Spóźniający się okres - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-16, 22:21   #1
LidiaStilla
Raczkowanie
 
Avatar LidiaStilla
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 33

Spóźniający się okres


Witam. Mam 24 lata. Nigdy nie zdarzyło mi się jeszcze pisać na forach o moich problemach. Ale postanowiłam dzisiaj napisać ten "pierwszy raz". Tematy na temat spóźniającego się okresu, aż się mnożą w internecie. Wiem bo sama, od paru dni, obsesyjnie je przeglądam. Nie wiem czym się kieruję pisząc o swoim problemie. Może tym, żeby się z kimś tym podzielić i usłyszeć opinie innych. A więc, jak w temacie, spóźnia mi się okres, w sumie już 6 dzień. Okres zawsze miałam jak od zegarka, co 28 dni. Ostatnio współżyłam z mężem około 2 tygodnie temu. Niestety on wyjechał do pracy i zostałam sama z moim mętlikiem w głowie. Nie, nie zabezpieczamy się. Zawsze to jest stosunek przerywany. Nigdy nie brałam tabletek anty, a prezerwatywy nie wchodzą w grę niestety. Zawsze przed okresem niesamowicie bolały mnie piersi. Musiałam spać w staniku, a podczas mycia się, podpierać je rękoma. A teraz nic.. Żadnych bólów. W ogóle nie czuje, żebym miała dostać okres. 3 dni temu zrobiłam test ciążowy, był negatywny. Dzisiaj też zrobiłam wieczorem. Również negatywny. Ale mimo to czuje jakiś niepokój. Nie jest to dobry czas na ciążę. Mimo, iż mąż się cieszy na samą myśl, jednak ja nie jestem chyba na to gotowa. Stąd moje pytanie, czy któraś z Was miała może taki przypadek? I czy to, że zmieniłam miejsce zamieszkania, może mieć wpływ na opóźniający się okres? Choć szczerze w to wątpię, bo co by się nie działo, to zawsze od okresu mogłam zegarek nastawiać. Nie mogę spać po nocach. Jeśli ktoś chętny do dyskusji to zapraszam..
LidiaStilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 22:39   #2
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Spóźniający się okres

Cytat:
Napisane przez LidiaStilla Pokaż wiadomość
Witam. Mam 24 lata. Nigdy nie zdarzyło mi się jeszcze pisać na forach o moich problemach. Ale postanowiłam dzisiaj napisać ten "pierwszy raz". Tematy na temat spóźniającego się okresu, aż się mnożą w internecie. Wiem bo sama, od paru dni, obsesyjnie je przeglądam. Nie wiem czym się kieruję pisząc o swoim problemie. Może tym, żeby się z kimś tym podzielić i usłyszeć opinie innych. A więc, jak w temacie, spóźnia mi się okres, w sumie już 6 dzień. Okres zawsze miałam jak od zegarka, co 28 dni. Ostatnio współżyłam z mężem około 2 tygodnie temu. Niestety on wyjechał do pracy i zostałam sama z moim mętlikiem w głowie. Nie, nie zabezpieczamy się. Zawsze to jest stosunek przerywany. Nigdy nie brałam tabletek anty, a prezerwatywy nie wchodzą w grę niestety. Zawsze przed okresem niesamowicie bolały mnie piersi. Musiałam spać w staniku, a podczas mycia się, podpierać je rękoma. A teraz nic.. Żadnych bólów. W ogóle nie czuje, żebym miała dostać okres. 3 dni temu zrobiłam test ciążowy, był negatywny. Dzisiaj też zrobiłam wieczorem. Również negatywny. Ale mimo to czuje jakiś niepokój. Nie jest to dobry czas na ciążę. Mimo, iż mąż się cieszy na samą myśl, jednak ja nie jestem chyba na to gotowa. Stąd moje pytanie, czy któraś z Was miała może taki przypadek? I czy to, że zmieniłam miejsce zamieszkania, może mieć wpływ na opóźniający się okres? Choć szczerze w to wątpię, bo co by się nie działo, to zawsze od okresu mogłam zegarek nastawiać. Nie mogę spać po nocach. Jeśli ktoś chętny do dyskusji to zapraszam..
W dziale ginekologia jest wiele zbiorczych wątków.
Stosunek przerywany nie jest metodą, jednak wielu parom tak udaje się uchronić przed ciążą. Nikt nie da Ci gwarancji czy jesteś w ciąży, czy nie jesteś. Zmiana miejsca zamieszkania i stres mogą wpływać na opóźnienie krwawienia. Mogą też być jakieś problemy zdrowotne.
Ten pierwszy test był z porannego moczu? Testy czasem nie wykrywają wczesnej ciąży. Ale nie stresuj się na zapas.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 22:43   #3
vergiss
Raczkowanie
 
Avatar vergiss
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 215
Dot.: Spóźniający się okres

Miałam podobne sytuacje, a tak jak Ty - jestem jak zegarek.. Z moim TŻ też często stosujemy stosunek przerywany, ale staramy się jednak częściej kontrolować i zabezpieczać dodatkowo. W każdym razie może z 3 razy miałam już taką sytuację, że piersi przed okresem nie bolały (tak jak zwykle ma to miejsce), sam okres spóźniał się aż 9 dni, ale tak jak u Ciebie wynik testu był negatywny.

Niestety ciało kobiety czasem rządzi się własnymi prawami i z niewiadomych przyczyn się tak zachowuje. Może to być spowodowane stresem, zmianą pogody, infekcją i milionem innych powodów. Ja sobie w końcu powiedziałam, że nie będę się przejmować panicznie takimi sytuacjami, bo raz na jakiś czas to się po prostu może zdarzyć. Zrobiłaś dwa testy, ale jeśli nadal nie jesteś przekonana to wybierz się do swojego ginekologa. Proste USG (dopochwowe oczywiście) pokaże, czy nie rozwija się tam żaden pęcherzyk .
vergiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 22:49   #4
LidiaStilla
Raczkowanie
 
Avatar LidiaStilla
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 33
Dot.: Spóźniający się okres

Wiem, że takich tematów jest mnóstwo. Ale mimo wszystko chciałam sama się wygadać. Nie, ten pierwszy był koło 13 godziny, ponieważ nie mogłam wytrzymać do rana. Co do problemów zdrowotnych, to jestem sercowcem praktycznie od wielu lat. Ale nigdy mi to nie kolidowało jakoś z okresem. Ostatnio też dużo jeżdżę na rowerku stacjonarnym, troche się naczytałam tych pierdół o "przyśpieszaniu okresu", ale wiem, że to głupoty wyssane z palca. Jeżdżę żeby rozładować stres. Może to okres opóźnia.. Sama nie wiem. Ale wiem, że nikt mi tutaj nie powie, czy jestem w ciąży czy nie, bo to by było absurdalne. Po prostu chciałabym przestać się denerwować. Bo to na pewno nie pomaga.

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

vergiss dziękuję, za odpowiedź. Niestety, przeprowadziłam się na bardzo odludną wioskę do moich teściów. Aktualnie męża nie ma w kraju, ja nie mam prawa jazdy, także na razie ginekolog nei wchodzi w grę, bo nawet nie wiem gdzie tutaj bym mogła iść. A Ty wiesz, jaki był powód Twojego opóźnionego okresu?
LidiaStilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 22:51   #5
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Spóźniający się okres

Nie stresuj się bo stres tylko okres opóźnia!
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 22:57   #6
vergiss
Raczkowanie
 
Avatar vergiss
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 215
Dot.: Spóźniający się okres

Cytat:
Napisane przez LidiaStilla Pokaż wiadomość


vergiss dziękuję, za odpowiedź. Niestety, przeprowadziłam się na bardzo odludną wioskę do moich teściów. Aktualnie męża nie ma w kraju, ja nie mam prawa jazdy, także na razie ginekolog nei wchodzi w grę, bo nawet nie wiem gdzie tutaj bym mogła iść. A Ty wiesz, jaki był powód Twojego opóźnionego okresu?

Niestety nie wiem. Jak mówiłam pamiętam 3 takie sytuacje (aczkolwiek może o jakiejś zapomniałam i było ich wiecej ), wiem że raz na pewno chodziło o stres związany z przeogromną sesją . Pozostałe opóźnienia zdarzyły się bez powodu - byłam u ginekologa, infekcje wykluczyłam, a był to taki okres, gdy żadne stresy, nagłe zmiany itd mi nie groziły. To był kaprys mojego organizmu . Zdarza się każdemu. Nie stresuj się .
vergiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 23:10   #7
LidiaStilla
Raczkowanie
 
Avatar LidiaStilla
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 33
Dot.: Spóźniający się okres

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
Nie stresuj się bo stres tylko okres opóźnia!
Wiem, że stres może opóźniać. Ale z drugiej strony to zawsze był dla mnie mit z tym stresem. Bo moje całe życie, to jeden wielki kłębek nerwów. Ciągle żyję w stresie, a mimo to, nie przeszkadzał on mojemu okresowi.

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Cytat:
Napisane przez vergiss Pokaż wiadomość
Niestety nie wiem. Jak mówiłam pamiętam 3 takie sytuacje (aczkolwiek może o jakiejś zapomniałam i było ich wiecej ), wiem że raz na pewno chodziło o stres związany z przeogromną sesją . Pozostałe opóźnienia zdarzyły się bez powodu - byłam u ginekologa, infekcje wykluczyłam, a był to taki okres, gdy żadne stresy, nagłe zmiany itd mi nie groziły. To był kaprys mojego organizmu . Zdarza się każdemu. Nie stresuj się .
Dzięki trochę mi lepiej. Chociaż i tak ciągle jedyne czego pragnę, to żeby nagła krew mnie zalała (dosłownie).. Lubię dzieci, ale jak przebywam z nimi max 3,4 godziny. Mój mąż tylko dokłada mi stresów, gdy do mnie dzwoni i wciąż się nakręca na tą ciążę. Wiadomo wszystko obraca w żart (niby chce mnie tym pocieszyć), żebym się nie przejmowała, że będzie dobrze, że się "pomieścimy" nawet jak będą trojaczki. Ale mi nie jest do śmiechu. Wiadomo ciesze się że mam takiego męża, ale ja na ciąże jeszcze gotowa nie jestem.. Mam nadzieję że to tylko, jak to ujęłaś, kaprys mojego organizmu.
LidiaStilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 23:29   #8
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Spóźniający się okres

O czym tu dyskutować? Zamiast się zamartwiać idź jak najszybciej do ginekologa.
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 06:41   #9
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Spóźniający się okres

Cytat:
Napisane przez LidiaStilla Pokaż wiadomość
Witam. Mam 24 lata. Nigdy nie zdarzyło mi się jeszcze pisać na forach o moich problemach. Ale postanowiłam dzisiaj napisać ten "pierwszy raz". Tematy na temat spóźniającego się okresu, aż się mnożą w internecie. Wiem bo sama, od paru dni, obsesyjnie je przeglądam. Nie wiem czym się kieruję pisząc o swoim problemie. Może tym, żeby się z kimś tym podzielić i usłyszeć opinie innych. A więc, jak w temacie, spóźnia mi się okres, w sumie już 6 dzień. Okres zawsze miałam jak od zegarka, co 28 dni. Ostatnio współżyłam z mężem około 2 tygodnie temu. Niestety on wyjechał do pracy i zostałam sama z moim mętlikiem w głowie. Nie, nie zabezpieczamy się. Zawsze to jest stosunek przerywany. Nigdy nie brałam tabletek anty, a prezerwatywy nie wchodzą w grę niestety. Zawsze przed okresem niesamowicie bolały mnie piersi. Musiałam spać w staniku, a podczas mycia się, podpierać je rękoma. A teraz nic.. Żadnych bólów. W ogóle nie czuje, żebym miała dostać okres. 3 dni temu zrobiłam test ciążowy, był negatywny. Dzisiaj też zrobiłam wieczorem. Również negatywny. Ale mimo to czuje jakiś niepokój. Nie jest to dobry czas na ciążę. Mimo, iż mąż się cieszy na samą myśl, jednak ja nie jestem chyba na to gotowa. Stąd moje pytanie, czy któraś z Was miała może taki przypadek? I czy to, że zmieniłam miejsce zamieszkania, może mieć wpływ na opóźniający się okres? Choć szczerze w to wątpię, bo co by się nie działo, to zawsze od okresu mogłam zegarek nastawiać. Nie mogę spać po nocach. Jeśli ktoś chętny do dyskusji to zapraszam..

spokojnie, poczekaj jeszcze z dzień dwa i zrób kolejny test ciążowy, z porannego moczu. a może mogłabyś podjechać do jakiegoś laboratorium i zrobić sobie test z krwi? to by dało Ci 99% pewności.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 07:39   #10
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Spóźniający się okres

Zrob sobie test beta hcg bedzie pewniejszy niz test z siuskow. I zamiast panikowac, ze nie jestes gotowa na dziecko, zacznijcie sie zabezpieczac.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 07:45   #11
Ines3037200
Rozeznanie
 
Avatar Ines3037200
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 768
Dot.: Spóźniający się okres

Tak, miałam taką samą sytuację I też 2 testy negatywne.

...I jestem w 4 miesiącu ciąży
Ines3037200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 07:56   #12
vergiss
Raczkowanie
 
Avatar vergiss
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 215
Dot.: Spóźniający się okres

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
Tak, miałam taką samą sytuację I też 2 testy negatywne.

...I jestem w 4 miesiącu ciąży

Testy niestety kłamią. Mi kiedyś wykazał ciąże, a wcale jej nie było.
vergiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 08:32   #13
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Spóźniający się okres

Cytat:
Napisane przez LidiaStilla Pokaż wiadomość
Nie, nie zabezpieczamy się.
[...]
Nie jest to dobry czas na ciążę.
No to pogratulować rozumu
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 08:52   #14
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Spóźniający się okres

tak mozesz byc w ciazy.
tak testy mogly zle pokazac.
idz do punktu pobran prywatnego i zrob beta hcg z krwi- tanio i pewnie
nie musisz isc do gina
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 10:05   #15
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Spóźniający się okres

no kobieto, ile ty masz lat, na ciążę gotowa nie jesteś, ale uprawiacie seks bez zabezpieczenia, gdzie tu logika
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 10:19   #16
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Spóźniający się okres

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
no kobieto, ile ty masz lat, na ciążę gotowa nie jesteś, ale uprawiacie seks bez zabezpieczenia, gdzie tu logika
To już kolejny wątek taki. Na podforum ginekologicznym jedna chce, ale tylko trochę. I nie może zajść z przerywanego.
Nie wiem o czym to rozważać. Podejrzenie ciąży = test, wizyta u lekarza.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 11:03   #17
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Spóźniający się okres

Czemu się nie zabezpieczacie?
Nie rozumiem ludzi, którzy uważają, ze nie chcą mieć dzieci, ale zabezpieczenie nie. Bo niewygodnie. A niechciane dziecko to juz wygodna sprawa. Nie mówię, ze u Was tak jest, że to jest jedyny powód dla którego nie zabezpieczacie się, ale naprawdę nie rozumiem jak to jest, ze ludzie jeszcze "wpadają" kiedy mamy tak dobry dostęp do antykoncepcji. Jak to nie jest dobry czas na dziecko to albo celibat, albo zabezpieczenie. Tak wiem, antykoncepcja też czasami zawodzi, ale jednak bardziej prawdopodobne jest zajście w ciążę gdy w ogóle się człowiek nie zabezpiecza.


Zrób sobie test z krwi. Kosztuje kilka złotych, a jest pewniejszy niż z moczu.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 22:00   #18
LidiaStilla
Raczkowanie
 
Avatar LidiaStilla
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 33
Dot.: Spóźniający się okres

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Pozostaje mi czekać. Możliwe, że w poniedziałek udam się na badanie krwi.
LidiaStilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 23:20   #19
Shabby_Chic
Raczkowanie
 
Avatar Shabby_Chic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 42
Dot.: Spóźniający się okres

Ja nie rozumiem autorki. Wytłumacz mi dlaczego się nie zabezpieczasz skoro nie chcesz mieć dziecka?? Stosunek przerywany nie jest antykoncepcją! Zrób test z rana lub jak pisały poprzedniczki idź do gin.
Na przyszłość zabezpieczaj się, oszczędzisz sobie niepotrzebnego stresu

P.S. Mi okres zawsze się spóźnia, raz nawet 56 dni
Shabby_Chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-18, 00:19   #20
LidiaStilla
Raczkowanie
 
Avatar LidiaStilla
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 33
Dot.: Spóźniający się okres

Ponieważ mam nadciśnienie tętnicze i nie mogę zażywać tabletek. Oraz najprawdopodobniej uczulenie na lateks. Po każdym stosunku z prezerwatywą dostawałam wysypki i piekącego bólu. Taki mój pech.
LidiaStilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 01:21   #21
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Spóźniający się okres

są jeszcze prezerwatywy nie z lateksu.
albo spirala dla nieródek.
albo plastry.
albo nuvaring.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 05:32   #22
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Spóźniający się okres

Nielateksowe sa unimile skyn, dureksy też mają taką serie. Prezerwatyw na rynku jest sporo, różne rozmiary, nie zawsze pierwsza zakupiona paczka pasuje. Trzeba próbować.

---------- Dopisano o 06:32 ---------- Poprzedni post napisano o 06:31 ----------

Jak ma dziewczyna nadciśnienie to raczej w ogóle hormonów nie będzie mogła brać, ani w plastrach, ani w krążku.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 11:01   #23
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Spóźniający się okres

Wkladka domaciczna?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 11:15   #24
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Spóźniający się okres

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
No to pogratulować rozumu
No nie?

Tak samo jak
Cytat:
Napisane przez LidiaStilla Pokaż wiadomość
ginekolog nei wchodzi w grę, bo nawet nie wiem gdzie tutaj bym mogła iść.
Przecież widać, że internet ma, z wyszukiwarki potrafi korzystać
Cytat:
Napisane przez LidiaStilla Pokaż wiadomość
Tematy na temat spóźniającego się okresu, aż się mnożą w internecie. Wiem bo sama, od paru dni, obsesyjnie je przeglądam..
Ja to zaraz chyba zacznę współczuć potencjalnemu dziecku.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 15:44   #25
LidiaStilla
Raczkowanie
 
Avatar LidiaStilla
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 33
Dot.: Spóźniający się okres

Dziękuję, za to, że mogłam się tutaj wygadać. No i za wszystkie odpowiedzi, te miłe i te mniej. Jednak będę mamą. Zrobiłam badania beta hcg. I w sumie to się cieszę, że tak wyszło pozdrawiam.
LidiaStilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 16:08   #26
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Spóźniający się okres

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
Tak, miałam taką samą sytuację I też 2 testy negatywne.

...I jestem w 4 miesiącu ciąży
Haha, a to dobre

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez LidiaStilla Pokaż wiadomość
Dziękuję, za to, że mogłam się tutaj wygadać. No i za wszystkie odpowiedzi, te miłe i te mniej. Jednak będę mamą. Zrobiłam badania beta hcg. I w sumie to się cieszę, że tak wyszło pozdrawiam.
No nie mogę x 2 Gratuluję, fajnie, że się cieszysz! Dużo zdrowia życzę
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 01:10   #27
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Spóźniający się okres

Może i dla niektórych tutaj pomysł może się wydawać kontrowersyjny i nic nie warty, ale jak mi ostatnio na okres pomogły popryczki chili w occie. Nie muszą być te czerwone, mogą być zielone, ale muszą być ostre.
Zjedz może tak z 6 - 7 do obiadu, i następnego dnia też tyle i zobacz może podziała.

Jak ktoś ma ten pomysł komentować prześmiewczo niech lepiej w ogole nie komentuje. Pisze tylko co mi pomogło.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 06:40   #28
Ines3037200
Rozeznanie
 
Avatar Ines3037200
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 768
Dot.: Spóźniający się okres

No to gratulacje Zapraszamy na forum "mama z klasą"
Ines3037200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 06:48   #29
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Spóźniający się okres

Cytat:
Napisane przez LidiaStilla Pokaż wiadomość
Dziękuję, za to, że mogłam się tutaj wygadać. No i za wszystkie odpowiedzi, te miłe i te mniej. Jednak będę mamą. Zrobiłam badania beta hcg. I w sumie to się cieszę, że tak wyszło pozdrawiam.
gratuuuuuuuuuulacje!!!!
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 09:37   #30
M_etallic_A
Przyczajenie
 
Avatar M_etallic_A
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 27
Dot.: Spóźniający się okres

Po 1 stosunek przerywany to żadne zabezpieczenie, a jeśli się nie chce dziecka to jakieś trzeba chyba stosować. Po 2 testy ciążowe z apteki wiarygodne są dopiero między 4 a 5 tygodniem ciąży. Zrób test z krwi, będziesz miała jasność.
__________________
M.


"Careful what you wish, careful what you say
Careful what you wish, you may regret it
Careful what you wish, you just might get it"
M_etallic_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-18 19:12:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.