Dobry krem... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-29, 11:06   #1
Jusia_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 20

Dobry krem...


Witam dziewczyny! Mam do was pytanie: szukam jakiegoś dpbrego kremu do twarzy - mam tłustą cerę, ale bez jakiś specjalnych problemów Szukam kremu po którym moja buzia byłaby gładka (dotychczas większość kremów "stała" mi na twarzy!) Jeśli znacie jakiś dobry krem, po którym twarz jest miękka i gładka to proszę napiszcie mi co to za cudo Pozdrawiam
P.S. Chciałam kupić ten nowy Eveline - Happy day, ale jeszcze się wstrzymuję...
Jusia_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 16:27   #2
szymeen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry krem...

No ja bym Ci polecił krem Garniera z wyciągiem z wielu owoców (ma takie żółte pudełko). Świetnie nawilża, matuje (na długi czas) oraz daje uczucie niesamowitej gładkości skóry. Kosztuje ok. 14zł.
szymeen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 17:44   #3
kruk
Zadomowienie
 
Avatar kruk
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 206
Dot.: Dobry krem...

ja też mam tłustą cerę i mam krem z eveline na noc i krem pod oczy.z początku byłam zadowolona,ale efekty było widać pózniej.niezbyt dobre ,krem pod oczy i na powieki zaczął szczypać,a ten na noc przetłuścił mi twarz.nie wiem ile masz lat,ale moge ci polecić krem nawilżająco-matujący z serii forte25+ erisa.dla mnie jest super.bardzo szybko się wchłania,nie zostawia tłustego filmu.jestem z niego bardzo zadowolona , używam go na dzień i na noc.pozdrawiam.
kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 19:04   #4
Jusia_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry krem...

szymeen jaki to krem? Ma żółte pudełko? Jeśli możesz mi napisać jaki to dokładnie krem to byłabym wdzięczna Na KWC jest zachwalany ten nowy fluid nawilżający, ale to chyba nie o ten Ci chodzi, nie? Pozdrawiam i dziękuję!
Jusia_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 20:03   #5
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Dobry krem...

Cytat:
Napisane przez Jusia_21
mam tłustą cerę, ale bez jakiś specjalnych problemów (dotychczas większość kremów "stała" mi na twarzy!) ..
a na pewno potrzebujesz kremu (oprócz kremu z filtrem na dzień)? masz odwodnioną skórę? może wystarczy np. sam tonik nawilżający. nie ma żadnego obowiązku stosowania kremów, jeśli skóra nie ma problemów z nawilżeniem.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 20:20   #6
Latarniczka
Raczkowanie
 
Avatar Latarniczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 41
Dot.: Dobry krem...

To może dla mnie też doradzicie jakiś dobry i niedrogi krem na dzień i na noc. Mam 38 lat,cerę mieszną, wrażliwą.Taki żeby matował i był p/zmarszkowy.
Latarniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 09:55   #7
kasiaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry krem...

Witam serdecznie wszystkie dziewczyny,bo to moja pierwsza wypowiedż na forum.Ja mam cere mieszaną i tez miałam problem z doborem kremu,bo żaden nie chciał się wchłonąc w skórę w tych tłustych partiach twarzy.Kupiłam krem L`OREAL HAPPYDERM ma łososiowy kolor i przepięknie pachnie,kosztuje okolo 25zł.Naprawde go polecam!!! nie jest to krem matujący,ale cudownie sie wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na twarzy.Dopisze jeszcze,że używałam wcześniej też różne kremy matujące i bardzo ich nie lubie,bo jakoś dziwnie czuje się po nałożeniu takiego kremu.
kasiaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-30, 12:56   #8
szymeen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry krem...

Garnier Skin naturals z wyciągiem z jabłka, grejfruta i kiwi. Zapomniałem także dodać, że ma właściwości ujędrniania skóry twarzy.
szymeen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 13:58   #9
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Dobry krem...

Ja polecam http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5327.
Matuje buzie, szybko się wchłania. Poczytaj sobie proszę recenzje, w wiekszości są pozytywne
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.