majowe odchudzanie! Kto chętny?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-21, 13:25   #1
owieczka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 1
Exclamation

majowe odchudzanie! Kto chętny??


Witam!

Jestem tu nowa. Jest to mój pierwsza założony wątek.

Mam problem z jedzeniem. Niby nie wyglądam jakoś tragicznie, ale mam bardzo częste napady GŁODU chcę koniecznie coś z tym zrobić!
Nie planuję zrzucania 10 czy 15 kg...ale tak ze 2-3kg. Teoretycznie to żaden problem...3 dni nic nie jeść i po sprawie, ale ja bym chciała, żeby te - 3 kg już mi zostały...i żebym nie dostawał tego napadu głogu...

Przed chwilką wróciłam ze szkoły i po drodze pochłonęłam wielkiego rogala z budyniem i do tego jogurt z czekoladą...juz nie wspomnę o 3 kromkach suchego chleba, które się napatoczyły przed wejściem do kolejnego sklepu do rogala...czuje się teraz taka ciężka...a nie umiem tego zwymiotować

Znalazłam przed chwilką 2 listki Linea. Co prawda nie wierzę w te specyfiki, ale mam nadzieję, że na początek ograniczą moją chęć na jedzenie...a po 3 dniach, kiedy już trochę mi się skurczy żołądek będę radzić sobie sama

Nie zamierzam stosować żadnej diety. Po prostu ograniczę słodycze i węglowodany...i wieczorem brzuszki!!!

Zaczynam od juta! Któraś ma ochotę się przyłączyć? tak w większej grupie raźniej

Ja już dzisiaj zrobię wieczorem brzuszki a kilka dni z Lineą zacznę od jutra!!!!!

Edytowane przez owieczka89
Czas edycji: 2010-05-21 o 13:26
owieczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 08:36   #2
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: majowe odchudzanie! Kto chętny??

a co chcesz osiągnąc tymi brzuszkami? bo to bez sensu codziennie je robić, lepiej przeczytaj watek na fitnesie o mitach, i dietetyke.
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 16:12   #3
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: majowe odchudzanie! Kto chętny??

Po pierwsze - musisz jesc regularnie , 5 posilkow dziennie , ale malych ! 2-3h przed snem najlepiej nic nie jesc , duzo produktow zawierajacych bialko , wyeliminuj z diety slodycze , fast foody , i generalnie wszystko co tuczace.
Jedz Duzo owocow , warzyw , gotowane mieso etc.

Unikaj podjadania miedzy posilkami.
Brzuszki ? a na co Ci to ?
najpierw trzeba pozbyc sie tkanki tluszczowej ( skoro sie odchudzasz to dochodze do wniosku ze ja posiadasz w mniejszym lub wiekszym stopniu)

Bieganie , plywanie , skakanka - cwiczenia ktore sa najlepszym spalaczem tluszczu , generalnie aeroby.

Jesli masz ochote to silownia , ale tam tylko cwiczenia aerobowe - zglos sie do trenera on ustali Ci program zywieniowy (diete) i odpowiednie cwiczenia.
Powodzenia w odchudzaniu i daj znac za pare tygodni jak poszlo!

Mam nadzieje ze pomoglam
Pozdrawiam i sciskam mocno
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 17:08   #4
venomik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 351
Dot.: majowe odchudzanie! Kto chętny??

Przecięty trener na siłowni, nawet lepszej, nic nie wie o odżywianiu.
Aeroby nie są najlepszym sposobem na gubienie tłuszczu, nawet jeśli ktoś dba o odpowiednie tętno przez cały czas wykonywanych ćwiczeń (bo jeśli tak po prostu sobie biega/skacze to też niewiele to mu pomaga).
Jeśli na siłownię to tylko po intensywne ćwiczenia siłowe, bo nie ma nic lepszego na zrzucenie tłuszczu.
Ostatni posiłek może być nawet w łóżku, jeśli zawiera odpowiednie białko i tłuszcze. Żadne tam 2-3 godziny.
venomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 08:34   #5
kasia220112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 162
Dot.: majowe odchudzanie! Kto chętny??

Ja tez chce schudnąć ok 7 kg bo mi się troszku przytyło. Zbytnio się tym nie przejmuje, ale chcę dobrze wyglądać i wejść w spodnie w które wchodziłam 3 miesiące temu.
kasia220112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 09:40   #6
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: majowe odchudzanie! Kto chętny??

Hm - kazdy ma swoje teorie - ja takim sposobem jak opisalam wyzej schudlam 10 kg

Edytowane przez mmadzik
Czas edycji: 2010-05-23 o 09:43
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.