Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-18, 11:14   #451
ilonkastok
Raczkowanie
 
Avatar ilonkastok
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 251
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Kochane proszę napiszcie mi jakiej firmy polecacie włoski oprócz doczepiane.pl i cosmoshop?
ilonkastok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 11:58   #452
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Zdecydowanie... nie jeden raz się już o tym przekonałam. Ale raz, nie przyjaźnię się z dziewczynami, poza znajomościami z Internetu. Dwa, dawno przestały mnie obchodzić opinie osób, na których mi nie zależy. Kurczę, zwariować by się dało.
Ja tak naprawdę mam jedną przyjaciółkę i z nią jak coś spędzam czas, przekonałam się że z resztą nie warto. Nienawidzę fałszywości, więc zapewne jak wyjdzie do Anglii to będę musiała sobie sama radzić... Ehh no i ile bym dała żeby też mieć kogoś przy sobie.. normalnego...
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 12:08   #453
ilonkastok
Raczkowanie
 
Avatar ilonkastok
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 251
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

I dziewczyny wiem , że nie wypowiadam się w waszym gronie na tematy poza włosowe ale teraz muszę napisać;P
Zgadzam się w 100% z tym że dziewczyny potrafią być naprawdę wredne. Ja tego nie rozumiem . Jesli dziewczyna jest pięknie opalona to od razu solara , przykład ;moja znajoma - przykuwa uwagę każdego niemal faceta , nie powiem że jest jakaś super uczciwa bo wręcz wykorzystuje swoją urodę do manipulacji innymi ale mimo wszystko to urody nie można jej odmówić, a jednak za każdym razem jak się z nią widzę - chodzimy na to samo szkolenie- zawasze znajduje się ktoś kto ją obgada , oczywiście rzecz jasna- dziewczyna . A to że chyba miesiąc w solarium leżała, to ze włosy sztuczne - że napewno jest brzydka tylko tona tapety ją ratuje i tym podobne. Aż żal mi jej nieraz bo sama noszę czasem doczepki tyle że u mnie tak nie widać bo ja tylko do zagęszczenia i tak z 5cm dłuższe od moich ale mimo to laski nie dają żyć tym co lepiej od nich wygladaja...

Ps. Przy okazji żeby znowu nie zaśmiecać to doradźcie mi jakaś firmę ale nie cosmoshop bo okazały się mieszanką;/ doczepiane bym chciała ale ceny duże, choć jeśli nic nie ma równie dobrego to skuszę się na nie
i kolorek mi proszę doradźcie przy okazji
zdj. ponizej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ce801cd6de962f1dbb5d6da220789d53b.jpg (61,0 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fd0171e056178e9c3b4f7d8f86b2a19ccv.jpg (42,3 KB, 66 załadowań)
ilonkastok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 12:32   #454
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Ja tak naprawdę mam jedną przyjaciółkę i z nią jak coś spędzam czas, przekonałam się że z resztą nie warto. Nienawidzę fałszywości, więc zapewne jak wyjdzie do Anglii to będę musiała sobie sama radzić... Ehh no i ile bym dała żeby też mieć kogoś przy sobie.. normalnego...
Dokładnie, też mam takie marzenie... Kogoś tolerancyjnego przede wszystkim. Jak ja się cieszę, że mój przyjaciel to wszystko rozumie. Nie wiem skąd w laskach tyle zawiści.

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Pokaż wiadomość
Kochane proszę napiszcie mi jakiej firmy polecacie włoski oprócz doczepiane.pl i cosmoshop?
longhair.pl
remy-hair.pl
cameronhair.pl


---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Pokaż wiadomość
I dziewczyny wiem , że nie wypowiadam się w waszym gronie na tematy poza włosowe ale teraz muszę napisać;P
Zgadzam się w 100% z tym że dziewczyny potrafią być naprawdę wredne. Ja tego nie rozumiem . Jesli dziewczyna jest pięknie opalona to od razu solara , przykład ;moja znajoma - przykuwa uwagę każdego niemal faceta , nie powiem że jest jakaś super uczciwa bo wręcz wykorzystuje swoją urodę do manipulacji innymi ale mimo wszystko to urody nie można jej odmówić, a jednak za każdym razem jak się z nią widzę - chodzimy na to samo szkolenie- zawasze znajduje się ktoś kto ją obgada , oczywiście rzecz jasna- dziewczyna . A to że chyba miesiąc w solarium leżała, to ze włosy sztuczne - że napewno jest brzydka tylko tona tapety ją ratuje i tym podobne. Aż żal mi jej nieraz bo sama noszę czasem doczepki tyle że u mnie tak nie widać bo ja tylko do zagęszczenia i tak z 5cm dłuższe od moich ale mimo to laski nie dają żyć tym co lepiej od nich wygladaja...

Ps. Przy okazji żeby znowu nie zaśmiecać to doradźcie mi jakaś firmę ale nie cosmoshop bo okazały się mieszanką;/ doczepiane bym chciała ale ceny duże, choć jeśli nic nie ma równie dobrego to skuszę się na nie
i kolorek mi proszę doradźcie przy okazji
zdj. ponizej
Cosmo mieszanką? Mam od nich komplet i jest to chyba najbardziej naturalny z moich kompletów, sto pro. Ale zamawiałam na początku działalność, może się popsuły? Co do koloru, widzę rozbieżność między zdjęciami. Co do pierwszego- #2 ciemny brąz. Co do drugiego #4- brąz. To obie Twoje fotki? Jeśli tak- super włosy.

Co do tych dziewczyn... zawsze się znajdzie ktoś, kto popatrzy ze zawiścią i jeszcze rozpuści pięćset plotek. A w skrytości ducha sobie myśli, że sam by tak chciał wyglądać. Szkoda czasu i atłasu się przejmować.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 13:38   #455
ilonkastok
Raczkowanie
 
Avatar ilonkastok
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 251
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cosmo mieszanką? Mam od nich komplet i jest to chyba najbardziej naturalny z moich kompletów, sto pro. Ale zamawiałam na początku działalność, może się popsuły? Co do koloru, widzę rozbieżność między zdjęciami. Co do pierwszego- #2 ciemny brąz. Co do drugiego #4- brąz. To obie Twoje fotki? Jeśli tak- super włosy.

Co do tych dziewczyn... zawsze się znajdzie ktoś, kto popatrzy ze zawiścią i jeszcze rozpuści pięćset plotek. A w skrytości ducha sobie myśli, że sam by tak chciał wyglądać. Szkoda czasu i atłasu się przejmować.[/QUOTE]


A dziękuję bardzo ale to efekt stylizacji . Co prawda na gestosc nie moge narzekac , to jednak lubie czuc mega mega volume
co do cosmoshop...sama nie wierzyłam . Jak kupiłam jakiś czas temu pierwszy komplet końce były takie jakieś napuszone i rzadkie i w dodatku wypadały jak przejechałam reka po nich, wiec odesłałam i zamówiłam ponownie. Było lepiej do miesiąca a potem wypadly. Więc może trafiłam na taką serię a może faktycznie zmieniły się...jak zresztą wszystko się zmienia gdy tylko wyrobi sobie markę.
Mówisz, że Long Hair i Remy są okej? Camerony widzę niemal codziennie jak przechadzam się po Bonarce ale jakoś nie mam przekonania czy one takie gęste... takie średnie bym powiedziała, ale to zależy co się lubi
ilonkastok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 13:50   #456
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Pokaż wiadomość
A dziękuję bardzo ale to efekt stylizacji . Co prawda na gestosc nie moge narzekac , to jednak lubie czuc mega mega volume
co do cosmoshop...sama nie wierzyłam . Jak kupiłam jakiś czas temu pierwszy komplet końce były takie jakieś napuszone i rzadkie i w dodatku wypadały jak przejechałam reka po nich, wiec odesłałam i zamówiłam ponownie. Było lepiej do miesiąca a potem wypadly. Więc może trafiłam na taką serię a może faktycznie zmieniły się...jak zresztą wszystko się zmienia gdy tylko wyrobi sobie markę.
Mówisz, że Long Hair i Remy są okej? Camerony widzę niemal codziennie jak przechadzam się po Bonarce ale jakoś nie mam przekonania czy one takie gęste... takie średnie bym powiedziała, ale to zależy co się lubi
Są śliczne te Twoje włoski . Widocznie partie im się pogorszyły jak już zyskali popularność. Swój komplet bardzo lubię po ponad roku. Jeśli chodzi Ci o jak najlepszą gęstość- przyjrzyj się Longhair. Komplet od nich mam chyba najbardziej gęsty. Zaraz Ci poszukam który.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 14:52   #457
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Pamietam jak kupowałam na dobrewłosy.pl to po jakimś czasie tak sie te wlosy... Spieprzyły,że szkoda gadać. O mieszaniu z syntetykami nie wspomnę
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 15:45   #458
ilonkastok
Raczkowanie
 
Avatar ilonkastok
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 251
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Pamietam jak kupowałam na dobrewłosy.pl to po jakimś czasie tak sie te wlosy... Spieprzyły,że szkoda gadać. O mieszaniu z syntetykami nie wspomnę
Nie rozumiem więc czemu u niektórych ceny powalają ale to nie idzie wcale w parze z jakością tylko człowiek płaci setki zł i łudzi się że będą , że MUSZĄ być za tą cenę bardzo dobrej jakości a niestety okazują się totalnym szajsem tak jak te z cosmo.
Czyli doczepiane najlepsze?
ilonkastok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 16:55   #459
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Pokaż wiadomość
Nie rozumiem więc czemu u niektórych ceny powalają ale to nie idzie wcale w parze z jakością tylko człowiek płaci setki zł i łudzi się że będą , że MUSZĄ być za tą cenę bardzo dobrej jakości a niestety okazują się totalnym szajsem tak jak te z cosmo.
Czyli doczepiane najlepsze?
Niestety tak juz jest... Według mnie tak. Chociaz na ta chwilę wolę je podcięte bo w taka pogode ciezka sprawa z opanowaniem konców...
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 17:19   #460
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Mnie się też wydaje, że naj. Chociaż longi obecnie noszę i jestem super zadowolona
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 20:39   #461
kochaneczka7
Zadomowienie
 
Avatar kochaneczka7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK - Bristol
Wiadomości: 1 737
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Tak tak to jaaaaa i nawet sobie nie wyobrazam teraz powrotu do długich sa geste wrecz bardzo geste,nie musze meczyc sie z wychodzacymi o boku taśmami. Zauwazylam tez ze mam swieze i pudzyste wlosy nawet po 12h,a przy clipach czesto grzebalam w klacZkach i po 12 tylko nadawalam sie pod czapkę

Wygladaja na pocieniowane ale w rzeczywistosci sa rowne,nie czesane bylo do zdjecia i tak wygladaja

Domina,za butki zaplacilam 119zl. Musze je rozchodzic bo caly czas chodze na plaskich i nogi mnie od koturnu bolą
zazdroszczę, bo ja chyba znowu bez clipów żyć nie mogę ostatnio nie załozyłam do pracy, zrobiłam na szybko koczka i przez cały dzień miałam wrażenie że nie mam nic na głowie
__________________
marzec 2017 - Zostane mama Nelki
03.2015 - wkladki 475 cc JUŻ SĄ !
02.05.2016 - teosyal kiss dr. Świebocka
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7
kochaneczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-19, 00:42   #462
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
zazdroszczę, bo ja chyba znowu bez clipów żyć nie mogę ostatnio nie załozyłam do pracy, zrobiłam na szybko koczka i przez cały dzień miałam wrażenie że nie mam nic na głowie
Jezeli nosi sie tak geste wlosy,to po zdjeciu zawsze czlowiek czuje sie jak po chemii koczka raczej nie nosze,zle sie w nim czuje no chyba ze w domku. Przed kuracja Silicą tez nie zdjelabym clipow,teraz po kilku miesiacach sa geste i potrzebuja tylko dwie tasmy
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 07:35   #463
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Pokaż wiadomość
i kolorek mi proszę doradźcie przy okazji
zdj. ponizej
witaj
ja zdecydowanie jestem za kolorkiem 2- ciemny brąz, p.s mamy prawie identyczny kolor

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
,teraz po kilku miesiacach sa geste i potrzebuja tylko dwie tasmy
i super
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 09:28   #464
anna wu
Raczkowanie
 
Avatar anna wu
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 87
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Pokaż wiadomość
Kochane proszę napiszcie mi jakiej firmy polecacie włoski oprócz doczepiane.pl i cosmoshop?
porównując zestawy które miałam, moge powiedzieć, że Long hair nie polecam, po krókim czasie użytkowania, nadawały się jedynie do kosza... Cosmoshop też na początku były ok, ale po ok. 5m-sc nadawały się już tylko do wymiany.
Doczepiane noszę już ponad pół roku i jestem najbardziej z nich zadowolona koszt nie jest najniższy, ale za jakość się płaci. Warto trochę odłożyć i długo cieszyć się pięknymi włoskami
anna wu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 11:00   #465
ilonkastok
Raczkowanie
 
Avatar ilonkastok
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 251
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anna wu Pokaż wiadomość
porównując zestawy które miałam, moge powiedzieć, że Long hair nie polecam, po krókim czasie użytkowania, nadawały się jedynie do kosza... Cosmoshop też na początku były ok, ale po ok. 5m-sc nadawały się już tylko do wymiany.
Doczepiane noszę już ponad pół roku i jestem najbardziej z nich zadowolona koszt nie jest najniższy, ale za jakość się płaci. Warto trochę odłożyć i długo cieszyć się pięknymi włoskami
Aha czyli juz postanowilam ze biore najdluzsze z mozliwych z doczepiane.pl ale wage wezme mniejsza chyb bo inaczej zbankrutuje ;p
ilonkastok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 11:25   #466
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Masz gęste włoski, więc w sumie nie musisz brać ponad 200g zaraz
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 12:47   #467
ilonkastok
Raczkowanie
 
Avatar ilonkastok
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 251
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Masz gęste włoski, więc w sumie nie musisz brać ponad 200g zaraz
Oczywiście, nawet nie zamierzam ;p nie wytrzymałabym z takim obciążeniem na swej łepetynce
Swoją drogą gęste mam włosy jak nie są wyprostowane (naturalnie się kręca) a chciałabym chodzić w prościutenkich no i wtedy dodatkowe pasma są niezbędne
ilonkastok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 13:17   #468
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Pokaż wiadomość
Oczywiście, nawet nie zamierzam ;p nie wytrzymałabym z takim obciążeniem na swej łepetynce
Swoją drogą gęste mam włosy jak nie są wyprostowane (naturalnie się kręca) a chciałabym chodzić w prościutenkich no i wtedy dodatkowe pasma są niezbędne
Jest co dzwigac ale to głównie kwestia przyzwyczajenia sama noszę 230gram 60cm ale od paru dni wpinam dwie tasmy polowe krotsze
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 14:08   #469
ilonkastok
Raczkowanie
 
Avatar ilonkastok
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 251
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Jest co dzwigac ale to głównie kwestia przyzwyczajenia sama noszę 230gram 60cm ale od paru dni wpinam dwie tasmy polowe krotsze
Wow 230 gram?? :O to dopiero wyzwanie , ale ślicznie Ci w tych długich na fotce z avatarka naprawdę mega mega wyglądasz
Ja myślałam w tym roku o wygoleniu boku ale mąż i cała rodzina protestuje więc póki co zostawiam ale korci mnie taka zmiana że łooo
ilonkastok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-19, 14:09   #470
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Pokaż wiadomość
Oczywiście, nawet nie zamierzam ;p nie wytrzymałabym z takim obciążeniem na swej łepetynce
Swoją drogą gęste mam włosy jak nie są wyprostowane (naturalnie się kręca) a chciałabym chodzić w prościutenkich no i wtedy dodatkowe pasma są niezbędne
Loki mi się bardziej podobają szczególnie przy tej długości.

Edit: Co do boku- NIE, NIE, NIEEE!
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 14:13   #471
ilonkastok
Raczkowanie
 
Avatar ilonkastok
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 251
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Loki mi się bardziej podobają szczególnie przy tej długości.

Edit: Co do boku- NIE, NIE, NIEEE!
Zobacz jakie piękne <3
nie wgrala mi sie fotka ale link
https://www.google.pl/search?client=...%3B5120%3B3620

Edytowane przez ilonkastok
Czas edycji: 2013-09-19 o 14:20
ilonkastok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 17:11   #472
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Te boki mi się podobają przy krótkich fryzurkach. Ale przy takich pięknych lokach aż szkoda, że ich z obu stron nie ma...
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 17:33   #473
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Pokaż wiadomość
Wow 230 gram?? :O to dopiero wyzwanie , ale ślicznie Ci w tych długich na fotce z avatarka naprawdę mega mega wyglądasz
Ja myślałam w tym roku o wygoleniu boku ale mąż i cała rodzina protestuje więc póki co zostawiam ale korci mnie taka zmiana że łooo
Dzis zalozylam moje 230 po kilku dniach przerwy i znow mam wloski do pasa
A musze Wam powiedziec ze w koncu poszlam dzis na paznokcie,po 5tyg mialam odrost na trzy czwarte plytki teraz nie moge sie na nie napatrzec, wybralam delikatny pudrowy roz. Wygladaja jak tipsy. Kolor jest cudny dziewczyna pracuje na hybrydach IBD. Uwielbiam je.
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 17:35   #474
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Poka, poka!
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 18:33   #475
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Poka, poka!
Rzadko właczam laptopa,caly czas dzialam na tel. Ale postaram sie ogarnąć i w weekend wrzucę fotki
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 18:35   #476
ilonkastok
Raczkowanie
 
Avatar ilonkastok
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 251
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Jak chcecie to mogę wam zrobić hybrydkę jak ktoś chętny z ok Krakowa
ilonkastok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 22:06   #477
kochaneczka7
Zadomowienie
 
Avatar kochaneczka7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK - Bristol
Wiadomości: 1 737
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Dzis zalozylam moje 230 po kilku dniach przerwy i znow mam wloski do pasa
A musze Wam powiedziec ze w koncu poszlam dzis na paznokcie,po 5tyg mialam odrost na trzy czwarte plytki teraz nie moge sie na nie napatrzec, wybralam delikatny pudrowy roz. Wygladaja jak tipsy. Kolor jest cudny dziewczyna pracuje na hybrydach IBD. Uwielbiam je.
A co to jest te hybrydy ? Ja od urodzenia mam paskudne paznokcie, chocbym niewiadomo co z nimi robila, zawsze są krzywe, połamane i z przebarwieniami. Do tego w pracy jestem cały czas w rękawiczkach a od tego robią mi się skórki
__________________
marzec 2017 - Zostane mama Nelki
03.2015 - wkladki 475 cc JUŻ SĄ !
02.05.2016 - teosyal kiss dr. Świebocka
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7
kochaneczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 08:34   #478
Silky_Vanilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 99
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Wizażanki pomóżcie BArdzo bym chciała przedłużyć sobie włosy ( blond, myslę że miodowy) co myślicie o tym zestawie http://allegro.pl/zestaw-clip-in-nat...540160261.html ? Boję się od razu wydawac 2-3 w cameronie czy coś.. czekam na odp

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

co myslicie? http://allegro.pl/zestaw-clip-in-nat...540160261.html
Silky_Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 08:54   #479
ilonkastok
Raczkowanie
 
Avatar ilonkastok
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 251
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Silky_Vanilla Pokaż wiadomość
Wizażanki pomóżcie BArdzo bym chciała przedłużyć sobie włosy ( blond, myslę że miodowy) co myślicie o tym zestawie http://allegro.pl/zestaw-clip-in-nat...540160261.html ? Boję się od razu wydawac 2-3 w cameronie czy coś.. czekam na odp

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

co myslicie? http://allegro.pl/zestaw-clip-in-nat...540160261.html
Toć przecież napisali że syntetyki + naturalne , z tym że tych naturalnych albo jest 1% albo wcale , za 36zł to jedno małe pasmo możesz kupić jesli chcesz naturalne. Sama wiem po sobie i dziewczyny mnie przekonały, że warto czasem dołożyć i mieć na trochę a nie kupować bubel.
Te syntetyki będą się świecić jak u lalek, odznaczać od Twoich, plątać niemiłosiernie, nie poddawać się żadnym zabiegom - stanowcze NIE !
ilonkastok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 13:47   #480
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Pokaż wiadomość
Te syntetyki będą się świecić jak u lalek, odznaczać od Twoich, plątać niemiłosiernie, nie poddawać się żadnym zabiegom - stanowcze NIE !
zgadzam się ze wszystkim

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
A co to jest te hybrydy ? Ja od urodzenia mam paskudne paznokcie, chocbym niewiadomo co z nimi robila, zawsze są krzywe, połamane i z przebarwieniami. Do tego w pracy jestem cały czas w rękawiczkach a od tego robią mi się skórki
na paznokcie nakłada sie specjalny lakier / kilka warstw+ nabłyszczacz/i utwardza sie w lampie / tak jak przy tipsach/ , lakier ten trzyma sie na paznokcich ok 3 tyg, nie odpryskuje.
tutaj masz dokłądniej opisane wszytsko
http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,1...m_polega_.html
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-06 17:29:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:18.