Urodzone w 1989 :) cz. IV - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-12, 10:53   #2791
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Zapomniałam zmienić podpis, niestety egzamin odwołany, w nastepnym tygodniu bede pisac.

Właśnie leże z mokrym ręcznikiem na nodze bo wylalam na siebie wrzątek i mam strasznie poparzoną noge
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 10:56   #2792
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Marta, nie siedź tu tylko zrób to co Ci napisałam na maturzystkach.. Inaczej będziesz miała blizny.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 12:33   #2793
pamelija
Rozeznanie
 
Avatar pamelija
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 639
GG do pamelija Wyślij wiadomość przez MSN do pamelija
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
Dzisiaj miarka się przebrała!
Kontrolerka obiecała mi, że będę rozdawać te cholerne ulotki z nią, po mieście(czyli będzie dużo ciekawiej), a tu co? znowu kazali mi stać w jednym, tym samym miejscu!
Zła, zmarznięta, senna, głodna i znudzona po godzinie powiedziałam, ze sie źle czuje i nie dam dłuzej rady.
Wcześniej niż w poniedziałek na pewno mnie nie zobaczą, bez przesady!
Krówka, a Ty dostaniesz wypłatę jak się nie pojawisz już w tym tygodniu? Współczuję sytuacji..

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
mathilda, ja chętnie oddałabym krew, ale nie mogę, bo biorę leki.. mam nadzieję, że Twój znajomy szybko się wybudzi..

odbiegając od tematu, gratuluję tych 11 miesięcy my mieliśmy w poniedziałek 6.
Ja też bym oddała krew, tylko kurczę jak Durga powiedziała, że można się czymś zarazić, to i ja zaczełam się bać Wiem, to strasznie egoistyczne Ale postaram się pójść oddać krew dla Twojego kolegi, który mam nadzieję przebudzi się i wezmę troche krwi do badania, bo czuję, że coś ze mną ostatnio jest nie tak

Nam 21 czerwca minął 3 latka

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Zapomniałam zmienić podpis, niestety egzamin odwołany, w nastepnym tygodniu bede pisac.

Właśnie leże z mokrym ręcznikiem na nodze bo wylalam na siebie wrzątek i mam strasznie poparzoną noge
Szkoda, że odwołany, bo 13 czerwiec to generalnie bardzo szczęśliwy dzień
Ja się nie znam na oparzeniach, ale wydaje mi się, że powinnaś to pod zimną wodą trzymać, bądź właśnie w zimnym mokrym, ręczniku a potem posmarować to jakąś maścią przyśpieszającą gojenie/na blizny.. Mam nadzieję, że oparzenie nie jest rozległe i głębokie.
pamelija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 13:49   #2794
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Dla mnie też 13 jest szczęśliwą liczbą, a nic na ten piątek nie planuję, trzeba będzie coś wymyślić

Wrzuciłam kilka zdjęć moich rysunków, ale wierzcie na słowo, że mam lepsze. Po prostu do egzaminu robiłam zdjęcia tych ciekawszych pomysłów. No i na komputerze jest daremny kontrast i w ogóle do dupy [tak se to tłumacz, haha] W każdym razie nie sugerujcie się tym jako wyznacznikiem tego, jak rysuję hahaha

http://www.sendspace.pl/file/ikTXIhVh/
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 14:46   #2795
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

uhahana - jak ty rysujesz Prześlicznie! I jeżeli to są te "słabsze" rysunki, to nie wyobrażam sobie, jak wyglądają lepsze... Naprawdę podziwiam i zazdroszczę
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 14:51   #2796
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

uhahana jestem pod wrażeniem Czemu Bozia nie dała mi żadnego artystycznego talentu
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 15:04   #2797
Independent Women
Zadomowienie
 
Avatar Independent Women
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 597
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

uhahana - super rysunki ! Gratuluję talentu

Ja cały czas męczę się psychicznie myśląc o wyborze studiów.
Wczoraj zaczęłam sobie programować - fajna zabawa, ale trzeba mieć sporo cierpliwości.

Chciałabym tak jak uhahana mieć jakąś pasję, coś co by mnie kręciło w 100%
__________________
Even the devil wouldn't recognize you! but I do.









Independent Women jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 15:21   #2798
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Uhahana świetne a ludzi też rysujesz? jakbyśmy się kiedyś zobaczyły to ja zamawiam portret

Krówka Ty lepiej rzuć tę pracę, bo to jest straszne, nudne i męczące, szkoda Twojego zdrowia
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 16:25   #2799
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez pamelija Pokaż wiadomość
Ja też bym oddała krew, tylko kurczę jak Durga powiedziała, że można się czymś zarazić, to i ja zaczełam się bać Wiem, to strasznie egoistyczne Ale postaram się pójść oddać krew dla Twojego kolegi, który mam nadzieję przebudzi się i wezmę troche krwi do badania, bo czuję, że coś ze mną ostatnio jest nie tak
Zarazić? Wydaje mi się, że to mało prawdopodobne. Jak ja byłam dodawać krew to wszytko, w sensie higiena, była bardzo przestrzegana, a krew dokładnie badna.Moim zdaniem to jak najabrdziej bezpieczne. Tym bardziej ,ze potem jesteś pod stalą opieką centrum krwiodawstwa.
Mi na przykład wykryli coś nieprawidłowego w szczegółowych badaniach mojej krwi i od tej pory bardzo pilnują żeby stawiła się na badania kontrolne, wszytko mam za darmo, więc to tylko plus.

A co do pracy, to ja mogę roznosić te ulotki kiedy chce, więc nawet jak nie pojdę jutro to nic sie stanie To tylko ode mnie zależy.


Uhahana, mi na razie Twoje dzieła nie chcą sie otworzyć, ale jak mi komp przestanie mulić to zrobie drugie podejście, bo jestem strasznie ciekawa!
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 16:39   #2800
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

uhahana składam hołd ja też zamawiam portret

IW a jak to się programuje? trzeba miec jakiś program specjalny? POwiedz coś więcej?

A ja stwierdziłam że biotech to jednak jest to co mnie najbardziej kręci Chce to studiować (tzn. uczyć się ) i będe szczęśliwa
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 17:35   #2801
Independent Women
Zadomowienie
 
Avatar Independent Women
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 597
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
IW a jak to się programuje? trzeba miec jakiś program specjalny? POwiedz coś więcej?
Są różne programy do programowania. Ja zaczynam od najprostszego Pascala pomimo, że jest już przestarzały. Poszukałam sobie kursów i sobie coś tam skubię. Ale na razie to jest przepisywanie kodu podanego w kursach. Wystarczy mała pomyłka i niestety nic z tego nie wychodzi. Trzeba się trochę namęczyć i być dobrym z matmy. Kiedyś się zastanawiałam czemu dla informatyków tak ważna jest matma - teraz już wiem.

Na razie to sobie takie proste zrobiłam programiki, np. obliczające pole figury po podaniu boków, obliczanie cen z vatem, obliczanie miejsc zerowych funkcji kwadratowej, stwierdzanie czy podana liczba jest parzysta itd.
Fajne to jest bo trzeba rozpatrzyć wszystkie sytuacje, np przy miejscach zerowych funkcji kwadratowej. Jeśli a=0 to musi wyskoczyć komunikat, że to nie funkcja kwadratowa no i potem różne opcje związane z deltą.

Podobno język angielski jest też bardzo przydatny. Informatyk nie znający angielskiego to nie informatyk. Wszystkie komendy są właśnie w tym języku.
__________________
Even the devil wouldn't recognize you! but I do.









Independent Women jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 18:41   #2802
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Marta mam nadzieję, że z nóżką już lepiej i że blizny nie będzie. Współczuję Ci bardzo

Uhahana świetne te rysunki. Naprawdę!

Pamelija jeśli się przełamiesz to będę bardzo wdzięczna. Zawsze to coś. I tak jak napisała Krówka, jakoś mi się to wydaje nieprawdopodobne żeby w centrum krwiodawstwa się czymś zarazić. Spokojnie tam wszystko jest sterylne, igły są jednorazowe i na dodatek przecież Cię badają przed. Nie biorą krwi od kogoś kto jest czymś zarażony więc to wyklucza możliwość zarażenia się czymś
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'




Edytowane przez mathilda
Czas edycji: 2008-06-12 o 22:11
mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 20:26   #2803
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

IW no faktycznie ciekawe to Próbuj próbuj.. jak bede miała problem z kompem to się do Ciebie zgłosze
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 20:44   #2804
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Eee jesteście nienormalne Albo chcecie być miłe Dziękuję

Oglądam mecz i się wkurzam. No cóż. Już bardziej mi się podobał ten Niemiec z Chorwacją. Ych! Przecie jak oni TAK grają z Austriakami, to jak będą z Chorwatami?!

A tak w ogóle, to chciałam Wam zakomunikować, że dzisiaj po północy leci Fanatyk z Goslingiem w roli głównej Mam nadzieję, że wytrzymam, bo ostatnio padam po jedenastej.
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 20:50   #2805
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

droga koleżanko uhahano to nie z grzecznośći tylko z racji talentu te pochwały

A ja meczu nie oglądam bo polastau nie mam, na impe nie poszłam ale mam swojego własnwgo komentatora na gg
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 21:59   #2806
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

A idź pan w CH z taką sprawiedliwością.
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 22:13   #2807
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Uhahana mi też się podobał bardziej dziś mecz Chorwacja- Niemcy. Bo cieszyłam się, że Niemcy przegrali.
Doje***li nam tego karnego! Chamstwo!

Już widzę nasz mecz z Austrią :/
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 22:28   #2808
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
Uhahana mi też się podobał bardziej dziś mecz Chorwacja- Niemcy. Bo cieszyłam się, że Niemcy przegrali.
Doje***li nam tego karnego! Chamstwo!

Już widzę nasz mecz z Austrią :/
Chorwacją chciałaś napisać
Ja chyba sobie ten mecz odpuszczę, szkoda nerwów.

A właśnie, teraz zauważyłam sygnaturę. PRZEŚWIETNA Brzmi trochę jak Masłowska
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 23:55   #2809
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Jak ja to mówię: sędzia- kapeć! I nie mam nic więcej do powiedzenia
Nasi są kochani i uwielbiam ich! Za nic i za wszytko
A Boruc był świetny( i pomyśleć, że od dwóch dni jest ojcem...)
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 00:00   #2810
pamelija
Rozeznanie
 
Avatar pamelija
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 639
GG do pamelija Wyślij wiadomość przez MSN do pamelija
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
Pamelija jeśli się przełamiesz to będę bardzo wdzięczna. Zawsze to coś. I tak jak napisała Krówka, jakoś mi się to wydaje nieprawdopodobne żeby w centrum krwiodawstwa się czymś zarazić. Spokojnie tam wszystko jest sterylne, igły są jednorazowe i na dodatek przecież Cię badają przed. Nie biorą krwi od kogoś kto jest czymś zarażony więc to wyklucza możliwość zarażenia się czymś
Postaram się

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
A właśnie, teraz zauważyłam sygnaturę. PRZEŚWIETNA



A ten mecz...
kurczę, naprawdę zasłużyliśmy na wygraną..
Jak to napisał mój kolega na gronie klasowym: "gdzie byli spalic im stadion...sku***yn nie powinien wyjsc zywy z trawnika...gdzie byli kibice...gdzie były pałki..kije..i krzesełka.. ?!?!""


edit: Krówka Boruc rzeczywiście przerósł samego siebie świetny jest i był i będzie
Naprawdę od dwóch dni jest ojcem? Może to mu dodało siły Bo był dziś najlepszy!
pamelija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 09:06   #2811
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Pamelija masz dziś urodziny? Jeśli tak to wszystkiego najlepszego
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 09:10   #2812
pamelija
Rozeznanie
 
Avatar pamelija
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 639
GG do pamelija Wyślij wiadomość przez MSN do pamelija
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV


dziękuję
pamelija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 09:17   #2813
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cześć

nie wiem czy tylko ja zauważyłam, że wątek zamiera.. No, ale wakacje każdy zajęty itp itd

Ja mam jakąś załamkę niby lekka praca i w ogóle z Tż, ale ja się w niej kompletnie nie czuję niby nie powinnam narzekać.
Nie umiem się wyluzować... Chociaż szef jest spoko i Tż jest to ja jestem większość czasu spięta. Dziwnie mi


marta jak noga?

uhahana świetne ! Kurczę ja to w ogóle wyobraźni przestrzennej nie mam.
Przyjemne z pożytecznym to sukces odwieczny

co do meczu.. ehh ... byłam pewna, że wygramy... i tyle mojego komantarza.


Pam.Wszystkiegonajlepszego !
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 09:25   #2814
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Hej hej

marta mam nadzieję, że z nogą wszystko ok.

uhahana świetne rysunki! a w rzeczywistości na pewno są jeszcze lepsze

Wczorajszego meczu nie skomentuję, bo nie mam nic do powiedzienia na ten temat
Ale za to obejrzałam Fanatyka i baaardzo mi się spodobał

pamelija sto lat sto lat

Muszę Wam powiedzieć, że śniłyście mi się A konkretnie em która złożyła mi niezapowiedziana wizyte i sprawiła, że płonęłam ze wstydu za bur... ekhem, znaczy się bałagan w moim pokoju
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 09:28   #2815
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Pam WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 09:32   #2816
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Chorwacją chciałaś napisać
Ja chyba sobie ten mecz odpuszczę, szkoda nerwów.

A właśnie, teraz zauważyłam sygnaturę. PRZEŚWIETNA Brzmi trochę jak Masłowska
No tak. Zakręciłam się
Hehe dzięki

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
A Boruc był świetny( i pomyśleć, że od dwóch dni jest ojcem...)
Noo dobrze zagrał Ciekawe czy synek też będzie taki przystojny


Cytat:
Napisane przez milkNhoney Pokaż wiadomość
Cześć

nie wiem czy tylko ja zauważyłam, że wątek zamiera.. No, ale wakacje każdy zajęty itp itd

Ja mam jakąś załamkę niby lekka praca i w ogóle z Tż, ale ja się w niej kompletnie nie czuję niby nie powinnam narzekać.
Nie umiem się wyluzować... Chociaż szef jest spoko i Tż jest to ja jestem większość czasu spięta. Dziwnie mi
Eee wydaje Ci się. Właśnie ostatnio jest dobrze tu.
Tylko blaque gdzieś wcięło
A co robisz? Hmm to dziwne, bo rzeczywiście masz super warunki w pracy. Moze się jeszcze zaadaptujesz


Pam wszystkiego najlepszego! Żeby Ci się wiodło, żebyś była zdrowa uśmiechnięta, pełna radości, żeby spełniało się to o czym marzysz, samych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do celu! 1000000000000 lat
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 09:35   #2817
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez milkNhoney Pokaż wiadomość

Ja mam jakąś załamkę niby lekka praca i w ogóle z Tż, ale ja się w niej kompletnie nie czuję niby nie powinnam narzekać.
Nie umiem się wyluzować... Chociaż szef jest spoko i Tż jest to ja jestem większość czasu spięta. Dziwnie mi
początki przeważnie takie są, na pewno niedługo się przyzwyczaisz

pam wszystkiego dobrego!!!
urządzasz coś?


właśnie, gdzie blaque?
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 09:37   #2818
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Pamelija: Wszystkiego najlepszego

Uhahana
: Bardzo dobre rysunki, talencik to ty masz

Co do meczu to grrr ( tż mi wysłał http://img118.imageshack.us/img118/4959/screenhr2.png )
Długo ten sędzia nie pożyje

Z nogą powiedzmy, że lepiej, ale nieciekawie to wyglada
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 09:58   #2819
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Pam ja się przyłączam do życzeń w takim razie WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 09:59   #2820
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Pam, najlepszego, ale w zasadzie pisałam Ci już na gg
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.