miniaturki kremów na dzień/na noc/ i żele oczyszczające. A żele gratisowe są super, verbena jest świetna.
Super, dzisiaj pójdę po płyn
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:47   #1406
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
No i 14 miniatur było, a teraz tylko 10
Tzn z lipca 2015? Pamietam dokładnie ten moment jak dostałam maila, tak mnie kusiło, bo super box, załadowałam koszyk, kod elegancko wchodził, ale nie kupiłan w końcu Jeszcze wtedy nie byłam onlinesephoroholikiem
Tak, ten z wakacji Beauty to go Listopadowy też super!
Dzisiejszy też fajowy, chociaż widać, że na szybko robiony, dużo błedów między ulotką.
Mam nadzieję, że majowego tak dopracują, że majciochy będą latać :-D:-D:-D
Ja i tak miałam kupić, więc nie grymaszę, przyjęłam pod swoj dach i czekam na Hollywood :-D
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:47   #1407
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

A ja coraz bardziej żałuję że wzięłam tego boxa. Pudełko nadgniecione i krzywo sklejone tak, że się nie domyka tylko zawartość ok, choć i tak nie wszystko użyję.
Ale samo zamówienie to mega porażka. Wzięłam sephorową bazę pod cienie i już wygląd tubki mi się nie spodobał. Wygląda jak zassana do środka w kilku miejscach, myślałam że zgrzali za ciasną folią i tak się pogięło ale sprawdziłam datę produkcji i 2013-11-08!! Jestem ciekawa czy tam w środku w ogóle coś jest czy wszystko wyschło. Jak można w ogóle taki badziew wysyłać?
Natomiast podkład Givenchy jest z kwietnia 2015 i ma na nakrętce odbite paluchy. Ewidentnie ktoś go otwierał.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:48   #1408
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nie ma alko ! prawie wszystkie pianki są bez alko
w isanie benzyl alcohol dodaje się w baaaaardzo niskim stężeniu i on ma w ogóle inną funkcję - zapachową i konserwującą chyba
Mnie się wydawało, że widziałam tam alkohol denat., ale w piątek o tej porze to ja już nawet białe myszki widzę
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:49   #1409
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A ja coraz bardziej żałuję że wzięłam tego boxa. Pudełko nadgniecione i krzywo sklejone tak, że się nie domyka tylko zawartość ok, choć i tak nie wszystko użyję.
Ale samo zamówienie to mega porażka. Wzięłam sephorową bazę pod cienie i już wygląd tubki mi się nie spodobał. Wygląda jak zassana do środka w kilku miejscach, myślałam że zgrzali za ciasną folią i tak się pogięło ale sprawdziłam datę produkcji i 2013-11-08!! Jestem ciekawa czy tam w środku w ogóle coś jest czy wszystko wyschło. Jak można w ogóle taki badziew wysyłać?
Natomiast podkład Givenchy jest z kwietnia 2015 i ma na nakrętce odbite paluchy. Ewidentnie ktoś go otwierał.
ojj nie ładnie dzwoń do Aleksandra
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:51   #1410
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Koshatka

No to kilka powodów, aby zwrócić produkty
Chociaż nie dostałam jeszcze boxa nachodzą mnie wątpliwości, czy dobrze zrobiłam kupując aż 2.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-19 o 12:52
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-24 10:09:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.