Uszło draniowi na sucho :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-14, 22:52   #1
malutka_czarna
Raczkowanie
 
Avatar malutka_czarna
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 68

Uszło draniowi na sucho :(


Pisze w zasadzie nie wiem czemu bo nie potrzebuje żadnej porady.Bo to jest sytuacja bez wyjścia w chwili obecnej. Pisałam kiedyś o swoim byłym ( już naszczęscie) chłopaku. Historia jest taka, że znalazłam u niego rozmowy o jednoznacznej treści z inną dziewczyną. Prawił jej mnóstwo komplementów, pisał , że chce się z nią zobaczyć, że chce ją przytuluć. Ja nie akceptuje takiego zachowania, poczułam się najzwyczajniej w świecie zdradzona i upokorzona więc z nim zerwałam. Drań napisał kilka tanich sms, że przeprasza, ze miał okazję się przespać z innymi ale tego nie zrobił( jaki łaskawiec), że wszytko było po pijaku i oczywiście, że przeprasza. Ja nie jestem czuła na takie teksty w tym przypadku. Zostawiłam to tak jak jest i trudno. Myślałam, ze odżałuje trochę, poczuje że kogoś zranił,że ktoś przez niego cierpi. Ale nie. Dowiedziałam się od znajomych, że spotyka się z inną dziecwzyną, że jeździ do niej... itd. Zaznaczam, że od naszego zerwania minęły 2 tygodnie a ta jego nowa znajomość z tego co wiem trwa już przeszło tydzień.... Więc szybko się chłopak pocieszył. I nie byłabym zdziwiona gdyby to była dziewczyna z którą kręcił będąc ze mną. Ale moje największe zaskoczenie jest takie, że jest to zupełnie inna jeszcze dziewczyna.... Ręce mi odpadły. Przecież w ciągu kilku dni nie zmajstrowałby sobie jeszcze jednej nowej kobiety. Wniosek? Kręcił też z tą 3 która teraz nieświadoma spotyka się z nim.. nie wiedząc pewnie ani o mnie , ani o tej drugiej.... Jestem pod wrażeniem skąd biorą się tacy ludzie i czemu musiałam tego człowieka spotkać na swojej drodze życia. I naprawdę zastanawiam się czemu jemu to uszło na sucho. Jedną dziewczynę oszukiwał, drugą bajerował a z trzecią się spotyka. Czemu jest bezkarny? Ma co chce, nie patrzy na innych ludzi. Nie wierzę, że jeszcze miesiąc temu byłam jego oficjalną dziewczyną i spędzałam z nim miło wieczór. Nie znamy ludzi z którymi żyjemy? Czy takie typy jak mój były zawsze będą tacy bezkarni?
malutka_czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 23:00   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Uszło draniowi na sucho :(

Cytat:
Napisane przez malutka_czarna Pokaż wiadomość
Pisze w zasadzie nie wiem czemu bo nie potrzebuje żadnej porady.Bo to jest sytuacja bez wyjścia w chwili obecnej. Pisałam kiedyś o swoim byłym ( już naszczęscie) chłopaku. Historia jest taka, że znalazłam u niego rozmowy o jednoznacznej treści z inną dziewczyną. Prawił jej mnóstwo komplementów, pisał , że chce się z nią zobaczyć, że chce ją przytuluć. Ja nie akceptuje takiego zachowania, poczułam się najzwyczajniej w świecie zdradzona i upokorzona więc z nim zerwałam. Drań napisał kilka tanich sms, że przeprasza, ze miał okazję się przespać z innymi ale tego nie zrobił( jaki łaskawiec), że wszytko było po pijaku i oczywiście, że przeprasza. Ja nie jestem czuła na takie teksty w tym przypadku. Zostawiłam to tak jak jest i trudno. Myślałam, ze odżałuje trochę, poczuje że kogoś zranił,że ktoś przez niego cierpi. Ale nie. Dowiedziałam się od znajomych, że spotyka się z inną dziecwzyną, że jeździ do niej... itd. Zaznaczam, że od naszego zerwania minęły 2 tygodnie a ta jego nowa znajomość z tego co wiem trwa już przeszło tydzień.... Więc szybko się chłopak pocieszył. I nie byłabym zdziwiona gdyby to była dziewczyna z którą kręcił będąc ze mną. Ale moje największe zaskoczenie jest takie, że jest to zupełnie inna jeszcze dziewczyna.... Ręce mi odpadły. Przecież w ciągu kilku dni nie zmajstrowałby sobie jeszcze jednej nowej kobiety. Wniosek? Kręcił też z tą 3 która teraz nieświadoma spotyka się z nim.. nie wiedząc pewnie ani o mnie , ani o tej drugiej.... Jestem pod wrażeniem skąd biorą się tacy ludzie i czemu musiałam tego człowieka spotkać na swojej drodze życia. I naprawdę zastanawiam się czemu jemu to uszło na sucho. Jedną dziewczynę oszukiwał, drugą bajerował a z trzecią się spotyka. Czemu jest bezkarny? Ma co chce, nie patrzy na innych ludzi. Nie wierzę, że jeszcze miesiąc temu byłam jego oficjalną dziewczyną i spędzałam z nim miło wieczór. Nie znamy ludzi z którymi żyjemy? Czy takie typy jak mój były zawsze będą tacy bezkarni?
spokojnie, karma do niego wróci
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 23:07   #3
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Uszło draniowi na sucho :(

Może zabrzmi brutalnie, ale to już nie powinien być Twój problem. Ciesz się tylko, że nie miałaś wobec niego żadnych zobowiązań typu dzieci i kredyty. Jeśli Cię to w jakiś sposób pocieszy, to ludzie są na tyle dla siebie dobrzy, że i jego wcześniej czy później ktoś rzuci
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 23:46   #4
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Uszło draniowi na sucho :(

Na twoim miejscu nie traciłabym czasu na myślenie o takim kimś Po co? Każdy z nas robi to, co uważa za słuszne. Jeśli on lubi obracać kilka dziewczyn na raz to nikt na to nie poradzi, a zawsze trafią się jakieś dziewczyny, które będą zauroczone, naiwne i dadzą się na to nabrać. Takich facetów, jak twój eks jest chyba dosyć sporo. Chyba zawsze byli.
Również wierzę w karmę. Kiedyś trafi kosa na kamień
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 23:53   #5
Individualist
Rozeznanie
 
Avatar Individualist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: Uszło draniowi na sucho :(

Karma wróci -popieram.
Poza tym zawsze słyszałam, 'faceta poznaje się po tym jak kończy a nie jak zaczyna'. Święta prawda, olej gościa i myślenie o nim. Wróć do równowagi i znajdź kogoś właściwego dla siebie
__________________
Nie czyń priorytetu z kogoś,
kto ma Cię tylko za opcję
Individualist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 00:31   #6
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Uszło draniowi na sucho :(

Do głosów o karmie: jak będzie się umiejętnie maskował, to do usranej śmierci możecie wierzyć w tę karmę

Świat nie działa tak różowo, gdyby karma działała, to większość np. takich polityków Perun w łeb by strzelił. A czy ktoś widział, by budynek sejmu ostatnio płonął? Bo ja nie.

Autorko: czy takie typy będą zawsze bezkarne? Patrz moje pierwsze zdanie. Oczywiście można trzymać kciuki i zaklinać rzeczywistość, żeby mu się noga powinęła, ale to już naprawdę nie Twoja sprawa. Trzeba iść dalej i jak najszybciej o nim zapomnieć.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 05:58   #7
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Uszło draniowi na sucho :(

Cytat:
Napisane przez malutka_czarna Pokaż wiadomość
Pisze w zasadzie nie wiem czemu bo nie potrzebuje żadnej porady.Bo to jest sytuacja bez wyjścia w chwili obecnej. Pisałam kiedyś o swoim byłym ( już naszczęscie) chłopaku. Historia jest taka, że znalazłam u niego rozmowy o jednoznacznej treści z inną dziewczyną. Prawił jej mnóstwo komplementów, pisał , że chce się z nią zobaczyć, że chce ją przytuluć. Ja nie akceptuje takiego zachowania, poczułam się najzwyczajniej w świecie zdradzona i upokorzona więc z nim zerwałam. Drań napisał kilka tanich sms, że przeprasza, ze miał okazję się przespać z innymi ale tego nie zrobił( jaki łaskawiec), że wszytko było po pijaku i oczywiście, że przeprasza. Ja nie jestem czuła na takie teksty w tym przypadku. Zostawiłam to tak jak jest i trudno. Myślałam, ze odżałuje trochę, poczuje że kogoś zranił,że ktoś przez niego cierpi. Ale nie. Dowiedziałam się od znajomych, że spotyka się z inną dziecwzyną, że jeździ do niej... itd. Zaznaczam, że od naszego zerwania minęły 2 tygodnie a ta jego nowa znajomość z tego co wiem trwa już przeszło tydzień.... Więc szybko się chłopak pocieszył. I nie byłabym zdziwiona gdyby to była dziewczyna z którą kręcił będąc ze mną. Ale moje największe zaskoczenie jest takie, że jest to zupełnie inna jeszcze dziewczyna.... Ręce mi odpadły. Przecież w ciągu kilku dni nie zmajstrowałby sobie jeszcze jednej nowej kobiety. Wniosek? Kręcił też z tą 3 która teraz nieświadoma spotyka się z nim.. nie wiedząc pewnie ani o mnie , ani o tej drugiej.... Jestem pod wrażeniem skąd biorą się tacy ludzie i czemu musiałam tego człowieka spotkać na swojej drodze życia. I naprawdę zastanawiam się czemu jemu to uszło na sucho. Jedną dziewczynę oszukiwał, drugą bajerował a z trzecią się spotyka. Czemu jest bezkarny? Ma co chce, nie patrzy na innych ludzi. Nie wierzę, że jeszcze miesiąc temu byłam jego oficjalną dziewczyną i spędzałam z nim miło wieczór. Nie znamy ludzi z którymi żyjemy? Czy takie typy jak mój były zawsze będą tacy bezkarni?
On jest tylko pozornie bezkarny. Karma is a bitch i to wcale nie żaden truizm.

Wszystko, co robimy innym ludziom-wraca do nas. I dobro i zlo. Nie od razu, czasem mija dłuuuuugi czas, ale wraca. Z reguły w chwili, gdy się tego najmniej spodziewamy. Ile razy tak było, że komuś podałyśmy rękę a gdy sami potrzebujemy pomocy, nagle ktoś niespodziewanie podaje rękę nam?
Dlatego bardzo trzeba się zastanowić, zanim komuś celowo wyrzadzimy krzywdę. W jego przypadku będzie to zapewne tak, że znajdzie tę jedyną, wymarzoną a ona potraktuje go tak samo (lub gorzej), jak on potraktował Ciebie. Bilans wychodzi zawsze na zero w zyciu

A Ty, Autorko, ciesz się, że się uwolniłaś z trującego związku. Za rok, dwa byloby jeszcze ciężej. Teraz już nie myśl o ni a skoncentruj się na sobie i bądź dla siebie dobra.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 07:18   #8
Sarna90
Raczkowanie
 
Avatar Sarna90
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 151
Dot.: Uszło draniowi na sucho :(

Niestety, zawsze jest opcja, że można na swojej drodze spotkać osobę, która nas bardzo zrani, wykorzysta itd.
Jednak nie warto żyć przeszłością, zastanawiać się 'jak można być takim człowiekiem' jak Twój ex. Tacy ludzie byli, są i, niestety, będą. Należy się cieszyć, że zniknął z Twojego życia i oszczędził Ci przyszłych problemów, stresów i nerwów.
I popieram przedmówców - karma do niego wróci ^^
Nie ma co rozpamiętywać i roztrząsać - trzeba żyć dalej.
__________________
"Czasem trzeba się komuś ofiarować, żeby zobaczyć, kim się jest."
Sarna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 07:25   #9
ElizaGawronska
Raczkowanie
 
Avatar ElizaGawronska
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 86
Dot.: Uszło draniowi na sucho :(

Cytat:
Napisane przez Sarna90 Pokaż wiadomość
Niestety, zawsze jest opcja, że można na swojej drodze spotkać osobę, która nas bardzo zrani, wykorzysta itd.
Jednak nie warto żyć przeszłością, zastanawiać się 'jak można być takim człowiekiem' jak Twój ex. Tacy ludzie byli, są i, niestety, będą. Należy się cieszyć, że zniknął z Twojego życia i oszczędził Ci przyszłych problemów, stresów i nerwów.
I popieram przedmówców - karma do niego wróci ^^
Nie ma co rozpamiętywać i roztrząsać - trzeba żyć dalej.

Po przeczytaniu tematu to samo miałam pisać Głowa do góry i nie przejmuj się nim
ElizaGawronska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 07:27   #10
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Uszło draniowi na sucho :(

Eee... ja tam nie wierzę w żadne wracanie karmy, mój krewny ma ponad osiemdziesiątkę n-tą (duuuuużo młodszą) żonę a i tak się zawsze kręcą wokół niego kobitki. Używa życia, dzieci i wnuki rozsiane po całym świecie i żadna karma do niego nie wróciła...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Olać, zapomnieć i nie przejmować się draniem... on się raczej nie przejmuje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 07:40   #11
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Uszło draniowi na sucho :(

Popieram poprzedniczki- ciesz się, że masz to już za sobą.
Ale rozumiem, że nie najlepiej się z tym czuje, to normalne. Wyładuj więc jakoś złość- zapisz się na siłownię lub basen itp, wysiłek fizyczny w tym pomaga.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 08:01   #12
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Uszło draniowi na sucho :(

Ja również uważam jak koleżanki wyżej. Bądź teraz szczęśliwa, że nie jesteś już z tym chorym facetem!
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 17:15   #13
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: Uszło draniowi na sucho :(

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
spokojnie, karma do niego wróci
what comes around goes around..a Ty idz swoja droga i nie patrz za siebie autorko.
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 17:30   #14
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Uszło draniowi na sucho :(

Cytat:
Napisane przez mairi Pokaż wiadomość
Eee... ja tam nie wierzę w żadne wracanie karmy, mój krewny ma ponad osiemdziesiątkę n-tą (duuuuużo młodszą) żonę a i tak się zawsze kręcą wokół niego kobitki. Używa życia, dzieci i wnuki rozsiane po całym świecie i żadna karma do niego nie wróciła...




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O skubany .......
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 20:25   #15
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Uszło draniowi na sucho :(

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Do głosów o karmie: jak będzie się umiejętnie maskował, to do usranej śmierci możecie wierzyć w tę karmę

Świat nie działa tak różowo, gdyby karma działała, to większość np. takich polityków Perun w łeb by strzelił. A czy ktoś widział, by budynek sejmu ostatnio płonął? Bo ja nie.

Autorko: czy takie typy będą zawsze bezkarne? Patrz moje pierwsze zdanie. Oczywiście można trzymać kciuki i zaklinać rzeczywistość, żeby mu się noga powinęła, ale to już naprawdę nie Twoja sprawa. Trzeba iść dalej i jak najszybciej o nim zapomnieć.
Popieram
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 21:40   #16
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Uszło draniowi na sucho :(

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
spokojnie, karma do niego wróci
Święte słowa. Dobro powraca, ale zło również, tyle, że z podwójną mocą..
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 05:10   #17
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Uszło draniowi na sucho :(

[QUOTE=mairi;44615811]Eee... ja tam nie wierzę w żadne wracanie karmy, mój krewny ma ponad osiemdziesiątkę n-tą (duuuuużo młodszą) żonę a i tak się zawsze kręcą wokół niego kobitki. Używa życia, dzieci i wnuki rozsiane po całym świecie i żadna karma do niego nie wróciła...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Olać, zapomnieć i nie przejmować się draniem... on się raczej nie przejmuje




Ma ponad 80-tkę powiadasz? Oj, jak zacznie poważnie chorować to i te żonki i te wnuki po prostu podrzucą go do szpitala i tyle ich będzie widział. I nie wiem, czy ktoś poda mu przysłowiową popielniczkę przed śmiercią. Podejrzewam, że żywot zakończy samotny i zapomniany a młoda żonka w tym czasie będzie rozporządzać jego kasą.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 08:20   #18
empress83
Raczkowanie
 
Avatar empress83
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 221
Dot.: Uszło draniowi na sucho :(

Zawsze można zrobić jak w "lejdis", tsunami przez mieszkanie, i cięcie ubrań... ale do tego jednak potrzeba zgrania się kilku kobiet...
Ale gdyby babki zaczęły tak robić może takie zera wreszcie zaczęły by się bać...

A ty kochana możesz co najwyżej poinformować tą panienkę jeżeli ja znasz i jeżeli ci ulży dzięki temu..
Olej kasztana i zacznij żyć i cieszyć się swoim życiem.. nie warto marnować nawet chwili na myślenie o takim czymś...
empress83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 10:14   #19
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Uszło draniowi na sucho :(

Cytat:
Napisane przez mairi Pokaż wiadomość
Eee... ja tam nie wierzę w żadne wracanie karmy, mój krewny ma ponad osiemdziesiątkę n-tą (duuuuużo młodszą) żonę a i tak się zawsze kręcą wokół niego kobitki. Używa życia, dzieci i wnuki rozsiane po całym świecie i żadna karma do niego nie wróciła...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Olać, zapomnieć i nie przejmować się draniem... on się raczej nie przejmuje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ale co, to, że ma kolejną młodszą żonę świadczy o tym, że jest złym człowiekiem? o.O
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 17:31   #20
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Uszło draniowi na sucho :(

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
ale co, to, że ma kolejną młodszą żonę świadczy o tym, że jest złym człowiekiem? o.O
Nie chcę tu jakiś brudów rodzinnych wyciągać, ale powiedzmy, że wymiana na "młodsze modele" nie była bezproblemowa


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 17:50   #21
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Uszło draniowi na sucho :(

a ja się nie zgadzam.
facet w/g autorki kręcił z dwoma,ale nie wiadomo jak wyglądały relacje z jego punktu widzenia.może spotkał sie kilka razy z jedną i coś nie wyszło,dlatego znalazł drugą.
nie rozumiem myślenia kobiet?
dlaczego facet po zerwaniu musi nosić żałobę i unikać innych związków ?
jakos odnosze wrażenie,że autorka za bardzo interesuje się życiem byłego,czyzby nie odżałowała zerwania
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-16 18:50:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.