TWARZ I OCZY - operacje twarzy, oczu (powiek), policzków itd. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-16, 16:52   #31
ohyea
Raczkowanie
 
Avatar ohyea
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 199
podniesienie brwi-pytanie do lekarza

mam problem z opadajacymi powiekami gornymi. mimo iz jestem mloda wygladam na wiecznie zmeczona i spracowana osobe ... wogole nie widac moich powiek chcialabym to poprawic bo nie czuje sie z tym komfortowo ani pewnie siebie ;/ pytanie do lekarza- gdzie mozna wykonac ten zabieg w polsce i ile on bedzie kosztowal? czy nie ma przeciwwskazan dla osob przed 25rokiem zycia? slyszalam ze robia tylko duzo starszym ale ja naprawde mam juz dosc tego smutnego i zmeczonego wygladu ... marze podniesionych brwiach jak na 3 zdjeciu
dodam jeszcze ze na zdjeciac nie jest zle czasem bywa ze polowa powieki zachodzi mi na oko

http://yfrog.com/iyp4160188j
ohyea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 21:37   #32
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: podniesienie brwi-pytanie do lekarza

Ze wzgledu na wiek proponuję wykonanie zabiegu przy pomocy systemu Coapt. Jest to uniesienie brwi poprzez zabieg wykonywany z bardzo małych nacięć. Przedstawicielem w Polsce jest firma PAD Technologies.
Szczególy znajdzie Pani tutaj: http://www.padtech.pl/index.php?menu=podniesienie_brwi
Można skontaktowac się z przedstawicielem i zapytać który specjalista wykonuje tego typu zabiegi.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 23:34   #33
tk90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 43
Dot.: podniesienie brwi-pytanie do lekarza

Ohyea mam identyczny problem jak ty... ile to ja razy słyszałem czemu jestem taki smutny, a ja po prostu mam juz taki wyraz twarzy ;/ Te moje male skosne oczka w ogole nie pasuja do reszty. orientuje sie ktos jaka jest cena tego zabiegu? Trzeba go powtarzac czy jeden raz starczy na cale zycie?z gory dziekuje za informacje
tk90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 16:06   #34
toosia0
Przyczajenie
 
Avatar toosia0
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
operacja twarzy

Witam! Zakładam ten temat, bo kompletnie nie wiem co mam robić. Chciałam was drogie forumowiczki zapytać o operację twarzy. Ale twarzy? Sama nie wiem nawet jak to nazwać.
Najpierw może przedstawię wam mój kształt twarzy. Jest dokładnie taki, jak ten w linku niżej:
http://www.elle.pl/gfx/00/00/c6/5d/i...900x800_10.jpg
Nie mam z nim problemu, podoba mi się, jednak od modelki na zdjęciu, mam bardziej wysuniętą (grubą, napuchniętą?) tę część wokół wargi, co wygląda moim zdaniem nie najładniej. Ja bym to porównała do buldoga. Mam ogólnie szczupłą twarz, zaznaczone kości policzkowe, ale w tym miejscu jakby się ten tłuszcz cały zebrał. Nie zależy to od mojej wagi. Od małego miałam takie "pućki", a uwydatniło się to szczególnie podczas okresu dojrzewania, gdy twarz zaczynała nabierać kształtów.
Mam do was 2 pytania. Czy któraś z was coś przy tym kombinowała? I czy w ogóle jest możliwe tego skorygowanie?
Proszę o odpowiedzi!
toosia0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 13:21   #35
Taki o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: odzyskać twarz

Nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale tematycznym. Ale "buszując" w sieci nie można (albo ja robię to po prostu nieumiejętnie) znaleźć zbyt wielu informacji na temat leczenia asymetrii twarzy. Zwłaszcza u dorosłych.
Nie jestem osobą która zbytnio przejmuje się swoim wyglądzem i nie byłoby problemu gdyby moja asymetria była niewielka. Niestety jest tak, że gorzej być już chyba nie może. Lewa część żuchwy jest krótsza, ogólnie twarz wygląda jakby od kości policzkowych skręcała w lewą stronę. Nos który jest wykrzywiony w przeciwną stronę jeszcze pogarsza sprawę i podkreśla asymetrię. Wydaje mi się też, że prawa kość policzkowa jest mniejsza od lewej, a czoło z prawej strony bardziej wypukłe niż z lewej. Tak, że w moim przypadku temat "odzyskać twarz" jest jak najbardziej na miejscu. Zastanawiam się czy jest sens "to" ruszać i czy jest jakaś szansa na w miarę symetryczny wygląd twarzy w moim przypadku.
Taki o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 14:12   #36
maria_mag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 103
Dot.: operacja twarzy

Po zdjęciu które wstawiłaś i krótkim opisie trudno powiedzieć co można z tym zro9bić szczególnie nam zwykłym kobitom :P z tego co piszesz zrozumiałam tylko tyle, że masz chyba wokół warg nadmiar tłuszczu. Ja bym na Twoim miejscu udała się do jakiegoś chirurga plastycznego na konsultację. Wiem że oni z tłuszczem mogą wiele zrobić i pobierając go czy dokładając da się modelować twarz, może w Twoim przypadku też.

Napisz toosiu skąd jesteś to może doradzimy Ci jakiegoś znanego chirurga.
Ja ze swojej strony mogę podpowiedzieć - i może i dobrze- panią doktor Monikę Grzesiak z Warszawy. Ja u niej coś niecoś sobie robiłam w tym liposukcję -zrobiła mi świetnie. No i wiem że pracuje z "tłuszczem" bo znajomemu wstrzykiwała tłuszcz pobrany z ud chyba pod oczy bo miał straszne cienie no i powiem że poskutkowało.
Jak masz niedaleko do Warszawy to skonsultuj się z nią, teraz tak myslę , że powinna Ci pomóc
maria_mag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 12:53   #37
Lovendowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
2 profile twarzy

W młodości wypadłem z łóżeczka na bok twarzy.Mam nos lekko przekrzywiony razem z kością i taki zarośnięty grubą skórą bok twarzy,różni się od drugiego boku,może mam zapadnięty policzek(kość).Mam też po tej stronie 2-3 mm opadnięty łuk brwiowy(uciska mi oko):także guz ze kości na czole.Co mam robić ,gdzie mam iść.
Czy do chirurga twarzo czaszki czy plastyka??

Jaki byłby ewentualny "koszt tego"
na zdjęciach zaznaczyłem defekty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20131003(003).jpg (124,0 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20131003(005).jpg (122,2 KB, 49 załadowań)
Lovendowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 20:01   #38
Norma_Jane
Raczkowanie
 
Avatar Norma_Jane
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 64
Dot.: 2 profile twarzy

A ja chyba muszę iść do okulisty, bo nie widzę różnicy
Norma_Jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 17:18   #39
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: 2 profile twarzy

Nie wiem o co ci chodzi bo nie widze defektu, skąd wiesz, że wg ciebie profil dobry jest dobry a nie własnie wadliwy?
czlowiek nie jest symetryczny i chyba każdy ma "lepszy" i gorszy profil a raczej profil, który lubi i którego nie lubi.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 14:10   #40
naya19
Przyczajenie
 
Avatar naya19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 9
Smile Dot.: podniesienie brwi-pytanie do lekarza

Podbijam. Rowniez jestem zainteresowana
naya19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 05:25   #41
afrojact
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
zapadniete policzka

czesc mam 20 lat i caly czas borykam się z zapadniętymi policzka
wygląda to tak jakbym miał 4 polika ;/
co można zrobić ?
afrojact jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-06, 21:00   #42
carmelito
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Podkrązone oczy

Mam 16 lat i od urodzenia mam podkrążone oczy, nawet jak jestem wyspana. Próbowałam przykładać ogórek i torebki herbaty oraz nakładałam specjalny krem- nic nie pomaga. Nie mam obrzęku pod oczami ani napuchniętego. Za to mocno widać mi żyły, korektor słabo je maskuje. Czytałam gdzieś, że to może być winą nerek, ale nie wiem dokładnie. Chciałabym się dowiedzieć, do jakiego lekarza iść z takim problemem? A może ktoś miał tak jak ja? Proszę o pomoc, co robić?
carmelito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 14:45   #43
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: odzyskać twarz

Cytat:
Napisane przez Taki o Pokaż wiadomość
Nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale tematycznym. Ale "buszując" w sieci nie można (albo ja robię to po prostu nieumiejętnie) znaleźć zbyt wielu informacji na temat leczenia asymetrii twarzy. Zwłaszcza u dorosłych.
Nie jestem osobą która zbytnio przejmuje się swoim wyglądzem i nie byłoby problemu gdyby moja asymetria była niewielka. Niestety jest tak, że gorzej być już chyba nie może. Lewa część żuchwy jest krótsza, ogólnie twarz wygląda jakby od kości policzkowych skręcała w lewą stronę. Nos który jest wykrzywiony w przeciwną stronę jeszcze pogarsza sprawę i podkreśla asymetrię. Wydaje mi się też, że prawa kość policzkowa jest mniejsza od lewej, a czoło z prawej strony bardziej wypukłe niż z lewej. Tak, że w moim przypadku temat "odzyskać twarz" jest jak najbardziej na miejscu. Zastanawiam się czy jest sens "to" ruszać i czy jest jakaś szansa na w miarę symetryczny wygląd twarzy w moim przypadku.
po opiesie jestes laterogeniczka, wejdz na progenia.org
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 16:55   #44
damiannowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Co mogę zrobić z twarza

Witam.
Mam 18 lat, a moja dolna czesc twarzy jest strasznie wypukła (tata ma to samo, tylko on ma zarost). Popadlem w straszne kompleksy z powodu tego defektu, bo wygladam idiotycznie, jak jakas małpa. Wiecie jak moge sie tego pozbyc? Przytyc? Moze jakas operacja?
damiannowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 09:33   #45
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Co mogę zrobić z twarza

To już genetycznie uwarunkowane jest za masz taki podbrodek mi osobiście sie podoba tak charakterystycznie to wyglada wydaje mi sie że tylko operacyjnie da radę coś takiego usunąć pewnie zmniejsza ci podbrodek ale musisz.najpierw sie wybrać do jakiegoś dobrego chirurga, i oczywiście przyszykowac sporą część gotowki
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań

Edytowane przez aniolek199007
Czas edycji: 2013-10-19 o 09:35
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 18:32   #46
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Co mogę zrobić z twarza

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
To już genetycznie uwarunkowane jest za masz taki podbrodek mi osobiście sie podoba tak charakterystycznie to wyglada wydaje mi sie że tylko operacyjnie da radę coś takiego usunąć pewnie zmniejsza ci podbrodek ale musisz.najpierw sie wybrać do jakiegoś dobrego chirurga, i oczywiście przyszykowac sporą część gotowki

niekoniecznie genetycznie chociaz to najbardziej prawodpodobna wersja, ale co do gotowki - bzdura - jesli jest cos nie tak ortognatycznie pomoze chirurg szczekowy na nfz
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.