Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-25, 18:00   #2281
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
jak tyle osób trzyma za mnie kciuki, to tym wieksza porażką będzie jak mnie nie przyjmą (ot, odzywa się właśnie urodzony pesymista -czyli ja)

ech, ide się jakoś zrelaksować - choć jeszcze nie wiem jak napiłabym się czegoś szczerze to najchętniej to bym sie po prostu nawaliła
Ja wiem, ja wiemZrób sobie makeup MADami i idź na dżamprezę. Baw się dobrze, a jutro zdaj relację, jak się trzymały (wiem, interesowna jestem). Gość był speszony, więc pewnie wiele takich rozmów za sobą nie ma, a zakładając, że kompletnego żółtodzioba na headhunting by nie dali, to jesteś jedną z niewielu osób aplikujących. Na pewno przejrzą na oczy, że właśnie skarb znaleźli

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Na zieme sa buff'y z dodatkiem polaru Zwykly buff jest troche za cienki na zieme w Polsce ale z drugiej strony, nie nosic wcale czapki, a miec chociaz zwyklego buffa, to chyba lepiej, nawet tak
Ja się na razie czaję, ale gdyby ktoś robił zamówienie tak w drugiej połowie września, to mogłabym być chętna

A, no i Vril, spóźnione, ale szczere - gratuluję zazielenienia

Lemirko
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:01   #2282
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
Violett, to nie wiesz, że zakazany owoc najlepiej smakuje?
ja swojemu zawsze mówiłam, że jak chce mnie zdradzać, to tylko ma nie być maszkaron i żeby się potem umył przed powrotem do domu


znaczy ja nie biorę tego tak na serio, że zazdrośnica, jakieś ciągłe schizy itp gdyby tak było, to zobaczyłby ten męski weekend nad jeziorem jak świnia niebo! Ale co, niech wie że jednak trzymam rękę na pulsie


Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Dobre Chyba muszę to samo powiedzieć mojemu

Dziś już myślałam nad tym że jak wróci i będę mu rozpakowywać walizkę i wrzucać rzeczy do prania do dokładnie muszę wszystko obejrzeć i obwąchać Jak poczuję damskie perfumy albo znajdę jakiś włos ZABIJĘ!
Ojoj, biedny, a jeśli się ciocia do niego przytulała przed jego wyjazdem? najpierw pozwól mu mówić


Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Ja też o wiele częściej natykam się na fajnych facetów od czasu jak jestem w szczęśliwym związku
Podłość!! Gdzie się oni wszyscy chowali jak byłam samotna? Chociaż i tak pewnie nie miałabym szans (a poza tym nie wszystko złoto co się świeci hehe ale fajnie na takie złotko czasem popatrzeć )
Taaa... jasne! Następna wizażowa brzydula się znalazła
ale coś w tym jest... jak nie ma faceta to nie ma, a jak już jest to nagle przystojniaków na pęczki...


Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Spodziewałam sie niesamowicie malinowego zapachu..hehhe, no nawet nie wiem do czego to przyrównać..zapach mąki z wodą ????



Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Tak jedna pokazywała tatuaż, ale nie wiem czy można mówić kto Chociaż to w sumie na fotkach widać. A ja też mam na brzuchu
Dominika, a robiłaś po ciąży czy przed? Pewnie po Ja zrobiłam na plecach (nad pośladkiem, trochę wystaje z biodrówek) bo stwierdziłam, że jeśli zrobię na brzuchu to w ciąży mi się nieładnie rozciągnie... Swoją drogą dziś zrobiłabym inny wzór, no ale po ptokach. Młoda byłam, za młoda dobrze że ten tatuaż jest mały.


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
jak tyle osób trzyma za mnie kciuki, to tym wieksza porażką będzie jak mnie nie przyjmą (ot, odzywa się właśnie urodzony pesymista -czyli ja)

ech, ide się jakoś zrelaksować - choć jeszcze nie wiem jak napiłabym się czegoś szczerze to najchętniej to bym sie po prostu nawaliła
Ojoj, nikt nie będzie zawiedziony jeśli pracy nie dostaniesz! Będziemy Cię dalej dopingować a tymczasem trzymam kciuki!

Twój post przypomniał mi, że mam dobre alkohole w barku chyba sobie strzelę jakiś koktajl... rzadko mam smak na %, a teraz mnie złapało
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:02   #2283
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Selenko, ja Cie wole w ciemnych, ale moge nie byc obiektywna, bo mi sie zawsze cimniejsze wlosy podobaja
Z natury mam jasny braz. Od pewnego czasu mysle nad henna, a dokladniej nad ciemnym brazem. Chyba pasowalby mi, bo mam czarna oprawe oczu. Moi rodzice maja bardzo ciemne wlosy, tata czarne prawie.

Dominiko moglabym tez poogladac Paryz? Jak na razie niestety dla mnie nieosiagalny Ale na pewno kiedys zobacze

Dzis zrobilam pierwszy raz w zyciu ciasto marchewkowe Nieco inaczej wyobrazalam sobie jego smak Jest twarde, kruche i powiedzmy, ze nie kaloryczne

Co do tatuazy to i owszem, chce sobie zrobic w najblizszej przyszlosci Na razie mysle nad malutkim kolorowym koliberkiem w okolicach lopatki
__________________


Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-08-25 o 18:07
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:06   #2284
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

oczywiscie nawet nie slyszalam o takim serialu, w filmach i serialach to jestem jakies 20 lat temu :sciana: moze kiedys zaczne ogladac

WE mam nadzieje że nie wezmiesz go znow jak bedzie sie "trochę staral bo mu zalezy" bo to czesta poulapka

spot zgadzam się z Tobą i Twoja babcią.

Agusia mam nadzieje ze zawalczysz bardziej o siebie( tzn to co o sobie myslisz) bo Twoje leki itp niewiele z niesmialoscia maja wspolnego o wiecej z samooceną

Selene- myślę że w czekoladowym kolorze byłoby Ci bosko
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:07   #2285
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
No obejrzałam sobie właśnie Inferno i on nieźle zabudowany jest Na razie muszę ostrożnie. Jak ją zacznę zarzucać tematem, to mi powie że ona nic nie chce i w ogóle ma wszystkow w i że jestem nienormalna i że ona sobie kupi coś w newyorkerze i że teraz wychodzi
daj jej do obejrzenia po bra-fittingu Figleaves i brastop - na pewno znajdzie coś ładnego dla siebie, bo z tego co piszesz, to zosia-samosia

Ja też chciałabym zobaczyć Paryż
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:14   #2286
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ja wiem, ja wiemZrób sobie makeup MADami i idź na dżamprezę. Baw się dobrze, a jutro zdaj relację, jak się trzymały (wiem, interesowna jestem).
Ja już byłam z MADami na oczkach 2 razy na dżamprezie, i nie były to lekkie makijaże, ciemne brązy.Nikt się nie pyatał wcześniej o takie relacje więc i ja zapomniałam. Jeżeli chodzi o trwałośc to sa perfect, a mnie na baletach siedzącej nie ujrzysz Są naprawde super

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Selenko, ja Cie wole w ciemnych, ale moge nie byc obiektywna, bo mi sie zawsze cimniejsze wlosy podobaja
Z natury mam jasny braz. Od pewnego czasu mysle nad henna, a dokladniej nad ciemnym brazem. Chyba pasowalby mi, bo mam czarna oprawe oczu. Moi rodzice maja bardzo ciemne wlosy, tata czarne prawie.


Co do tatuazy to i owszem, chce sobie zrobic w najblizszej przyszlosci Na razie mysle nad malutkim kolorowym koliberkiem w okolicach lopatki
Pierwszą hennę niech Ci zrobi kosmetyczka, powie Ci jaki kolor będzie dla ciebie odpowiedni. Ja już hennę robię sama ale szejpa robie już u kosmetyczki nićmi , bo jak ja sie za kształt wezmę to zostaje cienka kreska
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:16   #2287
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

co to znaczy szejpa itd ?...
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 18:17   #2288
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
co to znaczy szejpa itd ?...
wydaje mi sie, że kształt
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:19   #2289
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Viol robiłam po ciąży Jestem do niego tak przyzwyczajona że już go nie widzę No i muszę przez niego linię w miarę trzymać
Naamah Zosia Samosia na MAKSA

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
co to znaczy szejpa itd ?...
to taki pastereczek w tybecie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:20   #2290
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Wiesz i tak najpierw sprobowalabym na kosmyku Henna nie farba, zmyje sie
A brwi od zawsze sama reguluje, ja mowie cienkim niteczkom niet Zgubilam moja pesete i od tygodnia chodze zarosnieta wrrr. Dobrze, ze nie musze pokazywac sie ludziom tylko rodzinie
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:21   #2291
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

hehe
polke polecam bo tez upy lubilam
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 18:26   #2292
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Winly!

Przez Ciebie (dzięki Tobie? ) właśnie popijam Damę Pik (20 ml likieru kawowego, 20 ml Advocatu, 80 ml mleka - zmieszane w shakerze). Pyyyycha! Tylko po dwóch łykach już mi gorąco, wypiję do końca to pewnie mnie cyknie tak to jest, jak ktoś pije cztery razy w roku aż się boję co to będzie na panieńskim, pewnie wrócę do domu na czworakach bo alkohol ma być częścią zabaw i konkursów, oj...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:31   #2293
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Evelinek dzieki

Nagle Wizaz mi zaczal za szybko pedzic, wczesniej jakos to ogarnialam ale teraz wydaje mi sie, ze posty leca z predkoscia swiatla, stopuja mnie na danych postach kolory i pogrubiona czcionka i lece na kolejny watek
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:33   #2294
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ojoj, biedny, a jeśli się ciocia do niego przytulała przed jego wyjazdem? najpierw pozwól mu mówić
Z żadnymi kobietami nie miał prawa się tam kontaktować Rodziny tam nie ma itp :P Więc jakby co to łatwo będzie się domyśleć co się tam mogło dziać hehe
Nie no żartuję ufam mu Jest jedynym facetem co do którego mam pewność że nic takiego by nie zrobił Taki typ człowieka
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:40   #2295
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Lemirko ale mi smaka narobiłaś Czemu Ty mieszkasz tak daleko Ja chcę ogórkowej
mogę zapakować i podesłać

a tak swoją drogą kiedyś usłyszałam od koleżanki, że strasznie się zmieniłam bo lubię być kurą domową (mówiła to z niekłamanym wyrzutem).
Czy to jest nienormalne, że mogłabym siedzieć w kuchni i gotować???
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:40   #2296
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Selene No ja liczyłam na txt, że się nie trzymają, spływają, itd, a teraz już wiem, że muszę je mieć I tak jak Pastereczka, też bym Cię widziala w ciemnej czekoladzie A jak apetycznie
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:43   #2297
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Na avku wygląda jak komputerowy wizerunek z jakiegoś fantasy czy jak to tam zwą Idę pooglądać sesję, ale coś dużego PS'a czuję
A bo to w pomniejszeniu, troszeczkę rozjaśniłam też.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Tak jedna pokazywała tatuaż, ale nie wiem czy można mówić kto Chociaż to w sumie na fotkach widać. A ja też mam na brzuchu
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ja jestem łasa na tatuaże, lubię oglądać bardzo ale sama jakoś odwagi nie mam
na spotkaniu oglądałyśmy tatuaż pranie żeby nie było, na ramieniu
To muszę dokładniej pooglądać zdjęcia . Jak odzyskam aparat, to spróbuję swoje obfocić.

Dominiko, a robiłaś po ciąży czy przed (nie "rozciągnął się"?). Tak z ciekawości pytam, nie wiem, jak to wygląda w praktyce. Na brzuchu mam dość spory ten tatuaż, długi na prawie 30 cm, ciąża na pewno by go mocno zdeformowała, chociaż na razie nic mu nie grozi. Przeszedł tylko laparoskopowe usunięcie woreczka żółciowego. Chirurg był tak miły, że zrobił dziurę na rurkę w miejscu, gdzie był fragment "białej", nietuszowanej piersi kobiecej. Nigdy nie zapomnę min pań z mojej sali, gdy tenże chirurg na obchodzie oznajmił zadowolony: "udało nam się przebić przez pierś" . Musieli mieć ubaw podczas zabiegu.

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
A ja mam tatuaż...na łopatce , czaiłam się na niego kilka lat bo bałam się że to tylko młodzińcza zachciewajka...ale mając 22 lata dałam się zaznaczyć
Poka poka!

Zawsze sobie myślałam, że tatuże będą świetną pamiątką durnej młodości, nawet jeśli przestaną mi się podobać. Teraz rzadko sobie uświadamiam, że je mam. Czasem tylko uważam, żeby nie przyprawić mamy o zawał przy nieumyślnym odsłonięciu brzucha (do tego na ramieniu się przyzwyczaiła, na brzuchu całego nigdy nie widziała). Nie pamiętam już siebie bez tatuaży, to jest normalny kawałek mojej skóry. Cieszę się tylko, że zabrakło mi pieniędzy na realizację dlaszych pomysłów, 10 lat temu miałam ochotę na znacznie więcej.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Lori a ja myslalam ze ta ruda to Ty, no ale ja slawnych i bogatych nie kojarze wcale...
Dominika typu pushup a fajny to jest ten
O, taki to nawet ja (nieobeznana) bym sobie chętnie sprawiła. Może się kiedyś uświadomię.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Viol robiłam po ciąży Jestem do niego tak przyzwyczajona że już go nie widzę No i muszę przez niego linię w miarę trzymać
Aaa, dopiero doczytałam.
__________________

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-08-25 o 18:49
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:47   #2298
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
wezcie tak nie straszcie tymi studiami, ze pomylka i nie bedzie pracy.
ja zaczynam ochrone srodowiska. chyba o zadnym innym kierunku nie krazy tyle legend ze po tym 'nie ma pracy', a ja bardzo chcialam tam isc
a ja myślałam, że najwięcej legend krąży o filozofii
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:48   #2299
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
to taki pastereczek w tybecie


Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Wiesz i tak najpierw sprobowalabym na kosmyku Henna nie farba, zmyje sie
A brwi od zawsze sama reguluje, ja mowie cienkim niteczkom niet Zgubilam moja pesete i od tygodnia chodze zarosnieta wrrr. Dobrze, ze nie musze pokazywac sie ludziom tylko rodzinie
no co wy, henna to nic trudnego, ja robie sobie zawsze sama i czasem to nawet walnę na rzęsy! Tż lubił, jak malowałam chociaż rzęsy, jak byłam bez niczego to mówił że oczu nie mam (no bom obdażona jasnym włosiem) namaluj sobie oczy, mówił a po hennie to fajnie, i rzęsy moje jasniutkie i brwi widoczne teraz jak mam ciemniejsze włoski to tym bardziej

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Winly!

Przez Ciebie (dzięki Tobie? ) właśnie popijam Damę Pik (20 ml likieru kawowego, 20 ml Advocatu, 80 ml mleka - zmieszane w shakerze). Pyyyycha! Tylko po dwóch łykach już mi gorąco, wypiję do końca to pewnie mnie cyknie tak to jest, jak ktoś pije cztery razy w roku aż się boję co to będzie na panieńskim, pewnie wrócę do domu na czworakach bo alkohol ma być częścią zabaw i konkursów, oj...
musisz robić smaka? dawaj tutaj zaraz coś smakowitego bo ja jeszcze niczego nie dorwałam

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Selene No ja liczyłam na txt, że się nie trzymają, spływają, itd, a teraz już wiem, że muszę je mieć
no a jak musisz wyprobować to nieduży wydatek, dasz rade a warto w ogole to wszyscy tutaj powinni wypróbować jakby co to całkeim przypadkiem zbieram chetne na zamóienie

i Ev, na impreze nie ma szans w środku tygodnia, po 1 nie ma gdzie, po 2 jutro rano trzeba wstać pilnować wesołej gromadki w jastrzębiej

edit: piękny ten biustonosz którego fotka tu krąży ja chce taki
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-25 o 18:52
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 18:49   #2300
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
co to znaczy szejpa itd ?...
Nadaje kształt, no i nie używa pensety tylko nici ,, jeden koniec trzyma w zębach a reszte manipuluje palcami Coś fantastycznego wychodzi
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:50   #2301
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Nadaje kształt, no i nie używa pensety tylko nici ,, jeden koniec trzyma w zębach a reszte manipuluje palcami Coś fantastycznego wychodzi
żartujesz, prawda?
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:54   #2302
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
mogę zapakować i podesłać

a tak swoją drogą kiedyś usłyszałam od koleżanki, że strasznie się zmieniłam bo lubię być kurą domową (mówiła to z niekłamanym wyrzutem).
Czy to jest nienormalne, że mogłabym siedzieć w kuchni i gotować???
jeżeli to lubisz, to czemu ma to być nienormalne Nienormalne byłoby gdybys była zmuszona
Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
A bo to w pomniejszeniu, troszeczkę rozjaśniłam też.
A ja sobie obejrzałam tą sesję i chyba nie podoba mi się jednak Pomijając fakt, ze wygląda jak woskowa lalka, ale pewnie takie było zamierzenie, to jeszcze widzę tonę operacji plastycznych i mega odchudzenie
Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Dominiko, a robiłaś po ciąży czy przed (nie "rozciągnął się"?). Tak z ciekawości pytam, nie wiem, jak to wygląda w praktyce. Na brzuchu mam dość spory ten tatuaż, długi na prawie 30 cm, ciąża na pewno by go mocno zdeformowała, chociaż na razie nic mu nie grozi. Przeszedł tylko laparoskopowe usunięcie woreczka żółciowego. Chirurg był tak miły, że zrobił dziurę na rurkę w miejscu, gdzie był fragment "białej", nietuszowanej piersi kobiecej. Nigdy nie zapomnę min pań z mojej sali, gdy tenże chirurg na obchodzie oznajmił zadowolony: "udało nam się przebić przez pierś" . Musieli mieć ubaw podczas zabiegu.

Poka poka!

Zawsze sobie myślałam, że tatuże będą świetną pamiątką durnej młodości, nawet jeśli przestaną mi się podobać. Teraz rzadko sobie uświadamiam, że je mam. Czasem tylko uważam, żeby nie przyprawić mamy o zawał przy nieumyślnym odsłonięciu brzucha (do tego na ramieniu się przyzwyczaiła, na brzuchu całego nigdy nie widziała). Nie pamiętam już siebie bez tatuaży, to jest normalny kawałek mojej skóry. Cieszę się tylko, że zabrakło mi pieniędzy na realizację dlaszych pomysłów, 10 lat temu miałam ochotę na znacznie więcej.
Ale super lekarz To co Ty masz na tym brzuchu ??? I jak to ukryłaś przed mamą tyle czasu???
Ja robiłam po ciąży, ale przyznam, że oglądają to Miami Ink to mnie teraz kusi na więcej

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
żartujesz, prawda?
Ja widziałam takie depilowanie nicią w tv kiedyś. Dziwnie to wyglądało
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:55   #2303
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Czy to jest nienormalne, że mogłabym siedzieć w kuchni i gotować???
Niee, to jest zupełnie normalne. A ja mogłabym siedzieć przed telewizorem/komputerem i jeść (ale to chyba bardziej męskie zajęcia) .

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Nadaje kształt, no i nie używa pensety tylko nici ,, jeden koniec trzyma w zębach a reszte manipuluje palcami Coś fantastycznego wychodzi
Straszne...

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A ja sobie obejrzałam tą sesję i chyba nie podoba mi się jednak Pomijając fakt, ze wygląda jak woskowa lalka, ale pewnie takie było zamierzenie, to jeszcze widzę tonę operacji plastycznych i mega odchudzenie
Mnie się spodobało tylko to jedno zdjęcie z tej sesji. Więcej tu widzę jednak stylizacji, makijażu i PS'a niż konkretnych zmian, opowieści o operacjach są dla mnie jakoś mało przekonujące, jak sobie pomyślę, ile Tori pracuje.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ale super lekarz To co Ty masz na tym brzuchu ??? I jak to ukryłaś przed mamą tyle czasu???
No zwyczajnie, nie łaziłam z gołym brzuchem . Poza tym przez wiele lat nie miałam bezpośredniego kontaktu z rodzicami (internat, studia). Mam tam taki motyw kobieco-wężo-motylo-kwiatowy .
__________________

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-08-25 o 19:14
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 19:03   #2304
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ja wiem, ja wiemZrób sobie makeup MADami i idź na dżamprezę. Baw się dobrze, a jutro zdaj relację, jak się trzymały (wiem, interesowna jestem). Gość był speszony, więc pewnie wiele takich rozmów za sobą nie ma, a zakładając, że kompletnego żółtodzioba na headhunting by nie dali, to jesteś jedną z niewielu osób aplikujących. Na pewno przejrzą na oczy, że właśnie skarb znaleźli
hmmm... mam nadzieję , że to prawda fajnie by było, gdyby mnie przyjęli jestem pełna pozytywnych myśli już teraz, gorzej być nie może. znaczy ogarnęłam się trochę z doła. o pracy w szkole już zapomniałam, mam chęć wypróbowac czegoś nowego to moze być bardzo ciekawe. a wynagrodzenie...bez porównania z pensją w szkole
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 19:03   #2305
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Niee, to jest zupełnie normalne. A ja mogłabym siedzieć przed telewizorem/komputerem i jeść (ale to chyba bardziej męskie zajęcia) .
Jeść też bym mogła - szkoda tylko że moja przemiana materii nie nadąża była bym pewnie jeszcze większa niż jestem a tego bym chyba nie wytrzymała.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 19:08   #2306
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Ło matko Jaka Ty Dominiko fotogeniczna jestes!
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 19:14   #2307
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a tak swoją drogą kiedyś usłyszałam od koleżanki, że strasznie się zmieniłam bo lubię być kurą domową (mówiła to z niekłamanym wyrzutem).
Czy to jest nienormalne, że mogłabym siedzieć w kuchni i gotować???
Na mnie też jakoś dziwnie patrzą jak mówię o takich rzeczach

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Nadaje kształt, no i nie używa pensety tylko nici ,, jeden koniec trzyma w zębach a reszte manipuluje palcami Coś fantastycznego wychodzi
Oglądałam kiedyś coś takiego na youtubie, fajnie to wygląda

Mi się strasznie podoba ten stanik:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 648_1.jpg (24,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 648_2.jpg (35,8 KB, 17 załadowań)
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2009-08-25 o 19:18
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 19:18   #2308
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Selene No ja liczyłam na txt, że się nie trzymają, spływają, itd, a teraz już wiem, że muszę je mieć I tak jak Pastereczka, też bym Cię widziala w ciemnej czekoladzie A jak apetycznie
Dziewczyny kochane, zaczęłam od czekolady moja przygodę z brązem.Ponieważ co miesiąc farbowałam przez ostatni rok sama , smarowałam więcej niz odrost i włosy były ciemniejsze na dole niż przy skórze na odroście , więc koleżanka fryzjerka dała mi ciemniejszy odcień żeby wyrównać. I tak zostałam ciemniejsza, dobrze się czuję , tylko te odrosty..można oszaleć..co 3 tyg muszę się w fryzjera bawić



Poka poka!

[/QUOTE] Dorzucę foteczkę

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
żartujesz, prawda?
No muszę Cię zmartwic , nie wiem czy w Polsce jest juz to dostępne , ale moja stara kosmetyczka jak mi robiła mikrodermabrazje zapytała kto i jak mi robi brwi , bo sie zorientowała że w zyciu tak penseta nie zrobi...Pierwszy raz zrobiłam to w Londynie , u hinduskiej kosmetyczki, poiewaz one sa bardzo owłosione na twarzy , nawet małe dziewczynki to juz robią. Efekt , niesamowity Penseta tego nie zrobi nigdy. Na dniach ide na szejpa więc może jakąś fotę cyknę. Z tego co wiem , to gwiazdeczki z ekranów wykonują to od kilku lat

Jestem zła na EDM, zmienili te zamówienia, z góry narzucają próbki .Juz się cieszyłam że znalazłam swój kolor za pierwszym razem, ale po dzisiejszej aplikacji stwierdziłam że mam żółty odcień,a nałożyłam Golden Light...cierpliwa to ja nie jestem , ale trochę dziwnie zamawiać mi 4 żeby sprawdzić jeden bo 3 pozostałe mam
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 19:20   #2309
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Mi się strasznie podoba ten stanik:
I ten:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 45_1.jpg (31,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 45_2.jpg (53,4 KB, 9 załadowań)
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 19:21   #2310
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Nadaje kształt, no i nie używa pensety tylko nici ,, jeden koniec trzyma w zębach a reszte manipuluje palcami Coś fantastycznego wychodzi
pierwsze słyszę... ale brzmi dość dziwnie


Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja robiłam po ciąży, ale przyznam, że oglądają to Miami Ink to mnie teraz kusi na więcej
Kobita która mnie tatuowała powiedziała, że jak ktoś robi tatuaż, to prędzej czy później zapragnie kolejnego... Zapierałam się, a od jakiegoś czasu też myślę o nowym ale to już takim naprawdę mini mini, za uchem albo na karku zazwyczaj noszę rozpuszczone włosy więc to by się sprawdziło, niewiele osób by o nim wiedziało zainspirowała mnie Monika Brodka - foto poniżej.


WINLY - napisz jakie alkohole / soki / nektary masz w domu, zaraz Ci coś z tego wykombinuję a i czy mleko zwykłe / zagęszczone masz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 04.jpg (35,5 KB, 36 załadowań)
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-08-25 o 19:22
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.