Urodzone w 1989 :) cz. IV - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-25, 17:56   #4381
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

uhahana dzięki Widzę, że się rozumiemy. Ja w ogóle jestem bardziej do ojca podobna z charakteru. Z nim da się normalnie porozmawiać. Druga sprawa, że jak matka widzi, że się dogadujemy od razu jest awantura, pretensje niewiadomo o co, że niby buntuję ojca przeciwko niej Paranoja.

Ja nie wiem, czy ona aż tak mi nie ufa? Przecież nigdy jej nie dałam do tego powodu...

Tak, pogadam z ojcem. Jeśli będzie trzeba to nawet powiem o tym kimś Niech żyją racjonalne argumenty

A ten ktoś... hmm od czego by tu zacząć Poznaliśmy się w Karpaczu. To była wycieczka ze znajomymi z klasy i ich znajomymi No i on chodził do klasy z Łukaszem od podstawówki. Zaczęliśmy się dogadywać od pierwszego dnia [pewien udział miały w tym też procenty]. Teraz planujemy spotkanie. Ogólnie jest bardzo zalatany. Jest basistą i ciągle ma próby i koncerty. Dlatego tak bardzo mi zależy, żebyśmy mogli pobyć sami, jak najczęściej i jak najdłużej Na razie to chyba tyle


Milky miałam już wcześniej napisać Dla mnie ta mp3 wygląda dość oryginalnie Jeśli Ci się podoba to bierz
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 18:22   #4382
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

u mnie jest odwrotnie. z ojcem w ogole nie potrafie sie dogada, wkurza mnie i najlepiej jest jak najmniej jest w domu. nie chce sie tu rozpisywac i wszystkiego wymieniac, ale bardzo czesto bywa ze go nienawidze. Z moja mama tez roznie bywa (w sumie to tylko nie zawsze chce mnie puscic na dzskoteki), ale mam z nia dobry kontakt. moze jej sie nie zwierzam ze wszystkiego, ale lubimy razem rozmawiac
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 10:13   #4383
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez i_n_e_s Pokaż wiadomość
I widzisz jak ja Ciebie znam
Jak na ten kontakt jaki mamy, znasz mnie naprawdę zaskakująco dobrze


Alatienka, współczuje Ci. Z tym dziadkiem to nie wiem co to ma być. też bym sie wkurzyła. Walcz!



Dziewczyny czy myślicie, że jak wczoraj wieczorem wypiłam dwa piwa, to mam jeszcze alkohol we krwi?
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 11:05   #4384
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

KBM dzięki za wsparcie
A w nocy tak sobie leżałam i rozmyślałam i doszłam do wniosku, że może moja matka dobrze wie, co mi chodzi po głowie [w związku z chłopakiem] i dlatego nie chce mnie zostawić samej... Już przed wyjazdem w góry słyszałam żarciki, że tatuś nie che zostać dziadkiem Małośmieszne.

Co do piw: http://alkomaty.biz/testery/wirtualny.html

EDIT: zaczęłam wstępne negocjacje. Mamy porozmawiać wieczorem. Jestem dobrej myśli
__________________


Edytowane przez Alatienka
Czas edycji: 2008-08-26 o 15:46
Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 16:19   #4385
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Alatienka Pokaż wiadomość
Świetne!

mogłam iść na to badanie krwi

A ze stronki będę korzystać, naprawdę fajna
Dzięki!
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 20:06   #4386
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
Świetne!

mogłam iść na to badanie krwi

A ze stronki będę korzystać, naprawdę fajna
Dzięki!
na zdrowie
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 11:06   #4387
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

jest tu kto?

trzeba rozruszać wątek.

iii co by napisać
o może, że próbowalam myc włosy metodą OMO - całkiem fajne, mięciutkie włosy
a i dostałam zaproszenie do wzięcia udziału w audycji radiowej, ale odmówiłam. Musiałabym dojechać na miejsce i w ogóle mam słaby głos przez telefon a na antenie to już wogle bym spaliła buraka i ''yyy'' chociaż kuszą mnie nowe doświadczenia.

a byłam wczoraj na zakupach małych i tak myślę czy coś wkleić na modowy,tylko mi się nigdy nie chce ze zdjęciami bawić. I dzisiaj idę pozwężać ciuchy.

3dzień bez Tż i powiem Wam, że nie jest tak źle jak myslałam
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 11:13   #4388
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

milkNhoney, a co kupiłaś?.

ja też byłam wczoraj na zakupach i kupiłam sobie sukienkę w Bershce. pewnie potem wkleję fotki, teraz mi się nie chce widziałam też kilka par cudownych butów, ale muszę się zdecydować na jedną, góra dwie pary.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 11:21   #4389
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

fuksja w sumie to mama mi sprezentowała polówkę [nie mój styl, ale całkiej fajna dośmigania] taką szaro zółtą w diversie [takie same sobie kupiłyśmy i żakiet całkiem fajny w trollu nie zaglądam do tych sklepów, ale moja mama chciała jakieś zwykłe koszulki i tak wyszło. A w trollu widziałam fajne wisiorki hm...
ta a miałyśmy iść po neta do ery i wyszło całkiem inaczej
oo i buty widziałam fajne w bacie, ale to muszę wybrać się do sąsiedniego miasta
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 14:50   #4390
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

A ja sobie dzisiaj sprezentowałam torebkę Czwartą w te wakacje Chyba poójdę do psychologa wyleczyć się z zakupoholizmu albo poczekam jak sama nim zostane
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 18:46   #4391
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Tak sobie myślę, że ale jest zastój na wątku w porównaniu do zeszłych wakacji

Ja ostatnio też byłam na zakupach, ale nic specjalnego nie widziałam. Butów na zimę też nie cierpię kupować. Mam emu jeszcze się nieźle trzymają, i są ciepłe, więc pewnie nie będę szaleć z nowymi

Tesiaczek od torebek to też jestem uzależniona

Jeszcze tylko 2 dni pracy W przyszłym tygodniu planujemy jechać z koleżanką na wakacje, tylko że tak czekamy na coś last minute, ale tu już by raczej pasowało coś wybierać. Tylko jadę z koleżanką, która jest raczej do wygód przyzwyczajona Dla mnie nie ma problemu jeśli pojedziemy autokarem, a nie samolotem, nie muszę w hotelu 5 gwiazdkowym mieszkać itd Mam nadzieję, że dojdziemy do jakiegoś kompromisu

milkNhoney myć włosy metodą OMO? A co to znaczy? O właśnie muszę się do fryzjera zapisać

krówka ale Ci też zazdorszczę tego wyjazdu! Choć ja bym tam nieźle pewnie gaciami trzęsła

Natchnęłyście mnie i idę zaraz zrobić fotki swoim ostatnim zakupom, bo i tak nie mam nic lepszego do roboty

EDIT:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1963
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1964

Edytowane przez kasia89
Czas edycji: 2008-08-27 o 19:23
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 20:17   #4392
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

ja mam tak ze wszystkim, nie tylko z torebkami.

Te czerwone szpileczki ładne. Można wiedzieć ile cie wyniosły?
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 07:19   #4393
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Tesiaczek
ja mam tak ze wszystkim, nie tylko z torebkami.

Te czerwone szpileczki ładne. Można wiedzieć ile cie wyniosły?
Ja też ze wszystkim, ale najbardziej to chyba właśnie torebkami i butami

Te czerwone jak narazie wyniosły mnie ok 60zł, ale nadal na nie czekam, a jako że są z USA to pewnie naliczą cło Ale myślę, że cena zamknie się w ok. 80 zł
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 07:29   #4394
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

kasia udane sierpniowe zakupy
Jak się zmobilizuję i będę miała czas to też popykam.

OMO- odżywka-mycie-odżywka. Nakładasz na mokre włosy odżywkę, myjesz samą skórę głowy,płuczesz i znowu odżywka.
O.. do fryza też muszę iść. Wyrównać boba bo był wycieniowany a już odrósł i do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy. Jeszcze nigdy nie byłam i się trochę boję hehe.
A co do toreb i torebek. To ja trochę inaczej Na uczelnie macie juz jakieś upatrzone? Bedziecie nosiły jakiś kajet?Czy laptop? I torba na laptopa i tyle?

Ale wczoraj miałam akcje siedzę w pracy i otwierają sie powoli drzwi i podchodzi powoli starszy facet, taaaki straszny.. I mi mówi, że wyszedł z zakładu psychiatrycznego i czy nie mam na bilet. Ja tylko że nie i mnie zatkało. Na szczęście wygonił go szef. Jakie on miał straszne oczy i głos brr . A dzisiaj siedzę sama.
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 08:25   #4395
Independent Women
Zadomowienie
 
Avatar Independent Women
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 597
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez milkNhoney Pokaż wiadomość
kasia udane sierpniowe zakupy
Jak się zmobilizuję i będę miała czas to też popykam.

OMO- odżywka-mycie-odżywka. Nakładasz na mokre włosy odżywkę, myjesz samą skórę głowy,płuczesz i znowu odżywka.
O.. do fryza też muszę iść. Wyrównać boba bo był wycieniowany a już odrósł i do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy. Jeszcze nigdy nie byłam i się trochę boję hehe.
A co do toreb i torebek. To ja trochę inaczej Na uczelnie macie juz jakieś upatrzone? Bedziecie nosiły jakiś kajet?Czy laptop? I torba na laptopa i tyle?
Mama mnie dzisiaj uświadomiła, że muszę kupić jakieś nowe buty bo moje obecne są już bardzo zniszczone. Ale ja tak je kocham, że nie widzę tego Nie wiem jak się z nimi rozstanę.

Na uczelnię będę nosić torbę, tą samą co w liceum bo jest w dobrym stanie. Jest duża, więc A4 się zmieści.
Laptopa nie mam zamiaru nosić, chociaż moje studia są związane z komputerami. Ale notatki wolę robić na kartce papieru. Poza tym mam dużo matematyki więc ciężko by się to pisało
Dla mnie chodzenie z laptopem na uczelnie jest takie amerykańskie/burżujskie.
__________________
Even the devil wouldn't recognize you! but I do.









Independent Women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 08:33   #4396
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

IW hehe miałam kiedyś ukochane buty i nic , że się zniszczyły. Zostawiłam na pamiątkę Były takie wygodne i w ogóle. Niestety zostały bestialsko wywalone przez moją mamę
Chciałabym moim wnuczkom zostawić jakieś skarby kiedyś.[oczywiście nie zniszone buty]
Sama na początku nie będę się wychylać z laptopem. Jak będą nosić to też wezmę.
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 08:42   #4397
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez milkNhoney Pokaż wiadomość
kasia udane sierpniowe zakupy
Jak się zmobilizuję i będę miała czas to też popykam.

OMO- odżywka-mycie-odżywka. Nakładasz na mokre włosy odżywkę, myjesz samą skórę głowy,płuczesz i znowu odżywka.
O.. do fryza też muszę iść. Wyrównać boba bo był wycieniowany a już odrósł i do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy. Jeszcze nigdy nie byłam i się trochę boję hehe.
A co do toreb i torebek. To ja trochę inaczej Na uczelnie macie juz jakieś upatrzone? Bedziecie nosiły jakiś kajet?Czy laptop? I torba na laptopa i tyle?

Dziękuję

Co do laptopa to nawet nie wiem jak to jest z tym na AGH, mój kolega studiuje informatykę i chodzi z laptopem, ale to może głównie właśnie ze wzglądu na kierunek studiów. Ja raz że nie mam własnego, dwa wolę notatki pisane ręcznie, trzy trochę burżujskie to może faktycznie jest Więc dlatego zostanę przy zwykłych zeszytach. Kocham wielkie torby, więc problemu nie będzie

Przed chwilą pierwszy raz byłam na jak to mówi blaque ciuchu-puchu Dostałam cynk od Pani z pracy i kupiłam sobie 2 pary ślicznych, nowy balerinek Szczerze to nigdy bym nie pomyślała, że coś tam znajdę dla siebie
blaque właśnie gdzie się podziewasz?
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 09:33   #4398
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Ja nawet nie wiedziałam, że niektórzy biorą laptopy. Fajnie, ale ja i tak nie mam. Nie wyprowadzam się i w domu mam swój własny komp, więc nowego nie dostanę.

Ja na uniwerek mam dwie nowe torby i jeszcze z liceum jedną większą. W sumie to są torebki takie na ramie a nie torby przez ramie
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 09:57   #4399
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

właśnie, gdzie blaque? a mathilda? wieki się nie odzywała

kasia fajne zakupy, wszystko mi się podoba a na szmateksy ostatnio znów zaczęłam chodzić, np wczoraj widziałam fajny sweter z vero mody, chyba nówka, ale chcieli 35 zł bo firmowy..


na uczelnię będę nosić torby takie jak na codzień (wszystkie mieszczą A4). laptopa nie kupuje bo raczej mi się nie przyda, zresztą wątpię, żeby ktoś na moim kierunku go nosił. jeszcze nie wiem co z notatkami.. chciałam kupić zeszyt z wyrywanymi kartkami i w domu wpinać to do segregatora, ale nie wiem, czy zwykły zeszyt na 2 przedmioty nie będzie lepszy

od poniedziałku dużo się u mnie działo, wojażowałyśmy sobie dziś jadę do Krakowa, chciałam kupić coś z ciuchów na jesień, ale kasy mało i najwyżej na sweter mi wystarczy..
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 10:25   #4400
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Ja muszę czekać na wypłatę i jak coś konkretnego kupić to jazda do większego miasta jak coś upatrzę. A widziałam fajne buty w dajśmanie i bacie. Chusty w H&M [ podobają mi się ciekawe chusty do topów, tylko takowej chusty jeszcze nie mam]. Buty na obcasie mi się marzą.. Czaję się na stam bag. No, a kasy brak na takie zakupy
O skoczę dzisiaj do nowego lumpka u mnie. Jeszcze nigdy nic nie kupiłam Trzeba mieć do tego smykałke.
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 10:43   #4401
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

A możecie mi polecić fajne miejsca na zakupy w Warszawie? Wybieram się tam w ten weekend, a jeszcze nigdy tam nie byłam
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 11:16   #4402
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Pam sto lat!

A resztę nadrobię później
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 11:36   #4403
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

uhahana zawsze pamięta o urodzinach Ja nie znam, więc moge nieśmiało dołączyć do życzeń

Pamelija spełnienia marzeń .

Tesiaczek moze Złote Tarasy?
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 13:20   #4404
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Pamelija wszystkiego naj naj naj!!!
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 13:26   #4405
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Pam wszystkiego najlepszego kochana!


Cytat:
Napisane przez Tesiaczek Pokaż wiadomość
A możecie mi polecić fajne miejsca na zakupy w Warszawie? Wybieram się tam w ten weekend, a jeszcze nigdy tam nie byłam
Ja co prawda w Wawie na zakupach nigdy nie byłam, ale na pewno jeśli miałabym okazję to wybrałabym się do Złotych Tarasów
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 13:53   #4406
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez milkNhoney Pokaż wiadomość
Mi się tak średnio podoba, wolę z wyświetlaczem.

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
Ines no to przybij piątke Będziemy szukać razem butów. A w daichmanie to ja mam te zeszło roczne buty i trzymałam je aż do teraz (w sumie to nadal) żeby je oddać na gwarancje i kupić coś nowego. np saszki
Wsparcie duchowe się przyda

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
Jak na ten kontakt jaki mamy, znasz mnie naprawdę zaskakująco dobrze
Krówka właśnie, Ty nic nie piszesz o sobie ostatnio, a kiedyś było inaczej

Tesiaczek ja lubię wspomniane Złote Tarasy, dużo sklepów w jednym miejscu, tylko ja zazwyczaj na zakupy chodzę przed południem w tygodniu, nie lubię tłoku i kolejek do przymierzalni, a weekendy jest pewnie dużo więcej osób.

Pamelija
wszystkiego najlepszego

Uhahana przypominajko co my byśmy bez Ciebie zrobiły
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 14:07   #4407
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

To chyba do tych Złotych tarasów wstąpie na pewno, bo wiele osób poleca. No niestety w weekend, bo moi rodzice tam po coś jadą a ja przy okazji, bo specjalnie to by mi się nie opłacało, bo więcej na bilet bym wydała, bo ja ze śląska jestem
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 18:09   #4408
Independent Women
Zadomowienie
 
Avatar Independent Women
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 597
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Dziękuję

Co do laptopa to nawet nie wiem jak to jest z tym na AGH, mój kolega studiuje informatykę i chodzi z laptopem, ale to może głównie właśnie ze wzglądu na kierunek studiów. Ja raz że nie mam własnego, dwa wolę notatki pisane ręcznie, trzy trochę burżujskie to może faktycznie jest Więc dlatego zostanę przy zwykłych zeszytach. Kocham wielkie torby, więc problemu nie będzie

Przed chwilą pierwszy raz byłam na jak to mówi blaque ciuchu-puchu Dostałam cynk od Pani z pracy i kupiłam sobie 2 pary ślicznych, nowy balerinek Szczerze to nigdy bym nie pomyślała, że coś tam znajdę dla siebie
blaque właśnie gdzie się podziewasz?
Dużo osób studiujących informatykę ma desktopy więc raczej ciężko z nimi udać się na uczelnie Nawet przy takim kierunku laptopy na zajęciach nie są potrzebne.

Zwykłe zeszyty ponad wszystko!


Ja dzisiaj byłam na ciuchu-puchu Kupiłam dwa sweterki. Jeden z Fishbone szalenie kolorowy! Właściwie to jest golf A drugi taki kremowy z kolorowy paskami na ramieniu. Aaa i jeszcze spódniczkę kupiłam
__________________
Even the devil wouldn't recognize you! but I do.









Independent Women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 20:44   #4409
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez i_n_e_s Pokaż wiadomość
Krówka właśnie, Ty nic nie piszesz o sobie ostatnio, a kiedyś było inaczej
Egocentryczka jestem?
Ano nie pisałam, bo nic sie nie działo, miałam doła, nie było najlepiej. Sierpień to był dla mnie koszmarny miesiąc. Wiec nie chciałam smęcić i marudzić

Ale teraz mogę napisać, że skończyłam wreszcie te zapyziałą robotę!
I ogólnie mam nadzieję, że będzie lepiej.



Tez zdecydowanie brakuje mi tu Mathildy i Blaque!!!


Jeny Wy juz w temacie zeszytów, ja to czuję ,ze dopiero wakacje rozpoczęłam
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 10:15   #4410
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Wróciłam. Napisałabym wam wszystko, ale przez problemy z ładowaniem będę musiała zrobić to potem.
Jestem potwornie niewyspana i głodna, no i mam irracjonalnego strasznego doła. I nawet zasnąć nie mogę, zaraz coś mnie trafi.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.