Urodzone w 1989 :) cz. IV - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-17, 14:39   #3901
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
Będzie dobrze!! 3mam kciuki A Ty za mnie bo ja się nie dostałam jak na razie
Nie dziękuję I trzymam kciuki za Ciebie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
blaque, ale by było fajnie, gdybyśmy razem studiowały TiR..
Byłoby
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 15:30   #3902
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość

Wiesz co, z tego co się orientuję, to nieważne czy Twój tato w rzeczywistości płaci te alimenty czy nie. Jeśli ma stały dochód to w papierkach na pewno jest ustalona jakaś kwota, którą powinien dawać Twojej mamie i nawet jeśli tego nie robi, to liczy się to, co jest na papierku.
Nie chcę się wymądrzać czy coś, po prostu lepiej to sprawdź.
Jeśli tak to na pewno tak jest, postaram się sprawdzić

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Nie chce jeszcze nic pisać.. nie chcę zapeszyć bo muszę sama sprawdzić na 100%

widzisz, mówiłam, że się dostaniesz na tą TiR : D
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 15:46   #3903
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
Przyszedł do mnie polecany z potwierdzeniem przyjęcia na tą administrację.. przysłali też kartkę z przedmiotami dodatkowymi do wyboru, jest ich 9: etyka urzędnicza, podstawy psychologii, demokratyczne państwo prawne, logika, partie i systemy partyjne, prawo wyznaniowe w Polsce i UE, ustrój organów ochrony prawnej, ustrój i adm. pańswa rzymskiego, historia administracji kościelnej..

Agosek witaj Też podziwiam za te dwa kierunki

Blaque tez mi Ciebie brakowało tutaj... no i fajnie że tam ten ...są szanse
I mathildy też brakuje

Byłam w pracy i siedziałam tam do 13 dostałam chyba ze 100 kartek, których musze się anuczyć. Tam są promocje i abonamenty, zasady sprzedaży iwszystko co ma mi być potrzebne... Katasrofa poprostu... pracy mi się zachciało.. ;/

Ale z zarobkami jest tak, że jest pensja podstawowa czyli 1000-1100zł i do tego dochodzą premie od sprzedaży. Jesli się postaram to mogę wyciągnąć nawet 3000-4000 na miesiąc

krówka ja tez sie przymierzam do zakupu laptopa. A iPlusa już mam więc jest ok I też taka samotna się pocułam w tych katowicach.
Ale nie powiem bo ludzie byli mili i przyjaźni
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 15:52   #3904
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Ile rzeczy
Fajne i tyyyle książek

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
Przyszedł do mnie polecany z potwierdzeniem przyjęcia na tą administrację.. przysłali też kartkę z przedmiotami dodatkowymi do wyboru, jest ich 9: etyka urzędnicza, podstawy psychologii, demokratyczne państwo prawne, logika, partie i systemy partyjne, prawo wyznaniowe w Polsce i UE, ustrój organów ochrony prawnej, ustrój i adm. pańswa rzymskiego, historia administracji kościelnej..

obok każdego przedmiotu są punkty, pisze, że muszę uzyskać ich 16, każdy przedmiot jest albo za 2 albo za 3 pkty, z tego wychodzi, że muszę wybrać 6 albo 7..
pasuje odrzucić te najtrudniejsze, ale wcale się nie orientuję w tym.. jedynie z WOSu coś tam kojarzę może pomożecie?
Odrzuciłabym:ustrój i adm. pańswa rzymskiego, historia administracji kościelnej.
Te punkty na studiach, pamiętam, że ktoś mi kiedyś tłumaczył jak to u niego jest, ale w końcu zrezygnowałam ze zrozumienia, bo mnie znudziło, mam nadzieję, że u mnie nie będzie to zawiłe

Blaque
Ty się wkręcaj i nie pytaj o pozwolenie
Aha to ja jeszcze dodam, bo ostatnio zapomniałam, że Super karo zaginęła, ja nie wiem w ogóle co u niej, gdzie się dostała itp, czekam(y) na powrót


I co do tych wiadomości o naszych studiach, to ja bym poprosiła, że podawać całe nazwy tych uczelni, a nie tylko skróty i miasto, przyznam, że mi by to dużo ułatwiło.
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 15:55   #3905
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Ywonula to ucz się ucz, bo jak się nauczysz, to będziesz musiała pracę kończyć Taka rozgrzewka przed studiami

Odmóżdżam się ostatnio nawet głupie filmy ściągam. Wczoraj oglądałam 'Szalony Akademik' i już mniejsza o fabułę itp., ale kurde, ten akademik co tam mieli, to był lepszy chyba, niż ten w Łodzi Poważnie, jeżeli akademiki w USA chociaż w połowie są takie, to już zaczynam uczyć się do certyfikatu
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 16:00   #3906
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez i_n_e_s Pokaż wiadomość
I co do tych wiadomości o naszych studiach, to ja bym poprosiła, że podawać całe nazwy tych uczelni, a nie tylko skróty i miasto, przyznam, że mi by to dużo ułatwiło.
Ee, no, wrzucisz sobie w wyszukiwarkę skrót i miasto i już wszystko masz.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 16:06   #3907
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
Ja moją podjęłam. Toruń. I nie mam zamiaru żałować!
I nie żałuj! Nigdy nie byłam w Toruniu, ale chciałabym tam pojechać, bo czuję, że to miejsce magiczne
Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
A iPlusa już mam więc jest ok
Ktoś już zadawał to pytanie, ale nie widziałam odpowiedzi: ile płacisz za iPlusa?
ville jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-17, 16:18   #3908
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ee, no, wrzucisz sobie w wyszukiwarkę skrót i miasto i już wszystko masz.
Tak, np taki TiR i tyle od razu znajdzie, ok ok już przeżyję, jak nie będzie to trudno, ale pamiętam, że jakiś inny skrót chciałam kiedyś sprawdzić czy dobrze kojarzę i tak od razu wyszukiwarka nie pokazała.
Ale już nie marudzę
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 16:25   #3909
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez i_n_e_s Pokaż wiadomość
Tak, np taki TiR i tyle od razu znajdzie, ok ok już przeżyję, jak nie będzie to trudno, ale pamiętam, że jakiś inny skrót chciałam kiedyś sprawdzić czy dobrze kojarzę i tak od razu wyszukiwarka nie pokazała.
Ale już nie marudzę
Nie no, kierunki pełną nazwą, ale nazwy uczelni chyba nie trzeba. Każdy przecież wie co to SGH, UE, UW itd.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 17:19   #3910
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

pamiętacie tą pierwszą listę na którą wpisywałyśmy login, imię, miasto, datę urodzin i profil w liceum?

ywonula to faktycznie nieźle można zarobić

boję się, że te 20 osób może nie zrezygnować z prawa pociesza mnie fakt, że w tamtym roku zrezygnowało ok 80, ale to nie znaczy, że teraz będzie tak samo.. już się nastawiłam, że będę mieć wybór a dowiem się dopiero za niecałe 2 tygodnie
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 21:44   #3911
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

No to ja coś napiszę, bo tu pusto strasznie, ja nie wiem w ogóle co się z Wami dzieje, korzystacie z wakacji, czy co?!

Layla nie wydaje mi się, żeby tym razem zrezygnowało mniej niż 20 osób Poza tym, no ja się nie znam za bardzo, ale na pewno część z nich to tacy, którzy składali też do Krakowa, no i jak tam się dostali, to w Rz zrezygnują.

A listę pamiętam fajnie by było taką samą zrobić, tylko teraz z miastem pochodzenia i studiami albo to co Em pisała
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-17, 21:55   #3912
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

heej.
popijam Redd'sa i Was podczytuję.
laylaa nie wczytałam się dobrze, ale zdecydowałaś się na prawo czy administrację? Ja do poniedziałku muszę wybrać prawo lub administracja.. chyba wybiorę administrację. Na psychologię nie dostałam się i wątpię żebym się dostała z rezerwy.Niestety nie zdawałam tego cotrzeba. A jak mam iść na prywatne psycho to wybieram prawdopodobnie administrację wieczorową na państwowej modle się aby mi wkońcu wyszło coś z tymi studiami, bo wszystko pod górkę ostatnio. I sama sobie utrudniam
Przyszły mi dzisiaj Baby Doll - nie mój zapach. Lubię zakupy w ciemno
Tż dostał się do szkoły wojskowej chociaż... nie wiem czy się cieszyć czy nie. W sumie to cieszę się, że się spełnia ale nie z tego że w kamasze się wybiera. Zafajnyy chłopak do wojska ehh...
Agoosek udzielaj się częściej miło się Ciebie czyta i z ciekawością.
pozdrawiam obecne i mniej obecne
ps. a w ogóle to nakręciłam się czytając o życiu studenckim[fora uczelnie, maturzystki 2007 itp], ja też chcę aby mi wszystko fajnie wyszło...
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 22:01   #3913
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
pamiętacie tą pierwszą listę na którą wpisywałyśmy login, imię, miasto, datę urodzin i profil w liceum?
Jasne, mam ją zapisaną na kompie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 22:42   #3914
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez milkNhoney Pokaż wiadomość
heej.
popijam Redd'sa i Was podczytuję.
laylaa nie wczytałam się dobrze, ale zdecydowałaś się na prawo czy administrację? Ja do poniedziałku muszę wybrać prawo lub administracja.. chyba wybiorę administrację. Na psychologię nie dostałam się i wątpię żebym się dostała z rezerwy.Niestety nie zdawałam tego cotrzeba. A jak mam iść na prywatne psycho to wybieram prawdopodobnie administrację wieczorową na państwowej modle się aby mi wkońcu wyszło coś z tymi studiami, bo wszystko pod górkę ostatnio. I sama sobie utrudniam
na prawie jestem na rezerwie, ale mam nadzieję, że te miejsca się zwolnią.. jeśli tak będzie wybiorę prawo, na 99% już

jeśli jutro jakimś cudem dostanę się na UJ (musi zrezygnować 50 parę osób) to nieźle mi to namiesza
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 22:57   #3915
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Milk a które Baby Doll? Zwykłe czy te nowe? Bo ja jestem maniaczką Tzn zwykłego, bo nowego nie niuchałam jeszcze
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 08:54   #3916
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Witam Was w ten piękny deszczowy i pochmurny dzień

layla dobra decyzja ja jednak boję się, że niedałabym rady na prawie.. przedmioty podobne na obydwu i nie wiem. Nic jeszcze i tak nie mówię bo nic nie wiem to mnie dobijać zaczyna

uhahana te zwykłe. Są dla mnie jakby zbyt mocne chociaż mało wyczuwalne, takie kwaśne dla mnie są czasami wyczuwam jak przebija się ładna róża. oj nie znam się
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 09:31   #3917
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

laylaa
Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość

Blaque tez mi Ciebie brakowało tutaj... no i fajnie że tam ten ...są szanse
I mathildy też brakuje
Cytat:
Napisane przez i_n_e_s Pokaż wiadomość

Blaque
Ty się wkręcaj i nie pytaj o pozwolenie
Aha to ja jeszcze dodam, bo ostatnio zapomniałam, że Super karo zaginęła, ja nie wiem w ogóle co u niej, gdzie się dostała itp, czekam(y) na powrót
Dziękuję


Dziewczyny jestem wykończona
Wróciłam do domu po 3. Bawiłam sie re we la cyj nie! Tylko teraz chyb kac męczy Ale już mi lepiej-wzięłam 4 rutinoscorbiny i o wiele lepiej

A, muszę Wam coś przesłać :
Jak nie nudzic sie na zakupach?
1. Weź 24 pudełka z prezerwatywami i wrzucaj po jednym do koszyków innych
ludzi.
2. W dziale elektronicznym ustaw budziki tak, by dzwoniły co pięć minut.
3. Zrób smugę z soku pomidorowego prowadzącą do toalet.
4. Podejdź do jednego z pracowników i powiedz mu oficjalnym tonem: Kod 3 w
dziale AGD. Zobacz jak zareaguje.
5. Podejdź do okienka ratalnego i poproś o raty na paczkę M&M-sów.
6. Przesuń znak Uwaga. Mokra podłoga na wykładzinę.
7. Rozbij namiot w dziale kempingowym i powiedz innym klientom, że ich
wpuścisz pod warunkiem, że przyniosą poduszki.
8. Kiedy ktoś z obsługi spyta cię, czy może ci jakoś pomóc, załkaj Czy nie
możecie po prostu zostawić mnie w spokoju i rozpłacz się.
9. Spójrz prosto w kamerę ochrony i potraktuj ją jak lustro dłubiąc sobie w
nosie.
10. Oglądając broń w dziale myśliwskim, spytaj sprzedawcę czy wie, gdzie
możesz kupić leki antydepresyjne.
11. Biegaj po sklepie z dziwną miną, nucąc motyw z Mission Impossible.
12. W dziale samochodowym pozuj na Madonnę, używając lejków różnej
wielkości.
13. Ukryj się za wiszącymi ubraniami. Kiedy klienci będą je przeglądać,
wykrzykuj WEŹ MNIE! WEŹ MNIE!.
14. Kiedy z głośników podawać będą jakiś komunikat, upadnij na ziemię,
przybierz pozycję embrionalną, chwyć się za głowę i krzycz: O nie, to znów
te głosy!
15. Wejdź do przymierzalni i krzyknij naprawdę głośno: HEJ, papier
toaletowy się skończył!!! .



W pewnej małej angielskiej mieścinie był sobie ksiądz, który oprócz obowiązków duszpasterskich lubił hodowlę drobiu. Któregoś jednak dnia ksiedzu zginął kogut. Poczatkowo ksiądz myślał, że kogut po prostu uciekł, jednak minął jakiś czas a koguta nie ma. Ksiadz zmartwił się i doszedł do wniosku, że mu ukradziono koguta. Po niedzielnej mszy kiedy wierni zbierali się już do wychodzenia, ksiądz ich powstrzymał:
- Mam jeszcze jedną, bardzo wstydliwą sprawę do załatwienia. (W tym miejscu należy wyjaśnic, że po angielsku słowo cock znaczy kogut, ale może tez oznaczać męskiego członka).
- Chciałbym spytać kto z tu obecnych ma koguta?
Wszyscy mężczyźni wstali.
- Nie, nie to nieporozumienie. Może spytam inaczej, kto ostatnio widział koguta?
Wszystkie kobiety wstały.
- Oj, nie, to też nie o to chodzi, może wyrażę się jeszcze jaśniej, kto ostatnio widział koguta, który do niego nie należy?
Połowa kobiet wstała.
- Parafianie, nie rozumiemy się, więc spytam wprost.
- Kto widział ostatnio mojego koguta?
Wstał chórek chlopięcy, ministranci, organista i znajdująca się przypadkiem w kościele koza...

Umarłam
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 11:33   #3918
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez milkNhoney Pokaż wiadomość
uhahana te zwykłe. Są dla mnie jakby zbyt mocne chociaż mało wyczuwalne, takie kwaśne dla mnie są czasami wyczuwam jak przebija się ładna róża. oj nie znam się
Etam, to nie kwestia znania się, tylko gustu Moja mama np. lubi tylko takie prawie męskie i na każdy, który jej zademonstruję, że mi się podoba, mówi 'eee ale słodki'

Blaque tego z kogutem nie znałam He.



A u mnie kolejny marny dzień. Zaczęłam czytać "Weronika postanawia umrzeć", w końcu dorwałam w bibliotece, no i... nic? No. Nic.
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 11:48   #3919
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość

W pewnej małej angielskiej mieścinie był sobie ksiądz, który oprócz obowiązków duszpasterskich lubił hodowlę drobiu. Któregoś jednak dnia ksiedzu zginął kogut. Poczatkowo ksiądz myślał, że kogut po prostu uciekł, jednak minął jakiś czas a koguta nie ma. Ksiadz zmartwił się i doszedł do wniosku, że mu ukradziono koguta. Po niedzielnej mszy kiedy wierni zbierali się już do wychodzenia, ksiądz ich powstrzymał:
- Mam jeszcze jedną, bardzo wstydliwą sprawę do załatwienia. (W tym miejscu należy wyjaśnic, że po angielsku słowo cock znaczy kogut, ale może tez oznaczać męskiego członka).
- Chciałbym spytać kto z tu obecnych ma koguta?
Wszyscy mężczyźni wstali.
- Nie, nie to nieporozumienie. Może spytam inaczej, kto ostatnio widział koguta?
Wszystkie kobiety wstały.
- Oj, nie, to też nie o to chodzi, może wyrażę się jeszcze jaśniej, kto ostatnio widział koguta, który do niego nie należy?
Połowa kobiet wstała.
- Parafianie, nie rozumiemy się, więc spytam wprost.
- Kto widział ostatnio mojego koguta?
Wstał chórek chlopięcy, ministranci, organista i znajdująca się przypadkiem w kościele koza...

Umarłam
to o zakupach znam z mojego codziennika joemonstera a o kogucie dobre

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość

Nic.
czyli tak jak u mnie


dzisiaj wraca mama, ma wolne aż 2 tygodnie dlatego w przyszłym tyg. prawdopodobnie wyjeżdżam do koleżanki a narazie sprzątam..
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-18, 13:09   #3920
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

już mogę to powiedzieć, oficjalnie jestem studentką pierwszego roku filologii angielskiej z przygotowaniem pedagogicznym.

fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 13:14   #3921
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
już mogę to powiedzieć, oficjalnie jestem studentką pierwszego roku filologii angielskiej z przygotowaniem pedagogicznym.

Kochana gratulacje!!
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 13:17   #3922
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Kochana gratulacje!!
dziękuję

Ty wiesz ile mnie to nerwów kosztowało..
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 13:19   #3923
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Brawo!
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 13:21   #3924
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
dziękuję

Ty wiesz ile mnie to nerwów kosztowało..
Wiem okropna babo! Ale i tak wiedziałam, że się dostaniesz pff
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 13:23   #3925
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

fuksja też gratuluję




EDIT: właśnie dzwonili do mnie z wydziału prawa, zrezygnowało 70 osób i się dostałam yeaaaaah
nie muszę czekać do 29
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 13:43   #3926
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
pamiętacie tą pierwszą listę na którą wpisywałyśmy login, imię, miasto, datę urodzin i profil w liceum? :
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jasne, mam ją zapisaną na kompie.
Ja ostatnio robię ciągle porządki na komputerze (już niedużo zostało na szczęście) i też się na tę listę natknęłam, ale skasowałam ją, bo uznałam, że już się nie przyda.
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
już mogę to powiedzieć, oficjalnie jestem studentką pierwszego roku filologii angielskiej z przygotowaniem pedagogicznym.

Gratulacje

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
EDIT: właśnie dzwonili do mnie z Urz i z prawa zrezygnowało 70 osób yeaaaaah
i masz wybór teraz
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 13:55   #3927
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
fuksja też gratuluję




EDIT: właśnie dzwonili do mnie z wydziału prawa, zrezygnowało 70 osób i się dostałam yeaaaaah
nie muszę czekać do 29
A nie mówiłam Super! Czyly prawo?
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 14:31   #3928
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
A nie mówiłam Super! Czyly prawo?
Tak Narazie nie mam świadomości w co się pakuję, najwyżej wylecę Jeszcze 4 osoby z klasy się dostały.


Czekam jeszcze na wyniki na UJ ale one już chyba nie zmienią wyboru.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 15:13   #3929
Independent Women
Zadomowienie
 
Avatar Independent Women
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 597
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
już mogę to powiedzieć, oficjalnie jestem studentką pierwszego roku filologii angielskiej z przygotowaniem pedagogicznym.

Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
EDIT: właśnie dzwonili do mnie z wydziału prawa, zrezygnowało 70 osób i się dostałam yeaaaaah
nie muszę czekać do 29
Gratulacje! Super!
Swoją drogą ciekawa jestem czy Ci ludzie, którzy rezygnują z prawa to rezygnują na rzecz innego kierunku czy innego uczelni, na której też wybrali prawo...
__________________
Even the devil wouldn't recognize you! but I do.









Independent Women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 15:32   #3930
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

dostałam się na UW
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.