Nigdy nie byłam na randce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-09, 11:17   #1
tearitup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 62

Nigdy nie byłam na randce


Przykro mi, że faceci się mną w ogóle nie interesują. Kompletnie. Aż czasem mi głupio, kiedy znajome rozmawiają o chłopakach, a ja siedzę i modlę się w duchu żeby nikt się mnie o nic nie spytał, bo moje doświadczenie w relacjach damsko-męskich jest zerowe.
Chciałabym wiedzieć - czemu tak może być? Co prawda zdaję sobie sprawę, że nie jestem zbyt ładna, ale znam dziewczyny naprawdę brzydkie i nie mają takiego problemu jak ja...
tearitup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 11:36   #2
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Ile masz lat? Ja chyba nigdy nie zrozumiem mieszania się innych i wypytywania o takie sprawy, no i osób jak ty które się tego boją Wystarczy powiedzieć że to twoja prywatna sprawa i nie dzielić się tym, proste :P Ja na pierwszą randkę poszłam jak miałam 19 lat, potem zaczęłam coraz częściej a w liceum mi nawet przez myśl nie przyszło Do dziewczyn pod szkołe faceci przychodzili a mnie to wcale nie ruszało
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 12:06   #3
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ile masz lat? Ja chyba nigdy nie zrozumiem mieszania się innych i wypytywania o takie sprawy, no i osób jak ty które się tego boją Wystarczy powiedzieć że to twoja prywatna sprawa i nie dzielić się tym, proste :P Ja na pierwszą randkę poszłam jak miałam 19 lat, potem zaczęłam coraz częściej a w liceum mi nawet przez myśl nie przyszło Do dziewczyn pod szkołe faceci przychodzili a mnie to wcale nie ruszało
babskie dyskusje o facetach to chyba nie jest mieszanie się i wypytywanie tylko zwykłe plotki, nigdy nie rozmawiasz o facetach w gronie koleżanek?
bo nie sądzę, żeby Autorkę ktoś brał na stronę, ustawiał pod tablicą i wypytywał o doświadczenie.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 12:12   #4
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość
babskie dyskusje o facetach to chyba nie jest mieszanie się i wypytywanie tylko zwykłe plotki, nigdy nie rozmawiasz o facetach w gronie koleżanek?
bo nie sądzę, żeby Autorkę ktoś brał na stronę, ustawiał pod tablicą i wypytywał o doświadczenie.
Wiesz, nie rozmawiam
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 12:16   #5
tearitup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 62
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Damayanti ma rację, to po prostu luźne ploteczki. Ale mi nie chodzi o tylko to że nie mam co powiedzieć, po prostu przeszkadza mi ten stan rzeczy.
Mam 21 lat.
tearitup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 12:17   #6
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez tearitup Pokaż wiadomość
Damayanti ma rację, to po prostu luźne ploteczki. Ale mi nie chodzi o tylko to że nie mam co powiedzieć, po prostu przeszkadza mi ten stan rzeczy.
Mam 21 lat.
To się z kimś umów;p Czasy kiedy dziewczyny jak księżniczki w wieży czekały na księcia już minęly ;p Teraz to nie jest wstyd
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 12:21   #7
tearitup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 62
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Nie mam ochoty na kosza. Skoro nikt do mnie nie 'podbija' to znaczy że się nie podobam
tearitup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 12:32   #8
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez tearitup Pokaż wiadomość
Nie mam ochoty na kosza. Skoro nikt do mnie nie 'podbija' to znaczy że się nie podobam
Wiesz nie tylko dziewczyny są nieśmiałe
Zresztą może jesteś za bardzo zamknięta w sobie i masz niską samoocenę a to chyba najbardziej zniechęca facetów :P

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Zawsze można kogoś poznać przez neta
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 12:36   #9
tearitup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 62
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Wiesz nie tylko dziewczyny są nieśmiałe
Zresztą może jesteś za bardzo zamknięta w sobie i masz niską samoocenę a to chyba najbardziej zniechęca facetów :P

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Zawsze można kogoś poznać przez neta
Ale coś nie wierzę żeby każdy facet którego kiedykolwiek spotkałam był tak nieśmiały
Mam konto na pewnym portalu ale nikt mnie nigdy nie zaczepił.
tearitup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 12:46   #10
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez tearitup Pokaż wiadomość
Nie mam ochoty na kosza. Skoro nikt do mnie nie 'podbija' to znaczy że się nie podobam
Może też się boją kosza
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 12:52   #11
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez tearitup Pokaż wiadomość
Ale coś nie wierzę żeby każdy facet którego kiedykolwiek spotkałam był tak nieśmiały
Mam konto na pewnym portalu ale nikt mnie nigdy nie zaczepił.
Problem może tkwi w tym że czekasz na gotowe Ja kilka lat temu założyłam sobie konto na fotce (to były lata świetlne temu, kiedy jeszcze nikt nie korzyształ z fb, a nk nie było;p wiem że teraz mieć konto tam to kicha ) i wystawiłam niewinny komentarz jednemu chłopakowi, skończyło się przed ołtarzem :P
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 12:56   #12
tearitup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 62
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Może też się boją kosza
Przyjęło się że najczęściej to mężczyzna wychodzi z inicjatywą, więc to jednak trochę inna sprawa

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Problem może tkwi w tym że czekasz na gotowe Ja kilka lat temu założyłam sobie konto na fotce (to były lata świetlne temu, kiedy jeszcze nikt nie korzyształ z fb, a nk nie było;p wiem że teraz mieć konto tam to kicha ) i wystawiłam niewinny komentarz jednemu chłopakowi, skończyło się przed ołtarzem :P
Nieprawda, kiedyś nawet pisałam sama z siebie ale zawsze bez odpowiedzi. Miłe i zachęcające
tearitup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 13:06   #13
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez tearitup Pokaż wiadomość
Przyjęło się że najczęściej to mężczyzna wychodzi z inicjatywą, więc to jednak trochę inna sprawa



Nieprawda, kiedyś nawet pisałam sama z siebie ale zawsze bez odpowiedzi. Miłe i zachęcające
Czego ty właściwie od nas oczekujesz? Bo póki co widzę że nie przyjmujesz żadnego rozwiązania sprawy, bo wszystkie są złe.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 13:16   #14
maggie_grace
Zadomowienie
 
Avatar maggie_grace
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 305
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Mną się też nikt nie interesował, a nawet jak już coś się zdarzyło, to się kończyło nim się zaczęło, także wesoło mi nie było i jestem w stanie Cię zrozumieć, ale pewnego dnia jednak kogoś poznałam.

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Problem może tkwi w tym że czekasz na gotowe Ja kilka lat temu założyłam sobie konto na fotce (to były lata świetlne temu, kiedy jeszcze nikt nie korzyształ z fb, a nk nie było;p wiem że teraz mieć konto tam to kicha ) i wystawiłam niewinny komentarz jednemu chłopakowi, skończyło się przed ołtarzem :P
Też przez fotkę poznałam swojego chłopaka, ale czy się to skończy przed ołtarzem to się okaże.
__________________


maggie_grace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 13:26   #15
tearitup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 62
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Czego ty właściwie od nas oczekujesz? Bo póki co widzę że nie przyjmujesz żadnego rozwiązania sprawy, bo wszystkie są złe.
Po prostu nie chcę wychodzić z inicjatywą
tearitup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 13:37   #16
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez tearitup Pokaż wiadomość
Po prostu nie chcę wychodzić z inicjatywą
No to przykro mi ale pozostaje ci tylko cierpliwie czekać dalej. Innej możliwości nie ma.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 13:53   #17
alexxandra93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 90
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Ja mam 21 rocznikowo i tez nigdy nie byłam na randce, nie całowałam sie itp. ŻAL !!! Chociaż byłam zaproszona, ale ja mam coś z głowa chyba i zostane starą panną. Niby chce miec chłopaka, ale jak sie jakis odezwie to ja panikuje i mysle ,, a niech on idzie sobie ode mnie". Powinnam sie cieszyć, bo pięknością nie jestem.A teraz w sumie, żaden na poważnie nie podbija od ponad roku. Masakra.
To prawda jak koleżanka napisała wyżej, o tym, że faceci nie lubią nieśmiałych i zamkniętych w sobie dziewczyn- ja taka jestem i to bardzo i to widać i to skutkuje ;/
alexxandra93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 14:19   #18
tearitup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 62
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez alexxandra93 Pokaż wiadomość
Ja mam 21 rocznikowo i tez nigdy nie byłam na randce, nie całowałam sie itp. ŻAL !!! Chociaż byłam zaproszona, ale ja mam coś z głowa chyba i zostane starą panną. Niby chce miec chłopaka, ale jak sie jakis odezwie to ja panikuje i mysle ,, a niech on idzie sobie ode mnie". Powinnam sie cieszyć, bo pięknością nie jestem.A teraz w sumie, żaden na poważnie nie podbija od ponad roku. Masakra.
To prawda jak koleżanka napisała wyżej, o tym, że faceci nie lubią nieśmiałych i zamkniętych w sobie dziewczyn- ja taka jestem i to bardzo i to widać i to skutkuje ;/
Też taka jestem, ale nic przez to nie zaprzepaszczam bo i tak żaden się do mnie nie odzywa
tearitup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 14:21   #19
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

A ty do żadnego
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 14:25   #20
tearitup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 62
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
A ty do żadnego
A Ty swoje Pierwsza się nie odezwę, jestem zbyt nieśmiała i wolę unikać porażek.
tearitup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 14:32   #21
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

No niestety, jak ma się takie podejście, to pozostaje czekać cierpliwie aż jakiś facet się zainteresuje.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 14:33   #22
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Jeśli boisz się sparzyć to nigdy się nie ogrzejesz Twoje życie twój wybór
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 14:37   #23
tearitup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 62
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

No ale to chyba zrozumiałe, skoro zawsze dostaję zlewki jak już się odważę...
tearitup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 14:57   #24
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez tearitup Pokaż wiadomość
No ale to chyba zrozumiałe, skoro zawsze dostaję zlewki jak już się odważę...
Napisałaś wcześniej że nie odważyłabyś się bo jesteś nieśmiała, a teraz że się już tyleeee razy odważyłaś i nie wyszło. Coś tu śmierdzi.. Zdecyduj się.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 14:59   #25
tearitup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 62
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Napisałaś wcześniej że nie odważyłabyś się bo jesteś nieśmiała, a teraz że się już tyleeee razy odważyłaś i nie wyszło. Coś tu śmierdzi.. Zdecyduj się.
Cytat:
Napisane przez tearitup Pokaż wiadomość
Nieprawda, kiedyś nawet pisałam sama z siebie ale zawsze bez odpowiedzi. Miłe i zachęcające


W realu nigdy bym się nie odważyła, na portalu kilka razy zaczepiłam i zawsze byłam olewana.
tearitup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 15:11   #26
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Dobra ja opuszczam wątek. Dla mnie jesteś jakaś dziwna i już po samych twoich postach przestaję się tym facetom dziwić że cię nie widzą
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 15:12   #27
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez tearitup Pokaż wiadomość


W realu nigdy bym się nie odważyła, na portalu kilka razy zaczepiłam i zawsze byłam olewana.
Cytat:
Napisane przez tearitup Pokaż wiadomość
A Ty swoje Pierwsza się nie odezwę, jestem zbyt nieśmiała i wolę unikać porażek.
Zdecyduj się. Wolisz unikać "porażek", ale w necie tyyyyyle razy zaczepiałaś, nikt nie odpisał, ale jakoś wciąż pisałaś...
Skoro w necie taka do przodu jesteś - czemu na żywo się boisz? Skoro "porażki" w necie nie zniechęcają Cię do działania w necie - czemu uważasz, że jedna odmowa w realnym życiu będą tą najstraszniejszą i za wszelką cenę chcesz jej uniknąć? Całego życia w necie nie przeżyjesz.
Wiesz... Masz 21 lat. Chyba dobrze zacząć próbować sobie ze stresowymi sytuacjami radzić, stawiać im czoło. Z sytuacjami, gdy coś może nie pójść po Twojej myśli. Będziesz chciała znaleźć/zmienić pracę i też nie będziesz chodzić na rozmowy, by "unikać porażek"?

Edytowane przez coffee
Czas edycji: 2014-01-09 o 15:14
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 15:15   #28
tearitup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 62
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Czym innym jest szukanie pracy a czym innym podbijanie do jakiegoś chłopaka kiedy widzę że ma mnie kompletnie w nosie...

Aha, i jest wyraźnie napisane że kilka razy pisałam a nie "tyyyyyle razy". Może gdybyście naprawdę chciały pomóc a nie tylko się doczepić to zaczęłybyście czytać ze zrozumieniem i nie byłoby nieporozumień.

Edytowane przez tearitup
Czas edycji: 2014-01-09 o 15:22
tearitup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 15:22   #29
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

A masz uzupełniony profil, zdjęcie, napisałaś coś o sobie, co lubisz robić, jakie są Twoje pasje? Bo to bardzo bezpieczne tematy w stylu sport, kino, muzyka, książki, bo prawie każdy coś o nich powie i łatwo rozpocząć rozmowę. Skoro masz już konto to spróbuj jeszcze do kogoś zagadać czy np. doradzi Ci jakieś filmy czy cokolwiek, nawet nie chodzi o pisanie o spotkanie, randki, ale po prostu zdobędziesz jakieś doświadczenia i będzie Ci łatwiej.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 15:38   #30
tearitup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 62
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez winklepicker Pokaż wiadomość
A masz uzupełniony profil, zdjęcie, napisałaś coś o sobie, co lubisz robić, jakie są Twoje pasje? Bo to bardzo bezpieczne tematy w stylu sport, kino, muzyka, książki, bo prawie każdy coś o nich powie i łatwo rozpocząć rozmowę. Skoro masz już konto to spróbuj jeszcze do kogoś zagadać czy np. doradzi Ci jakieś filmy czy cokolwiek, nawet nie chodzi o pisanie o spotkanie, randki, ale po prostu zdobędziesz jakieś doświadczenia i będzie Ci łatwiej.
Mam wszystko wypełnione I jak sama pisałam to właśnie poruszałam neutralne tematy, nie błagałam nikogo o randkę
tearitup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-06 19:01:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.