Czy zrobiloby sie wam przykro??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-13, 12:10   #1
dzikiksiezyc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 111

Czy zrobiloby sie wam przykro???


Chlopak, z ktorym cos tam krecicie odprowadza was i mowi, ze lubi blondynki (wy jestescie czarne). zrobilo mi sie troche przykro a on na to: tylko sie nie farbuj! I opowiedzial historie jak to jego byla, gdy ja zostawil przemalowala sie na blond i tak okropnie wygladala. Wkurzylo mnie ze porownuje mnie do swojej bylej. Czy slusznie mnie to dotknelo?
dzikiksiezyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 12:14   #2
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Cytat:
Napisane przez dzikiksiezyc Pokaż wiadomość
Chlopak, z ktorym cos tam krecicie odprowadza was i mowi, ze lubi blondynki (wy jestescie czarne). zrobilo mi sie troche przykro a on na to: tylko sie nie farbuj! I opowiedzial historie jak to jego byla, gdy ja zostawil przemalowala sie na blond i tak okropnie wygladala. Wkurzylo mnie ze porownuje mnie do swojej bylej. Czy slusznie mnie to dotknelo?
Przecież on Cię nie porównuje do byłej. Powiedział tylko, że głupio wygląda dziewczyna na siłę przefarbowana na blond, i podał przykład tejże. Widocznie miał na podstawie doświadczeń podejrzenie, ze skoro dotknęło Cię to co powiedział to znaczy, że może Ci wpaść do glowy taki pomysł, a blond by Ci nie pasowal.

BTW - też lubię blondynki, a mojej TŻ blond nie pasował, więc ma z powrotem ciemne włosy. Nie wpływa to w żaden sposób na to, jak ją postrzegam.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 12:14   #3
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Cytat:
Napisane przez dzikiksiezyc Pokaż wiadomość
Chlopak, z ktorym cos tam krecicie odprowadza was i mowi, ze lubi blondynki (wy jestescie czarne). zrobilo mi sie troche przykro a on na to: tylko sie nie farbuj! I opowiedzial historie jak to jego byla, gdy ja zostawil przemalowala sie na blond i tak okropnie wygladala. Wkurzylo mnie ze porownuje mnie do swojej bylej. Czy slusznie mnie to dotknelo?
A w jaki sposób zeszliście w czasie rozmowy na taki temat? "Coś tam kręcicie" - czyli co? Chodzicie na randki, czy klikanie (bez sensu) "na" necie?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 12:18   #4
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Ja lubię brunetów. Ale tego pana http://www.magforwomen.com/wp-conten...ath-ledger.jpg uważam, za super przystojnego.
Lubię także ostre jedzenie. Co nie zmienia faktu, że naleśniki z truskawkami uwielbiam.
itd itd
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 12:36   #5
Lazurowewybrzeze
Zadomowienie
 
Avatar Lazurowewybrzeze
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Marsylia
Wiadomości: 1 719
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Cytat:
Napisane przez dzikiksiezyc Pokaż wiadomość
Chlopak, z ktorym cos tam krecicie odprowadza was i mowi, ze lubi blondynki (wy jestescie czarne). zrobilo mi sie troche przykro a on na to: tylko sie nie farbuj! I opowiedzial historie jak to jego byla, gdy ja zostawil przemalowala sie na blond i tak okropnie wygladala. Wkurzylo mnie ze porownuje mnie do swojej bylej. Czy slusznie mnie to dotknelo?
Jestes czarna czy brunetka?
Od razu mi sie jeden taki przypomnial, ktory mi tez kiedys sie zwierzyl, ze woli (lubi) brunetki no i zwiazek nie przetrwal, no bo coz wolal bruneki. Ale nie mam mu tego za zle. Bon débarras!
Lazurowewybrzeze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 12:37   #6
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Może trochę przykro by mi było, ale nie dramatyzowałabym.
Ja np. lubię facetów z długimi włosami, a mój TŻ woli nosić krótkie.
Nie samym wyglądem człowiek żyje. Jakieś odbieganie od standardów estetycznych, które ma partner wcale nie wyklucza udanego związku. A z tym farbowaniem to on ma racje. Sztuczny blond, zwłaszcza na bardzo ciemnych włosach daje okropny efekt.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 12:37   #7
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Cytat:
Napisane przez dzikiksiezyc Pokaż wiadomość
Chlopak, z ktorym cos tam krecicie odprowadza was i mowi, ze lubi blondynki (wy jestescie czarne). zrobilo mi sie troche przykro a on na to: tylko sie nie farbuj! I opowiedzial historie jak to jego byla, gdy ja zostawil przemalowala sie na blond i tak okropnie wygladala. Wkurzylo mnie ze porownuje mnie do swojej bylej. Czy slusznie mnie to dotknelo?
Oj, to można odczytać różnie:
1) jako informacja. Pan lubi blondynki, a jego była się przefarbowała.
2) Pan lubi blondynki, ale nie farbuj włosów, bo i tak mu się podobasz.
3) pan lubi blondynki, ale się nie farbuj, bo i tak nie masz szans.
Naprawdę nie wiem, trzeba by znać Waszą sytuację oraz ton rozmowy.
Chyba nie lubi ich aż tak bardzo, skoro był z dziewczyną, która blondynką nie była.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 12:42   #8
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Cytat:
Napisane przez dzikiksiezyc Pokaż wiadomość
Chlopak, z ktorym cos tam krecicie odprowadza was i mowi, ze lubi blondynki (wy jestescie czarne). zrobilo mi sie troche przykro a on na to: tylko sie nie farbuj! I opowiedzial historie jak to jego byla, gdy ja zostawil przemalowala sie na blond i tak okropnie wygladala. Wkurzylo mnie ze porownuje mnie do swojej bylej. Czy slusznie mnie to dotknelo?
Trudno określić słuszność Twojego zranienia. Mnie by to nie dotknęło. Nigdy nie byłam z facetem, który byłby ideałem z wyglądu, samej daleko mi do ideału.

Nie widzę powodu, dla którego miałabym ślinić się przy swoim facecie nad gościem z kształtnymi plecami ani nie zamierzam się kryć z tym, że ładne męskie plecy mi się podobają. Gdyby mi facet nie raz, lecz częściej, przy byle okazji obwieszczał, że woli blondynki, to bym go uznała za buraka. Nie sądzę jednak, aby parokrotne wspomnienie o jego preferencjach w jakikolwiek sposób podważało moją pozycję.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 13:17   #9
Lazurowewybrzeze
Zadomowienie
 
Avatar Lazurowewybrzeze
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Marsylia
Wiadomości: 1 719
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Moim zdaniem taka gadka, ktora nie ma nawet na celu tego, zeby sie dziewczyna przefarbowala, bo w tym wypadku nie ma, poniewaz wyraznie mowi, zby sie nie farbowala, swiadczy tylko o jego braku kultury. Po co tej dziewczynie ta wiadomsc co mu sie podoba, jak ona tego nie ma. Coz, burakowaty i tyle, podobnie jak ten co mi sie w ten sposob zwierzyl, nie tylko, ze naprawde pokazal, ze woli brunetki (falszywe, niby brunetki, bo w Polsce, to takich prawdziwych za wiele nie ma, wiec ta "brunetka" to byla ufarbowane wlosy plus solarium ile wlezie, tez bym taka "brunetka" mogla byc, jakbym chciala), ale dodatkowo obrobil mi d... On zreszta tez nie byl w moim stylu, mial zbyt kwadratowa jape jak na moj gust, plus zupelnie nieodpowiedni charakter, taki ni to chlop, ni to baba. Wiec zrobil mi tylko przysluge i zero zalu, jak sie dowiedzalam co o mnie wkolo opowiada, sam nie bedac fair.

Nie wiem czy ten twoj tez taki zly, ale taka gadka, ktora niczemu nie sluzy, by mi sie nie podobala. Jest z toba, wiec to glownie ty powinnas mu sie podobac, a taka informacja po co ci? Zamiast powiedziec ci co mu sie w tobie podoba, to mowi podobaja mi sie blondynki, dziecinne to.

Edytowane przez Lazurowewybrzeze
Czas edycji: 2014-01-13 o 13:20
Lazurowewybrzeze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 13:22   #10
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Cytat:
Napisane przez Lazurowewybrzeze Pokaż wiadomość
Coz, burakowaty i tyle, podobnie jak ten co mi sie w ten sposob zwierzyl, nie tylko, ze naprawde pokazal, ze woli brunetki (...) On zreszta tez nie byl w moim stylu, mial zbyt kwadratowa jape jak na moj gust, plus zupelnie nieodpowiedni charakter, taki ni to chlop, ni to baba.
Bez urazy, ale to, co o nim mówisz, też pod buractwo bym podciągnęła. Znacznie bardziej niż to, że facet powiedział "lubię brunetki".
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 13:25   #11
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Może to była zwykła prowokacja/przekomarzanie się z Jego strony?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 13:27   #12
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Cytat:
Napisane przez Lazurowewybrzeze Pokaż wiadomość
falszywe, niby brunetki, bo w Polsce, to takich prawdziwych za wiele nie ma, wiec ta "brunetka" to byla ufarbowane wlosy plus solarium ile wlezie, tez bym taka "brunetka" mogla byc, jakbym chciala
No tak, Polska to same pyzate buzie z blond warkoczami
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 14:01   #13
Alexandra92x
Rozeznanie
 
Avatar Alexandra92x
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 764
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Mąż mojej koleżanki wolał blondynki, a ona jest aktualnie brunetką (naturalna blondynka) i nie zamierza wrócić do poprzedniego koloru włosów. Nie zmienia to faktu, że on ją kocha nawet w ciemnych włosach.
__________________
"Chciałabym wystarczyć Ci na całe życie. Żeby cały świat nam zazdrościł, że mamy właśnie siebie."






luty 2014 - początkująca włosomaniaczka
Alexandra92x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 14:28   #14
Lazurowewybrzeze
Zadomowienie
 
Avatar Lazurowewybrzeze
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Marsylia
Wiadomości: 1 719
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
No tak, Polska to same pyzate buzie z blond warkoczami
A gdzie ja to napisalam?Ale przyznasz, ze wiekszoc Polek to raczej jasniejsze kobety?
Lazurowewybrzeze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 14:33   #15
VanOlg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 332
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Nie wiem, po jakiego grzyba coś takiego mówić :P

Jakkolwiek powiedziane wydaje mi się burackie. No, chyba, że powiedziane 100%-owym żartem.

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Lazurowewybrzeze Pokaż wiadomość
A gdzie ja to napisalam?Ale przyznasz, ze wiekszoc Polek to raczej jasniejsze kobety?
Raczej nie jaśniejsze. Tylko brązowe. U nas brązowych jak mrówek.
VanOlg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 14:36   #16
Lazurowewybrzeze
Zadomowienie
 
Avatar Lazurowewybrzeze
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Marsylia
Wiadomości: 1 719
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Bez urazy, ale to, co o nim mówisz, też pod buractwo bym podciągnęła. Znacznie bardziej niż to, że facet powiedział "lubię brunetki".
Wiesz po tym co mi ten facet zrobil, zreszta dla mnie to zaden facet, taki co obsmarowuje kobiete za plecami, gorzej niz jakas strachliwa kobieta, no ale po tym i nie bylo to bynajmniej tylko niewinne "wole brunetki", bo to to jest akurat cale g..., tylko to bylo krecenie z niby brunetka, za moimi plecami i mimo, ze to bardzo stare czasy, to moge napisac o nim co chce, w bardziej czy mniej buracki sposob i tak mial zbyt kwadratowa gebe i nie wiem co mi sie w nim podobalo, naprawde, chyba to, ze niby taki "dobry", ale niestety jak sie potem okazalo, nie byl dobry, a nawet byl zly, tylko taki falszywy.

Edytowane przez Lazurowewybrzeze
Czas edycji: 2014-01-13 o 14:46
Lazurowewybrzeze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 14:42   #17
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Cytat:
Napisane przez Lazurowewybrzeze Pokaż wiadomość
A gdzie ja to napisalam?Ale przyznasz, ze wiekszoc Polek to raczej jasniejsze kobety?
Nie zgadzam się. Blondynki to u nas są, owszem, głównie farbowane
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 14:45   #18
Lazurowewybrzeze
Zadomowienie
 
Avatar Lazurowewybrzeze
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Marsylia
Wiadomości: 1 719
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Piszac jasniejsze nie mialam na mysli specjalnie blond, a min. blond, bo glownie blond to raczej kraje skandynawskie.

A te takie mocno ciemne w Polsce, to tez przewaznie farbowane plus solarium.

Edytowane przez Lazurowewybrzeze
Czas edycji: 2014-01-13 o 14:48
Lazurowewybrzeze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 14:49   #19
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Cytat:
Napisane przez Lazurowewybrzeze Pokaż wiadomość
Wiesz po tym co mi ten facet zrobil, zreszta dla mnie to zaden facet, taki co obsmarowuje kobiete za plecami, gorzej niz jakas strachliwa kobieta, no ale po tym i nie bylo to bynajmniej tylko niewinne "wole brunetki", bo to to jest akurat cale g..., tylko to bylo krecenie z niby brunetka, za moimi plecami i mimo, ze to bardzo stare czasy, to moge napisac o nim co chce, w bardziej czy mniej buracki sposob i tak mial zbyt kwadratowa gebe i nie wiem co mi sie w nim podobalo, naprawde, chyba to, ze niby taki "dobry", ale niestety jak sie potem okazalo, nie byl dobry, a nawet byl zly, tylko taki falszywy.
Twoja sytuacja mimo wszystko jest inna, niż sytuacja autorki - zostałaś zdradzona i obsmarowana, i aż z Ciebie wypływa żal i jad z tego tytułu w kierunku tego faceta. Spoko, tylko że autorki facet nie zdradza z żadną blondynką (no i w ogóle byłoby trudno, bo nawet nie sa razem), więc nie wiem nawet po co te wynurzenia. Z tego co piszesz nie ma to żadnego związku z Twoją sytuacją
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 14:58   #20
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Nie, nie zrobiłoby mi się przykro.
Ja wole blondynów, mam faceta ciemnowłosego, po prostu czasami nas urzeka coś innego w kimś i takie bzdety jak kolor włosów nie jest ważny.
Samej podobają mi się naturalne blondynki (nie tlenione żółte włosy, tylko coś podbiegające pod jasny orzech), ale nie zafarbowałabym włosów, bo podobać, nie oznacza, że muszę to mieć na siłę.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 14:58   #21
Lazurowewybrzeze
Zadomowienie
 
Avatar Lazurowewybrzeze
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Marsylia
Wiadomości: 1 719
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Twoja sytuacja mimo wszystko jest inna, niż sytuacja autorki - zostałaś zdradzona i obsmarowana, i aż z Ciebie wypływa żal i jad z tego tytułu w kierunku tego faceta. Spoko, tylko że autorki facet nie zdradza z żadną blondynką (no i w ogóle byłoby trudno, bo nawet nie sa razem), więc nie wiem nawet po co te wynurzenia. Z tego co piszesz nie ma to żadnego związku z Twoją sytuacją
Zaden zal bo naprawde nie ma czego zalowac i jak sie dwiedzialam, to naprawde nie zalowalam i osobiscie dostal ode mnie kopa w tylek, bo to ja go kopnelam, a nie on mnie, poza tym to szczeniackie czasy i aktualnie mam lepszego i to pod kazdym wzgledem, wiec tamten wyswiadczyl mi tylko przysluge.
Jad. To co juz napisac nie mozna zdania jakie sie o kims ma, coz take mam o nim zdanie. A jaki to ma zwiazek, z tym watkiem, moze taki, ze moze nie warto, zeby z nim zaczynala chodzic, bo znalam jednego co tez tak plutl i nic to dobrego nie bylo, bo jednak nie bylam, az tak bardzo w jego typie.
Lazurowewybrzeze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 15:02   #22
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Cytat:
Napisane przez dzikiksiezyc Pokaż wiadomość
Chlopak, z ktorym cos tam krecicie odprowadza was i mowi, ze lubi blondynki (wy jestescie czarne). zrobilo mi sie troche przykro a on na to: tylko sie nie farbuj! I opowiedzial historie jak to jego byla, gdy ja zostawil przemalowala sie na blond i tak okropnie wygladala. Wkurzylo mnie ze porownuje mnie do swojej bylej. Czy slusznie mnie to dotknelo?
W jakiej sytuacji powiedział że lubi blondynki? Tak po prostu, ni z gruchy ni z pietruchy, czy w normalnej rozmowie mimochodem wyszło, bo ogólnie temat gustów był poruszony?

On Cię nie porównał do swojej byłej, on Ci podał pierwszy przykład jaki mu przyszedł do głowy, odnośnie niekorzystnej zmiany koloru na blond.

Jeśli to wyszło w normalnej pogawędce, to bym nie wnikała, ale na pewno zwróciłabym uwagę na to, czy nie mówi o tej swojej eks za często.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 15:03   #23
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Cytat:
Napisane przez Lazurowewybrzeze Pokaż wiadomość
Piszac jasniejsze nie mialam na mysli specjalnie blond, a min. blond, bo glownie blond to raczej kraje skandynawskie.

A te takie mocno ciemne w Polsce, to tez przewaznie farbowane plus solarium.
Wciąż się nie zgadzam, ale nie chcę spamować wątku, więc pozostanę cicho przy swoim zdaniu. Oficjalnych statystyk nie znam.

Sama mam czarne włosy, tak jak większość osób w mojej rodzinie i masa koleżanek. Nie korzystam z solarium.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 15:03   #24
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Cytat:
Napisane przez Lazurowewybrzeze Pokaż wiadomość
Zaden zal bo naprawde nie ma czego zalowac i jak sie dwiedzialam, to naprawde nie zalowalam i osobiscie dostal ode mnie kopa w tylek, bo to ja go kopnelam, a nie on mnie, poza tym to szczeniackie czasy i aktualnie mam lepszego i to pod kazdym wzgledem, wiec tamten wyswiadczyl mi tylko przysluge.
Jad. To co juz napisac nie mozna zdania jakie sie o kims ma, coz take mam o nim zdanie. A jaki to ma zwiazek, z tym watkiem, moze taki, ze moze nie warto, zeby z nim zaczynala chodzic, bo znalam jednego co tez tak plutl i nic to dobrego nie bylo, bo jednak nie bylam, az tak bardzo w jego typie.
Nie będę się kłócić, ale ten żal widać na kilometr - przede wszystkim dlatego, że BARDZO emocjonalnie o tym piszesz. No ale nie jest to nic złego, przecież mamy prawo się wkurzać na ludzi, którzy nas skrzywdzili.
Z tym, że Twoje doświadczenie nie ma według mnie specjalnego związku z tą sprawą i nie wydaje mi się, żeby wybieganie tak daleko było dobre. Np. my z TŻ rozmawiamy o swoich preferencjach, są różnice między tym co "mamy" a co dotychczas wydawało (i wydaje) nam się najbardziej atrakcyjne, i - przynajmniej z mojej strony - nie wynika z tego nic. Autorka widać, że trochę jest przewrażliwiona (biorąc pod uwagę, jak zareagowała na tę opowieść o ex - że jest porównywana, choć wcale to z opisu sytuacji nie wynika), przejęła się - miała prawo, ale nie ma co snuć wizji, że facet już się szykuje żeby będąc z nią w związku obracać blond cizie. Może to buractwo, może po prostu niezobowiązująca szczerość - możemy różnie to oceniać, ale uważam, że na podstawie swoich złych doświadczeń (dość ekstremalnych) nakręcasz ją negatywnie, podczas gdy według mnie nie ma powodu. Nie każdy, kto mówi otwarcie o swoich preferencjach, szykuje się doprawiać komuś rogi. Trafiłaś na pacana, i już.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 16:02   #25
asdi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: laboratorium
Wiadomości: 85
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Zgadzam się z mary_poppins. Nie zrobiłoby mi się przykro.
Mężczyźni często mówią coś "po prostu", a kobiety niepotrzebnie szukają w tym drugiego dna.
__________________
"do szeregu i tu moralnie nie dezerteruj!"
asdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 16:30   #26
wsp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 52
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Też miałam taką sytuację na początku znajomości. Chwaliłam się nowymi blond pasemkami a on mi na to "a ja wolę brunetki"
Ani mi przez myśl nie przeszło, żeby się obrazić czy zaniepokoić. Powiedziałam mu od razu nieco w żarcie, żeby mi nie mówił takich rzeczy, bo jestem kobietą i mój zdolny babski mózg wymyśli do tego osiem teorii spiskowych i będę się nimi zadręczać trzy lata. Więcej sie to nie powtórzyło, wyjaśnił, że jakiekolwiek włosy bym nie miała i tak mu zależy i tyle. Od tamtej pory miałam rude włosy na irokeza, boba z pasemkami, a teraz toffi niżej ramion i on nadal jest u mego boku

Więcej luzu Autorko, rozmawiajcie ze sobą, mów mu o swoich odczuciach, poznajecie się dopiero, badacie swoje preferencje.. Na luzie i z dystansem
wsp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 17:38   #27
Lazurowewybrzeze
Zadomowienie
 
Avatar Lazurowewybrzeze
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Marsylia
Wiadomości: 1 719
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Nie będę się kłócić, ale ten żal widać na kilometr - przede wszystkim dlatego, że BARDZO emocjonalnie o tym piszesz. No ale nie jest to nic złego, przecież mamy prawo się wkurzać na ludzi, którzy nas skrzywdzili.
Z tym, że Twoje doświadczenie nie ma według mnie specjalnego związku z tą sprawą i nie wydaje mi się, żeby wybieganie tak daleko było dobre. Np. my z TŻ rozmawiamy o swoich preferencjach, są różnice między tym co "mamy" a co dotychczas wydawało (i wydaje) nam się najbardziej atrakcyjne, i - przynajmniej z mojej strony - nie wynika z tego nic. Autorka widać, że trochę jest przewrażliwiona (biorąc pod uwagę, jak zareagowała na tę opowieść o ex - że jest porównywana, choć wcale to z opisu sytuacji nie wynika), przejęła się - miała prawo, ale nie ma co snuć wizji, że facet już się szykuje żeby będąc z nią w związku obracać blond cizie. Może to buractwo, może po prostu niezobowiązująca szczerość - możemy różnie to oceniać, ale uważam, że na podstawie swoich złych doświadczeń (dość ekstremalnych) nakręcasz ją negatywnie, podczas gdy według mnie nie ma powodu. Nie każdy, kto mówi otwarcie o swoich preferencjach, szykuje się doprawiać komuś rogi. Trafiłaś na pacana, i już.
Nie mam zalu, bo ani to moj maz byl, ani ja z nim dzieci mialam i to tak stare czasy, ze przypomnialo mi sie tylko w zwiazku z tym watkiem. Pisze emocjonalnie? Nie wiem moze to tak wyglada z boku, ale w rzeczywistosci to smieszy mnie to co pisze. Glownie temu, ze sie facet uwazal za super przystojnego, bo zostal misterem liceum, a tak z perspektywy czasu, moge szczerze powiedziec. ze w zyciu widzialam wielu duzo przystojniejszych. I tak jak on wolal brunetki, tak on mial jak na moj gust zbyt kwadratowa twarz i zbyt male oczy, wiec nie byl on tez tak do konca w moim typie, o czym on nawet nie wie. Ale powiem, ze ogolnie byl tam niczego sobie, jezeli chodzi o wyglad. Za to charaker, jak odkrylam jego prawdziwa, te druga twarz, to niestety, ale do niczego.

Poza tym nie, nie twierdze, ze chlopak z watku, akurat taki jest, za malo sie wydarzylo, zeby mozna bylo to stwierdzic. Moze to jest ta "niezobowiazujca szczerosc", tak jak niezobowiazujacy jest to narazie zwiazek. Moze dyskusja na temat gustow byla i powiedzial prawde, bo mi w sumie to powiedzial, tez temu bo byla taka dyskusja i przynajmniej w tym wypadku byl szczery. Jak to uslyszalam, to pomyslalam sobie, ze co on ze mna robi, jak w sumie nie jestem wogole w jego typie, ale to bylo myslenie bardzo mlodej dziewczyny. Potem nic nie wskazywalo na to, ze mu sie nie podobam, to myslalam, ze mimo tego jednak podobam mu sie. A potem okazalo sie, ze jedak nie do konca mu sie podobam. No, ale u autorki watku nie musi tak byc. Wiec nie nakrecam, ale uwazm, ze pewnien stopien ostroznosci i uwagi nie zaszkodzi.
Lazurowewybrzeze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 18:49   #28
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Nie wiem mnie by raczej zdziwiło, że się z kimś umawiam pod takim kątem a on
a) mówi, że lubi brunetki
no ok spoko, ale co mnie to interesuje
b) mówi "Tylko się nie farbuj"jakby był święcie przekonany o swej boskości i tak by mnie to ugodziło, że jedyna myśl jaka zrodziła się w mej głowie to była "muszę się farbnąć" a nie "o matko, co za buc"
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 19:33   #29
dzikiksiezyc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 111
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Nie wiem mnie by raczej zdziwiło, że się z kimś umawiam pod takim kątem a on
a) mówi, że lubi brunetki
no ok spoko, ale co mnie to interesuje
b) mówi "Tylko się nie farbuj"jakby był święcie przekonany o swej boskości i tak by mnie to ugodziło, że jedyna myśl jaka zrodziła się w mej głowie to była "muszę się farbnąć" a nie "o matko, co za buc"

Tak, właśnie mam niesmak po tym "tylko sie nie farbuj"- jakby juz byl swiecie przekonany, ze zrobie dla niego wszystko. dziwnie sie z tym czuje...
dzikiksiezyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 20:48   #30
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czy zrobiloby sie wam przykro???

Cytat:
Napisane przez dzikiksiezyc Pokaż wiadomość
Tak, właśnie mam niesmak po tym "tylko sie nie farbuj"- jakby juz byl swiecie przekonany, ze zrobie dla niego wszystko. dziwnie sie z tym czuje...
no wiesz ja tam człowieka nie znam, mnie się też zdarzy chlapnąć coś totalnie głupiego jak większości. Tylko ty możesz przyrównać to zachowanie do reszty i stwierdzić czy jest ok w 100% czy nie.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-13 22:07:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.